Ogledalce,ogledalce...
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 18 Feb, 2011 00:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::
 Meni se čini da su najdelotvornije molitve zahvalnosti, one sva vrata otvaraju.

Slažem se.

Pozdrav za sestru Oliveru, i ostale učesnike teme, svi ste maestralni !
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 18 Feb, 2011 01:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Алекс
Мало је ово података,мислим на ова два записа да бих дао суд.

pa reci rale, slobodno, koje podatke? mozda ih ima na drugim seansama, mozda i u textualnim.
ja sam pokusao da dam neke nejosnovnije pojmove, primere, za seanse koje radim.
pa bi neka nova ideja, ili pitanje, tema, podatak, , sigurno, dobrodoslo.

Citat:

Раније сам исто хтео да преслушам неки запис што си поставио, са својих терапија, али је био лош квалитет звука.

pa neki jesu, priznajem, ali vecina i nije. Dakle, pitanje je koliko te to interesuje, da ih barem pootvaras.
Citat:

Занима ме дал пратиш те особе какве постају касније после твојих терапија.

zar - sumnjas? hahaha
naravno da ih pratim, u skladu sa njihovim zeljama i slobodnom voljom. Pogotovo sto im jasno kazem da su potrebne barem 2 -3 seanse u nekom kracem periodu, dva meseca, i da se promena desava na suptilnijim nivoima, a da se provera i overa desava sa zadrskom od par sati do par meseci. Dakle sve te realizacije im se desavaju, rezirano, vrlo skoro. Kako bi promena stanja, zbog kojeg su dosli, bila dozivljena u svakodnevnom zivotu. Dakle kao licno iskustvo.
Naravno, desava se da neko se javi jos par puta, pa ne dodje vise, zadovoljan promenom, ili cak i nezadovoljan, ima i takvih, aha.
Ili mi se jave da vise nece da saradjuju. jer imaju, odmah posle toga, novog duhovnog ucitelja ili novo ucenje, koje slede,
( sto obicno znaci da ce za mesec dana opet da ga promene, ili se vrate za pola godine - godinu). Ali, u svakom slucaju, kad i kada nisu zadovoljni ( ocekivanja), znam jasno, iz iskustva, sta je uradjeno, i da je do promene doslo, po nekom od bitnih pitanja.
ima svega i svacega, ali najcesce sam u dugim kontaktima sa ljudima, cak i ako ne rade seanse. Ili rade samo neka usavrsavanja.
Citat:

Постају ли боље особе или настављају по старом.Има ли знакова да се у њима развија свест да смо сви део једног и да вреди бити милостив.

pa, vidi, pitanje je malo provokativno,. Zar mislis da bih se bavio ovim da nema rezultata, t.j. da osobe isceljuju svoje odnose i svoje zivote?
Ali, na jednoj ili par seansi se uradi to sto se uradi. Dakle odredjene frekvencije, kao i mogucnosti, kasnije, licnih realizacija sa andjelom.
Najcesci problem koji postoji ovde, a i uopste, je naravno - pitanje MOCI, i nad moci, ili pitanje VELICINE, ako je osoba imala problem sa osecanjem manje vrednosti, pa joj je sada takav put, da prodje suprotnim smerom, t.j. isticuci sebe i svoju velicinu.
Jer, eto, taj deo puta nema jos iskustva, pa je i to deo, prolazak i ISKUSTVO - DRUGE KRAJNOSTI. Ako osoba niije dosla do tog problema i resenja, onda, pored poboljsanja na odredjenim frekvencijama,moze da dodje do povisenja iluzije Moci, osecanja vise vrednosti, itd... u skladu sa samopouzdanjem, ali bez empatije i svesti o drugima.
Pogotovo ako podje i tom stazom kao nekim od novih ucenja.
Tu moja upozorenja nekada ne pomazu.

ti si ovde naveo par primera koje smatras vrednim, ili korisnim: svest o delovima Jednog, i milostivost.
Prvo treba znati da ljudi dodju sa konkretnim problemom, najcesce je to odnos sa nekom konkretnom osobom.
Takodje dolaze i ljudi sa razlicitim nivoima svesti, kao i znanjima.
Redosled na cemu se radi ne odredjujem ja, nego ta osoba, a posle nje - andjeo.
Dakle, radi se - nekim redom.
Ono sto je toj osobi - najbitnije.
da li se poboljsavaju?
pa, naravno.
Citat:

Капираш шта хоћу да кажем?

msm da da, ali mozes da budes, slobodno i konkretniji. U skladu sa sada novim informacijama.
ovde cu postaviti jos jedan deo seanse, o odnosu devojke sa svojim ocem, koji je bio - problematican.
Mozda ima vise informacija za neki tvoj sud.
mada, ova tema bi trebalo, postovi, da se prebace na temu - regresoterapija.

primeti na klipu - ulazak u srce - sta se sve nalazi, kao podaci, u srcu te osobe.
I kako je doslo do transformacije jednog demona u BUDHI - svest Bude.
i sta to tebi govori?
kao i pripadnost JEDNOM, Nad dusi!

ovde imas realizaciju kako doziveti svog oca i onos, sa njim, i kako ga - poboljsati

Link

ovde je realizacija - kako biti - zena, u odnosu na muskarca, t.j. kako to pokazuje i poducava - andjeo

Link

pozz

P.S. PRENECU OVAJ ODGOVOR NA TEMU: REGRESOTERAPIJA, PA AKO SU KOMENTARI I PITANJA VEZANA SAMO ZA TO, ONDA MOLIM DA SE PISE NA TOJ TEMI.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 18 Feb, 2011 08:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ок Алекс,не очекуј превише од мене, регресотерапија није моја област интересовања.
Мало сам погледао чисто да имам неку информацију и то ми је доста.
Ипак хвала ти за труд!
pluton
Iskušenik

Pridružio: 24 Nov 2010

Poruka Poslao: 25 Feb, 2011 19:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zanimljivo je kako je ova žena opisala svoj doživljaj muškarca: jak i snažan konan, kao da projicira svoju sliku poželjnog muškarca, dakle dok opisuje sebe- muškarca, kao da ipak govori ona-žena.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 26 Feb, 2011 01:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pluton ::
zanimljivo je kako je ova žena opisala svoj doživljaj muškarca: jak i snažan konan, kao da projicira svoju sliku poželjnog muškarca, dakle dok opisuje sebe- muškarca, kao da ipak govori ona-žena.

da. slazem se, potpuno. Jako je interesantno za istrzivanje. I sa stanovista psihologije, i sa stanovista karme, i sa stanovista svesnih ili podsvesnih - zelja. A, MOZDA I POTREBA.
Postoji i povezanost sa jednim od proslih zivota u kojem je bila - ratnik.
dakle, ima tu svega i svacega.
Ono sto je meni najinteresantnije je - kako nju andjeo poducava. Na koji nacin.
Pokazujuci nju, i pokazujuci sebe. Kao i ljubavnu igru. I naravno, mogucnosti - promene, menjanja uloga.
Dakle u ovome ima svega, mesanog.
kao, uostalom, i u drugim realizacijama i poducavanjima, vodjenjem, od strane duhovnog ucitelja i andjela.

drago mi je da je nekogazainteresovalo.

Eto kad rale nema ni 10 minuta da odvoji da preslusa neki od klipova, pa da pokusa da DOZIVI
LJUBAV.
BOZANSKU.
i neke energije.
A ne samo da cita iz knjiga.

pozz

p.s. svidja mi se tvoj komentar, pa ako imas vremena voleo bih da cujem i druge komentare, na druge klipove, sa seansi.
na linku su:
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhum

kao i neki predlog, ideju, mozda.

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 27 Feb, 2011 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

IIpotoMajctop ::
      Zosim je kreirao i ovog puta jednu zaista lepu književnost. Ova zavodljiva intelektualna konstrukcija, međutim nije solidno fundirana, jer se bazira na dve pogrešne pretpostavke

Proto,

jasno ti je da si svojim postom koji je prethodio, izmamio iz mene priču „U kom grmu leži Bog“. Bilo je to jako lepo. Dobrodošao i svaki sledeći put. Very Happy

Smatram da priče treba da se odlikuju upravo sledećim: da su lepe, dopadljive i da na jedan lak i šarmantan način dotiču, pa čak i osvetljavaju, neke teške, ili teško osvojive ili tabuizirane teme iz života.
Upravo lakoćom svog pristupa one mogu da pruže neophodno svetlo da se sve vidi drugačije, iz drugog ugla, i da se time obogati naše iskustvo.

Istina je za priču manje bitna. Mnogo su bitnije emocije.
Upravo zato što smo mi još uvek više emotivna nego racionalna bića.

S druge strane, šta je istina? Ima li apsolutne istine?
Svako od nas nosi svoju istinu.
Čak ni ta pomenuta „naša“ istina više nije tako važna.
Umesto nje mnogo je važnija mapa koju smo kreirali u svojoj glavi.
I to kako nas ta mapa vodi kroz sprudove života.

Apsolutna istina ne postoji za nas ljude, nespoznajna nam je, jer jedina apsolutna istina može biti Bog.
Sve ove male istine, oko kojih se mi prepiremo i preganjamao, su izrazito lokalnog karaktera.
Tačke u kosmosu.

Ko danas insistira na istini?
a) Egzaktna nauka, ali ta istina ima više formu preciznosti. Greška u petoj decimali kod proračuna aviona, mosta, solitera itd, itd. može vrlo lako da dovede do katastrofe.
b) Čuvari dogmi. Dogme služe da se njima ostvari moć i kontrola nad drugim ljudima.
Jednom ostvarena moć teško se pušta iz ruku.
Zato čuvari dogmi postaju kontraverzniji i dogmatičniji od dogmi koje brane.

Vidiš, kada kažeš da moja priča u sebi nosi dve pogrešne pretpostavke ti upravo potežeš za dogmom.
U stvari, ističući moje dve pogrešne pretpostavke ti činiš svoje dve pogrešne pretpostavke:
Prvu, da je Biblija apsolutna istina. Da je biblijska reč početak i kraj svega.
To je ono, ne baš prijatno lice hrišćana, samodopadljivo i arogantno:
- Ako nije po našem tumačenju, onda je pogrešno.
Treba li još uvek da verujem da je Zemlja ravna ploča? I da je Zemlja centar sveta?
Znači, Biblija je samo jedan od pogleda na svet. Samo još jedno tumačenje u nizu drugih.

Druga pogrešna pretpostavka koju si učinio je ta da veruješ da je priča o postanju originalno hrišćanska.
Rani hrišćani su bili vrlo pragmatični pa su svu mudrost, mitove i predanja starih naroda utkali u svoju knjigu nad knjigama. Biblija je obična kompilacija, zbornik, a njena najveća vrednost kroz istoriju je to što je bila pisani dokument.
Priča o postanju, Edenu (raju), Adamu i Evi, progonu itd. je postojala još kod starih Sumera.
Kako je koji narod preuzimao tu priču i integrisao je u svoju kulturu, tako je pravio i svoj poseban pogled, tj. stvarao svoju verziju priče.

Hrišćani su naravno, napravili svoju verziju, kojom su perfidno diskvalifikovali žene iz sveukupne podele verske vlasti. I to je to!

Kao što slikar ume da uhvati svetlost, kao što vajar ume da uhvati pokret, a kompozitor raspoloženje, tako duša hvata božansku nit. Jednu jedinu.
I duša je u svojoj biti umetnik.
Potpuno tkanje je izvan našeg domašaja.
Čemu onda preganjanje da li je jedna nit bolja od druge?
Prepustimo se umetnosti. Pustimo da nas lepota vodi.
Onaj koji od nas tka tkanje zna šta radi.
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 06 Mar, 2011 12:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
 Treba li još uvek da verujem da je Zemlja ravna ploča? I da je Zemlja centar sveta?
Ne znam gde si to pročitao? Shocked
Ipak, preporučujem ti da u to ne veruješ, jer to nije istina.

Citat:
Čemu onda preganjanje da li je jedna nit bolja od druge?
Prepustimo se umetnosti. Pustimo da nas lepota vodi.

Slažem se! Što reče Dostojevski: "Lepota će spasiti svet" (Zapravo: Istina, Lepota i Dobrota)
pluton
Iskušenik

Poruka Poslao: 10 Mar, 2011 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
p.s. svidja mi se tvoj komentar, pa ako imas vremena voleo bih da cujem i druge komentare, na druge klipove, sa seansi.
na linku su:

Laughing

rado.. samo stavi drugi link, ovaj nema zvuka. Cool
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Mar, 2011 18:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
na linku su:

Laughing

ovo je link na moj profil na Jutjubu i trebalo bi da bude 18 klipova, do sada postavljenih.
Proverio sam da imaju ton, mada ima snimaka koji su slabije snimljeni, jedva cujni, pa probaj da pojacas ton, gde god mozes.
ako nisi nasao nijedan klip, nego samo link, evo jedne od seansi, pa onda sa desne strane bi trebalo da budu preporuke, t.j. ostale seanse.

http://www.youtube.com/watch?v=4gamnhrXHvc

ili probaj na Google - u, da ukucas: regresoterapija
pa bi trebalo na prvoj strani da bude neki od mojih video klipova, doduse samo su tonski.

ili jos bolje ukucas: yutoube regresoterapija
pa imas trenutno 7 klipova, odmah na prvoj strani,
pa izaberi koja ti se ideja svidja.

ps. javi ako i dalje nisi nasao ili nema nikakvog tona.
ili ako jesi.

pozz
 Nazad na vrh »
pluton
Iskušenik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 17:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Citat:
na linku su:

Laughing

ovo je link na moj profil na Jutjubu i trebalo bi da bude 18 klipova, do sada postavljenih.
Proverio sam da imaju ton, mada ima snimaka koji su slabije snimljeni, jedva cujni, pa probaj da pojacas ton, gde god mozes.
ako nisi nasao nijedan klip, nego samo link, evo jedne od seansi, pa onda sa desne strane bi trebalo da budu preporuke, t.j. ostale seanse.

http://www.youtube.com/watch?v=4gamnhrXHvc

ili probaj na Google - u, da ukucas: regresoterapija
pa bi trebalo na prvoj strani da bude neki od mojih video klipova, doduse samo su tonski.

ili jos bolje ukucas: yutoube regresoterapija
pa imas trenutno 7 klipova, odmah na prvoj strani,
pa izaberi koja ti se ideja svidja.

ps. javi ako i dalje nisi nasao ili nema nikakvog tona.
ili ako jesi.

pozz

preslušala sam nabrzaka Otvaranje trećeg oka. nisam toliko obraćala pažnju na simbole, koliko na nju. ženska osoba- osjećajna, nježna, povučena, senzibilna, pomalo tužna. prestaje ju boliti glava kada govori o osjećajima, pretpostavljam da je sklona ne govoriti o njima, ne pokazivati i da ne razumije svoje želje. mislim da joj fali čvrsta muška ruka. Very Happy želi biti velika, osjećati se samodostatno i sigurno. izneseš li svojim pacijentima zaključke nakon regresoterapije?
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 18:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

preslušala sam nabrzaka Otvaranje trećeg oka. nisam toliko obraćala pažnju na simbole, koliko na nju. ženska osoba- osjećajna, nježna, povučena, senzibilna, pomalo tužna. prestaje ju boliti glava kada govori o osjećajima, pretpostavljam da je sklona ne govoriti o njima, ne pokazivati i da ne razumije svoje želje. mislim da joj fali čvrsta muška ruka. Very Happy želi biti velika, osjećati se samodostatno i sigurno. izneseš li svojim pacijentima zaključke nakon regresoterapije?

Drago mi je da si preslusala, mada bih ti preporucio radije delove oko ULASKA U SRCE i SA NAD DUSOM U SRCU, kao i inicijaciju za samoisceljivanje, 3. deo.
I izvini sto sam te prozvao - muskarcem.
Mozda sam nekako povezao onau seansu - Muskarac u telu zene.
...
Zakljucke im iznosim AKO PITAJU, hahaha, a vecina ih, naravno, pita.
Mada sama analiza je nesto sasvim drugo od realizacija i promena, do kojih dovode seanse.
Jer se deluje na suptilnom nivou, i na nivou emocija, dakle na onom nivou na kome smo i dobili razne karmicke instrukcije i programe - kao mala deca ili cak i - bebe. Kada um nije jos razradjivao, nego samo prihvatao isntrukcije i programe od roditelja, mozda recima, ali cesto i samo GRIMASAMA - ODOBRAVANJA ili NEPRIHVATANJA, dakle osmesima i zadovoljstvom, sto je znacilo za kasnije = AKO HOCES DA SE SVIDIS TATI I MAMI - RADI OVAKO,
ili mrgodjenjem, ljutnjom i vikom, ili kaznjavanjima, sto je znacilo
AKO HOCES DA TE VOLIMO I PRIHVATIMO - NEMOJ DA SE PONASA TAKO.
BAREM - DOK...
sto je u psihoanalizi KLJUC za STRIKTUIRANJE VREMENA, znaci DOK NE ODES KOD TERAPEUTA,
ili dok - ZIVIS SA NAMA U KUCI,
ili DOK ZIVIS NA NASOJ GRBACI, jajaja, itd...
t.j. hahaha
dakle evo TEBI malo zakljucaka, jer to je tvoje pitanje, pa se nadam da imas i malo opsirniju i konkretniju - dobrobit, t.j. korist, od pitanja. Spoznajno - emotivnu.
Ali, naravno, postoje tu jos neki nivoi, koje ja vidim i znam, iz iskustva, a neke se i dalje ucim, pa tako sami zakljucci nekada nisu ni neophodni.
poenta je u promeni percepcije, fokusa i oslobadjanja od programa. Pogotovo od onih destruktivnih, negativnih.
I na to mesto OTVARANJE PROSTORA za vise spoznaje, JEDINSTVA, TOLERANCIJE, LJUBAVI.
Cak i bez znanja d se to desava.
Ali, kazem, kada pitaju, naravno da pokusam da objasnim sta se desilo i sta se postiglo.
Iako mi oni, kasnije, kada se to SPUSTI na grublje nivoe i kada provere i OVERE - PROMENU, i sami i kazu, ili napisu.
Sta se dogadja KAO PO - REZIJI, kao MALA CUDA, u njihvim svakodnevnim zivotima, i posebno kao promene u odnosima sa odredjenim osobama.
...
dakle, hvala ti za analizu i kao ti vidis ovu osobu, a sada je moje pitanje kakav je TVOJ EMOTIVNI - DOZIVLJAJ, u vezi sa tom seansom i analizom i sa nekim drugim , ako preskusas
U SMISLU
STA TI OSECAS
DO KAKVE PROMENE JE DOSLO KOD TE OSOBE?
slusajuci odredjenu seansu i znajuci ili ne znajuci analizu psihe. Kako god, svejedno, ali je bitno da osetis kako dolazi
DO PROMENE
I U CEMU.
Ima tu i samopouzdanja... i prihvatanja SEBE I DRUGE
NE OSUDJIVANJA, mozda,
TOLERANCIJE
ZABAVE
LJUBAVI...
SPOZNAJA
INSPIRACIJA za odredjenu stvar......
dakle sta ti OSECAS da je dobila ta osoba kao PROMENU?
Ili uopste.

pozz

hvala za odgovor i komentar

Laughing
 Nazad na vrh »
pluton
Iskušenik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 23:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="alex radovic"]       

Citat:
Drago mi je da si preslusala, mada bih ti preporucio radije delove oko ULASKA U SRCE i SA NAD DUSOM U SRCU, kao i inicijaciju za samoisceljivanje, 3. deo.
I izvini sto sam te prozvao - muskarcem.
Mozda sam nekako povezao onau seansu - Muskarac u telu zene.

dosta loše čujem snimku, to mi smeta, mnoge tvoje riječi uopće ne mogu razabrati pa ne mogu doživjeti način na koji ju vodiš(kad ona pita: "I , što sad?, uopće ne mogu čuti tvoj odgovor), iako mi se čini da je vođenje nenametljivo i da se njezino pričanje potiče bez sugestija.
bio mi je zanimljiv dio kada je pitala učitelja?(ako sam dobro čula) zašto je to u formi nekih slika, zašto nije realnije i konkretnije, a on joj je odgovario prepolavljanjem na pola, a kasnije joj uzrokom naveo to što je mala i slatka (u smislu da tako i vidi.)
e sad, ako fulam gdje, ispravi me, jer mi je ovo područje nešto sasvim novo pa ne znam koliko mogu dobro i objektivno procjenjivati.
promjena? učitelj dobiva glas, komunicira se, promatra nešto što inače ne bi. glas joj postaje opušteniji, vedriji, hrabriji, samouvjereniji.

nema veze što si me nazvao muškarcem, ništa strašno. ali da si me nazvao marsovkom, to bih ti već bila sasvim ozbiljno zamjerila jer marsovce nikako ne volim. Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 12 Mar, 2011 00:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dosta loše čujem snimku, to mi smeta, mnoge tvoje riječi uopće ne mogu razabrati pa ne mogu doživjeti način na koji ju vodiš(kad ona pita: "I , što sad?, uopće ne mogu čuti tvoj odgovor), iako mi se čini da je vođenje nenametljivo i da se njezino pričanje potiče bez sugestija.
bio mi je zanimljiv dio kada je pitala učitelja?(ako sam dobro čula) zašto je to u formi nekih slika, zašto nije realnije i konkretnije, a on joj je odgovario prepolavljanjem na pola, a kasnije joj uzrokom naveo to što je mala i slatka (u smislu da tako i vidi.)
e sad, ako fulam gdje, ispravi me, jer mi je ovo područje nešto sasvim novo pa ne znam koliko mogu dobro i objektivno procjenjivati.
promjena? učitelj dobiva glas, komunicira se, promatra nešto što inače ne bi. glas joj postaje opušteniji, vedriji, hrabriji, samouvjereniji.

nema veze što si me nazvao muškarcem, ništa strašno. ali da si me nazvao marsovkom, to bih ti već bila sasvim ozbiljno zamjerila jer marsovce nikako ne volim. Laughing

pa evo pokusacu da dam i dodatna objasnjenja, za ovu seansu, otvaranje treceg oka:
kao prvo, osoba je imala ranije seansu gde je ucestvovala u ratu, interplanetarnom, na Atlantidi.
Odatle i zmajevi u ovoj prici sa trecim okom, kao i nad moc, nad zmajevima, uz pomoc andjela, narvno.
Time i oslobadjanje od strahova, i prijateljskiji odnos PREMA TIM BICIMA.
Tu ima i simbola sa bojama, crveno i crno, pa i sa brojanicama, da ne objasnjavam.
Karmicku pozadinu i problematiku, svakako, najbolje poznaje andjeo, pa je sve to tako i REZIRANO, ZA NJU, u odnosu na isceljivanje, t.j. ispravljanje losih posledica karme, a pogotovo dakle strahova i ne samopouzdanja, ev. i osecanja krivice.
Naravno kroz igru, zabavu i bezbriznost. I - osecanja. DOZIVLJAJ.
Ulazak u Sunce imalo je za cilj i smisao - PROCISCENJE REPOVA neke negativne energije. Tu je taj gusci vaduh i bol u glavi, jer dolazi do prociscenja. Sto neki kazu, zaostali demoni se bune kada dolaze na Svetlost. A na dalje imalo je veze i sa nekim vezbama koje je radila, a koje nisu bile preporucene, t.j. naucene, sa moje strane, nego od pre.
Na pitanje - I STA SAD?
ja sam odgovorio - PA NISTA, VRATI SE TAMO I NASTAVI.
Jer u tom trenutku je izasla iz dozivljaja i rekla da sada - pricamo. Iako smo i do tada pricali, ali sa njenim vizualizacijama i dozivljajima.
aha, ima jos jednom I STA SAD? kasnije, i zaista I JA NE CUJEM STA SAM REKAO.
a ovo za - mala i slatka, je bilo jako simpaticno, ii ima puno emocija, ljubavi, radosti, slobode oko zajebavanja, i pomalo i stida, i oslobadjanja u tom smislu.
i to sa presecanjem na pola ima dosta i simbolike i realizacija, ali i realizacija razdvajanja svesti, na dva mesta. Takodje i delimicnog ulaska .t.j. dozivljaja kod prvog presecanja, jer je gledala sa strane, izvan astralnog tela - svoje astralno telo, a kasnije i drugo presecanje na pola, tog viseg, suptilnijeg tela. Sta to tacno za nju znaci jos, ne znam, ali sigurno da ima nekog smisla, i prednosti za kasnije, da RAZDVOJI NEKE STVARI, ili osobe, ili i samo sebe... na dva dela, i da posmatra i odvojeno, ne samo kao celinu.
Musku i zensku stranu, dakako, levu i desnu.
...
sto se tice objektivnog procenjivanja to je veoma tesko, jer seanse su subjektivne, i imaju veze sa karmom te osobe, sa njenim zivotnim iskustvima, sa zeljama i potrebama, jednostavno, ima veze direktnmo sa njenim napretkom, a to zna kako andjeo.
Ali, svejedno, mi mozemo da to dozivimo na svoj subjektivan nacin, kroz svoju prizmu, i u tome i jeste i draz i korist.
jer cemo da imamo licne realizacije.
Mozda iste kao i ona, a mozda neke stvari, njoj bitne, mi necemo da primetimo.
U svakom slucju biten su i energije i emocije, a ono sto ja najvise osecam od nje je
LJUBAV PREMA NJENOM ANDJELU,
koji cak i kad joj busi busilicom trece oko, ili je sece dav puta na pola, to dozivljava kao PRIHVATANJE, iuz ljubavi i
POVERENJA U NJEGA, kao i osecaj PREDANOSTI.
To ja tako dozivljavam, uz sve ostale vratolomije, hahaha, i njene realizacije.
naravno i ovo sve sto si ti napisala se oseca.

ali, nadam se da se oseca i ta BOZANSKA LJUBAV, koju ona dobija od andjela i projektuje, nazad, na njega.

pozdrav

u svakom slucaju javi mi ako preslusas jos koju seansu i kako dozivljavas. Sad ima i dosta analize, pa ces mozda i vise da imas licnog dozivljaja.
Ne njenog, nego kao - svog!
p.s. a onda si - gotova,
hahaha
za seansu.
jer ces se konektovati na svog andjela.
objektivno, aha.
hahaha

Laughing
 Nazad na vrh »
pluton
Iskušenik

Poruka Poslao: 12 Mar, 2011 16:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

pa evo pokusacu da dam i dodatna objasnjenja, za ovu seansu, otvaranje treceg oka:
kao prvo, osoba je imala ranije seansu gde je ucestvovala u ratu, interplanetarnom, na Atlantidi.
Odatle i zmajevi u ovoj prici sa trecim okom, kao i nad moc, nad zmajevima, uz pomoc andjela, narvno.
Time i oslobadjanje od strahova, i prijateljskiji odnos PREMA TIM BICIMA.
Tu ima i simbola sa bojama, crveno i crno, pa i sa brojanicama, da ne objasnjavam.
Karmicku pozadinu i problematiku, svakako, najbolje poznaje andjeo, pa je sve to tako i REZIRANO, ZA NJU, u odnosu na isceljivanje, t.j. ispravljanje losih posledica karme, a pogotovo dakle strahova i ne samopouzdanja, ev. i osecanja krivice.
Naravno kroz igru, zabavu i bezbriznost. I - osecanja. DOZIVLJAJ.
Ulazak u Sunce imalo je za cilj i smisao - PROCISCENJE REPOVA neke negativne energije. Tu je taj gusci vaduh i bol u glavi, jer dolazi do prociscenja. Sto neki kazu, zaostali demoni se bune kada dolaze na Svetlost. A na dalje imalo je veze i sa nekim vezbama koje je radila, a koje nisu bile preporucene, t.j. naucene, sa moje strane, nego od pre.
Na pitanje - I STA SAD?
ja sam odgovorio - PA NISTA, VRATI SE TAMO I NASTAVI.
Jer u tom trenutku je izasla iz dozivljaja i rekla da sada - pricamo. Iako smo i do tada pricali, ali sa njenim vizualizacijama i dozivljajima.
aha, ima jos jednom I STA SAD? kasnije, i zaista I JA NE CUJEM STA SAM REKAO.
a ovo za - mala i slatka, je bilo jako simpaticno, ii ima puno emocija, ljubavi, radosti, slobode oko zajebavanja, i pomalo i stida, i oslobadjanja u tom smislu.
i to sa presecanjem na pola ima dosta i simbolike i realizacija, ali i realizacija razdvajanja svesti, na dva mesta. Takodje i delimicnog ulaska .t.j. dozivljaja kod prvog presecanja, jer je gledala sa strane, izvan astralnog tela - svoje astralno telo, a kasnije i drugo presecanje na pola, tog viseg, suptilnijeg tela. Sta to tacno za nju znaci jos, ne znam, ali sigurno da ima nekog smisla, i prednosti za kasnije, da RAZDVOJI NEKE STVARI, ili osobe, ili i samo sebe... na dva dela, i da posmatra i odvojeno, ne samo kao celinu.
Musku i zensku stranu, dakako, levu i desnu.
...
sto se tice objektivnog procenjivanja to je veoma tesko, jer seanse su subjektivne, i imaju veze sa karmom te osobe, sa njenim zivotnim iskustvima, sa zeljama i potrebama, jednostavno, ima veze direktnmo sa njenim napretkom, a to zna kako andjeo.
Ali, svejedno, mi mozemo da to dozivimo na svoj subjektivan nacin, kroz svoju prizmu, i u tome i jeste i draz i korist.
jer cemo da imamo licne realizacije.
Mozda iste kao i ona, a mozda neke stvari, njoj bitne, mi necemo da primetimo.
U svakom slucju biten su i energije i emocije, a ono sto ja najvise osecam od nje je
LJUBAV PREMA NJENOM ANDJELU,
koji cak i kad joj busi busilicom trece oko, ili je sece dav puta na pola, to dozivljava kao PRIHVATANJE, iuz ljubavi i
POVERENJA U NJEGA, kao i osecaj PREDANOSTI.
To ja tako dozivljavam, uz sve ostale vratolomije, hahaha, i njene realizacije.
naravno i ovo sve sto si ti napisala se oseca.

ali, nadam se da se oseca i ta BOZANSKA LJUBAV, koju ona dobija od andjela i projektuje, nazad, na njega.

pozdrav

u svakom slucaju javi mi ako preslusas jos koju seansu i kako dozivljavas. Sad ima i dosta analize, pa ces mozda i vise da imas licnog dozivljaja.
Ne njenog, nego kao - svog!
p.s. a onda si - gotova,
hahaha
za seansu.
jer ces se konektovati na svog andjela.
objektivno, aha.
hahaha

Laughing

otprilike tako. mada je meni neobičan način i trenutak u kojem mu govori da ga voli. naglo je i neočekivano.
puno te nasmijavam?
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 12 Mar, 2011 18:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

otprilike tako. mada je meni neobičan način i trenutak u kojem mu govori da ga voli. naglo je i neočekivano.
puno te nasmijavam?

pa kad je neobican trenutak, ili nepripremljen, onda je to deo necega sto je iznad uma, i mozda cak i na nivou - duse.
Pogotovo takva emocija - ljubavi.
Zato ume da deluje i zbunjujuce. A mozda je ta osoba to imala problem da ispolji, t.j. kaze - nekome, pa joj je pukao sistem, t.j. pao sistem, pa je izasla ta recenica iz duse, NE - KONTROLISANO?
Simpaticna si.
drago mi je ako su se prenele neke emocije i na tebe. Mozda ce i tebi da izleti, ne - kontrolisano, nesto - lepo, hahaha.
mislim NEOCEKIVANO za tebe i tvoje navike, nesto kao - oslobadjanje.
ako to primetis, onda napisi.
Znaci da je delovalo, hahaha.

pozz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 7 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SOLARNA YOGA 288 TATA SINANA 114957 28 Avg, 2011 21:48 pm
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ko je pravi Bog? 22 WEISHAUPT 13776 13 Maj, 2010 22:54 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60604 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Secanje da je -- 1 biblijski-hriscanin 3852 28 Dec, 2009 22:47 pm
reborn Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je neko čuo za fakultet homeopatije u NS 11 zvezdica 10438 26 Nov, 2009 23:59 pm
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19674 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 18677 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)