Naslovi za podforume
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 21:16 pm    Naslov: Naslovi za podforume
Odgovoriti sa citatom

Naslovi za podforume.

Mislim da na ovom forumu trebaju malo bolji naslovi/opise za neke podforume.

Ovi sada koji su su malo konfuzni. Ja obicno kada dodjem na forum, i ne otvaram podforume, jer ne znam koje teme
su gde, nego otvorim samo stranicu "Pogledaj poruke od tvoje poslednje posete" i onda razgledam sta ima novog.

Imam male predloge za naslove i opise podforumova. Ako neko ima neke ideje da doda, neka doda.

Da na ovoj temi razradjujemo nazive podforuma, i njihove deskripcije (opise).
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plavom bojom sam oznacio svoje predloge. Smile

◘ PRAVILNIK FORUMA
◘ NA DUHOVNOM PUTU - RANGIRANJE
◘ PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE

(ova tri naziva su sasvim u redu po mom misljenju)

◘ MOJ DUHOVNI PUT
Ovde možete uneti vaša sopstvena iskustva...

◘ ZA ČITAOCE KOJE TO ZANIMA
Okupljanje je počelo... (moze li ovde malo preciznije da bude napisano, kakvo okupljanje? i sta
jos obuhvata ovaj podforum?)

◘ MOLITVE I MEDITACIJE

◘ ASTROLOGIJA

◘ NUMEROLOGIJA
Jesmo li zaista određeni brojevima? Ako prihvatimo činjenicu da su brojevi energije i da svaki ima svoju vibraciju, onda bi neke sudbinske odrednice ipak trebale biti u brojevima. Svako slovo ima svoj broj. A to znači da ime i prezime koje stičemo rođenjem, pretočeni u brojeve pričaju određenu životnu priču...

◘ UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
(sta je ovo?, ovaj naziv me uvek zbunjuje. Smile ovde treba neki opis za ovaj podforum da se zna o cemu se radi,
vidim da tu ima puno lepih stvari, pa moze da bude opis "inspiracija, pesme, slike, umetnost, vasi radovi" )

◘ Dreamspell-put ka miru 2012
Sve vezano za Majanska ucenja

◘ SVETA ZNANJA I RELIGIJE
Značaj svetih znanja i religija - i u vezi njih sve što bi bilo univerzalno i korisno

◘ UČENJA DR. SCI. LJUBIŠE STOJANOVIĆA

◘ ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
O andjelima, vilenjacima, zmajevima, vanzemaljcima, herojima, mitološkim junacima, bogovima i polubogovima, Atlantidi, različitim paralelnim svetovima, sefirotima kabale, enohijanskim etirima, rajskim sferama, čistilištu, limbu, krugovima pakla, Sangrila, Mu, Lemuriji...

◘ PRAKSA
PAŽNJA! U pitanju su zahtevne duhovne vežbe. Nije za nervno labilne osobe. Ovde ulazite na sopstvenu odgovornost. Svako od učesnika ovih praksi sam snosi odgovornost za moguće nepoželjne posledice.

◘ POTRAGA ZA SVEZNANJEM

◘ OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
(kakvo objavljivanje tacno? ako moze preciznije, da se napise u opisu)

◘ SLOVENI - POREKLO I VEZA SA STARIM CIVILIZACIJAMA

◘ ENOCHOVA KAPIJA

◘ MUZIKA I MEDITACIJA / INTROSPEKCIJA
Ništa kao što je dobra, (uglavnom) elektronska muzika ne može dovesti ljudsko biće u stanje u kome će iskreno preispitivati sebe i svet oko sebe. Ovde možete naći pregršt dobre muzike za download.

◘ DUH RTNJA
Sadašnji naziv planine i istoimenog naselja, potiče od latinske reči Artan koja vuče korenicu od Art i Artificius. Art predstavlja nešto što je oblikovano i dorađivano rukom dok Artificius označava pojam za veštačko ili neprirodno. Iz ovih podataka lako se tumači da je Rtanj = veštačka ili neprirodna planina tj, obrađivana ili dorađivana planina...

◘ MOJE SPOZNAJE

◘ KOMENTARI
Ovaj podforum mogu koristiti registrovani članovi ali i urednici da izdvoje svoje mišljenje (sve u skladu sa pravilima lepog ponašanja kao i pravilima foruma)

◘ ZDRAVLJE I ISCELJIVANJE

◘ KONKRETNE STVARI U VEZI ŽIVOTA U ZAJEDNICI

◘ MOJ DUHOVITI PUT (ovaj podforum treba da se drugacije zove, jer je ovaj naziv gore vec zauzet,
pa ako moze nesto kao "HUMOR I ZABAVA".)

Smeh je najkraći put između dve osobe - Victor Borge

◘ Vaši komentari

◘ REČI LETE - SPISI OSTAJU
(ovde neki mali opis ako moze)

◘ TEKSTOVI IZ KNJIGA, LINKOVI I DOWNLOAD
Ovde možete postaviti odlomke iz knjiga ili duže citate, kao i linkove prema drugim srodnim web lokacijama...

◘ NOVAC I DUHOVNOST

◘ BESPLATNI OGLASI - PONUDA - NUDIM - PRODAJEM
Ovde možete postaviti svoj mali oglas. Možete oglasiti knjige, časopise, anikvitete, biljke, čajeve, rašljarske proizvode, razne vidove zaštita, amajlije, eterična ulja ...

◘ BESPLATNI OGLASI - POTRAŽNJA - KUPUJEM - TRAŽIM

◘ VAŠE KRITIKE I SUGESTIJE...

◘ NOVO NA FORUMU
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almi, gdje ti je ekipa?

Pa to što je tema zaključana, nikako ne znači da ne moraju sudjelovati u durgim temama...
Mi svako malo zaključamo temu, kad dođe do te točke.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 21:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Almi, gdje ti je ekipa?

Pa to što je tema zaključana, nikako ne znači da ne moraju sudjelovati u durgim temama...
Mi svako malo zaključamo temu, kad dođe do te točke.

Slazem se stobom. Smile Cak je i pozeljno da se vec predje na neke zdravosadrzajnije teme.
Ne znam gde su. Smile Spavamise npr pise o Elohimima na Sirius forumu (bas danas je napiao desetke postova).
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 23:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok.

Možda su to shvatili na način da se trebaju uvrijedit.
bo!
Ne znam.
Samo vidim da ih nema otkako je tema zaključana, a baš nije to bio običaj do sada....da diskutanti nestanu. NO, u redu.
samo sam se pitala na glas...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 01:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Dobri su ti predlozi Almi,
sačekaćemo ako predloži još neko nešto,
pa ću poslati adminu na pp.

P.S.
(qvote)
◘ MOJ DUHOVITI PUT (ovaj podforum treba da se drugacije zove, jer je ovaj naziv gore vec zauzet,
-Ovo je DUHOVITI, a ne DUHOVNI PUT.

Pozdrav za tebe !
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 20:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ok.
Možda su to shvatili na način da se trebaju uvrijedit.
bo!
Ne znam.
Samo vidim da ih nema otkako je tema zaključana, a baš nije to bio običaj do sada....da diskutanti nestanu. NO, u redu.
samo sam se pitala na glas...

Ok Zvonke. Mozda su shvatili nesto kao uvredu.

A znas da niske emocije motiviraju. Kad ima svadja i raspava onda se vise pise, postoji motivacija.
Ovako, nece im se.

Citat:
Vesna:
Dobri su ti predlozi Almi,
sačekaćemo ako predloži još neko nešto,
pa ću poslati adminu na pp.

Dobro.

Citat:
P.S.
-Ovo je DUHOVITI, a ne DUHOVNI PUT.

U pravu si. Very Happy Nisam znao. Celo vreme sam to citao kao Moj Duhovni put. Smile
Znaci DuhoVITI je. U redu onda.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200499 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118365 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149797 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702117 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98914 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412598 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634400 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)