Saveti i konkretna pomoć obolelima od meksičkog gripa
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2009 03:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-travar-otkrio-tajnu-svoga-lijeka-koji-ubija-svinjsku-gripu-u-roku-24-sata-/462904.aspx

TRAVAR s Romanije Nenad Gavrilović objavio je kako se radi biljni pripravak koji svinjsku gripu liječi u roku 24 sata.

> Čudotvoran lijek travara s Romanije Srbina od svinjske gripe izliječio za 24 sata

Gavrilović tvrdi kako je u borbi protiv virusa H1N1 najvažnije podići imunološki sustav, a za tu svrhu preporučuje korištenje ribljeg ulja. Odrasli trebaju piti jednu žlicu ribljeg ulja dnevno, a djeca dvije žlice. Čudotvorni biljni lijek za prevenciju od svinjske gripe sadrži 500 grama meda, 100 grama svježeg korijena hrena i 20 grama samljevene kadulje, piše Press.

Travar kaže kako se lijek priprema tako da se hren pomiješa sa medom pa se sve to začini sa 20 grama kadulje. Kako ne bi dobili svinjsku gripu odrasli trebaju uzimati jednu žlicu pripravka ujutro i jednu navečer i to tijekom 20 dana. Djeca uzimaju istu dozu, ali koriste žlicu za kavu. Gavrilović tvrdi kako uz taj pripravak čovjek neće oboljeti čak i ako bude u dodiru sa virusom.

I crno vino liječi svinjsku gripu

Za one koji već boluju od svinjske gripe travar savjetuje pijenje četiri grama vitamina C u roku 24 sata i to tako da se popije gram svakih šest sati. Vitamin C treba razmrviti i popiti ga s vodom. Gavrilović je izmislio i čaj za one koji već imaju svinjsku gripu.

On se radi tako da se u dvije litre hladne vode stave četiri oguljena limuna koji se prethodno isjeckaju. Voda i limun se poklope te kuhaju 20 minuta. Tada se u vodu ubaci žlica mljevenog cimeta, žlica mljevenog muškatnog oraščića te pola žlice za kavu klinčića. Na kraju se stavi i dva decilitra crnog vina te se ostavi kuhati još pet minuta. Tu količinu čaja treba popiti u 24 sata te proceduru ponavljati četiri dana.

adminfob ::
Sličan tekst je uspela da pronađe i 5.element koji sadrži i neke dodatne korisne podatke (recepturu) pa sam zato dopunio Cacin post. Smile

5.element ::

Evo možda nekom zatreba

Saveti travara Nenada Gavrilovića

Recept za prevenciju svinjskog gripa:

Najvažnije je podići imuni sistem, a to se radi pomoću ribljeg ulja. Odrasli treba da piju po jednu supenu kašiku dnevno, a deca dve kašike ribljeg ulja dnevno. Zatim, treba uzimati i veoma jednostavan lek, koji se pravi od sastojaka koji se mogu naći na svakoj pijaci i u apotekama.

POTREBNI SASTOJCI:
- 500 grama meda
- 100 grama svežeg korena rena
- 20 grama samlevene žalfije
NAČIN PRIPREME:
Ren se izrenda i pomeša sa medom. Tome se doda 20 grama samlevene žalfije.
UPOTREBA:
Mešavina se uzima 20 dana ujutru i uveče. Odrasli treba da uzimaju po jednu supenu kašiku, a deci je dovoljna po jedna kafena kašika ujutru i uveče. Ako u tih 20 dana čovek dođe u dodir sa virusom, neće oboleti, a steći će imunitet na svinjski grip.
Ako neko već boluje od gripa treba u toku 24 sata da popije četiri grama vitamina C, po jedan gram na šest sati. Najbolje ga je istucati pa popiti s vodom.

Šta treba izbaciti iz ishrane dok traje epidemija:
Travar Nenad Gavrilović kaže za Press da dok traje epidemija svinjskog gripa ne bi trebalo jesti sve vrste šećera niti piti veštačke sokove.
- Slatkiše treba izbaciti iz ishrane. Šećer izbacuje kalcijum iz organizma i tako uništava imunitet. Najveću opasnost predstavlja upotreba sirćeta, bilo da se radi o vinskom ili jabukovom. Ne treba koristiti ni pasterizovano povrće. Sirće izbacuje vitamin C i umesto njega treba koristiti isključivo limun - navodi Gavrilović.

Čaj koji pomaže onima koji već imaju grip:

POTREBNI SASTOJCI:

- limun, med, cimet, muškatni oraščić, karanfilić, crno vino

NAČIN PRIPREME:

U dva litra hladne vode stave se četiri oguljena limuna, koja se prethodno sitno iseckaju. Tome se dodaju četiri supene kašike meda. Ovo se poklopi i pusti da ključa oko 20 minuta. U tu vodu se potom dodaju jedna kašika mlevenog cimeta, jedna kašika mlevenog muškatnog oraščića, pola kafene kašike karanfilića i dva decilitra crnog vina. Ostaviti da ključa još pet minuta.

UPOTREBA:

Ova količina čaja treba da se popije u toku 24 sata. Čaj treba piti četiri dana.
- Ove kapi su mi pomogle, posle samo dve ture osetio sam da mi se vraća snaga - kaže Čedomir.
Travar sa Romanije Nenad Gavrilović tvrdi za da je Čedomiru poslao kapi koje ubijaju sve viruse gripa, uključujući i virus A (H1N1). On otkriva da poseduje lek koji u roku od 24 sata eliminiše virus iz ljudskog organizma, a da bolesniku nakon toga treba još 48 sati da se u potpunosti oporavi!
- Poslao sam mu kapi koje ubijaju sve viruse koji se prenose vazduhom - sve vrste gripa, štenećak kod pasa i svinjsku kugu kod svinja. Kada su se pojavili prvi slučajevi svinjskog gripa u Meksiku ponudio sam meksičkoj ambasadi lek, ali su oni odbili moju ponudu. Imam i trave koje se piju da se ljudi zaštite od dobijanja virusa A (H1N1).Svi koji su je do sada pili nisu se zarazili, iako su bili u kontaktu sa ljudima koji su zaraženi virusom. Imam lek koji za 24 sata ubija virus svinjskog gripa.

TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2009 10:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Caco sto me podseti na mog drugara sa Romanije.
Nesa je inace neobican covek, ko ne zna on je stvorio i jednu novu vrstu pasa ukrstajuci vuka, rotvajlera i jos jednu vrstu...
A travama se bavi sto godina, vredi mu verovati...
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 03 Dec, 2009 22:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo detaljnije napisani recepti od travara Nenada Gavrilovića :

5.element ::
Evo možda nekom zatreba

Saveti travara Nenada Gavrilovića

Recept za prevenciju svinjskog gripa:

Najvažnije je podići imuni sistem, a to se radi pomoću ribljeg ulja. Odrasli treba da piju po jednu supenu kašiku dnevno, a deca dve kašike ribljeg ulja dnevno. Zatim, treba uzimati i veoma jednostavan lek, koji se pravi od sastojaka koji se mogu naći na svakoj pijaci i u apotekama.

POTREBNI SASTOJCI:
- 500 grama meda
- 100 grama svežeg korena rena
- 20 grama samlevene žalfije
NAČIN PRIPREME:
Ren se izrenda i pomeša sa medom. Tome se doda 20 grama samlevene žalfije.
UPOTREBA:
Mešavina se uzima 20 dana ujutru i uveče. Odrasli treba da uzimaju po jednu supenu kašiku, a deci je dovoljna po jedna kafena kašika ujutru i uveče. Ako u tih 20 dana čovek dođe u dodir sa virusom, neće oboleti, a steći će imunitet na svinjski grip.
Ako neko već boluje od gripa treba u toku 24 sata da popije četiri grama vitamina C, po jedan gram na šest sati. Najbolje ga je istucati pa popiti s vodom.

Šta treba izbaciti iz ishrane dok traje epidemija:
Travar Nenad Gavrilović kaže za Press da dok traje epidemija svinjskog gripa ne bi trebalo jesti sve vrste šećera niti piti veštačke sokove.
- Slatkiše treba izbaciti iz ishrane. Šećer izbacuje kalcijum iz organizma i tako uništava imunitet. Najveću opasnost predstavlja upotreba sirćeta, bilo da se radi o vinskom ili jabukovom. Ne treba koristiti ni pasterizovano povrće. Sirće izbacuje vitamin C i umesto njega treba koristiti isključivo limun - navodi Gavrilović.

Čaj koji pomaže onima koji već imaju grip:

POTREBNI SASTOJCI:

- limun, med, cimet, muškatni oraščić, karanfilić, crno vino

NAČIN PRIPREME:

U dva litra hladne vode stave se četiri oguljena limuna, koja se prethodno sitno iseckaju. Tome se dodaju četiri supene kašike meda. Ovo se poklopi i pusti da ključa oko 20 minuta. U tu vodu se potom dodaju jedna kašika mlevenog cimeta, jedna kašika mlevenog muškatnog oraščića, pola kafene kašike karanfilića i dva decilitra crnog vina. Ostaviti da ključa još pet minuta.

UPOTREBA:

Ova količina čaja treba da se popije u toku 24 sata. Čaj treba piti četiri dana.
- Ove kapi su mi pomogle, posle samo dve ture osetio sam da mi se vraća snaga - kaže Čedomir.
Travar sa Romanije Nenad Gavrilović tvrdi za da je Čedomiru poslao kapi koje ubijaju sve viruse gripa, uključujući i virus A (H1N1). On otkriva da poseduje lek koji u roku od 24 sata eliminiše virus iz ljudskog organizma, a da bolesniku nakon toga treba još 48 sati da se u potpunosti oporavi!
- Poslao sam mu kapi koje ubijaju sve viruse koji se prenose vazduhom - sve vrste gripa, štenećak kod pasa i svinjsku kugu kod svinja. Kada su se pojavili prvi slučajevi svinjskog gripa u Meksiku ponudio sam meksičkoj ambasadi lek, ali su oni odbili moju ponudu. Imam i trave koje se piju da se ljudi zaštite od dobijanja virusa A (H1N1).Svi koji su je do sada pili nisu se zarazili, iako su bili u kontaktu sa ljudima koji su zaraženi virusom. Imam lek koji za 24 sata ubija virus svinjskog gripa.

zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 03 Dec, 2009 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam pomno pratila vijesti zadnjih dana...Da li i u Srbiji ljudi odbijaju vakcine protiv gripe? Ovdje masovni neodaziv, a stigla Very Happy

Nevjerojatno...napokon se stvara kritična masa koja ima smisla. Ljudi jednostavno više "ne puše" te priče. I neće se cjepit. i Sad imamo milijun i 500.000 doza cjepiva na lageru...

Dobra fora...
Čak mi se čini da Arhitekte straha hvata blaga panika, naime, vidim najnovije aktualizaciju virusa HIV. Evo, može se testirat besplatno i anonimno jer "niska doza zaraženih proizlazi iz niske stope testiranih, pa se sumnja u realno više brojke zaraženih. dođite i testirajte se!"

Kao da nas se prebrojava, da vidimo šta imamo, kao da se mora svesti bilanca pošto-poto...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241779 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57726 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60602 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47076 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19843 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43285 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16878 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)