New Age i manipulacija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 18:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjane , ja obožavam kad se ti raspišeš ! Very Happy
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 18:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja kad mi ti daš podršku Razz Wink
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 18:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako ja kažem da si ti Gejjane miš koji se skriva, el to iznošenje stava, nametanje stava, new age ili spam? Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejjan

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 19:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Ako ja kažem da si ti Gejjane miš koji se skriva, el to iznošenje stava, nametanje stava, new age ili spam? Very Happy

To nije iznošenje stava,nametanje stava,new age ,spam,već.........istina Razz Cool
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 19:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ja kriv, BGD me podsetila na vas koji se skrivate, a ja odma padnem pod uticaj programiranja.

"Ja mačak- Istrebiti miševe"

Takav program mi je instaliran.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dejjan

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 19:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja volim da sam skriven,da delujem iz senke,takav mi imidž ,a i genetika Razz
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 19:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

El smo Sirianci ili nismo !!! Cool
Dejjan

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 19:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

Dejjan ::

El smo Sirianci ili nismo !!! Cool

Wink A,bogami i još nešto Laughing
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 20:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Nisam ja kriv, BGD me podsetila na vas koji se skrivate, a ja odma padnem pod uticaj programiranja.

"Ja mačak- Istrebiti miševe"

Takav program mi je instaliran.

Mačak ću te deprogramiram.... Diespam ako insistiraš.. Wink
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Maj, 2010 18:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neke stvari koje ste izneli (napisali) u ovoj temi jesu istinite.

Samo sto, jos uvek nikad nisam naisao na neku osobu koja sebe deklarise (navodi) da je new ager/ka.

New age je dakle titula koju drugi daju nama, a ne mi sami sebi. Smile
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 16:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Novi tekst na blogu:

Ajmo bit duhovni

Danas se osjecam dobro. Probudio sam se ujutro i skucao 375 postova na 5 foruma koje pratim. Odmah sam u startu ispizdio neke jajare koje su se pocele siriti sa znanjem. Da znanjem Razz.... Ti ces meni prodavati maglu. Mrs đukelo jedna balava.
Stari ti je sigurno druge narodnosti a navodno da vuces korjene od kurda i da si napola Turak. Meni ces prodavati duhovnost, eeeee. Pa ja takve odmah prepoznam. Jebote, ja sam Štajnera citao jos 85te u kasarni i bio medju prvima na tecajevima od Slavinskog. Crowleya imam u malom prstu a prvu reiki inicijaciju imao sam 92-ge, kada sam se vratio s ratista. I ti ces meni prodavati maglu...e..... Odbrusio sam mu sve sto sam imao. Nisam ja đabe duhovan da mi drugi ture neke "melem đelem" šabšamurmije. Idi svoju đirlo filozofiju prodavaj drugim budalama, majmune jedan drugonarodni. Nauci prvo sto je to duhovnost. Ti meni na fino Budu spomeni, ja cu ti reci da si peder. Ima da si djelimo četnike i ustaše do prekosutra. Meni ces da prodajes duhovnost. Pa ja sam meditirao dok jos nisi znao sto je to Višna, mamu ti pedersku pokvarenu. Ljudi su dolazili k meni da ih poducavam tehnikama samokontrole i transcedencije. Skidao sam uroke sa ljudi za samo 500 eura. Inicirao sam u reiki 30 posto ispod cijene. Govorio sam ljudima da traze od svemira materijalna blagostanja i dobitke na lotu dok je onaj iz Secreta jos camio u zatvoru i dok cu mu drugi zatvorenici gurali sprave u njegovu crnu guzicu. Meni ces onda da prodajes duhovnost. covjece...prvi sam u svom gradu napravio tecaj kabale. Prvi sam prevodio hermetiku. Gurdjieffa i budnost sam prakticirao dok si se jos igrao pimpekom po pijesku, đukelo balava....I ti ces da mi prodajes duhovnost...

I tako. Odbrusih ja njemu... I ne samo njemu....SVIMA...u 375 postova do rucka i jos 786 do vecere, rekao sam svima sto ih ide. E...pa ja sam "tu i sada" propagirao jos kada sam prvi u gradu osnovao "4ti put". Izbjegavajte spominjanje svojeg Ja - govorio sam ljudima. Pazite na pokrete. Samokontrola. Um. Sve je psiha. Onaj koji ima samokontrolu taj je duhovan i taj ce moci da kontrolira kako sebe, tako i druge. To ce mu pomoci i da uspije u poslu. I onda ce meni neko prodavati duhovnost. U mojoj duhovnoj organizaciji zna se red. Ti meni platis. Ja ti za uzvrat pomognem. Ako mi se zamjeris, razbijem te ko picku jer nisi duhovan i jer nije duhovno srati po svom ucitelju koji je duhovan. Eto. I svima cu govoriti da se ne druze sa tobom. Kada dodjes u moju skolu, prvo cu te vrijedjati tri mjeseca. To radim da ti slomim ego i da te povezem sa tvojom sustinom. Ako se useres ko neka pickica, nisi vrijedan moga ucenja. Pare ti necu vratiti jer ih nisi zaluzio natrag. Pare ce ici u duhovne svrhe. Stovise, cim ih moje ruke dodirnu,. pare prestaju biti pare i postaju duhovne.

Do vecere skresao sam jos 55 jajara. Nema sta da se kurcis da ti nesto mozes. Ja ti mentalno mogu napraviti dar mar u glavi. Zato sto sam duhovan. Inace bi se to zvalo crna magija, ali u mom slucaju to se naziva bozjom pravdom. I u rat da krenem i ubijem, to je samo zato sto sam duhovan i sto mi je bog tako rekao. A bog sam ja. Sve je psiha. Nista ne postoji izvan psihe. I ja sam tu da svima pomognem.

Mozes ti meni doci i reci - ja znam nesto. Ma znas ti k.... Ne znas ti nista. Tu mi dodjes ko neki pederko i govoris mi da nesto znas. Ja te odmah procitam. Prvo ti nabacim takvu skencinu da ima da odljepis do poda, zatim kada sam saznao sve o tebi ima da te rasturim u paramparcad. Ako kazes da sam isfrustriran i primitivan, ili da sam budala i psihopat (a bilo je i takovih), znaci da ne razumijes moje metode, da si masina, da zivis u matrici, da nemas pola kurca pojma sto je to duhovnost i da se nikada neces probuditi. Ja sam budan. Ti nisi. I onda mi seruckas nesto po forumima kasnije. Ma ima ruke i noge da ti polomim dok te sretnem. I jos si mi duzan 350 eura za tri theta lijecenja, dva soma kuna za lijecenje eskaliburom, tri soma eura za skidanje magije crne sa porodice i sedamsto kuna za one kristale koji iscijeljujuju i direktno te povezuju sa mojom bozanskom energijom. Đubre jedno balavo nezahvalno. Sam bog (ja) mi je svjedok da si sretan sto na tebe nisam bacio takve spellove da ce ti cukununuci hodati otpozadi. Mamu ti ljubim. I jos mi slike salju. Pa sta cu sa celavim tipovima nego da im slamam ego i da im kazem da su celavi i da nisu duhovni jer su celavi. Ili cupavci. Idi bre pusi marihuanu i pikaj se u venu sa hasisem i tripuj na litre jer nisi ti za duhovnost, Duhovnost i budnost nisu za slabice. Duhovan covjek je ubermensch. Moras raditi na sebi...prije svega na svom tijelu i umu. Prvo misice da dobijes. Da licis na covjeka. Zatim da peglas um. Ako savladas budnost i i dovedes sebe u balans, onda ti mogu za 4000 kuna pokazati kako se lucidno sanja i kako da imas kontrolu nad sobom i drugima i kada spavas. Zapamti . duhovan NNNI (nista nas nesmije iznenaditi).

Duhovnost i budnost je jedan veliki front. To je rat za teritoriju. Jaci gaze slabije. Ja sam bog. Ti si nista. Ja sam onaj koji zna. Ti si onaj koji zna k....

I daj dosta vise...makni se sa neta...pun mi te k... vise.......

U potpisu

Šra Prampargda Višna Levi Ošo Pošo Došo Gurđi Šrampargdapargda

majstor karatea, aikida, joge, veda, gite, teleme, gnoze, kabale, hermetke, đuda, prvo stupnik Treceg, Cetvrtog i Petog Puta, doktor kineske medicine, ajurvede, majstor reiki karatea i zen astro tarota crni pojas koji postaje crveni, 401 dan i sedmi mjesec, majstor hrama i tarota, krauli tarota, crnog petra i tablica. viceprvak u pokeru, inicijant astrum argentuma i orto templi orijentisa, mason 47 stupnja i iluminirani posvecenik hiramova hrama i visokostupnih ultravisokotajnoga reda Thotha i Hermesovih tajni, reiki i theta majstor transcedentalne meditacije 387 stupanj i doktor za kristale i ljekovito bilje, poznavaoc ciganske magije, nekronomikona i enokijena, utemeljitelj "crkve prve i posljednje budnosti" na balkanu, koja uspjesno suradjuje sa skolom dijanetike i scientologije, visoki svecenik scientoloske crkve i auditor i nlp majstor zen budizma i hinduizma, prijatelj saiji babajija i meherija swamija, prijatelj kraljeva i drzavnika, ljecitelj doktora i predsjednika i direktor odjela za menađment i marketing holding d.o.o te upravni clan odbora banke za izdavanje kredita zemljama u tranziciji.
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 17:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing

Kakva cast da si i Sajentologiju spomenuo u ovom. Wink
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

cekaj cekaj...u novom poglavlju romana cijelo je poglavlje posveceno Dijarejinetici Very Happy
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 20:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, kako ti zelis. Smile Sve dok je relativno blizu istine.
spavamise
Gost

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 20:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::
cekaj cekaj...u novom poglavlju romana cijelo je poglavlje posveceno Dijarejinetici Very Happy

Ne nego scientološkoj crkvi. Već sam vidio da ti imaš krive podatke o Dijanetici. Nažalost nema tu pomoći.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MANIPULACIJA LJUDI 109 Drexel 50466 28 Apr, 2011 00:23 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka New age i meditatativna muzika 6 Vakan Tanka 6307 23 Mar, 2011 11:37 am
bbrozo12 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podjele new age-a 80 Enoch 23577 04 Jan, 2010 16:36 pm
Petar iz Podgorice Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vremenska dinamika - manipulacija vremenom 1 Vakan Tanka 2337 23 Jan, 2009 12:34 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)