Sveta Geometrija
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Pulsar
Na duhovnom putu

Pridružio: 03 Nov 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 16:52 pm    Naslov: Sveta Geometrija
Odgovoriti sa citatom

Več duže vrijeme proučavam Svetu geometriju, pa bih došadašnje uvide zabilježio i na ovome forumu.

FILOZOFSKA OSNOVA:

Post-kvantizam se rađa se pod utjecajem euforije, koja je zavladala nakon Heisenbergovog principa neodređenosti i dualne prirode elektrona. Kvant tako postaje neiscrpnim izvorom filozfsko-duhovnih interpretacija Boga i čovjeka, prostora i vremena.

Drevni simboli onoga što se danas naziva Sveta geometrija, potječu još od starih sumerana, a oni se u postkvantizmu spretno povezuju s Pitagorejskom mističnom školom, tako da danas imamo razrađenu znanstveno-filozofsku metodu sa blagom primjesom mističnog gnosticizma; koja na specifičan način
daje mogučnosti samorazvoja, samospoznaje o istinskom bitku i njegove uloge u kozmosu. Ovdje valja naglasiti da se koncepcija Boga očitava u čovjeku a bitak je Bog-čovjek i obrnuto. "Božansko" u tom kontekstu je način promatranja a ne objekt ili apsolut. "Božanska moč" je utjelovljuje hiper(senzibicije) samog promatrača;

Hipersenzibilitet promatrača je kozmička namjera, u kojoj energija i inteligencija forsiraju simboličku organizaciju u igri stvaranja. Od alata namjera ili čovjek-Bog, koristi matematiku, geometriju i određuje ili ocrtava više (nebo, duh, duša) i niže stvarnosti (zemlja, ego).

Bit je kozmičke namjere (duha) je prikazivati se evoluirajučem umu, koji implantira geometrijske mustre; kroz područje svjesno-logičkog prema intuitivno-spiritualnom. Time nastaje most (stabilna geometrijska konstrukcija) između duha i uma, neba i zemlje. Homosapiens postaje Adam Kadom, rajski čovjek.

Geometrijski forme - kao elementi osjetilne komunikacije

Dakle izmjena misli (komunikacija) između ljudi određena je i ograničena putem osjetila. Izgovorena rečenica, riječ ili slovo je zapravo zvuk (vibracija, titraj) koji u valu prenosi hologramsku sliku iz jedne neuronske strukture u drugu, odnosno medij brzine zvuka. Sljedeči osjetilni alat je vid, napredniji interpretator mentalne slike jer je određen brzinom i lomom svjetlosti.
Matematika kao osnova logičkog uma, vješto procesuira podatke sa vanjskih izvora a simbole (brojke i slova) bi bilo nemočuće protumačiti bez geometrije.
Stoga svako razumijevanje vlastitog bitka u kozmičkom geometrijskom jedinstvu daje naslutiti da je geometrija osnovni građevni materijal svemira (unutarnjeg ili vanjskog). Uvriježeno je mišljenje da geometrija nije samododstatna bez matematike, no valja napomenuti da to pravilo vrijedi i suprotno. Da bi izbjegli pitanje kokoši i jaja, obratimo pozornost na prvu emanaciju geometrije.
Točka; kao izvor svih pojava nije samo geometrijiski manifest, več kao što znamo; broj točaka određuje i simolički prikaz vrijedosti nekog broja. Današnji izgled brojeva (vrijedosti) nasto je od primarne točke (vrijednost=1). U metafizičkom smislu ili čak numerološkom, primarna točka (1) je ujedno i odgovor na pitanje postoji li Bog (jedan jedini);

U ovom shematskom prikazu, jasno je vidljivo da je broj zapravo simbolički prikaz inteligentne energetske namjere, koja stvara logički red, putem energetskog proboja, eksplozije iz ništavila. U tom smislu, primarni impuls određuje i primarnu početnu vrijednost (1). Sljedeča namjera je več svojstvo titraja i početak dinamike, pošto se prvi impuls ponavlja tvoreči time pravibraciju ili primarni zvuk stvaranja (hinduistički OM, AUM, ili kabalistički AMEN). S obizrom na ovaj uvid, nadalje prednost dajem geometriji. Također s znanstvne strane; geometrijska primarna točka je analogna s velikim praskom.

Sljedeči interakt (namjera se nastavlja) inicira veču energiju u supervakumu ništavila, gdje je izjednačena krajnje mala i krajnje velika gustoča (a time i masa kao uzrok gravitacije), jer u ovoom dijelu ne vrijede mjerenja, forma je i dalje ne-materijalna i bezprostorna. Prasak akumulirane energije "para" ne-prostor, proboj energije iz primarne točke stvara primarni pravac kao 1. dimeziju. Pravac (dužina) rotira oko središta i tvori 2. dimenziju (krug). On se pak okreče oko vlastite osi i stvara 3.dimenziju (3d kuglu) - prostor ili svijet same materije i sada je mjerenje moguče unautar logike.

Sveta geometrija je neistraženo područje a u materijal koji postoj,i više obrađuje tehnički dio, dok je filofofski u drugom planu.
D. Winter je jedan od najistaknutijih istraživača ove materije.

Sljedeči vid inteligentne komunikacije, nakon što su određeni osnovni parametri kozmičkog jastva (o ono se spušta k nižim formama; od poimanja univerzuma - preko fizičke anatomije - u kvantni, subatomski svijet) su kompleksniji geometrijski uzorci, oblikovani u prepoznatljive simbole alfabeta.
Geometrijska konstrukcija kao osnova inteligentne komunikacije, putem vibracije, zvuka, izgovorenih riječi, slova ili u vizualnom simboličkom prikazu je specijalna forma tetrahedrona i spirale Zlatne sredine koja simbole alfabeta pokazuje kao sjenu na podlozi, kada je izvor svjetlosti usmjeren prema centru.
Rotacija konstrukcije i izvor svjetla na podlozi pokazuju simbole alfabeta kao sjenu.
ova forma naziva se "Be-riješet", ona je prva riječ Geneze koja je krivo prevedena s hebrejskog (u početku...) a točan prevod glasi; princip (odnosi se na početak ili "princip stvaranja"). Konstrukcija je talkođer nazvana i "Plamena slova u šatoru".

Ako je komunikacija određena igrom geometrije, stvarnost se svodi na vibraciju brojeva, a naš najdublji moguči uvid ograničen je poimanjem prostora, jer izvan njega nije moguče mjerenje.
Ipak geometrija i brojevi daju približnu predođbu o namjeri i alatima kreacije.
Jednost individualne globalne misli i namjere, jasno se prikazuje u geometrijskim procesima. Ostaje nejasno samo; da li su procesi samo alat ili
krajnja spoznaja, kreator sam po sebi.

Ovo su osnovne interacije Svete geometrije do nivoa Cvijeta Života, u drugom navratu ču razložiti nivo od Cvijeta, prema Grožđu, Metatronu i Drvetu Života. Na kraju i alkemijsku Pitagorejsku mistiku elemenata i Svete Geometrije.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Pulsar !

Postavio si temu koja je deo mojih interesovanja,pa nastavi,verujem da imaš toga još... Very Happy
Pozzz...

"Neka bude svetlost..."
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
istina
Gost

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 09:11 am    Naslov: Re: Sveta Geometrija
Odgovoriti sa citatom

Pulsar ::
"para" ne-prostor, proboj energije iz primarne točke stvara primarni pravac kao 1. dimeziju. Pravac (dužina) rotira oko središta i tvori 2. dimenziju (krug). On se pak okreče oko vlastite osi i stvara 3.dimenziju (3d kuglu) - prostor ili svijet same materije i sada je mjerenje moguče unautar logike.

Sveta geometrija je neistraženo područje a u materijal koji postoj,i više obrađuje tehnički dio, dok je filofofski u drugom planu.
.

Cestitam ti ... jer je vec i bio red da se otvori ... PRAVA ... tema.

Kada je iz sebo odvoio jednu tacku. ... ona je pocela pravilno da se giba i stvorila liniju sa pocetkom i krajem. Prva tacka i zadnja tacka su dve tacke sa tackastim prostorom izmedu,

Tako da je u startu ... TRI ... da bi se to jedno, a odmah i tri dalje gibalo ono stvara i svoju suprotnost... sebe samoga ili kopira sebe.Dve linije iste duzine paralelno. Dakle tacke se sire opet odredenom brzinom i duzinom ispunjavaju prostor i stvara se kvadrat. Njemu je osnova je jedan sto je dva odmah i u kojoj se vec nalazi i cetiri i u njoj peta na vidiku. Iz kvadrata proizilazi kocka u kojoj se sve predhodno nlazi a i sledece.Iz toga sistema nastaje prva druga i treca nasa dimenzija ... i sve stvoreno materijalno u kosmosu je stvoreno u tom geometrijskom sistemu. Iz kocke ili kriza dolazi pentagram seksagram i tako se ta geometrijska tijela sve vise pretvaraju u krug. Krug stvara krugove u krugovima ili jaja u jajetu a to je i sirenje kosmosa. Dakle iz te pocetne tacke se energije sire zrakasto i stvaraju svijetove razlicite zbog razlicitosti zraka i njenog duzeg prodiranja na daljinu... eto ja to onako seljacki a ti doteruj ... dakle nije kruzenje i rotacija odmah.

Pozdrav

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 04:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitagora je osnovao školu pitagorejaca – matematičara. Pitagora je oko 535 godine p.n.e. posetio Egipat, gde ga je sveštenstvo u Tebi iniciralo u Izidine misterije i gde je, po rečima Laertjea, ''naučio jezik Egipćana... ulazio i u egipatska svetilišta i tamo su mu ispričali sve božanske tajne ''. Pitagora je bio i u Vavilonu gde je primio učenja vavilonskih Magova o matematici, muzici i svetim obredima.

Godine 518. preselio se u Kroton na jugu Apeninskog poluostrva, gde je osnovao školu, čiji su polaznici uveli zajednicu dobara, obavezivali na zakletvu ćutanja, bezuslovno se pridržavali etičkih propisa, bili vegetarijanci, oblačili se jednostavno i delili se u četiri kategorije, pri čemu su samo najnapedniji mogli da se pojave pred Pitagorom i postave mu pitanja (ovim pravilom bi se Istina valjalo naučiti kada se obraća Talermanu).

Priznavali su ženama ravnopravnost i verovali u koncept reinkarnacije, što je bilo u skladu sa orfizmom, ali u nesuglasnosti sa egipatskim kultom mrtvih. Pitagoru su kovači inspirisali da postavi teoriju harmonije sfera po kojoj se ceo unuverzum sastoji od harmonije i brojeva. Po Pitagori, i mikrokosmički duh čoveka i makrokosmički univerzum sastavljeni su u idelanim proporcijama koje se mogu izraziti u sekvencama tonova. Broj 10 je svešteni broj jer je zbir svetih brojeva (1+2+3+4), dok je oktava najveća harmonija u skali i označava ljubav i prijateljstvo - 8. Smatrali su da se tajna univerzuma može dokučiti preko četriri elemenata koji čine Sveti četvorougao ili Tetraktis kome su upućivali sledeću molitvu:

Blagoslovi nas, o Uzvišeni broju!
Ti koji si stvorio bogove i ljude.
O sveti , blagi Tetraktise!
Ti koji odgonetaš sustaštvo svega
Ti koji si izvor i utočište
Životne iskre u tusta promena,
Učini da spoznamo tajne Vaseljene.
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 13:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitagora je osnovao školu pitagorejaca – matematičara. Pitagora je oko 535 godine p.n.e. posetio Egipat, gde ga je sveštenstvo u Tebi iniciralo u Izidine misterije i gde je, po rečima Laertjea, ''naučio jezik Egipćana... ulazio i u egipatska svetilišta i tamo su mu ispričali sve božanske tajne ''. Pitagora je bio i u Vavilonu gde je primio učenja vavilonskih Magova o matematici, muzici i svetim obredima.

Godine 518. preselio se u Kroton na jugu Apeninskog poluostrva, gde je osnovao školu, čiji su polaznici uveli zajednicu dobara, obavezivali na zakletvu ćutanja, bezuslovno se pridržavali etičkih propisa, bili vegetarijanci, oblačili se jednostavno i delili se u četiri kategorije, pri čemu su samo najnapedniji mogli da se pojave pred Pitagorom i postave mu pitanja (ovim pravilom bi se Istina valjalo naučiti kada se obraća Talermanu).

Priznavali su ženama ravnopravnost i verovali u koncept reinkarnacije, što je bilo u skladu sa orfizmom, ali u nesuglasnosti sa egipatskim kultom mrtvih. Pitagoru su kovači inspirisali da postavi teoriju harmonije sfera po kojoj se ceo unuverzum sastoji od harmonije i brojeva. Po Pitagori, i mikrokosmički duh čoveka i makrokosmički univerzum sastavljeni su u idelanim proporcijama koje se mogu izraziti u sekvencama tonova. Broj 10 je svešteni broj jer je zbir svetih brojeva (1+2+3+4), dok je oktava najveća harmonija u skali i označava ljubav i prijateljstvo - 8. Smatrali su da se tajna univerzuma može dokučiti preko četriri elemenata koji čine Sveti četvorougao ili Tetraktis kome su upućivali sledeću molitvu:

Blagoslovi nas, o Uzvišeni broju!
Ti koji si stvorio bogove i ljude.
O sveti , blagi Tetraktise!
Ti koji odgonetaš sustaštvo svega
Ti koji si izvor i utočište
Životne iskre u tusta promena,
Učini da spoznamo tajne Vaseljene.[/quote]

I opet ti ... i tvoj naduvani ego ... zasto ... od cega patis ... da budes najbolji .... a neznas

[url=http://www.objave.com/phpBB2/viewtopquote="talerman"] pri čemu su samo najnapedniji mogli da se pojave pred Pitagorom i postave mu pitanja (ovim pravilom bi se Istina valjalo naučiti kada se obraća Talermanu).

.[/quote]

Znaci ti si pitagora a ja treba da dignam dva prsta... ako se smatram najpametnijim od nekoh ...
niti sam se pravio najpatnejim niti sam se izdizao ... a znam ... kada god sam te nesto pitao, nisi odgovoroio, jer neznas ... NEZNAS ... a osjecas se jacim od pitagore...

[url=http://www.objave.com/quote="talerman"]Po Pitagori, i mikrokosmički duh čoveka i makrokosmički univerzum sastavljeni su u idelanim proporcijama koje se mogu izraziti u sekvencama tonova. Broj 10 je svešteni broj jer je zbir svetih brojeva (1+2+3+4), dok je oktava najveća harmonija u skali i označava ljubav i prijateljstvo - 8. Smatrali su da se tajna univerzuma može dokučiti preko četriri elemenata koji čine Sveti četvorougao ili .[/quote]
Da li ja ovo dokazujem cijelo vrijeme ili ti ...
da li ja trazim da se ljudi ukljuce koji su bazirani na odredene predmete, ucenja ili ti.
jesam li ja tebe uputio samo malo u ucenje ... i ti ... postade voda, ucitelj i glavni lik .

Koliko puta da ti objasnim, da u ovom slucaju brojevi
1
2
3
Su tri puta, ucenja ...
4
cetiri elementa kroz koje si trebao proci i spoznati ... ne ti ces popreko ... jer ti si nasao savremenike koji su te uputili ... pa sta se onda drzis ... onih prvih kojih se ja drzim, ucis po tvoima a dokazujes se tudim imenima ... jl to nije zalosna sprdacina ucitelju ... ucis sasvim od drugih a hvalis se da je to od tota... ne, nece moci.

A u drugom slucaju ... TI si broj cetiri po rodenju ... pa eto ti snage ... kamen ti je u ruci,

[url=http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=59770#59770]
talerman ::
dok je oktava najveća harmonija u skali i označava ljubav i prijateljstvo - 8..

Znas da sam osmica i po rodenju i po startu ucenja ... a ti si cetiri ... A vidis kako si me lijepo objanio... da sam
harmonija
ljubav
prijateljstvo

A nisam li ja to mozda i dokazao.
Papagajski tamo ponavljas na jereticima i ja pripomognem, pokazem ti da od ponavllanja nema nista... nego da moras otkrivati istinu u tome, tako ces saznati nesto.

Jesi li mi rekao hvala mozda.

Tale kada budes naucio osnovno .... to ce ti biti PRVI I PRAVI KLJUC ...

PONIZNIST .... talemene ... ali tamo gdje treba ... jer opet ne vredi ...
Ti niti mozes uciti niti imas zelju ... roden si da budes inkvizitor ...

A i rekoh ti nedavno da ti je pametnije da se ne blamiras, nema potrebe, nemoj to sam sebi raditi.

I sta kazes ispricali mu sve tajne ... i on znade sve... pa sto ti neznas nista i ja sam tebi kojesta ispricao ...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 13:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Znas da sam osmica i po rodenju i po startu ucenja ... a ti si cetiri ... A vidis kako si me lijepo objanio... .

Mikili ti si osmica ! Very Happy Hehe nije ni čudo što imam posla oko osmica....a još je sad jasnije što se was dwojica owoliko wijate.... Very Happy Pozdraw!
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 13:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo prije sam napisao u taletovom stilu ...mozda se desi da razumije.

Ostalim ucesnicima se izvinjavam na onakvom pisanju.

A sada vam pisem ozbiljno i sa postovanjem ... prema svima koji su kao pulsar i ostali koji zele pravo istrazivati.

Tajne su i danas .. SAKRIVENE ..

ALI, budite ubjedeni i da nisu ... jer nisu. One su tu, trebate ih samo uzeti ... u to se ubjedite ... jer ce ih viditi samo ONI koji ju zasluzuju ... to je jedino istina.

Kada kazem TU ... onda mislim ... BAS TU; OVDJE ... MEDU NAMA ... i u nama ...

NITI JE u meni samom ... niti u bilo kome drugom samom ... u nama je, u zajednistvu.
Nije kako neki ovdje EGOISTI misle ... ONI pa oni .
Jedno od najvaznijih pravila je citati ponovo sam sebe i ispitati ... onda ce te tek vidjeti onaj kljuc koji vam ... neko drugi ovdje daje ... dok ne shvatite sebe .. nista od SVEGA skupa.
Vjerujte mi da i onaj koji je iniciran ... mora kroz narod spoznati ... pa tek onda ide dalje.... jer nista nije samo ... svi smo jedno. Prvo moramo sebi dokazati da smo jednaki sa svima i da od svih trebamo uciti... izdizati sebe ponizno a znanjem.

Ovdje na forumu sam i ja dobio moje KLJUCEVE za napredak ... juce sam dobio jedan od kljuceva.. daba su mi bile i vizije i sve ... da nisam bio harmonican i odusevljen prema svima jednako nebi nikada ni shvatio.
Dakle govorim vam iskustvo.

Neka se javi taj koji mio je pomogao da dodem do tog kljuca ... ja mu necu reci ime ...
Neka napise samo ... jeste ja sam mu pomogao a da nisam imao pojma ... skupa smo shvatili u saradnji.

Mirko mi je isto dao jos VECI kljuc ... veeeeeliki ... gdje vam je on sada.

Benin student ... me je totalno spasio ZLA ... jer je bilo daba sve ono moje sto sam imao.

To je bio ispit ... EGOIZMA ... a ja egoista uopste nisam ... da ga nisam pitao jos i sam, totalno bi pao ... jer dozivljavas nesto a neznas sta ... On mi je pomogao jer je njegova preokupacija ljubav. Objasnio mi je iz duse i znanja i iskustva. Kulturno sam zamolio i kulturno sam dobio ... nije trazio da dizem dva prsta ... niti se koristio pitagorom ...

Nego mi je prenio svoje iskustvo ... a na meni je bilo da li sam u stanju da ga odrzim i izvedem sam na sebi.

Sve sam istog momenta dijelio ovdje sa vama ...

Oprezni uvijek morate biti jer i ovdje postoji i ona druga strana.

Pulsar ... i tebi slicni... nastavite sa svoim radom i druzi se ovdje sa ljudima ... jer takav rad ovdje treba a ne papagajski.
Ne obracajte paznju na nikoga nego se druzit iznosite i pitajte jedni druge.

Ono malo sto sam napisao ti je samo podrska momce ... samo napred ... spajajte sve sa svim i uskladujte ...

Pozdrav.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 13:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDama ::

Znas da sam osmica i po rodenju i po startu ucenja ... a ti si cetiri ... A vidis kako si me lijepo objanio... .

Mikili ti si osmica ! Very Happy Hehe nije ni čudo što imam posla oko osmica....a još je sad jasnije što se was dwojica owoliko wijate.... Very Happy Pozdraw!

Mikili moja ... ajos da mi znas i BOJU ... boje !!!!!!!!!!??????????
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 14:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hiljadu puta sam mu nabio na nos da cita sta pise i da gleda sam sebe sta radi ...

Ne njemu je drago da bude veliki lik i ucitelj i voda ...

Gledaj molim te sta pise covjek ...

Da se preko cetiri elementa moze spoznati skoro sve.

A svi znate da se hvali kako ima kamen mudristi u ruci i da ga to vodi ...

Pa koji je to onda elemenat ... jel to prvi i jadan ... gdje su mu onda ostala tri ... pa zar je toloko slijep ... drzi ga u ruci ... taj jedan jedini ... i on a njime osvaja vasionu.

On je stvarno srusio i vece od pitagore ...

Zamolim ga da se ne blamira ... nego da uci ... ne, on jos ponizava ...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 14:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram jos nesto da kazem ...

Visoki mislilac i ucitelj taleman, i ko jos sa njim , nije niti bitno ... je izbrisao masu opostova koje sam pisao ... to JE NEVIDENA SRAMOTA I CINIZAM .... JADNO ... I BIJEDNO ... jer druziti se ovdje godinu i pol dana da se nesto szna i nauci .. pa kada dode napokon vreme da se vide velike stvari ... oni ih obrisu ... a sprdaju se ... INKVIZICIJI ... Jadno i zalosno ...

Bio sam i prije upozoravan na to ... ali nisam vjerovao ...

neki dan sam probao da ndem po nesto ...jer ste me zamolili da iznesem po nesto ... nema toga nigdje ... moze vas biti stid ...

Jer neki su ovdje dali svoj rad i trud iz srca ... bas kada je trebalo i kada je vreme ...

Kada bi se sada to ponavljalo nebi imalo nikakvoga smisla, jer nije cijelina.
Nema rada - razrada = rezultat = cilj = istina ...

Jednostavno nisam vjerovao da toliko stvari fali ... ZASTO...?
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 14:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo prije sam napisao u taletovom stilu ...mozda se desi da razumije.

Ovdje na forumu sam i ja dobio moje KLJUCEVE za napredak ... juce sam dobio jedan od kljuceva.. daba su mi bile i vizije i sve ... da nisam bio harmonican i odusevljen prema svima jednako nebi nikada ni shvatio.
Dakle govorim vam iskustvo.

Neka se javi taj koji mio je pomogao da dodem do tog kljuca ... ja mu necu reci ime ...
Neka napise samo ... jeste ja sam mu pomogao a da nisam imao pojma ... skupa smo shvatili u saradnji.

Mirko mi je isto dao jos VECI kljuc ... veeeeeliki ... gdje vam je on sada.

.

Tako je brate istina...

Uvek mi je drago kada se braća i sestre pomažu i slažu...
Šta ima veće od sreće nego stvarati ZAJEDNO ???
Neka ovo novembarsko sunce probudi sva ljudska srca,neka iskre ljubavi što ih Bog nesebično razdeli svim ljudima na planeti Zemlji ponovo sa praiskonskim sjajem polete ka Suncu i ponovo odatle ka Zemlji se vrate sa još većim SJAJEM!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 16:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PULSAR ....

Izvini za ova koskanja na tvojoj temi ... nemoj nista brisati ... jednostvno neki svjesno zele da poniste svaku temu kaja vredi ... a oni neznaju ... turaju se svagdjei gdje im nije mjesto.
Dakle ne gledaj na sve ovo ,,, nego samo nastavi, sada tek idi dalje, sa punim zarom.

Ja neznam to nista skoro strucno da objasnim ... ali znam ono sto mi je trabalo i cega treba da se sjetim ... u tome su mi pomagali drugi ...

Razna desavanja se desavaju zato sto se nema znanja a ima ega.
Trebaju se neka stvari shvatiti kao ... ja cu poceti a ti nastavi i ostali svojim stilom i redom pa kada dodete do ovoga nije ni bitno .,..

Dakle cetiri elementa pa cetiri lica Boga ... svako Lice ima tri vida, a to je 12 = 12 mjeseci. Posto se radamo svakog dana u godini stoga ima i dvanajst proljeca .. ali je ipak jedno na planeti pa u kosmosu i sta ti ja znam .. to treba ti i drugi da nastave.

Jer kada bi se svi radali samo u jednom proljecu ... to bi valda bilo savrsenstvo .. ali je i nemoguce ovdje. Posto smo mi kosmos u malom znaci da imamo i kontaktk sa kosmosom ... Posto se radamo u svim mjesecima a zivimo kroz sve mjesece znaci da prolazimo i kroz tuda proljeca ... htjeli ili ne .. i od njih ucimo ... a ono drugi od nas.
Stoga su nam neki periodi ; blagi, dobri ... a neki ne pasu ... to treba shvatiti i nauciti i ne protiv toga ici ... nego gledati i uciti ... jer ... CUDA NE POSTOJE ... postoji znanje ...

Pa ako u tom znaju ocekujes nesto, sto i kako nije vise iznenadenje nego opustanje iz kojeg izlazi shvacanje i mudrost pracenja.

Jos jednom pulsar ... nastavi i na sve ovo ne obracaj paznju ... ali neka stoji...
Neka ti se svi pridruze koji rade na istom i slicnom i neka se sklapa sa kojekakvim praksama ... a ne papagajskim citiranjima..

Pozdrav
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hiljadu puta sam mu nabio na nos da cita sta pise i da gleda sam sebe sta radi ...

Pa koji je to onda elemenat ... jel to prvi i jadan ... gdje su mu onda ostala tri ... pa zar je toloko slijep ... drzi ga u ruci ... taj jedan jedini ... i on a njime osvaja vasionu.

Mikili moj swako sebe opisuje i piše....
Sile Tame i sile Swetla wode "rat" kroz ljudski rod eonima,jasno ti je....neki su snažni,neki su sramotno slabi.... Twisted Evil No izgradjujemo "nešto čudesno" zajedno,narawno mislim na one poštene i humane predstawnike,....koji služe ljudskoj dobrobiti,a ne Iluziji owog Sweta........ZAJEDNO kao i uwek...neki se prisećaju....dawnog obećanja ......... koje smo dali....Pozdraw
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 17:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mikili moj swako sebe opisuje i piše....
Sile Tame i sile Swetla wode "rat" kroz ljudski rod eonima,jasno ti je....neki su snažni,neki su sramotno slabi.... Twisted Evil No izgradjujemo "nešto čudesno" zajedno,narawno mislim na one poštene i humane predstawnike,....koji služe ljudskoj dobrobiti,a ne Iluziji owog Sweta........ZAJEDNO kao i uwek...neki se prisećaju....dawnog obećanja ......... koje smo dali....Pozdraw

Goldy Srce si!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izgleda Istina, Litlnex i Bela Galakticka zele da se rese Talermana sa foruma.

Istina, obrisani su ti postovi zato sto si bio drzak, bezobrazan, primitivan i zato sto si vredjao njima ljude.

Ali, ja necu vise kvariti svoje raspolozenje u diskusiji sa tobom.

Ja sam sa tobom odavno vec zavrsio.

Naravno, kada god budes napisao bilo sta uvredljivo na temamama gde sam ja urednik, sa najvecim zadovoljstvom cu obrisati.

A sto se tice Mirka, ako se tebi i Litlnexu on svidja, slobodno ga vodite kuci, nemam nista protiv.

Ja sam sa vama dvojicom odavno zavrsio.

Onaj ko toliko puno pise o ljubavi poput Litlnexa,
ocigledno da u tome nesto krupno ne valja.

Iz milosrdja i ljubavi su se pravili najveci zlocini.

Molio bih obojicu da me vise ne navode u svojim tekstovima,
i da me zaobilaze sto dalje...

Uopste ne zelim da vas vidim,
ali kada bas moram,
onda ne zelim da vidim svoje ime u vasim tekstovima.

Nadam se da sam bio jasan.

Nadam se da je ovo poslednje i konacno zbogom sto se vas dvojice tice.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12427 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89946 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40559 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42378 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42743 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9729 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)