EFT - TEHNIKA EMOTIVNOG OSLOBAĐANJA
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 13:25 pm    Naslov: EFT - TEHNIKA EMOTIVNOG OSLOBAĐANJA
Odgovoriti sa citatom

OVDE ĆU VAM PRENETI NEKE PREVODE DEMONSTRACIJA OVE TEHNIKE.

NAŠA DRAGA CACA, ALEKSANDRA MI JE POSLALA LINK SA OVOM METODOM ZA OSLOBADJANJE BOLA, kod mene u jednoj tački na kičmi, koja me više ne boli.. i to odsustvo bola je glavni razlog koji me je naveo da ovo postavim kao temu ovde. Sve zasluge i izraze zahvalnosti proslediću direktno Caci.

Elem:

E F T
EMOTIONAL FREEDOM TEHNIQUES JE OSMISLIO GARY CRAIG, I SASTOJE SE U OTPUŠTANJU NEGATIVNIH UVERENJA O SEBI, POTISNUTOG BESA, KONFLIKATA, DEPRESIJE, PREKOMERNE TEŽINE,, I SVEGA OSTALOG ŠTO JE ZABLOKIRANO NEGDE U TELU I STVARA PROBLEME U PROTOKU ENERGIJE..

POSTOJE DVE VRSTE DELOVANJA , JEDNO JE OVO PRETHODNO
- OSLOBĐANJE NEGATIVNOSTI IZ TELA
A DRUGO JE USVAJANJE POZITIVNIH STAVOVA O SEBI, I RADI SE ISTOVREMENO, PRAKTIČNO, NA MESTO BOLA, NA PRIMER IMPLANTIRA SE POZITIVNO UVERENJE O SEBI..

O TOME JE GOVORIO I Z IZ Z U SVOJOJ KNJIZI... treba da staneš ispred ogledala i da izgovoriš - ja volim sebe -

............ teško da je nekom to pošlo za rukom, čak je i sam Zoran o tome pisao u svojoj knjizi....

Vežbe su kratke, i svaka posebno može se posvetiti pojedinom osećaju...
"Spisak" osećaja s kojima se radi, može se držati u glavi, a može se i napraviti na papiru..

EFT JE OSMIŠLJEN KAO NEKA VRSTA INSTANT AKUPRESURE KOJU PRATI IZGOVARANJE AFIRMACIJA... LUPKANJE, ILI TAPPING, IZVODI SE PRSTIMA JEDNE RUKE, I PUTANJA PRATI ODREDJENI MERIDIJAN AKUPUNKTURNIH TAČAKA NA TELU, OD DONJE IVICE DLANA, PREKO TEMENA, SPUŠTA SE NA ČELO, DELOVE OKO OČIJU, ISPOD NOSA, ISPOD USANA, RUPICE NA VRATU, I ZAVRŠAVA SE ISPOD MIŠICE, ILI NA MALOM PRSTU, ZAVISNO DA LI SE NEKI OSEĆAJ OSLOBADJA ILI USVAJA...

TIME SE VRŠI AKTIVACIJA PROTOKA ENERGIJE KOJA JE U NEKOM MESTU U TELU BLOKIRANA... O TAČKU (BLOKADU ) U KOJOJ SE JAVLJA BOL, BUKVALNO SE ODBIJAJU TALASI ENERGIJE, I TO GA I IZAZIVA...

NA PR.. FOKUS VAM JE NA DUGOVANJU NEKOG NOVCA....
PITANJE KOJE SEBI POSTAVLJATE, JE - KAKAV JE OSEĆAJ POVODOM TOGA? U OSNOVI JE TO STRAH ... GDE U TELU OSEĆATE TO ? FOKUSIRAJTE SE NA TO MESTO, I OCENITE INTENZITET OSEĆAJA, ZAPAMTITE TO, DA BI MOGLI DA UPOREDITE POSLE IZVODJENJA VEŽBE, KOJA IMA ZA CILJ SMANJENJE DO ELIMINACIJE OSEĆAJA...

DEJSTVO EFT DOKAZIVANO JE U JEDNOM EKSPERIMENTU SA UZORCIMA KRVI.. UZETI SU UZORCI VITALNIH OSOBA, BOLESNIH, DEPRESIVNIH,,,
POD MIKROSKOPOM SE REGISTROVALO KRETANJE KRVNIH ĆELIJA ZDRAVIH OSOBA, DOK KOD BOLESNIH KRVNE ĆELIJE SU MIROVALE, ILI SU SE VEOMA SPORO KRETALE.. POSLE SERIJE PONAVLJANJA EFT - A PONOVLJENO JE POSMATRANJE UZORAKA KRVI,,, I REGISTROVANO KRETANJE KRVNIH ĆELIJA NA SVIM UZORCIMA...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 13:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.emofree.com/

OVO JE SAJT OSNIVAČA TEHNIKE, GLOMAZAN JE, I PRIMARNO POSTOJI U SVRHU REKLAMIRANJA I PRODAJE DISKOVA SA PREZENTACIJAMA EFT ZA RAZLIČITE VRSTE PROBLEMA...

( nije mi se dopalo, preterano ,,,, moj utisak )
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 13:36 pm    Naslov: zdravlje i iscelivanje
Odgovoriti sa citatom

.

Hvala Oli tebi,a naravno i Caci ovo je super...samo kad bi se ja sjetila kad me boli da to i u praksi primjenim... eusa_think
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 13:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=GCYkdK0Uol0&feature=channel

( PREVOD, OVO JE UVOD U DEMONSTRACIJE KOJE RADI OVAJ SIMPATIČNI I SMIRENO - OZBILJNI BATICA .....)

KAKO EFT DELUJE

ONO ŠTO SPREČAVA LJUDE DA VERUJU U EFT, JE ŠTO DELUJE "NJU EJDŽ"
MENI JE TO ČUDNO, JER KAO STUDENT KEMBRIDŽA SMATRAM JE POTPUNO NAUČNOM METODOM. FORMULA JE PRECIZNA, A REZULTATI SU
DOSTIŽNI I MOŽETE SE OSLONITI NA NJIH.. (DELOTVORNI)
LJUDI SUMNJAJU U EFT IZ RAZLOGA KOJI SU ODRAZ OGRANIČENOG VEROVANJA, TRAŽE NAUČNE DOKAZE NJENE DELOTVORNOSTI, ILI NE MOGU DA VERUJU DA NEŠTO TAKO PROSTO MOŽE DA DELUJE..TJ, NE MOŽE BITI TOLIKO LAKO DA SE REŠE PROBLEMI...DELUJE ČUDNO..

ISTINA JE PROSTA. U TELU POSTOJE OSNOVNI FIZIČKI PROCESI KOJI VAM DOZVOLJAVAJU DA SE OSLOBODITE NEGATIVNIH EMOCIJA.

"LUPKANJE" (TAPKANJE PRSTIMA) JE POUZDAN NAČIN DA SE AKTIVIRA OVAJ PROCES.
PROCES SE MOŽE AKTIVIRATI I DRUGIM METODAMA, KAO ŠTO JE PSIHOTERAPIJA, HIPNOZA, MEDITACIJA, KINEZITERAPIJA, REIKI, HRIŠĆANSKO ISCELJENJE, ,, I SVAKA OD OVIH TEHNIKA AKTIVIRA OVAJ PROCES NA DRUGAČIJI NAČIN.. I ZA TO JE POTREBNO MANJE ILI VIŠE VREMENA, ZAVISNO OD SAME TEHNIKE..

TAPKANJE JE NAJBRŽA METODA, KOJU SAM DO SADA PRONAŠAO..
I POSTAVLJA SE PITANJE KOLIKO ŽELITE DA PROCES TRAJE ?
LIČNO SAM ZAINTERESOVAN ZA NAJBRŽU I NAJEFIKASNIJU TEHNIKU OSLOBAĐANJA NEGATIVNIH EMOCIJA KAKO BI MOGAO DA NASTAVIM SA SVOJIM ŽIVOTOM..

U OSNOVI EFT SU PRINCIPI AKUPUNKTURE , KINESKE MEDICINE, I AKUPRESURE... NA TELU POSTOJE KANALI PROTOKA ENERGIJE,(či) MERIDIJANI,,

NIJE TOLIKO VAŽNO KAKO ZOVETE TU ENERGIJU, TO JE SAMO ASPEKT FUNKCIONISANJA ČOVEKOVOG TELA.

PROFESIONALNO OSPOSOBLJAVANJE ZA AKUPUNKTURU TRAJE VREMENSKI VRLO DUGO, I VRLO JE RIGOROZNO, VISOKI SU STANDARDI ZA DOBIJANJE KVALIFIKACIJA ZA PRAKTIČARE.

KINESKA TRADICIONALNA MEDICINA DATIRA MNOGO RANIJE NEGO ZAPADNA MEDICINA, I TRETIRA ČOVEKA KAO CELOVITO, UMESTO KAO MAŠINU, SA "ODVOJENIM" SASTAVNIM DELOVIMA..

MERIDIJANI SU STVARNI FENOMEN ( POJAVA) LJUDSKOG TELA.
NEKI LJUDI MOGU PROSTO DA OSETE AKUPUNKTURNE TAČKE NA TELU ČOVEKA, A NEKI KORISTE UREDJAJE ZA DETEKCIJU, ILI SE TO UČI TOKOM ŠKOLOVANJA..

NA TIM TAČKAMA SE REGISTRUJE PROMENA MAGNETNE REZONANCE U ODNOSU NA DRUGE TAČKE NA KOŽI.. .....

.... (demonstrira tačke na telu elektronskim uredjajem,,, )

AKO TAPKATE TO ĆE DELOVATI NA VAS.
NEGATIVNE EMOCIJE BIĆE OSLOBODJENE IZ TELA, I OSEĆAĆETE SE SREĆNIJE I MOĆI ĆETE DA SE POSVETITE BILO ČEMU U ŽIVOTU..

AKO NE TAPKATE, NEĆE DELOVATI..

DA BI DELOVALO, MORATE VEROVATI DA ĆE DELOVATI.

(dalje govori o osnivaču tehnike, o tome da ne morate znati kako auto radi da bi ga vozili.... itd.. nebitno.. )
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 14:19 pm    Naslov: čišćenje čakri eft metodom
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=f3hy3P0W2BU&feature=channel

ČIŠĆENJE ČAKRI EFT -metodom

Prevod ću dati skraćeno, jer se mnogo toga ponavlja,

Ovom vežbom se totalno čisti ceo vaš sistem. Može se raditi dnevno
ili na kraju intenzivnih eft ponavljanja... stresnih situacija, glavobolje,,

( isto se može raditi i kod fokusa na bolnu tačku. Kod čišćenja čakri, leva ruka se polaže na mesto gde je pozicionirana čakra, i fokus je na toj ruci.. istovremeno se radi tapkanjje .. )

Vežba počinje lupkanjem prstiju obe ruke , palac o palac , i dalje....
zatim se protrljaju dlanovi, kojim pokretom se oslobadja zaustavljena energija...

U telu postoji sedam čakri, i u ovom videu, kreće se od krunske, i ide na dole.. .... svaka čakra je podjednako važna... i problemi u odredjenim delovima tela odražavaju se i na stanje čakre ( ili je obrnuto ) ..

Video možete pratiti, pa neću da objašnjavam to. ( jedan je Milojko Pantić)

Kad postav ruku na krunsku čakru, govori o obraćanju pažnje na osećaj, tačno osetite kako se osećate,,, (umorno, ili kako već )

Podseća da je fokus na ruci iznad čakre, duboko diše ..
Pozicioniranje, sredine dlana na tačku čakre..

U ovoj vežbi ne izgovara nikakve afirmacije..
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 14:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dala bih prevod za još par videa.

Nije mi namera da odužim ovu temu, nego da EFT približim onima koji neznaju engleski, mada nisam sigurna koliko je to uspešno,,, a ako neko ne može da vidi video... tu ne mogu da pomognem...

EFT je prilično nepoznata tehnika, ali jeste delotvorna...i brzo se radi.
Posle nekoliko odgledanih klipova, lako se usvaja, i može se raditi kao priprema za neke druge tehnike ......

Prepričaću tekst koji Magnus izgovara na početku videa koji traje 18 minuta, koji brzo prodju, ali prevod bi se oooodužio..

Rad sa neprijatnim osećajem... ( ja sam debela, ja se plašim, osećam bol u kolenu,,,, odredite sami )

koncentišete se na taj negativni osećaj, i potpuno "uronite" u njega, odredite gde se nalazi u telu ... ( na pr, strah može da se oseti kao klecanje kolena, odsecanje nogu, žmarci u želucu, spazam u mišićima, osećaj gušenja.. ) i odredite mu intenzitet na skali od 1 do 10.. najbolje bi bilo da je u početku to broj 10... radi lakšeg uporedjivanja posle završetka vežbe..

Izgovara se istovremeno sa tapkanjem.

IAKO IMAM OVAJ OSEĆAJ, JA POTPUNO I BEZUSLOVNO PRIHVATAM I VOLIM SEBE BAŠ ONAKVOG KAKAV JESAM

KAD SE RADI OSLOBADJANJE OSEĆAJA TAPKANJE SE ZAVRŠAVA NA MALOM PRSTU ,,,,, (tako demonstrira Cambridge gaj )

A KAD SE USVAJA POZITIVNA AFIRMACIJA ONDA SE TAPKANJE ZAVRŠAVA ISPOD MIŠICE...

PO ZAVRŠETKU VEŽBE, PROVERAVA SE INTENZITET OSEĆAJA I VEŽBA SE PONAVLJA DOK SE OSEĆAJ BITNO NE SMANJI...

ISKOPIRAĆU VAM KLIPOVE JOŠ JEDNOG PRAKTIČARA, ALI ON JE AMERIKANAC, I NJEGOVE SESIJE LIČE NA TEVE SHOP, GDE ON OBJAŠNJAVA DA PROSTO NISTE MOGLI DA ŽIVITE BEZ DRAJ KUKERA.. PROSTO NEVEROVATNO KAKO STE MOGLI, I DA JE " MUST" ( MORANJE) DA GA POD HITNO, PO CENI S POPUSTOM, AKO POZOVETE ODMAH, NABAVITE OD NJEGA, JEDINOG LEGALNOG DILERA...

_______________----- BEZ OBZIRA NA TO, TIP MI SE DOPAO, JER JE U JEDNOJ OD SVOJIH EMISIJA PRIČAO O UVERENJIMA KOJA SU POVEZANA SA UZIMANJEM HRANE, I ZAŠTO SU LJUDI DEBELI....

.... I KAKO UČITELJI KOJIMA POVERAVAMO DECU MNOGO LAŽU, A MI PRISTAJEMO NA TO... JER KAD PODJETE U ŠKOLU KAŽU VAM DA AZBUKA IMA 30 SLOVA, A IMA 30 MALIH I 30 VELIKIH.... ( mi još moramo da naučimo i latinicu ) a isto verujemo da ima 30 slova..
kako nas teraju da bubamo,,, i kad nas proveravaju koliko smo nabubali... NASTAVNIK NE OBRAĆA PAŽNJU NA ONO ŠTO SMO DOBRO URADILI, NEGO NAM TRAŽI GREŠKE,, I stvara uslovni refleks da u životu obraćamo pažnju na red marks- zaokruženo crvenom olovkom- tj na ono što nismo dobro uradili.....

pozdravljam vas sve... nastaviću ako bude bilo interesovanja...
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 14:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

USPUT,

ZAŠTO SE NE ZNAM PIŠE ODVOJENO, KAD SE IZGOVARA KAO JEDNA REČ?
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 15:29 pm    Naslov: Re: zdravlje i iscelivanje
Odgovoriti sa citatom

Pitija ::
.

Hvala Oli tebi,a naravno i Caci ovo je super...samo kad bi se ja sjetila kad me boli da to i u praksi primjenim... eusa_think

Ja sam primenila, jer me je bolela kičma, jedna tačka u predelu pojasa, i odatle se bol širila obodom karlične kosti... ne boli stalno, i ne boli mnogo, ali to me ganja već par godina,,, i ume ujutru da me tako iskrivi na jednu stranu, da izgledam komično... to me drži nekih pola sata, dok se ne razmrdam, i onda ili nastavi da boli ili prestane skroz, pa zaboravim na to.... ali od skora me je budilo noću... čika doktor mi je reko da je to reumatski bol, i da treba da idem u Banju... a mi koji živimo u Banji nikad nikakve terapije ne koristimo u Banji.. prosto nas mrzi....

Sad mi se taj nelagodni osećaj smanjio... da kucnem u drvo... Very Happy

Lako je deliti savete i oduševljenje kad te ništa ne boli.
Kad te nešto boli, uvek je tebi najgore, i ne zna se šta više i groznije boli, zub ili uklješteni nerv, izgubljena ljubav, ili glava... da ne pričam daleko bilo o neizlečivim boleštinama...

ILI BI BAŠ TREBALO DA IH DEMISTIFIKUJEMO.

MENI JE KANCER ODNEO SVE MOJE POZNATE PRETKE.
DOKTORSKA PROGNOZA JE DA I MENI SLEDUJE ISTA SUDBINA.

MOJE MIŠLJENJE JE DA STRAH URADI NAJVEĆI DEO PRI UBIJANJU OBOLELIH OD RAKA. KAD TI DOKTOR PROČITA ILI SAOPŠTI, ( A JEZIVO SU OGUGLALI NA TAKVA SAOPŠTAVANJA, I BEZOSEĆAJNO IH ODRADJUJU ) TU SMRTNU PRESUDU SA NEIZVESNIM DANOM IZVRŠENJA, STRAH TE UNIŠTI I POJEDE MNOGO EFIKASNIJE NEGO SAM KANCER.

TA TESKOBA U GLAVI JE NEIZLEČIVA, I DOKTORI MALO PAŽNJE OBRAĆAJU NA NJU...

SKORO SAM ČULA PRIČICU O JEDNOM MOM SUGRAĐANINU..
DEDICA IMA PREKO OSAMDESET GODINA, I DOSELIO SE U SOKOBANJU DALEKE 68 GODINE, IZ BEOGRADA, KAD SU MU DOKTORI SAOPŠTILI DA IMA KARCINOM, I DA MU NIJE OSTALO VIŠE OD NEKOLIKO MESECI DA ŽIVI.. PRODAO JE KUĆU I KUPIO STAN OVDE, A POŠTO SU MU REKLI ŠTA SU MU REKLI, REŠIO JE DA PREOSTALO SVOJE VREME POTROŠI NA UŽIVANJE,,, I TAKO ZABORAVIO DA UMRE OD TE BOLESTI...

možda rak nije bio toliko smrtonosan u ono vreme, ili ljudi nisu bili TOLIKO UVERENI DA JE SMRT JEDINI ISHOD TE BOLESTI..

uff, gde sam ja otišla....... htedoh da kažem da ovo nije neozbiljna tema,, i da bi trebalo da je vodi neko ko manje voli da se smeje nego ja....
kancer je stvarno svuda oko nas... jeza živa... pa sad budi pametan....
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 15:43 pm    Naslov: Zdravlje i isceljenje
Odgovoriti sa citatom

Citiram:

"USPUT,
ZAŠTO SE NE ZNAM PIŠE ODVOJENO, KAD SE IZGOVARA KAO JEDNA REČ? ..."
-na to si i sama dala odgovor-

Citiram:
"...NASTAVNIK NE OBRAĆA PAŽNJU NA ONO ŠTO SMO DOBRO URADILI, NEGO NAM TRAŽI GREŠKE,,..."

Piše se odvojeno da bi ti zadaća bila prošarana crvenom olovkom i da bi ti umanjili ocjenu... Laughing

Molim te nastavi,koristit će mnogima.
Ja te pratim,učim i vježbat ću na sebi sve ili bar većinu toga što si navela,jer mi je to potrebno.eusa_think
Hvala ti marljiva pčelice!
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 16:35 pm    Naslov: Zdravlje i iscjeljivanje
Odgovoriti sa citatom

.

Isprobano!
Kao što si i rekla stvarno djeluje.
Osjećam nakon dugo vremene da mi cjelim tjelom lagano toplina struji.Cjeli dan mi "knedla" stoji u grlu i tjera me da se rasplačem, a ja se s njom bezuspješno borim.Nestala je ,otišla je "kneda"i ja se osjećam dobro.
Bolje rečeno nakon vježbi tapkanja,osjećam se odlično!
Tako jednostavno a djeluje.
Bravo!
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 17:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Olivera ,
tema ti je super.
Probala i ja ,za bol i funkcionise .
Imas li nesto za stres .

HVALA TI !

Pozdrav ,Sara Very Happy
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco, imaš pozdrave !!!!!!!!!!!

Vama hvala..

5 element je pisala o načinu kako se hoda po vatri.
ako veruješ da možeš, onda stvarno možeš..

mnogo su nam švrljali po sveskama dok smo bili mali...
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 17:58 pm    Naslov: Re: EFT - TEHNIKA EMOTIVNOG OSLOBAĐANJA
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::
OVDE ĆU VAM PRENETI NEKE PREVODE DEMONSTRACIJA OVE TEHNIKE.

NAŠA DRAGA CACA, ALEKSANDRA MI JE POSLALA LINK SA OVOM METODOM ZA OSLOBADJANJE BOLA, kod mene u jednoj tački na kičmi, koja me više ne boli.. i to odsustvo bola je glavni razlog koji me je naveo da ovo postavim kao temu ovde. Sve zasluge i izraze zahvalnosti proslediću direktno Caci.

Draga i simpatična Olivera ,

puno ti hvala što si otvorila ovu , više nego korisnu temu ,
i što imaš snage i dobre volje da prevodiš na Srpski sadržaj video demonstracije EFT-a , plus , objašnjavaš tehniku.... herc

Htela - ne htela , otvorila si novu PRAKSU , i za jedan dan izmanifestovala da EFT uspešno primene na sebi Pitija i Sara .
Poslaću ti još jednu knjigu o EFT-u , jer ćeš morati da je dobro savladaš i zbog sebe i zbog drugih! GOOD LUCK! Laughing

Onaj ko ne ume da se smeje , nije daleko dogurao u svom napredku , tvrdim i potpisujem . Cool

Nadam se da će i ostali EFT praktikanti da se priključe ovoj temi i dati svoj doprinos širenju znanja i smanjivanju bolesti kod ljudi .

Šarmantna LjiljaO je pravi majstor ove tehnike....a sigurna sam da je još neki sa ovog foruma praktikuju .

Olivera , hvala ti još jednom ! Srce si ! Poljubac...
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dva, četri, pet,,,,,,,,, #$!% novo na forumu #$!% , #$!%
DON'T TELL!

Poljubac... CACO
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 19:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco ,

hvala ti za inicijativu da se na forumu postavi EFT tehnika kao i za materijal koji si mi poslala u vezi ove tehnike .
Deluje prosto a efikasno je .Ja sam to probala za bol .Tek ima da radim neke druge stvari .

Draga Olivera ,
lepo je da si otvorila ovu temu i da nam ,time sto prevodis i objasnjavas ,mnogo olaksvas samu tehniku i praksu. Ja kazem da je tehnika prosta ,to je tacno , ali samo ako znas sta treba i kako da se radi .

Hvala vam !
Pozdrav ,Sara Poljubac... Srce si! , Poljubac... Srce si!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 1 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 93246 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 42496 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 35141 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 23006 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35878 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43210 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25944 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)