Biti ili ne biti...
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 00:45 am    Naslov: Biti ili ne biti...
Odgovoriti sa citatom

Otvaram novu temu jer ne znam gdje da stavim ovu lekciju iz životne škole koju upravo proživljavam.
Dilema..kakva sam to ustvari ja..emocionalna nula ili živim neke lekcije duhovnosti.
Znam zvuči glupo a da bi razjasnila nedoumicu koja me već mjesec dana muči moram vam napisati izvor svega. Polazišnu točku.
Brat. Jedini živući mi bliski rod ..s kojim sam dijelila prošlost a dijelim i sadašnjost..mi neki dan (prvi put potpuno trijezan u zadnjih 30 godina našeg druženja).Imam rak korijena jezika i grla..uz operaciju ,ako uspije tri godine života .Bez operacije dva mjeseca.Na operaciju neidem . Vidio sam ljude koji su se operirali ,bez jezika s rupom na grlu.Nemogu gutati ni pričati.Jeb.. takav život i to samo tri godine.Nije to život. I naruči dupli pelinkovac.
i baci nalaze na stol.
Ja šokirana . Istina to piše u nalazima. ali pokušavam mu objasniti da ako ga on naziva "Moj rak" i prihvaća da ga IMA i odlučno odbija svu alternativnu pomoć koju sam mu sasula u lice..ne znam što ustvari želi..ne imati ili imati..Rak.
Njegov izbor
Nakon par dana kroz koje sam ga pokušala nagovoriti ( iako sam osiječaka da nemam pravo nikoga na ništa nagovarati)na prirodno liječenje .. donesem mu MMS i srebrnu vodu, KRS ,zatražim dozvolu da mu uradim Thetu ili rekonekciju..da ga potaknem da ne prihvati to stanje kao svoje. Da razmisli kakav je život imao zadnjih 30 godina.Što je učinio s tim vremenom i sobom.Što bi mogao učiniti kroz sljedeće tri godine..
Sad ga već boli svaku noć a i po danu. Jede samo kuhanu hranu...i tekuća pitanja.
I tako neki dan mi kaže..na operaciju neidem (iako sam ga natjerala da obavi sve pretrage .)..nek prođe Nova Godina pa ču ja to isto riješiti kao i moj stari ( nismo imali istog oca),,ispalit ću si metak u glavu. ( njegov otac je to isto učinio u zadnjem stadiju raka kostiju..pozvao ga je u sobu i kad je brat došao ispalio si je metak u glavu).
Šok.Tuga,Bijes,..najprije svađalačko uvjerivački nagon..pa osječaj tuge i napuštenosti..pa bijes..da bijes na njega..egoističan al je moj..KAKO mi možeš reći da češ to učiniti. Što da ja sad radim..da idem na policiju prijaviti da imaš oružje..( rekao mi je da će me zamrziti do kraja života i opet to učiniti)..a i opet će nabaviti pištolj.

Pitam ga što želiš od mene..da ti pomognem u samoizlječenju..ne želiš
da te odgovaram od nauma...ne želiš
da ideš na operaciju ..ne želiš
da se mijenjaš--ne želiš
i koji si kura...napravio od mog života ( ja nek živim sa saznajem da češ se ubiti iz Nove Godine..i trzam se na svaki zvuk telefona..zvona..nek ne vodim dijete na školske praznike..i kad me pitaju zašto si u Zagrebu a čeka te snijeg na planini..ja ču odgovoriti..znaš moj rođeni brat se je odlučio ubiti i o tome obavijestio mene i daljnju rodbinu..pa smo sad svi svoje živote podredili njemu..i čekamo što če učiniti.
Znam ..boli ga i nočima ne spava..ali ja ne mogu njegov bol niositi ..a sad sam primorana nositi veći teret od boli..
Ono što me začuđuje je vlastito razmišljanje ..da je u pravu. Životariti samo da bi neko rekao da si živ..nema smisla i ako je to njegova istinska odluka je se namam pravo miješati..i više nema osječaja tuge i nemoći..ni borbe..samo prihvačanje...i bijes jer u mjesec dana života kojeg je imao od nalaza..nije promijenio NIŠTA..i dalje dane provodi u lokalnoj birtiji..samo manje jede..i ne cijeni ni jedan trenutak života..ne mjenja ništa.

A ja ..isto ništa..ni boli ..ni tuge..više ni bijesa..odustajanje ili prihvačanje..bez emocija.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
5.element

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ova tema je zamišljena da svatko može istresti ..što ga muči.I volila bi saznati kako ste se osiječali u drugaćijim situacijama od onih na koje ste navikli.

Usput..zgodno..VRLO ZGODNO..i za razmislit.. Very Happy

http://www.24sata.hr/video/ukleta-cesta-duh-gledao-svoje-tijelo-nakon-sudara/149424/

Ne znam stavljati linkove pa bi zamolila nekog da ode na stranicu i postavi link na nju. Vrijedi vidjeti.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 01:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Elementice , tačno znam kako je biti u situaciji koju si opisala , jer sam sličnu doživela .

Već sam nešto u vezi toga ovde pisala , na drugoj temi :

Aleksandra-Caca ::
Moj rodjeni otac je hteo da izvrši samoubistvo , jer je bio jako teško bolestan i umirao je u teškim mukama .
Pošto je jako bio vezan za mene , nije mogao to da učini i ode bez da mi to saopšti .
Ja sam ga tako oštro ispreskakala rečima , rekla mu da ako se on ubije da ću i ja biti " ubijena " celoga života , i da mora da izdrži ... On me je pitao : " pa dokle sine da izdržim ? " Odgovorila sam mu : " moraš da izdržiš do kraja , dok ne umreš ".
To su bile reči koje sam tako odlučno izgovorila , sa tatine tačke gledišta , a ono što on nije znao je , da su mi te reči bile nešto najteže što sam u životu izgovorila .
Moj tata je izdržao sve muke , umro je prirodnom smrću i zahvalan mi je što sam ga sprečila da se ubije , javlja mi se povremeno u snovima i u toku meditacija ... ne da je sada dobro , nego je odlično ... Srce si! Srce si! Srce si!

Samo još da dodam . Reči koje sam napisala u ovom postu i koje sam mu tada uputila , nisu jedine reči koje sam mu tada rekla . Vrlo oštro , hladno , i naizgled surovo sam ga gadno iskritikovala , rekavši mu da je kukavica , da je težak egoista i sebičnjak jer samo na sebe misli , a briga ga je kako će biti meni i ostalima ako uradi to što planira ,...itd,itd. Srce mi se cepalo jer njega volim najviše na svetu i dan danas , ali sam odglumila žešću hladnokrvnost. To ga je totalno "pomerilo" , nije očekivao takvu moju reakciju - koja ga je odvratila od samoubistva .

I dan danas tačno pamtim njegov iznenađeni i detinji izraz lica , modro plave oči , boju glasa ... cela ta scena , od tog popodneva mi je ostala zapečanjena u sećanju .

Kao da je sam Bog pričao kroz mene , jer ne znam ni sama odakle su mi navirale sve te , PRAVE , reči...

Elementice , ne daj se !

Ne znam da li je nešto od ovoga što sam ispričala , primenjivo i na slučaj tvog brata , da li bi imalo istog efekta jer ljudi su različiti . Ali obično "pali" , kada u takvim slučajevima neko od bližnjih odreaguje kao što sam ja odreagovala .
Obično oni koji zaista žele da se ubiju , ne objavljuju to već obave to bez predhodne najave .
U slučaju mog tate , on je zaista odlučio da se ubije , a rekao mi je jer je jako bio vezan za mene i nije mogao da ode bez pozdrava . Takođe kao i tvoj brat , i moj tata je imao pištolje u kući . A veći deo života je bio "žestok momak" i živeo "sa druge strane zakona" . Nikada se nije plašio smrti . Ja sam mu bila mezimica , nikada u životu nije povisio ton na mene .
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 03:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Draga sestro 5.element,
iskreno mi je zao zbog bolesti tvog brata i zbog teske situacije u kojoj se trenutno nalazis.
Slazem se sa Cacom, i mislim da treba da mu pomognes da izdrzi.
Pokusaj nekako da ga nagovoris na antiparazit-program,
ima i kod vas u Zg da se kupi,evo linka - http://www.alternativa-za-vas.com/parazit-program.html
A ako bas istraje u tome da nece da se leci,
onda mu nabavi neke jake injekcije protiv bolova, i angazuj med.sestru da mu ih redovno daje.
U svakom slucaju, budi uz njega, to vam je zajednicka karmicka lekcija.
Pozdravljam te, i zelim ti da budes jaka u danima koji su pred tobom.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 06:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga peti element,
ja nemam pojma ništa o medicini. Neke stvari sam naučio, ali iz medicine sam propustio sve lekcije. Po tom pitanju, nemam šta da ti kažem, jer nemam nikakve mogućnosti da pomognem u smislu slanja energija koje bi možda bile lekovite i blagotvorne ili tome slično. Neke stvari, ipak, znam...a mislim da pomaže u teškim trenucima. Tifaret je središnja sefira u našem kosmičkom sistemu i ona predstavlja onostrano Sunce, prepuno je bolnica i tamo se u stvari nalaze najbolji lekari našeg Sunčanog sistema. Možda bi mogla da zamoliš lekare Tifareta da pomognu tvom bratu.
Mislim da bi u ovom dramatičnom trenutku mogla da uradiš a što bih ti ja mogao reći, tiče se molbe tvom andjelu čuvaru da se poveže sa andjelom čuvarom tvog brata i da oni zajednički pronadju rešenje iz ove situacije na način kakav bi bio najblagotvornije kako za tvog brata tako i za tebe. U nekim situacijama, mi ne možemo ništa da uradimo. To su situacije kada mi jednostavno ne znamo šta da radimo jer ne vidimo ništa drugo nego ćorsokak i zid pred nama. Tada treba da zamolimo naše andjele čuvare da za nas iznadju najbolje moguće rešenje iz teške situacije.
Puno te pozdravljam. Misliću na tebe i na tvog brata.
Ramzes13
Tragalac

Pridružio: 28 Okt 2009

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 09:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zamolit ću Mihaela da mu se obrati i vrati mu snage za borbu. Jer bolje je umrijeti u žaru borbe za životom, za ljubavi i mirom nego umrijeti i predati se demonima a izbor imamo dok god smo živi. Nitko nama nemože uzeti pravo da se borimo.
5.element

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Moji Caca,Vesna,Tale,Ramzes,Uspensky i ostali.Zahvaljujem na svemu što ste napisali ali bojim se da baš i niste shvatili moju dilemu.
Od rođenja imam dar da vidim i prenesem poruke anđela o sadašnjim i budučim događajima ( i lijepim i ružnim ) onima koji žele iili ne žele mjenjati svoj put. Uz to stotinama ljudi i životinja sam pomogla da prebrode boleštine..bilo antiparazitnim programom,MMS-om,srebrnom vodom,Reikiem,Thetom,Rekonekcijom,Namijerom ili samo željom da ozdrave .zamolbom u njihovo ime.

Dakle pomogla sam u ime Boga mnogima koji su to željeli.Bili spremni da nešto mijenjaju.Isključivo na njihovu molbu. NIKAD sama nisam za nikoga pitala ( iako bi mogla) da saznam što če mu se desiti. NIKAD samoincijativno nisam na nikog djelovala,osim kod saobračajnih nesreća kad zamolim anđele da im pomognu ispuniti sudbinu..ma kakva ona bila.

Prvenstveno POŠTUJEM tuđe odluke i izbore bez obzira što mislim i osječam o tome. Iznesem svoje stavove,viđenja ali odluke koje dotična osoba donese poštujem..jer ko sam ja da nekom sudim ili prosuđujem ili mijenjam njegov životni put.
Možda ovo zvuči neemotivno ali mislim da je velika ljubav poštovati slobodu nečijeg izbora.
Naravno da ču mu olakšati i pomoći koliko on to želi..ali samoincijativno ..ne..jer je i to miješanje u nečij put.

Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
sfera
Tragalac

Pridružio: 20 Dec 2008

Poruka Poslao: 20 Dec, 2009 19:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ni sama ne znam da li ovo što želim da napišem, pripada ovoj temi.

Danas mi je teško, jer me boli tragedija koja je zadesila moje prijatelje. Mislim da nema veće nesreće od toga, kad roditelj sahranjuje svoje dete. Mladi bračni par je 3 godine vodio bespoštednu borbu za život njihovog sina, koji je oboleo od leukemije. Svaki dan su obilazili lekare u nadi da će izlečiti njihovog sina. Medjutim, tu njihovu nadu, pojedini neodgovorni i nehumani lekari debelo su naplaćivali. Roditelji su počeli da obilaze manastire, davali priloge. U svom očaju, hvatali su se za svaku slamku, obilazili raznorazne "vidovnjake" i beskrupulozne "iscelitelje". Svi ti tzv. vidovnjaci i iscelitelji, kao po komandi izgovarali su ogavnu laž: "Vaš sin ne boluje od leukemije." Ili: "Vaš sin će vrlo brzo ozdraviti, samo je potrebno obaviti još nekoliko tretmana."
Naravno, tu svoju laž su svaki put dobro naplatili! I sad se pitam, kakvi su to ljudi, koji su spremni da iskoriste tudju nesreću i bolest jednog deteta, da bi zadovoljili svoju abnormalnu pohlepu za novcem? Nije moje da sudim, jer niko nije pobegao kosmičkoj pravdi. Ali, to su veliki neljudi, skloni prljavom bogaćenju, veliki prodavci laži.
Moji prijatelji su ostali bez novčanih sredstava. Došao je i dan kad su dečaka poslali u Italiju na transplantaciju koštane srži. Trošak je snosila država. Nažalost, zakasnili su.
Juče, na dan njihove slave (Sv. Nikola), izgubili su svog sina jedinca. Mali Milan je prošao kroz velike muke i njegova patnja se završila. Verujem, da se nalazi na mnogo boljem mestu i da je njegova duša pronašla mir. Ali se pitam, kako će sve to preživeti njegovi roditelji?!
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 20 Dec, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga sfera..njegovi roditelji če najvjerojatnije tu bol nositi u sebi dok su i sami živi. Pokopati vlastito dijete je nešto najbolnije što čovijek može proživjeti. Teške su si zadatke zadali da prođu u ovom životu. Dijete je bilo dar da roditelji mogli proći što su si sami zadali prije svog rođenja..

Jedino što ih tješi je da su dali sve od sebe da dijete preživi.Bol vremenom samnjuje intenzitet..tj mi postajemo manje osjetljivi na njega.

Što se tiće iscjeljitelja i doktora koji su naplačivali lažne nade..i oni imaju svoju karmu.
Nitko osim Boga ne može jamčiti ozdravljenje..ne ljudi koji se smatraju predstavnicima boga već Bogunama samima. Sami sebe jedino možemo izlječiti. Vjera.naravno da oni koji ne znaju kako ili sami ne mogu..trebaju potražiti pomoć..kod lječnika ( zakonska i društveno prihvatljiva obaveza) ili kod nekog alternativca ili duhovno razvijenijeg čovijeka koji zna..hoće..može i to radi iz ljubavi. Možda i naplati ali kod takovih slučajeva naplačuje se kod ozdravljenja..iskrenom zahvalom po izboru korisnika.

U devedeset pet posto slučajeva kad se dođe do alternative..već se je iscrpilo sve moguče što medicina pruža--a i dobrano uništilo i ono što se ljekovima uništiti da..pa je organizam oboljelog u lošem stanju i od bolesti i od raznih medicinskih terapija...a od iscjeljitelja se očekuje čudo i to odmah. Za svako prirodno izlječenje potrebno je u principu onoliko vremena koliko je bolest nastajala da bi bilo potpuno uspješno. Oboljeli nemaju više vremena jer k iscjeljitelju dolaze kad je bolest u završnoj fazi pa je potrebno kombinirati više načina ..podučiti o promjeni stavova i samoiscjeljenju..kanalizirati energiju kako bi se pomoglo tijelu da počne samoobnovu. Očistiti tijelo od parazita i drugih nečistoća....al sam se raspisala a ovo više nema veze s temom. Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
sfera
Tragalac

Pridružio: 20 Dec 2008

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 15:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga 5.element,
u potpunosti se slažem sa tvojim mišljenjem.

Puno pozdrava od herc
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 16:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga 5. elementu,

dozvolicu sebi neke savete, uz izvinjenje sto ih, verovatno, imas i previse... svakojakih...
ali, sto se kaze... ako moze da pomogne, dobrodoslo, ako ne... ostaviti sa strane...

1. tvoj zivot je tvoj zivot, a njegov, bratov, zivot je njegov zivot... to treba, prvo, razdvojiti, zbog tebe. Koliko god tebi to sve znaci... to je ujedno i OGROMNA MOGUCNOST... i za tebe i za njega za nekakvu spoznaju i duhovni napredak.
TVOJU - ZA TEBE... njegovu - za njega...

2. ti mozes... i treba... da uradis nesto, sto je u tvojoj moci, mogucnosti... ZA TO... da skontas SVOJU LEKCIJU... I SVOJU REALIZACIJU

3. onda mozes i njegovu...

4. onda mozes da doneses i ODLUKE... KOJIM PUTEM I STA... mozes i hoces da uradis, ti sama, ne vezano za njega i NJEGOVE ODLUKE...
a) da li ces da ispostujes NJEGOVE ODLUKE... koje se zasnivaju, po mojoj licnoj proceni koja ne mora da je ispravna... na POSEDNUTOSTI - DEMONIMA... i da mu dozvolis da TAKO, posednut, napusti telo, sa ZNANJEM STA SE DOGADJA SAMOUBICAMA... koji, unistavajuci definitivno, svoje telo... posle duzeg vremena i oslobadjanja od bolova, problema... OSTAJU SA SVOJIM NEDORECENIM I NEISPUNJENIM - ZELJAMA... koja su VEZANA ZA POSEDOVANJE - ISTOG... t.j. FIZICKOG TELA... a, koga su unistili... pa ostaje jako dug period OPORAVKA... koji moze da bude bolniji i tuzniji... ALI, TI TO VEROVATNO VEC ZNAS...
b) DA DONESES ODLUKU - KOJA NIJE U SAGLASNOSTI SA NJEGOVOM ZELJOM I ODLUKOM, pri cemu to znaci DA PREUZIMAS ODGOVORNOST ZA NJEGOV ZIVOT... svojim mesanjem... i da mu, na neki nacin - POMOGNES...
STO BIH TI PREDLOZIO... da ostavis te price o SLOBODI ODLUCIVANJA... osobi koja je POD UTICAJEM... ne samo demona... ne samo bolova... vec i GRIZE SAVESTI... I OSECANJA KRIVICE... ZBOG SAMOUBISTVA SVOG OCA... I ODAVANJA SE - ALKOHOLU...
dakle, NE MOZES MALOM DETETU DA ISPOSTUJES SLOBODU IZBORA... ako me razumes sta hocu da kazem...

5. dakle, problem koji ja vidim se odnosi na navedeno - GRIZA SAVESTI... OSECANJE KRIVICE... + PROGRAM... KOJI JE PRIHVATIO OD SVOG OCA... KAKO RESITI PROBLEM...

6. UZROK - PROSLI ZIVOT... sa izvesnim dogadjajima... ali ne bih, sada, previse analizirao...

7. kako mozda konkretno - pomoci:
ako vec nemas pristup njegovom svesnom umu, i odbija te... MOLITVOM... da se isciste NEGATIVNI ENTITETI... KOJI SE HRANE ovom situacijom... da mu se, malo po malo... IZBISTRI UM... koliko god je moguce...
i, ne znam, sada, KAKO... ali... NEKAKO... uz pomoc POZITIVNIH BICA... ENERGIJE... doci do UZROKA... tih problema... jer covek, prirodno... t.j. dusa... TRAZI SMISAO... ZIVOTA... i obicno, ako ne za zivota... a ono barem pred kraj, cak i poslednjeg dana... ima MOGUCNOST SPOZNAJE... naravno, sem u slucaju velike posednutosti...
dakle, MOLI SE da ga ANDJELI KUPAJU SVOJOM ENERGIJOM... i ako bude bilo napretka... moci ce dalje da se radi... po pitanju KRIVICE... I SAMOSUDJENJA SEBI...
AKO NE... uradila si sta si mogla... REZULTATI PRIPADAJU BOGU...

pozdrav.
i saljem ti, u pomoc... i svog andjela... mozda moze da pomogne
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
istina
Gost

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 19:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima

Alex ... savrseno receno ...
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 23:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex zahvaljujem na vremenu koje si posvetio mojoj dilemi. Većinu toga što si napisao sam i sama uradila.Ne znam da li si vidio da imam temu na duhovnosti ( sada malo čeka da se sve izneseno slegne i primjeni)..Duhovnost za početnike a i one koji misle da to nisu..
Ovo sam ti napisala da uvidiš da se družim s anđelima i raskrinkavam demone..za onoga ko želi.
Slažem se da je grijeh počiniti takovo što i da duša nazaduje ili bar stagnira u sljedećem životu ali...što je s dušom u ovom životu. Kad saznaš da imaš još jedno određeno vrijeme na raspolaganju..što činiš sa tim bremenom..da li ga prihvačaš kao blagodat i ostatak vremena posvečuješ sebi i onima do kojih ti je stalo.Da li se mijenjaš..opraštaš ili tražiš oproštenje od sebe i drugih..da li slaviš život iz dana u dan..ovaj tren..ili proklinješ što ti ga je tako malo ostalo..a to tako malo je tisuću puta više ..ovisi kako gledaš jer ruku na srce ja ne znam da li ču se sutra probuditi ili ne i koliko mi je života ostalo..ali da mi se to desi..moja obitelj može biti sretna jer zna da sam svaki dan proživjela u svoj njegovoj punoći ( koliko je to u mojoj moći ) i za ničim ne žalim i ništa ne bi mijenjala..ni lijepe ni ružne dijelove.

Učiniti sve što je u mojoj moči..što to znači..miješat se u njegovu karmu protiv njegove volje..da bi si jednog dana mogla reči ..pa učinila sam sve što je u mojoj moči i oprostiti sebi što podrazumijeva da bi moje nemješanje podrazumijevalo osudu same seba..a s tim sam raščistila kad sam se predanije poćela baviti i živjeti kroz duhovnost.Poštujem tuđe odluke i volju i ne osuđujem nikoga a najmanje sebe.Sve je stvar izbora.

Poanta smrti je kako se odnositi prema daru života.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 23:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Ovo sam ti napisala da uvidiš da se družim s anđelima i raskrinkavam demone..za onoga ko želi.

Učiniti sve što je u mojoj moči..što to znači..miješat se u njegovu karmu protiv njegove volje..da bi si jednog dana mogla reči ..

Sve je stvar izbora.

ja se tebi izvinjavam, sto sam upao kao padobranac... pokusavajuci nesto...
sto bi se reklo... na neki nacin, izgleda los... sam se umesao...
razlog je bio: ja sam svoju majku, posle 10 godina bolesti raka i dve velike operacije...
na jedan nacin... oslobodio te bolesti... vracanjem u prosli zivot, gde je mogla da sagleda uzrok nastanka tog rezultata... i da ga osvesti, pa tako i izmeni program...
naravno, sa najboljom namerom da istaknem mogucnost - izlecenja, barem teorijski.
u koju jos uvek verujem... barem teorijski
naravno, realnost je takva kakva jeste... i moguce je da to ne moze
posto radis sa andjelima, sigurno da znas... sve u vezi sa tim pitanjima
jednom, davno, kada sam pocinjao da radim sa andjelima, moj andjeo mi je rekao:
kada budes napustao ovo telo... treba da zamolis SVE ljude, kojima si, samom svojom pojavom, se umesao u zivot... za oprostaj...!
dakle, kako razumem, ne samo karmom, ne samo pogledom, ne samo duhovnim zivotom... ili slucajnim dodirom, u prolazu, vec... svime
tako da ne razumem, kako se ne mesati u karmu sa nekim bliskijim... ali, to je vec moj problem i nikako ne bih zeleo da ovo utice bilo kako, na tebe... ali, posto se pisemo, po forumu... mozda ce znaciti nekom citaocu... u buducnosti
naravno, slazem se...
sve je stvar izbora... mozda samo bih dodao: u skladu sa okolnostima
nadam se da mi neces zameriti

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
5.element

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi alex nema potrebe za izvinjavanjem ili opraštanjem ...niko ništa nije skrivio a ni zgriješio...zahvaljujem na dijeljenju mogučnosti i osječaja...i zamolih moje anđele da se obrate s mojom molbom bratovim anđelima da mu pomognu da razriješi svoj zapis,da ga ublaže jer očito si je namijenio po našim ljudskim mjerilima iskustvo koje mi ne možemo i ne želimo pojmiti...isključivo umjetnik stvaratelj ( dakle onaj koji stvara) smije razoriti -uništiti svoje dijelo..sa ili bez razloga.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 98801 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 45729 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 32899 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44042 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37118 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 32947 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 10613 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)