DOWNLOAD MATERIJALA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DOWNLOAD I LINKOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kao prvo, izvini što te čačkam danas ali nešto me zainteresovalo kako razmišlja osoba koja istražuje te "iluminatske neprilike" pa sam se tako malo zaigrao...

Sad čitam ono što sam napisao- i iako sam ja to pisao sa smehom- kako si ti to mogao da znaš- samim tim ispada drugačije nego što je zamišljeno.

Ja bih da kroz zezanje diskutujemo, a da se niko neuvredi ili uozbilji previše.

Ako mi opraštaš? Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 00:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Kao prvo, izvini što te čačkam danas ali nešto me zainteresovalo kako razmišlja osoba koja istražuje te "iluminatske neprilike" pa sam se tako malo zaigrao...

Sad čitam ono što sam napisao- i iako sam ja to pisao sa smehom- kako si ti to mogao da znaš- samim tim ispada drugačije nego što je zamišljeno.

Ja bih da kroz zezanje diskutujemo, a da se niko neuvredi ili uozbilji previše.

Ako mi opraštaš? Very Happy

Ako hoces da diskutujemo i zezamo se nije nikad problem, samo ovaj podforum nije za to, reci gde je zgodno pa cemo nastaviti...i ne ljutim se.....samo se precizno izrazavam Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 00:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije bitno, tražićemo da obrišu spam.

NEKA UREDNIK OBRIŠE SAV SPAM; MOLIM VAS! HVALA: Very Happy

Da se razumemo- upoznat sam ja sa tom tematikom. Pročitao sam dosta toga i znam za Teslu, haarp, razne projekte i dobar deo raznih stvari koje spadaju pod "zaveru".

Nije u tome stvar.

Znači možemo da gledamo da je sve to i istina.

Dali si ti upoznat sa funkcionisanjem mentalne sfere i sa razvijanjem pažnje i identiteta?
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 01:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije bitno, tražićemo da obrišu spam.

NEKA UREDNIK OBRIŠE SAV SPAM; MOLIM VAS! HVALA: Very Happy

Da se razumemo- upoznat sam ja sa tom tematikom. Pročitao sam dosta toga i znam za Teslu, haarp, razne projekte i dobar deo raznih stvari koje spadaju pod "zaveru".

Nije u tome stvar.

Znači možemo da gledamo da je sve to i istina.

Dali si ti upoznat sa funkcionisanjem mentalne sfere i sa razvijanjem pažnje i identiteta?

Jesam, sta te konkretno zanima?
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 01:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanima me kako nametnuti (od strane haarpa ili drugih metoda) uticaji afektuju osobu kroz mentalnu ravan i kako se to odražava na osećaj identiteta?
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 02:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanima me kako nametnuti (od strane haarpa ili drugih metoda) uticaji afektuju osobu kroz mentalnu ravan i kako se to odražava na osećaj identiteta?

Svako raspolozenje, sreca, tuga, patnja, apatija u ljudskom mozgu stvara odredjenu frekvenciju i vibraciju . Sad zamisli da imas mogucnost da tu frekvenciju bilo kog raspolozenja, mozes kontrolisano usmeriti na neko podrucije...preko 80% ljudi tog podrucija ce potpasti pod uticaja takvog orudja, poistovetice se sa nametnutom frekvencijom i vibracijom...ljudi su nauceni da prate i slusaju...HAARP projkat je zavizeo u USA 1974, nakon 30 godina experimentalnog rada.....Rusi svoju verziju imaju jos od pre...Medjtim Ameri su 1974 kompletirali globalnu mrezu kojom mogu uticati na bilo koji deo zemaljske kugle...takodje postoje i mnogo manji uredjaji, koji se mogu postaviti u helikopterima ili kombijima...ako je potrebno uticati na neposlusne pojedinice...u smislu ometanja ili navodjenja na samoubistvo u kombinaciji sa drugim metodama...isto tako mozes izazvati zemljotres ili vremensku nepogodu...opet je stvar u odredjenoj frekvenciji i vibraciji...ono za sta im je bilo potrebno toliko godina je usmereno dejstvo..Tesla je to mogao odmah...ali nije stavio na papir....tako da im je trebalo prilicno vremena...ali na kraju su ipak uspeli....najbolji nacin zastite protiv svih vrsta zracenja... je kombinacija nekoliko faktora

zdrava odn prirodna zivotna sredina
apsolutno kontrolisan unos hrane i vode , sto vise voca i povrca i to bez hemijskog ili ne daj Boze genetskog tretmana, svakodnevno vezbanje, fizicko i posebno vezbe disanja...sto vise se okruziti prirodnom svilom...po mogucstvu nabaviti svileni ogrtac sa kapuljacom. Elektronske sprave zastite ne mogu pomoci...

Usmerili su se na napad u fizickoj sredini za vecinu ljudi...jer kad narusis fizicko telo...vrlo brzo straduju i ostalih 6...ono malo ljudi sto je svesno uopste postojanja ostalih ravni...se napadaju dodatno ili jednostavno zavode raznoraznim budalastinama za skretanje paznje.....zbog toga vecina ljudi koji pokusavaju izaci iz matrixa( generalnog zakona) to rade na Monaski nacin....da bi bilo sto manje smetnji...na svetovni nacin je to mnogo teze...treba naci svoju polovinu i zajedno se podici ...ali to nije tema za ovo

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 02:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno ljudi koji potpadnu pod uticaj ovakvih uredjaja , nemaju vise pravilnu percepciju za bilo sta i postaju(ostaju) ovce za vukove
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 03:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovaj urednik neće ovo brisati. TRazjasnite slobodno, baš me zanima... Very Happy
 Nazad na vrh »
neznamnista

Pridružio: 11 Jan 2010

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 05:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije u tome stvar.

Dosta zanimljivo, mozemo li dobiti vise informacije u cemu je stvar.... Question
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 11:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 12:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poenta je vrlo jednostavna- menja se jedna iluzija za drugu.

Vaooo! provalili smo iluziju! ... i onda dolazi druga priča- koja je sada istina!

Pa treća, pa četvrta...

Poenta je jednostavna, sve to o NWO, ilum, retilima i tako dalje je ono što ja nazivam: "ezoterična iluzija".

Jednostavno se implementira druga mentalna šema, druga priča u um. Menja se jedno uverenje za drugo.

ALI ono što je problem od početka ostaje---- a to je da um i dalje priča priče.

Slažem se sa Gibom. Niko mi ne može uraditi ni blizu ono što moj um može.
Zato vodim računa čime se um bavi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 13:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

to su ipak NAŠI umovi!
Pa kad se toliko trude da nam ih kontroliraju, zamislite šta onda sve ti umovi mogu??? Mogu se na primejr oteti kontroli...Svaki sistem najbolje se podriva - iznutra.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 15:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram priznati da me je zamorila ova tema i nebih više o tome.

Astralna, mentalna, duhovna ravan...

Može da se utiče samo do odredjenog nivoa, posle toga nemože se uticati.

To znači da se pokreće inicijalna kapisla, a nakon toga sami sebi radimo sve.

Malo da se razmisli o tome i sve je jasno.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 15:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::

Svako raspolozenje, sreca, tuga, patnja, apatija u ljudskom mozgu stvara odredjenu frekvenciju i vibraciju . Sad zamisli da imas mogucnost da tu frekvenciju bilo kog raspolozenja, mozes kontrolisano usmeriti na neko podrucije...preko 80% ljudi tog podrucija ce potpasti pod uticaja takvog orudja, poistovetice se sa nametnutom frekvencijom i vibracijom...ljudi su nauceni da prate i slusaju...HAARP projkat je zavizeo u USA 1974, nakon 30 godina experimentalnog rada.....Rusi svoju verziju imaju jos od pre...Medjtim Ameri su 1974 kompletirali globalnu mrezu kojom mogu uticati na bilo koji deo zemaljske kugle...takodje postoje i mnogo manji uredjaji, koji se mogu postaviti u helikopterima ili kombijima...ako je potrebno uticati na neposlusne pojedinice...u smislu ometanja ili navodjenja na samoubistvo u kombinaciji sa drugim metodama...isto tako mozes izazvati zemljotres ili vremensku nepogodu...opet je stvar u odredjenoj frekvenciji i vibraciji...ono za sta im je bilo potrebno toliko godina je usmereno dejstvo..Tesla je to mogao odmah...ali nije stavio na papir....tako da im je trebalo prilicno vremena...ali na kraju su ipak uspeli....najbolji nacin zastite protiv svih vrsta zracenja... je kombinacija nekoliko faktora

zdrava odn prirodna zivotna sredina
apsolutno kontrolisan unos hrane i vode , sto vise voca i povrca i to bez hemijskog ili ne daj Boze genetskog tretmana, svakodnevno vezbanje, fizicko i posebno vezbe disanja...sto vise se okruziti prirodnom svilom...po mogucstvu nabaviti svileni ogrtac sa kapuljacom. Elektronske sprave zastite ne mogu pomoci...

Usmerili su se na napad u fizickoj sredini za vecinu ljudi...jer kad narusis fizicko telo...vrlo brzo straduju i ostalih 6...ono malo ljudi sto je svesno uopste postojanja ostalih ravni...se napadaju dodatno ili jednostavno zavode raznoraznim budalastinama za skretanje paznje.....zbog toga vecina ljudi koji pokusavaju izaci iz matrixa( generalnog zakona) to rade na Monaski nacin....da bi bilo sto manje smetnji...na svetovni nacin je to mnogo teze...treba naci svoju polovinu i zajedno se podici ...ali to nije tema za ovo

pozz

majstor

To je sve gledano iz fizičke perspektive. I deluje vrlo logično... ali nije.

Gledano sa nekog drugog nivoa (npr. mentalnog) stvari dobijaju drugačiji oblik.

Već je postalo opšte duhovno znanje do koje mere postoje uticaji, a gde nema tih uticaja.

Ja nemogu na nekoga da prenesem svoja iskustva iz astrala i mentala itd. ali svako može sam da iskusi i da mu postane jasno.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 16:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::

Poenta je vrlo jednostavna- menja se jedna iluzija za drugu.
Vaooo! provalili smo iluziju! ... i onda dolazi druga priča- koja je sada istina!
Pa treća, pa četvrta...
Poenta je jednostavna, sve to o NWO, ilum, retilima i tako dalje je ono što ja nazivam: "ezoterična iluzija".
Jednostavno se implementira druga mentalna šema, druga priča u um. Menja se jedno uverenje za drugo.
ALI ono što je problem od početka ostaje---- a to je da um i dalje priča priče.

Slažem se sa Gibom. Niko mi ne može uraditi ni blizu ono što moj um može.
Zato vodim računa čime se um bavi.

Radi se o tome da oni uz pomoć tehnologije , o kojoj Majstor priča ,
mogu nam podmetnuti misli i osećaje koji oni žele - a mi ćemo misliti da su to naši osećaji i misli , a nisu !!!

Trebamo da radimo na tome , da dođemo u stanje kada znamo da prepoznamo koje su misli naše , a koje su nam ubačene da mi mislimo da su naše ( Hrišćanstvo ih naziva demonima koji nam podmeću zle pomisli ,,,,, ) ...

Kao što mogu da izvedu ciljana ubistva/samoubistva , tornada i zemljotrese ,
tako mogu na primer da izazovu da se u nama stvori LAŽNI osećaj zaljubljenosti u neku osobu ... itd .
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DOWNLOAD I LINKOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 32 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: NAJAVE DOGAĐAJA, LINKOVI, LITERATURA... 26 IIpotoMajctop 28694 24 Avg, 2011 10:40 am
IIpotoMajctop Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lizzardi, Sivi, OPS Orionci (Iz Kasiopejskog Materijala) 13 Bojan71 15702 04 Maj, 2011 11:31 am
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izgradnja kuća od ekološki prihvatljivih prirod. materijala 893 segrt 480487 03 Maj, 2011 14:46 pm
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DOWNLOAD LITERATURE 7 Vesna 25368 07 Apr, 2011 06:57 am
aki Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene zemljista, materijala, odrzivost... 30 Giba 23618 01 Nov, 2010 10:56 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uvod u Sveta znanja 7 drugar 14713 17 Apr, 2010 13:47 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SEMINAR "Put ka prosvetljenju" dr sci. Stojanović 20 drugar 23520 27 Okt, 2009 12:35 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)