Zoran iz Zemuna - Čitaocima koje to zanima (2011.)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 14:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li stvarno verujes da je opasno otvarati svoje srce i da za to treba da ides u bioskopsku salu i da odgledas Ljubisin film i da se primis na njegov nadzor i njegovih pristalica .

Sta mislis zasto je njegov forum ovde na objavama zatvoren i ociscen od nepozeljnih poruka i tema .
Da , da .......nadzor misli .....jer opasno je bez priveska i brnjice misliti .

Ajde Bebo probudi se vise .Pomogli su ti svi oni i to je ok .............onda gledaj vise svojim ocima i srcem .
I nazivaj stvari pravim imenom bez sentimentalnosti prema kultovima licnosti .
Na taj nacin ces im se oduziti kao covek ,a ne kao sentimentalni podanik .

Malo odosmo sa ove Zoranove teme , ali ne bas mnogo daleko .
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 15:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nisam siguran bas da razumem o cemu Beba sve prica.
I da li je ona opunomoceni predstavnik koji zastupa OVU TEMU?

I koliko i kakve veze imaju operacija, Ljubisa, Delfijum... sa nevedenim pozivom za kolektivnu meditaciju preko neta na same sebe?
Gde odlazi ta, nekakva enerija, ili - KOME?
I, kakve energije su u opticaju?
za koga?
da li su sve jednake, iste, ili postoje i individualne razlike?

Ovih dana, sto iz slucajnosti, sto iz sinhroniciteta, sam radio seanse sa osobom koja je, preko neta, uvucena u crnu magiju. T.j.
konektovala se, privucena sladunjavim textovima, na osobu koja se time bavi, I iza koje stoji jos jedna osoba, jos veca, u tom smislu.
Osetila je jake udare u predelu pleksusa solarisa, i pozvala me da resimo to, o cemu se radi. Bilo joj je nesto sumnjivo.
i neki dan se ceo dan samo svadjala.
a sve je pocelo jako privlacno.
dakle, ne znam da li ljudi , neki, veruju u postojanje crne magije, i da ima osoba koje se time bave, da ima osobe koje su NEREALIZVONIA kao nekakvi demoni ili crni magovi, jer tu moc imaju, ali ne znaju da je imaju, nisu svesni toga...
itd, itd...
naravno ne bih hteo da ovo neko razume da se Zoran i Caca nesvesno bave crnom magijom, to nikako.
Ali, povezivanje preko neta je IDEALNA MOGUCNOST za povezivanje i ovih entiteta, koji bi mogli lepo da docekaju celu organizaciju,
- NA KOLEKTIVNI - RUCAK!
Teorijski, ja pricam o takvim NEPREDVIDJENIM MOGUCNOSTIMA!
Ili neocekivanim.
,noga deca se igraju i prizivanja duhova, na razne nacine, odusevljeni sto IMA TAMO NEKOG KO IM DAJE - ODGOVORE.
SVESNE, I - TACNE.
Ne znajuci mogucnosti sta bi sve moglo da stoji u pozadini toga.
Ovo su samo neki od primera, kada se ide u nesto PRIVLACNO, PRIMAMLJIVO, a da se NE RASPITAMO, STO DETALJNIJE,
O MOGUCIM NEPREDVIDJENIM - POSLEDICAMA.
Ili NEOCEKIVANIM.
Ja svakoj osobi koja radi r.t. jasno naglasim DA MORA DA PRODJE NEKO VREME DOK SE OSOBA NE SNADJE U NOVIM ZIVOTNI OKOLNOSTIMA, JER SE RADI O PROMENI CELOG DOSADASNJEG SISTEMA POIMANJA, I DA IM SE ZIVOT, POVEZAN SA ANDJELOM - VODI, ODOZGO,
REZIRA,
I DA, jedan od nacina tog puta je i BRZE SUOCAVANJE SA LOSOM KARMOM, za rad brzeg ciscenja, jer sada postoji NEKO ko vodi, pomzae i poducava, inspirise.
I da uvek pitaju i kazu - sta se desava.
Na zalost, ima i onih koji posle nekoliko seansi ODLETE U NEBO, odusevljeni svojim novim sposobnostima, mocima, mogucnostima, pa prestanu sa komunikacijom,... ili brzo prelete kod nekog drugog, sa ciljem da budu
VODJE, odmah, u nekom drugom sistemu, a zapostavljajuci dalji rad na sebi.
Tako da dolazi do ZBUNJENOSTI I RASKORAKA,
izmedju onoga sto misle o sebi, ili veruju, i onoga sto ispoljavaju, prema drugima.
po sostemu: JA SADA, VOLIM SVE VAS... PUNA SAM LJUBAVI, ALI SVI STE VI MUSKARCI - ISTI, KRIVI, za ovo ili ono.
ili: JA ... PA JA...
ili - jel ti, vi... mislite na mene, sam i posebno, u svakom postu...
ili ja andjeo - ti djavo, hahaha.
zabavama nikad kraja.

pozz

p.s. a zar vam to nisam ponavljao, vise puta?
( = a vi necete da me sledite, slusate?)

Laughing

p.s. TEMA I PRILIKA SU: POVEZIVANJE, PREKO NETA, KOLEKTIVNOG SVESNOG I NESVESNOG,
ili i entiteta, koji stoje iza ove dve energije,
sa ciljem ovim i onim.

pps. ovih dana sam i ja, zahvaljujuci svom andjelu, usao u neke kolektivne nesvesne grupe, pa se osecam malo cudno - ne mogu lepo da zaspim, osecam se KAO U KAFANI, GDE NOSTVO LJUDI PRICA - I SVI NAGLAS, VIKA, RASPRAVE, I NIKO NIKOG - NE CUJE.
Svi samo govore, SVOJE ISTINE.
BUKA, jednom recju.
ali i to je deo nekih mojih realizacija.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 17:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Da li stvarno verujes da je opasno otvarati svoje srce i da za to treba da ides u bioskopsku salu i da odgledas Ljubisin film i da se primis na njegov nadzor i njegovih pristalica .

Sta mislis zasto je njegov forum ovde na objavama zatvoren i ociscen od nepozeljnih poruka i tema .
Da , da .......nadzor misli .....jer opasno je bez priveska i brnjice misliti .

Ajde Bebo probudi se vise .Pomogli su ti svi oni i to je ok .............onda gledaj vise svojim ocima i srcem .
I nazivaj stvari pravim imenom bez sentimentalnosti prema kultovima licnosti .
Na taj nacin ces im se oduziti kao covek ,a ne kao sentimentalni podanik .

Malo odosmo sa ove Zoranove teme , ali ne bas mnogo daleko .

A gde si ti to zaključio????

O čemu ti pričaš????

Oni mi pomogli?????

Jel' ti čitaš moje postove????

Ove moje noge me vode fizički, a srce duhovno, ali ti uživaš baš sve da izvrneš naopako zar ne???

U celoj toj priči ništa nisi pročitao osim onog što tebi odgovara da ga prevrneš.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 17:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Od svih koji pozivaju na to kakve se energije kriju i entiteti iza Zoranove meditacije,
ti od svih nikada nisi objašnjavao kakvi se entiteti kriju iza tvojih seansi.
Ili je najlakše se kriti iza regresije i reći da je sve to unutar osobe sa kojom se radi seansa ,pa te niko nije pitao ništa ni u vezi delfina, ni u vezi anđela , svi ti bespogovorno veruju, čak i ne primetivši da bi možda umesto HAre Krišna, Hare Hare, rađe da im pustiš Pavla Aksentijevića ili možda neki dobar ambijental.

I onda mi spominješ neko opunomoćenje???

Pa reci, ako tebe treba da pitam za dozvolu, što ne kažeš???

Ili je u pitanju neki drugi ego trip jer mi se omaklo da zaboravim da spomenem da smo radili PROGRESIJE i da si i Ti zaslužan za moje buđenje???

Da se bilo ko od vas lično pitao koliko brzo će teći moj samorazvoj , ja bih sad ili tapkala u Resavskoj, ili postala tantra jogina, ili čak zamisli Avatar- uuuuu Sunce ti poljubim žarko.Tako da mnogi zaboravljaju kako neko može da upravlja tuđim egotripovima.

A ako nisam podobna za forum slobodno reci, dejstvuj , dominiraj.
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Merkur u Lavu Very Happy Laughing
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 18:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kundalini u guzici... Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 19:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nediraj te mi Kebu Evil or Very Mad
Ona je pod mojim protektoratom Laughing
Miodrag

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 19:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro Bebo nije ni bitno da li sam te precizno razumeo sta si htela da kazes o sebi i svom putu.....
i kakve veze to ima sa kolektivnim skupljanjem paznje ljudi preko interneta .........i sledjenjem neproverenih instrukcija .

Valjda si do sada primetila ispravnu nameru ka zdravorazumskom sagledavanju ovakvih online zabava za decu i upozoravanje na neke od nezeljenih posledica koje mogu da se jave , a Alex je to dosta detaljnije razlozio .

Posto je Aleks pomenuo navezivanje na tamne entitete , da ih ne nabrajamo , u ovakvim na daljinu vodjenim radovima .....Sta se desava sa osobom koja navuce neko s.ranje ovakvim nacinom rada ?Da li moze da se pouzda u on line savet Zoranov ili nekog od njihovih pristalica ?

Kako se i da li se moze pomoci ovoj osobi na daljinu ?

Da li su zastite stvarno zastite ili stalno ponavljana afirmacija ?

Ima mnogo jos pitanja koja dolaze i odlaze .......
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 19:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba  
Citat:

Od svih koji pozivaju na to kakve se energije kriju i entiteti iza Zoranove meditacije,

jesam, samo mozda nisi citala, niti pitala, na odgovarajucoj temi. Specijalno za tebe cu i ovde odgovoriti:
iza mojih seansi se kriju, ili cak i otvoreno pokazuju, entiteti koje nazivamo demonskim, i entiteti koje nazivamo - andjeoskim.
Citat:

Ili je najlakše se kriti iza regresije i reći da je sve to unutar osobe sa kojom se radi seansa ,pa te niko nije pitao ništa ni u vezi delfina, ni u vezi anđela , svi ti bespogovorno veruju, čak i ne primetivši da bi možda umesto HAre Krišna, Hare Hare, rađe da im pustiš Pavla Aksentijevića ili možda neki dobar ambijental.

i ovo sam ti, vec jednom odgovorio. Najecesce nema muzike, nikakve, za vreme seansi, kako ne bi ometala koncentraciju. Ponekada si u pravu, ima moje omiljene muzike za meditaciju, ponekada neko donese svoju muziku, ambijentalnu, recimo, to sam radio... Pavla jos nisam, ali ko zna, ako se uklapa, zasto da ne?
dakle, seanse, osim sa ljudima sa kojima duze radim - radim bez muzike. Pogledaj spotove na Jutjubu, eto, bas sam gvirnuo, i vidim da poslednjih pet i jos par odoka izabranih - NEMAJU NIKAKVU MUZIKU U POZADINI.
PROVERI - SVE, AKO HOCES, pa ces ubuduce imati odgovor i na ovo pitanje.

Citat:

ne razumem.
Citat:

ne razumem
Citat:

Ili je u pitanju neki drugi ego trip jer mi se omaklo da zaboravim da spomenem da smo radili PROGRESIJE i da si i Ti zaslužan za moje buđenje???

ne razumem. ako mislis da to nisi pomenula, ja se secam da jesi, a i da nisi, znaju ljudi.
Cak si mi se i zahvalila.
ne razumem, sada, u kkom kontekstu je ovo?
Citat:

Da se bilo ko od vas lično pitao koliko brzo će teći moj samorazvoj , ja bih sad ili tapkala u Resavskoj, ili postala tantra jogina, ili čak zamisli Avatar- uuuuu Sunce ti poljubim žarko.

ne razumem - o cemu pricas?
Citat:

Tako da mnogi zaboravljaju kako neko može da upravlja tuđim egotripovima.

ovo si dobro rekla, i konacno nesto sto pitamo i pricamo, u vezi sa temom.
Citat:

ma, ti si za sve - podobna,

ali, eto, ja te bas ne razumem, u vezi sa ovom temom.
A kako sama tvrdis, ni Miodrag te ne razume.
Sta cemo dalje,

SA TEMOM?

pozz

ili - niko nista tu i ne treba da razume,
VOZI - MISKO. Wink

Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 19:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic
Citat:
VOZI - MISKO. Wink

Rolling Eyes

ovde sam duzan i objasnjenje, kako me ne bi neko pogresno razumeo:

VOZI - MISKO

se ne odnosi na Bebu, nego na insert iz filma: KO TO TAMO PEVA,
kultnog filma Shijana,

kada sin vozaca autobusa uzima volan autobusa, punog putnika, vozeci preko katakombi, i kada kaze tati:
TATA, VEZI MI OCI. DA VIDE KAKO VOZIM, VEZANIH OCIJU!
itd...
za one koji nisu gledali ovaj film.
dakle, Bebo, nema veze sa tobom.

pozz
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 19:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VOZI - MISKO

..................
Link

rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 21:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
 kosmička_beba  
Citat:

jesam, samo mozda nisi citala, niti pitala, na odgovarajucoj temi. Specijalno za tebe cu i ovde odgovoriti:
iza mojih seansi se kriju, ili cak i otvoreno pokazuju, entiteti koje nazivamo demonskim, i entiteti koje nazivamo - andjeoskim.
Citat:

i ovo sam ti, vec jednom odgovorio. Najecesce nema muzike, nikakve, za vreme seansi, kako ne bi ometala koncentraciju. Ponekada si u pravu, ima moje omiljene muzike za meditaciju, ponekada neko donese svoju muziku, ambijentalnu, recimo, to sam radio... Pavla jos nisam, ali ko zna, ako se uklapa, zasto da ne?
dakle, seanse, osim sa ljudima sa kojima duze radim - radim bez muzike. Pogledaj spotove na Jutjubu, eto, bas sam gvirnuo, i vidim da poslednjih pet i jos par odoka izabranih - NEMAJU NIKAKVU MUZIKU U POZADINI.
PROVERI - SVE, AKO HOCES, pa ces ubuduce imati odgovor i na ovo pitanje.

Citat:

ne razumem.
Citat:

ne razumem
Citat:

ne razumem. ako mislis da to nisi pomenula, ja se secam da jesi, a i da nisi, znaju ljudi.
Cak si mi se i zahvalila.
ne razumem, sada, u kkom kontekstu je ovo?
Citat:

Da se bilo ko od vas lično pitao koliko brzo će teći moj samorazvoj , ja bih sad ili tapkala u Resavskoj, ili postala tantra jogina, ili čak zamisli Avatar- uuuuu Sunce ti poljubim žarko.

ne razumem - o cemu pricas?
Citat:

Tako da mnogi zaboravljaju kako neko može da upravlja tuđim egotripovima.

ovo si dobro rekla, i konacno nesto sto pitamo i pricamo, u vezi sa temom.
Citat:

ma, ti si za sve - podobna,

ali, eto, ja te bas ne razumem, u vezi sa ovom temom.
A kako sama tvrdis, ni Miodrag te ne razume.
Sta cemo dalje,

SA TEMOM?

pozz

VOZI - MISKO. Wink

Rolling Eyes
Aлекс какви су спотови у питању?
Јел може линк?
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

spotovi su delovi seansi regresoterapija, koje sam smatrao bitnim za upoznavanje radna, nacina, i raspolozenja, pri seansama.

vise njih je vec postovano na temi: regresija i regresoterapija.

iako ovo nije ta tema, meni je drago da sam i ja dosao na red za pre - ispitivanje. Kao i nacin mog rada.
Zato bih zamolio sve da budu slobodni i da postavljaju pitanja i u vezi sa mojim radom, ali na odgovarajucoj temi.
Zbog toga sam i otvorio navedenu temu, da bi moglo i da se diskutuje, postavljaju pitanja, daju primedbe, saveti, kritike,
sumnje, strahovi, bojazni, ne slaganja, protivljenja,
Jer jedino tako ovaj rad moze da bude transparentan.
To znaci da i sam ne smatram sebe i nacin ovog rada savrsenim, iako se trudim da saznam sto vise, sa svih mogucih strana, o tom radu, i najvise - kako on deluje na isceljivanje kod ljudi. Kako im pomaze u svakodnevnom zivotu.
Kao i kakve su moguce neocekivane posledice, ili lose.
Dakle, ako vec zelim da radim na taj nacin, sasvim iluzorno bi bilo da se osecam napadnutim ako neko zeli da sazna sto vise o tome.
i sam zelim da saznam sto vise o tome.
dakle, samo ako moze na navedenoj temi, da ne spamujemo ovu temu.
Jer ocigledno se ovde neko oseca napadnutim, sa mogucnoscu da se postavljaju pitanja, pa se pokusava sa odbranama, ili bezanjem, ili ocrnjivanjem, ljutnjom, itd... sto smatram da nije bas najkorisnije i najpoverljivije.
Dakle, neko dete u coveku se oseca napadnutim, pa pokusava da se brani igrajuci se igara, koje opisujem na forumu:
Koju igras igras, od Erika Berna.
i onda reaguje u skladu sa naucenim programima.
reci govore o osecanju povredjivanja. Pa se ja, zbog toga, izvinjavam.
Ali, kao sto sam i naveeo, nekada je to nacin da se detetu i skrene paznja, da se i zamisli, da shvati da ako nesto radi, to sa sobom nosi i odredjenu ODGOVORNOST, ne samo za svoje postupke, vec i za osobe koje ju slede.
Ima nevine dece, kojima je dovoljna cokolada, pa da krenu negde. Jer deca ne znaju za odgovornost.
Ali, barem ponekada to treba napomenuti.
Par puta, barem, pa ako i dalje NE MOGU NI DA CUJU, ili cuju, ali svesno, sa prihvatanjem posledica, i nastave, onda je i to sasvim dovoljno.
Osvestiti prihvatanje odgovornosti i za slucajeve kada nesto, neocekivano, ili nepredvidjeno, krene kako nije bilo planirano,
ili ocekivano.

evo linka za navedenu stranu sa mojim seansama, delovima, regresoterapije:
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhum

pa, ko zeli, bice mi drago da o tome razgovaramo, na navedenoj temi.

pozz
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 08:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovaj link ne radi,daj neki naziv kako to da pronadjem. Laughing
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 14:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enenmon, ne znam na koji link mislis, kad kazes da ne radi,
da se ne tripujem da mislis na gore navedeni, koji sam ja postavio.

ako se radi, ipak, o mom linku, kod mene radi, ali postavicu jos neke direknte linkove na pojedinacne seanse,
iako sam ih vec postavio na temi regresija i r.t.:

seansa - kod ucitelja sa Tibeta:
http://www.youtube.com/watch?v=4gamnhrXHvc

ulazak u telo svog oca:
http://www.youtube.com/watch?v=4yIkp-1KqLw

Kod Tesla i realizacija majke zemlje u stomaku, kao bebe:
http://www.youtube.com/watch?v=eXTO8g-sGaE

smanjivanje do velicine atoma i ulazak u svoje srce:
http://www.youtube.com/watch?v=rXeDYmYxnHs

dolazak kod Nad duse, u srcu, Param atme, i razmena energija, razgovor
http://www.youtube.com/watch?v=VU1jRkyDLR8

seansa inicijacije za bioenergeticare, i samoizlecenje, 3.deo:
http://www.youtube.com/watch?v=8cCV3akybJ4

Malo Sunce - kako izaci iz svog uma, problema, i stopiti se sa Suncem, biti seo Sunca, i onda svetleti i zraciti na druge:
http://www.youtube.com/watch?v=T2Ydr0tu2vI

Valcer sa Krishnom, naravno kroz prizmu te osobe, sa nekim uvidima i simbolima, kao i zabavama
http://www.youtube.com/watch?v=0P1hBewNlbE
...

ostali delovi bi trebalo da mogu a se nadju pored navedenih, da ne pisem sada o svima
.
p.s. nesto se, ipak i kd mene desava, neki video snimci, koji su inace samo tronski, nisu hteli odmah da otvore, kao prijavljeno je nesto, gore neki text, pa iz drugog pokusaja je islo. Ne znam sta je to, ali - radi.

MOZDA JE ONDA OVO LINK NA MOJ CHANEL:
http://www.youtube.com/user/alexradovic?feature=mhum

Izvinjavam se za ovoliki amaterizam, ali put ce se pronaci.

Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 7 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33124 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89953 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40561 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22629 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15878 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)