Istina o Plavom Zraku i tehnici "plavi zrak"
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:34 pm    Naslov: Istina o Plavom Zraku i tehnici "plavi zrak"
Odgovoriti sa citatom

Ispričaću vam nešto što sam držao u sebi više od dvadeset godina.
Već dva meseca nemam pristup internetu, sada ovo pišem s posla, pa koliko stignem.

Ispustanje plavog zraka nije ono što vam Plavi zrak predstavlja da jeste, niti je Plavi zrak onakav kakvim želi da se prikaže drugima.

Odabrao sam da ovu temu otvorim na podforumu Moj duhoviti put, iz razloga što je Zoran iz Zemuna među prvima na forumu otkrio podvalu.

Trebaće mi jako puno vremena dok napišem sve što sam otkrio, posebno zbog mog trenutnog problema sa internetom.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plavi zrak i ja smo otišli u drugu prostoriju da mi pokaže kako se izvodi "plavi zrak".

Nakon toga, osećao sam kao da mi je lice poplavilo, sto je potvrdila i Caca, rekavsi mi: Ah, Tale, ala si poplavio.
Istina je negde u sredini.
Prethodnog dana me je izudarala supruga, jer sam se pijan vratio kuci.
Rekao sam to i Plavom zraku. A on mi je rekao da to tako treba, da je to dobar znak jer NJEMU KONSTANTNO NA LICU PLAVA BOJA-TAKAV OSEĆAJ IMA USLED DEJSTVA TIH ENERGIJA. Nije priznao da i njega bije zena, premda svi mi znamo da je Plavi zrak matora pijandura i probisvet.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sutradan sam odputovao kod babe u Belu Crkvu.
Po dogovoru, telefonom sam se prvo čuo sa Zoranom iz Zemuna, objasnio mu kako se izvodi tehnika Plavi zrak, i na daljinu sam Zoranu odradio tretman, radi testa.

Nakon tog tretmana, Zoran mi je javio da je osetio neverovatno pozitivne i izrazito intenzivne senzacije.

TO JE BIO MOMENAT NJEGOVOG I MOG PADA U ŽESTOKU ZABLUDU!
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Plavi zrak " je krenuo da se širi kao zaraza. Samnom na čelu, jer ja sam bio taj koji je zajedno sa Plavim zrakom radio "inicijacije" na daljinu, ljudima koji su se masovno javljali da traže inicijacije, kao pomahnitali svi su od jednom želeli da se iniciraju.

Duboko sam verovao da radim pravu stvar, jer energetske senzacije koje su inicirani osećali nakon inicijacije bile su zapanjujuće pozitivne i prijatne, mislili smo _ zbog "Plavog zraka".

Kada smo Zoran i ja ukapirali ceo princip te prevare, već je bilo prekasno.
Plavi zrak se ustolicio na mesijanskom tronu sa povećim brojem svojih pristalica i obožavaoca.

Niko nije zapazio, kako im se boja koze pretvara u plavu boju.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cela prevara je uspela zahvaljujući tome što su INICIRANI PRILIKOM INICIJACIJA OSEĆALI POZITIVNE SENZACIJE USLED DEJSTVA MOJE ENERGIJE, koju sam sposoban da šaljem na daljinu.

Kada god nisam bio u prilici da radim inicijacije, inicijacije je radio Jazz08, koji je takođe i on poput mene sposoban da dejstvuje na daljinu, jer je izuzetan medijum za visikofrekventne, pozitivne energije.

Lukavi izgovor Plavog zraka, koji je navodio kao razlog zbog kojeg ON NE MOŽE SAM NIKOGA DA INICIRA, JER NIJE U STANJU DA ŠALJE POZITIVNE ENERGIJE LJUDIMA NA DALJINU, je bio "u skoli, poducava decu, znate ja sam profesor, ne mogu time da se bakcem, njegov domet je nebo , pa mu trebaju ljudi koji su sposobni da dejstvuju na zemlji". Dao nam je naziv "Vesnici plavog zraka".

Jos uvek niko nije primetio da je taj njegov zrak u stvari zelene boje.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 14:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na tom predavanju je bio prisutan jedan vidoviti čovek, koga je Zoran iz Zemuna zamolio da dođe na predavanje, pa da mu posle kaže šta je video, kakva je energija ta Plavog zraka.

Taj vidoviti čovek je, pored ostalih vidovnjaka koje je Zoran upoznao u Izvoru i sa kojima je sarađivao, bio Zoranov provereni prijatelj. Osoba za koju se Zoran nebrojeno mnogo puta uverio da se radi o osobi sa otvorenim "trećim okom", koji je u stanju da vidi energije isto kao što mi čulom vida opažamo svet oko sebe.

Taj Zoranov prijatelj vidovnjak se na predavanju nije zadržao više od tri sata. Video je da to uopste nije plavi zrak, vec da ima zelenu boju Surprised
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smesno Smesno Smesno Smesno Smesno Smesno

Foodsmiley

ti si....!
Plačem od smijeha...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odmah sutradan mi je Zoran javio i ispričao sve, prilikom našeg telefonskog razgovora koji je trajao 24 casa.

Oboje smo bili "ubijeni u pojam".
Nismo znali šta da preduzmemo.

Zoran je dobio uvid da ne treba da preduzima NIŠTA.
Da sve treba da ostavi tako kako jeste, da ne iznosi javno ništa protiv Plavog zraka itd.

Suprotno od njega, ja sam imao ogroman nagon da odmah sve javno ispričam na forumu.

Ali Zoran je bio protiv toga da na forumu javno otkrijem ono što sam saznao od njega.

Ruke su mi bile vezane.

Na Zorana nisam mog'o da se pozovem, i na sve ono do čega je on došao po pitanju Plavog zraka.

U meditaciji sam tražio odgovore na pitanja, šta da radim dalje.

U takvoj sam poziciji bio, da je bio pogrešan momenat za bilo koju akciju sa moje strane.

Kada sam meditirao na plavo, vidjao sam zeleno.
Svuda sam vidjao zelenu boju.

Cak mi je i nebo izgledalo zeleno.

Svako vece bi potezao za casicom vise.

Bio sam sve plavlji u licu.

Modar u licu, a nebo zeleno...
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tebi smesno Zvoncice,

Zar nisi i ti inicirana u plavi zrak?

A zar nisi i ti plava u licu?

A zar mi se nisi pozalili da i ti vidis nebo zelene boje?

Ne znam dokle će da se ovde NEGIRAJU neke očigledne stvari!!!?????

Dokle ćemo da se pravimo prosti, da žmurimo, da gledamo jedni druge kroz plave naocare, i da mnogobrojne ljude koji su doživljavali razne energetske napade na ovom forumu nazivamo umišljenim paranoicima ???

Da budem precizan, uopšte ne optužujem Plavog zraka da on stoji iza svih energetskih napada na ovom forumu.

Osim njega ima ovde još dosta energetskih vampira, i koje kakvih ljudi!

Zvoncice, čak sam ti i ispričao da Plavi zrak gađa ljude u solar pleksus sa plavim zrakom,,,,, sve sam ti rek'o, i ti sve to negiraš...

Šta bi tek bilo da sam pre dveadeset godina dana ispričao ovo što nameravam da ispričam sada , ko bi mi poverovao onda ????? Niko živi mi ne bi poverovao, još bih Ja ispao crna ovca!!!
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale,

a zar niste ti i Plavi zrak bili jako dobri prijatelji?
Zar nisi upravo ti svima propagirao prvi kako zraka plava i da je to nešto što nosi blagodati svima?
Nisi li ti kad su se Valen i Sneguljica pokušali raspitivati o tome je li možda zraka zelena, prvi stao u obranu Plavog zraka???
Prijateljstvo je svetinja i, po mom skromnom mišljenju, mislim da bi se svi trebali voljeti iskreno i prijateljski. To je najviša vrednost.

Ja sam sada u šoku, Tale.

Molim te, htjela bih da te pamtim kao mladog, divnog, zgodnog atletu koji nije nimalo eteričan, da te pamtim onakvog kakvog sam te vidjela, prije nego što si postao plav od batina...

Što više tonem u razmišljama o zrakama, to manje razumijem smjer kojim one idu...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto ti je Zvoncice mila istorija,

imam za tebe jednu čuvenu Aristotelovu izreku, Platonovog učenika:

"drag mi je Platon, ali mi je istina još draža"

Pa primeni je u životu.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja nemogu da verujem i kakvom tripu ste ti i plavi zrak!!!

ŠOKOVI!!!

Šta vama pada na pamet ljudi moji? ŠTA?

Sedite za tim kompjuterima i tripujete zrakove dok vas žene biju jer se zrak neda pojesti i poebati.

Ja mislim da su vama pod hitno potrebne specijalne bokvice od druga boykeza da namažete na pamet!

Možda izraste ponovo.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 15:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Pošto ti je Zvoncice mila istorija,

imam za tebe jednu čuvenu Aristotelovu izreku, Platonovog učenika:

"drag mi je Platon, ali mi je istina još draža"

Pa primeni je u životu.

Dragi Talili,
nemam ja nista protiv tvog pisanja, nego me je zacudio nacin na koji ti svoju kritiku izlazes.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 16:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvoncice,

a zar nisi onomad bila kod Vesne? tamo su bile i Caca, Vera i Petar iz Podgorice, bio je i Plavi zrak, tu je bio i onaj Zoranov prijatelj, onaj sa predavanja koji jasno vidi energije!

Zar nisi i ti sama cula kada je onaj Zoranov prijatelj, zapanjeno ustao sa stola i rekao glasno da svi cuju:

Yebo te, pa video sam zeleni zrak? Shocked

Svi smo se pogledali u cudu.

A Plavi zrak tada rece prkosno:

Nije to zeleni zrak. Ja ispustam samo plave zrake....

Nije li tada on prvi put rekao: Moja tehnika je PLAVEKTRA i tu ne moze da bude greske.

Eto, da podsetim tebe i sve neupucene citaoce, kako je nastala Plavektra....
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 04 Maj, 2010 16:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing

Konacno je istina izasla na videlo! Smile

Very good.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 1 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 89027 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAKCINE 123 Vesna 53711 04 Apr, 2011 07:18 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14323 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 30052 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19807 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17551 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5328 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)