Zanimljivosti BROJEVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 16:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Cestitam ti na ovom tvom radu i temi ... po mom mje jedna od vrednijih na forumu...

Ucini mi uslugu molim te te obrisi i ispravi gresku koju sam napravio.
Napisao sam - 222 - atreba da bude - 22 - izbrisi jednu 2 - ku.
..

Hwala na pohwali. Smile Sredili smo. Smile
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 16:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel ::
Istina pridruzujem se cestitkama,tema je..zaista vredna.

Zahwaljujem...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 17:47 pm    Naslov: Numero
Odgovoriti sa citatom

Arrow PETI ČAS
Korisno ZA one sa Jakim ASPEKTOM Četworke…….! cvet

Broj Četiri predstavlja jedinstvo vatre, zemlje, vazduha i vode- i četiri godišnja doba, kao i četiri strane Sveta. Pripada »ženskim brojevima«.Simbolizovan je kvadratom i nazivaju ga “so Zemlje”. Predstavlja RED.
Po istoku 4 vezuju za Rahu,a po zapadu za Saturn.

Osobe koje se nalaze pod jakim uticajem broja Četiri, su večiti zaštitnici I često su na strani slabijih ,osećajne,posebno verne, Uvek imaju velike planove, poseduju snažnu volju,odlučnost i uvek nastoje da ostvare Harmoniju u odnosu sa drugima, stalo im je da pronadju dobre osobine kod drugih ljudi,jer ne zaborawimo četvorka je ODRASLA Dvojka. Dwojka sastavlja dwa I dva,a četvorka Organizuje.
Za dominantne nosioce owog broja je karakterističan Praktičan i zdrav Razum, tako da nemaju naročiti uspeh u poslovima koji zahtevaju široku maštovitost.
Kada dostignu Zrelost, to su ozbiljni zreli ljudi nije im teško da rade, čak naprotiw Užiwaju u radu,prevazilaze prepreke da bi došli do onog što žele, planski rade i što su stariji to su uspešniji i lakše im je u životu.Ako izgrade konstruktivnu stranu Karaktera to su jedni od najlepših partnera za brak. Vole da vide rezultat svog rada zašta su se mučili onda im je lakše, novac im je bitan radi sigurnosti i uvek imaju bar malo uštedjevine za crne dane.

U mladosti ne znaju šta je odmor zato im je u mladosti i dosta teško ,a i karma je tu umešala prste ali u poslu mogu da doguraju dosta daleko ako prihvate novine –no retko koja prawa četvorka voli novotarije …. Povoljno za njih je da ne žive u mestu rodenja zbog karme predaka,život bi im bio lakši,da žive na drugom mestu,owako ako ostanu na mestu rodjenja život im je vrlo naporan i otežan .Korisno je da majke sa dominantnom četvorkom decu nikada ne radjaju u godini četvorke,jer će se karma predaka preneti na njih.Neka to izbegawaju kako se ne bi dogodilo:”mi jedemo kiselo grozdje,a unucima trnu zubi’’. Wink

Ako su previše pasivni,tj ako se ne Trude, mogu sebi stvoriti tajne neprijatelje I problem,inače to su osobe koje su ili na vrhu ili na dnu u priči Svog žiwota. Jer ako u mladosti ne Poštuju devizu Rad,Red I Disciplina,ako se tako ne organizuju u mladosti moguće su razne mućke,kradje,kriminalne radnje pa onda u padinsku skelu na prevaspitanje,znači moraju pošteno da žive,inače će ih kotač karme žestoko udariti…!

Najveći problem četvorke je što se prečesto fokusira na Detalje GUBEĆI Tako pojam o celoj Slici.Nedostatak JASNE Slike života stvara problem u njihovom porodičnom životu I prijateljstvima.
Zbog svoje sumnjičavosti,koja je posledica prevelikog detaljisanja, Četworka često gubi povoljne prilike,(usled neodlučnosti koja proizilazi iz dwa prethodna stanja), koje joj se pojavljuju u životu,izloženi su stalnoj kritici iako se trude da dobro rade ,nisu na ceni kod drugih ljudi,zbog svog kritičnog stava .

Često se isuviše vezuju za odredjene osobe, stvari ili situacije, što može da stvori niz problema ili da pokrene lošu stranu njihovog Karaktera,a to je ograničavanje…!
Ako prevladaju destruktivna ispoljavanja onda su skloni nekontrolisanom grabljenju ka matrijalnom iskustvu što četworku dovodi do patnje, postaju nervozni ,nestrpljivi ,sebični,preterano sumnjičavi, razdražljivi,nenormalno psuju , postanu nasilni , a mogu da imaju i sklonost ka samoubistvu, negativno mišljenje ih Posebno UPROPASTI ,uznemirenost, stalno se bune kao da su pobunjenici, fanatizam,dogmatizam,samovolja kao da su oni najpametniji, nestrpljenje, kompleksi,strahovi,umne obmane ,ILUZORNA nadmoćnost nad drugima,ludilo to su neke negativne osobine četvorke kojih treba da se posebno PAZE…!

Ključna reč za Četvorku je KONSTRUKCIJA.

Četworka mora savladati sledeće lekcije:
-naravno da je wažno da se posao obavi efikasno;no takodje je važno da četworka shvati kako joj je zivot dat da Isprobava i eksperimentiše

-četvorka posebno mora Uvesti FLEKSIBILNOST u swe aspekte života,u ono što misli I radi,zbog toga-jer često gleda na žiwot kao na nešto ograničeno I usko, te onda živi rutinski,iako ide sa velikom postojanošcu ka cilju ,nažalost Zaborawlja da je sama Sebe ograničila

-sa vremena na vrema mora da pronadje inspiraciju i vedre Kreativne izuzetke koji odskaču od “mase” Smile

Poslovi za Numero četiri od koga može da ima koristi fizika,programer kompjutera,letačko osoblje u avionu,inženjeri,tehnička zanimanja, detektivi, pisci,učitelji, ugostitelji,predavači, voditelji,kolumnisti, socijalni radnici…..
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 19:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
     Sad sam u nastavku vbidjela da spominješ knjigu.Kroz nekoliko tekstova primječujem da je ostavila dubok dojam na tebe i da si bezrezervno prihvatio što je Neki čovijek napisao,iako je to u sklopu Kabale koju ste nedavno protjerivali sa foruma kao crnomagijaštvo.
Very Happy Very Happy

Naravno.
Sve si jako dobro primetila.
Svaka cast.
istina
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 20:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

5.element ::
     Sad sam u nastavku vbidjela da spominješ knjigu.Kroz nekoliko tekstova primječujem da je ostavila dubok dojam na tebe i da si bezrezervno prihvatio što je Neki čovijek napisao,iako je to u sklopu Kabale koju ste nedavno protjerivali sa foruma kao crnomagijaštvo.
Very Happy Very Happy

Naravno.
Svaka cast.

O SEJO moja mila ... pa fali ti jedan element ...

Vidis kako mi pises ... tako ili da se branim ili da te napadam ...

Posto se ovdje debatuje o numerologiji koja vas sve moze razotkriti, zato ja necu uciniti niti jedno niti drugo.
Nego cu reci istinu a istina je znanje ... koliko znanje tolika i istina ... koliko je shvacena kosmicka numerologija i geometrija koja dokazuje stvaranje svega kroz svjetlo ton i vibracije.

Napomenio sam ti ili savjetovao da ne prevodis engleski na engleski jer ga ne razumijem .. da ne prevodis srbsko hrvatski na hrvatsko srbski, kaj.
Da ne tumacis izrecenu napisanu misao kako nije, to jest da je ne prevodis.
Pokazi znanje i potvrduj na drugi nacin ili pobi sa znanjem.

Drze te stari sistemi u rukama te nikako da shvatis da si upravo ucila ono izvrnito i to vise puta ... upravo ono koje sam ja davno odbacio...
Shvacas li ti da za ljubav i ucenje nije granica starost ... sta kazes da znas to ... ma nisam rekao da neznas nego da nisi u stanju koristiti.

Gdje i kada sam ja to spominjao kabalu ... kada.. nikada. Sta je sa memorijom ... SESTRO moja ... Pa kabala vasa je jedan mali dio od znanja koje ja postivam ... mali dio i to izvrnut po stotinu puta.
Ali ja nikada nisam isao sa takim nacinom ... nego sa znanjem i MOJIM ISKUSTVIMA ... MOJIM ... ne sa iskustvom vasih kabalista ... nikada za njih niti cuo niti citao.
A HERMES je licno rekao ... kao ... jao si ga onome ko sa obecanjima i lazima i raznim nudenjima poziva ljude, JAO SI GA NJEMU ...

OVDJE na forumu imas osoba koji znaju sta ce se desiti ... ali ne znaju kako ... imas ih koji osjete sta se desava ... ima ih koji rade velike stvari i VEOMA SU CESTO U NEDOUMICI I RASKORAKU I OPET NISU SIGURNI .. a ima ih koji znaju tacno sta se desava a ne znaju kraj ishod, nisu sigurni.

oNE KOJI NISU SIGURNI UPRAVO TAKI I RUSE KAO VI KOJI IZMISLJATE I ONI KOJI SE CESU A NE ZNAJU ... a smatraju da se neko od njih cese...

A mudri cute i govore istinu ... braneci one koji zele shvatiti ...

Nadam se da sam bio i kulturan i jasan ... i da se necete naci uvredeni neggo cutiti ili dokazati ... ono sto pricate ... jer znanje i mudrost je uvijek ISPRED vas ...

Pozdrav.

Napomenio sam vise puta i upozorio i dokazao neke stvari ... nikada necete biti u stanju sami shvatiti sta se desava.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 21:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

Naravno.
Svaka cast.

Sada tek poslije vidjeh i primjetih ...

Da li ces ti ono gore ... iznad pomoci da se nades ...

... Prijatelju CETIRI ... ili dva puta dva ....

Da li ces shvatiti ... OSMICU ... koja je dva puta po cetiri i cetiri puta po dva ili koja je u cetvrtom trojstvu ...

Koliko vidim ... kako primjecujete ... izglede da ce te imati probleme ili karaktera da shvatite ... ali ja jos imam i da dodam na sve ono ... ali ... treba mudar biti ...

POZDRAV ...

Poslednji izmenio istina dana 23 Okt, 2009 21:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 21:09 pm    Naslov: Numerologija
Odgovoriti sa citatom

Ja već duže vrijeme mentalno viđam broj 7..da li netko zna što to znači i da li uopće za mene nešto znači.Ne mogu to povezati s ničim meni poznatim.Nitko mi nije rođen 7. ni mjeseca ni dana,niti mi se nešto važno događalo a da je povezano s brojem 7.
Hvala !
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
istina
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 21:22 pm    Naslov: Re: Numerologija
Odgovoriti sa citatom

Pitija ::
Ja već duže vrijeme mentalno viđam broj 7..da li netko zna što to znači i da li uopće za mene nešto znači.Ne mogu to povezati s ničim meni poznatim.Nitko mi nije rođen 7. ni mjeseca ni dana,niti mi se nešto važno događalo a da je povezano s brojem 7.
Hvala !

Napisao sam gore ili spomenio da je broj sedam MOC stvaranja, znanje.

Sa tudim rodenjem nema veze ... nego sa tobom ...

Razmisli kakve si zelje imala ili imas ... ili nisi dopustila nekome da ti nesto stvori ... ili se trebas bazirati na PRAVO stvaranje ili je tvoj Glavni broj sedam kada zbrois kompletan datum rodenja ... sto bi znacilo da imas moc stvaranja i da ga ucis ili obrnuto.

Neka dama dopuni profesionalno.
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 21:31 pm    Naslov: numerologija
Odgovoriti sa citatom

.

Hvala Istina, srce si !

Broj 7 nije zbroj mog datuma rođenja,a nije ni zbroj ni jednog važnijeg datuma u mom životu,a ni djece ni muža,zato me je i zbunjivao,jer se u početku pokazivao ponekad,pa tjedno,pa dnevno,a sada čim zatvorim oči bar jednom ugledam broj 7 .

Zagrljaj
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema na cemu ... samo se opusti razmisli ... potrazi i naci ces ...

A za ono DVOJE sto MISLE da razumiju ...

IMA ... jos DVE mnogo VECE stvari koje ovdje nisu pominjane ...

**** a te rasturaju tek ****

Jel posteno ... mislim da se ne Blamirate previse ...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 14:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala !

Pitija sedmicu ćemo upoznati na narednim časowima...samo opušteno... Very Happy cvet
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 14:39 pm    Naslov: NUMERUS
Odgovoriti sa citatom

Arrow ŠESTI ČAS
Korisno ZA one sa Jakim ASPEKTOM Petice…!

Znamo da je Peticin simbol Pentagram(neki ga povezuju sa čovekom raširenih ruku i nogu,koji stoji u njemu). Broj Pet, je povezan sa brakom i porodicom, kao i sa produzenjem Vrste, jer predstavlja SKUP ženskog broja Dva i muškog broja Tri…Po starim Kinezima Pet se takodje vezuje za 5elemenata, ta stara škola je smatrala i objašnjavala strukturu celog Univerzuma kroz 5 Elemenata,koji odgovaraju organima ljudskog tela,ukusima,bojama itd…te su na te elemente delovali uticaji (prevage)Jina i Janga.Naravno imamo I 5 telesnih čula (miris,ukus,dodir,sluh,vid).Pet spada u »muške brojeve«.Peticu vezuju za Merkur.

Petica predstavlja radoznalost čovečanstva,i želi da doživi swe što život ima da pruži!Trebaju vam zabawa I uzbudjenje u životu?E pa ako nemate svoju peticu,nadjte je i nikada vam neće biti dosadno!Very Happy

Dominantni nosioci petice su talentowani za istraživanje, retoriku, pravo,ezoterična učenja ,književnost, trgovinu,medicinu,politiku i sve što je vezano za intelekt inteligenciju,kao što vidimo skloni su napretku, razwoju,a imaju i popriličan potencijal. Veoma su Radoznali znaju sve što se dešava u okruženju, Logički razmišljaju i idu duboko u intelektualno razmisljanje i razlučivanje pa ako hoće- čoveka prihvate takav kakav je,jer ga odlično procene,brzog su jezika te često daju odgovor pre postawljenog pitanja. Wink Ne vole da gube,pomoć sa strane nerado prihvataju,lako motivišu druge ljude,odlični su humoristi i lako su uklapaju u svako društvo. Vole da ugovaraju, razgovaraju, pišu,lakše od ostalih podnose tragedije jer ih smisao za dobro raspolozenje retko kad napušta,petica voli da je u centru zbivanja kad se nešto značajno dešava,jer u prvom kwadratu 3x3 5 je................ 123456789

Ove osobe su eklektične,električne, ekspanzivne, ekscentrične,dinamične, promenljive, vole da uče ,teško ih je Definisati,vole da se menjaju,jer jedino postojano kod Petice je njena nepostojanost.To je takodje jedan čulan broj koji mora da Svet doživi sa svim SVOJIM čulima(miris,ukus,dodir, sluh, vid,a želi I da ga Istraži ekstra senzornim putem ).To su I večita deca, nemirnog i istraziwačkog duha, Razz osobe koje pravu stvar za sebe nadju tek u srednjim godinama,i onda tek počinje začudjujuća progresivnost.

Gde god da se pojawi konstruktiwna Petica Donosi radost,uzbudjenje, zabawu I razwoj!Često osobe koje se nalaze pod uticajem ovog broja, deluju romantično, živahne su i sposobne da pronadju pravo zadovoljstvo u sitnicama koje život znače. Muškarci su popularni kod žena,brzo intelekta,zabavni prijatelji.

Ljubaw prema Slobodi I avanturama dominira Peticinim životom,te ih društvo često zbog njihove specifične Ličnosti koju je zbilja teško definisati,proglašawa “crnom ovcom” I etiketira,proglašawa za čudake, budale i nepouzdane.Brzo i lako se zaljube spremni su na sve pa i život da podrede Ljubavi,bez Ljubavi petici je život besmislen- vole udobnost vole novac, i stalno smišljaju i spekulišu kako da zarade pare ,a sa druge starne baš ih briga i za pare i za udobnost,idu iz krajnosti u krajnost...!Kada petice uče Strpljenje,one su sposobne da bolje kanališu svoju energiju na nešto produktivno i napredno.Pošto se uvek razvijaju vole inteligentno društvo,kao I sve mlade i napredne ljude.Petice veruju u Sudbinu i poštuju zakone karme.
Sa razwijenim svetlim Karakternim crtama,to su drage, srećne, mladolike, dinamične osobe koje žiwe za DANAS,I Ne brinu mnogo za Sutra…!

Obično imaju pomoć od ljudi koji su na visokim položajima ili rodbine i prijatelje,mogu i da žive odredjeni period u inostranstvu.
Slabost (I m. i ž.)im je da su sklone raznim ljubavnim avanturama,tako da povremno deluju i neozbiljno ili neodgovorno.Treba da NEGUJU disajni sistem,nerwni sistem,polne organe, grlo,uši,očni,imunitet ,kožu.
Inače ako wode uredan žiwot IMAJU izrazito Dug Vek Življenja.

Kada nadjačaju destruktivne crte Karaktera, oni predstavljaju pojedinca koji IZBEGAVA promene,ili još kiselije- Primorava ostale ljude na promene ne koje oni nisu spremni,postanu Bezosećajni,a pošto u životu imaju puno prilika I ponuda za seksualnu aktivnost, mogu preterati a I zastraniti-nažalost to im je jedna od slabijih tačaka,jer previše bilo čega moze oštetiti njihovo energetsko polje pa ih neumerenost(posebno u seksu) energetski iscedi,a I strahowi ih totalno upropaste,pa postaju tvrdoglavi, egoistični, upadaju u dugove,pokvareni,neodgovorni, bezobzirni.

Ključna reč za Peticu je KONSTRUKTIVNA UPOTREBA SLOBODE.
Petica širi vidike dajući nam Znanje i Iskustwo.

Lekcije koje Petica mora sawladati:
-Postati Umerena
-Osloboditi se swakog straha,zebnje I brige u vezi prošlosti ili budućnosti
-Povremeno učiti na tudjim iskustvima,te se ne rasipati toliko
-Imati Laganiji pristup životu,usporiti malo I opustiti se,te biti malo promišljenija Smile
-razviti STRPLjENjE

Za Petice je bitno da upamte da će ih promene uvek pratiti,samo je Korisno za njh da ih Iznesu na jedan inteligentan I uskladjen način...!

Poslovi za Numero pet od kojih može da ima koristi:advokat, detektiv , izdavač,trgovac,grafolog,profesor jezika,voditelj,novinar,doktor, telekomunikacije,pisac…
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 16:15 pm    Naslov: Numerologija
Odgovoriti sa citatom

.

Oprosti prof. , ometanje nastave se neće više ponoviti
(bar ovog tjedana ) Laughing

Poljubac...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 15:42 pm    Naslov: Re: Numerologija
Odgovoriti sa citatom

.

Oprosti prof. , ometanje nastave se neće više ponoviti
(bar ovog tjedana ) Laughing

Poljubac...

Profesore, Skoro dva sata
digao sam ruku i dva prsta
zar me nevidis
dosadilo mi, vec mi se grsta

Ajde reci sada, sta znas
vreme je da nesto okoncas
budi kratak kao i prije i nemoj da pricas
Ako tome mijesto ovdje nije.

Profesore;
Prije smo raspravljali o iluziji, probao sam dokazati da je neko tu iluziju spomenio da bi covjeku nesto pokazao. Drugi su tu rijec iskoristili i okrenili da je sve iluzija sa nama. Ja kazem da je to glupost profesore. Jer onaj koji ilzionira radi prevaru kako bi te ubjedio u ono sto nije. Znaci da nas neko vara i pokazuje nm da zivimo zivot koji nije nas ... zivimo iluzorno ono sto neko drugi hoce. A vi profesore sa ovim vasim predmetom upravo probate da skinete tu iluziju matematickim putem.
Dakle ilizija i je i nije.
Kada sam vam rekao d ste dali dva odgovora na brojeve rekao sam da je jedan dobar a drugi nije.
E, to tako ije i nije ... u pravu sam i nisam ... jer vi ste dobro rekli ... ali se nije dobro shvatilo ... a nije s dobro shvatilo zbog izrecene jedne strane samo. A vi ne mozete svakoj osobi objasnjavai po na opsob. Zato sam rekao da se sve postavi pa da svako trazi sebe.
Jer svi ptihvate ono sto im je milo iako to nije tako ... a tu je profesore najveca greska ... u povladivanju.

Da bi mi bilo lakse objasniti izdvoio sam samo drugi nacin gledanja te strane.
Izabrao sam peticu jer sam debelo o njoj raspravljao sa deset ociju ili nas pet iz razreda ili foruma ... tako da je to dokaz iz iskustva ...

Arrow ŠESTI ČAS
Korisno ZA one sa Jakim ASPEKTOM Petice…!
Kada nadjačaju destruktivne crte Karaktera, oni predstavljaju pojedinca koji IZBEGAVA promene,ili još kiselije- Primorava ostale ljude na promene ne koje oni nisu spremni,postanu Bezosećajni,a pošto u životu imaju puno prilika I ponuda za seksualnu aktivnost, mogu preterati a I zastraniti-nažalost to im je jedna od slabijih tačaka,jer previše bilo čega moze oštetiti njihovo energetsko polje pa ih neumerenost(posebno u seksu) energetski iscedi,a I strahowi ih totalno upropaste,pa postaju tvrdoglavi, egoistični, upadaju u dugove,pokvareni,neodgovorni, bezobzirni.

Ključna reč za Peticu je KONSTRUKTIVNA UPOTREBA SLOBODE.
Petica širi vidike dajući nam Znanje i Iskustwo.

Lekcije koje Petica mora sawladati:
-Postati Umerena
-Osloboditi se swakog straha,zebnje I brige u vezi prošlosti ili budućnosti
-Povremeno učiti na tudjim iskustvima,te se ne rasipati toliko
-Imati Laganiji pristup životu,usporiti malo I opustiti se,te biti malo promišljenija Smile
-razviti STRPLjENjE

Vidite profesore ... koliko je mali tekst na moguce negativnosti ... a koliko je veliki na pozitivnosti.
Znaci da se namjerno navodi jedna osoba da se vidi u vrhuskom izdanju ... skoro niko nece reci, idi begaj nisam ja to, nego ce naraniti svoj ego i reci ... hahaha to sam ja, a sto nisam nije ni bitno, jer mogu da budem, a i st ce mi to sve sto nisam kada mi je dobro.
Da li bi bilo bolje da je napisano sve obrnuto ili sta raditi da se postigne ono sto je moguce.

Zamislite jedno selo ... sa 9 000 ... odraslih osoba ... znaci svi devet hiljade su fakultetski obrazovani, umjetnici itd ... pa gdje to ima ...

Da su nestasni jesu ... i nestalni ... i prevrtljivi ... i okrecu kako im pase ... bore se za sve ono za sto ne trebaju da se bore ... uvijek su u pravu ...
Bore se sa vjetrenjacama.

Pazite, to sto pisem je jedno iskustvo ... sto ne znaci za sve petice ... jer sta sa onima koji drze tuda iskustva itd ... ne ljutite se ovo je samo primjer.
Kombinacije su NEIZMJERNE ...

To je jos i dobro, jer sjetite se da sto idete vislje moguca je veca greska.
Zato devetke najvise i ispastaju. Jer ako se uklopi petica sa svojom sredinom znaci da se uspjeva .. ali ... onda dolazi novi ispit ... okolinu ulazi devetka koja je jos jaca ali negativno ... e to je taj kljuc koji treba rijesiti. Ako se ne rijesi, a slabo ga je ko rijesio.... petica ce biti iskazana u najgorem mogucem obliku.... To se jedino moze rijesiti sa znanjem tako da ga otac znao i njemu prenjeo na vreme ... onda ne bi bio problem jer bi vidio praksu u teoriji koju je znao ... a uciti ga u praksi o toj teoriji nema vise sanse ... DAkle profesore to su kljucevi a ne tamo ....

Cekaj, stani malo ... pa ti zbrka i mene ...

Da da profesore ... ali ni to nje jos nista ... gdje su sve te silne vjebe koje mi propagiramo ovdje u razredu, na hiljde ih ima ... pa nas i to jos udaljuje i pojacava iluziju ... svi kazu sve je tu ... a svi idu nekuda ...

Profesore raditi se mora pa kada se mora neka se shvati da se treba saznati kako ... prvo naci sebe i dokazati se u onome u cemu si najbolji pa onda ispitivati dalje. Ziviti zivot i znati da BOG postoji. Dovoljno je i deset Bozijih zapovjedi plus napredak, svakodnevni.

Ko ima dijecu ili unucad .... biti ozbiljan sa njima i pratiti njih a ne oni nas. Ne im tepati i u zvjezde ih stavljati ... posto najbolje upijaju do sedam godina to treba i iskoristiti. Cim su progovorili treba ih uciti usmeno prave stvari i uciti ih psati ... pisati malo lijevom rukom crtu pa onda desnom ... kada suta loptu po prvi puta ... obje noge ... su mu lijeve zar ne, isto kao i ruke.
Neka suta malo lijevom malo desnom. Pokazati mu sta je bol i ljubav.

Ali bi se moralo biti veoma paljiv i treba se znati da kada se spoje obe polovine mozga da se moze desiti da tek onda sto smisli da se i desi profesore. Jer zato s kaze, daj boze sto ti zena misli a ne majka.
Jer majka iz ljubavi i straha uvijek misli da ce ti se nesto desiti ... sta mislite na to ... da nije izokrenuto.
Zena misli da li je sa drugom ... sigurno je lijesa ... mozda pije sa drustvom i veseli se ... itd.... To i tu su kljucevi profesorice ... ali ih sakri iluzija.

I skoro zaboravih .. ono ... sto se jednakosti tice ... svi smo mi pred Bogom jednaki, i jesmo ... jer se svi mi vrtimo oko neke sredine moj profesore ... svi smo mi jednaki ... jer jedinica i dvojaka su na polovici na primjer ... manje iskustva i manje promasaja oni uce ... zato se onako i ponasaju.
Osmice i devetke kao vise znaju, ma nije, samo misle, imaju samo sansu. Jer im je i veci ego sa znanjem tako da su opet oko polovice i jednako smo svi vredni ... zato je kolektivno i najbitnije moj profesore ... upravo zato i imamo dvanajst proljeca.

Dobro dobro, ajde sada malo sjedi
i malo se sam sa sobom sredi
ili idi van u kafic, kafu si naruci
ja castim, platicu kada budem isla kuci
 Nazad na vrh »
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 20:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Juhu! Smile Bas sam se obradovala tekstu o petici, posto je to moj broj od kada znam za sebe.. Ne pitajte kako, al me prati od malena, dok jos nisam znala ni da brojim do iste.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Strana 5 od 11

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200501 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118365 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149797 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702123 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98914 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412602 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634429 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)