(JA) SPAJAM BOZANSKO U SEBI SA BOZANSKIM U UNIVERZUMU
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 27 Jan, 2011 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex:
Citat:

Ova spoznaja, konacna od davnina, je moj put u AKASHU, u Biblioteku, gde postoje kao knjige o svemu i nsvacemu, pa i o ovoj osobi, kao Alexu, i njegovi neki, mnogi - prosli zivoti.
dakle, da skratim ovu predivnu pricu i iskustvo, kako sam doshao do Akashe, sa kim, JER NEKO JE MORAO DA ME DOVEDE, SAM SE NE MOZE ICI, tako kazu, mozda i lazu, hehehe...
i onda udjem u taj deo gde su - zivoti, svih zivih bica, beskonanco.
nisam ulazio u deo Bibliotejke gde su sve knjige o Srbiji, priznajem.
elem, da skratim, i uzeh, t,j, bibliotekar me odvede do MOJE POLICE, i pocnem da citam KNJIGE MOJIH ZIVOTA.
UZMEM JEDNU, PRGVU, i otvorim je.
procitam na njoj samo jednu REC:
KRISHNA.
Okrenem drugu stranu, a na njoj isto pise - KRISHNA.
pretrcim dalje, otvorim u sredini - ISTO.
uzmem drugu, trecu, dvadestdevetu knjigu, prelistam i svuda pise - isto: Krishna.
i - odem iz Biblioteke, - RAZOCARAN.
PREVARA NAJVECA U ISTORIJI CIVILIZACIJE KOJU MOZE NEKO DA SMISLI.
FALSIFIKAT, STO BI REKLA VESNA, ALI NE IZ NOVIJE ISTORIJE, NEGO IZ TAMO MALO DALJE.
I, sta da Vam kazes jos o ovome?
Konacna spoznaja a jos od pre 27 godina, hahaha.
i, sta se promenilo, od tada?
pa, SVASTA i nista, ujedno, u isto vreme.
p.s. rec KRISHNA, znaci, u prevodu na srpski snaskrit =
NAJ - PRIVLACNIJI!

ovo sam negde napisao, pa posto vidim da me Plavi uzima veoma neozbiljno, pokusavajuci da, na osnovu ovog posta, napise nesto, NATOVARI, sto bi rekli ucenici, po svom sistemu besmislemosti astralnih ili onostranih vizija...
postavljam ovo i ovde.

kao INSPIRACIJU, na temi:
SPAJAM BOZANSKO U SEBI SA BOZANSKIM U UNIVERZUMU.

Koliko i kako ovo vide drugi, i koliko i kako moze da bude inspirativno - ostavljam, nudim - SVIMA.
Kao i analize, ako je nekome potrebno.

sta je simbolika, ovog posta, sta stoji iza ove price - koje spoznaje, iskustva, realizacije?
sta je ovde - inspiracija.
sta iluzija>?
sta i KAKO ILUZIJA IGRA ULOGU U SLUZBU BOGU?
Sta kaze desna polovina mozga, sta kaze - srce?
sta je - ISTINA, a sta - iluzija?
sta to Plavi meni, ovde, rasprsava, kao ( svoju ili moju - iluziju?
i - zasto?
da li opvaj post nekoga nekako inspirise - i KAKO?
sta se, iza ovoga da - razumeti?

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 28 Jan, 2011 04:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovde sam preneo isti post, kao i sa forima kod Plavog.
potpuno isti, sa tom razlikom sto je drugaciji naziv teme, i drugacije - sluzi:
za INSPIRACIJU.
Tamo isti post ce da posluzi da mu se nadju greske, i dokaze da je Plavi u pravu, po svojim odabranim temama.
a tice se mnogih stvari.

Ovde sluzi za: SPAJAM BOZANSKO U SEBI SA BOZANSKIM...
dok tamo isti post sluzi za: odvajam, ....
iluzija ili stvarnost, pitanje je sada?

Cuo sam i jednu ovakvu pricu jednog malo starijeg - deteta, t,j, jos bebe u stomaku majke, jos nerodjenog, neinkarniranog mudraca, sa Tibeta, koji kaze svom buducem ocu, u snu:
Pa, tata, ja volim da se igram zmurke. Hajde da se igramo. Zasto mi uvek kazes da ti znas gde se krijem i da ces, uvek, da me pronadjes na kraju.
I zato neces da se igras, sa mnom? Pa ti si u pravu, u tome i jeste poenta ove igre – zmurke. Zar mislis da ja uzivam da se krijem, a da ovde, negde, ostanem sakriven, da me nikada ne pronadjes? Nego bas uzivam, kad se malo krijem, a ti me, na kraju, uvek pronadjes. A i sva deca u tome uzivaju. Nijedno dete ne uziva da ostane – vecno sakriveno. Pa, sta bi radilo, posle, samo?
Deca ne mogu da zive bez roditelja. Sama.
Jel razumes – decu, nas, sada?
Sta mi volimo, u cemu uzivamo. A ujedno i znamo to sto ti kazes. Da se bez veze krijemo, da to nema nikakvog smisla, da je to stranputica, gubljenje vremena u ovom ubrzanom i teskom vremenu, i da moramo da se odreknemo toga. I da se okrenemo samo ka jednom jedinom cilju.
A, nas, taj strah i nezadovoljstvo putovanja ne interesuje. Niti TAJ cilj. Ni bilo koji CILJ.Osim ako nam toliko ne privuces panju, da nam ne padne, vise, nikada na pamet – da pomislimo ili pozelimo da se nesto igramo.
Jel to ti zelis? Da nas um zaposedne samo jedna ideja, do kraja zivota?
A ringispil?
U ringispilu su nadidjene dvostranosti, tata. Nema ni smisla ni potrebe za hiljama reci o tome. Nema cak vise ni jedne reci, koja to opisuje. Kom detetu je stalo do price kad je na ringispulu? Samo uzivanje u voznji.
A ti Kazi tacno, sve sto na um – to i na drum, sto god ti padne na pamet, kao izgovor, pa cemo da sedimo mirmo i buljimo u resenje.
Zadatka.
Kojeg i ne raumemo. Ali, kao, pravimo se da se koncentrisemo, pa cemo, hocemo, i da pomognemo, samo da saznamo, kako.
Kako mala deca i malo veca, mogu da saznaju, uopste, ako smem da uopste postavim ovo pitanje, da se neko ne naljuti sto pitam. Nisam protivan, ne, nikako, samo pitam. Sta mislis da li roditelji vole da deca nista ne pitaju, pricaju samo kad im se kaze, nista ne isprobaju? Ne pipnu nista, da ne pokvare? Kakao onda da znaju sta da poslusaju?
Aha, citanjem uputstava. Ok.
Nema vise igranja, sledimo uputstva!
Pa, znas tata, deca moraju i da slusaju tate, cak i kad kazu – nema vise igranja. Sad – pravac – zadaci. Resavanje!
Smrk. A neko rece da deci pripada carstvo Bozije.
A neko drugi rece da su deca Bozanstva, skoro andjelcici, i da spajaju Bozansko u sebi sa bozanskim spolja.
Kroz igru. Zar nisi nikada posmatrao decu – dok se igraju?

Dobro, dobro, idem, na zadatke. Teskom mukom. Ali sta da radim, kad to ne vidis. Sve vidis, a to ne vidis. Decu kako se igraju.
I, tata, da te pitam: a kakav zadatak imam ovde, u materici majke?
Maaa, pravim se da se koncentrisem na odgovor. Kao – znam.

Ovde, tata, boldovamo, su i duhovna nadilazenja dvostranosti. U jednom mom dijalogu, sa tobom.
Iz knjige: Tata, da li me cujes?
Kada je jos nerodjena beba pricala sa svojim buducim ocem dok je bila u materici majke. Preko kanalisanja, od strane majke.
Knjiga je izdata i kod nas, mislim 1985. God, ili tu negde. Doduse davno, i ne zna se jel to bila iluzija, od nekog onostranog bica, ili je dete stvarno pricalo majci. A ja to procitao, u vreme kada je i moj sin bio u stomaku majke.
I?
Pa uticalo je, cim sam se setio. Promenio sam mnoge stavove prema deci.

Cak se i jedan deo, poglavlje, moje knjige o regresoterapiji naziva:
IGRA ZMURKE.

Izvini, Plavi, sto sam opet hteo da ja budem u pravu, brojnim postovima i dokazivanjima, i da ti dokazem nesto, sto ja smatram izuzetno vrednim. A ti nesto sasvim drugo. I znam na sta sam se upecao i ti si mi lepo pomogao da to shvatim i dozivim. Bio sam skroz okrenut na drugu stranu.
A u kojoj iluziji sam bio! Da je sve ovo dozivljeno = stvarnost! I stvarno iskustvo.
I jos i poverovao da je bas sve napisano – istinito.

Hvala, naravno.
Mislim da kapiram kako deluje duhovnost, i nadilazenje dvostranosti.
Kad prodjes obe strane, imas oba iskustva. Sa obe strane. Onda si ih nadisao. Dok imas iskustvo samo sa jedne strane – nije resen zadatak.
Dakle, da li deca treba da se igraju, ili treba da slusaju i da prestanu da se igraju, i samo misle na resavanje zadataka.
Nadam se da je tacno tako.
Koje od ta dva je tacno? Oba ili nijedno?
Istina, stvarnost, ili iluzija.

p.s.
UCITELJ I UCENIK SU – JEDNO. Ili profa i ucenik su jedno.
To je duhovno! LICNO ISKUSTVO!
A ako nisu jedno, onda jedno drugo – PRIVLACE.
Zato se ova dvostranost u jedninstvu i naziva – Najprivlacnije.
Kao stapanje, ili lepljenje. Sa Bozanstvom.
Spajanje, a ne razdvajanje.
Tada postoji – samo jedno = SVE!
Najprivlacnije!
Cak i najudaljenije, najodbijenije je = najprivlacnije, jer je samo druga strana istog najprivlacnijeg magneta!
Secas se, sta je pisalo na stranama knjige zivota u Akashi, Alexu?
Secas se, jer si i razumeo: KAD SE STOPIS ILI ZALEPIS,
NA NAJPRIVLACNIJE,
ONDA SI I TI – NAJPRIVLACNIJI, U TOME!
Svi zivoti, sve strane knjige postaju samo jedno: najprivlacnije.

Dakle, dobro si razumeo meditaciju, seansu, i caku zadatka, jedino ga nisi resio – do kraja. Dokle ces da ostajes – na pola resenja?
hahaha
Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 30 Jan, 2011 07:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja mislim sada da iz karmickih i nekih drugih razloga postoji velika potreba postizanja verskog pomirenja...ali jasno je da ne mozemo sada da preuzmemo tu ulogu da krenemo da ubedjujemo ljude da je potrebno da se to postigne, kao sto sam ja to par puta pokusao da ubedim nase pravoslavce sa foruma, govorivsi im da bi bilo lepo kada bi Pravoslavna crkva priredila poseban parastos za sve postradale pagane, bogumile i pravoslavne...Neki se nisu ni osvrnuli na tu ideju, dok su drugi rekli da tako nesto nije u kompetenciji Pravoslavne crkve, dok postoji i misljenje da je to iluzija i da je potpuno nepotrebno...

Ja sam mislio da je potrebno iz mnogih razloga, a pre svega zbog toga sto smo mi sami bili pripadnici brojnih razlicitih religija u nasim proslim zivotima...

I danas, tokom jedne meditacije, zapravo, predoceno mi je da je pre svega neophodno da postignemo versko pomirenje u nama samima...

A evo, konkretno kako je tekla ta meditacija i sta sam u njoj naucio:

Preko male arkane Dvojke pehara i Psalme 106:1, Habuiah kao 68 andjeo šemhamfora mi je pokazao da treba podizati mostove preko najnepistupačnijih područja, te mi je pružao uvide o načinima postizanja verskog pomirenja prevashodno u nama samima.

Napomenuo je da svaki od četiri uda predstavlja onaj deo ljudske karmičke prošlosti koji treba osvetliti: leva noga predstavlja Stari zavet (element zemlje), desna noga Novi zavet (element vode), leva ruka su drevna mistična učenja, hermetizam i paganski mistični kultovi (element vazduha), dok su desna ruka paganski koreni slovenskih božanstva (element vatre). Ni jedan pravac ne isključuje onaj drugi, već ih treba sada povezivati na mikrokosmičkom nivou, kako bismo ostvarili unutrašnje versko pomirenje i time stekli najveću moguću mudrost.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Jan, 2011 04:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

Preko male arkane Dvojke pehara i Psalme 106:1, Habuiah kao 68 andjeo šemhamfora mi je pokazao da treba podizati mostove preko najnepistupačnijih područja, te mi je pružao uvide o načinima postizanja verskog pomirenja prevashodno u nama samima.

Napomenuo je da svaki od četiri uda predstavlja onaj deo ljudske karmičke prošlosti koji treba osvetliti: leva noga predstavlja Stari zavet (element zemlje), desna noga Novi zavet (element vode), leva ruka su drevna mistična učenja, hermetizam i paganski mistični kultovi (element vazduha), dok su desna ruka paganski koreni slovenskih božanstva (element vatre). Ni jedan pravac ne isključuje onaj drugi, već ih treba sada povezivati na mikrokosmičkom nivou, kako bismo ostvarili unutrašnje versko pomirenje i time stekli najveću moguću mudrost.

Ovo je veoma važna poruka, i ja sam došla do slične spoznaje,
ali to mogu da ostvare samo oni koji nisu fanatično vezani ni za jedno religiozno učenje.
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 01 Feb, 2011 22:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimivo, kako se do nekvog stepena poklapaju nekve naše vizije i ideje: tek nekoliko dana nakon mog poslednjega banovanja u vremenu, kad je ovdje Plavi napisao paralelu, šta bi napravili ako bi bili moji testi i ogledala poslednja poruka od bića BHS, sam imao nakon u stvari male pauze opet konekting sa sferama iznad vaše zemlje. Konkretno: otvorila se mi je u odredjenom aspektu kolektivna nacionalna (vaša srpska) karma pa i budućnost. U tome sam vidio šta bude sa vama kao zemljom, pa kakvu ulogu ćete igrati na kolektivnom nivou i kakvu budućnost ćete živjeti. Stepenice koje polagate danas budeju ostale, ostat će i nešto od energije koju sada ulagate u akumuliranje sobstvenih rezervoara / pa Tale već je otvorio temu poziv ka Suradnji - tako da ovaj topić vidim u komplementarnom mjestu sa tim topićem/ ostat ću i nekvi stanovnici i posjetioci na Rtanju pa pojavit ću se i druge zajednice na osnovi ljudi, koji već sada rade u taj pravac... Ali sjećat će se i grešaka iz tog prelaznog vremena u kojem ste vi sada; u kojem joše kolebavate izmedju vrednosti od iluzornih levela i onih istinskih, iz ojih će izrasti prava proćiščena drveta sa cvjećem os svjetla.... Sve to će doći kod vas: zapravo ćeka vas mislosrdnja budućnost pošto aktivirane su frekvencije, koje ćeju vama pomoć i i koje vama već sada donašaju u gomili izmanipuliranih informacija one prave na kojima ćete graditi stvarnu i dobru budućnost. Ali one prave stepenice, oni pravi ugli ove tvrdnjave od svetla iz budućnosti još su vama sa sada nepoznati, onaj pećat još nije pukao i se razodeo. Vreme još nije zrelo, prelaz još je jak i još traje; ima još suviše takvih i ovakvih kolebanja bilo na individualnim bilo na kolektivnim nivoima.... pa i taj forum i pokušaji na cjeloj premisi zbivanja na tom forumu su samo jedan niz od djelića na taoj premisi koja ide napred ka toj budućnusti.
Ali ima još jako puno mreža i struktura, koje trebat ćete dešifrirati i na horizontalnom nivou iz oći u oći do sebe i do drugih; pa istotako i u smislu Talermanovog poimanja sinteze izmedju 4 udova /ali nedostaje baš taj osrednji stub ili tvrdjava od svetla koja treba da se kristalizira/ pravi rad još nije zapoćet niti završen ... Kad se napravi taj balans i stat će ta tvrdjava iz svetla (u budućnosti) - bude i kod vama mir, pa balans na privatnim i kolektivnim sferama. to će doći - to sam vidio, ali u toj strukturi ove sve frke i vizije pa i pprojekcije i proroćanstva iz tog sadašnjeg prelaznog vremena budeju konzervirane /zamrznute sa pećatom/ na eonima koji pripadaju prošlosti i ne radu za budućnost i za mir odn. ljubav.
Kako će se to odvijati, koju ulogu ima svako od vas u tom sistemu, dje mu je mjesto, šta treba napraviti na svojom intimnom pa i na društvenom nivou, pa kako će moć ida prepoznaje onu put koja ide u to budućnosti i se je drži a da i svim znanjem i iskustvom izbjegava one nebitne i izmanipulirane smetnje koje su samo maska od lažne iluzije - sve to trebat će svako sam da prođe i da se izverzira u tom novom poredku. Neće biti kraj svjeta, neće biti kraj Srbije, ali prošlost kakva je sada još realnost i pripada tami prošlih neuspjelih akcija i djelatnosti, pa i ta koja pokušava da probudi i sada slićne akcije makar nisu više u balansu sa frekvencijom koja se je već odavno proširila u drugim zemaljama, trebat će da ponikne i da se zaboravi za uvjek. U novi tvrdjavi od svetla nema svojeg mjesta niti nije bitno, da bi imale te vizije tamo mjesto; svjetlost i ljubav ne gradi i ne existira zbog veze sa svojom horizontalnom prošlostjom, nego iz intimne veze i konektanja sa izvorom, sa Bogom, sa tome o ćemu se ide u tom topiću.
Ni ja nisam ni pod razno više potreban ovdje; ni bilo dje drugje kod vama; uloga koju sam ponekad odn. u većinskom diu vremena odigrao ovdje, je stvar prošlosti i prošlih bilokakvo nazivanih zabluda; u vjetru koji dolazi iz budućnosti, ni moja makar sada proroćanska vizija nema globalne vrijednosti, a što manje da bi u njenom nizu od strukturnih veza izmedju frekvencijskih resurza trebalo ikada pisati, da je baš Dreammer zapoćeo novu "sektu" prosvetljivanja na Kalamegdanu, ili Objavama, ili Rtnaju, ili u pradomovini Slovena to tamo ni pod razno nije bitno da se zna koja individualna duša je bila nekada u sivoj prošlosti na prestolu materialistićkih kvazi spiritualnih fevdalaca. Toga svega tamo nema; to dobro znaju oni kojima je bilo dano da gledaju u to sliku; koji već sada ovdje žive i rade istinski rad lightworkersa ali mislim da ga ne uvjek bacaju na net ili štampaju gomile knjiga ili praktikuju nize od seminara za prosvetljenje. New age je prolazna oblika izmedju dviju razlićitih ciklusa, kada kljuć od pećata novog eona još nije spoznan i vrata još uvjek su zatvorena; ali pećat uskoro će pasti i oćeš noćeš budemo i mi dio one budućnosti.
Pozdrav svima i to je sve!
Dreammer iz Slovenije ali nije bitno ko i šta ....
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Feb, 2011 23:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Pozdrav brate Dreammer, dobrodošao nazad na forum, i hvala ti na ovom lepom postu.
Izvini ako sam te nekom svojom rečju uvredila, žao mi je.
Vesna
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 01 Feb, 2011 23:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
.
Pozdrav brate Dreammer, dobrodošao nazad na forum, i hvala ti na ovom lepom postu.
Izvini ako sam te nekom svojom rečju uvredila, žao mi je.
Vesna

Budem kratak, pošto opet sam napravio nekontroliranu gestu i izbrisao jako dugi post (slićno kao već u PN odgovoru jednoj osobi iz foruma): samo ući se, idi dalje i radi na sebi, da srušiš iluzije. Dano mi je bilo, da sam upoznao onog gospodara koji još ti stoji izza tebe kada se upuštavaš u nekve debate; dano mi je bilo i to, da ti predajem kljuć onog znanja koje ti nedostaje (nakon banovanja). tada stvarno mi je bila velika želja, da ti prenosim to informaciju, ali i ja sam padao kod izpita dje se oćekuje izpravna emocionalnost i vjerovao sam svojom samooklicanom liku mesijanstva. Ne, radi ono što ti je volja: slobodna si, nije ti potrebno opravdavanje/opraštanje za uvrijede! Ali napisao sam ti, da trebaš znati, dal isi slobodnom voljom izabrala to ulogu, ili je bila manipulacija na tebe. Naplata dolazi prema tom izboru.
Ako si bila iskrena onda potpisuj ih, ponovo, pošto ako znaš kime razpolagaš kad ideš se mesijanstvo i prenošenje poruka masama (i potom foruma ili neta) - onda nemaš drugog izbora i igraj ulogu što bolje izpravno!
Ali sada ću šutati, pošto jednim stavkom možem ti razrušiti iluzije, pošto znam dje ti je nedostatak od .... (šutnja) i poželim ti samo jednom: ući se i idi dalje!
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uf !

Mijenjam san za istinu.
Sad se sjetila onog Salvatorea iz ekranizacije Eccova Imena ruže, kad su ga stavili na lomaču da ga spale a on je počeo puhati u plamen. Ta debata još traje među mojim frendovima evo skoro 15 godina: još su jednako čvrsta dva opozitna bloka - jedni tvrde da ga je gasio, a drugi da ga je potpirivao.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 01:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ehhh , gospodine dreamer, niste jedini koji spominje slamanje pečata.

Taj pojam uvršćen je i kod nas jadnih iluzijom oboenih Srba.

I jedan dragi gospodin koji je istraživao istoriju Lužićkih Srba,

posetio je Sloveniju, i vrlo je cenjen baš upravo kod vas.

Samo moram dobronamerno primetiti da ste dali sebi opet slobodu da nekog

posmatrate na astralnom planu i dajete sud o tome, a da ne dozvoljavate UZAJAMNOST TAKVOG AKTA.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 02:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

molim vas, kao jedan od novih udenika,
hahaha

da objasnite:
KAKO VI VIDITE, SVOJE POSTOVE, U SKLOPU NAZIVA - TEME?

Kako ne bi neko, sa manje razumevanja, razumeo drugacije.

t.j. STA JE TO - CRNA TACKA U BLEOM POLURKUGU, I BELA TACKA U CRNOM POLUKRUGU?
Sta je tu Bozansko u meni i u univerzumu, i kako sam ja, ti, on...
spojili?

pozz

p.s. ja sam malo gluplji urednik, ali - ko vam je kriv?
hahaha
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 03:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dreammer ::
 Ali napisao sam ti, da trebaš znati, dal isi slobodnom voljom izabrala tu ulogu, ili je bila manipulacija na tebe.

Brate Dreammer,
Žao mi je što ću morati da te razočaram, ali ja stvarno nisam izabrala nikakvu ulogu, samo sam radoznala, i sama sam istraživala istoriju,
jer zaista uopšte ne verujem ,,zvaničnoj istoriji'', koja je očigledno prepuna rupa...

Srećom, Zemlja je sama počela da na površinu izbacuje dokaze, i da otkriva svoje tajne
( Zaklela se Zemlja Raju, da se tajne sve saznaju Very Happy )

Evo jednog od brojnih primera, i to iz nemačkih izvora:
http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?p=3637#p3637

Pa onda neka Nemci i dalje tvrde kako su oni prvi naselili te prostore, pre Srba (Lužičkih)...
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 03:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Izvinjavam se bratu Alexu zbog skretanja sa teme,
neće se pnoviti.
Pozdrav
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 04:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hajde da se nadovežem na Aleksovu biblioteku.

I ja sam išla u biblioteku pre 16 godina.

Pisalo je BOG KOjI PLAČE.

E sad, šta sad ???

Nemam odgovor ni dan danas.

Da li neko zna šta to znači???
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 09:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::

E sad, šta sad ???

Bog plaće zbog više razloga. Svi se povezuju na na ulogu ćovjeka.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 12:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba   
Citat:

E sad, šta sad ???

ne znam sta znaci SADA, ali mogu da pretpostavim sta je znacilo, pre 16 godina, TADA.
A da li je jos uvek isto, nepromenjeno - MOZDA.

Dakle, iz iskustava sa regresoterapijama i raznim suprilnim bicima zakljucujem sledece:
1. BOG KOJI PLACE - je natpis koji si ti videla.
2. i, nekako, valjda, dozivela, emotivno?
3. u tom slucaju bi trebalo i da ti je jasnije.
4. natpis Se TEBI pojavio, i kao sto znas to je = KOMUNIKAT T.j. nacin i forma koja se prenosi u komunikaciji izmedju Boga i TEBE. Putem nekog posrednika, PRENOSIOCA.
5. S obzirom da je Bog - svakakav u svojim beskonacnim oblicima i pojavama, ODABIR - IZBOR ovakve komunikacije i predstavljanje Boga, PREMA TEBI, jasno ukazuje na njegovo EMOTIVNO STANJE.
tugu, mozda i bol, i plakanje, kao nacin izbacivanjate tuge, iz sebe, t.j. - ciscenje. Ali i U[UTSTVO ZA MOGUCU UPOTREBU?
6. s OBZIROM DA JE bOG POVEZAN SA SVIMA NAMA, PA TAKO I SA TOBOM, NA TAJ NACIN TI JE RECENO - koja emocija i frekvencija vas, tada, povezuje - PLAC!
7. tAKODJE, iz svoje bezuzrocne ljubavi i milosti, on se sam ili preko posrednika SPUSTIO do tvog nivoa, kako bi istakao ovu licnu POVEZANOST.
8. U tom slucaju, razumes, da se radi o VASIM LICNIM POVEZIVANJIM, A FREKVENCIJA , DOMINANTNA, TE VEZE - JE tuga i plac.
9. u TOM SLUCAJU, KAO I U SVAKOM DRUGOM SLUCAJU - DATA TI JE - SLOBODNA VOLJA, T.J. SLOBODAN IZBOR:
STA I KAKO CES TI DA DELUJES!
10. pOvezivanje sa Bogom je, najcesce, na seansama i potpuno, U EMPATIJI. To znaci = SAOSECANJE, I znacilo bi da i ti OSECAS TUGU, MOZDA I BOL, I POTREBU ZA PLAKANJEM.
11. Zavisno od odnosa dva EGO STANJA koji je bio tada, t.j. da li se radi o odnosu OTAC - CERKA, ILI MAJKA - SIN, ILI MUSKO ZENSKI ODNOS, ILI PRIJATE;JSKI, TI bi dozivela i razna stanja, inspiracije, shodno nekom od ovih odnosa.
12. taj odnos je stvar U TEBI.
13. Najverovatnie i najcesca reakcija ljudi na seansama, u ovakvom slucaju je - ZAGRLJAJ, JAKO CVRST, BOGA, SA TVOJE STRANE,
PRUZENJA - UTEHE - NJEMU,
I NAJCESCE I - PLAKANJE, OSA TVOJE STRANE, kao preuzimanje dela karme od Boga, za ovaj slucaj, NJEGOVOG PLAKANJA.
NA SEBE.
TAKO DA JE ZA OCEKIVATI, PRIRODNO, I EMPATICNO, DA SI I TI PLAKALA ILI BI TE TO INSPIRISALO.
14. Tu onda, ako bi se razradjivalo, sa stanovista znanja i uma, onda bi se i saznalo - zasto Bog place, jer verovatno postoji razlog i uzrok, a to, dakako, ima neke povezanosti, U LJUBAVI SA TOBOM.''ITD, itd...

ili u ljubavi - tvoje prema Bogu.
svejedno, jer je to - ISTO.

pozz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30340 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33573 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90866 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41069 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42508 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42865 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11331 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)