2 VINJAKA, JEDAN DEPROZEPAM
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2011 19:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Занимљиво да у свом телу имамо инструмент за фиксање а да то и незнамо.
Па наше тело је способно да створи дрогу(диметилтриптамин),зашта наша деца онда дају толке паре.

Ареналин ствара услове да пинеална жлезда створи дрогу и на тај начин штити тело од стреса.
Дрога је у овом случају средство за смирење.
Зашто су искуства блиске смрти повезана са стресним ситуацијама?
Није ли зато што адреналин стимулише пинеалну жлезду да створи дрогу па ми халуцинирамо да смо на небу.

А сада погледајмо како наш Талерман шета Астралом.
Када осети да је изашао из тела он једноставно искочи кроз прозор и на тај начин спречи да се врати у тело.
Али ако узмемо да Талерман незна у тренутку кад искаче кроз прозор дали је стварно напустио тело,тек кад искочи он је потпуно сигуран да је напустио тело,бар је он то тако објаснио.
Сама та непознаница је довољна да створи услове за повећану количину адреналина а самим тим и за стварање дроге у пинеалној жлезди.Ово нас даље доводи до тога да Талерман халуцинира и да нема ништа од астралне шетње.
Или је сваки наркоман заправо астрални шетач.

НИРВАНА-- или мир који настаје услед конзумирања дроге.
Читајући ''Кундалини тантру''од Свами Сатјинанде видим да се јога своди на стимулисање пинеалне жлезде и поново долазимо до тога да духовна искуства источњачких Учитеља духовности нису ништа друго до халуцинирања дрогираних људи. а Нирвана то толико хваљено стање се може постићи и тако што купиш дрогу уместо да потрошиш године на учење јоге.
Пошто се сексуална енергија доводи из муладара чакре до пинеалне жлезде кроз остале чакре закључујем да је сексуална енергија још једна од могућности за стимулисање пинеалне жлезде.
Изгледа да се зато нама мушкарцима дешава да после секса онако лепо заспимо.

Да напоменем да су ово ипак ствари које нисам у стању да проверим и да су можда ништа више од спекулација на ову тему,мада ко зна можда има ту и истине.

Знимљиво је да су поједини Хришћанско СВ. Оци указивали да се при практиковању Исусове молитве може десити да човек дође изван себе и да доживи свакаква ислуства па и да буде преварен од ђавола.
С обзиром да је мантрање једам од примарних начина за подизање кундалини. А Исусова молитва није ништа друго до вид мантрања,долазим до закључка да се и интензивниммантрањем може стимулисати пинеална жлезда да створи дрогу.
Зато су Св. Оци с правом указивали да стања у која се може доћи практиковањем мистицизма нису битна за напредак у духовности.
Другим речима нирвана је душевно а не духовно стање.
Чини се да јесте измењено стање свести али није стање свесности.
Та стања личе на свесност али није то то.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 05:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

Када осети да је изашао из тела он једноставно искочи кроз прозор и на тај начин спречи да се врати у тело.
Али ако узмемо да Талерман незна у тренутку кад искаче кроз прозор дали је стварно напустио тело,тек кад искочи он је потпуно сигуран да је напустио тело,бар је он то тако објаснио.
.

Nisam sigurno tako objasnio,
ali si mozda ti to tako razumeo.

Ali, nije tako...Ne mora se iskakati kroz prozor, moze se izaci na vrata, ili kroz neki drugi otvor...mozes sam da napravis otvor kroz koji ces prolaziti...to tako rade samani na primer...koga je strah od iskakanja kroz prozor, to ne mora da radi...poenta je bila u tome da je astralna realnost realna koliko je realan i ovaj svet...kada se nadjes pred prozorom, ukoliko nisi iskusan, onda ponekad ne znas tacno da li je ovofizicka ili onostrana realnost...i to je razlog zbog cega pocetnicima govorim da izadju na vrata...iskusniji, naravno, ne mogu da imaju ovakvu nedoumicu...oni tacno znaju da li su pred ovofizickim ili astralnim prozorom.
Nadam se da sam ti sada objasnio...ali ako nisam...slobodno me pitaj...
rale
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 08:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

.

Nisam sigurno tako objasnio,
ali si mozda ti to tako razumeo.

Ali, nije tako...Ne mora se iskakati kroz prozor, moze se izaci na vrata, ili kroz neki drugi otvor...mozes sam da napravis otvor kroz koji ces prolaziti...to tako rade samani na primer...koga je strah od iskakanja kroz prozor, to ne mora da radi...poenta je bila u tome da je astralna realnost realna koliko je realan i ovaj svet...kada se nadjes pred prozorom, ukoliko nisi iskusan, onda ponekad ne znas tacno da li je ovofizicka ili onostrana realnost...i to je razlog zbog cega pocetnicima govorim da izadju na vrata...iskusniji, naravno, ne mogu da imaju ovakvu nedoumicu...oni tacno znaju da li su pred ovofizickim ili astralnim prozorom.
Nadam se da sam ti sada objasnio...ali ako nisam...slobodno me pitaj...
Ок Тале ја сам и рекао да мало шпекулишем на ту тему.
Штета што не можеш да погледаш овај видео.
Видео говори о томе да је неки научник открио да пинеална жлезда има способност да синтетише диметилтриптамин који је супстанца слична дроги са халуциногеним дејством.
Али то си већ из мог текста могао да закључиш.
Рецимо,то би могли да проверимо кад би ти узео неку халуциногену дрогу,ти би могао да на свом искуству провериш колко су та искуства свести слична.
Па бисмо имали једно искуство из прве руке које би говорило у прилог овоме што шпекулишем или би оспорило моје писање.
Сматрам да си одрастао човек и да се нећеш после навући на дрогу.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 08:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja smatram da sam odrastao i da se ne bi navukao Smile

Nisam nikada ostvario niti jednu astralnu projekciju uz upotrebu ili uz pomoc bilo kakvog opijata, droge ili tome slicno.

Zato se snazno protivim praksama koriscenja takvih sredstava...

Po meni, apsolutno su nepotrebna bila kakva stimulativna sredstva...tako da mi nije jasno ni to sto samani pisu...nije mi jasan u tom smislu ni Kastanjeda.

Sta pomaze: pomaze caj, pomaze lep miris koji dolazi iz etericnog ulja, pomaze kristal ili neki dragi kamen...

Ali, moze se cak i bez toga.

Bitna je volja, snazan duh, hrabrost, odlucnost, ljubav i usmerenost.
rale
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 09:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ок Тале1
Да мало појасним моју идеју.
Идеја је да си ти кроз припрему за астрална путовања нашао начин како да стимулишеш пинеалну жлезду да лучи диметилтриптамин.
Нормално пошто ниси свестан шта се заправо дешава ти мислиш како имаш астрално путовање.
А да је заправо истина да си само успешно стимулисао пинеалну жлезду да лучи дрогу и да имаш халуцинације.

Намеће се закључак да ако је то тако, ти си се већ навукао на дрогу коју несвесно ствараш, несвесно стимулишући пинеалну жлезду.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 09:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To bi onda bila jedno vrlo inteligentna pinealna zlezda Smile

Astralne projekcije se desavaju izvan mozga i izvan fizickog tela...

To astralno telo, takodje, ima mozak, kao u ostalom sve ostale organe,
ali su oni tokom astralne projekcije IZVAN fizickog tela...

Dakle, fizicki mozak sa svim njegovim mislima, idejama, pametima, glupostima i halucinacijama spava, dok je onaj drugi, etericni, astralni, mentalni mozak van tela i BUDAN...

Taj doktor da je sam doziveo astralnu projekciju, tesko da bi mogao tako nesto da napise.

Ali, kako god bilo, zaista samo onaj ko je doziveo astralnu projekciju moze da razume onog drugog koji je isto imao astralnu projekciju.
rale
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 09:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

То кажеш зато што материја постоји,па самим тим постоји и мозак и тело из кога излазиш.
Штета што ниси био у прилици да гледаш видео са јутјуба''Тајна материје'' за који линк више не ради,бар не овај са српским преводом.
Видео би да не постоји доказ да ово наше тело и мозак постоје.
Све што до нашег ума долази долази као информација,електромагнетни талас.
Па тако до нас долази и информација да ми уопште имамо тело.
Сва та нова открића додатно компликују ствар тако да више човек не мже да буде сигурам у којој димензији он уопште постоји.
Своди се на то да ми постојимо само као идеје убожјем уму.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 09:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa, to je sasvim OK...

Mi jesmo u Bozjem umu...

I mi jesmo deo Bozjeg neshvatljivo velikog kosmickog organizma...

U pocetku bese Rec (Logos)...

Taj Logos, ta Rec nije imala odakle drugo da dodje nego iz misli, a misao nije imala odakle da nastane nego u UMU.

Potrudicu se sada malo, kako bi tebi i drugima, napisao nesto o UMU...

Evo sta kaze Plotin o Umu.

Iz Jednog kao beskonačnog izvora koje se može identifikovati samo sa dobrim i principom lepote nastaju 10 inteligencija. Prva inteligencija je Viši Um (Nous). Nous sadrži ideje, odnosno forme svega što postoji i nije samodovoljni entitet poput Jednog. Druga inteligencija je Viša duša (psihe). Na samom dnu je Tvar (Hile) ili materijalna ravan koja je sama bezoblična, ali je oblikuje duša.

A evo sta o tome kazu drevni hermetisti...

Po hermetistima, Um, prvi intelekt, svest ili svetlost Boga, se, takođe, personifikuje u Hermesu Trismegistosu, univerzalnom umu najveće snage. Jedino Hermes Trismegistos može da ima pristup Dekadi (gde je Bog). Nous kao Božanski intelekt povezuje Boga sa njegovom celokupnom kreacijom, božanstvima, mineralima, planetama, životinjama i čovekom. Uz pomoć Nousa, čovek može da se oslobodi zatvora fizičkog sveta i rasplamsa se svetlošću gnoze. Ulogu Hermesa Trismegistosa kao Božjeg intelekta, preuzeće kasnije gnostički Hristos.

A evo sta kaze o Umu arapski filozof Abu Nasr al-Farabij

I arapski filozof Abu Nasr al-Farabij (oko 870-950) je govorio o deset emanacija. Na vrhu nebeske hijerarhije nalazi se Božansko «Prvo» biće, Monada ili Jedan. Iz Monade proističe drugo biće ili Prvi um. Prvi um shvata Boga i proizvodi treće biće, tj. Drugi um. Drugi um proizvodi sedam planetarnih sfera: Saturn, Jupiter, Mars, Sunce, Venera, Merkur i Mesec. Deseti um (nous poietikos) je od posebnog značaja jer spaja zemaljski i nebeski svet i odgovoran je za potencijale misli koji se nalaze u ljudskom intelektu.Ljudi su vrhunac stvaranja i iskvarenosti na ovoj planeti, ali za razliku od nižih vrsta životinja, mi posedujemo i razum i to sa četiri podeljaka: za teoriju, praksu, razmišljanje i proizvodnju. Krajnji cilj ljudski je ostvarenje sreće, a ona se sastoji u potpunom odvajanju duše od svega materijalnog.

A evo sta o Umu kazu gnostici:

U gnostičkoj himni Misao Noreje (nastaloj krajem II veka n.e), neshvatljivi duhovi Otac je prvobitni um, njegova prvobitna misao je iskonska duhovna Majka Enoja, a njihov sin je Logos ili Autogen. Ukoliko bi smo se potrudili da ovo povežemo sa načinom na koji mi sami funkcionišemo kao mikrokosmos, bilo bi nam mnogo jednostavnije da razumemo gnostičko razumevanje makrokosmosa. Naime, iz našeg ljudskog uma, proizlaze misli, a iz misli proizlaze reči. Analogno tome, po gnosticima Bog je um, iz Božjeg uma proizlazi misao kao žensko načelo, dok iz misli proizlazi reč kao (Logos ili Hristos).
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 14:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo da se prikljucim raletovim opservacijama, sa nekim svojim iskustvima, iz prakse, znaci.

kao prvo, rale spekuluje, pita, tri razlicite stvari, koje su, ovde, povezane:
1. pitanje pinealne zlezde i povezanosti sa energetskim centrom koje se naziva - trece ok.
2. pitanje astralnih projekcija kao pitanje istine / iluzije
3. pitanje halucinogenih droga kao okidaca za izmenjena stanja svesti

1. pitanje zlezde i odnosa sa trecim okom je staro istrazivanje na Istoku i misticizmu, takoreci od davnina.
cak i na objavama ima dosta textova. Trece oko je energetska chakra koja je najvisa po frekvenciji koju moze da dostigne pojedinac u svom podizanju na vise , suptilnije nivoe.
Iznad nje je samo temena chakra, koja je razlicita, i koja se otvara, razradjuje - sa strane Univerzuma, kao posledica interakcije pojedinca sa kolektivnom svescu.
Ovu, temenu chakru, u mojoj praksi regresoterapije - otvaraju visa, suptilnija bica, nazivam ih andjelima.
Mada i osale chakrel uravnotezuju.
dakle, za trece oko se povezuje, po Vedama, Shiva i misticne moci, kao i Nad moci. Ako su ove Moci okrenute na nize, ka nizim frekvencijama, govorimo o egu koji je okrenut ka sebi, a ako je okrenuto ka visoj chakri, govorimo o egu okrenutom ka drugima, znaci ka JEDNOM, ka jedinstvu sa svim.
U skladu sa tim misticnim mocima su i sve druge stvari po pitanju odnosa i manipulacije materijom i materijalnim telima, pa tako i astralnim, t.j. nacinima koriscenja, iliti svrhom.
o tome se dosta pisalo, pa ne bih sada.

2.2. pitanje astralnih projekcija kao pitanje istine / iluzije

ovde prvo treba da definisemo u kom domenu raspravljamo. Jer raletov domen razmatranja, rekao bih, ostaje po pitanju realnosti u odnosu na grublje frekvencije, nize, dakle ono sto nam se - prividja ka stvarnost. I ona, dakako - POSTOJI - REALNO, hahaha.
dakle i ovde je osnovno pitanje - cemu sluzi, ili KOME SLUZI! Kao i uvek. ako sluzi samo za pojedinacne ciljeve, a na stetu drugih, to je jedno, a ako astralne projekcije sluze d bi biole korisne i drugima, onda je to sasvim drugo.
Tale, koji je posredno napadnut, radi projekcije i PISE, NAMA SVIMA, SVOJA ISKUSTVA, kakva god da su, ONA SLUZE I NAMA!
A kako cemo mi ta saznanja i iskustva da iskoristimo - da li omalovazavanjem i negiranjem, ili nekako drugacije, REZULTATI PRIPADAJU BOGU, a nama - SLOBODNA VOLJA I SLOBODA - IZBORA.
Naravno astralne projekcije i druzenje sa entitetima koji su na suptilnijim nivoimaIMA KORISTI ZBOG RAZMENE ENERGIJA I ZNANJA - SA TIM BICIMA, u smislu - S KIM SI = TAKAV SI. Kao i kod okretanja ka Bpgu putem molitve ili meditacije, smo je ovo KONKRETNIJE I - LICNIJE, sa sirim dijapazonom MOGUCNOSTI.
Nije isto razgovarati, leteti i druziti se sa andjelima, dodirivati, zajedno rucati, zabvljati se, kao i moliti se, iza pokrova, nevidljive zavese, kao neki odbaceni ili nepristupacni licnim iskustvima BLISKOSTI DVE OSOBE.
Moze se SVE, I JEDNO I DRUGO, i to opet zavisi od karme i od zelja, kao i od nekog RADA, NA SVOM IZBORU.
Neko vise voli ovako, ili onako, ili MOZE SAMO ONAKO A NE MOZE, JOS OVAKO.
Osudjivanje tu nema nikakve koristi.
A da li su astralne projekcije = bas samo FANTAZIJE?
One su mnogo realnije sto kaze Tale, nego realnost koju gledamo obicnim ocima. I ISTINITE, ako nam je reper uporedjivanje sa ovim ocima.
Na primer: astralnom projekcijom mozemo da proverimo ovu realnost najbanalnijim primerom: mozemo da vidimo sta se nalazi u drugoj prostoriji, iako tamo nema nikoga, do detlaj, cak i iza ormara, ili ispod kreveta, ili na nedostupnim mestima.
Licni primer: jednom mi je ukraden bajs, i ASTRALNOM PROJEKCIJOM, PUTEM KROZ VREME, SAM ,OGAO DA VIDIM - KO JE TO URADIO I NA KOJI NACIN!
DAKLE NAJBANALNIJI PRIMER. kASNIJE SE USPOSTAVILO DA JE TO BILO ISTINA, MADA MI JE ANDJEO SAVETOVAO DA NE POTEZEM TO PITANJE I NE TRAZIM NAZAD, JER TO IMA VEZE SA NEIM DRUGIM, DA SADA NE OBJASNJAVAM.
Ista stvar moze da se koristi i kod prnalazaka, na primer - nestalih osoba, ili ubica, ili...
to je spustanje sa astrala na najgrublji nivo, ali sa PUTEM KROZ - VREME I PROSTOR, korz 3d realnost.
naravno, moguce je videti i vise dimenzije, na primer i FLEKE, CRNE, OD NEGATIVNE ENERGIJE, koje se nalaze, na primer, u delovima stana, i lose uticu na nas. Dakle - skeniranje energija.
Nadam se da sam razumljiv, iako je ovo najbanalizovanije, ali ima smisla, i veze sa nasim energijama, i uticajima.
Takodje se radi i o skeniranju mesta gde su nekada bili grobovi, sahranjeni ljudi, ili cak ziveli, ranije, pa obeseni, itd pre vise stotina godina, ali je ostalo njihovo emotivno energetsko telo koje je negativno. I kao takvo - deluje negativno.
i da ne nabrajam primere i smislove. ako ima pitanja, odgovoricu.

3. pitanje halucinogenih droga kao okidaca za izmenjena stanja svesti

ova povezanost i znanje takodje postoji od davnina. Naime rale je dobro utvrdio povezanosti, kao i ovaj naucnik.
Stvar razlike u delovanju je sto droge deluju SPOLJA, dok meditacije i promene svesti deluju IZNUTRA.
I STO SVAKO RADI SVOJ POSAO, NA SVOJ NACIN.
Ja mnogima za seanse lepo kazem da deluju kao droga, jos i bolje i sa ustedom sredstava, jer jednom uradjeno na seansi se moze ponoviti, dalje, uvek, dok droge traze, od spolja, nov impuls, jer su tako i koncipirane. Nije cudio sto je jedna devojka izjavila, na video klipu sa seanse, da se oseca - kao na heroinu, aha!
isto je to za bilo koju vrstu droge. nema se potrebe koristiti je spolja, moze se isprovocirati - spolja od andjela, dodirom na odredjena mesta u mozgu, u kori velikog mozga najcesce.
Time se ustedi zavisnost, jer ovo se, kasnije moze po svojoj volji uraditi, kad god se hoce. slobodan izbor.
Kao sto sam nekoliko puta postavio seanse gde se dodirom jedne tacke ZA SMEH, OSOBA ODMAH = SMEJE!

Vise o drogama i izmenjenim stanjima svesti, sada ne bih. Koga zanima ipak bi trebalo malo vise da proucava Shivu i njegovu Mayu, zenu, Iluziju, kao i pitanje zasto Shiva ima PLAV VRAT!?

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 18:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DMT... eusa_doh
Rale, stvarno ti kažem, carinici i bludnice...

I pored toga što subjektivne impresije interaktivno utiču na ono što se doživljava- ima mnogo izveštaja o objektivnim iskustvima tako što je proveravano ono što je doživljeno u kao vantelesno iskustvo.
Npr. ode Rale iza zgrade i nešto postavi na livadi, a Tale iz sobe vantelesno ode i proveri, zatim kaže Raletu šta je video i zajedno odu da potvrde... Ovo je vrlo komplikovano ali postoje izveštaji da je moguće.

Pogledajte ovaj dokumentarac o vantelesnim projekcijama, NDE (near death expirience, iskustvo bliske smrti)...

http://video.google.com/videoplay?docid=8159299309648507350#

nisam uspeo da pronadjem titlovano verziju.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rale
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 18:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Има ту изгледа места за све!
Тема је толико широка да има места за свакаква нова открића и изнеђађења.
Обожавам да тако чепркнем а онда чекам да видим шта ће све из тог џака да испадне.
Па изволте!
rale
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
DMT... eusa_doh

I pored toga što subjektivne impresije interaktivno utiču na ono što se doživljava- ima mnogo izveštaja o objektivnim iskustvima tako što je proveravano ono što je doživljeno u kao vantelesno iskustvo.
Npr. ode Rale iza zgrade i nešto postavi na livadi, a Tale iz sobe vantelesno ode i proveri, zatim kaže Raletu šta je video i zajedno odu da potvrde... Ovo je vrlo komplikovano ali postoje izveštaji da je moguće.

Pogledajte ovaj dokumentarac o vantelesnim projekcijama, NDE (near death expirience, iskustvo bliske smrti)...

Рецимо нико овде није рекао да човек свестан да може да управља илузијом не постаје господар илузије,Бог.
Уосталом сви ми делимо илузију коју зовемо реалност,зашто то неби било и са илузијом у стању дрогираности.
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
A da li su astralne projekcije = bas samo FANTAZIJE?
One su mnogo realnije sto kaze Tale, nego realnost koju gledamo obicnim ocima. I ISTINITE, ako nam je reper uporedjivanje sa ovim ocima.
Na primer: astralnom projekcijom mozemo da proverimo ovu realnost najbanalnijim primerom: mozemo da vidimo sta se nalazi u drugoj prostoriji, iako tamo nema nikoga, do detlaj, cak i iza ormara, ili ispod kreveta, ili na nedostupnim mestima.
Licni primer: jednom mi je ukraden bajs, i ASTRALNOM PROJEKCIJOM, PUTEM KROZ VREME, SAM ,OGAO DA VIDIM - KO JE TO URADIO I NA KOJI NACIN!
DAKLE NAJBANALNIJI PRIMER. kASNIJE SE USPOSTAVILO DA JE TO BILO ISTINA, MADA MI JE ANDJEO SAVETOVAO DA NE POTEZEM TO PITANJE I NE TRAZIM NAZAD, JER TO IMA VEZE SA NEIM DRUGIM, DA SADA NE OBJASNJAVAM.

Nisam imao neke tendencije da dokazujem objektivnost- jer "objektivnost??"
ali bilo je zanimljivih situacija...

Skoro sam pisao o tome da sam u real time zoni, astralnoj, pokušao da vidim koliko ima sati pa da se vratim u telo i ustanem da proverim, mada kada sam pogledao na sat bilo je 18:77 ili tako nešto... pa čak i u astralu mi je bilo jasno "koliko je sati" haha...

Astral funkcioniše na drugačijim principima od ovih naših zemaljskih... to je jasno.

Pisao sam i o jednoj situaciji sa mačkama... ta paklena stvorenja... kada sam izašao van tela, a iznad mene je bio tavan, to je bila jedna velika zgrada- nenaseljena, a mačke kolo vode po tavanima- elem brzo sam se našao u "prostoru tavana" i neka mačketina me je sčepala za energetska muda, priklještila me njenim energetskim zubovima za mošnice. Nemaju ni malo poštovanja- odma najniži udarac... E to ti je. Znam da sam ja ušao nepozvan na njihovu teritoriju, al daj malo džentlmenskog ponašanja, a ne tako, majku mu... Tada sam par sekundi bio u grču, a onda izveo manevar sa pažnjom (instiktivno) pa me pustila, a ja se odma vrnuo u javu. Jašta da sma ih čuo kako vršljaju iznad mene.

U suštini, jasna mi je bila objektivnost tog doživljaja i mada vama to malo znači ovako.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DMT... eusa_doh

Рецимо нико овде није рекао да човек свестан да може да управља илузијом не постаје господар илузије,Бог.
Уосталом сви ми делимо илузију коју зовемо реалност,зашто то неби било и са илузијом у стању дрогираности.

E pa to je ono što mi tebi sada ukazujemo na tvoj prvobitni stav.

Treba malo više da Veruješ, a ne samo da ti to služi kao argument u diskusiji.
Veruj u ono što ti Bog poručuje kroz forum, kroz ove nikove ovde... Otvori dveri svoga uma za sve ove poruke verujući, a ne poričući.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 18 Feb, 2011 08:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DMT... eusa_doh

E pa to je ono što mi tebi sada ukazujemo na tvoj prvobitni stav.

Treba malo više da Veruješ, a ne samo da ti to služi kao argument u diskusiji.
Veruj u ono što ti Bog poručuje kroz forum, kroz ove nikove ovde... Otvori dveri svoga uma za sve ove poruke verujući, a ne poričući.
Верујем ја Гибо више него ти!
Ево до овога сам дошао зато што сам веровао да ваше писање није баш пука измишљотина.
А ти!
Што не верујеш мени кад ти кажем да је Хришћанство једина права религија.
Можда би кад би веровао схватио зашто је то тако!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Strana 10 od 11

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MOLITVA ... 91 Vakan Tanka 40318 26 Apr, 2011 01:33 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90899 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42512 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22728 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16916 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19878 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9794 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)