MOĆ
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Nov, 2010 12:44 pm    Naslov: MOĆ
Odgovoriti sa citatom

MOĆ

Sta mislite o moci?

Ja mislim da je moc sposobnost menjanja, stvaranja i unistavanja bilo cega - u osnovi materije, energije, prostora i vremena.
(ovo ukljucuje i materiju, energiju, prostor i vreme koje su u nasim mislima, ne samo solidni fizicki svemir)

Jednostavnije receno - sposobnost upravljanja energijom.

Ja mislim (a najbolje je reci ja mislim) da moc nije losa, nego samo programi koji su specificno dizajnirani da osobu aktiviraju da koristi
moc u lose svrhe, i nakon sto osoba pocne mlatiti druge jer je superiorna - onda kada se malo ohladi osoba se zbog toga odrice svoje moci,
negde na dubini podsvesti odluci da nece vise koristiti moc.

Ovo je glavni razlog zasto smo mi pali bogovi (ili pali andjeli). Zato sto smo nekada zbog nekih sitnih programa cinili sitne stete jedni
drugima, i onda videvsi da smo ucinili nesto lose drugome, onda smo se odrekli svoje moci za zrnce, i tako spiralno tokom jako
dugih perioda odrekli smo se skoro svih bogovskih moci.

To je dokaz da je svaki covek (ili dusa) u sustini dobra. Te da, kada covek povredi drugog, negde u dubini sebe zali i odrice se svoje moci,
da ne bi opet povredjivao. Ovo je i sastavni deo karme.
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 30 Nov, 2010 10:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Наша моћ се своди на то да ми треба да наш ум(једано од три наша лица усагласимо са разумом а самим тим и са Св. Духом.
Дакле усаглашавање наша три лица да Звуче као једно биће(Бог)је наша моћ.Све остале моћи које нам се чини да имамо су привид.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12540 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MOLITVA ... 91 Vakan Tanka 40294 26 Apr, 2011 01:33 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42508 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16911 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35445 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19877 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42865 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)