SPIRITUALNA POZITIVIZACIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 03:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

:Prepoznaćemo naše traume, naš prljav veš u podrumu. Gde sam više uzeo nego dao. Gde više dao nego primio. Istovremeno ćemo uvideti šta ima da se popravi.:

Hoće li se dogoditi i spajanje Twin Flames & Soul Mates,
hoće li se videti osećanja pohranjena duboko,
hoće li se prolomiti zrakovi ljubavi zabranjene,
hoće li se videti bol sakrivena nepreboljena,
hoće li se isceliti srca slomljena-ničijom krivicom-do samo društveno socijalnog uređenja,
hoće li uminuti već jednom taj logički nazovirazum koji drži dve duše na dalekom rastojanju
bola?
Hoće li se već jednom i to razumeti?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koherentna svjetlost- pronašla u časopisu Stella, novi broj
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 15:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako se ne bavimo iluzijama: šopingom, ogovaranjima, televizijom ostaje nam dosta vremena za duhovnost u smislu čitanja, ali i u smislu uravnoteženja, odnosno suočavanja sa samim sobom.

Posao, obveze. Razni ljudi očekuju od nas da učinimo neke poslove. Ako, osim onog što se od nas očekuje učinimo još više, kao da imamo kontrolu nad poslom. Ako učinimo samo ono što se od nas očekuje (znači, relativno dovoljno), onda kao da posao ima kontrolu nad nama. Ne mogu bolje objasniti.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SPIRITUALNA POZITIVIZACIJA - III DEO

Prestrojavanje naše percepcije i mišljenja

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 17:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U drugom delu ove teme težište je bilo na pozitivizaciji-indukciji pozitivnih psiholoških i stanja svesti, kroz vizije-obrasce koje treba svako za sebe da formira, da se na njih koncentriše u stanju opuštenosti.

Model se zasniva na dosta bogatoj delimično teoriji, u većoj meri praksi delovanja pozitivnog mišljenja na nas same, na naš život.

Prikazana su i nova neka naučna otkrića, koja iz naučnog ugla objašnjavaju mehanizam ovog modela.

SLIČNO POKAZANOM REPROGRAMIRANJU NAŠIH TEŽNJI - U OVOM DELU TEME SE BAVIMO: REPROGRAMIRANJEM NAŠE PERCEPCIJE I CELOKUPNOG MIŠLJENJA, TJ. NAČINA RAZMIŠLJANJA.

SUŠTINSKI PRINCIP JE ISTI, ALI JE SADA PRENET NA NAŠE DOŽIVLJAVANJE TZV. STVARNOSTI, ČIJI SMO DEO, KAO I NA NAŠE RAZ-MIŠLJANJE O NJOJ.

Već je na više mesta na forumu spominjana dilema: objektivna-subjektivna istina.

U to komplikovano pitanje tek počinjemo da zalazimo, trenutno nam ono nije od presudne važnosti, tj. nije nam od praktičnog duhovnog značaja. Trag bi nas svakako vodio ka uočavanju onoga što je učvršćeno u kolektivnoj svesti, kao istina, svejedno da li to jeste ili nije odraz Istine, ta ispoljavanja bi bila nešto što je u vezi sa tzv. objektivnom istinom.

No, kao što je rečeno, to nam je od manje duhovno-praktične koristi.

Zato se usredsređujemo na praktičnija pitanja i sagledavanja.

U prethodnom delu smo imali model koji smo, bar oni koji su bili zainteresovani da pokušaju, primenjivali u vidu seansi, određenih za tu aktivnost. To je moglo, na primer, da bude 2-3 puta dnevno po dvadesetak minuta.

U OVOM DELU JE TEŽIŠTE NA IZMENI CELOKUPNOG NAŠEG MIŠLJENJA I PERCEPCIJE, TAKO DA SE MI POZITIVIZACIJI, KROZ REPROGRAMIRANO MIŠLJENJE I PERCEPCIJU POSVEĆUJEMO, MOŽEMO POSVETITI - SVE VREME BUDNOG STANJA.

DAKLE, OVO BI BIO INTENZIVNIJI VID POZITIVIZACIJE-INDUKCIJE POZITIVNIH STANJA SVESTI.

Zanemarujući dilemu objektivna-subjektivna istina, mi polazimo od stava, koji takođe ima neke svoje osnove u kvantnoj fizici, dakle i u nauci, DA NAŠE MIŠLJENJE UTIČE NA STVARNOST U KOJOJ SMO. Naravno, dok smo usamljeni u ovom gledištu, doseg našeg uticaja je skroman, odnosi se na naše najuže okruženje. Što se više u ovome udružujemo, i doseg je širi.

REPROGRAMIRANJE BI ZNAČILO DA MI PRESTAJEMO DA SE BAVIMO ODGONETANJEM TZV. OBJEKTIVNE STVARNOSTI, VEĆ POČINJEMO, UMESTO TOGA, DA SE BAVIMO POZITIVIZACIJOM NAŠEG MIŠLJENJA I PERCEPCIJE, ZANEMARUJUĆI SASVIM PITANJE DA LI TAKVO NAŠE MIŠLJENJE-PERCEPCIJA ODRAŽAVAJU TZV. OBJEKTIVNU STVARNOST ILI NE.

MI SMO U POTPUNOSTI USREDSREĐENI NA POZITIVIZACIJU, TO SU ALFA I OMEGA NAŠIH MISAONIH-PERCEPTIVNIH NASTOJANJA.

Kada se konkretizuje - "priča" je mnogo jasnija i jednostavnija, ali - mora se poći od uopštenih objašnjenja.

Pođimo od ideja u mojoj poslednjoj poruci: RITAM AKTIVNOSTI VISOKE FREKVENCIJE (30-40 + 30-40 minuta) OMOGUĆAVA NAM ZALAŽENJE U NAŠE UNUTRAŠNJE DIMENZIJE, ITD.

KADA RAZMIŠLJAM: DA LI SU TE IDEJE PRIHVATLJIVE I ZA DRUGE, KOJI OVO EVENTUALNO BUDU ČITALI – JA MORAM DA BRINEM I O TZV. ARGUMENTACIJI, O POSTUPKU DOKAZIVANJA, O TOME DA EVENTUALNO PRONAĐEM NEKE POTVRDE ZA TO U „KOLEKTIVNOM“, NAUČNOM MIŠLJENJU... Sumnja, da li će i drugi shvatiti moje ideje, da li će im biti prihvatljive, šta mogu da mi prigovore, kako da eventualno pokušaju da ih ospore – NAVODE ME, KAO ŠTO SU ME ZAISTA I NAVODILE SVE VREME POSTOJANJA OVOG FORUMA, DA DAJEM ŠTO POTPUNIJU, ŠIRU ARGUMENTACIJU, ANALIZU, ITD.

UZ SAV VELIKI NAPOR, TO NIJE NAČIN KOJIM MOGU SVAKOME DA DOKAŽEM NEKE SVOJE IDEJE, DA SVAKOGA UBEDIM U NJIH. SVAKO IMA NEKE SVOJE DIMENZIJE ISKUSTAVA SA OVIM (KAO I SA SVAKIM DRUGIM) PITANJEM, IMA SVOJE LIČNE UVIDE, SVE TO SE MOŽE I NE MORA U NEKOJ MERI PODUDARATI SA ONIM ŠTO JA OBJAŠNJAVAM...

NA OSNOVU OVOGA ISPADA DA SU NAŠI NAPORI DA SE MEĐUSOBNO UBEĐUJEMO – ZAISTA GUBLJENJE ENERGIJE. Naravno, u smislu nekih viših nivoa razmišljanja, da bismo do njih došli, mi moramo proći i kroz fazu ubeđivanja, kao svrsishodnu fazu.

DAKLE, UMESTO NAPORA DA I DRUGIMA DOKAZUJEM NEKE SVOJE IDEJE, JA SE USMERAVAM NA FORMIRANJE POZITIVNIH IDEJA I PERCEPCIJE. AKO SU ONI BLISKI SVESTI ONOGA KO TO ČITA, AKTIVIRAĆE U NJEMU TE ISTE IDEJE, SETIĆE IH SE, U VIDU U KOJEM IH ON IMA U SEBI, ILI U VIDU U KOJEM IH MOŽE „IZVUĆI“ IZ NEKIH VIŠIH DIMENZIJA, A AKO NISU BLISKI – IZAZVAĆE GA SAMO NA NEGIRANJE, OSPORAVANJE, ALI, TO VIŠE NIJE MOJ PROBLEM...

AKO JA UZIMAM DA RITAM AKTIVNOSTI VISOKIH FREKVENCIJA DONOSI MAKSIMALNO MOGUĆE POZITIVNE EFEKTE U OVIM VREMENIMA – ONDA TO UZIMAM KAO ISTINU KOJU VIDIM. Ili, ako uzmem da mi sve to donosi neka vrsta kontemplacije, meditacije, itd. – ONDA JE TO POZITIVNA ISTINA U KOJU ĆU DA VERUJEM. Unutrašnji uvidi će me usmeravati na korekcije, ali – JA SAM OPREDELJEN DA UVEK IMAM U VIDU NEKU POZITIVNU IDEJU KAO SVOJU ISTINU, KOJA ME VODI.

A ŠTA SA PERCEPCIJOM NEGATIVNOSTI? Jer, kao što je na mnogim mestima rečeno: mi ne možemo, a da ih ne konstatujemo. I OVDE JE PRINCIP POZITIVIZACIJE VEĆ OBJAŠNJAVAN: U KOSMIČKOM SMISLU NEGATIVNOSTI ZAISTA JESU PROLAZNA FAZA POSTOJANJA, MI SE U SVOJOJ PERCEPCIJI-MIŠLJENJU TAKO I POSTAVLJAMO PREMA NJIMA, KAO PREMA ONOME ŠTO PROLAZI, NA NAČIN NA KOJI MI BUDEMO KREIRALI TOK TE PROLAZNOSTI, A MI FORMIRAMO PARALELNO OBJAŠNJENJE-SLIKU-IDEJU ONOGA ŠTO NASTUPA UMESTO TE NEGATIVNOSTI.

Kome je i sve ovo još uvek apstraktno – može da prati buduće poruke, JER ĆE SVE OVO BITI NADALJE KROZ TEMU DEMONSTRIRANO.

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 18:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da i pretjerano čitanje raznih duhovnih sadržaja čovjeka skreće s puta duhovnosti. U ovim vremenima imam osjećaj da bi se trebali posvetiti uglavnom iskustvenoj duhovnosti, povezivanju s energijom, a u manjoj mjeri čitanju.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bbrozo12 ::
Mislim da i pretjerano čitanje raznih duhovnih sadržaja čovjeka skreće s puta duhovnosti. U ovim vremenima imam osjećaj da bi se trebali posvetiti uglavnom iskustvenoj duhovnosti, povezivanju s energijom, a u manjoj mjeri čitanju.

Da, svakako, PRETERANO ČITANJE RAZNIH DUHOVNIH SADRŽAJA!

Da, svakako, što više duhovne prakse!

Ali - izabrane, dobre duhovne ideje, preporuke, saveti... svakako su inspirativni i korisni, svakako nas upućuju na neke uvide, sami po sebi su koncentrisanost na uzvišene sadržaje.

I tako mora biti sve dok mi ne uspostavimo jasniju sopstvenu unutrašnju vezu sa Višim dimenzijama. Tada nam knjige neće biti porebne. Dotle, one nam mogu biti korisne. Ako ih dozirano čitamo-usvajamo sadržaje iz njih.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mada sam se u ovom periodu usmerio ka objavama iz raznih drugih izvora, prvenstveno Plejađana, ipak – evo bitnih detalja iz najnovije objave Bića Hijerarhije Svetlosti.

„Obraćamo se onim malobrojnima, koji se nalaze u utelovljenju, a sposobni su da nas čuju.

Vas je malo, a i sve okolnosti života se sve više pogoršavaju. Karma čovečanstva se sve više sabija i zateže one, koji su prinuđeni da slede opštu masu ljudi.

Vi se morate zaustaviti. Neka buči ljudska gomila, ali neka buka utihne unutar vašeg bića.

Nastupio je vaš red. Vi ste došli u utelovljenje zbog te misije, čije vreme nastupa.

Vi morate izaći iz gomile, vi morate da se odvojite i da postanete oni koji zaista jeste – provodnici Svetlosti, elektrode Svetlosti. Kroz vas, kroz vaše provodnike, mora se ostvarivati balans na planeti Zemlji.

Surova vremena nastupaju. I samo nekoliko ljudi se nalazi u utelovljenju, koji su sposobni da obave taj posao za nas.

Životna gužva mora da odstupi. Sve – da ućuti unutar vas samih. Nastupilo je vaše vreme. I sada, kada smo vas pripremili za prijem, moramo vam reći još jednu, glavnu stvar: vi svi postajete aktivnim saradnicima Hijerarhije na Zemlji. Vama govorimo sada. Vama predstoji da se usredsredite na unutrašnji rad u vezi sa balansiranjem situacije na planeti.

Nema drugog rešenja. Nikada još položaj na planeti nije bio tako težak.

Balans mora biti uspostavljen. Po cenu molitvi, po cenu uspostavljanja unutrašnje tišine i ćutanja.

Vas je malo, i samo putem neverovatne usredsređenosti usredsređenosti na unutrašnji rad, samo putem koncentrisanosti na Više u toku celog dana, moguće je sačuvati balans.

Ne obraćajte pažnju na to, što se dešava oko vas. Samo koncentrisanost na srce, na Boga, koji boravi unutar vas.

Neka duva vetar, neka bije mećava, neka besne požari, neka se svet ruši, ako u unutrašnjosti makar nekoliko čoveka plamen gori ravnomerno i caruju mir i harmonija, još može sve da se izmeni.

Pozivamo vas na ćutanje. Pozivamo vas na molitvu. Pozivamo vas na meditaciju. pozivamo vas da postanete oni, koji zaista i jeste: sinovi i kćeri Božji. Sve će ućutati unutar vas i postepeno narušena ravnoteža može da se uspostavi.

Reći ćemo vam još nešto: ne plašite se ničega. Sve najgore, što je moglo da se desi – već se desilo. Sve ostalo je samo posledica toga što se desilo."

Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 10:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deseti uvid, (Celestinsko proročanstvo)

"-Morate primiriti um i primiti informacije.
-Intuitivno?
-S pomoću intuicije, s pomoću molitvi, kako god poimate taj postupak."

Pozitivizacija
"Najvažnije od svega jest zagledati se dovoljno duboko kako biste se prisjetili što točno želite činiti sa svojim životom. Do istinskog izlječenja dolazi kada smo u stanju za sebe zamisliti novu vrstu budućnost koja nas uzbuđuje. Nadahnuće održava naše zdravlje i osjećaj zadovoljstva. Ljudi se ne liječe da bi gledali više televizijskog programa."

"Izlječenje se u biti odnosi na proboj kroz strahove koji se povezuju sa životom - strahove s kojima se ne želimo suočiti - i na pronalaženje vlastitog osobitog nadahnuća, vizije budućnosti, za koju znamo da smo je došli pripomoći stvarati."

"To je zamisao o tome kako u sebi znamo kako sudjelovati u vlastitom izlječenju, i fizički i emocionalno. Možemo steći nadahnuće koje će nam pomoći da oblikujemo višu, idealniju budućnost, a kad to postignemo, događaju se čuda."
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 19:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deseti uvid, (Celestinsko proročanstvo)

"-Morate primiriti um i primiti informacije.
-Intuitivno?
-S pomoću intuicije, s pomoću molitvi, kako god poimate taj postupak."

Pozitivizacija
"Najvažnije od svega jest zagledati se dovoljno duboko kako biste se prisjetili što točno želite činiti sa svojim životom. Do istinskog izlječenja dolazi kada smo u stanju za sebe zamisliti novu vrstu budućnost koja nas uzbuđuje. Nadahnuće održava naše zdravlje i osjećaj zadovoljstva. Ljudi se ne liječe da bi gledali više televizijskog programa."

"Izlječenje se u biti odnosi na proboj kroz strahove koji se povezuju sa životom - strahove s kojima se ne želimo suočiti - i na pronalaženje vlastitog osobitog nadahnuća, vizije budućnosti, za koju znamo da smo je došli pripomoći stvarati."

"To je zamisao o tome kako u sebi znamo kako sudjelovati u vlastitom izlječenju, i fizički i emocionalno. Možemo steći nadahnuće koje će nam pomoći da oblikujemo višu, idealniju budućnost, a kad to postignemo, događaju se čuda."

1) Brozo je već započela, to mogu i drugi da čine: da izdvajamo suštinske ideje iz dobre duhovne literature, da im dodajemo soptvene uvide, i od toga formiramo jedan svoj DUHOVNI PODSETNIK-PRIRUČNIK, za snalaženje u duhovnosti i u životu u ovim vremenima.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 20:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2) Poznata su jezgrovita iskazivanja duhovnih ideja kroz istoriju duhovnosti, u vidu poslovica, sentenci, kratkih priča...
Takvo izražavanje je i posledica određenog stanja duha, svesti: postignute ravnoteže, uravnoteženog osciliranja između uranjanja u spoljašnjost i uranjanja u unutrašnjost.

3) Neravnoteža u vidu dosta vremena posvećenog beleženju duhovnih ideja - rezultira opširnošću, potrebom da se ideje iskažu sa puno detalja.
Kao što i neravnoteža u posvećenosti bilo kojem poslu (vezanost) - takođe rezultira potrebom da mu se ponovo i ponovo sve više vremena posvećuje, da se sve više i više zalazi u detalje.

4) Jezgorvito iskazane duhovne ideje - kratki podsetnici: na to, kako da delujemo, šta da radimo, kako da se postavljamo prema dešavanjima u životu, kako da ih shvatamo, doživljavamo...

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 21:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5) U porukama Plejađana, Kasiopejaca, i drugih, sličnih, ima dosta dobrih i korisnih duhovnih objašnjenja.

Ipak - to su poruke naše braće iz "viših razreda" Postojanja (ili: nas samih iz Viših dimenzija).

Ipak - tek nas poruke samih Učitelja (Buda, Isus, Mojsije, Krišna, Veliko Belo Bratstvo, Bića Hijerarhije Svetlosti, itd.) najsigurnje vode kroz duhovni proces Doba preobražaja, kroz psihološki i duhovni proces našeg ličnog preobražavanja.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 09:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

6) Kako se, u svetu dualnosti, u kojem je sve podvrgnuto procesu pozitivno-negativno samo-prikazivanje, pozitivna-negativna strana, pozitivni-negativni pristup - snaći u moru duhovnih informacija kojima smo zapljusnuti, "bombardovani"?

A) Postupnost. Primanje manje dnevne količine tih informacija (npr. pročitati tek dve-tri strane dnevno, te vrste "materijala"), tako da naše duhovno čulo može da ih "procesuira", da ih iznutra preradi, da se prema njima "odredi", da nam "ispostavi" naš stav prema njima.

B) Kriterijum pozitivnosti. Biramo informacije koje nam deluju kao pozitivne i duhovno ispravne. I, ako ih kao takve prihvatimo, možemo ih slobodno imati kao svoj repertoar duhovnih ideja, nezavisno od njihove "objektivne" tačnosti, koju nećemo moći da proverimo, sve dok se ne "popnemo" na viši nivo svesti. Što su naša aktuelna karmička očišćenost i stanje svesti bolji - to ćemo se lakše i pouzdanije snalaziti u "detektovanju" pozitivnosti.

7) Zašto pozitivnost kao kriterijum?

A) Jer Istina, informacije iz Viših dimenzija nikako ne mogu sadržati negativne ("crne", sumorne, itd.) informacije, aspekte informacija...

B) Jer je to deo procesa pozitivizacije, izidzanja naše svesti na naš viši nivo, ili održavanje na najviše mogućem dostignutom nivou. Dakle, i da neka "kanalisana" pozitivna duhovna informacija nije "objektivno" istinita - MI IMAMO KORIST OD NJE, KAO I OD SVAKOG POZITIVNOG SADRŽAJA KOJI UBACUJEMO U SVOJU SVEST.

Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 15:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deseti uvid
"Svi smo mi duše u razvoju, svi imamo izvornu nakanu koja je pozitivna i svi se možemo sjećati. Naša je dužnost održavati tu zamisao za sve s kojima se susrećemo. To je istinska Međuljudska etika; na taj se način uzdižemo, to je zaraza nove svijesti koja obavija planet. Pred nama je mogućnost da i dalje sa strahom iščekujemo raspad ljudske kulture, ili da održavamo Viziju o buđenju. U svakom slučaju, naša su očekivanja molitva koja se iskazuje kao sila koja najčešće donosi završetak kakav smo zamislili. Svatko od nas mora odabrati svjesno jednu od ovih dviju mogućnosti za budućnost."
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 18:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deseti uvid
"Svi smo mi duše u razvoju, svi imamo izvornu nakanu koja je pozitivna i svi se možemo sjećati. Naša je dužnost održavati tu zamisao za sve s kojima se susrećemo. To je istinska Međuljudska etika; na taj se način uzdižemo, to je zaraza nove svijesti koja obavija planet. Pred nama je mogućnost da i dalje sa strahom iščekujemo raspad ljudske kulture, ili da održavamo Viziju o buđenju. U svakom slučaju, naša su očekivanja molitva koja se iskazuje kao sila koja najčešće donosi završetak kakav smo zamislili. Svatko od nas mora odabrati svjesno jednu od ovih dviju mogućnosti za budućnost."

Da, baš je zanimljivo da se prolanalaze ovakve varijacije iz različitih izvora, na iste ideje koje dajemo u ovoj temi... Thumleft
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 31 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ZDRAVLJE MISLI I EMOCIJA 60 jasna 35174 28 Apr, 2011 15:19 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 29958 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246329 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E-Meilovi članova foruma 27 Giba 15254 26 Nov, 2010 16:40 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRIČA O ZENU 69 Vera Bojičić 31014 25 Feb, 2010 13:32 pm
slobadidi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5642 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomozite mi da se nađem... 6 Crveni Zmaj 6404 17 Mar, 2009 04:30 am
talerman Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)