Zoran iz Zemuna - Čitaocima koje to zanima (2011.)
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 02:24 am    Naslov: Zoran iz Zemuna - Čitaocima koje to zanima (2011.)
Odgovoriti sa citatom

Obaveštenje za one koje to zanima...

Zajednička meditacija

Ako pratite forum http://www.zoranizzemuna.com/ , onda znate da smo pokrenuli inicijativu da radimo nešto zajedno. Bila bi to kolektivna meditacija koju ćemo izvoditi u tačno određeno vreme i tiče se unutrašnjeg mira. Ideja je da svi koji učestvuju prvenstveno osete efekte na sebi i da to prošire u beskraj. Pošto smo svi povezani poljem potencijala, unutrašnji mir će se odraziti na sve ljude. Dakle, nećete nikome ništa slati nego isključivo radite na sebi, pa ako se odrazi i na druge ljude iz vaše okoline, tim bolje.

Ovo je meditacija koju ćemo raditi svake večeri u 22 h počevši od Četvrtka, 20.1.2011. Radićemo 10 dana i ako vam se dopadne, možemo da nastavimo i dalje.

Tekst sa preciznim uputstvima za izvođenje meditacije nalazi se u rubrici "Istraživanja" , naslov teksta je "Zajednička meditacija" ,
na Zoranovom forumu:
http://www.zoranizzemuna.com/

Uputstvo obuhvata i detaljno objašnjen postupak za jednu pred-radnju koja će vam doneti mnogo energije i pojačati efekat. Ta “predradnja” je jedna od najboljih isceliteljskih tehnika uopšte, i može se raditi na sebi ili na svom bližnjem, kada je pomoć potrebna.

A glavna meditacija je jedna od skraćenih verzija meditacije "Harmonizacija tela" - metode koja potiče iz Drevne Kine i koja harmonizuje fizičko, emocionalno i mentalno u čoveku sa energijom duše. Aktivira se i čisti multidimenzionalni kanal koji spaja tri ključna centra u telu.
Ono što sprečava kvalitetnu vibraciju su negativne emocije, podsvesne tenzije i limitirajuće misli koje su smeštene u energetskom sistemu prosečnog čoveka. Radeći redovno ovu meditaciju neutrališemo i oslobađamo ove podsvesne restrikcije tako da energija može slobodno da poteče i donese dobro zdravlje i uspeh. Energija duše se budi i vodi nas kroz život novim putevima.
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 18:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovakva dešavanja po celom svetu upravo je najavio Arhangel Urijel preko jednog kanala koji redovno pratim.Savetujem da se pridružite.Spone koje se prave unutar nas, otelotvorenje želja na duhovnom planu sada je više nego moguće,otvaranje vrata i još ponešto jako dobro Wink Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 18:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdravljam, naravno, sve dobre namere i sve dobre ljude dobre volje!

I neka im bude sve dobro!

Glede opšte meditacije... mada smo je i mi ovde, pod forumskim krovom, u skromnijim razmerama, isprobavali... samo bih se malo upitao, kada bih stigao da to uradim, od provokativnih poruka na konačnim spoznajama, dvojice članova koji se, pod mojim uticajem, polako Bude!

Da li smo kuće dovoljno očistili i sredili za to?

Ja se trudim, i svako se svakako trudi, koliko može.

Ali, da li smo ih dovoljno?!

Jer, ne biva, što reče, Kalča, da sedneš i tako to... a u neredu, prašini, prljavštini!
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 20:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja sam mislila da sam u totalnom neredu do sinoć.

Apsolutno isprovocirana, neočišćena, rasejana i još svašta nešto.

Tri večeri pre toga , izdala sam sebi naredbu da je bilo dosta.

Pred spavanje sam sebi rekla -idem napred, ma šta to značilo i kako gpd da bilo, i koliko god to trajalo.

Gle čuda, tri dana za jednu realizaciju.A knjiga se skrivala sve vreme na forumu.

I ne bi ničeg od toga bilo da nisu pustili Alien na HBO, dobar stari Alien.

Da sve bude neobičnije, ludi ameri u tom filmu spomenuše Arkturiance, ja se sablaznim na idijotski kontekst u kom su spomenuti.Isključim tv, upalim Objave, kažem, daj da vidim šta me idalje vuče na ovaj forum, temu po temu, kad neverovatno ali istinito, knjiga koja na tako malo strana reče tako mnogo, pa i o Sen Žermenu,Hristu, životu od svetlosti i Arkturijancima.Prepoznah kod kojim piše moj sjajni čikica, i sve se složi na jednom mestu.
A, šta kažeš-TRI DANA, ma šta mi reče.
Živa istina, živa kao Sunce.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::
I ja sam mislila da sam u totalnom neredu do sinoć.

Apsolutno isprovocirana, neočišćena, rasejana i još svašta nešto.

Tri večeri pre toga , izdala sam sebi naredbu da je bilo dosta.

Pred spavanje sam sebi rekla -idem napred, ma šta to značilo i kako god da bilo, i koliko god to trajalo.

Gle čuda, tri dana za jednu realizaciju.

To sam i mislio: da se najpre uzme usisvač u ruke, pa pajalica, krpa, brisko...

Nije to samo: "'Ajmo-'ajte!"

Da l' to traje tri dana ili manje-više, ne pitajmo...
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 22:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo napred ljudi i ništa se ne sekirajte. Ovo će vas očistiti, obrisati i sve ostalo, do temelja.
Bebo, pogrešila si arhanđela. Radi se o Mihajlu Very Happy
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 22:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zoran iz Zemuna ::
Samo napred ljudi i ništa se ne sekirajte. Ovo će vas očistiti, obrisati i sve ostalo, do temelja.

Ako ti se kaže da ne treba da smo čisti, već da će to da nas čisti, onda - ništa usisivač i pajalica, samo da se uhvatimo za ruke.

Ali, onda nas ti nosiš, ne ja.

P.S. U 22, ha, li beše?
 Nazad na vrh »
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 04:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svako se sam nosi. Nema potrebe za tolikom higijenom, dovoljno je malo ljubavi prema sebi. Da u 22.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 05:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Drago mi je što si opet sa nama, brate Zorane !
Nek nam je svima sa srećom u nastupajućem periodu !
herc
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 09:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Veco!
Caca mi reče da je ovde prenela poziv za meditaciju, pa bi bio red da i lično pozovem ljude da se pridruže.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 10:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zoran iz Zemuna ::
Bebo, pogrešila si arhanđela. Radi se o Mihajlu Very Happy

Nisam ,srce moje, neko dolazi ruku pod ruku.

Evo kako je izgledalo to,

verovatno si upućeniji, ali ja sam to pročitala ovako:

January 17, 2011
I am the Archangel URIEL, Angel of the Presence and Archangel Reversal.
-Beloved Children of Light, I am that the last few days of your time, officiating at your Flip. I've never been as qu'Archange, as close to your consciousness, like your Earth. My and my Radiance... resonance enables the particles Adamantine Light, Light themselves, bringing them into resonance, allowing them to aggregate within your structures and your consciousness. Beloved Children of Light, each of you can now call on my and my Radiance Radiation. Each of you may now feel, through his own presence to itself, my own presence. I am the Angel of Presence, Presence you laying in your Crown Radiant Heart in the Unitary Triangle Tri-Christ, Mary and Michael, who is registered, you can establish yourself in the Joy in the Truth and the Peace. I am Angel of Flip.

Thus, in a process called j'officie mouth opening, corresponding to the activation of your 11th body (ndr: naso-labial fold, hollow in the middle of the upper lip), and place Word Creator of Flip, passage of the throat, Passage from one state to another. This passage, each of you at your own pace, beginning to live. Passage Dimensional accompanied, as you had stated, that's exactly one year, the beloved Sri Aurobindo, a switch mechanism of the Conscience. So far, this switch allowed to move from ego consciousness to the Consciousness of the Heart. Today, this switch allows, not the passage from one to another, but the merger of one into the other, corresponding to your state you live intermittently. These statements, which gradually will become your habit, your life, before becoming your total reality. The activation of what is called the 11th body of the Earth, through the activation of the Merkabah interdimensional Earth, is now carried in full. The crystalline core of the Earth can begin, and the iron layer which is immediately above it, to change its rotation. The Earth is released, you know it. Yourselves, are being released. This too is a reversal. Move from limited to unlimited. Moving from darkness to light, transcending the duality Shadow / Light. Having found, built your own shadows, you allow your Spirit to unfold in full within this world. I am Angel of the Presence. Call me, call on me and I will attend. Select the new path set by Michael, at the OD - RE - MI - SI - AL your head (ndr: statement of Michael January 7, 2011), and I'll be at your side. Beloved Starseeds, today, freedom comes. The end of suffering, the end of separation, if that is your insight, if that is your Vibration.

I am the Archangel Reversal working within dimensional gateway, which is currently happen to the Earth and all life forms present on it, as inside it. Communication of the Earth and the Sun is becoming increasingly important, still allowing a number of increasingly important Ultraviolet radiation and particle Adamantine, to pour into you. Welcoming the Light is now an act of joy. Welcoming the Light is now a measure of truth. This act of Truth allows you to build gradually, through our joint presence, Presence to Presence, settle into your new Truth. The hour of liberation is coming. What you see and observe more and more on Earth does that translate that. Release, as you Metatron announced last summer, the four Horsemen of the Apocalypse: release items, releasing what was locked up, imprisoned and forced. End of Illusions. Disclosure and revelation. Key word in your state. Key word of what you are. You give birth to yourself. Earth gives birth to itself.

Rite of Passage, known as mouth opening, which, by breathing through the mouth, to live it. It's time to live. The time has come to be free. Vibration is your consciousness. This, you know. Beyond your ordinary consciousness, beyond even your body beingness present in the Sun is the beingness which now comes to you for a merger, an alchemical wedding of your personality with your essence , leading you to live your state called Ki-Ris-Ti or Christ, to reveal your potential for Burning Son of the Sun, Children of Light, Children of the Law of One, Child of Truth. Personality dissolves. Some have resisted and failed. Whatever. One is your choice. One is your destiny and chose what he is destined to be.

Presence and Truth. Presence and Joy. Presence and Peace. You are that and nothing else. All the rest are only outdoor screenings of Truth that led you to live and establish your consciousness in the Illusion. Even if, for some of you, those illusions you still seem tough and real, they are not. They will dissolve more each day. You have nothing else to tie you that you become the Light. Everything else is called to dissolve.

I am Angel of the Presence and Flip. I am personally for the fulfillment of this passage by opening your mouth and open mouth of the Earth, produced by the activation of a growing number of volcanoes, changes in distribution of electric charges on the surface of the Earth, involving changes in vibrational distributions in the plates, called tectonic Earth. Interior shake you live is the trembling of the Presence, announcing the switch, announcing the passage of the mouth. The Earth is living it, you live it every day a little more. Each day, the light vibrates a little more. Each day, Unity Consciousness take the step, a little more on the consciousness of personality. Rejoice, Be Peace. It's time to experience the bliss of release. Nothing of this should keep you busy. As you had said Christ: "Seek the Kingdom of Heaven is within you. All the rest shall be added unto you. " And this is also not want anything more to say. You are the Light of the world, you are Children of Light. This is not an empty word but Revelation Vibratory that you live every day.

I'm Uriel, Angel of the Presence. Presence. Call Presence and become a presence. Re-turn and the light will appear. The balm is light, the light is comforting. It is Joy and Peace. All this you know. You have to experience it, integrate it, to manifest it. Beloved Children of the Law of One, I am Presence and Flip. It's time to live for which you came. It's time to find your affiliations and your freedom. Presence and vibration. Beloved Starseeds, disruption is an interior upheaval outside. Anchored in the Light, Light stabilized, centered in the Light, this change can do nothing, or within you or outside you. As long as you accept your own shine Presence, you live and what Flipping the Switch more easily. As you said the Archangel Michael, the only source and the Earth itself know the end of this passage, but you definitely are, and we're with you, in this mechanism of Passage. For many of you, all new DNA strands is now enabled or activated.

Realize that you Are at a level that has never happened on this Earth is done today. Do you realize what the rites of passage, by the rites of the presence of radiation from the Heart leads you to live the reunification with the All. Gradually, the lucidity of what you are, that is unified, not separated, and the Whole itself, you will be clear by the Vibration and the mechanisms of consciousness itself, aware of itself. The pace and sequence of this passage and your presence will continue to go crescendo, every day, every breath. This aspect of crescendo is also the guarantor that you are aligned, centered and ready to surrender to the truth of what you are, drop by the Light. As you said the Archangel Michael, do not dwell on symptoms of your body but, more to the clarity of what you live, that is what is happening in your Conscience, directly.

I'm Uriel, Angel of the Presence. Every day, you will be given the opportunity, through your own presence and by my presence, to get closer to the Abode of Supreme Peace. It is within this state of supreme peace are all foods that you are. It is within this state of supreme peace that you feed them and be satisfied. The rest of your life, you usually call your life will be filled with synchronicities, evidences, facilitation, provided that you leave, as always, work in you the Truth of Light. By the end of this month, I'll come back with the Archangel Michael. Then we will seal, both accompanied by the Archangel Anael, the return of Archangel Metatron, for it boots, too, the final phase, which, I remind you, scheduling of Light, scheduling new life plan and program of life within the new dimensions.

I'm Uriel, Angel of the Presence. From this moment, now, here and elsewhere throughout this Earth, I decreed the opening of the mouth of the Earth in full, the mouth opening of the Sun, in its entirety. Communion. Resonance. Presence and Unity. Beloved Children of the One, now, my presence with you. You have total freedom to decide to reveal and disclose your dimension of Christ. My blessings are with you.

See you soon.
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 11:36 am    Naslov: Re: Zoran iz Zemuna - Čitaocima koje to zanima (2011.)
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Obaveštenje za one koje to zanima...

Zajednička meditacija

Ovo je meditacija koju ćemo raditi svake večeri u 22 h počevši od Četvrtka, 20.1.2010. Radićemo 10 dana i ako vam se dopadne, možemo da nastavimo i dalje.

Tekst sa preciznim uputstvima za izvođenje meditacije nalazi se u rubrici "Istraživanja" , naslov teksta je "Zajednička meditacija" ,
na Zoranovom forumu:
http://www.zoranizzemuna.com/

Uputstvo obuhvata i detaljno objašnjen postupak za jednu pred-radnju koja će vam doneti mnogo energije i pojačati efekat. Ta “predradnja” je jedna od najboljih isceliteljskih tehnika uopšte, i može se raditi na sebi ili na svom bližnjem, kada je pomoć potrebna.

[/b]

Veliki pozdrav za Zorana . Smile

Pozdrav i za Cacu . Smile

Imam jedna molba za tebe Caco a odnodi se na icseliteljski postupak opisan u "predradnji "i jos ponesto .Sigurna sam da to znas a ne bih da Zorana zamaram u vezi toga.

1.Malo je(meni ) nejasan postupak "prikupljanja energija " u delu gde se govori o rukama .
Kako se postavljaju ruke ,prsti ......i ostalo .Ako mozes i hoces a ti malo ovo pojasni .

2.sta se smara glavnim kanalom .Kicmeni stub ? Ili sta ?

3.Zasto pise 20.1.2010.,vreme odrzavanja meditacije ?

Very Happy
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 12:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Bila je greška, sad je ispravljeno.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 12:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
Citat:

Bila je greška, sad je ispravljeno.

Hvala Starci! Cmok

Razz Vratila si meditaciju u ovu aktuelnu vremensku liniju -2011. Welcome
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 13:00 pm    Naslov: Re: Zoran iz Zemuna - Čitaocima koje to zanima (2011.)
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
 Imam jedna molba za tebe Caco a odnosi se na icseliteljski postupak opisan u "predradnji "i jos ponesto .Sigurna sam da to znas a ne bih da Zorana zamaram u vezi toga.

Predradnja za koju je Zoran dao uputstvo je verzija Čigonga koji služi za lečenje, a i za privlačenje energije.
Tu istu isceljivačku tehniku koriste Kinezi za lečenje, kao u ovoj klinici u Pekingu:

Link

Sara ::
      2.sta se smara glavnim kanalom .Kicmeni stub ? Ili sta ?

Meditacija "Harmonizacija tela" je izuzetno moćna i podrazumeva podizanje vibracije i usklađivanje tri aspekta ljudskog tela – fizičkog, emocionalnog i mentalnog sa čistom energijom duše.

Tri centra u ljudskom telu su – donji stomak, srce i sredina mozga (epifiza). Povezuje ih višedimenzionalni kanal koji prolazi od donjeg stomaka i kroz sredinu tela, kroz srce, ide do sredine mozga. Ovaj kanal zahvata i prednji deo kičme.

Ova četiri elementa čine energetsku anatomiju čoveka. Radeći sa ovim elementima razvijamo, jako, pozitivnu, čistu i koherentnu vibraciju.
Ono što sprečava ovakvu vibraciju su negativne emocije, podsvesne tenzije i limitirajuće misli koje su smeštene u energetskom sistemu prosečnog čoveka. Radeći redovno ovu meditaciju neutrališemo i oslobađamo ove podsvesne restrikcije tako da energija može slobodno da poteče i donese dobro zdravlje i uspeh.

Telesni centar – kada ga razvijamo on će doneti snagu pozitivnoj vibraciji
Srčani centar – očistiće energetsku vibraciju putem infuzije pozitivnih osećanja
Mentalni centar - razvijajući se donosi jasnoću u energetsku vibraciju
Srednji (multidimenzionalni) kanal – kada se razvije povezuje i integriše celokupnu vibraciju. Kvalitetan protok energije kroz ovaj kanal donosi jasan osećaj unutrašnjeg znanja, duhovne povezanosti i životne svrhe. Kada se otvori i očisti srednji kanal, vaše telo, srce, um i duša rade zajedno na ispunjavanju svih vaših namera.

Kroz redovnu praksu utvrdićete da ova meditacija donosi potpunu relaksaciju i smirenost.
Redovnim radom, meditacija će vas sama naučiti onome što treba da znate. Iskustva su različita kod ljudi. Slušajte unutrašnje vođstvo. Unutrašnja moć počinje da se oseća i da se ispoljava.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 1 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33150 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90009 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40606 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22636 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35321 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15879 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25602 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)