ŠAUMBRA SIMPTOMI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2008 15:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čekaš, Dušane, da te PROĐE! hahaha!

Dakle, iako je čekanje na nešto čega i nisi svjestan, vjerovatno vrlo dosadno, tegobno i izaziva ponekad provalu nervoze i bijesa, ne preostaje nam ništa drugo. No, dok čekamo mogli bismo se izvježbati u jednoj vrhunskoj duhovnoj vrlini- STRPLJENJU! Shvatimo da je strpljenje jedan od odlika najvećih duhovnih majstora i stoga dok čekaš da te svi ovi simptomi prođu u međuvremenu bi mogao i nešto korisno za sebe uraditi. Upoznaji sebe, kroz te provale depresije, tuge itd...Da, javljaju se često bez objašnjivog razloga
ali ako malo dublje zađemo u meditaciju, pitajmo našeg Duhovnog Vodiča
šta je razlogom te tuge. I onda prva misao koja ti dođe, bit će odgovor na tvoje pitanje. Vjerujem da i sam ovo znaš, ali eto, nije zgoreg ponoviti ovu oprobanu i pouzdanu tehniku.

I za lrak kad ti je lakše čekati uz pusu, šaljem ti još 3. Ali nema smajlija za njih, pa .... Embarassed
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2008 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E Jasna, sad je čekati zadovoljstvo.

A nisam nikad bio sebičan, pa uzvraćam puse Embarassed Embarassed Embarassed

Wink

Poslednji izmenio Dušan dana 29 Mar, 2008 00:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2008 22:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala, hvala!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 29 Mar, 2008 13:31 pm    Naslov: PUSE ...
Odgovoriti sa citatom

ZAR NIJE SLATKO ...

Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2008 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SHAUMBRA CHANELLING

http://www.zdravzivot.org.yu/download/files/07%20-%20Shaumbra%20channelling%20-%20spiritualni%20kanali.pdf
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 08 Maj, 2008 19:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
Od ovih 12 , ja za sada imam sve, osim 8. i 9.
Pozdrav,Vesna.

Ja imam sve. Krecem se medju dimenzijama. Fizicka dimenzija cini mi se sve manje stvarnom iz dana u dan.

To je samo jedno od imena. Kada je covjek u ovakvom stanju, na njega djeluje u vecem ili manjem postotku kundalini energija. Covjek ima izravan kontakt sa svojim vodicima - ili duhovnim (visokim astralnim) ili onoma koje mi smatramo "vanzemaljcima" (polufizicki i fizicki), ovisno kome pripada. Jedino se ne slazem sa onim segmentom da "mi nekamo idemo". Mi ne idemo nikuda nego se oko nas mijenja "kulisa". Jedan covjek na David Icke forumu takodjer sa navedenim "simptomima" ) lijepo mi je objasnio :"osjecaj da mi nekuda idemo dogadja se zbog iluzije vremena". E sada, sto se se tocno dgoditi sa nama koji intenzivno dozivljavamo promjene svijesti (gama stanje? ) i pocinjemo vibrirati na visim frekvencijama...hoce ni nas neki Val pokupiti..hoce li stara kulisa nestati a nova se pojaviti, hoce li svi ljudi oko nas nestati hocemo li mi nestati, hocemo li oboje nastaviti postojati ali sa dimenzionalnom granicom medju nama, ili cemo prozivjeti cijelo svoje postojanje sa onima koji slicne simptome nisu dozivjeli, ostaje da cekamo i vidimo...

No u tome svemu ima jedna vrlo bitna stvar... to je odgovornost! Nove sposobnosti koje dobijete nemojte nikako zlorabiti jer ce vam se vratiti. Pazite kome dajete energiju i kome se otvarate. I ono sto mi je jedna draga osoba sa ovoga foruma jednom rekla: nemojte se plasiti ukoliko se pocnete perceptivno gubiti, dobijete osjecaj da tonete u sebe ili da ce vas sam svemir usisati li da cete izletjeti iz vlastitog tijela ili kada se zateknete "oko tijela" a ne u njemu...imate cuvare koji vas stite i ni u jednom trenutku necete u sebe primiti trunku energije vise nego ste u stanju podnijeti. To je vrlo bitno za shvatiti.

Oni koji prolaze to "shaumbra stanje" znat ce o cemu govorim. Drugi ce to probati predociti s na neki svoj nacin i izvuci neke zakljucke iz necega sto nisu osjetili i spoznali - sto je nemoguce!!! Osobno sam potrosio strahovito puno vremena objasnjavajuci mnogim osobama sto mi se dogadja, ali ono sto sam dobio od bilo koga tko to nije iskusio, bili su predvidljivi odgovori bazirani na tudjim iskustvima ili na kolektivnim mentalno duhovnim obrascima, ili jednostavno na egu nekih koji ne moze prihvatiti da neki odlaze stepenicu vise od drugih...
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 08 Maj, 2008 19:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kao sto se kaze u Korincanima: "Therefore if any man be in Christ, he is a new creature: old things are passed away; behold, all things are become new."

Corinthians 5:17

...uz apel sagledavanja ne religijske nego ezoterijske dimenzije u ovome Wink

Put Transfiguracije / Celestijalni Put u gnostici, proces Transmutacije u alkemiji i shvacanje hermetickih pricipa: Mentalnog Principa i Principa Korespodencije, ustvari je jedno te isto, a objasnjava ascenziju iz sfera materijalnog. Koji je kriterij? Niti jedan nama poznat posto sami sebe ne poznajemo niti priblizno da bi mogli objektivno prema dubokim kozmickim Zakonima i univerzalnom Znanju odrediti na koji nacin se otvaraju vrata..Inkarnativni put? Obavljeni zadatak (zadaci) kojih ni sami nismo svjesni ili ih blijedo postajemo svijesni?

edno zasigurno znam..da u pitanju nije niti gomilanje tone literature i teorija u glavi a niti tona praktikuma koje vecina upraznjava. Spoznaje? Preklapanje frekvencija osjecaja i misli sa Kosmosom / Univerzumom / ednim / Apsolutom / Izvorom... nek svatko odgovori za sebe ako smatra da je u stanju...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Maj, 2008 20:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Enoch,

U međuvremenu sam prošla i 8. 9. simptom. Upravo sam se vratila sa putovanja, gde sam duže vremena provodila u prirodi, u prelepom pejzažu Vlasinskog jezera, pa sam imala više vremena za meditaciju u prirodi, ali i posle za UZEMLJENJE.
Ona tamo energija je divna, samo jezero je na visoravni od 1200m, a vazduh miriše na lekovito bilje, i pravo je zadovoljstvo udisati ga punim plućima. Jedino, što sam posle imala veliki problem da se ponovo naviknem na ovaj teški beogradski vazduh što miriše na benzin.
Inače, kao i ti, i ja sam pokušala da objasnim mnogim ljudima neke stvari, ali me nisu razumeli. Verujem da je većina nas sa ovog i sličnih foruma prošla kroz to.
Ali, što bi rekao Gurđijev, NEMA NIŠTA TEŽE NEGO OBJASNITI DUHOVNE STVARI ČOVEKU KOJI NIJE DUHOVAN.
Nažalost, kao bacanje bisera pred svinje, po rečima Isusa.

Pozdrav, Vesna.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 08 Maj, 2008 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Potpuno te razumijem. Ja svakodnevno odlazim u sumu pored grada koja se nalazi uz rijeku i trudim se sto cesce posjecivat obliznju planinu. Volim svaki dan osjecati intenzivne nalete energije koja se razlikuju na razlicitim mjestima u sumi i na mjestima uz rijeku (pogotovo na jednom). Pronasao sam par mjesta, i to ne slucajno (recimo da sam bio vodjen) koja imaju izuzetno jaku drevnu energiju, u kojoj se svakodevno "kupam" i balansiram, jer mislim da bi prolupao bez toga (iako zivim u malom sjeverohrvatskom gradu od 50 i nesto sitno tisuca stanovnika). Ljudi to ne mogu shvatiti. Buka na ulicama, buka u kaficima, raznorazne isprepletene energije su samo manifestacije djelovanja niskih frekvencija ojima smo ionako okruzeni po cijele dane. Nema boljeg osjecaja kada na istom mjestu (bilo da je rijeka, suma, planina, more, jezero, potok..samo da je priroda) covjek osjeca razne energije i uci se zivjeti sa njima i u skladu sa njima (makar bile one ponekad i negativne). Interesantno je kako isto mjesto tokom ranih perioda dana (zora, rano jutro, kasno jutro, rano podne, podne, kasno popodne, zalazak sunca, sumrak, mlada noc, ponoc, mrkla noc, noc prema jutru) ima drugaciju energiju (utjecaji sunca, mjeseca, vremenskih prilika, tlaka vlage hartman mreza karijeva mreza, snajderova mreza itd.).
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 09 Maj, 2008 12:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jasna ::
Čekaš, Dušane, da te PROĐE! hahaha!
No, dok čekamo mogli bismo se izvježbati u jednoj vrhunskoj duhovnoj vrlini- STRPLJENJU!

Ko sto Arthur Schopenhauer mudro kaze: "suzdrzati se i izdrzati" (abstinere et sustinere).
 Nazad na vrh »
Schnuffel

Pridružio: 12 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Avg, 2008 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada sam intenzivno na poslednjoj tački. Prethodne su prošle i potpuno je tako bilo. Osećam da sam se mnogo promenila a to uviđaju i mnogi oko mene.
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 05 Avg, 2008 00:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jel osjecas da se kreces "izmedju svjetova", da si cista energija i da se "fizicka stvarnost" polagano rasklapa oko tebe? Osjecas li ovaj hologram? Gledas li jos uvijek ocima ili srcem, dusom i umom (svijescu)? Vidis li cuvare oko sebe? Sta ti govore? Osjecas li novi Univerzum? Osjecas li da si pripomogla njegovu stvaranju? Da li se nadisla vlastita tjelesnost? Osjecas li propadanje u sebe? Osjecas li da gubis razum ili da razum gubi tebe?

Izmedju "shaumbre" i "sizofrenije" nekad gotovo da i nema granice...pa pitam...da li se u potpunosti svjesno procesa "izlaska iz jajeta" ili se malo jaca senzibilnost na energije krivo interpretirala?
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 18:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mozda da podelimo utiske?

Simptomi:
1. razna fizička dešavanja već 7-8 godina, još uvek traju, samo sam ja to dosta zamaskirao sa vežbanjem...
2. Ovo je počelo pre 7 godina i trajalo je 3 dobre godine... prošlo je...
3. E vala plačičičak nikad nisam bio!! Very Happy zezam se... ali nisam imao napade plača...
4. Promene okruženja? Da, za 8 godina promenio sam 5 mesta stanovanja... Nešto mi govori da će se to nastaviti...
5. Ovo je bilo možda i najteže... udara na sve načine... Sada sam razvio novi odnos i još uvek se razvija...
6. Promena je takva da mi se baš spava, volim da spavam- bar 9 sati, a često i 11... Baš volim... Ranije 7-8 sati...
7. Tu me nađe! Jako intezivni, ali bez čudovista i bitaka. Razne situacije iz prošlosti, budućnosti... intezivno je prava reč! Nemogu to da opisem ali ja znam da sanjam i da je to realno koliko i budno stanje i prihvatam to u snovima. Znam da je san i kazem da, da ovo je san ali hocu sad ovo i ono... I javlja mi se budna svest često... Budim se u snu...
8. Razna stanja... nekad imam osećaj da je sve veliko, nekad malo... nekad sam lak, nekad težak... svašta se čuje i vidi...
9. Ovo je možda najizraženije od svega! Pričam sa sobom i to tako što "kreiram" dve strane koje diskutuju o nečemu. Nije to obična priča uma... često počnem o nečemu što me baš iznenadi, hoću reći nisu moje reči- moj tip misli. Neke misli su baš "far out", a u nekima dobijam razne odgovore... To je baš, onako...
10. Ovde dolazi do promene. Bio sam usamljen i morao sam mnogo da glumim... Polako se to menjalo i sad se ispunjujem nekim novim vidom interakcije... a šta reći?
11. Je, je... baš kako je opisano...

Baš me zanima kako vi vidite taj vaš unutrašnji monolog?
.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 21:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::

Baš me zanima kako vi vidite taj vaš unutrašnji monolog?

Ja imam razne unutrašnje monologe a i spoljašnje. Obično kada se dešava nešto važno što treba da razradim, zamislim neko mudro biće kako njemu sve to pričam. Tu se nekad zanesem, pa pričam i naglas.

Onda monolozi druge vrste su oni kada preispitujem sebe, svoja osećanja, svoje motive, pa sve to komentarišem i tragam za uzrocima.

Nekad samo slušam svoj um, i to je ludilo. Haos.

Jedan moj drug je najbolje slikovito opisao um, kaže um je kao soliter. Probudim se ujutru i hoću da pijem kafu, kad soliter počinje...Sretnu se baba Marta i čistačica Mara, pa komentarišu, onda dodje mesar Pera pa im se pridruži, onda neko dete protrči, pa gužva u hodniku. A ja samo vikem: Tišina, pije se kafa."
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
Ana, hvala ti na opsirnom i veoma iskrenom postu. Verovatno ce se mnogi posetioci ovog foruma prepoznati u tvojim iskustvima.
Vecinom smo svi prosli kroz te simptome, neki mozda tek sad prolaze.
Kako smo po Majanskom kalendaru sad u "5. noći", tj. Desetim nebesima, prema tome je u ovoj godini SVE MOGUČE ostvariti!
Mozda sad onda imamo šansu da promenimo tok događaja?
Pozdrav, Vesna.

Hvala Bogu!

Nisam luda i ne ludim...

Znaci, to je sve dio kreacije i ima nas jos, i to puno...Mi smo u stvari onda normalni.

Uf !
NIje mi samo jasno zasto vecina nas, barem mi se tako cini, nekako to sve mora proci sama? Mislim, kuzim, moramo proci osobno kroz preobrazaj, ali htjela sam reci: zasto recimo ove informacije nisam dotakla prije 3,4, 5 godina?
Nego sam se mucila...

Ne da sam lebdila dok hodam, kod mene je taj simptom bio prije 4 godine...cinilo mi se kao da me niti nema. Uzas!
Ponekad nisam bila sigurna jel ja postojim ili ja samo sebe sanjam da postojim kad se pitam postojim li? a ako se sanjam,onda tko sam, sto se ne probudim, kao i uvijek?

Hodam, medju ljudima, a nema me...To je dotle islo, da su se ljudi, kad je bilo najzesce, zalijetali u mene, kao da me stvarno nema...
Hodam po setalistu, glavnoj gradskoj sirokoj ulici, punoj ljudi...Ide zena prema meni, vidim je na 100 m. Ide, ide, ide i ...puf!!! lupi me!
I tako po tri cetiri nekad i pet puta po jednoj setnji od sat dva.
ma, bilo mi je za plakat...
I kako se onda neces pitat sta je stvarnost?

Imala sam vecinu simptoma od ovih 12.
Zadnji se odvijaju ovih mjesec dana: uz jos neke, ziganje, na Staru godinu: otisla kod dr na ekg. Mislila sam da sam dan prije imala srcani, tako me ukocila lijeva strana ledja, ruka, srce...grc. Proslo, ali cijeli dan bila ukocena. EKG - super.
A i vremena, odjednom, imam koliko hocu Laughing Laughing
Za razliku od prije, kad bih nekad pomislili da mi je netko provalio u stan, a ono - nije, to sam se samo ja dolazila presvuc i bacala stvari okolo, jer sam imala takav posao, da kad je frka - radi baby around the clock! People has a right to hear!

I sad mi je sve glupo i nezanimljivo...Sto se tice posla. do sada me je nekako uvijek navodila ta srast, ona mi je bila korektiv sta treba, sta ne gdje da odem, sto da izbjegavam..
Sad sam izgubila profesionalni identitet jer je nestala ta strast a novu nisma nasla.
Dapace, zamijenila ju je svijesnot o glupost i ispraznosti i besmislu ovog posla.
Umjesto panike, nastupila je smirenost.

Ana,
hvala ti na iskrenoj poruci....
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34786 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 93291 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30841 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42885 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30805 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35881 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43215 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)