Andromeda::Alex Collier
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 00:29 am    Naslov: Andromeda::Alex Collier
Odgovoriti sa citatom

ANDROMEĐANI I LJUDSKA RASA

Alex Collier je u 'kontaktu' s rasom ljudskog izgleda vanzemaljaca iz sazviježđa Andromeda. On je počeo da doživljava vanzemaljski kontakt tijekom njegova djetinjstva pa sve do njegove srednje mladosti. Nakon tih iskustava zaustavljen je tijekom razdoblja od nekoliko godina, u kojima je uključen u vojnu službu kao pilot helikoptera u američkoj vojsci. Kontaktirana iskustva su nastavljena u 1985. kada se sastao s dva Andromeđana koji su postali njegovi mentori i odveli ga u unutrašnjost njihovog broda, uključujući i veliki matični izvanzemaljski brod gdje je bio izložen Andromeđanskim učenjima preko tri mjeseca. Andromeđani su mu dali informacije o kozmičkoj duhovnosti, životu u svemiru, i Zemaljskoj galaktičkoj povijesti.

Sada ćemo razgovarati o ljudskom rodu u cjelini, kako Andromeđani vide ljudsku rasu.
Ljudska rasa je neobična po tome što sve njene članice proizlaze iz jedne genetske linije.
To čini znatnim povremenu interakciju velikih ljudskih civilizacija, bolje ili lošije galaktičke ljudske civilizacije, čak i ako su sastavljene u jedan klan imaju različite evolucijske povijesti. Svaka kultura vrlo je različita po načinu na koji su se razvili. Ne kao vrsta, već kao kultura.
Nesporazumi i konflikti su se pojavili. Postoje tradicije kako bi se smanjila vjerojatnost nesporazuma i da se minimiziraju posljedice koje bi se eventualno mogle dogoditi. Tako su osjetila dovoljna da se moraju staviti stvari na svoje mjesto i pokušati minimizirati ratovi među ljudima. Osim toga, ponašanje pojedinaca ne odražava se na vrstu i klan. Ovo je nešto slično kao kod Andromeđana kod kojih se takođe akcije pojedinaca ne odražavaju na cijeli klan.
Ništa se ne kritikuje, nepristojno ili ispravno ponašanje. Neformalnost je uvijek u opasnosti da bude pogrešno shvaćena ili minimizirana. Tradicije ljudske interakcije su pripremane preko predaka kroz mnoge dobi kada stariji sistemi inzistiraju da se nova civilizacija promatra kroz tradiciju, na primjer: Andromeđani siđu, sami se predstave i kažu: “U redu, momci, u svoje vrijeme to će se pokazati”. " Kada je bila demonstracija u Andromeđanskom vijeću mi smo se pitali hoćemo li biti pozvani na Andromeđansko vijeće. Što će učiniti da nas nauče tradiciji, ispravanom načinu vođenja sebe, prije svega predstavljanje civilizacija, jer ćete biti krivo protumačeni, bukvalno rečeno - "Hej čovječe, što se s tobom dešava.?" Možete biti potpuno krivo razumljeni. [Smijeh]
To pomaže mladim sistemima graditi kulturu koja će funkcionirati dobro u galaktičkoj civilizaciji, i kao pomoć jamčiti da će ovaj mladi sistem postati moralan i produktivan član Galaktičkog Komonvelta. To je točno po Moraney, to nije prazna slama, ja sam ga uzeo od riječi do riječi – “Galactic Commonwealth”.
Važno je da svi ljudi, koliko je moguće, budu uljudni. To pomaže i mladim i starim kulturama, jer mnoge stare kulture su socio-biološki ovisne o ritualima. Oni su postali toliko uvjetovani da je to jedini način koji razumiju. Mnogi običaji su toliko duboko ugrađeni da se neće lako promijeniti. Mi imamo tu situaciju ovdje na našoj planeti. I može biti psihički poremećena po neformalnim i surovim ponašanjima. Ako se prilikom poziva za nju ispričate, a zatim govorite samo kada se govori nikada ne dodirujte starije osobe sistema osim ako niste posebno zamolili za to, odnosno ako vam nije dopušteno. To je ono što sam naučio kada sam bio na brodu u susretu sa drugim rasama. To je ono što Andromenđani čine kada se susreću sa drugim sistemima. I ja ovo što sam naučio želim da podijelim sa svima ovdje. Kada imate kontakt i stojite pred vanzemaljcem ili vanzemaljac stoji pred vam, on će ne gledajući u vas rukama opisati jedan krug i reći: "To je način i običaj da se zapita za dozvolu pri ulasku u moj prostor. " Vi kažete da je to vrlo jasno, jer ono što se radi je način da se označi svoj suverenitet i proglasi svoj prostor. Dobro, jer u našim mislima vrlo je važno učiniti nešto ovako. Imate deset sekundi da napraviti dobar prvi dojam.
"To je način i običaj pri ulasku u moj prostor da se traži dozvola."
Mi bi to rekli verbalno. Oni će vjerojatno odgovoriti telepatski.

Alex Collier
Pitanje: A ako mi nije ništa rekao?
AC: Uvijek postoji mogućnost da će vaš prostor biti povrijeđen. Greys (Dows) bi to apsolutno uradili. No, nitko nije siguran u to. A osim toga oni nemaju pristup na taj način, oni će vam uvijek nešto “ukrasti” iz kreveta, jer su malo kukavice. [Smijeh]
Većina galaktičke ljudske rase imaju tri jezika – tri markera, a to su: formalni, neformalni i diferencijalni. Diferencijalni je navodno onaj u kojem se koristi puno politika, naravno galaktička politika. Formalni je kada je usmjeren na vlastitu rasu, kao što je u Sjedinjenim Državama, to je isto kada se obraćaš starješinama. Ako sam mlad Terran i ja se obraćam starijim iz moje rase, ja se tada koristim formalnim jezikom. Neformalni, je neformalan, Neformalna komunikacija se ne koristi uvijek u javnosti. Uvijek pitate, dali su obje stranke komforne sa neformalnim jezikom. Ja bih to ovako rekao;
"Majkl, da li vam smeta ako razgovaramo opušteno?"
Majkl bi rekao; "Naravno čovjek, razgovarajmo opušteno." [Smijeh]
Onda, kada smo se dogovorili ja mogu razgovarati komotno – bez ustezanja. To je vjerojatno loš primjer ... ...
Formalno marker se uvijek koristi u javnosti, jer uvijek želite biti obzirni sa Vašim partnerom u razgovoru kao dostojnim poštovanja. Prestiž zrele rase je uvijek predmet rasprave. Prva mjera u rasama je opće pravilo prestiža, to je broj jedan. Drugi indeks je loza u rasama. Sve se opet vraća na genetiku. Treći indeks je broj i veličina rase ili klana ili plemena. Standardna kartica uvijek uključuje identifikaciju pa puni naziv vrsta, ime, zatim sledi relevantni naslov i vaš dom - planetarni sustav. Vrsta, ime i planetarni sustav, npr., Sol, Terra 3: jer je naša zvijezda poznata kao Sol. Mi smo Terra
To je treći planet od sunca. Ako ste bili na Marsu reće ćete: "Sol, Terra 4."
Sada ću govoriti o Greysima i kako se Andromeđani odnose prema njima. Dows su Reticulums [iz sazviježđa Zeta Sistema], Andromeđani za njih koriste ovu riječ, jer je njihov sistem u obliku pračke, što je na engleski Dows, zbog toga su oni poznati kao Dows-i. One su militantna rasa i poznato je da su vrlo neprijateljski raspoloženi prema ljudima. Ljudi nikada nisu bili u mogućnosti uspješno pregovarati s Dows-ima. Siguran sam da su naši vojni stručnjaci poželjeli da o tome mnogo više znaju u 50-im.
Oni su sporazumno potpisali ugovore, a Dowsi nikada nisu ni jedan od njih ispoštovali, ali oni su toliko tehnološki napredni da bi pokušaj protivljenja ili oslobađanja za nas bio pakao..... Oni su poznati u unutarnjim krugovima kao bol u magarca. (To je neformalno). Većina ih izbjegava pod svaku cijenu.
Oni imaju malo empatije, ako uopće i imaju, za ljudske rasu i vjerujem da će jednoga dana biti istrebljeni kao nedostojni, jer su oni sudjelovali u svim "Ratovima izvršenja" Želim vam da se držite te misli. Mi ćemo se vratiti na to.
Originalni njihov sastav je na bazi vodika. Malo je onih koji se ne bave “prljavim poslovima”, jer oni su samo organski klonovi. Oni su genetski uzgajani i napravljeni za prljave poslove u kisik atmosferama. Oni su sudjelovali u svim ratovima i potpisali su sporazum sa Reptilskim Savezom. Ljudi su također imali Ratne sporazume, te su pripisana tri slučajno izumiranja u posljednjih desetak tisuća godina.
[Član Publike pita: tko?] Dows.
AC; Dozvolite mi da ponovno pročitati. Greysi su sudjelovali u svim ratovima i potpisali su sporazum sa Reptilskim Savezom, to sam prepisao, tri slučajno izumiranja u posljednjih desetak tisuća godina. Oni ne kažu koji su to, tako da vam ja sam ne mogu reći dali se radi o ljudima, jer ne znam ko su. Činjenica da su istrijebljene rase je dovoljna za mene. Oni su pod istragom zbog pretjeranih genetskih manipulacijama od najmanje dvije rase, jedna od te dvije rase je Zemljska.

Ratovi izvršenja
U ljudskoj rasi rat izvršenja znači da je netko u sukobu, bilo da je ljudska rasa ili reptilska rasa ili vodik sistem, ili kisika sistem ili metan sistem ili amonijak sistem. Ako oni prelaze liniju i čine nešto tako žestoko, doslovno se mora ući u rat da se primijeni kazna, da se primijeni nešto, ograničenje, jer prosto nešto se mora učiniti. U biti, to se događa ovdje u našem Sunčevom sustavu u narednih nekoliko godina, a klasificira se kao rat izvršenja. To nije policijska akcija, oni dolaze i šutiraju vas u but, jer su prešli liniju. U stvarnosti mi neznamo zvijezdane sustave; Ima ih 21, drugih zvjezdanih sustava koji imaju ovdje isti problem – utvrđivanja vlasništva.
Oni su potpuno u prisutnosti samo izvan naše planete, oni ne žele ovaj kolač ostaviti i otići odavde. Ako je istina da sateliti Marsa više nisu u orbiti oko Marsa i da su oni zapravo u orbiti oko Zemlje, onda je jasno da se nešto događa.
P: Jesu li ih ljudi u mogućnosti vidjeti?
AC: Vjerojatno jesu, ljudi su ih fotografirali, a i vidjeli su. Ja nisam, živim previše blizu Denvera i ima puno gradskog svjetla. Ali postoje ljudi natrag na istoku koji kažu da su ih vidjeli, ima ljudi u Europi koji su ih vidjeli. Pomrčina Sunca u Turskoj, prije nekoliko godina, Europski novinari koji su to fotografisali, dobili su uz to i slike od ta dva predmeta. A kad su bili dešifrirani izgledaju točno kao Fobos i Deimos. Oni su oba iz starog zanatstva, planetoidna šupljina ispunjena s ekospherom iznutra i propulzijom s vanjske strane. To je stariji model, i možete ih naći na bilo svuda, kao što mi koristimo automobile.(Smijeh).
Prema Moraney, to se dešavalo mnogo godina prije njihovog navodnog ponovnog ulaska u našu atmosferu ili gravitacijsko polje. Moraney je konkretno rekao, da zadnji put kada je Fobos, nije spomenuo Diemos, ušao u Zemljinu atmosferu ili gravitacijsko polje, počela je velika nesreća.
Tu su sve vrste kontrolisanja prostora u ovom trenutku, William Bramley, (Bogovi iz Raja - Gods of Eden), je pisao o tome u svojoj knjizi. Oni razgovaraju između sebe u zvjezdanim brodovima i leteći kroz prostor ispuštaju gasove. To je kao pljevljenje. Želim pokriti nekoliko drugih stvari prije nego što dođemo do drugih rasa.
Dupini i kitovi
U našoj galaksiji su počašćeni kao životinje. Oni su briljantne teme filozofa i pjesnika. I ne mislim da su samo velike glupe ribe, jer su očito nevjerojatno iznenađujući sisavci. Oni su zadivljivali mnoge stare rase kroz njihove prekrasne pjesme i priče o njima. Postoje legendarne priče u kojima su kitovi nosioci memorija rasa. Tako su se te priče kroz generacije prepričavale o kitu kojeg oni zovu "kit san". Ako ljudi iz ove zemlje učine da izumre vrsta, oni neće imati položaj u galaksiji. (Star Trek). Neki od pisaca imaju indiciju da su oni (galaktička bića) sami odabrali da su u tim tjelima (kitova). A isto važi i za dupine. Mi ne znamo njihov jezik, to je krajnje sofisticirani jezik, sofisticiraniji nego engleski jezik. To je trinary jezik, što je razlog zašto mi ne razumijemo, jer smo mi jednodimenzionalni u našem jeziku.

Kitovi i dupini su nastali na Cygnus Alfa. Manji zvjezdani sustav koji orbitira oko središnjeg sunca Deneb, Sidar, Denaia i Alderia odakle oni dolaze. Najveći broj stanovnika kitova i dupina žive upravo ovdje na Zemlji. U okviru ove zbirke manjih zvijezda su tisuće zvjezdanih sustava. Oni su se htjeli seliti, htjeli su istraživati druge svjetove, htjeli su dodati “kit san”. Oni su bili dovedeni ovdje milijune godina i oni su za promatranje. Moje razumijevanje je da je, kad se rode mladi nauče ih pjesmu, a pjesma je priča njihova roda i povijest koje su naučili od kuće. To je pjesma koja se pjeva. Oni pjevaju pjesmu loze. To nije da naučite jednu a nakon toga drugu, nego naučeni su i svi znaju. To je apsolutno nevjerojatno ... To je da se nastavi...

www.joschua.biz
http://www.spiritual-net.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=591&start=0
joschua
Napredni tragalac

Pridružio: 30 Nov 2008

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 12:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodraže, samo da malo pomognem:
Alex Collier:
GALAKTIČKA POVIJEST IZ ANDROMEĐANSKE PERSPEKTIVE
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=973&Itemid=14
VANZEMALJSKA POVIJEST
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=969&Itemid=14
ANDROMEĐANSKA PERSPEKTIVA I GALAKTIČKA POVIJEST
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=956&Itemid=14
ČETVRTA I PETA GUSTOĆA - 2013.
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=925&Itemid=14
ALEX COLLIER - INTERVJU
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=821&Itemid=14
ALEX COLLIER - PREDAVANJE
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=819&Itemid=14
VODEĆI KRAH / INTERVJU : ALEX COLLIER - VALDAMAR VALERIAN
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=129&Itemid=8
DRAKONIJANCI I PAA TAL
http://www.joschua.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=8
Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miodrag

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 13:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo napred Joschua.

Zahvaljujuci tebi i imamo ove tekstove,koji nekima i znace .

poz......
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jochua da li je to tvoj sajt http://www.joschua.biz/ ?
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 17:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Baš sam pre par dana na nekom drugom forumu preporučio Alexa i to posebno video iz 1994 godine.

http://www.youtube.com/watch?v=f2ubrA3X7rM

Iz 12 delova.
Po meni obavezno za pogledati.
Nisu toliko bitne ni informacije , već neke univerzalne poruke koje ovaj čovek iznosi,način izražavanja,ton,kao i energija kojom ovaj video prosto odiše.
Još veću težinu ima činjenica da je video iz 1994 godine.
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kublai Khan:

Jeste! Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 18:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

joschua ::
Kublai Khan:

Jeste! Pozdrav.

Sve pohvale,ima stvarno dosta dobrih tekstova Very Happy Ubacio sam ga u Favorite Bar Wink
Kopirao sam nekoliko tekstova sa tvog sajta po forumima,nadam se da nemas nista protiv.
Pozdrav!!!
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 18:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zdravo!

Gledajte ovde o Andromedi/Alexu C.:
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_andromedacom.htm

Pozdrav! Wink
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 19:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Baš sam pre par dana na nekom drugom forumu preporučio Alexa i to posebno video iz 1994 godine.

Iz 12 delova.
Nisu toliko bitne ni informacije , već neke univerzalne poruke koje ovaj čovek iznosi,način izražavanja,ton,kao i energija kojom ovaj video prosto odiše.

Slazem se-obavezno za pogledati.
Kakav covek,dusevan neki Amer!
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 19:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima čudne oči na ovoj fotki...zar ne? Prodorno metalne.
Nisam ga još stigla gledat...ah, 12 nastavaka... Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 19:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kublai Khan:
Sve pohvale,ima stvarno dosta dobrih tekstova Ubacio sam ga u Favorite Bar
Kopirao sam nekoliko tekstova sa tvog sajta po forumima,nadam se da nemas nista protiv. Pozdrav!!!

Ne naprotiv, nova znanja treba što više širiti. Pozdrav
www.joschua.biz.
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ima čudne oči na ovoj fotki...zar ne? Prodorno metalne.
Nisam ga još stigla gledat...ah, 12 nastavaka... Rolling Eyes

Ima i orb sa njegove desna strane obraza.................

Dejan je dobro zapazio energiju ovog coveka,e sad sta je i cija je i kakve ima veze sa nama ,to je na svakom ponaosob da utvrdi.
Miodrag

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 20:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

II dio
Konferencija - kolovoz 2002 [prepisano Lipanj, 2007 i siječanj 2008]
Nekoliko tisuća godina kasnije, zapravo par stotina godina kasnije, Orionci koji su iz sastava Oriona zasnovali su ovdje, na Edenu, svoju koloniju..
Orion, odakle oni dolaze i Rigel Betelgeuse, to je tih sistem ovdje [pokazuje na Orion Konstalaciju]. Zvijezde zovemo Rigel, a Orion je ime za planet "Cyclopisis". Na njihovom jeziku to se zove Cyclopisis. Kad god idu u formalnu posjetu, što su u prevodu galaktička događanja, gdje su ostali zvijezdani sistemi, uzet je jedinstveni način predstavljanja. To je ono što Andromeđani čine i očito je tradicija, jer to čine svi, da li su neprijatelji ili ne, svi su se dogovorili da ovo bude specifična uvodna tradicija, tako da nema nikakvih nesporazuma. Tako su stvorili tradiciju i svi se pridržavaju, bez obzira na sve, to je ono što oni čine.
Vi se sami predstavite, možete im dati svoje puno ime, bilo koji čin ili dužnost, ili pripadnost zvijezdanom sustavu odakle ste. Dakle, “Alex Collier, oca (nemam rang ili ured), Zvjezdani System, Terra 3”. To je način da se pravilno predstavimo, to je način osobnog predstavljanja, da se zna tko ste i od kuda ste. Ako ste izvanzemaljski, većina njih se predstavljaju telepatski, dakle, oni daju svoje informacije, ali ako dajete pogrešne informacije treperi zvijezdana karta, jer prava istina je u našim glavama a ne u jeziku. Tako se odmah utvrđuje vaša ispravnost.
Orion je osnovao prvi Eden, tadašnji naziv "Euromani" – današnja Kina. Datum: 763.132 godina p.n.e. Ubrzo nakon toga je došla Capella, koja je također dio Ursa Majora, (Ursa Minor). Capellansi su prvi put osnovali svoj operativni Eden 741.237 godina p.n.e., a to je bilo u podnožju veličanstvenoga Biokova - Yogan u južnom Čileu.
Sljedeći su Vegani (ne, ovo nije bila planetarna utrka) [smijeh] oni su iz Vega, oni su nam također poznati kao Lyrani, koji su doslovno naši ljudski preci. Oni su osnovali svoju prvu koloniju 701.655 godina p.n.e. u Sjevernoj Africi, danas poznata kao Libija/Nigerija - granica. I želim da znate da iz arheološke perspektive, u Etiopiji postoje apsolutno iznenađujuće stvari koje još treba tamo iskopati koje su ostavljene, još iz vremena pećinskih ljudi koji su ih tamo ugradili.
Dalje imamo Cassiopeians: 604.003 godina p.n.e. Ova teritorija je danas poznata kao Alžir u Sjevernoj Africi.
Dalje je "Butese", danas ih poznajemo kao Nibiru. Uspostavili su svoj prvi Eden 585.133 godina p.n.e. u Kairu, Egipat. Tada je Orion poslao ovdje drugu ekipu prije otprilike 87.300 p.n.e., koji su naselili današnji Perth, Australija. Zemlja tada nije bila u poziciji u kojoj je sada. Da ste tada bili na planeti onda bi doslovno vidjeli da su na jednoj strani planete bili kolonizatori, ali mi poznajemo samo današnje lokacije koje sam naveo.
Neki kolonizatori, nakon što su bili tu neko vrijeme, zapakirali su mnoge odvodeći ih gore da bi dobili sve informacije koje su htjeli. No, Zemlja je u stalnom toka. Mnogi od njih su napravljeni na bazi vodika, vodik je disanje izvanzemaljskih sistema. Jednom kada odu na svoj planet, osjećaju se glupo u odnosu na vrlo složeni eko-sustav koji kisik-duše imaju i žive. Oni su iznimno ovim na zemlji fascinirani, i prema Moraney, pokušavali su učiniti sve da prouče vegetaciju i oblike života ovdje koji su na zemaljskom eko-sustavu, ali oni su također pokušavali genetski manipulirati ljudima i životinjama, tako da su ih odvodili kući (na svoje planete) i pokušavali ih prepraviti na vodikov eko-sustav. To je ono što se jedno vreme masovno dešavalo – otmice ljudi i životinja.
Ovo je mjesto gdje su postali glavni genetičari, koji su pokušavali zemaljski Eko-sustav i oblike života pretvoriti život koji će funkcionisati na bazi vodika. Budući da smo mi blagoslovljeni kao kisik-duše s vrlo složenim i veličanstvenim eko-sustavom to im nije uspjelo..
Lyrani su se vratili 83.400 godina p. n.e.. Je li itko ikad bio u Baskiji? Njihov jezik, nitko ne zna odakle je došao iz njihov jezik, to je drevni Lyranski jezik koji je preživio, to je izvanzemaljsko, pa i ako su Baskijci potpuno ovozemaljski adaptirani, oni još uvijek koriste svoj izvorni jezik.
Orion je došao ponovo 73.414 p.n.e. na Mt. Neblina na granici Venecuele i Brazila.
71.933 p.n.e.: Lemuria je osnovana kao kolektivna kolonija. Mnogi od tih sistema su odlučili "Ok, neka samo tih bazena, jer to su naši resursi." I oni se preselili svoju Eden na kontinent u Tihom oceanu, a to su bili zvijezdani narodi: Lyrani, Sirius, Plejade: posebno sistem sa Teygeta i Merope. Puno ljudi su fascinirani sa Plejadancima, ali ja nisam, zato ću u biti govoriti o njima vrlo malo. Mali medvjed i Butese [druge dva zvjezdana sustava], koji je Nibiru (to je 71.933 p.n.e.) Lemuria je osnovana kao kolektivna kolonija, pa sada svi rade zajedno. To je dobar znak, ali to nije posljednje.
57.600 p.n.e. je osnovana Atlantida. Negdje između osnivanja Lemurie i osnivanja Atlantide među Plejadancima je došlo do nesporazuma i oni su otišli. Vratili su se u svoj zvjezdani sistem i Atlantida je osnovana. To je opet vratilo Plejadance, Nibiru, Alderbarans, Antariaens, Hayades, grupu iz Sagitarius i Andromeđane koji su to napravili. Uz izuzetak Nibirua, svi su bili za to da se Atlantida napravi s kisik eko-sustavom. Neki od njih, iz Nibiru plemena su kisik-duše jer dolaze sa Siriusa. No, oni koji dolaze iz Butese su vodikove eko-duše, ali oni još uvijek mogu raditi i funkcionirati na Zemlji ali samo dok nose kacige.
31.017 BC: Lemuria je uništena u ratu.
27.603 BC: Atlantida je uništena.
P: Dakle, u prethodnim rokovima koje si dao kao "godina" to je bilo p.n.e.(prije nove ere)?
Q: Da, to je u mojim bilješkama, ja se ispričavam i preuzimam punu odgovornost za to značenje "pne". Ja sam bio samo kod njih na izletu i nisam mogao utvrditi ko, kako i zašto su uništili jedni druge.
Hajde da razgovaramo o sistemima. Hajde da razgovaramo o Ciakar, Alpha Draconis, naslijeđenoj liniji reptilske rase u našoj galaksiji. Prema legendi, o Ciakar ne znam točno gdje je bio njihov dom-sistem, jer je svemir i galaksija nešto stvarno veliko. Prema Andromeđanima ima sto milijardi galaksija koje su preslikane u poznatom svemiru. I samo ću vam dati neke stvari oko nekoliko sistema.
Ciakar: apsolutno nevjerojatan Sistem, najstarija poznata reptilska rasa u našoj galaksiji. Oni su u stvari, jedina genetska linija svoje vrste koji nije izumrla. Kada govorimo o tome, da je izumrla, oni su pronašli ostatke drugih koji su dolazili poslije, ali su izumrli. Većinu reptilskih civilizacija koje danas poznajemo su Butese, Orion i Capella - svi su genetski manipulirani i polovina je uzgajana od originalne Ciakar rase. Oni su oko 18-25 metara visoki i mogu težiti do 2.500 funti. Oni su kao Tyrannosaurus Rex. Oni su čudovišta. Oni su crne kože sa smeđim crtama preko trbuha, oni imaju više abdomena, imaju brkove i bradu zajedno koja je na čeljustima. Idem da vam dam neke vrlo specifične informacije.
Oni polažu jaja i ono što se zove borba hormona se koristi za ubrzavanje naprednog rođenja. Oni su dvojnost. To je razlog zašto naslijeđene žene nisu sudjelovale u ratu, jer da jesu, ne bi imao tko tu da pomogne s jajima. One su također morale biti tamo na lučenju hormona. Ja samo dijelim s vama ono što znam o njima.
Od jačih i mladih ženki su očekuje se da će pobijediti i ubiti starije i slabije vođe u ritualnim borbama. Ciakar sistemom upravlja vlada koja štiti genetske loze. Genetičko porijeklo slijedi majku, jer uvijek se mora znati tko je majka, ne tko je otac. O tom skladu mogu vam sve reći.
Vlada se sistemom monarhije - kraljevskom genetskom lozom koje je jedna od najmoćnijih rasa u galaksiji. Oni su jedna od najvećih vojnih moći koja je ikada viđena u galaksiji i većina članova klana su fanatici koji su spremni učiniti sve za slavu svojih plemena i njihove loze. Oni su bili glavni neprijatelji svih ljudskih rasa u ovoj galaksiji u prošlim sukobima. Opet, mi govorimo o vodik-dušama naspram kisik-duša. Oni imaju tri stupca kralješnice. Jedna kralježnica nalazi se u blizini želudca, druge dve nalaze se na lijevoj i na desnoj leđnoj strani Ciakars tijela. Kičmeni stupac stapa se u blizini leđnog geometrijskog centra u ekstremni stražnji dio tjela u obliku duge i prelazi u vrlo snažan rep. Unutar ruku su Ciakar kandže koje su u stanju lučiti razne hormone i tvari, kada je Ciakar spreman za sex ili za bitku. Osnovna svrha ovih enzima je inicirati spermatozoide koji su prekriveni korom. [Smijeh] Tu je iznenađujuće na osnovu vanjskog života koga mi poznamo. Oni gledajući nas misle da smo zvijeri, ali ovo je iskreno.
Sada ću govoriti o Lyranima. Kada sam govorio o Lyranima i ljudskom rodu u cjelini, govorim o nama, našim precima i precima svih drevnih Lyrana koji su te genetske linije. Prije nego što sam se primio da vam ove stvari iznesem, odlučio sam da vam pročitam ovu rečenicu koja se odnosi na ljude. Ljudska rasa je neobična po tome što sve članice sistema proizlaze iz jedne genetske linije. To je zadivljujuća stvar.
Idemo sada govoriti o Lyranima, a onda možemo više razgovarati o nekim ljudima. Njihova koža je boje jantara, plava i/ili crveno. To su boje zvijezda u njihovim planetarnim sustavima što je uzrokovalo njihovu nijansu kože za promjenu, ovisno o učestalosti i ultraljubičastom mjerilu njihove zvijezde. Oni su porijeklom od sisavaca i prema ljudskoj rasi imaju velika osjećanja i empatiju.. Ja još uvijek radim na tome da otkrijem što to znači [smijeh], morate zapamtiti i to da postoje izvanzemaljske rase koje znaju sve te stvari. Oni se smatraju za posmatrače, a i danas su u tom statusu, jer samo posmatraju umirovljenu utrku koja je u toku i vrlo malo opće s drugim glavnim civilizacijama. U prošlosti, na Zemlji, oni su bili poznati kao Bodhisattve.. Oni su poznati kao pratioci i davatelji smjernica za neke planetarne sustave. Neki od tih planetarnih sustava danas ih vidi kao svoje zaštitnike
i vodiče. Drugim rječima oni im se klanjaju. Ono što je zanimljivo je to, da Lyrani radije živjeti u prstenastim svjetovima. Oni imaju sklonost ka tome. Na Andromeđanskom vijeću oni su poznati kao stariji sistem koji nosi veliki ugled u Vijeću, jer u vanzemaljskim civilizacijama, dame i gospodo, velika se pozornost posvećuje štićenju i očuvanju genetskih
loza.

http://www.spiritual-net.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=591&start=0
Miodrag

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 20:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo Amaltea sa http://www.spiritual-net.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=591&start=0 ,je zapocela prevod ovog intervjua.

1. od 12. dijelova na youtube:

Link

[quote="Amaltea"]Slijedi prevod intervjua sa Alexom Collierom koji je urađen 1994. godine. Prevodim segment po segment, onako kako je to objavljeno na youtube-u sa donjim linkovima.

R =Rick
A= Alex

R: Alex, možeš li početi tako što ćeš nam reći nešto malo o sebi i svom backgroundu?
A: Pa, ono je raznovrsan. Kao i mnogi drugi ljudi, radio sam dosta različitih stvari. Radio sam na poslovima obračuna, bio sam i vlasnik trgovačko-industrijskog poduzeća. Trenutno, pokušavam završiti tri knjige i predavanja širom južne Kalifornije i zapadnih država, kako bih plasirao informacije za šza sam se složio da ću to učiniti, a u vezi su sa dilemom Zemlje, te situacijom s kojom se svi ovdje suočavamo. Izvinjavam se. Dvije godine kasnim, jer sam trebao početi predavati dvije godine prije ovog intervjua. No, ipak, krenuo sam sa predavanjima od oktobra 1993. (intervju je rađen 1994. godine) i skoro će godina od tada. To je ono što sada pokušavam uraditi, pa je dosta energije i mog fokusa usmjereno na taj cilj.
R: Ti si u kontaktu sa Andromedanima. Ko su ustvari Andromedani?

A: Oni su posebna rasa koja postoji u konstelaciji sazviježđda Andromede. Oni su samo jedna od više hiljada rasa koja postoje u kosmosu. Ova posebna rasa s kojom sam imao kontakt, razgovarao i koja mi je dala informacije je – ljudska. Imaju bijelu i svijetlo plavu kožu , visoki oko 4 do 8 stopa i ljudska su bića u cjelosti.

R: Odakle oni potiču, Alex?
A: Sav život rase ljudskih bića potiče sa Lire i kada je Lira pala tokom rata, mnogo prije nego je jedna od zvijezda iz tog sazviježđa eksplodirala, oni su migrirali i to tokom rata kako bi sačuvali rasu pa su se razišli na različite strane galaksije. Dakle, prvobitno, sav ljudski život potekao je sa Lire. Zbog drugačijeg okruženja oni će iz generacije u generaciju doživljavati fizičke promjene u ovisnosti od površine i organske materija planeta na koje su se raselili.Različite boje kože rasa vezane su za genetiku, uključujući i faktor zveijzda kojima su izloženi na tim planetama. Eto, oni dolaze odatle.
R: Znači njihov prvobitni dom je Lira?
A: Da, tako je
R: I je li to još uvijek njihov dom?
A: Ne. Nema više ljudskog života na Liri.
R: Pa , gdje oni sada žive?
A: U konstelaciji sazviježđa Andromede.
R: Prostiru se na cijelo sazviježđe?
A: Da.
R: Mora da ih ima mnogo. I mora da se tamo nalazi velika, ogromna civilizacija.
A: Da, tako je. To je jedna drevna, drevna rasa.
R: Jesu li ti opisali kako izgleda ta njihova civilizacija?
A: U biti, gdje god da se Andromedani nalaze, oni su jedna svjetska vlada. Njihovo društvo je otprilike 4700 godina duhovno naprednije od našeg. U tehnološkom smislu napredniji su od nas 50.000 godina. Ali postoji ravnoteža između njihove tehnološke i duhovne razvijenosti. Drugim riječima, tehnologija koju stvaraju bazirana je na duhovnoj neophodnosti da se evoluira a ne da bi se branili, iako se može upotrijebiti i u te svrhe.
R: Sad kad kažeš – 4.700 godina duhovno napredniji...
A: Da.
R: Kako oni mjere duhovni napredak u godinama?
A: Zaista ne znam. Oni su mi to tako rekli.
R: Shvatam.
A: Oni čak i ne koriste termin vremena u svom svijetu. Kod njih vrijeme zaista ne postoji. Oni upotrebljavaju brojeve kako bismo mi lakše shvatili.
R: Shvatam. Kako oni zovu svoj svijet na njihovom jeziku?
A: Oni ne govore. Tamo je sve simbol. Cijela rasa je telepatska. Hoću da to malo pojasnim. Postoji 28 različitih rasa na Andromeda sazviježđu. Nisu sve humanoidne. Mnoge su dimenzionalne, plazmične, organske, a bile su tamo prije nego se pojavila ljudska rasa Andromedana. Ili tačnije, Lirani su došli tamo i postali Andromedani.

Postoji mnogo životnih formi na različitim dimenzionalnim ravnima. Ako bismo stigli u peti denzitet (gustoću) bili bismo fizička bića, iako sada dok smo u trećem denzitetu mi smatramo da su bića na petom denzitetu – duhovna bića. Tako, u svakoj od raznovrsnih dimenzija postoji bogatstvo raznih oblika života koji su potpuno različiti od onog što mi smatramo životnim oblicima, jer je naša percepcija tro-denzitetska. Čak i dimenzija četvrtog denziteta je veoma različitia, ali mi ćemo ipak imati fizički oblik u četvrtom denzitetu.

R: Sada je treći denzitet – najniži, ili postoje još niži denziteti?
A: Svijet životinja i insekata kao i planetarni sistemi se smatraju nižima, ali da budem potpuno iskren, nemam jasnu definiciju o tome jer to nisam pitao. Moje interesovanje je ustvari bilo vezano za nas i „gdje idemo odavde?“

R: Koja je glavna razlika između trećeg i četvrtog denziteta?

A: Stvarna razlika jest – Svjesnost. U četvrtom denzitetu možete skoro trenutačno stvoriti ono što mislite. Šta god da čine vaše misli, to se manifestuje gotovo istog trenutka. Stoga postoji veliki stupanj odgovornosti u vezi s tim.

Također, u četvrtom denzitetu mi imamo grupni um, svi smo telepate. Drugim riječima, svako može čitati svačije misli. To znači da morate biti realni. Ne možete imati skrivene planove jer će ljudi vidjeti kroz vas. Također, u četvrtom denzitetu mi svi postajemo vidoviti (stječemo „nadnaravne“ sposobnosti). Moći ćemo vidjeti energetska polja i sve životne oblike. A to znači da ako nešto skrivaš, to će istog momenta biti vidljivo. Oni su mi također rekli da će se prelaskom u četvrti denzitet, naš sudski sistem promjeniti. Naime, tada će još uvijek postojati pozitivno i negativno. To postoji sve do petog denziteta gdje ćete do određenog stepena imati iskustvo dualnosti u svakodnevnom okruženju. Ali vama će suditi sudije i presuđivati porota koja će biti vidovita. Oni će svi čitati vaše energetsko polje i znati ko govori istinu a ko ne. I sve će se presude donositi na osnovu toga. Dakle, one će biti bazirane na energiji, a ne na riječima.

U četvrtom denzitetu, kad hodaš pored nekog ili dotakneš nečiju ruku, istog momenta znat ćeš sve o toj osobi. Ponavljam, neće moći da egzistiraju skrivene agende. Svako će morati biti „ispravan“ (realan). Ako oni odluče da nastave provoditi svoje skrivene planove, o kom god da se radi, imat će prostora za to. Ali, vi ćete znati, ljudi će znati o kome se radi i to istog trenutka.

R: Postoji li privreda?
A: Ne.
R: Ali šta je osnova njihove ekonomije? Je li to neka duhovna ekonomija? Čuo sam kako neki ljudi objašnjavaju svoja gledišta vanzemaljskih civilizacija koja se baziraju na duhovnoj ekonomiiji u kojoj količina duhovne energije koju uložiš u nešto daje tomu vrijednost. Jesu li ti objasnili kako neki od njihovih društvenih sistema funkcioniše?

A: Ok, znam nešto malo o tome. U osnovi, svakom se daje tačno onoliko koliko ta osoba treba da bi se razvila. Postoji mnogo različitih rasa...
(kraj prvog dijela)
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 19 Maj, 2010 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::

Dejjan ::

Iz 12 delova.

Slazem se-obavezno za pogledati.
Kakav covek,dusevan neki Amer!

Da - istina je, negde sam već zapazio link od Alexa .... ali nisam ga više našao...
Mene uvjek zanimaju paralele/metod/poruka itd .... Wink
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89957 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29749 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42379 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34087 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30275 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42745 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)