SPIRITUALNA POZITIVIZACIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 18:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

9) Svaka u ovim vremenima zabeležena, izgovorena, saslušana, počitana - pozitivna misao, slika, ideja, svaka pozitivna emocija - obogaćuju korisnim sadržajima suptilnije planove Zemlje.

I njihova produkcija postaje misija onih koji nisu u mogućnosti da na neke druge, fizički praktičnije načine doprinose pozitivnim dešavanjima u zajednici u kojoj žive, konačno - na planeti.

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 18:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

10) „Biće“, „desiće se“... iako su formulacije u budućem vremenu, što je forma razmišljanja o budućnosti, nije ovde suština u kreiranju praznih utopističkih vizija. Nebitno je da li će se baš tako razvijati događaji na planeti. Ne radi se ovde ni o opterećenosti budućnošću.

Ovde samo imamo pozitivne obrasce kojima ispunjavamo svoju svest.

A događaji neka idu onim svojim tokom kojim moraju ići.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 18:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

11) Misliti pozitivno, i dok okolnosti pokušavaju nas slome – sada deluje kao demagogija.

U budućnosti će to biti obrazac junačenja.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

12) U čovečanstvu se razvi svest o tome da nismo sami, da postoje stalni pozitivni energetski i informacioni uticaji Viših svetova, koji se u ovim vremenima ne mogu fizički konstatovati.

I svest čovečanstva poče da se otvara za kontakt sa tim svetovima...

13) I na nesvesnom nivou se javi odluka čovečanstva – da se sledi put evolucije.

14) I javi se osećaj: ne treba više gubiti ni minut! Svaki minut je dragocen, za duhovni rast, za pružanje energetske pomoći dešavanjima na Zemlji.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

15) I u tim prelomnim trenucima čovek posveti sav svoj život duhovnosti: smirenom suočavanju sa svim teškim životnim okolnostima, duhovnoj praksi, molitvama i meditaciji, vizijama pozitivnog razvoja događaja, prijatnim sadržajima (muzika, slike)... Posveti se čudnoj borbi za preobražavanje sebe i sveta oko sebe, borbi koja je ličila na sve drugo, samo ne na borbu.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

16) Stanje svesti daje pečat svemu što se radi. Što je svest očišćenija i razvijenija – to je uzvišenije, skladnije, vrednije... i sve ono što čovek radi.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

17) Motiv daje vektor, smer delovanju, zato će čovek pažljivo analizirati šta su motivi njegovog delovanja, odnosno – nastojaće da uvek postavi duhovno ispravne motive svom delovanju.

18) Jer će čoveku biti jasno da svako dejstvo koje proizvodi na fizičkom planu i na suptilnijim planovima misli i osećanja: sa ispravno postavljenim motivima – doprinosi jačanju Sila Svetlosti.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

19) Postajaše sve jasnije i očiglednije šta u fizičkoj stvarnosti odgovara Božanskim obrascima. I svako, ko je u sebi osećao impulse ka njima – lako im se priklanjaše, hraneći ih svojom pažnjom i energijom.

20) U svemu se žanju plodovi postupaka i izbora, ne mogu čoveka mimoići ni posledice pozitivnog usmerenja na Božanske obrasce, u fizičkoj realnosti, u njegovom umu i svesti.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

21) Zamislimo takav planetarni poremećaj, u kojem su, izolovano od dejstva na druge tehnološke sfere – onemogućene produkcija i emitovanje tv-signala, te stanu sve televizije na svetu, svi televizori na svetu!

22) Odjednom presahnu ogromni astralni agregati negativne energije, odjednom presahnu ti veliki izvori životvnorne energije za bića iluzija!

23) A ljudi, posle velikog šoka – počnu da se prinudno okreću svom prirodnom okruženju, sebi, ljudima oko sebe... Počinju da se prisećaju šta su to kućni mir i tišina.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jul, 2010 21:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

24) Kako se čovek bude uvežbao u jasnom razlikovanju i snalaženju u ispoljavanjima na fizičkom planu, tako će biti i sve spretniji u prepoznavanju Božanskih obrazaca i na suptilnijim planovima, te ga, najpre sa zalaženjem na astralne planove postojanja – niko ne može obmanuti, umeće da se usmeri samo ka Božanskim obrascima i bićima koja njih predstavljaju.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jul, 2010 08:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

25) Shvata se, da ispunjavanje molitvene prakse nije čin traženja pomoći od Visokih Bića Svetlosti, već slanje sopstvenih energija njima, i dobijanje njihovih energija, a za dobrobit svih: „Mi uvek znamo, kada vi iskreno čitate molitve. Među nama se tada uspostavlja potok energije: uzlazni od vas, silazni od nas“.

Sa takvim stavom se i pristupa molitvama...

26) Dok se ne povise dovoljno vibracije svesti – energije koje se pri molitvama primaju iz Viših svetova se ne osećaju, jer su vrlo suptilne. Ali čovek ima viziju o njihovom prijemu.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jul, 2010 08:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

27) Ljudi su prestali da očekuju čuda vam sebe, oko sebe, čuda koja bi njih same i život na Zemlji izmenila, bez nekog posebnog njihovog zalaganja. Shvatili su da najpre moraju promeniti svoju svest, da bi čuda bila moguća. Promenom njih samih otvara se dimenzija čuda i u ljudima i oko njih.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jul, 2010 08:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

28) Visoka Bića Svetlosti pozivaju čovečanstvo u lepšu budućnost. Samo da čovečanstvo shvati u kakvoj sadašnjosti živi...! Pa da krene...

29) U prošlosti su političari tobože osećali odgovornost za svoju državu. Za planetu – niko konkretno. U budućnosti: čovečanstvo će, zajedno sa Visokim Bićima Svetlosti – osećati odgovornost za planetu. I to će biti sledeći nivo kolektivne svesti koji će čovečanstvo postići.

30) A u okviru toga svaki pojedinac će naći svoj deo brige i odgovornosti.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jul, 2010 08:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

31) I imaće ljudi sve više sluha, pročišćenog unutrašnjeg osećaja, za suptilne energije i procese, koji se odvijaju na suptilnijim planovima. I sve lakše će te energije i ti procesi nalaziti svoje jasne odraze u njihovoj spoljašnjoj, ka fizičkom svetu okrenutoj svesti, u vidu razvijenije intuicije, predosećanja, čula.

32) Pa će tom intuicijom biti povezani i sa svim dešavanjima na planeti, na toj povezanosti zasnivaće se njihov osećaj odgovornosti za planetu, za sve što se na njoj dešava.

Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 23 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ZDRAVLJE MISLI I EMOCIJA 60 jasna 35183 28 Apr, 2011 15:19 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 29964 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246411 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E-Meilovi članova foruma 27 Giba 15260 26 Nov, 2010 16:40 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRIČA O ZENU 69 Vera Bojičić 31025 25 Feb, 2010 13:32 pm
slobadidi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5646 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomozite mi da se nađem... 6 Crveni Zmaj 6406 17 Mar, 2009 04:30 am
talerman Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)