ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 12:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto sam započeo priču o novom dobu Vodolije - čoveka i prelamanju Božije Svetlosti (Lav-sunce-brušenje dijamanta) kroz njega, nastavljam svoje zodijačke mudrolije na vašu veliku radost. Very Happy
Reč je o dva preostala fiksna znaka Škorpionu i Biku. Najviše bih voleo da udarim odmah u Slovensku divoniju (Zmaj-Vuk-Bak), ali o tome na drugoj temi pošto se mnogi ježe i od takvih pomena. Misle valjda da se time širi mržnja? Stereotipi...protiv toga se i borimo. Da borimo, ovde je reč o borbi!
Ko se bori? Ratnici Svetlosti, ili simbolični Sveti ratnici.
Ko je vođa Svetih ranika? Arhanđel Mihajlo (Mihael, Mihovil...)!
Koja su dva najpoznatija Sveta ratnika u hrišćanstvu?
sv Georgije i sv Dimitrije!
Mitrov dan hajdučki rastanak, Đurđevdan hajdučki sastanak.
To je otprilike 6 meseci, ili 180 stepeni. Opozicija Bika i Škorpije.

Georgije znači zemljoradnik i sporedno je ime za Zevsa (Bog zemljoradnje u jednom od vidova). On ubije Aždaju, mitsko biće koje u prošlosti nikako nije bilo negativno i vezuje se za sledeće životinje: vuk, zmaj, zmija, orao i Škorpija. Ovaj svetac se praznuje 6.5.(pravosl.) i 16.11.(katolici)

Dimitrije znači zemljin rod i etimološki je vezan za Demetru (Cereru) boginju zemlje i Mitru (?). Mitra je predstavljen u borbi sa bikom i kao sam Bik, a vezuje se i za Apolona (Bog Sunca i Svetlosti). Njegov mit je veoma slavljen pored Persije i u Rimu do hrišćanstva. Sremska Mitrovica je dobila ime po Dimitriju i slavi tu slavu 8.11.

Vidim da je mnogima dosadno, zašto ovo sve pričam? Dobijao sam tri puta od Anđela-duha vodiča ovu sliku.

Od višeg ja sam dobio ovo:

Zatim sam opsednut tim simbolima izmudrovao sledeću geometriju:

Sv Teodor Tiron je takođe Sveti Ratnik, njegove mošti se čuvaju u manastiru Novo Hopovo kraj Iriga! Slavi se 2.3. (pravosl.) i 9.11.(katolici)

Kažite iskreno nešto o ovome. Kakve su vam asocijacije? Da li sam mnogo prolupao? Da li treba hitno da se uzemljim ili da ostanem u ovom stanju?
Od prošle nedelje se stvarno sve promenilo...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 12:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Protomajstor ::

Georgije znači zemljoradnik i sporedno je ime za Zevsa (Bog zemljoradnje u jednom od vidova). On ubije Aždaju, mitsko biće koje u prošlosti nikako nije bilo negativno i vezuje se za sledeće životinje: vuk, zmaj, zmija, orao i Škorpija.

evo nešto sa teme KABALISTIČKA ASTROLOGIJA:

"U ekstremnom svetu Škorpije ljubav je sve. Ako osete da im ljubav nije uzvraćena u istoj meri, ova ljubav se može pretvoriti u mržnju. Teško im je da oproste i zaborave. Tipična Škorpija neće odmarati dok se ne osveti nekom ko ga je izdao. Ovo je najveći Tikun Škorpije - da nađe sredinu, da živi, voli i da pusti stvari."

...

Pobediti aždaju = pobediti ego... (to je moje shvatanje)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 12:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Easy
Ako ne možeš da ubiješ ni mrava, zašto si se onda spremao da naručiš mač preko interneta?

Easy, pa zar to još nije jasno - da ga polomim Very Happy
A možda da nataknem kobasice, pa na roštilj...
 Nazad na vrh »
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 12:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zoran iz Zemuna ::
Easy
Ako ne možeš da ubiješ ni mrava, zašto si se onda spremao da naručiš mač preko interneta?

Easy, pa zar to još nije jasno - da ga polomim Very Happy
A možda da nataknem kobasice, pa na roštilj...

možda volim da verujem da su kobaje neke vegetarijanske, od soje... Wink
 Nazad na vrh »
vericaizvor
Na duhovnom putu

Pridružio: 23 Okt 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 12:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Protomajstor"]
Vidim da je mnogima dosadno, zašto ovo sve pričam?

SIGURNO NIJE DOSADNO, CAK MI SE CINI DA SI SVE BLIZE SVOM ZRAKU-NAMERE. Laughing

Kažite iskreno nešto o ovome. Kakve su vam asocijacije?

PA KAKO SAM JA RODJENA NA MITROVDAN, I TO POD DUPLOM ZASTITOM ARHANGELA MIHAILA (sa mamine i tatine strane), KAKO SU U IZVORU PRVI GOSTI BILI MITROVCANI (vrlo dragi) A I SADA SU NAJBROJNIJI, JASNO TI JE KAKVE SU MI ASOCIJACIJE. Razz
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 13:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Kada sam te pitao ... vec sam odgovor dao sam sebi u tvoje ime ...zar ne... JESI MI DAO ODGOVOR ISTINO , ALI SAM HTELA DA ZBOG DRUGIH LJUDI KOJI OVO ČITAJU , POJASNIM MALO ono što sam prethodno napisala ( ako sam uopšte uspela u tome ) .

Vidim da ti mene uopste... nisi pratila... PRATIM JA TEBE , JOŠ KAKO !!! KAO I TI , VOLIM ISTINU !

Probaj tu silnu energiju sto izbacujes, sagoriti u sebi. HVALA TI NA PODRŠCI I SAVETIMA ! TRENUTNO SAM U FAZI KADA KAO KANAL ŠIRIM ENERGIJU ...

Spavaj lijepo.

DA ZNAŠ DA SAM ODLIČNO SPAVALA !

Poljupčići za tebe !!! Poljubac... Cmok Poljubac...
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 13:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Easy, ako veruješ da u kobasicama ima mesa, vreme je da ozbiljno preispitaš stavove Very Happy
PS. Mač je za carinu ladno oružje, pa sam naručio oko 8 miliona Amorovih strela. To puštaju, i nema PDV
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 13:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ko se bori? Ratnici Svetlosti, ili simbolični Sveti ratnici.
Ko je vođa Svetih ranika? Arhanđel Mihajlo (Mihael, Mihovil...)!
Koja su dva najpoznatija Sveta ratnika u hrišćanstvu?
sv Georgije i sv Dimitrije!
Mitrov dan hajdučki rastanak, Đurđevdan hajdučki sastanak.

.

A ...Proto napisao si i ovo -

Zeus Pater(Grci) = Juppiter(Rimljani) = Thor (Germani) = Perun (kod Starih Slovena)

Perun.

PROTO ...o tome ja pricam ...

TO JE ONO STO SVI TREBA DA TRAZIMO ... U TOME JE TAJNA ...

A ako nastavis sa PERUNOM .... doci ces do jednog dana -- C ......

Pa ces onda saznati da imamo samo jedan dan od svih 365 .... samø jedan je slobodan ... nas ,,, svi ostali su pod vlsti ... negativnosti ...

OD TOGA JEDINOGA DANA POCINJE ... NASE BUDENJE ... OSLOBADANJE OSTALIH DANA ...

tO SI VIDIO...

O TOME VAM JA SKROZ PISEM ... I O NJEMU ......!?

SJETI SE KADA SAM REKAO ... da svki dogadaj veliki i mali ... na kraju ostavlja znakove za novi pocetak.

Poljubac...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 14:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molim bilo koga od vas .. da stavite ovdje ... da Vinčijeve slike ... kod ...

Gdje Bog sa desne strane, kraljica u sredini,i Isus sa lijeve strane ...

Krunisanje kraljice

Druga slična slika gdje Isus drzi križ u rukama u krilu ...

Tu vam leži sva tajna .
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vericaizvor ::
Vec neko vreme (oko 20god) su svi Veliki Zraci usmereni ka Zemlji, i to Srebrni, Zlatni, Ljubicasti, Beli kao i neki podzraci, a namenjeni su prevodjenju u visu (duhovnu) dimenziju tj.podizanju Zemlje na 4. nivo.
Sve biljne, zivotinjske vrste, kao i ljudi koji mogu da se prilagode novonastaloj vibraciji, mogu da koriste nove energije i da nastave dalje. Svi drugi ce slediti stare vibracije.
Kako je celokupno delovanje bilo dostupno svima, a malo ih je uspelo da se samostalno domognu tih energija, ocito je da se "nesto" dogodilo prilikom zajednicke meditacije, te da su mnogi osetili slicne promene.
Naime, skoro svi su imali glavobolju, manju ili vecu, sto je znak da su Nove energije prihvacene preko krunske cakre. Te energije nastoje da izvrse celokupnu promenu u organizmu osobe, pa su i propratne pojave, najcesce ove koje su opisane. Rolling Eyes

Draga naša Verice Izvorska,
Puno ti hvala što nesebično sa nama deliš sve ove informacije,
i mudre savete.
I što bi rekli Plejađani u svojim Objavama -
Informacija je SVETLOST a ljubav je MUDROST...

Pozdrav i poljubac Cmok

.
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sant55 - 27. februar 2006. u 08.42 (62.128.*)

Prosto je nevjerojatno koliku ogromnu snagu i energiju posjedujete.
Ali ...GOSPOD BOG NAS... JE SIGURNO TUZAN I ZALOSTAN...sto tu energiju ne upotrebljavate da ucimo znanje a sa znanjem pravu vjeru. jer... ON... nas je stvorio upravo zato da sa tom energijom rastemo i... Sebe i Njega...
Da bi postao... junak... moras prvo biti... ratnik...
Da bi postao pravi ratnik, moras prvo spoznati sebe... a to je početak i možda naj tezi dio...
Kada si spoznao sebe blizi si ...Bogu...Suncu...Svijetlosti i ljubavi njegovoj.
Onda ćeš shvatiti koliko je ...Krajlevstvo Njsgovo... a koliko je tvoje granicom ograniceno.
Vidjet ćeš koliko je jlubav važna u tebi i porodici tvojoji da je... brak...porodica... najveca sveinja... i da se brani sa ljubavi ane sa,?.?.?.?
Kada to sve shvatis...sjedi na valove svijetla...ljubavi...i idi u bitku neka ti to bude oruzje...budi nebeski setac ili jahac...biti ćeš blagoslovnjen.

Sva prorocanstva o katastrofama su data na upozorenje...NE DA IH CEKAMO...ZDRAVO ZA GOTOVO... NEGO DA RADIMO NA TOME DA SE ONA NE DOGODE...NE ISPUNE...
Koja prorocanstva se nisu ispunila... sprečili su ih...NEBESKI LETACI I JAHACI...dali vi niste upravo protiv njih...NEDOZVOLJAVATE...
NEZNAJUCII NEZNANJEM SVOIM...

GOSPOD BOG NAS NEKA NAM...OPROSTI... NEZNANJE NAšE...A UZ NASU VILJU...NEKA NAM POMOGNE... DA SE OKRENEMO PREMA ISTINI PREMA NJEMU!!!

Lijep pozdrav!
nebeski_setac (¤) - 27. februar 2006. u 12.23 (registrovani član)
Sant55, krivo sedis al pravo besedis \„Sva prorocanstva o katastrofama su data na upozorenje...NE DA IH CEKAMO...ZDRAVO ZA GOTOVO... NEGO DA RADIMO NA TOME DA SE ONA NE DOGODE...NE ISPUNE...\”
nazalost, ovoga puta MI SRBI UTICAJA NEMAMO.

Sant55 - 27. februar 2006. u 14.52 (62.128.*)
Sedam godina sam ja na ovom forumu... i slabo kad pišem...
Ali zbog tebe i ovih par drugih,zbog ogromne te energije sam ono napisao.

Sjeti se da je 2000. prošla...DA JE SADA VRIJEME BUDENJA...
Sada je vrijeme...KO JE TAJ I GDJE JE...sto nas budi...ali bez naše pomoći neide...i... jeste potekao je iz...SRBIJE...ali ne da uvelica Srbe toliko koliko spasava...COVJECANSTVO...

Gore si si dao prvu polovicu odgovora sam sebi... aja sam ti dao drugu.
...es mlacenje prazne slame...ostavi, baci sve... jr nikada nisi imao zdrav početak kao sad.
Pa čak idi i u ono selo gdje su oni proroci... pitaj ih o ovome...

Ni na jednom forumu neucestvuj vise ...dok nenades istinu... a onda je sa ponosom svoim i svoih predaka objavi ovdje...

Javi se samo još jednom da znamo kakva ti je odluka.

Sa ...velikim... postovanjem...budi mi pozdravjlen... i idi putem sam... negledaj na druge... jer druge trebes spasiti...

nebeski_setac (¤) - 27. februar 2006. u 16.38 (registrovani član)
Sant55, ne znam da li me poznaje i van interneta ali kao da znaš šta se sada desava u mom zivotu...
do zdravog početka je moralo preko trnja...uprvo sam izasao iz trnjaka sav izgreban...
idem, nisam sam, Vila je sa mnom...

nebeski_setac (¤) - 28. februar 2006. u 04.37 (registrovani član)
„ idi putem sam... negledaj na druge...”
i ovo ti stoji, ne može drugacije, nego sam samcit...probao u drustvu, ne ide, skrece se sa puta...!

Sant55 - 1. mart 2006. u 00.15 (62.128.*)

Svaki covijk je drukciji... pa su mu stoga i putevi drugaciji...
Ali bi...TREBAO... cijl biti isti...jer za sve...LJUDE... bez obzira na broj,istina je jedna jedina za sve.Ali je veoma korisno razmjenjivati iskustva i o njima raspravljati.Znaci,... ono ...sam..., da moras pronaći svoje pravo ja, ono duhovno ja,da te ono vodi. Ali izbaciti svoj negativni ego da te pozitivni brani od tudeg vodstva ali ne od ucitelja.

Nego, ako hoes... tebe radi... procitaj sve sto smo ja i ti napisali,
razradi svaku recenicu... a baziraj se na svaku riječ... koju sam napisao.Nezali ni vrijemena ni truda, jer sam ti nešto velikoooo dao na razmišljanje, normalno ne moras sam.Pazi svaku riječ.

Sant55 - 1. mart 2006. u 01.53 (62.128.*)
...budjenja našeg će biti posle budjenja tri srpska kralja.
Nije tačno...
Treba se roditi jedno zensko dijete i kada ono progovori neke dve rijeci prokletstvo prestaje.

Da dolaze tri kralja.

nebeski_setac (¤) - 1. mart 2006. u 05.59 (registrovani član)
covece, sada mi ulazis u zivot...ne zezam se ni mikrona...prica koju sam čuo deset, ili neku vise, godina ranije...?!?!
trenutno se desava nešto(treba da se dogodi u vrlo, vrlo skoroj buducnosti..receno je) u delu telepatskotelegonskog...
sve je na svome mestu, sve do sada je vodio neko drugi(Visi) na putu...ono svesno u coveku trazi potvrdu, znak...ko, zašto bas taj i ta...
jeste, govori se upravo o zenskom detetu...
muski pišes Sant55...na trenutak mi se pali lampica da ima u tebi i nečeg sto dolazi iz zenskih usta...
tri kralja su deo knjiske mitologije i tu su zbog publike kojoj treba red kako bi uhvatila misao...
prerastao sam internet ali zelja da čujem neke važne reci-slozene u redu meni znanom...znak...zbunje se razgrce i ovde...u moru gluposti lako se istina prepoznaje-svetli...
hvala Ti.

sant55 - 1. mart 2006. u 11.14 (62.128.*)
Hej... halo ... cekaj... pa nije to sve.

Rekao sam ti... iz početka...

Nego ono, da krivo sijedim... sad tek razmišljam.Nisam siguran,pa zato pitam,.. jel to ono ,... nacionalno. A ako je ...Jl ti to još uvijek vrijedi...

Sant55 - 1. mart 2006. u 11.55 (62.128.*)

Zaboravih!

Kako si se osjecao ovih dana, a osbito jutros oko 8 h. Jer nešto sam se bio uplasio za tebe... pa sam molio Nebo i Jednog od ta tri Kralja
Da ti pomognu da neskrenes sa puta I molio sam da spoznas istinu.
Hvala Nebu i Njemu.

Ako su ti svi ljudi mili...Zuti ... crni...bijeli...CIGANI... blago tebi.
Možeš ga vidjeti već, dugo je medu nama!!!

nebeski_setac (¤) - 1. mart 2006. u 12.09 (registrovani član)
ponikao sam u suncanoj naciji u trenutku kada je zemlja imala specifican polozaj prema drugi telima u svesvetu...od prvih dana do kontakta sa gradjanima(skola i sve ostalo u paketu)hranio se tradicijom...prema tome dabome,znaš ti, znaš!...sa devojcicom si pogodio u sami centar...nije mi jasno kako si dosao do nje?
od Belog Vuka do Svetog Save sve je bitno, razdvvojiti-znaci ne znati...reč bese prvaa, knjiga je napisana mnogo posle
ne mogu da cekam...znaš već šta se desava sa vremenom!
kaži još nešto, možda znaš redosled reci, možda si jedna od tacaka za vrata buducnosti...ako si, razgovor ćemo nastaviti van ovog foruma a ja ću staviti tacku na forume, dalji put znam..

nebeski_setac (¤) - 1. mart 2006. u 12.21 (registrovani član)
„Ako su ti svi ljudi mili...Zuti ... crni...bijeli...CIGANI... blago tebi.”
ako su mi zivotinje mile te ih pomazim i nahranim...moj pas ima lepu kucu, hrani se bolje od turista...konj, sto kvadrata, miris pokosenog sena i cokolada,samo što ne zapeva.
ljudi, hmmmm, ima ljuda, luda, trista cuda i COVEKA.

Sant55 - 1. mart 2006. u 14.45 (62.128.*)
Eto da znaš,da sam jako sretan,bas mi je lijepo, milo mi je a osobito.

..ako su mi zivotinje mile te ih pomazim i nahranim...moj pas ima lepu kucu, hrani se bolje od turista...konj, sto kvadrata, miris pokosenog sena i cokolada,samo što ne zapeva. Jr sam upravo to obecavao mojoj dijeci...da ću ih provesti kroz srbiju i crnu goru,da ću ih provesti kroz prirodni uzitak...da vide lijeotu i dobrotu Boziju.Da iznajmim staru seoku kucu na sedam dana i da jedam hranu... onu staru...Prirodnu.Da cuju trubu i slavuj pile i ono zaboravih...janje selu. Jer odkako nema moga pobratima ni ljudstva se nisam nauzivao.A ni dijeca moja za uzitak neki neznaju osim jlubavi moje,a zivot moj je susta suprotnot zivta tvoga.A ko mogućnosti dozvole ovoga ljeta... nadam se uspjeha.

Sa postovanjem!!!

Blagoje iz Perta - 2. mart 2006. u 00.54 (*.net.au)
Je li možeš to da nam pojednostavis, i da nam postavis na nivo koji mi možemo da razumemo?

Koja tri kralja? Sveto trojstvo ili slično?
Kakve sile i gde?
Ti kažeš da je ljubav put ka spasenju, ali to je nekako neka floskula, i slično je kao poznavati samog sebe. Kako to znaš? Koje aspekte od samog sebe? I ljudski stomak ne zna ništa o hemiji ali radi sve potrebne hemijske fermentacije.

I na kraju, da niste vas dvoje jedan te isti?

Inače ne stavljaj svoj emajl već idi na yahoo ili drugde i uzmi web majl.

U ostalom dopadaju mi se neka tvrdjenja pod setac a i od ovoga drugog sto postira ( ako je drugi?). Imate neke zanimljive idejice.

Pozdrav

sant55 - 2. mart 2006. u 09.00 (62.128.*)
Blagoje javi se na majl.

nebeski_setac (¤) - 2. mart 2006. u 09.50 (registrovani član)
„Sjeti se da je 2000. prošla”
bilo je zivota i pre a biće ga i posle...makar se živeo ispod jedne sljive!

„VRIJEME BUDENJA...” podsvest je vrlo, vrlo aktivna, nikad ne spava!!!!!

„..ali ne da uvelica Srbe toliko koliko spasava...COVJECANSTVO...”
tajna je u Srbima!
koje covecanstvo?
„sprečili su ih...NEBESKI LETACI I JAHACI”
nije tačno! oni su upozoravali dok su drugi nudili svoje istine i sprečavali!

„jel to ono ,... nacionalno. A ako je ...Jl ti to još uvijek vrijedi...”
Srbi, u Srbima...ako je nevažno zašto se pominju srbi a ne neko drugi?!..VAžNO!!!!!!

„Ali bi...TREBAO... cijl biti isti...jer za sve...LJUDE... bez obzira na broj,istina je jedna jedina za sve.”
istina je jedna ali su ljudi kasnije izmislili vise istina!

„tri krizne gore... ” ne tri krizne, ne tri krizarske, ne tri na kriske, NEGO DOLINA TRI KRSTASTE GORE!

Blagoje iz Perta - 2. mart 2006. u 10.11 (*.net.au)
Gospodo,
čini mi sse da se oslanjate na našeg Tarabica. Ja nemam originale od njega, ali ono sto je dostupno (ne znam d ali ga je ovlastio Sveti Nikolaj ili ne) ima dosta mutnih i cudnih tacaka. Ne bi o tome, jer će me ovde neki ispljuvati. Ajmo od najglavnije tacke a to je kada se Isus (ili gresim) spustio u Ruskim gorama onda su ga ljudi prepoznali i rekli mu da je on Arhandjeo Mihajlo. U sustini on negira Sveto Trojstvo, a i mnogo politickih pikanterija koje nisu dosledne. Ne znam ko stoji iza tog prorocanstva: crkva, sekte ili komunisti.

Javi ću se dan -dva. Na putu sam.

Sant55 - 2. mart 2006. u 10.19 (62.128.*)
Zao mi je sto sam ja razocaran, jer sam bio ubijeden da će preko nas dvoice ... mnogi ljudi doći do istine...I budala vidi sa kolikim zarom sa ti pisao... sa andeoskom ljubavi prema svemu. Ali ti to nisi primjetio.E to braco... SRBI ... ja vas volim kao sebe samoga, vi ste moja braca... a ja sam sa mo jedan covijek kji je roden na hrvatskom podrucju.

jeboga... ja da sam ti doveo... Isusa ...Ti bi ga odbacio jer on nebi mogao dokazati da je Srbin... U stvari izgleda da bi bilo po kratkom postupku.
Nisi ni svijestan šta si danas trebao dobiti.A ... OPOMENUO SAM TE DA RAZTUMACIS SVAKU RIJEC...
 Nazad na vrh »
vericaizvor
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 14:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U ovo vreme, POSEBNO VREME, sve stvari su moguce. Jednog momenta mozete biti u Novome i tada ce biti vase "carstvo nebesko", ali pre toga ima mnogo posla koje treba odraditi. Da li mi znamo koji posao i kakav posao? Sta se od nas ocekuje, na kraju sta ocekuje nasa Dusa? Rolling Eyes
Osamdesetih godina je Helena Wambach, znacajni americki psiholog, vrsila hipnoticku regresiju nad 750 ispitanika. Vecina njih se izjasnila da je izabrala ovaj period za rodjenje i zivot na Zemlji. Prema njihovim odgovorima se ocekuju promene na Zemlji, ali su naglasene pozitivne strane tog razdoblja.
Vecina je radosno "dosla" ovde, sa tvrdnjom da se moze vise napredovati u ovom jednom, nego pre toga u vise zivota. Zatim, rekli su da je ovo period dogadjaja koji se nikada do sada nisu zbili. Da ne bih duzila, ako zelite, mogu vam navesti, doslovce, neke izjave.
U svakom slucaju, Svi smo znali, zbog cega dolazimo. Sada je potrebno, obnoviti to znanje, prisetiti se. Welcome Back
 Nazad na vrh »
michelle
Hodočasnik

Pridružio: 19 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cao svima, samo da vas pozdravim i da vam posaljem jednu pesmu koju moja Bozanska iskra naprosto obozava Very Happy
Ovu pesmu ja posvecujem Bogu...

http://de.youtube.com/watch?v=9CkKuA86Mis&feature=related
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 17:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kažite iskreno nešto o ovome. Kakve su vam asocijacije? Da li sam mnogo prolupao? Da li treba hitno da se uzemljim ili da ostanem u ovom stanju?
Od prošle nedelje se stvarno sve promenilo...

Šta je Proto ... jesi li živ ...

Hajde da nastavimo .....

Posto si iz duse i srca zelio i zelis da spoznas istinu ... to jest da spoznas pravi put BOGA i naseg postojanja ... napokon si dobio odgovor, i to pravi odgovor.

Znaci odbacujes sve ono ZADNJE i vatas se ovoga sto si sada dobio.

Sta si dobio?

Dobio si PRAVI PUTOKAZ ;

NAŠ BOG JE NAŠE SUNCE !

Sunce se spusta i uzdize pokazujuci ti gdje treba da kopas i trazis ZNANJE, ISTINU... njegovo znanje... koje lezi u Piramidi ....

Da bi dosao do Piramide moras doci do KUCE koja nosi zastitni znak SUNCA.

U toj kuci je snaga jedne od križnih gora.

U toj kuci sjedi ONAJ KOGA ČEKATE.

Tamo je snaga koja ce te ponjeti dalje

Tamo su knjige koje trebas imati

Tamo su ključevi koji su ti potrebni.

Jedan si vec dobio ... Nisi prolupao ... to ti je tek pravi pocetak ...

Zaboravi ostalo.

Zapamti 23. 11.08.--- VEOMA VAŽNO---
Budi tamo ako mozes ... i jedan dan poslije ili prije.

NISU ASOCIJACIJE NEGO JE ISTINA

Sjeti se prve pošte koju si dobio od mene ...
 Nazad na vrh »
vericaizvor
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Nov, 2008 18:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zapamti 23. 11 .08.--- VEOMA VAŽNO ---
Budi tamo ako mozes ... i jedan dan poslije ili prije.

Da li objasnjenje navedenog datuma, moze biti javno, ili je samo za Protomajstora ?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Sledeci
Strana 77 od 153

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 204005 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 119908 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA (2010.) 246 Starcy 170712 29 Dec, 2010 15:24 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 151576 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 100009 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1440974 08 Okt, 2009 02:46 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1662967 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)