Soul mete i Blizanački plamenovi
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Okt, 2008 19:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Poslednji izmenio easy dana 20 Jul, 2009 09:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Okt, 2008 19:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da,posto je substanca jezgra nashiju dusa od iste tvari...Jedna je...vanvremena...kalupe...No taj susrtet osim orkanskog intenziteta po svoj prilici moze sa nas izbaci iz ravnotezei da nas baci u jedno POTPUNO novo iskustvo u kojem samo Vise Ja moze da nas vodi...ono sto je sigurno to je prepoznavanje i silna zelja da se spoje...
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 15 Dec, 2008 11:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bila je potpuna opustenost pri prvom susretu,bas kao da se znamo oduvek...kasnije ,kad god mi je njen lik dolazio u misli,oci su mi se punile suzama...ogromna tuga koja se recima ne moze opisati.Zasto?Mogu samo da pretpostavljam.
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2008 21:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Taj osecaj mi je poznat i sa nekim izuzetno bitnim Soul Mateima koje uzasno volim...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
matricaria
Tragalac

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Jan, 2009 23:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
Taj osecaj mi je poznat i sa nekim izuzetno bitnim Soul Mateima koje uzasno volim...

Bilo je prvi put kao da me je grom pogodio. Jednostavno, znala sam ga iz snova; znala sam ga celu večnost. Bili smo zajedno na sastanku književne omladine, ništa nisam znala o njemu, ništa nije znao o meni...pročitao je jednu pesmu koju i sada znam - njegovu - i znala sam da je to ON...

ALI PUTEVI GOSPODNJI SU ČUDNOVATI. Posle pet godina kada smo se rastali - a rastali smo se - mislila sam da je umro deo (veći!) mene.... Znala sam tačno - dobijala sam poruke u snovima - kada se oženio, kada su mu se dec rađala, i uopšte - šta se s njim dešava....A onda, ono što je bilo najčudnije, kada sam mu upoznala ženu - a to je jedna divna osoba - shvatila sam da nimalo nisam ljubomorna na nju. Jednostavno, zavolela sam i nju. Nije bilo nikakve putene želje prema njemu - jednostavno, osetila sam strašnu bliskost duša i s njim, i sa njom! Tako da mislim da Bog nije pogrešio - ja sam se konačno osećala oslobođeno. Godinu ili dve pre toga rekao mi je : mislim da nismo uspeli zato što smo suviše slični.

Mislim da smo uspeli - da se ljubav uzdigla van telesnog, manje važnog.

Kada sam srela bivšeg muža, desilo se nešto slično. Pomislila sam - Baš sladak dečko, šteta što je oženjen. I dalje stojim na načelu da ne diram tuđe momke, muževe, i na pamet mi nije palo da bilo šta pokušavam. Obratite pažnju na pomisao - tada nisam znala koliko su važne!

Jedno dve godine kasnije ta osoba mi se javila, posle svog razvoda....i tu počinje moj propali brak. Ali kada mi se ćerka rodila - bila sam sigurna da sam upravo SRELA NAJVAŽNIJU OSOBU U SVOM životu!

Pre otrilike dve godine moj brak je umirao u agoniji. Muž je dolazio i odlazio, nije mogao da se odluči između nas (mene i ćerke) i ljubavnice...Jako bolno iskustvo, u kome sam jako puno naučila...Na sam Vidovdan, što se kaže, prevršila je dara meru...dobro, rekla sam sebi, bićeš samohrana majka, i do đ.... i muškarci, i seks, ovo je kraj! On je za mene mrtav kao muškarac. Do kraja života ne mora više niko da me pogleda, ovo više ne želim da trpim, ne mogu tako da živim...I poslala sam mu poruku da vrati ključeve a skupi svoje stvari...

Sutradan sam sa ćerkom otišla kod drugarice na posao - dok se on pakovao - da dete ne gleda....Inače to mi je prijateljica (soul mate!) koju znam od rođenja... "Da te upoznam sa mojim školskim drugom" rekla je ...došao je kod nje na posao...
Ne da mi nije bilo do upoznavanja, nego...Sela sam za sto. Tip je baš bio usred priče. Rekao je " Ko ima, daće mu se, a ko nema...

Uzeće mu se i ono što ima - rekla sam.

To što mi je prošlo kroz glavu kada su nam se pogledi prvi put sreli, bilo je totalno ludo ! Rekla sam sebi - da li me sudbina ismejava!? Nema šanse da ja nekome otimam muža ili dečka, nedam moju kartu za raj!

Tip je bio SLOBODAN.
I ja sam uskoro bila SLOBODNA.

ETO. TA PRIČA JOŠ TRAJE...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 24 Jan, 2009 01:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Matricaria, ta prva dva slučaja su školski primjeri susreta sa soul mate-om a to će vjerovatno biti i ovaj treći .- koji kako kažeš i dalje traje. Želim ti sreću u tom trajanju sve dok to oboma odgovara i dok učite jedno od drugog na Stazi kojom se zajedno krećete...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
matricaria
Tragalac

Poruka Poslao: 24 Jan, 2009 01:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jasna ::
Draga Matricaria, ta prva dva slučaja su školski primjeri susreta sa soul mate-om a to će vjerovatno biti i ovaj treći .- koji kako kažeš i dalje traje. Želim ti sreću u tom trajanju sve dok to oboma odgovara i dok učite jedno od drugog na Stazi kojom se zajedno krećete...

Hvala ti puno Jasna...
Zelim vam svima da se zadržite i ostanete u stanju ljubavi...a kada se učvrstite u njemu, moći ćete da volite neprestano i bezuslovno...počev od sebe...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
Ivana
Iskušenik

Pridružio: 12 Jan 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

matricaria ::

Hvala ti puno Jasna...
Zelim vam svima da se zadržite i ostanete u stanju ljubavi...a kada se učvrstite u njemu, moći ćete da volite neprestano i bezuslovno...počev od sebe...

Imam nekoliko ovakvih prica...no zadnja je ona na kojoj sam najvise naucila i jos uvijek ucim, pojacana time sto smo oboje u energijama, tako da je sve bilo valjda triputa jece....

Ako sretnente tako nekoga,najbitnije je da pocistite odnose, da prekinete veze nastale u proslim zivotima, i trazite da se stvori ona koja treba biti. Pustiti sebe i tu osobu da idete putevima koji trebaju u ovom zivotu bit. Ta spoznaja otvara vrata beskrajnoj ljubavi. Stojte jedni uz druge svim svojim bicem. Oni koji su svjesni, bit ce zadovoljni.
Sad samo treba biti dovoljno pametan u datom trenutku i to primjeniti
Very Happy

Sretno nam svima! Smile
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 16:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam jedan divni spot o TF ali nemam adsl i ne mogu da vam ga postavim na you toube...govori o budjenju jednog i aktiviranj dnk kod onog drugog...
btw sta mislite da li je Marija bila Hristov TF,tim pre jer jako lice i ona je naslonjena na Hristovom ramenu na Tajnoj veceri na kojoj je prisustvovala...
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 16:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

URL=http://imageshack.us][/URL]

Ispruži ruke mila,
želim ti nevidljivim mastilom
živote naše ispisati
Ispruži ruke, mila
svojim bi toplim dahom
da grejem dušu tvoju nežnu
Ispruži ruke
da srce svoje stavim u njih,
da ti sebe dam do celovite Praznine...
Ispruži ruke
da čitavo jedno eonsko putovanje
sećanja na Izvor okoncamo
Ispruži ruke
da ti zvezdana jata galaktičkog Stvaranja podarim...
Ispruži ruke
dopusti da duša moja rosom probuđenog
umije dušu tvoju,
i da oganj vatre moje
sa tvojim ujedinjen gori
Ispruži ruke
čuj stih duše moje
Ti znaš da na kraju Tragaoc i Traženo
Jedno budu.
 Nazad na vrh »
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 20:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tragaoče, jesi li to opet na tragu novoj, mogućoj kandidatkinji? Wink Je l da pripremam vrata za upotrebu? Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
matricaria
Tragalac

Poruka Poslao: 13 Feb, 2009 20:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nijedna vrata se ne otvore, a da se prethodna ne zatvore.
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Feb, 2009 21:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sicusna sam kaplica vode i mogu ispariti.Otkuda dodjoh.
Jesam li to ja kap rose na jutarnjem Suncu u borovoj sumi,ili sam kap vode na kamenu planinskog potoka sto Izvoru hita,ili sam pak otopljena pahulja snezna,sto nenadano na tlo pade,sledec putanju svoju.
Mozda sam necija zedj u pustinji samotnoj,ili suza u oku sina Tvojega.
Sicusna sam kapljica vode,ali zasigurno znam da sam ista kao i Izvor,da od Njega dodjoh i da k Njemu hitam dugim putem samoobmana vlastitih,gde je vreme pojelo trenutke da Izvor i Ja Jedno nismo.Izvor dusa moja iste,Izvoru srce moje hita,i Um moj ispraznjeni,da se umijem,probudim,okupam i uronim u praizvor Svetlece ljubavi,da se sa 0cem/Majkom Nebesnom zagrlim i spojim.
Sicusna sam kapljica vode i mogu ispariti...Izvorom tada postajem i ja....
 Nazad na vrh »
Vedrana

Pridružio: 09 Jul 2008

Poruka Poslao: 13 Feb, 2009 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?gl=FR&hl=fr&v=JEucX_24VRg
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 22 Feb, 2009 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Chekaj me,i ja cu sigurno doci,
samo me chekaj dugo.
Chekaj me i kada zute kise
noci ispune tugom.
Chekaj i kada vrucine zapeku,
i kada mecava brise,
chekaj i kada dugi niko
ne bude chekao vise.
Chekaj i kada pisma prestanu
stizati iz daleka,
chekaj i kada chekanje dojadi
svakome koji cheka.
Chekaj me,i ja cu sigurno doci.
Ne slusaj kad ti kazu
kako je vreme da zaboravis i da te nade lazu.
Nek poveruju i sin i mati
da vise ne postojim,
neka se tako umore cekati
i svi drugovi moji,
i gorko vino za dusu moju
nek piju kraj ognjista.
Chekaj.I nemoj sesti s njima,
i nemoj piti nista.
Chekaj me i ja cu sigurno doci,
sve smrti me ubiti nece.
Nek rekne ko me chekao nije:
Taj je imao srece!
Ko chekati ne zna,taj nece shvatiti
niti ce znati drugi
da si me spasila ti jedina
chekanjem svojim dugim.
Nas dvoje samo znacemo
kako
preziveh vatru kletu,-
naprosto,ti si cheklati znala
kao niko na svetu.
Konstantin Simonov
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40612 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42390 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34111 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30284 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35326 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15879 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9739 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)