Atlasprofilax
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 18:36 pm    Naslov: Atlasprofilax
Odgovoriti sa citatom

Evo Gibo ovde da krenem.Atlas je kost na kojoj lezi glava.Kod mnogih atlas ne lezi na svom mestu nda se javljaju simptomi kao recimo trne ruka.Kod mene je tako bilo,leva ruka,sa unutrasnje strane,tamo gde je arterija sve do malog prsta.U hladnijoj klimi se stvar pogorsava.Onda sa leve strane ukocenost ispod vrata,sto je bio cest slusaj.Onda glavobolje.Bol u predelu krsta(jer je kicma isto kriva kad atlas ne lezi na svom mestu) onda sam sve manje pio vode,ko zna zasto.I niko nije mogao da mi tu sta pomogne.Dok nisam nabasao na ovaj Atlasprofilax i sredio to.Kod mene je stvarno atlas prouzrokovao sve ove simptome.I sad nista vise nemam,ne trne mi vise ruka,ne boli me glava vise.Jer nista vise ne pritiska te nerve,sve tece ko podmazano.
Nazalost ovo nema u srbiji,imaju neke druge metode,vitali.A nisam ni za to siguran.U hrvatskoj moze da se ispravi atlas.Jer krenulo je iz svajcarske.

http://www.atlasprofilax.hr/

Pogledaj pa prosudi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 18:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neznam, druže, ja nemam problema sa glavom, stomakom...

Ruka mi trne ali ja spavam na strani i često tako prignječim samu ruku ili rame- pa tu negde i vidim razlog utrnuća. Kad se okrenem na drugu stranu utrnuće prodje.

U svakom slučaju možda posluži nekome. Smile
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 18:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa da,spavami ja sa strane ali ne trne nista.Pre jeste.Mozda i nije atlas kod tebe ko zna to bi morao da skupis bar 300 eurica i da odes u hrvatsku.Ne znam pogledaj,radi sta hoces.Neka stoji ovu Temu uvek ja otvorim,na svakom forumu:D ne meni je pomoglo i izlecio sam se svih napasti.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 18:53 pm    Naslov: Re: Atlasprofilax
Odgovoriti sa citatom

E Nosferatu,stvarno si to sredio?Ti si car!
Htela sam ja da idem u Hrvatsku,ali nije niko hteo da me vozi bas u Hrvatsku,a i cena me oladila malo 180e,a ja ne bi to samo za sebe,hocu da vodim i ukucane,pa kad skupim pare.
Jel si bio kod Tomljenovica?Bas sam radoznala.Kakav je filing?
Nije mnogima atlas profilaks rotiran na jednu stranu nego vecini,99% ljudi.Vanzemaljci,sta li...? Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 19:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nego sta,to su sve Grejsi zakuvali:D posle ispravljanja atlasa samo vidis letece tanjire,hehehe i furas Fox mulder stil kroz hood.A nisam bio kod Tomljenovica nego kod Fr.Roser u Bazelu,tamo gde je i taj Schümperli sto je izmislio kako da sebi prvo ispravi atlas...pa su ga posle pritisle farma kompanije,kao Novartis koja proizvodi lekove itd.Ova metoda ide malo protiv lekova,ne malo nego mnogo.Svet je surov.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 19:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok.
Sam Tomljenovic je na HRT rekao da je neko umesao prste u ljudsku fizionomiju a on je ucio od Schumperila,koji tvrdi isto u njegovoj knjizi.Po prirodi stvari atlas bi trebalo da bude prav.Ispravicu ga ja u svakom slucaju. Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 19:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ne znam ko je tu umesao prste.Meni se cini da doktori moraju da vode racuna kada izlazi bebina glava,da je previse ne vrte nego polako.Nekako mi se cini da taj problem nastaje kod porodjaja samog.E sad ne znam stvarno dali su tu neki grejsi umesali prstice.Nisam nikad video nekog grejsa,niti verujem nekome ko tvrdi da je imao kontakt,ali sam gledao letece tanjire,koji i ne moraju da budu od nekih grejsa,nego od ljudi.Ovde ih ne vidim jer je drzava siromasna.Nagledao sam ih se bas dosta.
I nadam se da ces uspeti nekako da skoknes do Tamljenovica i da sredis atlas.Valjda odmrznu plate ovi nasi grejsi.Very Happy
 Nazad na vrh »
Sagitarius

Pridružio: 03 Feb 2011

Poruka Poslao: 26 Mar, 2011 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poz!
Da li je na jos nekom mestu, na forumu, otvorena tema o atlasu?
Meni su nedavno uradili korekciju atlasa, ali bih voleo da cujem iskustva i drugih.
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 26 Mar, 2011 19:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moja obitelj i ja smo učinili korekciju atlasa prije tri godine kod Tomljenovića. Sam postupak nije nimalo ugodan al nije ni pretjerano bolan. Kako je meni radio prvoj morala sam sve sa smiješkom podnjeti jer moje tad 7 godišnje dijete nije skidalo pogled s mene. Istini za volju odmah sam imala utisak da "bolje vidim" ..nekako mi se sve proširilo. Pogled preko ramena i s jedne i s druge strane seže do sredine leđa. Ne mogu reći da sam osijetila neke drastične promjene jer i prije toga nisam imala nikakvih zdrastvenih tegoba. Moj suprug je do tada imao česte probleme sa skočnim zglobovima,čak je bio i na operaciju jer igra košarku pa se često ozljeđivao. Poslije namještanja više nema takovih prblema ..pa pretpostavljam da to ima zahvaliti namještanju.Postupak je malo preskup za naše prilike ali radi de jednom u životu ..jer se navodno više ne može iskriviti..tj maknuti sa namještenog mjesta. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 04 Apr, 2011 15:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam,na forum.hr sam otvorio temu gde ljudi pisu o iskustvima.U srbiju ovo jos nije stiglo iako je bila promocija.Tako da ko zeli moze da na tom forumu procita iskustva ostalih.Nadam se da ce i ovde zaziveti.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 04 Apr, 2011 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim da se to radi i u Srbiji,bar tako pisu na ovom sajtu,pa koga zanima,neka pogleda.
http://www.balansmedika.com/
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 04 Apr, 2011 22:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tooo care.Znaci ne moramo u hrvatsku.Ne pise ko to radi.A cena je bas uskladjena uz radnicke plate.Ovo ja mislim ne placa zdravstveno,treba se raspitati.Bruka da ovo stoji pod alternativom,i to koliko godina vec.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 04 Apr, 2011 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uopste ne znam ima li to efekta raditi ili je jos jedna od navlakusa za naivne Confused
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 04 Apr, 2011 22:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije navlakusa,uveri se sam.Mene su inace terali jer mi je zvucalo neverovatno.Nazovi ovog coveka.Nazvacu ga ja,bas me zanima.Ovo uopste nije bezveze.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Apr, 2011 00:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link

Link

Link

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101440 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88187 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927316 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69656 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246455 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11903 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20823 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)