SPIRITUALNA POZITIVIZACIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 08:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sa spiritualnom pozitivizacijom zaista kao da ulazimo u stanje svesti koje se preporučuje u jednom učenju: zavolite naprezanja i unutrašnju bitku, tj. u smislu u kojem neko voli da savlađuje napore i prepreke, u tome oseća nekakvo zadovoljenje i ispunjenje.

„Naprezanje i unutrašnju bitku“: da uz izlivanja teških energija i sve moguće zloslutnosti u nama i oko nas – uspevamo da bar povremeno proizvedemo poneku pozitivnu misao, ili da se nje setimo.

Bez ovakvog stava – mi trpimo i čekamo kada će se muke oko nas ili u nama izmeniti. Ovde – kao da imamo osećaj da mi sami nešto menjamo. Da li objektivno nešto menjamo ili ne – nebitno je, upravo i to je već vid spiritualne pozitivizacije.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 08:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
.
Pozdrav brate Plavi,
ako nisi video, ovde te nešto ,,proziva'' naš brat Alex -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=80955#80955

Hvala, Vesna, na preporuci... Smile
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 18:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za one koji su u običnoj životnoj situaciji (porodica, posao, društvene obaveze...) – upražnjavanje meditacije i molitve može da bude i karmički rizično (prema nekim učenjima), jer takva osoba ne može, zbog stalnih kontakata sa većim brojem ljudi, zbog upijanja informacija i energije iz tih kontakata, da postigne potpunu koncentrisanost na sadržaj meditacije ili molitve. A svako skretanje sa teme molitve ili meditacije, na sadržaje dnevnih dešavanja kojima je bio učesnik ili svedok (koji mogu spontano da iskrsavaju ili da se nameću) – znači energetsko „srozavanje“.

Naravno, opuštanje i dovođenje u kakvu-takvu ravnotežu, posle svih raznoraznih, najčešće teških dnevnih dešavanja je neophodno.

Ono se može izvoditi i na druge, karmički nerizične načine.

Šetnja i boravak u prirodi.

Slušanje prijatne muzike.

Ili, kao najefikasnije: seanse nepomičnog sedenja. Naravno, najbolje je da to bude u tišini i samoći, ali, ako tih blagodeti nema, može i u bilo kojoj situaciji.

Pa da se seanse nepomičnog sedenja smenjuju sa seansama raznih sitnih poslova sa joga-laganim-pokretima, tj. izvođenjem poslova sa usporenim pokretima, kao u jogi, uz usredsređenost na same te lagane pokrete (neki predmet možemo uzeti brzo i bez svesti o tome šta radimo, a možemo polako, kao u usporenoj sceni na filmu, uz koncentrisanost na to usporeno izvođenje pokreta).

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 18:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Verovatno svako može da proveri, da se na prethodno opisani način može zaći u dosta duboku opuštenost.

Međutim, od te tačke vode dva puta („od izvora dva putića“), ZAVISNO OD OPŠTE ENERGETSKE SITUACIJE NA PLANETI, ali – zavisno i od lične energetske situacije, od toga da li mu je „na dnevnom redu“ neko izlivanje teških energija iz podsvesti.

„Deluje šašavo“, ali svako to može lako i bez rizika da proveri, ukoliko opisane postupke primenjuje u različitim energetskim sitaucijama.

Onda kada nema teških energetskih dešavanja, na opisani način – ulazi se u stanje prijatne opuštenosti.

Onda kada je faza teških energetskih dešavanja – na ovaj način kao da dublje silazimo u muke koje su nam tada na dnevnom redu. Ponekad možemo imati osećaj da trpimo operaciju „na živo“. To je prilika da primenimo spiritualnu pozitivizaciju.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 22:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U SUKOBU SA SPOLJAŠNJIM I UNUTRAŠNJIM MUKAMA – MOĆ ILI NEMOĆ KOJU SEBI U SVOJOJ SVESTI DOZVOLIMO, POSTAJE OBJEKTIVNO OPREDELJUJUĆA.

Postajemo onoliko moćni ili nemoćni – koliko to imamo kao sliku u svojoj svesti.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kad jednog dana sve ovo prođe...

... a jednog dana mora sve da prođe, jer svakoj muci dođe kraj, jednog dana...

... Kad jednog dana sve prođe, sećaćemo se svojih muka, napora, lutanja, uspinjanja i padanja, svojih podviga...
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 08:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Već sam navodio jedan od izvora, po kojem je period od 17. maja do 17. jula – period posebnih i planetarnih i indiviudalnih dešavanja. Da je 17. maj zaista bio nekakav početak, mogli su da uoče svi koji dosta jasno prate dešavanja na sopstvenom unutrašnjem planu.

Astrološke pozicije takođe govore u prilog svemu ovome. Ne pratim posebno astrologiju, govorim o onome što sam uzgred čuo, kao neko ko se ne razume posebno u ovu oblast - od ulaska Urana u Ovna, kao oznake revolucionarnih dešavanja, ulaska u novine, teška događanja vezana za mase, do „t-kvadrata“ planeta, koji nas očekuje upravo na leto, u julu ili avgustu, što se podudara sa drugom granicom perioda, koja je već navedena.

Nezavisno od prognoza i astroloških procena, koje nekima mogu biti nepouzdane i proizvoljne, pojačavanje čudnih teških dešavanja, i na planetarnom nivou, i na individualnim planovima, verovatno svako može da uoči: od svakodnevnih masovnih nesreća u svetu, do čudnih pojedinačnih događaja nasilja, ubistava i samoubistava...

U varijanti sagledavanja na osnovu nekih duhovnih učenja – radi se o neminovnom izbijanju, individualno i kolektivno, najtežih, najskrivenijih teških energija iz ljudi. Nemoguće je, tj. nije normalno, da se u svemu ovome ljudi osećaju normalno i uravnoteženo.

KO DO SADA NIJE BIO OTVOREN ZA UNUTRAŠNJE PROCESE, VEĆ JE GRČEVITO NASTOJAO DA SE DRŽI PRIVIDA „NORMALNOG“ ŽIVOTA, tj. vrednosti i ciljeva iz perioda pre započinjanja svih ovih kosmičkih dešavanja – UTOLIKO ĆE SE TEŽE SUOČAVATI SA SVIM OVIM DEŠAVANJIMA, NIJE ČUDNO ŠTO MNOGI I NE MOGU DA PODNESU SVE OVE DOGAĐAJE...

I nadalje će biti isto – ko se i dalje bude borio da uživa, radi, stiče, stvara, itd, kao nekada, u nekadašnjem ritmu i zamahu, samo prigušuje unutrašnje procese, i može da očekuje da će u trenutku kada teške energije budu probile blokadu njegove borbe da živi, radi i uživa „kao nekada“, to biti pravi mali zemljotresi u njemu samom.

O ispravnom postavljanju smo govorili i u ovoj temi: treba, što je više moguće vremena provoditi u odmaranju i nekoj vrsti samoispitivanja i samoposmatranja, u samozapitanosti, to je kao da svom Višem Ja postavljamo pitanja o onome što nam se lično dešava, I, NARAVNO, U PRIMENI SVIH VIDOVA ODRŽAVANJA SVESTI NA ZA NAS NAJVIŠEM MOGUĆEM NIVOU – KROZ FOKUSIRANJE NA POZITIVNE SADRŽAJE, KOJI SU SVAKOME OD NAS DOSTUPNI, KONAČNO – DO PRIMENE METODE-MODELA SPIRITUALNE POZITIVIZACIJE.

A UPRAVO SA STANOVIŠTA SPIRITUALNE POZITIVIZACIJE – SVE ŠTO SE DEŠAVA JE DOBRO, VODI DOBRU, JER NAVODI LJUDE NA FAZU KONAČNIH UNUTRAŠNJIH ENERGETSKIH RAŠČIŠĆAVANJA, JER SVI UNUTRAŠNJI SIGNALI ODAVNO ZVONE NA UZBUNU, NA POTREBU TEMELJNIH PROMENA U PERCEPCIJI, U ŽIVOTNIM VREDNOSTIMA, U POSTAVLJENIM ŽIVOTNIM CILJEVIMA... NEMOGUĆE JE DA SE LJUDI I DALJE TVRDOGLAVO DRŽE STARIH MODELA I STARIH OBRAZACA PONAŠANJA I ŽIVLJENJA, A UNUTRAŠNJA KOSMIČKA DEŠAVANJA SU U PUNOM ZAMAHU. DAKLE, SVE OVO MOŽEMO SHVATITI I KAO MOGUĆNOST SVAKOGA DA PRIHVATI TEŠKA UNUTRAŠNJA DEŠAVANJA, KAO NAČIN LIČNOG ČIŠĆENJA I IZDIZANJA SVESTI NA VIŠI NIVO.

BILO BI DOBRO DA ŠTO VEĆI BROJ LJUDI PRIHVATI TE UNUTRAŠNJE PROCESE I SA SMIRENOŠĆU SE SUOČI SA TEŠKIM UNUTRAŠNJIM I SPOLJAŠNJIM DEŠAVANJIMA U SVOM ŽIVOTU, ALI I U ŽIVOTU LJUDI KOJI GA OKRUŽUJU, CELE PLANETE...
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Preporuke i objašnjenja iz jednog dobrog duhovnog učenja, koji se slučajno uklapaju u sve ideje koje se iznose u ovoj temi:

„Dakle, ne gubite uzalud vreme! Prestrojte svoju svest! Ugrađujte Božanske principe i Božanske obrasce, najpre u svoj um, a potom rasprostranjujte te obrasce u vašem svetu. Zato što svaki čovek, koji bude sposoban kroz vaše stvaranje da dođe u kontakt sa Božanskim obrascima, biće sposoban da se odvoji od magije iluzija. I vi ćete početi da se budite jedan za drugim – za večni Život.

Ne plašite se onoga što predstoji. Za čista srca i očišćenu svest nema ničeg strašnog. Vi ste već zaslužili svoje pravo da uđete u večni Život. Oni, koji su po svojoj slobodnoj volji izabrali svet iluzija, ostaće u tom svetu još neko vreme, dok taj svet ne prekrati svoje postojanje.

Ceo mehanizam opredeljenja za dalji put nalazi se unutar vas, u vašim srcima. Nemoguće je biti vezan za fizički svet i ući u Carstvo Božije.“

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ruski pisac Černiševski je napisao roman: „Šta da se radi?“

U ovim prelomnim vremenima zaista je i za nas to ključno pitanje.

Oni koji su postali svesni iluzija – jednostavno ne mogu više, kao nekada, da neštedimice ulažu energiju u iluzije: ne uživaju u kupovinama, razni nepotrebni radovi vezani za materijalni svet ih ne mogu motivisati, kao ni bilo koji vid kreativnosti kojim se umnožavaju iluzije. Razna životna zadovoljstva, ulaganje energije u njih, sticanja mimo potrebnog, kupovine iznad neophodnih – još su pokretači za one koji se nisu probudili iz iluzija, ali – oni su još uvek u nekoj drugoj priči, BILO BI DOBRO DA SE I ONI PROBUDE IZ SNA O MATERIJALNIM VREDNOSTIMA SVETA ILUZIJA, tj. materijalnim vrednostima koje nisu sa pozitivnim, Božanskim usmerenjem (na primer: povećavanje materijalnog bogatstva može itekako biti sa Božanskim usmerenjem, ukoliko onaj ko ga povećava – sve što je njemu iznad životno neophodnog, stavlja u funkciju pomaganja drugima).
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAKLE, ZA ONE KOJI SU SE PROBUDILI IZ SNA O PRIMARNIM VREDNOSTIMA SVETA ILUZIJA, POSTAVLJA SE PITANJE ČERNIŠEVSKOG: „ŠTA DA SE RADI?“

IDEALNO BI BILO DA TAKVI MOGU DA SE POVEŽU DA SLIČNIMA, U MAKAR KAKVE VRSTE ZAJEDNICA, I DA POČNU DA GRADE ZAJEDNICE I VREDNOSTI NOVOG SVETA, KOJI BI U SVOM RADU ILI STVARANJU BIO RUKOVOĐEN POZITIVNIM, BOŽANSKIM PRINCIPIMA.

Možda će se stvari, kroz sva ova kosmičko-planetarna dešavanja tako istumbati, da ćemo zaista početi međusobno da se nekako povezujemo na osnovu ovih sličnih duhovnih težnji.

Dok se to ne desi – ostaje nam da individualno delujemo u svom uskom životnom vidokrugu.

Delovanje na radnom mestu svakako pruža malo manevarskog prostora za pokušaje primene duhovnih principa (izuzev odnosa prema drugima), jer niko neće dopustiti da mi u firmi dajemo sugestije o nekoj duhovnoj organizaciji i duhovnim ciljevima rada preduzeća, sva preduzeća su u vodama orijetisanosti samo na profit, i tu je tačka. I ja sam deo mehanizma koji vrši sistemasko psiholško nasilje nad učenicima, pod plaštom vaspitno-obrazovnog delovanja, to maksimalno ublažavam u meri u kojoj se time ne ugrožava moj opstanak na poslu i briga o porodici, ali – više od toga ne mogu da učinim.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OSTAJE NAM, DAKLE, DUHOVNO ISPRAVNA ORGANIZACIJA SLOBODNOG VREMENA.

ZA SADA, MOŽDA, SASVIM DOVOLJAN PROSTOR ZA DUHOVNO ISPRAVNO ORGANIZOVANO VREME I USMERENU ENERGIJU.

Naravno, i tu je indidvidualno pitanje: koliko i tu imamo u pravom smislu slobode, jer zavisi u kakvoj smo karmičkoj poziciji. Ukoliko su nam na dnevnom redu razrešenja nekih teških karmičkih čvorova sa članovima porodice, onda moramo i dosta slobodnog vremena i enrgije da ulažemo u, na primer, brigu o njima, u dodatno sticanje finansijskih sredstava za njih, itd.

Uzmimo poziciju da nam je na slobodnom raspolaganju uglavnom veći deo slobodnog vremena...

ČIME GA ISPUNJAVAMO, KA ČEMU USMERAVAMO ENERGIJU?

IZVESNO JE, NIKO, KO SE PRIKLJUČIO NA SOPSTVENE UNUTRAŠNJE PREOBRAŽAJNE PROCESE, A TO ZNAČI I NEKU VRSTU VEZE SA ŠIRIM PLANETARNIM PROCESIMA, NE MOŽE, NEMA SNAGE I VOLJE – DA ENERGIJU I VAN IZNUĐENOG RADNOG VREMENA ULAŽE U UVEĆAVANJE VREDNOSTI MATERIJALNOG SVETA.

Da ilustrujem svojim primerom... Do ovih vremena ja sam nalazio ispunjenje u tome da kreativnim stolarskim radom (kreativnim – jer i ovaj, kao i većina drugih poslova može se izvoditi kreativno, a može i stereotipno) sređujem prostor u kojem živim, da popravljam, obnavljam nameštaj, pravim nov, itd. (Duhovno poučna situacija – sve to što sam u prethodnoj kući desetak godina radio, odjednom je propalo u jednoj velikoj poplavi.) TE AKTIVNOSTI U SLOBODNOM VREMENU, U TIM VREMENIMA, a ona su bila do pre, možda, pet godina, a unazad je to trajalo petnaestak godina, DONOSILE SU MI OSEĆAJ ISPUNJENJA. Kreativno poboljšavati, ulepšavati sopstveni životni prostor, u jednom periodu je to bio i izvor skromne dodatne zarade.

Poslednjih pet godina, od kada smo ušli u fazu ovih zgusnutijih kosmičkih dešavanja, OVAKVE AKTIVNOSTI I CILJEVI SU ZA MENE IZGUBILI SVAKU VREDNOST. Jednostavno se unutrašnjim procesima dođe do takvog gledišta. Čini mi se da se posledice ovakvih procesa mogu primetiti, u manjoj ili većoj meri, kod mnogih, koji se čak i ne bave direktno duhovnošću. Zabave, proslave, praznici – očigledno mnogim ne donose zadovoljstvo i ispunjenje kao u nekim ranijim vremenima. Možemo čuti oko sebe ljude koji kažu da više nemaju volje da rade kao nekada. Itd.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 21:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dakle – „šta da se (ipak) radi?“.

Prepuštanje preobražajnom procesu znači ulazak u svojevrsno bolesno stanje. Jer je ono očigledno van stanja normalne radne preduzimljivosti i sposobnosti. U nekim objavama se kaže, što se možda i podudara sa našim procenama, da nam je u ovim vremenima smanjen dotok Božanske energije, jednostavno i zato da je više ne bismo kao u ranijem obimu ulagali u iluzije.

Ako pogledamo životinjski svet... jer čovek se pomoću lekova udaljio od prirodnog procesa samoizlečenja... Dakle, u životinjskom svetu – obolela životinja se povuče i u nekoj samoći i izolovanosti odboluje... Ako su preobražajni procesi slični nekoj vrsti bolesnog stanja, onda bi nam pouka bila – da i mi NAJVIŠE ŠTO MOŽEMO VREMENA POSVEĆUJEMO OPUŠTANJU I SVIM ONIM METODAMA O KOJIMA SE, između ostalog, I OVDE GOVORILO: USMERAVANJE PAŽNJE NA PRIJATNE SADRŽAJE, SPIRITUALNA POZITIVIZACIJA...

Jer time ne ulažemo energiju i pažnju u iluzije, povrh nivoa koji je neophodan za naše fizičko postojanje. SAMIM TIM NEULAGANJEM ENERGIJE U ILUZIJE – MI POMAŽEMO, U NEKOJ MERI KOJA JE U NAŠEM DOMENU, PLANETARNIM PREOBRAŽAJNIM PROCESIMA. JER TE PROCESE OTEŽAVAJU SVA ULAGANJA, SA NESMANJENIM INTENZITETOM, ENERGIJE U STARE VREDNOSTI I CILJEVE SVETA ILUZIJA. KADA BI SE OPISANI PREOKRET DESIO U SVESTI KRITIČNE MASE LJUDI NA ZEMLJI, MI BISMO SASVIM BEZBOLNO, KAO ČOVEČANSTVO, UŠLI U NOVO DOBA. Dakle, bez svih ovih zemljotresa, poplava, i drugih teških planetarnih dešavanja.

Međutim, čovečanstvo i dalje ulaže ogromnu količinu energije na jačanje iluzija, daleko iznad onoga što je životno neophodno. Uzmimo automobilsku industriju... koliko se NA PLANETARNOM NIVOU energije ulaže u kreiranje i proizvodnju luksuznih automobila! Pozitivni preokret u ovome bi bio – da se ta energija ulaže u pronalaženje automobila koji su ekološki dobri, koji su jeftini i pristupačni većem broju ljudi... Naravno, ovo je samo segment nebožanskog ulaganja energije u iluzije, u koliko se samo luksuza, i za kreiranje, i za konzumiranje, ulaže energija na nivou čovečanstva. No, to kao pojedinci ne možemo da menjamo... Ali sa ovog stanovišta možemo da shvatimo zašto je energetska situacija na planeti zabrinjavajuća, jer smo daleko od kritične mase neulaganja energije u iluzije, tj. još uvek je, uveliko, to ulaganje sa nebožanskim ciljevima i motivima.

KONAČNO, PREOSTAJE NAM DA SAMO ISTRPIMO OVE PROCESE I DA SAČEKAMO VREME U KOJEM ĆEMO KAO NEKADA BITI U STANJU SA VIŠE ENERGIJE I PREDUZIMLJIVOSTI. KAO NEKADA, ALI – OVOG PUTA SA RADNIM ULAGANJEM ENERGIJE U ILUZIJU, A SA BOŽANSKIM USMERENJEM I MOTIVIMA. A ulaganje energije u svet iluzija sa takvim usmerenjem i motivima – vodi postupnom odumiranju sveta iluzija. Što je deo puta ili jedan od ciljeva novog kosmičkog ciklusa u koji sa ovoliko muka nastojimo da zađemo.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 20:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Momenat registrovanja stvarnosti i kritičkog osvrta može se sasvim izostaviti.

Kao podrazumevani.

Možemo se koncentrisati samo na Božansku, pozitivnu sliku, misao, ideju...

Da li su slika, misao, ideja... dovoljno čisti, Božanski, pozitivni?

Nema mesta sumnji.

Svako od nas ih kreira najčistije, najpozitivnije, najbožanskije što zna i ume.

I to je dovoljno.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 20:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Završava se period kali-juge, period tame i neznanja. Potrebno je da se usmerimo na grandiozne promene u svojoj svesti.

Na ideju – da su takve promene moguće, ukoliko ih dozvolimo u svojoj svesti, ukoliko ih sebi dozvolimo.

Naravno, muke i problemi moraju da se „istutnje“, ne možemo ih zaobići, ne možemo čarobnim štapićem otpisati ono što nosimo u sebi.

Ali, na dobitku smo samim sagledavanjem svega što nam se dešava – u sklopu tih grandioznih promena u svojoj svesti.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 20:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čovek ima san o moći.

Taj san o moći može biti potvrda slutnje, da je čovek biće sa velikim duhovnim potencijalima. (Naravno, od svakog pojedinca zavisi da li će se ti potencijali ostvariti.)

U toku kali-juge, ciklusa tame i neznanja, taj san o moći čovek je nastojao da ostvari preko vrednosti sveta iluzija: moći novca, moći vlasti i karijere, moći vojske i sile, moći raznih uticaja...

Sa ulaskom u novi kosmički ciklus, upućeni smo da se vratimo izvornoj moći – duhovnoj moći.

A to je moć služenja svemu što postoji, moć Ljubavi prema svemu što postoji...

A do duhovne moći se stiže preko moći trpljenja (razgradnje teških energija) i pomirenosti sa Višim ili Božanskim Zakonom.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 7 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ZDRAVLJE MISLI I EMOCIJA 60 jasna 35176 28 Apr, 2011 15:19 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 29959 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246342 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E-Meilovi članova foruma 27 Giba 15255 26 Nov, 2010 16:40 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRIČA O ZENU 69 Vera Bojičić 31015 25 Feb, 2010 13:32 pm
slobadidi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5642 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomozite mi da se nađem... 6 Crveni Zmaj 6404 17 Mar, 2009 04:30 am
talerman Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)