Anastasijine spoznaje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ema
Iskušenik

Pridružio: 13 Avg 2009

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 17:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade 1969,
od svih sledbenika Anastazijinog ucenja, ti mi delujes najumerenije.
Drago mi je sto razumes moja zapazanja oko citave te price o Anastaziji.
I kao sto sam vec napisala, procitala sam svih 8 knjiga.
Nikad ni o cemu, ne prosudjujem na osnovu trecine procitanog materijala.
I ja sam individua za sebe i ne primenjujem psihologiju gomile.
To sto se "etiketiranje" gomile, poklapa sa nekim mojim zapazanjima, to je vec druga prica.

Zelim ti svako dobro!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 17:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ema ::
Litlneks, ti si cesto pisao kako ne treba puno citati, vec razmisljati
i proucavati Bozije tvorevine. Vidis, slazem se da treba proucavati tvorevine
Boga zivoga, ali isto tako, treba citati,razmisljati i proucavati napisane sadrzaje.
Jer, na osnovu tvog posta, mogu zakljuciti da citas veoma povrsno i uzimas
u obzir samo ono sto tebi odgovara, a ne onako kako je napisano.
Gde sam ja napisala da se samo fizickim radom stvara "prostranstvo ljubavi" ?!
Vezbaj malo! Fokusiraj se na napisane reci.
I ti si kao i Stratko, preskocio LjUBAV I POZITIVNE MISLI, jer svi manje-vise,
znamo moc i snagu pozitivnih i stvaralackih misli.

I da li stvarno mislis da ti i mnogi tvoji istomisljenici, imate bolji i svesniji
odnos prema Zemlji od nasih predaka?
Ako tako mislite, grdno se varate. Nove generacije i novi narastaji, nisu
ni do kolena nasim precima sto se toga tice.
I ZA TVOJU INFORMACIJU, prosle godine sam procitala svih 8 knjiga.
Pazljivo sam ih citala i tu ima zaista lepih i korisnih informacija,
ali neke od njih su samo dobra nadogradnja vec napisanih sadrzaja iz
drugih izvora. Neke poruke mi se i nisu svidele, jer su imale manipulatorsku pozadinu.
Ti si doduse neke delove cak i naucio napamet, pa ih cesto citiras, posebno kad
treba "odbraniti" neke poruke za koje smatras da ne bi trebalo da budu na udaru kritickog stava.
A sad da predjemo na kritikovanje...
Ne znam da li si svestan da ti i Stratko (Dajbog), imate najduzi "staz" kritikovanja svega i svacega?
Kada neko napise nesto sto je u skladu sa tvojim razmisljanjima, ponasas se, to jest, glumis "melem",
ali cim ti se neko suprotstavi, upadas u strahovitu vatru i izlivas citavu lavinu kritika.
Da ste kojim slucajem pripadnici zenskog roda, pomislila bih da je PMS u pitanju, a poznato je
da su zene u tom periodu razdrazljive poput razjarenog medveda.
U tom slucaju, svi bi trebali da legnemo i pravimo se mrtvi.
Cool
Ali posto ste pripadnici jaceg pola, ocigledno da je nesto drugo u pitanju!
I za kraj... Smatram da su verbalna prepucavanja cisto gubljenje vremena.
Iznesem svoje misljenje, pa ako se neko slozi - dobro je, ako ne - opet dobro...
I sve sto si pozeleo meni, prvo pozeli samom sebi.

Zelim ti svako dobro!

Very Happy Razz Poljubac... Ema ti si legendarna .
p.s.I meni rade deluje kao najumereniji pratilac ovog učenja.
love3
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Baš tako Ema nadam se da si nahranila svoje energije i strasti...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 19:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Emce svako ima svoj stav...
MAda mozda nekako ja i nemam bas neki...
Eto nekako se slazem i sa tobom i sa Litlneksom, a vidim da vas dvoje ulazite polako u sukob...

Jedino sto ne mogu da stanem na tvoju stranu sto se tice nekadasnjih imanja...
Slazem se najvise u stvari sa tvojim stavom da je nekada bilo mnogo vise duhovnih ljudi nego danas.
To je i logicno, jer su ziveli u skoro potpuno saglasju sa prrodom...
Ali pristup onih koji nisu bili u tom saglasju samom "PREZIVLJAVANJU"
- odnosno mzda bolje receno strah od toga sta ce jesti, sta ce proizvesti, cime ce se ogrejati
je u stvari za to doba bio sasvim realan, pa samim tim i opravdan.
S druge strane populacija je vrtoglavo rasla, pa nije bilo dovoljno zemlje za svakog od brace i sestara...
Otimali su se i dan danas se otimaju oko zemlje...TO BAS NIKAKO NIJE DUHOVNO...
Znas li ti koliko se trenutno vodi parnica u Srbiji na tu temu?
A TAKO JE ODUVEK BILO...
SVE OVO STO SAM NAVEO ALI NAJVISE SOCIJALA KOJA JE BILA OKO NJIH NIKAKO NISU DOPUSTALI DA POTPUNO OPUSTENO NAPRAVE PRAVA PROSTRANSTVA LJUBAVI...
Mada su neki opet uspeli, -ne znam kako to nisi primetila kao nesto pozitivno -sto sam napisao u proslom postu...
To su bili posebni ljudi i njihove porodice i imanja su odisali tim mirom, ljubavlju, blagoscu.PRAVA PROSTRANSTVA LJUBAVI...
IMAO SAM SRECU DA JEDNOG TAKVOG DOMACINA UPOZNAM NA ZLATIBORU...

Eto.
mali, malecni doprinos mog stava...
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 21:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade 1969,
od svih sledbenika Anastazijinog ucenja, ti mi delujes najumerenije.
Drago mi je sto razumes moja zapazanja oko citave te price o Anastaziji.
I kao sto sam vec napisala, procitala sam svih 8 knjiga.
Nikad ni o cemu, ne prosudjujem na osnovu trecine procitanog materijala.
I ja sam individua za sebe i ne primenjujem psihologiju gomile.
To sto se "etiketiranje" gomile, poklapa sa nekim mojim zapazanjima, to je vec druga prica.

Zelim ti svako dobro!

Mislim da su skoro sva učenja koja čovjeka usmjeravaju ka pozitivnom i koja u njemu nastoje probuditi ili razviti osjećaj ,ako se tako može reći,obzirnosti i saosječanja iz kojih proistiće ljubav prema svim oblicima života i prema samoj zemlji kao živom entitetu,dolaze iz jednog izvora.
Kad bismo bili u stanju napraviti komaparciju materijala koje su pročitali neki veliki filozofi i mislioci koji su ostavili dubok otisak na kolektivnu svijst čovjeka mogli bismo doći do vrlo intersantnih zaključaka kako su i na osnovu čega formirali svoja mišljenja i stavove.Vjerujem da bi tu bilo mnogo istih izvora koje su oni interpretirali na svoj način vrlo često ne donoseći ništa novo sem drugačijih retorički i semantilkih sklopova
Ako na isti način sagledamo šta smo i kako čitali možemo vrlo precizno i bez zavaravanja ocjeniti koje ili čije su misli imale največi uticaj na formiranje naših stavova.

Zamislimo kakava se zbrka može desiti u glavi nakon recimo 20g bavljenja nekim oblikom duhovnig rada ,kakavim se sve informacijama izlažemo a koje nesumnjivo ostavljaju traga na naš misaoni proces.Koliko je potrebno vremena i truda kako bi se ostalo u okvirima racionalnog i logičkog mišljenja ?

I sam se pitam koliko su mišljanja koja nazivam svojim u stvari moja ?

Naravno da se mnogo toga iznesenog u knjigama može povezati sa mnogim drugim učenjima pa i sa Kastanedom kojeg navodiš,tu ima takođe dosta materijala iz pantenona slavenskih bogova,VEDA,sibirskog šamanizma...itd.
Ukoliko bi se vraćali u nazat u skoro svim učenjima bi mogl naći tragove "Veda" u ostalom koje i sama Astazija iznosi ali i nečeg što je prisutno u svim ljutskim društvima kroz istoriju a to su neka opšta pravila sa kojima bi složile sve religije a koja su nam prenešena koroz "neke" od božijih zapovjesti u hrišćanjskoj a koje se samo drugačijoj interpretaciji nalaze i u ostalim religijama.

Moje delovanje je usmereno na sfere duhovnosti, jer se upravo u njima
nalaze fabrikanti "uniformisane" svesti i takozvani "kuvari".

Sa ovim potpuno slažem ema ,to je područije na kojem se neoprezni i nemisleći veoma lako mogu zaraziti opasnim mislima i slikama a posljedica može biti duhovno programiranje koje uključuje emocije a isključuje racionalno i logično ramišljanje.

Neke poruke mi se i nisu svidele, jer su imale manipulatorsku pozadinu.

Molim te ako ti nije teško da se prisjetiš tih djelova za koje misliš da su manipulatorski.Ovo me zanima ne iz razloga kako bi ti oponirao ,to mi nije namjera, nego isključivo kao zapažanje druge osobe koje možda meni može pomoći u sagledavanju cjelokupnije slike o ovom materijalu.

Zdravlja svijetlim mislima tvojim !
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 14:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi moji, ja sam se zaprepastio šta se sve skriva u Emi.

Energija, rečitost, pronicljivost i nadasve hrabrost.

Svi vi koji ste ovde bili prozvani treba da se osetite ponosnim što vas je dotakla svojim vrlinama.

I treba da je prihvatite i zaštitite kao mladju sestru, ne zato što to njoj treba, iz nemoći, nego zato što ste brojniji i zato što ste kavaljeri.
Jer ona definitivno ima šta da kaže i ume to jasno i glasno da iskaže.
Izgleda i da je pročitala Megrea pre vas, nebitno, ali umesto da ulazite sa njom u oštru polemiku, pustite da vas njezino vidjenje prožme, bićete sigurno obogaćeni.

Ona vam nije oponent, treba to shvatiti, ona je u istim vodama kao i vi ali traži odgovore ne neke svoje sumnje. A upravo te sumnje biće vam putokaz za još bolje razumevanje Anastazije.

Na kraju krajeva, nepristrasnim posmatračima sa strane svaki vaš odgovor Emi pokazuje ko je koliko u Anastaziji, a ko još ima da guli klupu i uči.

Jer misliti i cveće brati nije isto!

Kao što je BGD rekla, Emo legendo!

.
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 16:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lepo govori Ema.

Da je slucajno Megre upoznao Emu umesto Anastazije............ceo pokret bi se zvao Emastazija.
I svim sledbenicima bi lebdeo njen imaginarni i mnogo puta zamisljan lik visoko iznad glava i saputao sumske dogodovstine i ostale istorijske istine!.......He,he kad bi to moglo tako citanjem da se sazna ....

A ovi cuvari takozvanih ideja bi bili vatreni Emini obozavaoci i megreovi slepi sledbenici.Tako da kao sto vam Zosim preporucuje,prozmite se momci zdravim srcem i razumom nasih hrabrih devojaka........nikad se ne zna .........o kojoj ce knjiga biti pisana.

A da......kakve gluposti su izrecene za nase pretke koji su rodjeni na zemlji i kojima je zemlja bila zivot i odnos sa Bogom.............da nisu imali "prostranstvo" ili prave ljubavi.
Strasno,ledena glupost i programiranost.

Ali nema veze jedan program ode,drugi dodje.........ringispil i dalje radi.

Ko placa karte?

Pozdrav svima bez obzira...........
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 20:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miki gde ti zivis batko?
JEsili ikada ziveo na nekom selu bilo gde u svetu?

Ako nisi, obidji malo sela ///
Pogledaj potoke, reke, jame, pecine....
I sta ces naci u njima???
GOMILE DJUBRETA KOJE OSTAVLJAJU POTOMCI NEKADASNJIH "STVARAOCA PROSTRANSTVA LJUBAVI""
PA AKO JE TACNO TO STO TI KAZES, KAKO JE ONDA MOGUCE DA onda ti njihovi POTOMCI
PLJUJU PO TOME STO SU IM TI NJIHOVI PREDIVNI PRECI OSTAVILI....
I da nikada nisi cuo da su nekada decu tukli, maltretirali ih od 6 godina da do iznemoglosti rade?
Nisi cuo da su se neki ljudi izborili za prava te dece?

KO TE JE TAKO ZAGLUPIO ,MIKI, MIKI VELIKI?

http://www.youtube.com/watch?v=IWtT0Kot86Y&feature=related
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 21:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve je to tacno Stratko, kako gde i kako kod koga.
A kakve veze ima Megre,sa svime time?On i ekipa se debelo ovajdila prodavajuci kolutice od kedrove grane sa nadrealnim sposobnostima kao i cenom, sisarke za 5 evra,kedrovog ulja,smola po enormno visokoj ceni,jastuka od ljuspica sisarke,drvenih tabli od presovanog iverja kedrovine..........................
..................i to sve zahvaljujuci modernoj tehnologiji oblikovanja,transporta i reklamiranja,protiv koje se i zalaze ovaj pokret.

To za sta se ti zalazes,necu da ulazim,jer to je tvoj zivot.I sigurno si mnogo cistiji od ovih ruskih ideologa......u to ne sumnjam.

Ali ovde je rec o ruskom pokretu i iznosimo nase vidjenje situacija i ljudi koji su na neki nacin ukljuceni u to.

To sto je Anastzija udruzenje kupila kucu na vasem imanju,opravdava verovatno zelju ljudi da se vrate prirodnijem nacinu zivota.........koja je postojala i pre prvog izdanja knjige.

Ali ideologija je nesto savim drugo i mi upravo dajemo svoja zapazanja o njoj i ljudima koji su u njoj.
Znaci i ja sam kao i Ema i ostali ljudi dobre volje ,primetio da postoji odredjena rigidnost u ovom pokretu........da ne kazem jednoumlje.

Zatim negiranje mudrosti covecanstva,kao i bajke o istoriji Egipta,o Vedama..........a sve u svrhu potenciranja rada na takozvanom ubrzavanju misli i generisanju slika.Koliko sam ja upoznat,to su magijske tehnike koje imaju domet donekle.Znas i sam da se magijom protiv magije ne ide............a ovde je cak i to predoceno u pozitivnom svetlu.

Posto su slike vec generisane od strane pokretaca pokreta,onda sve ide u paketu sa sve ideologijom.Pa ko se kako snadje .

Palo mi na pamet evo sad,da li si svojim unutrasnjim vidom ..........posto vidim da ga eksponiras.........pogledao Anastaziju,Megrea i ostatak ruske ekipe koja je stvorila ovaj pokret?Mozda nam otkrijes nesto sto nismo znali........sve je dobrodoslo.

Da se razumemo,nemam nista protiv,svako ima svoje vreme na raspolaganju i koristi ga kako zna i ume.
I svaki covek po svojoj savesti radi ono sto mu savest nalaze.......
A one price moja anastazija je veca i ispravnija od tvoje anastazije,to zaboravi i ti i ostali..........bolje je za sve nas.

Evo ti malo muzike,mislim da ce ti se svideti..............

Link

Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Jun, 2010 09:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Po delima ćete ih pepoznati...
U suncu u vetru milom što miluje Vašu kosu,u šaputu ptica i kapljicama ledene vode što reka nosi,tamo gde stvarnost živih boja postoji okusićete mudrost života svoga i otvoriće se slika Boga jedinoga...
U rečima Vašim gordosti postoji,srce moje sa njima se bori.Napadate želite da se borite a nemate sa kim,ja prozvan od Eme i ostalih predajem se,padam pred vašim nogama jer boriti se ne želim,priznajem pobednici ste svi Vi i uživajte u pobediti toj...
Meni je i dalje srce tužno i izvinite pobedi Vašoj ne mogu se radovati jer gledam oko sebe i vidim sumorna i tužna lica ljudi što lutaju lavirintima svojim,gledam biljke koje se sa ovim vrućinama bore,prognane životinje kako cvile za svojim izgubljenim predelima,gde ih ruka čovečija goni...
Kada možete otiđite u bolnice i okrepite ljudske duše,pomognite prosjaku što pored puta u prašini stoji,skinite obuću sa nogu svojih i bosim nogama oslonite se na Zemljicu našu,pogled u visine nebeske bacite i mislima pomolite se za nju našu majku da izdrži ove neviđene muke što joj deca svakoga dana svojim glupostima priređuje i čeličite dušu svoju,ne dozvolite u sebi da misao razaranja prodire...
Oh braćo moja i sestrice mile usmerite se na mene malenog čoveka,tužnog i srećnog u isto vreme,trudiću se da svaku vašu reč u stih preokrenem i ljubavlju iskrenom uzvratim!!!
Emice sestrice pesmom te pozivam da okusiš radost života,pažljivo reči biram da ih tvoja duša oseti,da misli tvoje lete ka beskaraju vasione ove gde samo svetlost u ljubavlju isijava iskrice plave i nosete na svojim krilima...
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 14 Jun, 2010 12:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Sve je to tacno Stratko, kako gde i kako kod koga.
A kakve veze ima Megre,sa svime time?On i ekipa se debelo ovajdila prodavajuci kolutice od kedrove grane sa nadrealnim sposobnostima kao i cenom, sisarke za 5 evra,kedrovog ulja,smola po enormno visokoj ceni,jastuka od ljuspica sisarke,drvenih tabli od presovanog iverja kedrovine..........................
..................i to sve zahvaljujuci modernoj tehnologiji oblikovanja,transporta i reklamiranja,protiv koje se i zalaze ovaj pokret.

To za sta se ti zalazes,necu da ulazim,jer to je tvoj zivot.I sigurno si mnogo cistiji od ovih ruskih ideologa......u to ne sumnjam.

Ali ovde je rec o ruskom pokretu i iznosimo nase vidjenje situacija i ljudi koji su na neki nacin ukljuceni u to.

To sto je Anastzija udruzenje kupila kucu na vasem imanju,opravdava verovatno zelju ljudi da se vrate prirodnijem nacinu zivota.........koja je postojala i pre prvog izdanja knjige.

Ali ideologija je nesto savim drugo i mi upravo dajemo svoja zapazanja o njoj i ljudima koji su u njoj.
Znaci i ja sam kao i Ema i ostali ljudi dobre volje ,primetio da postoji odredjena rigidnost u ovom pokretu........da ne kazem jednoumlje.

Zatim negiranje mudrosti covecanstva,kao i bajke o istoriji Egipta,o Vedama..........a sve u svrhu potenciranja rada na takozvanom ubrzavanju misli i generisanju slika.Koliko sam ja upoznat,to su magijske tehnike koje imaju domet donekle.Znas i sam da se magijom protiv magije ne ide............a ovde je cak i to predoceno u pozitivnom svetlu.

Posto su slike vec generisane od strane pokretaca pokreta,onda sve ide u paketu sa sve ideologijom.Pa ko se kako snadje .

Palo mi na pamet evo sad,da li si svojim unutrasnjim vidom ..........posto vidim da ga eksponiras.........pogledao Anastaziju,Megrea i ostatak ruske ekipe koja je stvorila ovaj pokret?Mozda nam otkrijes nesto sto nismo znali........sve je dobrodoslo.

Da se razumemo,nemam nista protiv,svako ima svoje vreme na raspolaganju i koristi ga kako zna i ume.
I svaki covek po svojoj savesti radi ono sto mu savest nalaze.......
A one price moja anastazija je veca i ispravnija od tvoje anastazije,to zaboravi i ti i ostali..........bolje je za sve nas.

Evo ti malo muzike,mislim da ce ti se svideti..............

Link

Mudar si ti covek Miki...
Mora da spadas u indigovce...
Retko ko uspe da me zamisli...
Wink
Prvo i prvo zeleo bih nesto da kazem svima vama, a narocito mojim dragim prijateljima Majstoru i Litlneksu...
Kada je Megre napisao prvu knjigu, jedna zena u Srbiji je posle mesec dana krenula da je prevodi..
Ona radi u Ruskom domu i inace je Ruskinja poreklom, tako da joj to nije pretstavljalo nikakav posao.

Slucajno sam je tada upoznao u vozu kada sam negde putovao i ona mi je dala na poklon prevedenu prvu polovinu knjige o Anastasiji... Citao sam je odmah u vozu, a i posle kada sam dosao kuci.
DAKLE BIO SAM POSLE PREVODIOCA PRVI CITALAC MEGREOVE "ANASTASIJE" U SRBIJI..
Odusevio sam se sto neko ima potpuno isti STAV O POVRATKU u prirodu koji sam imao i ja jos od 1990 godine...
Resio sam da pomognem celu tu pricu i odmah pri povratku u Beograd sam je kontaktirao i dogovorio se sa njom da zavrsi prevod i da onda lepo zajedno odstampamo tu knjigu.
SVE TOSE DESAVALO BAREM 2 GODINE PRE NEGO STO JE PRVA KNJIGA NA RUSKOM DOSLA DO ZOJE BEGOLI...
Stupio sam u kontakt sa advokatom Vladimira Megrea i on mi je rekao da za prava stampe za tu knjigu treba da se plati
20 000 evra...
NISAM MOGAO DA VERUJEM DA COVEK KOJI PISE ONAKVU KNJIGU SE TAKO MATERIJALISTICKI PONASA.
Sok je trajao kod mene skoro ceo dan-sto je za mene izuzetno dugo...
Nazvao sam tu drugaricu vec toga dana i rekao joj da od svega odustanemo , jer tu nesto OCIGLEDNO NE STIMA...

Sledeci put sam cuo za Anastasiju kada je gomila mojih prijatelja i prijateljica procitala prve Zojine prevode koji su objavljeni u PAIDEI>>>
Lik iz PAIDEE je naravno onako po srpski iskulirao Megrea za honorar(tako to neki rade) i prodao lepo celo izdanje i verovatno se nesto i ovajdio....
TI MOJI PRIJATELJI SU TOLIKO BILI ODUSEVLJENI SVIM TIM STO SU PROCITALI DA SU RESILI DA NAPRAVE UDRUZENJE ANASTASIJA.
Pomogao sam im , jer sam video njihovu iskrenu teznju (cisto srce) da mozda neko vreme zive u prirodi ...

I tako sam od tada i ja nekako u toj prici.
ISKREN DA BUDEM MRZIM SVE IDEOLOGIJE,A
IDOLE od malena ne postujem i smatram da su sva bica apsolutno ravnopravna-od kristala kvarca pa sve do AVATARA...
Dakle sve sto je "mozda tako" u tim knjigama, nema nikakve sanse da se primi u i oko mene. A TO ZNACI I U PLANINICI.

Shodno tome ne znam kakav je tacno Majstor ugovor potpisao sada sa MEGREOM, ali sam siguran da je to odradio POTPUNO POSTENO I SA CISTIM SRCEM.I nadam se da ga Megre nije odrao...
TAKODJE MI JE VEOMA DRAGO STO CE SE SVE TE KNJIGE NAJZAD POJAVITI NA TERENU SRBIJE....

LICNO sam protivnik bilo kakve prodaje i uopste takvog sveta, jer znam da ga onda na taj nacim i mi podrzavamo, a on propada i treba da propadne barem do svoje NEBITNOSTI U BUDUCNOSTI...
Ako neko prodaje sisarke i grancice od kedra iseckane na kruzice,(kao i drug proizvode) onda cak ni on nije toliko kriv,
koliko oni koji to podrzavaju KUPOVINOM i svojom zeljom i mislima da ce se na taj nacin UZDICI...

DRAGI MOJI FORUMASI,
JEDINO DUHOVNO POSTIGNUCE JE ONO KOJE SAMI SVOJIM UVIDIMA, ZIVOTOM, MEDITACIJOM SVAKODNEVNO POSTIZETE...
ETO...

Miki, moram ti reci da si me ti najvise zamislio i u meni stvorio teznju da sada otvorim jednu POTPUNO NOVU TEMU
koju cu nazvati AMAJLIJE DA ILI NE ???

Hvala ti na tome Wink
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Jun, 2010 14:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zašto postoji toliko tema o Anastaziji? Već sam negde pisao šta mislim, a neznam gde.

Pročitao sam još onomad svih devet knjiga. Utisak je da su to romani za decu. Ustvari za početnike. Prava holivudska priča! Nju bi da ćape zlobnici, lete helikopteri, ono nešto u poslednjoj sekundi, ljubav pobedjuje...

Megre je smislio kako da se ovajdi. Pa to je tako providno...

Kod svih takvih romana neophodan je ŠARM, neodoljivo jak šarm koji će zamaskirati sve propuste i zavesti mladjane čitaoce.

Sve u svemu ostavlja lep utisak, kao roman, mada ima raznih momenata.

Najviše mi se svidja težnja da se čovek fokusira na to gde usmerava pažnju.

Ko nije glup izvući će dobre stvari iz svega toga, a neće slepo verovati u sve što pročita. Sve se to koristi da se malo pridigne atmosfera u našoj svesti, a Spirala ide dalje.
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 15 Jun, 2010 07:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Život je zajebana pojava,
ne dozvoljava čoveku ni da bude slepi sledbenik samog sebe
već i tu mora da se distancira!
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Jun, 2010 19:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PA to je bar jednostavno, zato sto ne postoji SAMO SEBE...
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zoosime brate uzeo si mi text iz usta, taman sam hteo ovo da napišem kad ti ulete, svaka čast.Nadam se da se sestra Ema neće ljutiti što si bio ovako grubo,sofisticirano ironičan na njen komentar.
Emma ženo draga, u tvoju duhovnost nema sumnje, svaka čast, nastavi ovako i nemenjaj pravac ni za živu glavu.
Pozdrav
p.s. Skresala si litlneksu i ostalima sve u brk.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Strana 9 od 13

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 88530 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 39840 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 41605 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 33709 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 29694 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42017 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25179 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)