Razne korisne INFORMACIJE ....
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Nov, 2009 16:55 pm    Naslov: Razne korisne INFORMACIJE ....
Odgovoriti sa citatom

Šaljite besplatne SMS poruke sa vašeg računara!

Svi korisnici mt:s-a preko Mondo SMS usluge mogu poslati do 5 besplatnih poruka dnevno u okviru mreže. Usluga je krajnje jednostavna, samo pratite upustva i pristupite pisanju i slanju SMS poruka.

http://www.mtsmondo.com/sms/password.php
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 21 Nov, 2009 03:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam ovih dana razmišljala (ovo je vijest).

Hoću počet radit home made sapune. domaći sapun. Za vlastitu upotrebu, naravno.

Zna li netko kako se rade?
Malo sam guglala, ali nisam našla cjelovit opis niti izrade, niti sastojaka...Eh, da mi je baka živa, ona bi sigurno to znala.

Zapravo, tu ima tako puno biljaka koje su super, a sad sam počela malo i planinarit s bratom, pa pohodim mjestašca koja su donekle čista i mogu ubrati čiste aromatične lovore, ružmarine, kadulju, a da ne pričam kad se ljeti počnem smucat po dnu mora...mrvljene školjke, recimo, to bi bilo baš dobro za umetnut u jedan piling sapun. ili malo ljekovitog blata, sa čokoladom....

Ma nešto ću sklepat. bitna je volja.
Možda neću krenuti u izradu sutra, ni ovaj tjedan, ali sigurno hoću uskoro...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 287587 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je 1.maj samo praznik rada ? 1 rade1969 5770 02 Jun, 2011 00:33 am
oversoul Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35157 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702580 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne 423 talerman 97912 16 Feb, 2010 19:50 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17371 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6077 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)