ŠAUMBRA SIMPTOMI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Ana
Gost

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 23:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvončice draga da li se poznajemo? Imam neki osjećaj da se poznajemo....a za ovo što sam ranije napisala o šaumbri ....baš sam i imala taj osjećaj da će nekom pomoći taj post dok sam ga pisala....naravno u nekom smislu. A danas je opet druga priča....još me jače šibaju šaumbre...jedan od tih simptoma je i bio što nisam imala potrebe da se uključujem na ovaj forum ili bilo kakva masovna okupljanja,zabave,diskusije itd......htjela sam da tihujem i osluškujem samu sebe. Samo vjeruj sebi to je jedini način....niko nas ne može voditi u našem životu bolje od nas samih.....
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ana ::
Zvončice draga da li se poznajemo? Imam neki osjećaj da se poznajemo....a za ovo što sam ranije napisala o šaumbri ....baš sam i imala taj osjećaj da će nekom pomoći taj post dok sam ga pisala....naravno u nekom smislu. A danas je opet druga priča....još me jače šibaju šaumbre...jedan od tih simptoma je i bio što nisam imala potrebe da se uključujem na ovaj forum ili bilo kakva masovna okupljanja,zabave,diskusije itd......htjela sam da tihujem i osluškujem samu sebe. Samo vjeruj sebi to je jedini način....niko nas ne može voditi u našem životu bolje od nas samih.....

Draga Ana,

I ja imam isti taj osjecaj dok citam tvoje tekstove, kao da se znamo. Mislim da se prepoznajemo.
Vjerojatno se u konvencionalnom smislu nismo upoznale, cini mi se da si ti iz Sarajeva? ja iz Ri.
Premda, nikad se ne zna...

Ma, mislim da i ti kao i ja imas tu potrebu "izbaciti" iz sebe ta iskustva kako bi ti se vratila pojasnjena...
Meni o vlastitima nije neugodno govoriti jer sam u potrazi za objasnjenima a kako bi ih drkcije nasla, ako ih ne trazim, i ne verbaliziram?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ana
Gost

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 00:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa da evo prvog sinhroniciteta...ja sam danas upravo bila u nekim poslovnim pregovorima sa Rijekom...i baš se kanim pojaviti tamo u dogledno vrijeme. Onda da ...ovo može biti kao neka potvrda,vjerovatno smo karmički poznanici. Zvončice samo naprijed i zazvoni si najljepšu vibraciju u svoj život. Naravno da nisi luda,kao što vidiš ima nas jako mnogo ''božijih ludaka''. Svaki dan je novi izazov....kako ploviti na olujnom moru u malom čamcu? Na kraju i kad uplovimo na obalu....izadjemo jači nego što smo bili....vrlo često sa krvavim ranama i smrznuti ....ali ipak živi....ostaje nam na kraju da je ipak bolje se indetifikovati sa životom i samim Stvaraocem nego sa ranama ili bolovima zadobijenim na putu.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 01:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ana ::
Pa da evo prvog sinhroniciteta...ja sam danas upravo bila u nekim poslovnim pregovorima sa Rijekom...i baš se kanim pojaviti tamo u dogledno vrijeme. Onda da ...ovo može biti kao neka potvrda,vjerovatno smo karmički poznanici. Zvončice samo naprijed i zazvoni si najljepšu vibraciju u svoj život. Naravno da nisi luda,kao što vidiš ima nas jako mnogo ''božijih ludaka''. Svaki dan je novi izazov....kako ploviti na olujnom moru u malom čamcu? Na kraju i kad uplovimo na obalu....izadjemo jači nego što smo bili....vrlo često sa krvavim ranama i smrznuti ....ali ipak živi....ostaje nam na kraju da je ipak bolje se indetifikovati sa životom i samim Stvaraocem nego sa ranama ili bolovima zadobijenim na putu.

Ha! Vidis, vidis...nema slucajnosti.

Sto se mora tice - znam da si upotrijebila metaforicku sliku, ali malo sam zvrkasta veceras - da mi je barem pucinom plovit!!!

Najljepsi dio mog zivota bio je kada sam desetak godina bila intezivno vezana za more, znala sam provesti i po pola godine na barci na jedra i na pustom otoku zimi (kornati).

More me je naucilo da prepoznam pravi izbor, sta je ispravno i istinito, nema dvojbi, nema lazi, nema ega.
Cim g. Ego ispliva, cim pomislis da si svladao more, da si zagospodario njime jer znas dignut jedra i odredit kurs - more te poklopi. Pokaze svu svoju silovitu cud, pokaze priroda svoje lice. Gadno. Pitam se sada, je li onda manifestacija moga ega pogodila i prirodu jednako tako silovito kao sto mi je uzvratila? vidis, to mi do sada nije palo na pamet.

Jedino si siguran na moru kad ukrotis ego, kad ga anuliras. Onda te more cuva.
Stvarno vjerujem da je zivo...

Sad mu se prvo poklonim, pozdravim ga i zamolim da me pazi dok krecem u plovidbu. I nakon faze bojanja, zaustavila sam se na pravoj mjeri: more se postuje. Duboko.

Uzasno mi fali taj kontakt s prirodom koji sam imala. Sad se zna dogodit da po tjedan dana ne vidim more, a ispod prozora mi je...
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Sep, 2009 22:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istinska ljubav potice od Boga. Punocu te ljubavi mogu da osete samo srca koja su prociscena sospstvenim otvaranjem. Kada se srce otvori, osecanja postaju kanali kroz koje Bozja ljubav tece ka celom svetu.

Ljubav dolazi od Boga kroz dusu.

Ljubav je slobodna od svih zakona, ljudskih i prirodnih, uzvisenija od svih duznosti.
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 09:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas procitah, pa da podelim sa tobom i svima ostalima...

Kada tkaš potku života ,
neka njene niti budu povezane uvek sa nebom...

Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 17:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jedini nacin na koji covek direktno spoznaje istinu,
je sopstvenim iskustvom i razmisljanjem.
Nebeske misli sjedinjuju mnoge vekove u sadasnjost!
Razmisljajte nebeskim mislima.

Misli o kojim razmisljas tokom meditacije, neka ne budu
zaboravljene dok si zauzet raznim poslovima.
Naoruzaj se nebeskim mislima.

Misli su pretke akcije. Ako zelis unaprediti svoje postupke
- procisti svoje misli.

Priroda stvari oko Tebe je onakva kakvom je zamisljas.
Tvoj zivot je rezultat Tvojih misli i nacina razmisljanja.
Misli su cigle kojima si izgradio sopstvenu zgradu licnosti.
Misli odredjuju buducnost. Svet je oko Tebe samo reflexija
tvojeg razmisljanja.

Ti si pogodjen razlicitim stvarima samo u saglasnosti
Tvoje licne ideje o njima. Um vidi vrednost samo u stvarima
kojim intenzivno veruje. I ako svi mi vidimo iste stvari,
svaki im pridajemo razlicite vrednosti.
u odnosu na ideje koje imamo o njima.

Ne postoji nista sto se nemoze postici, kada se tvoje misli
usmerene u pravom smeru.

Zapremina prostora, kao i duzina vremena su pojmovi
koji su relativni zavisno tvom nacinu razmisljanja.
Ti iskusujes onako kako mislis.

Razvij cisti razum i koje god stvari i svetove ces hteti
dobiti, dobices te svetove i te stvari.

Sri Swami Sivananda - Thought Power
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
MEDUZA
Tragalac

Pridružio: 27 Maj 2009

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 09:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka, zahvaljujem ti iz srca, zahvaljujem i ostalima.
Imam svih 12 tačaka, i tako se radujem sto nisam sama, što smo u stvari duhovna porodica sličnih....
BOG se pobrinuo da se nađemo , da bi nam se olakšao ovaj transfer svesti.
Enoch, slažem se sa tobom da u stvari niko ne ide nigde, nego se radi samo o podizanju svesti na više frekfencije.
U prilog ovom, navešću jednu Tibetansku poslovicu:

NI - KO
NI -GDE
NE- IDE

Poljubac...

Poslednji izmenio MEDUZA dana 13 Sep, 2009 20:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku ICQ broj
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 13:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poljubac...
 Nazad na vrh »
zvezdica
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Okt 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 10:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Vakan Tanki...zahvaljujem ti se što si napisao simptome,našla sam ih baš u trenutku kada se redovno kočim,imam bolove u ramenima i ledjima,zaplačem se na film koji sam gledala hiljadu puta,a trenutno sam u tako depresivnom stanju,da ležim i buljim po ceo dan u jednu tačku.Firma mi se raspada,ne želim nikoga da vidim,muž mi je rekao da lenju osobu u životu nije video...Jasno mi je da se nešto dogadja,ali nije bilo jasno šta...Mislila sam i da je to zato što sam odlučila da se razvedem,što sam ostavila cigarete i što sam dužna novaca na svim nivoima...MAda,sve se zaustavlja na nekim nivoima pre suda i svi za sada(čak i banke)imaju razumevanja,ali ako mi novac uskoro ne krene...pa,Bog da Bog uzme,valjda...
Mislim se kako ću ovo ili ono,ali sam i to odustala,NEMAM INTERESA za Zemaljske gluposti,što može imati debele posledice,obzirom da sam knjigovodja...
Onda vičem za svašta,pa se smejem ko šašava,pa me mrzi da otvaram usta,pa tako...
Ko god želi da proba,neka izvoli.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 14:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvezdice,

imaš dva načina: možeš se žderati oko svega ili izabrati da malo prostudiraš šta je to dobro u tvom životu i kreneš s pozicije da cijeniš ono što imaš.
Stvari su ionako takve kakve jesu.

Vjerujem da nisi osobno toliko odgovorna za financijski debakl, dakle, on je više posljedica globalne situacije; znači, osim tebe, banke su prepune loših plasmana i ako bi išle đonom, ne bi im se dobro pisalo. Dakle, u zatvor nećeš (ionako su prepuni, tko bi sve to financirao). valjanija si im ovako, potencijalno solventnija.
to će se nekako riješiti, opet po inerciji.

Opusti se i zamoli anđele da ti pomognu...Imaš negdje na forumu, možda i na ovom podforumu temu Anđeli, postavila je Analeta, pa pokušaj krenuti s tim čitanjem...

Sretno.
 Nazad na vrh »
zvezdica
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Okt 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 14:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma,znam ja to da necu u zatvor,to sam rekla onako...
NAsla sam skoro negde da se ne trazi novac nego OBILJE,da je VEOMA pogresno traziti novac tako da to izbegavam.
Obzirom da je porodicna firma,veruj mi da je besparica posledica nekih drugih stvari,mada ima uticaja i globalna kriza...
Menjamo se,znas,mladja sestra i ja smo suvlasnici,otac osnivac,pa to ima veze bas sa energijama.ZNAM.
Takodje,znam i da ce biti dobro,jer radimo na sebi,pa ce novac doci vremenom kao posledica dobrih promena.ZNAM.
Ne sekiram se,mozda delujem,ali odavno sam prestala da se sekiram.
BRIGA jednako LENJOST
STRAH jednako NEDOSTATAK VERE
 Nazad na vrh »
woman
Iskušenik

Pridružio: 16 Apr 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 07:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam vecinu navedenih simptoma,od kojih bi rekla da najteze podnosim ovaj prvi,traje vec 5 god,doktori kazu da sam ok,ali nisam,imam strasne bolove,katkad mi ruke utrnu,odnosno to nije klasicno trnjenje,zapravo imam osecaj da nemam ruke,kao da nisu deo mene.A sto se tice plakanja....ajoj,tek to me drma,ali ...proci ce braco i sestre.
ganima
Iskušenik

Pridružio: 15 Feb 2010

Poruka Poslao: 24 Mar, 2010 08:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni svi ovi simptomi jako liče na posledice aktivacija određenih programa. Onda ti kažu "ništa ne brini" to je sve normalno. A ono ustvari manipulišu tobom kako hoće.
 Nazad na vrh »
ganima
Iskušenik

Pridružio: 15 Feb 2010

Poruka Poslao: 24 Mar, 2010 09:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da pojasnim stvari. Naravno ne mora odmah sve da se tumači kao programiranje uma, međutim ovo mi jako smrdi na to.

Citat:
1. Bolovi i "žigovi" u tijelu, posebno u vratu, ramenima i leđima. Ovo je rezultat intenzivnih promjena na nivou vaše DNA (DNK) kako se "Kristovsko sjeme" budi unutar vas. Ovi bolovi će proći.

Promena DNK je dug i spor proces. DNK se menja kako se naša svest menja. Iako smo sada u intenzivnom periodu promene svesti, osećaj "žiganja" i pečati su specifični kada vam se aktiviraju čipovi u telu ili kada vas bombarduju ELF zračenjem na određena mesta, na primer u temenu glave možete osetiti probadanja, kao i u svim ostalim čakrama.

Citat:

2. Osjećaj duboke unutarnje tuge bez ikakvog vidljivog razloga. Uzrok ovome je to št osada otpuštate svoju cjelokupnu prošlost (ova i sve prethodne živote) i to uzrokuje osjećaj tuge, potištenosti. To je slično osjećaju kad selite iz kuće u kojoj ste živjeli mnogo, mnogo godina u novu kuću. I koliko god željeli da se preselite u novu kuću, tu je ta tuga što ostavljate iza sebe sva sjećanja, energiju i događaje koje ste imali u staroj kući. Ovo će također proći.

3. Plačete bez razloga. Uzroci su slični gore opisanima. Dobro je i zdravo pustiti suze da teku. To pomaže da se oslobodite stare energije koja se nakupila u vama, unutra. I to će također proći.

Jedna od najupečatljivijih posledica ELF-a. Plakanje je zdravo, ali ako oslobađamo određene stvari koje su u nama. U suprotom, ELF izaziva negativnost u vama,koja se sakupi i onda to ispoljavate kroz plač. Tako nagomilana negativnost vama onemogućava da napredujete.

Citat:
4. Iznenadna promjena posla i karijere. Veoma čest simptom. Kako se mijenjate vi, tako se mijenjaju i sve stvari oko vas. Nemojte brinuti o pronalaženju "savršenog" posla ili karijere u tom trenutku. Ovo će također proći. Vi se nalazite u procesu tranzicije /prelaska/ u možda ćete promijeniti nekoliko poslova (radnih mjesta) dok se ne skrasite u onom koji odgovara vašim interesovanjima.

U normalnim okolnostima, ovo bi bilo sasvim tačno. Međutim aktivacijom raznim programa, jednostavno se izmeštate na određeno mesto na kojem ćete imati određenu ulogu za uspostavljanje novog svetskog poretka.

Citat:
5. Povlačenje iz porodičnih odnosa. Vi ste povezani sa vašom biološkom porodicom putem stare karme. Kada siđete sa karmičkog točka, vezanost za stara prijateljstva i porodične odnose je otpuštena. Izgledat će kao da se opraštate od vaše porodice i prijatelja. Ovo će također proći. Nakon određenog vremenskog perioda, vi ćete razviti nove veze sa porodicom i pirateljima ako za to bude potrebe. Međutim, tada će vaši odnosi s njima biti bazirane na novoj energiji bez karmičkih vezanosti.

Na ovaj način se izolujete od onih gde se osećate sigurno. Izolacija unosi osećaj sigurnosti i straha. Ovo gore što je napisano je totalna budalaština. Mi smo uvek povezani sa dušama iz karmičkim tokova, čak i kada se karme budemo oslobodili. Bili smo povezani sa njima i pre nego što smo ušli u karmu.

Citat:

6. Promjene u spavanju. Moguće je da ćete se buditi mnogih noći između 2 i 4 sata ujutro. Mnogo se unutrašnjeg rada odvija sada u vama i to često uzrokuje da se probudite kako biste se "odmorili" (od tih unutrašnjih procesa, op.prev.)Nemojte brinuti. Ako se ne možete vratiti natrag na spavanje, ustanite i radite nešto radnije nego da legnete u krevet i brinete o onim vašim svakodnevnim problemima. I ovo će također proći.

Naročito ćete se probuditi i videti da je na satu dva i dvadeset dva, tri i tridese tri, itd. Ovo su sve okidači za programe. Programiranje se vrši najčešće dok spavate. Tako je,nemojte brinuti, budite zaokupljeni svakodnevnicom,dok vas mi programiramo Twisted Evil

Citat:
7. Intenzivni snovi. Ovo može uključivat i snove o ratu i bitkama, zatim snove u kojima vas neko goni ili se susrećete sa čudovištima. Vi doslovce otpuštate iz sebe staru energiju, i te energije prošlosti su često simbolizirane ratovima, bježanjem i čudovišnim prikazama. I to će također proći.

Ovo su jednostavno maskirani prikazi onoga što vam se dešava u toku programiranja.

Citat:
8. Fizička dezorijentisanost. Povremeno osjećat ćete se veoma "neuzemljenim". Prostor će vas jednostavno "izazivati" jer ćete osjećati kao da ne možete stopalima da dodirnete zemlju, ili ćete imati osjećaj da hodate između dva svijeta. Kako vaša svjesnost prelazi u novu energiju, vaše tijelo ponekad zaostaje. Provodite više vremena u prirodi koja će vam pomoći da primzeljite novu energiju u sebi. I ovo će također proći.

Dezorijentacija je ono što se postiže u programiranju. Tada niste usidreni, mozak vam je van balansa. Jedino je ova zadnja rečenica nešto što vredi, provoditi vreme u prirodi.

Citat:
9. Učestalo pričanje sa samim sobom. Sve češće ćete pričati sami sa sobom, i odjednom ćete shvatati kako već pola sata mrmljate i pričate sa sobom. Naime, novi nivo komunikacije se sada odvija u vašem biću i vi se nalazite na vrhu ledenog brijega koji se zove pričanje sa samim sobom. Ta konverzacija će se povećavati i postajat će fluidnija, koherentnija i produbljenija. Vi niste ludi, vi ste jednostavno Šaumbra koja se kreće u novoj energiji.
(Ovdje autor pod pojmom Shaumbra smatra svakog pojedinca koji se dovoljno probudio i svjestan je svog pravog porijekla).

Haha, moram da se nasmejem. Laughing O ovome smo pričali pod temom "Buka".

Citat:
10. Osjećaj usamljenosti, čak i kad ste u nekom društvu. Osjećat ćete se samima i uklonjenima iz društva drugih ljudi. Imat ćete želju da pobjegnete iz grupa i masa ljudi. Pošto ste Šaumbra, vi hodate svetom, ali usamljenom stazom. Kako vam emocije usamljenosti sve više stvaraju nemir, to će vam biti sve teže da se povežete s drugim osobama u ovim vremenima. Osjećaji usamljenosti također su povezani sa činjenicom da su vas vaši Vodiči napustili. Oni su bili sa vama na svim vašim putovanjima i u svim vašim prethodnim životima. Za njih je došlo vrijeme sada da odu i vrate se Kući, kako biste vi prostor svoga bića ispunili vlastitom božanskošću. I ovo će također proći. Unutrašnja praznina ispunit će se ljubavlju i energijom vaše vlastite Kristovske svjesnosti (Kristovska svjesnost = naše Više Ja)

Isto kao i ono sa porodicom.

Doduše, u normlanim okolnostima, slažem se sa time da se prilikom promene svesti i interesovanja možemo osećati usamljenima naročito ako ne nalazimo sagovornike u svetu gde su svi zaokupirani računima i kreditima.

Citat:
11. Gubitak strasti/zainteresovanosti. Osjećat ćete totalno odsustvo strasti, sa malo ili nimalo želje da radite bilo šta na svijetu. To je uredu, i predstavlja dio ovog procesa. Upotrijebite ovaj period života da ne radite - ništa. Ne borite se sa sobom kad je u pitanju ovaj osjećaj, jer i taj osjećaj će nakon nekog vremena - proći. To je slično restartovanju vašeg kompjutera. Morate ga zatvoriti na određeno vrijeme kako biste uveli sofisticirani nov softver ili u ovom slučaju novu energiju hristovskog sjemena.

Otupljenost, nemogućnost da se pronađe put, nemogućnost da se povežemo sa samim sobom. Odsustvo zainteresovanosti dovodi do prepuštanja situaciji koja nas kružuje, do lenjosti, do nemarnosti. Ovo će da traje da bi novi program koji se aktivira u vama omogućio da ga sa radošću i svojevoljno prihvatite. Najčešće su to new age, religiozni, a sve za implementaciju new world religion.

Citat:
12. Duboka čežnja za Domom. Ovo je možda najteži i najizazovniji od svih simptoma i vaših trenutnih uslova življenja. Možete osjećati duboku i preplavljujući želju da napustite ovu planetu i vratite se Domu svome. To nije suicidalan osjećaj. Nije baziran ni na bijestu ili frustraciji. Ne želite praviti veliku buku oko tog osjećaja ili "dramiti" oko toga ne samo drugima, već ni sebi. Postoji u vama jedan tihi dio koji želi otići Kući. Korijen ovom osjećaju je zaista jednostavan. Vi ste završili svoj karmički ciklus. Vi ste ispunili vaš ugovor za ovaj život. Spremni ste početi novi život dok ste još u ovom istom fizičkom tijelu. (To znači da ste završili u cjelosti sa karmom ovog života i umjesto da umrete što bi ranije bio slučaj - u prethodnim životima, zahvaljujući specijalnoj Milosti koja dolazi od samog Boga datoj u ovim posebnim, "zadnjim" vremenima, u mogućnosti ste da započnete novi život u istom tijelu, a da ne morate prethodno umrijeti - op. prev.)
Dakle, tokom ovog procesa "prelaska", imate unutrašnja sjećanja na to kako je biti na drugoj strani.

Ovo je jedino ispravno što možete da osetite, taj osećaj čežnje za "domom". A to je da "nešto nije u redu". Vaše pravo "ja" oseća da nešto smrdi i želi da se iščupa iz toga. A onda sledi aktivacija programa, i paf! vi mislite da ste završili karmički ciklus, i započinjete novi život .....sve u Novom svetskom poretku na čelu sa Novom svetkom religijom. Twisted Evil
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34338 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 92373 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30539 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42760 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30630 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35724 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43096 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)