ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 16:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Litlneks ::
I Vesna ja se neću spustati na nivo noćnevile, niti sam ja imao bilo šta sa njom a to se može videti po postovima,ako ti dozvoliš da ovo vređanje prođe,ja ću se povući totalno sa foruma a ona neka ispoljava svoj karakter i svoju duhovnost!!!

Litlneks, nemoj da te vredja neciji govor, to nisi ti, Znas, Covek sve sto radi, radi sebi, tako da mi svi vidimo sta treba da vidimo. I sto bi ti bio taj koji ce da ode sa foruma, ne zaboravi da u tebi cuci duh ratnika.

Josh kad bi znao shta si ti....Brizhne li majchice verice...hajd josh malo... Rolling Eyes pa da maskarada dobije vrhunac...i da joj se stavi na glavu kupola atlantide...pa da sija na sve strane..."vidim" da cu se ja povuci iz ovakvih isparenja kvazikulture,kvazipatriotizma,i kvaziduhovnosti.glupost i dalje vlada i ljudi se "pale" na sharena srca i lepe rechi...a ko shisha iskrenost i istinu poz

Poslednji izmenio nocnavila dana 19 Dec, 2008 17:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 17:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima pik na tebe zato sto si rekao da si Srbin, a ona za to nema gust. Nije cula da si rekao i da nisi nacionalista.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
I Vesna ja se neću spustati na nivo noćnevile, niti sam ja imao bilo šta sa njom a to se može videti po postovima,ako ti dozvoliš da ovo vređanje prođe,ja ću se povući totalno sa foruma a ona neka ispoljava svoj karakter i svoju duhovnost!!!

Pozdrav Litlneks,
Već sam opomenula Noćnuvilu na pp zbog vređanja članova foruma
i zbog prekomerne upotrebe vulgarnosti u vokabularu.

Evo, sad je opominjem i javno,
Ako nastavi sa istim , admin i ja ćemo biti prinuđeni da je banujemo.

Dakle, draga Noćnavilo, složićeš se da to nije ponašanje
jedne duhovno razvijene osobe ?

.
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da potvrdiću da nisam nacionalista i volim sve ljude širom naše planete Zemlje,ali i reći ću da sam SRBIN,a ti vera072 si lepo objasnila šta to znači...
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 17:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Vesna, meni bi bilo žao da se bilo ko banuje pa čak i noćnavila,ali evo ja je javno pozivam da kaže u ćemu je problem,kao što si i ti napisala, imalo duhovno razvijena osoba ima razumevanje za različito mišljenje ali vređanje i upotreba ružnih reći, po mom mišljenju ima veze samo sa kulturom vaspitanja!
Noćnavilo nema razloga da ispoljavaš toliko negativnu energiju to što možda imamo različite puteve i mišljenja ne znači da treba da razgovaramo na takav način ipak shvati da smo mi jedno i da potičemo od iste osnovne energije...
 Nazad na vrh »
elmagiko

Pridružio: 15 Dec 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 17:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Noćnavilo,
Ja sam došao do zaključka da ste vi na smrt uplašeni od onoga što vidite. Hteli bi ste da vas svi slušaju, da se što pre osveste, zbog toga pičkarate i vređate. Čitajući tekstove, video sam da i drugi to vide.
Trebali bi ste ovda naći sagovornike a ne neprijatelje.
I ja sam Srbin.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Noćna Vilo ,
meni je baš simpatičan tvoj način izražavanja ,
ali mislim da ne bi trebala druge da vredjaš , ne zbog toga što to nije kulturno , nego prvenstveno zato što tudja osećanja ( virtuelna ili koja god ) trebamo da poštujemo , mnogi ljudi su preosetljivi ... a sve što činimo drugima , sebi činimo .
Ne bih volela da odeš sa foruma jer si mi stvarno simpa lik .
I ja volim da psujem na Duhovitom putu ...
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 19:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Potpuno razumem nocnu vilu,muka joj je da gleda samoproglasena 'duhovna' bica koja ovde prosipaju 'duhovnost' u ogromnim kolicinama a ljude i dalje dele na 'izdajnike' i 'patriote' i samo oni znaju ko su ratnici svetla ,makar takvi zavili u crno nebrojene duse.A najvazniji argument u napadu na neistomišljenike im je 'srpstvo' i rasna čistota.Ne znam kako nekom na putu svetla uopste moze biti bitna nečija nacionalna pripadnost?Takvi su na suprotnoj strani od svetlosti.
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 20:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks, veliko srce imas i mnogo mesta za ljude u njemu...
herc
Mistik

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 20:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Dule!
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Od dolaska jedne osobe na forum, samo sam čekala kada će se ovako nešto dogoditi.

I mislim da je krajnje vreme sa pričama kako nama vlada zlo!!!!!!

Sem ako vam nije cilj da stvorite takvu stvarnost!
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks, ako želiš stvarno pomoć onda slušaj

Voli ih ovakve kakvi jesu. Ugledaj se na Boga jer ih on voli baš takve kakvi jesu inače ih nebi stvorio takvima.
AKO IH ZAVOLIŠ TAKVIMA KAKVI JESU NJIHOVE TE STRELE VIŠE NEĆE POGADJATI
a pogadjaju te jer u tebi nema ljubavi za njih.
Kad im oprostiš prestaćeš da odgovaraš i muka će nestati
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta,
pa daj nam onda reci koja je to osoba ?
Question Exclamation Question Exclamation Question
Mistik

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 21:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::
Od dolaska jedne osobe na forum, samo sam čekala kada će se ovako nešto dogoditi.

I mislim da je krajnje vreme sa pričama kako nama vlada zlo!!!!!!

Sem ako vam nije cilj da stvorite takvu stvarnost!

Ja mislim da se odnosi na Veru072, jer od samog početka se vrši napad na nju, a Analeta neka mi oprosti ako sam pogrešio!!!
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A ŠTO SE TIČE REPTILA - CITAT IZ "UČENJA SA PLEJADA"
da više ne biste širili netačne i zastrašujuće informacije

Na ovoj planeti se bliži približavanje vaših drugih “sebe”. (SELF)

Vaši “dijelovi SEBE” koje ćete sresti dolaze iz svih krajeva svemira. Postoje dijelovi SEBE od kojih ćete se skameniti, kad pomislite na njih i dijelovi SEBE od kojih bi mogli umrijeti od srčanog udara. To su dijelovi VAS koji su VI.

Zemlja sada prolazi kroz inicijaciju. Vi prolazite kroz inicijaciju, jer vi ste dio Zemlje i vi se ne možete razdvojiti od ovog sistema. Zemlja se transformira i ima namjeru da bude domino za vaš sunčevi sistem.
Ona želi da se mnogi svjetovi stope u jedan i želi biti dovoljno uzemljena, da dozvoli svim ovim svjetovima da egzistiraju i da prevede/preradi to iskustvo.

To je ono što Zemlja ima u planu. Tako da, vi morate imati u planu ovu istu stvar.

3D Svijet se upravo kreće prema jednoj dimenzionalnoj koliziji, ne koliziji svjetova, nego koliziji dimenzija.
Mnoge dimenzije će se sudariti jedna s drugom. Neke od ovih dimenzija mogu izgledati zastrašujuće i užasavajuće. Test i inicijacija (a inicijacija uvijek znači – kretanje kroz jednu drugu stvarnost, osvajanje te stvarnosti, te transmutiranje te stvarnosti) znače uvijek suočavanje sa energijama i bićima koji su naizgled nevjerojatno “tamni”, da shvatite da su oni došli da se stope s vama, jer oni su vi. Oni su dio vašeg multidimenzionalnog SEBE, a vi ste zastavnicar vašeg SEBE i VI STE SVJETLO.
Tama će doći k svjetlu. BUDITE jako čisti i jasni, kad radite sa ovim stvarima.
Ako se imalo dvoumite ili sumnjate u vezi ičega, nemojte to raditi. Budite jasni.

MI definiramno svjetlost kao promociju, dijeljenje, poklanjanje informacija. Tama je kontroliranje i zadržavanje informacija. Razmislite o ovome i osjetite to. VI ste došli na ovaj planet sa kodiranim nacrtom da nosite svjetlost i da dovedete do jedne ogromne planetarne transformacije. VI ste došli da budete zastavničar vaše duše, da budete onaj dio vaše duše koji će da bude vodja. OVAJ dio vaše duše kaže: “JA odredjujem što će se tu desiti, ja odredjujem ritam i ono što će se desiti je SVJETLO i informacija. Nema više tame.”

Jeste li ikada mislili da postoje dijelovi vas koji su u tami i da ne znaju kako da nadju svjetlost, osim kroz vas?
Oni takodjer žele svjetlost. Oni žele rješenja i odgovore. Ono što vi možda osjećate nije neophodno NAMJERA tamne strane, nego prije svega njen temeljni osjećaj: STRAH – koji je izazvan manjkom informacija.

Neinformirani dijelovi VAS će doći k vama da bi se informirali. Kako ćete ih informirati?
Vi širite SVJETLO, vi dijelite SVJETLO. VI kažete: “Ja imam namjeru da svi moji dijelovi SEBE dodju na ovaj put, i da oni takodjer dobiju svjetlost.” To je vrlo jednostavno.

BORBA izmedju SVJETLA I TAME vam zapravo niti služi niti koristi.

To je dio ove priče o razdvajanju i drži vas zbunjenima. Zapravo, tu postoje samo aspekti individualnih duša koji stupaju u konflikte jedni s drugima i pri tome nose različite maske.

VI se borite protiv vas samih. Bitka izmedju svjetla i tame i dobra i zla je samo izmedju dijelova vas samih.

Ovi dijelovi su multidimenzionalni nastavci ili reinkarnacije istog energetskog kolektiva, kojeg ste vi dio kao individua. VI se bojite nečega, jer vi to ne razumijete.

Kao razdvojene forme svjesnosti, koje su dio PraStvarateljeve igre, vi se nalazite u svemiru koji se sastoji od dualnosti. PraStvaratelj je stvorio ovaj svemir slobodne volje tako da slobodna volja može dovesti do kaosa, a onda do preusmjeravanja energija i spoznaje da je PraStvaratelj u svim stvarima.

Sa slobodnom voljom je sve dozvoljeno i tako nastaju suprotnosti. Ove suprotnosti se “rascepe” od SEBE isto kao što je PraStvaratelj u svim stvarima i dozovljava sve stvari. Stvari koje sretnete i kojih se bojite ste VI.
Tako da kad se fokusirate na priču izmedju dobra i zla i pokušavate shvatiti, sve što treba je da shvatite da se vi igrate s loptom i bacate loptu jednom drugom aspektu sebe koji dozvoljava da se vi igrate s loptom iz vašeg ugla gledišta.

Takozvano “zlo” služi važnoj svrsi. VI to osudjujete, jer vam se čini da je “zlo”. Kao član Obitelji Svjetla, kad postojite na drugim mjestima, vi se krećete u različite aspekte vas samih i igrate te uloge do perfekcije.

Kad ste došli ovamo, vi ste ušli u gustoću planeta i radili ste sa duplom spiralom, koja je minimalno funkcinirala, tako da ste zaboravili puno stvari. SADA, kada se budite i shvatate što vi možete postati, vi SAMI SEBE vodite ka shvaćanju da ste vi vaš neprijatelj.

Kao član Obitelji Svetla, vi imate nevjerojatnu količinu razumjevanja koju drugi nemaju. VI ste došli sa tim. VI se sada podsjećate na to i VI to sada učite i prihvaćate. Dio vašeg zadatka je da dozvolite SEBI da se stopite sa drugim dijelovima sebe koji su, kako vam se sada čini, vaši neprijatelji i razdvojeni od vas.

Ovi dijelovi SEBE se nalaze u svim mogućim formama i varijacijama postojanja. Vaš zadatak sastoji se takodjer u tome, da frekvenciju ljubavi koja je frekvencija kreacije i frekvenciju svjetla, koja je frekvencija informacije nosite UVIJEK U SEBI, u svakom segmentu vaše DUŠE.

Vi ste došli ovamo zajedno kao duša da bi skupljali iskustva i obogatili PraStvaratelja. Kad se VI razdvojite, vi idete svako na svoju stranu i djelujete sa slobodnom voljom, što god da izaberete, bez da sudite, tako da možete skupljati ispravne informacije i dovesti vas ka Cjelokupnosti. (orig. wholeness, op. prev.)

Ova stvar sa DOBRIM I ZLIM je nešto što vam može postati zamka, ako ne izadjete izvan tog okvira.
VI ste jedna kolekcija jedne nevjerojatne količine ličnosti koji se inkarniraju u mnogim sistemima stvarnosti.

Kao članovi Obitelji Svjetla, vi dolazite u ovu stvarnost, da donesete informacije, a tako radite i u mnogim različitim sistemima. Postoje takodjer verzije vas koje rade to isto u zajednici guštera, zajednici bića koje izgledaju kao insekti i bića koji izgledaju kao ptice. Vi ste jedna kolekcija ličnosti. Kao član Obitelji Svjetla, vaše reinkarnacijsko iskustvo uključuje i ne-humane forme.

Jedna karakteristika koju članovi Obitelji Svjetla imaju zajedničko, je njihovo učestvovanje u mnogim verzijama osjećajnih realnosti (realnosti koja je sposobna da se osjeća) ili realnosti koja je složena od dijelova.

Mnoge forme koje ste vi izabrali da se inakrnirate u njih, bi vam izgledale jako strašno i čudno, pa ipak ovo je način na koji ste vi evoluirali vašu dušu. VI se ne inkarnirate samo u jednu vrstu, VI ste “putujući”.
Kao što ste maskirani u “ljude”, VI možete biti maskirani kao gušteri ili kao nešto drugo. VI ovo radite, tako da se možete ujedniti i da razumijete biće Prastvaratelja koji je sadržan u raznolikosti svih bića i vrsta, koji na prvi pogled nemaju nista zajedničko.

Kao članovi Obitelji Svjetla, VI ZNATE što se dogadja IZA KULISA. VI dolazite kao ambasador, da bi stopili stvarnosti, da postanu informiranije u sebi, tako da se svatko ko je uključen može osloboditi straha i postati oslobodjen (uninhibited).

Dio vašeg posla je da sretnete te druge VAS, da se stopite s njima i da osjetite kako je to. Idealno, vi ćete postati multidimenzionalni putnici i bit ćete sposobni da se napajate snagom iz vašeg tijela. VI možete možda raditi u polju, možda upravo radite u svom vrtu ili časkate sa nekim ili berete jagode, kad odjednom do vas dodje jedan zvuk. Vi se ispričate i kažete: “Pozvan sam. Vraćam se poslije”. VI odete, sjednete i dozvolite vašoj ličnosti na Zemlji da odputuje. VI onda skroz svjesno odvedete vašu ličnost upravo tamo gdje je neophodno potrebna, da bi pomogli Obitelji Svjetla u njenim sposobnostima upravo u toj drugoj realnosti. VI ćete to znati.

VI ćete postati SVI multidimenzionalni igrači. VI uopće nečete jedan drugome uzimati za zlo, kad jedan od vas čuje taj Ton i kada bude pozvan. Vi ćete skroz svjesno putovati i zabava će vam doći od vašeg samog SEBE.

Vi nećete više čitati knjige, slušati kazete ili ići u kino, jer vi ćete sve te stvari SAMI živjeti. Kad vi donesete mogućnosti Obitelji Svjetla na planetu, drugi neće željeti da vi budete ovdje, jer vi se ne uklapate sa njihovim Bogovima.

Ne žele svi da budu slobodni. VI kao član Obitelji Svjetla, VI ćete stvoriti jednu novu Zemlju koja će biti slobodna.

Oni koji ne žele biti slobodni će imati NJIHOVU ZEMLJU takodjer. Postojat će vrijeme raskola i vrijeme separacije. Članovi Obitelji Svjetla znaju da oni ne moraju da rade ikada išta na silu.

VI jednostavno morate da radite zajedno u harmoniji, da podržavate jedni druge i da tražite jedni druge, tako da se osjećate ugodno u onome što radite, jer neke stvari koje ćete raditi će biti jako žestoke.

Svako od vas je dobrovoljno došao ovamo u ovo vrijeme da nosi frekvenciju. U ovo vrijeme frekvencija je SVJETLO, ali s vremenom, vi ćete naučiti kako da nosite frekvecniju LJUBAVI.

Velika većina vas nema pojma što bi frekvencija ljubavi mogla biti. VI pričate o ljubavi i svjetlosti, ali vi još uvijek ne shvaćate pravo značenje te riječi i njeno razgranjivanje. Svjetlo je informacija, Ljubav je kreacija. VI morate biti informirani prije nego što kreirate. Da li razumijete ovo?

Dok vi rastete i dolazite do viših područja spoznaje, vi ćete proći kroz nešto, što se osjeća kao cementni betonski blok vas samih, koji su vas držali dolje, na podu.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Sledeci
Strana 146 od 153

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 211333 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 123201 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA (2010.) 246 Starcy 177510 29 Dec, 2010 15:24 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 155439 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 102494 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1496430 08 Okt, 2009 02:46 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1727986 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)