OBJAVA visoke Sotonine sveštenice
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 19:01 pm    Naslov: OBJAVA visoke Sotonine sveštenice
Odgovoriti sa citatom

Novosti iz OKULTNOG sotonskog sveta !

20. 03. 2010.
VISOKA SVESTENICA UTICAJNE SATANISTICKE GRUPE U SAD OBJAVILA SVOJ NAJNOVIJI RAZGOVOR SA SOTONOM;
PALI ANDJEO IZJAVIO: "UNISTICU SVE JEVREJE"

"Nakon molitve i duze meditacije, prilikom koje sam duboko utonula u trans, u mojoj neposrednoj blizini pojavio se Azazel, vrlo vazan bog, koji radi blisko sa uciteljem (Sotonom). On me je astralno dotakao i ubrzo sam se nasla ispred palate voljenog ucitelja, koji je prisao i seo sa mnom na klupu u lepom parku ispred svoje palate. Rekao mi je da se zemlja nalazi pred izuzetno vaznim i prelomnim dogadjajima i da ljudi iz naseg pokreta treba da znaju nesto o tome." Ovako svoj najnoviji susret sa Sotonom opisuje svestenica Maxine Ditrih u svojoj knjizi pod nazivom "Propovedi Sotone."

"Ucitelj je bio tuzan i na njegovom licu ugledala sam bore. Objasnio je da iako stalno govorimo i objavljujemo video i pisane materijale protiv univerzalnih trovaca svih naroda - Jevreja, to nije dovoljno, i da moramo pojacati nasu aktivnost. Rekao je da su oni odgovorni za sva zla koja su snasla ovaj svet kroz istoriju, a i danas, i da u buducnosti pripremaju preuzimanje kontrole nad celom planetom kako bi se obracunali sa svim ne-Jevrejima. Zbog toga moramo delovati slozno i odlucno. Rekao mi je da ce uskoro narediti unistenje jevrejskog naroda," pise Maxine Ditrich.

Njen kolega, svestenik poznate satanske antisemitske grupe Dzej Karlson, u svom obracanju clanovima i simpatizerima govori nesto slicno. U spisu pod nazivom "2000 godina jevrejskog ritualnog zrtvovanja ljudi," Karlson tvrdi da postoji sukob na planeti zemlji koji ce uskoro biti razresen, i da su strane u tom sukobu Jevreji i svi ostali narodi sveta. "Sotona je bog svih ne-Jevreja, nijedan Jevrejin ne moze biti deo novog jedinstvenog religiozno-politickog poretka cije uspostavljanje na planeti zemlji predstoji," rekao je Karlson. On tvrdi da je ucitelj oprezan i da radi postepeno i veoma politicki lukavo jer zeli da se osigura da su Jevreji prvo izgubili medjunarodne pozicije sa kojih mogu pruzati otpor.
"Ucitelj mi je rekao da su se oni (Jevreji) infiltrirali u masoneriju, koja je inace njegov izum, i da odatle pruzaju otpor," rekao je svestenik Karlson. Prema Karlsonu, koji je takodje prisustvovao razgovoru sa vodjom pobune u svemiru, Sotona je vise puta gnevno rekao da "Jevreji moraju biti unisteni sa surovoscu bez presedana" i da se "vise ne mogu odrzati."

Casopis "Okultna misao," koji prati aktivnost ove grupe objavljuje izjavu experta Dzonsona u kojoj on tvrdi da ovo nije prvi put da Sotona naredjuje istrebljenje jevrejskog naroda i konacno resenje jevrejskog pitanja: "Na jezeru Wansee 1942. godine, sastanku nacistickih rukovodilaca prisustvovale su natprirodne sile. Na ovom skupu doneta je danas cuvena odluka o istrebljenju svih Jevreja u Evropi, a ona je nazvana na nemackom Endlosung (konacno resenje) i predstavljala je pravni osnov za zlocin holokausta," kazao je Dzonson.

"Ne zaboravimo da izjave i publikacije satanistickih grupa jasno govore da je sa Hitlerom radio demon Sorat koji mu je bio licni savetnik i cuvar, koji se jos naziva bogom nordijske rase, ima plavu kosu i vrlo je visok i krupan. Videvsi ga, Hitler je takav fizicki izgled oznacio kao izgled arijevske rase koja treba da vlada svetom i istrebi sve ostale nize rase. U vremenu Persijskog carstva, Sotona se posluzio kraljevim prvim ministrom Amanom, koji je isto kao i Hitler bio okultista, i naredio unistenje jevrejskog naroda. Postoje nedvosmisleni izvestaji da je ovom odlukom pokusao da spreci prenosenje znanja o pravom Bogu drugim narodima u persijskom carstvu," kaze se u izjavi gospodina Dzonsona.

Gospodin Dzonson zakljucuje da danasnja situacija na Srednjem istoku i antisemitizam svetskih razmera, kao i promena politike SAD prema Izraelu nisu motivisani racionalnim politickim, ekonomskim, vojnim ili nekim drugim geostrateskim razlozima. U pozadini neprijateljstva gotovo svih naroda sveta prema Izraelu, kao i promene politike SAD, nalazi se bice nepoznato javnosti i njegova nevidljiva armija postrojena za zestoku ofanzivu. Mislim da ce Sotona uskoro pokusati da zauzme Jerusalim i da unisti Jevreje i njihovu drzavu," zakljucio je Dzonson.

"Ne zaboravimo da izjave i publikacije satanistickih grupa jasno govore da je sa Hitlerom radio demon Sorat koji mu je bio licni savetnik i cuvar, koji se jos naziva bogom nordijske rase, ima plavu kosu i vrlo je visok i krupan. Videvsi ga, Hitler je takav fizicki izgled oznacio kao izgled arijevske rase koja treba da vlada svetom i istrebi sve ostale nize rase. U vremenu Persijskog carstva, Sotona se posluzio kraljevim prvim ministrom Amanom, koji je isto kao i Hitler bio okultista, i naredio unistenje jevrejskog naroda. Postoje nedvosmisleni izvestaji da je ovom odlukom pokusao da spreci prenosenje znanja o pravom Bogu drugim narodima u persijskom carstvu," kaze se u izjavi gospodina Dzonsona.

Gospodin Dzonson zakljucuje da danasnja situacija na Srednjem istoku i antisemitizam svetskih razmera, kao i promena politike SAD prema Izraelu nisu motivisani racionalnim politickim, ekonomskim, vojnim ili nekim drugim geostrateskim razlozima. U pozadini neprijateljstva gotovo svih naroda sveta prema Izraelu, kao i promene politike SAD, nalazi se bice nepoznato javnosti i njegova nevidljiva armija postrojena za zestoku ofanzivu. Mislim da ce Sotona uskoro pokusati da zauzme Jerusalim i da unisti Jevreje i njihovu drzavu," zakljucio je Dzonson.

"Takodje treba imati u vidu da svi oni koji budu na strani Izraela nece moci da budu pripadnici onih naroda kojima po poreklu i krvnoj vezi pripadaju, jer ce svi koji na bilo koji nacin pokazu simpatije prema onima koji ce uskoro biti divljacki progonjeni biti proglaseni za Jevreje i stavljeni van zakona.
Mozda u ovim odlukama Sotone mozemo da vidimo zasto u knjizi Otkrivenje 144.000 spasenih na samom kraju sveta jesu iskljucivo Jevreji," ustvrdio je Dzonson.

http://www.vestiizizraela.net16.net/
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90009 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22636 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35321 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29408 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15879 28 Jan, 2008 02:24 am
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9739 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)