KOLOIDNO SREBRO
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 17 Avg, 2009 09:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dosadašnje oblike gripe, već nekoliko godina unazad uspešno suzbijam sa upotrebom TIENS prirodnog preparata koji se zove KORDICEPS.Vrlo je delotvoran i za druga oboljenja.To je prirodni antibiotik.Često ga kombinujem sa srebrnom vodom.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
daskal

Pridružio: 16 Apr 2009

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 19:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Već izvjesno vrijeme koristim koloidno srebro, od posjekotina, ogrebotina, grebanja i stezanja u grlu...i funkcioniše. Čak su i moji skeptici od ukućana su prestali da zvocaju. Više ne sumnjaju nego traže..."gdje ti je ono srebro?".
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 20 Avg, 2009 14:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

KOLOIDNI BAKAR

Bakar je treći po zastupljenosti metal u ljudskom tijelu. Ima ulogu u formiranju crvenih krvnih stanica, metabolizmu bjelančevina i RNA, ključan je za metabolizam i enzimsku aktivnost. Također je ključan kod formiranja kosti, hemoglobina i s cinkom sudjeluje u formiranju elastina uz pomoć vitamina C. Ključan je i u antioksidativnim procesima u tijelu. Njegovo dodatno uzimanje se prakticira i kod pigmentacije kože i kose (protiv sijedih lasi). Također mu se pridaju i gotovo magična svojstva kad je riječ o pomlađivanju organizma. U tom smislu ljudi ga obično koriste za tretman bora i kože općenito. Cijeli niz djelovanja kod parazita, poboljšanje imunološkog odgovora i sličnih stvari je sličan kao i kod srebra. U zadnje vrijeme javljaju se teze da jedan od faktora koji uzrokuje osteoporozu je i manjak bakra u organizmu.

Tradicionalna primjena uzimanja bakra također dugo traje, obično kao namjensko nošenje bakrenih ogrlica i bakrenih narukvica u terapeutske svrhe. Za razliku od srebra i zlata, bakar puno lakše difundira pod kožu u kontaktu s tijelom te je stoga moguće uzimati bakar u određenim količinama i na taj način. Neki pripravci bakra se koriste u svrhu postizanja većih umnih sposobnosti. Obično se bakar zadrži pod ustima te na taj način ulazi u krvotok i utječe na sinapse. Bakar se koristi i u striktno kozmetičke svrhe. Legenda datira kozmetičku upotrebu u biblijska vremena kralja Solomona.

Koncetracija u kojoj se uzima bakar je slična kao i kod srebra. Dakle, otprilike 3 ppm-a. Dozvoljena toksična količina bakra u pitkoj vodi je otprilike na 1.5 - 2.0 mg/L. Međutim, tu se ponovo radi o bakru iz raznih spojeva.

Bakar se može dobiti na sličan način kao srebro. Svi metali koji se mogu pomoću elektrolize nanositi u tankim slojevima na druge metale mogu se pomoću elektrolize u destiliranoj vodi dobiti na način na koji dobijamo srebro. Tu su izuzetak zlato i platina. U krajnjoj liniji, postupak dobivanja koloidnog srebra pa tako i koloidnog bakra je samo jako loše izveden način "posrebrnjivanja".

http://argentumcompendium.org/Koloidnosrebro/Koloidnibakarikoloidnozlato/tabid/91/Default.aspx
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 16:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da zahvalim Izvornoj energiji i koloidnom srebru što je uspiješno u vrlo kratkom roku od 5 dana "spriječili " transplataciju kože sa bedra na teško opečenu nadlakticu i podlakticu..i zacijelili opekline lica,čela i dijela tjemena.Nova koža je bez ožiljaka,mlada bez upala i poprima boju ostale kože.Hvala u ime onoga kome je pomoglo i u moje ime jer mi je dozvoljeno da se preko mene pomogne...Još jednom Hvala.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 17:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.el, jel koloidno srebro isto što i ionizirana voda, srebrna voda i kako je sve ne zovu?
vidim da svi sada imaju neke bočiće s tom vodom od srebra,pa se špricaju i kad treba i kad ne treba. Inače, prodaje je jedan tip u Ri, bočica košta 300 kn. Mislim, ako je to to a vjerojatno jest - da je kupim?
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 19:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je to samo mene litra košta 200 kn.I znam da JE JAKOSTI 8-10 PPM I znam da ju mogu piti i kombiniram još bakrenu i zlatnu vodu.
Kupi to je srebrna voda. Ionsko srebro..kažu..ali NIJE moguće da srebrna mreža koja je navodno u bočici ..kad ponovo napuniš sa vodom proizvodi ionsko ili koloidno srebro. TO JE ORTODOKSNA laž jer se to radi isključivo ionizacijom . Pa zbog ove laži sve je upitno. Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
Da li je neko uopste radio ovo kod kuce?
ili ce mi verovatno explodirati adapteri, iskociti osigurac i zavrsit cu u bolnici zbog trovanja..

Ja ju radim. Ispočetka sam radila sa adapterom na 36 volti sa srebrnim limom koji sam kupila u rafineriji plemenitih kovina. Radi se ISKLJUČIVO sa destiliranom vodom za ljekarničku upotrebu jer u običnoj vodi ima česwtica metala i dešava se da dobiješ srebrne nitrate koji su otrovni.

Na večoj voltaži za kraće vrijeme dobiješ jaču vodu ..ALI moraš paziti da ti ostane bistra jer sve drugo nije za piti.samo za izvana.
Sad imam stroj koji sam kupila kod jednog električara koji je šemu skinuo sa neta,ima ograničenu voltažu i amperažu pa proces traje i po 24 sata za dvije litre jačine 10...a sa starim sam radila 4 sata za 70ppm.
PP metar sam naručila preko neta.Preko neta imaš i strojeve iz amerike samo što daju 3-5 ppm i male količine,meni nije bio dobar pa sam ga poklonila.
Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 29 Okt, 2009 07:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga 5.element!
Vidim da se dobro razumes u proizvodnju i primenu SREBRNE VODE .
Mene interesuje koja bi koncentracija bila pogodna za ukapavanje u oko i za ispiranje grla .Imam cesto konjuktivitis ,koji ne mogu da lecim zbog alergija na kojekakve kapi i sl .,a i ceste upale grla .

Hvala ti !

Pozdrav ! herc
 Nazad na vrh »
Solare
Tragalac

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruka Poslao: 29 Okt, 2009 10:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Saro,
srebrne vode ima u svakoj bolje snabdevenoj apoteci.Najbolja je (kažu) Ekosolar.Mi u kući je koristimo,ali meni se čini da to nije to ,na osnovu opisa ljudi na Galaksiji i ovde.Učinak je mnogo manji.Možda je problem procenat srebra,koji Griška pominje?
Izvinjavam se što idem off-topic,da li neko od vas što pravite u kućnoj radinosti ima 0,5l -litru,da proda ?
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 29 Okt, 2009 14:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Solare ::
Saro,
srebrne vode ima u svakoj bolje snabdevenoj apoteci.Najbolja je (kažu) Ekosolar.Mi u kući je koristimo,ali meni se čini da to nije to ,na osnovu opisa ljudi na Galaksiji i ovde.Učinak je mnogo manji.Možda je problem procenat srebra,koji Griška pominje?
Izvinjavam se što idem off-topic,da li neko od vas što pravite u kućnoj radinosti ima 0,5l -litru,da proda ?

Ja je pravim u vecim kolicinama,samo ne znam kako da je sigurno posaljem van Bg.

Pooozzzz.............
5.element

Poruka Poslao: 29 Okt, 2009 22:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
Draga 5.element!
Mene interesuje koja bi koncentracija bila pogodna za ukapavanje u oko i za ispiranje grla .Imam cesto konjuktivitis ,koji ne mogu da lecim zbog alergija na kojekakve kapi i sl .,a i ceste upale grla .

Hvala ti !

Pozdrav ! herc

Za kapanje u oči i sinuse ( nos) je dovoljno do 5-10 ppm. Kod kapanja u nos ako treba liječiti sinuse nagne se glava prema dolje i ukapa. prva reakcija za oko 30 sec je bol u predjelu čela ( ako su sinusi upaljeni) koja prestane za oko minutu. Treba kapati što češće jer nakon par kapanja kad pobije bakterije nema više boli.

Kod očiju nema nikakvih bolnih reakcija samo pojačano krmeljenje . uz kapanje dobro je i pobrisati oko vatom natopljenom u sr.vodu.

Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 29 Okt, 2009 22:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Sara ::
Draga 5.element!

Hvala ti !

Pozdrav ! herc

Za kapanje u oči i sinuse ( nos) je dovoljno do 5-10 ppm. Kod kapanja u nos ako treba liječiti sinuse nagne se glava prema dolje i ukapa. prva reakcija za oko 30 sec je bol u predjelu čela ( ako su sinusi upaljeni) koja prestane za oko minutu. Treba kapati što češće jer nakon par kapanja kad pobije bakterije nema više boli.

Kod očiju nema nikakvih bolnih reakcija samo pojačano krmeljenje . uz kapanje dobro je i pobrisati oko vatom natopljenom u sr.vodu.Grlo ispiri istom samo zadrži bar 1 minutu u ustima,pa ispljuni i onda popij gutljaj.

Heartr

( 5.element )
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 30 Okt, 2009 09:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti 5.element

Pozdrav Sara , Srce si!
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 02 Nov, 2009 02:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

JA SAM NAKON 20 GODINA USPEO DA SE RESIM PERUTI, ILI VEROVATNO SEBOREJE U NEKOJ FAZI, SA SREBRNOM KREMOM, TAKODJE MOJA DEVOJKA KORISTI SREBRNU VODU ZA INTERNU UPOTREBU I PREZADOVOLJNA JE
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Nov, 2009 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobila sam ,konacno ,srebrnu vodu .Pocela sam da je koristim za oci i grlo .Koncentracija vode je 5ppm.Posle ispiranja grla vodom imam neki gorak ukus u ustima .Ne znam zbog cega ? Grlo je presralo da me boli .
Pozdrav ! Smile
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12437 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90009 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42386 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22636 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35321 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25602 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)