Astrologija rasprave (chat)
Idi na stranu
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Ramzes13
Tragalac

Pridružio: 28 Okt 2009

Poruka Poslao: 10 Dec, 2009 23:48 pm    Naslov: Astrologija rasprave (chat)
Odgovoriti sa citatom

.
Astrologija rasprave (chat)

Evo kako sam vidio nisam nisam naišao na temu koja se bavi dnevnim raspravama o astrološkim aspetkima za pojedini dan, događaj iz povjesti, budućnost itd.
Ovde možemo pisati o svemu tome bez nekog striktnog pravca.

Išao sam provjeriti zašto su tako intezivni moji snovi ovih dana pa sam uzeo vrijeme za 9.12.2009 u 3:00 ujutro.
Kratki uvid u ovo ispod: Lucidni snovi - Mars u Lavu 10. kuća konjukcija - Neptun u vodenjaku 4. kuća, Uranus u Ribama 5. kuća Trigon na Mjesec u Djevici 11 kuća. i Sunce u Strijecu 2. kuća.

Idemo učiti jedni od drugih... Very Happy

.
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Dec, 2009 15:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo vrijeme Sunca u Strijelcu baš nekako i ne odgovara forumima. Naime Sunce u strijelcu = druženje, kolektivni govori, koncerti, sastanci, ambicija, umjerena vatra. Dakle idealno vrijeme za druženje koje i sa više ljudi može izgledati umjereno i uravnotežene bez obzira na zimu.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Dec, 2009 18:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ptičice mi šapnule da je Mesec u Škorpiji , danas popodne je bio u kvadratu sa Marsom ( još uvek je ) , brrrr za neke ljude Exclamation

Gde si bwe Dejjane ??? Razz

Jel se računa sutrašnji aspekt Meseca ( opozicija ) sa Algolom , ili ne ? Mr. Green
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 13 Dec, 2009 20:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jel ta ptičica Arijel ? Laughing
Ja mislim da se opozicije neračunaju za fiksne zvezde,izuzev Algola.
Tako da mislim da možeš računati.
Ali šta da ti kažem,gledaj da te zvezde neafektuju,da ih nadiđeš. Smile
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 13 Dec, 2009 21:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Jel ta ptičica Arijel ? Laughing
Ja mislim da se opozicije neračunaju za fiksne zvezde,izuzev Algola.
Tako da mislim da možeš računati.
Ali šta da ti kažem,gledaj da te zvezde neafektuju,da ih nadiđeš. Smile

Jeste , ptičica je Arijel , znala sam da ćeš da pogodiš Very Happy
Pogotovu što znam da imaš parapsiholoških moći .

Jel imamo nekih interesantnih tranzita , jel pratiš situaciju na nebu ??

(A jel si ti uspeo da nadiđeš Dejjo ?? )
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 13 Dec, 2009 21:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nepratim tranzite,to na moje ponašanje uopšte ne utiče. Very Happy
Čak štaviše kad je pun Mesec bolje se osećam.
Naravno , ja nemogu da utičem kako će se neko ponašati prema meni.
A što se tiče zvezda i nadiđivanja (eh,koji izraz Smile ),jedino me zeza još ovaj MA u blizancima Laughing
I ti ga imaš.
Ali opet pogledaj,ti si tu više napredovala od mene,tebi niko nebi rekao da imaš MA u blizancima.
A možda je zato što si i žensko,pa si blaža od mene.
Sve u svemu ti si više Marsa nadišla od mene. Smile
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 18:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čak štaviše kad je pun Mesec bolje se osećam.

Izgleda da si i ti dzavolak neki Mr. Green Razz
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 19:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno , ja nemogu da utičem kako će se neko ponašati prema meni.
A što se tiče zvezda i nadiđivanja (eh,koji izraz Smile ),jedino me zeza još ovaj MA u blizancima Laughing
I ti ga imaš.
Ali opet pogledaj,ti si tu više napredovala od mene,tebi niko nebi rekao da imaš MA u blizancima.
A možda je zato što si i žensko,pa si blaža od mene.
Sve u svemu ti si više Marsa nadišla od mene. Smile

To bi bilo lepo , kad bi zaista bilo tako .

Svi koji me u real life poznaju duže vremena , osete tog mog Marsa , pre ili kasnije Rolling Eyes

DON'T TELL!

Meni je MA još i na ASC Arghhh!

Ali u odnosu na raniji period , sad sam tog MA dosta obuzdala -
vezala sam ga na lanac , ali kad se razgoropadi jak je pa se otrgne Laughing
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 21:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da tranziti utječu. Jer uvjek su tranziti. Sve utječe pa i konjukcije sa fiksniz zvijezdama samo što neke stvari se drugačije odražavaju. Na nas mnogo utječu prvenstveno Sunce i Mjesec a zatim Merkur, Mars, Venera, Jupiter, Saturn te onda Uranus, Neptun, Pluton.

Kako da kažem, nemogu reći da mjesec ikada loše utječe na mene. Ali npr. rastući mjesec kada je pred Uštap (Pun mjesec) meni najviše pomaže u učenju i da je dobru moć uma, a i tada se uvjek nalazi u Blizancima možda zato. Netko teško izlazi na kraj s takvim mjesecom meni nije problem. Jer onda je ono vanjsko, taj aspetk s mjesecom u ravnoteži sa mojim unutarnjim općim stanjem.
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neptun, Uranus, Pluton utječu također svaki dan bez prestanka, samo što je njihova frekvencija drugačije i teško je kontrolirati ih, čuti ono što nam poručuju svaki dan.
Marija
Napredni tragalac

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 15:02 pm    Naslov: Re: Astrologija rasprave (chat)
Odgovoriti sa citatom

Ramzes13 ::
Evo kako sam vidio nisam nisam naišao na temu koja se bavi dnevnim raspravama o astrološkim aspetkima za pojedini dan, događaj iz povjesti, budućnost itd.

Išao sam provjeriti zašto su tako intezivni moji snovi ovih dana pa sam uzeo vrijeme za 9.12.2009 u 3:00 ujutro.
Kratki uvid u ovo ispod: Lucidni snovi - Mars u Lavu 10. kuća konjukcija - Neptun u vodenjaku 4. kuća, Uranus u Ribama 5. kuća Trigon na Mjesec u Djevici 11 kuća. i Sunce u Strijecu 2. kuća.

Meni ovo nesto nije jasno... Ako je Mars u Lavu, nikako ne moze biti u konjukciji sa Neptunom, koji je u Vodoliji, mogu biti samo u opoziciji. Tako isto i Uran iz riba, moze samo opoziciju da pravi na Mesec u Devici. I tako dalje...
A sto se tice dnevnih tranzita, pogotovo snova, gledaj tranzitni Mesec, svoj Natalni 12, 4, i vladare, t.j. dispozitore...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 23:35 pm    Naslov: Re: Astrologija rasprave (chat)
Odgovoriti sa citatom

Marija ::

Meni ovo nesto nije jasno... Ako je Mars u Lavu, nikako ne moze biti u konjukciji sa Neptunom, koji je u Vodoliji, mogu biti samo u opoziciji. Tako isto i Uran iz riba, moze samo opoziciju da pravi na Mesec u Devici. I tako dalje...
A sto se tice dnevnih tranzita, pogotovo snova, gledaj tranzitni Mesec, svoj Natalni 12, 4, i vladare, t.j. dispozitore...

Hvala na ispravci, ja počeo pisati konjukcije. Da logično je da nemože. Bravo, vidi se da netko prati.... Very Happy
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eeee...ne može...Marija je tu...
kakve bre konjukcije...?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 23:41 pm    Naslov: Re: Astrologija rasprave (chat)
Odgovoriti sa citatom

Marija ::

Mislim da kada naučimo pravila ona osnovna onda možemo malo drugačije poglede uzeti. Gle sve je povezano i sad možda nemam adekvatan primjer. ali ev, meni odgovara Mjesec u Blizancima i tada osjećam mir, bezbrižnost, vrlo sam koncentriran i pažljiv što u globalu ne osjeća svako.

Uzeo sam Strijelaca u obzir jer je Sunce trenutno tamo i jako je bitno za čitavo društvo.
Djevice nevole gubiti kontrolu pa tako kada se mjesec nalazi u Djevici nekim ljudim tvrde prirode donosi osjećajnost što će se odraziti kako u društvu tako i sa partnerom, no nikako težnju ka novim vezama i avanturama. Isto tako za lucidne snove je važno imati kontrolu osjećaja i podsvijesti.

Vrlo rijetko gledam samo jedno, kao što ti veliš za snove ovo ili ono.
Marija
Napredni tragalac

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 15:05 pm    Naslov: Re: Astrologija rasprave (chat)
Odgovoriti sa citatom

Mislim da kada naučimo pravila ona osnovna onda možemo malo drugačije poglede uzeti. Gle sve je povezano i sad možda nemam adekvatan primjer. ali ev, meni odgovara Mjesec u Blizancima i tada osjećam mir, bezbrižnost, vrlo sam koncentriran i pažljiv što u globalu ne osjeća svako.
Uzeo sam Strijelaca u obzir jer je Sunce trenutno tamo i jako je bitno za čitavo društvo.
Djevice nevole gubiti kontrolu pa tako kada se mjesec nalazi u Djevici nekim ljudim tvrde prirode donosi osjećajnost što će se odraziti kako u društvu tako i sa partnerom, no nikako težnju ka novim vezama i avanturama. Isto tako za lucidne snove je važno imati kontrolu osjećaja i podsvijesti.
Vrlo rijetko gledam samo jedno, kao što ti veliš za snove ovo ili ono.

Naravno da trebamo sa svih strana i na svoje nacine da gledamo, zato i jesmo, "dobri", ili "losi" u tome.
Ovi koji su nam Astrologiju ostavili, prevrnuli bi se kad bi videli o cemu mi i na koji nacin pricamo po forumima... No, nema veze...
Ovo si dobro rekao za Devicu, zato i je bio haos dok je u tom znaku boravio Saturn, koji je za red i kontrolu zaduzen Laughing
Ali ne bih se slozila sa ovim sto si rekao za Mesec u Devici...
Devica je "razumna" a Mesec osecajan, tako da ta "veza" nema "isti cilj", mislim...
Devica se trudi da bude ispravna i covecna, tako da ce ona uvek da uradi ono sto bi trebalo a koliko ce da saoseca, pitanje je... a Mesecu je bas to potrebno. Mesec ce da svije sve i svja, dok ce devica po zasluzi, vodeci se razumom...
A ne pricam ja ovo da bi nesto rekla, ili te ispravila, jer ocigledno debelo masim temu, nego si me inspirisao... Pa cu nastaviti Laughing

Mesec u Blizancima, hahah! Ko ne bi bio miran, kad taj Mesec samo na "zezu" misli...
On bre voli da se igra i koketira! Cime? Emocijama... Idi bre, ja imam Mesec u Raku, za mene je to nedopustivo Laughing

I da se vratim na temu i jos jednom se izvinim za off, a znam da ti neces zameriti...
Za lucidne snove ne bih smela da tvrdim nista, iskrena da budem, ali za takve licnosti, imam dosta primera. Veza sa 12. poljem i Plutonom, pa da li je direktno Pluton u 12, ili preko vladara, nebitno. Slicna, kazem, slicna, je prica sa Uranom i Neptunom i obicno je aktivan i Mesec i 4. sa dispozitorima, naravno...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101434 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alternativni izvori energija... 124 TATA SINANA 42775 11 Maj, 2011 14:27 pm
daya Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927292 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69649 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246429 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20822 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)