Proročanstvo iz Svetog Pisma o propasti EU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vader
Na duhovnom putu

Pridružio: 10 Feb 2008

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 12:19 pm    Naslov: Proročanstvo iz Svetog Pisma o propasti EU
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima. Nije me bilo dugo. Ovih godina nisam na forumima aktivan kao ranije Smile

Ova oblast mi je djelovala najprigodnija za ovu temu ali ako moderatori misle da odgovara nekoj drugoj neka je premjeste. U pitanju je lična spoznaja mog brata (koji je takođe član ovog foruma ali ni on nema previše vremena za forume) koju sam nekidan postavio na naš sajt jer je to stav nas nekolicine proučavalaca Svetog Pisma, mada je to, iako glavni, samo jedan od načina duhovne izgradnje kojoj smo posvećeni.

U pitanju je tumačenje proročanstva starozavjetnog proroka Daniela dopunjeno sa proročanstvima proroka Zaharije koje govori o propasti Evropske Unije ali i sudbini i ulozi ovih naših prostora. Biće zanimljivo posmatrati šta će se dešavati u narednom periodu jer je činjenica je da je EU uzdrmana ovom trenutnom krizom. To sve se nadopunjava sa ranijim spoznajama i proročanstvima iz Otkrivenje o raspadu SFRJ i građanskom ratu 90-tih godina, te spoznaje su bile poznate još u toku rata i o njima se tada otvoreno pričalo velikom broju ljudi. Sve je detaljno protumačeno i objašnjeno kroz tekst Svetog Pisma i uz pomoć slika pa ako nekoga zanima može pogledati.

Stavio sam linkove jer samog teksta ima solidno pa sam mislio da je lakše i preglednije da samo napišem ovako neki mali uvod da svako iz njega može da procjeni da li ga to zanima ili ne zanima, pa da oni koje to zanima mogu putem linkova da pogledaju detaljnije o čemu se radi.

Proročanstvo iz Svetog Pisma o propasti EU

Proročanstvo o ratu u Bosni, Republici Srpskoj i Srbiji
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 03:19 am    Naslov: Re: Proročanstvo iz Svetog Pisma o propasti EU
Odgovoriti sa citatom

Vader ::
Pozdrav svima. Nije me bilo dugo. Ovih godina nisam na forumima aktivan kao ranije Smile

Dobrodošao natrag, brate Vader !

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12431 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47625 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40571 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16718 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35315 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)