Kreacija nove bakterije: organizma iz hemijskih elemenata
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KONKRETNE STVARI U VEZI ŽIVOTA U ZAJEDNICI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 18:26 pm    Naslov: Kreacija nove bakterije: organizma iz hemijskih elemenata
Odgovoriti sa citatom

zdravo!

Sada na dnevniku slušam: naućnici su ustvarili prvi živi organizam, bakteriju sa kreiranom DNKom, poput "božje kreacije" i to uz pomoć compa i dekodiranja bakterijske DNK koju so ponovo onda sastavili.

možda nije tako jako daleko ono iskustvo, koje sam opisivao u temi Većna borba izmedju .... o iskuistvu božanske kereacije. Barem kako se sjećam, non stop radilo se je samo o kodiranju/dekodiranju/ sredjivanju kodova/stvaranju ovih vzoraca na hologramske ploće-matrike itd....
Izgleda na prvi pogled pomalo "slićno" ali ono tamo u 100 000 000 puta je kompleksnije ...Wink

Pozdrav Smile
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 13:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koristili su elemente koji oduvek postoje.. svako na taj nacin pravi "nove zive organizme" naime svaki covek kada ode u wc i ne pusti vodu stvore se razne bakterije....

Neverovatni spoj preljepih dnk nizova u wc solji, toliko razlicitih oblika zivota posle samo jedne nuzde a eto i opojnog mirisa pride

samo sto je ovim naucnicima trebala laboratorija da to ostvare plus mnogo resursa, vremena i gomilu drugih stvari.

Mada nisam siguran kakve veze ova tema ima sa konkretnim zivotom u zajednici ali eto mozda ukaze na wc higijenu?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 13:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile

...

Onako kako danas ovi naucnici stvaraju nov DNK, i tako nove organizme.
Slicno je tako davno pre, jedna Dusa tako stvorila pocetne DNK, koje su se kasnije unapredjivale.
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 21:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Smile

...

Onako kako danas ovi naucnici stvaraju nov DNK, i tako nove organizme.
Slicno je tako davno pre, jedna Dusa tako stvorila pocetne DNK, koje su se kasnije unapredjivale.

Hi! mislim da u topiću Većna borba izmedu dobrog i zla sam već opisao da sam imao iskustvo kreacija univerzuma .... to podrazumeva naravno i DNK: milijune od nama ovde poznatih ili nepoznatih DNKa.... napisao sam da tamo kod Kreatora "prića" se jedan jedinstveni jezik, jezik udahnutog života ("Na poćetku je bila rjeć") - radi se o jednom aspektu/manifestaciji poput Gr. Logosa od Kreatorovog uma.

O tome prićamo sada na PM sa jednim istraživaćem svesti iz Slov.

I on ima komunikaciju sa tim univerzalnim umom, kaže mu MasterMind.
JA sam tamo skreirao zapravo samog sebe odn. moju dušu poput moje želje: da se materialno manifestira i da zaživi materialni oblik života.
Pozdrav!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KONKRETNE STVARI U VEZI ŽIVOTA U ZAJEDNICI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200587 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118390 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149821 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702553 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98931 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413000 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635403 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)