SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 00:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::
Mislio sam po "aranzirat" sve pobrisat. SVE. I tebe cu pobrisat. I grohotom cu se smijati pritom.

Ma shvatila sam šta si mislio, ne pojidaj se previše, a i ja sam mislila ono što sam ti odgovorila.
Međutim, još ćemo vidjeti tko će, što i koliko brisati, pa makar bila riječ o tebi....

zadnji Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 00:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::
Petre, ja ovde nigde ne vidim Cacu...tako da ti izgledi i nisu tako loši! Very Happy
Inače,studirala sam pravo... Procitaj Yes

I Caca je Very Happy Very Happy Very Happy

Međutim, ovo nije za pravo, naprotiv...
Pravo i jeste jedna od disciplina razvijenih da služe da se izmanipuliše suština,
ineligencijom i odsustvom savjesti i osjećanja.
Zna se kome služe sistemi...
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 00:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::

Mimo ovih priča ne bi mi bio veliki problem ni da ti razbijem nos
i posle toga i dalje da nemam ništa protiv tebe.
Čak i kada bih u trenutku osjetio zadovoljstvo zbog toga. Very Happy
Pa šta, nisam ja prosvijetljen... Very Happy

Petre, do mog nosa prvo treba doci Twisted Evil

Nisam ni ja prosvijetljen Smile

Nikako ne prihvacam da postoji neko ratoboran u zemlji koja je dala Ramba Amadeusa Very Happy
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 00:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petre, ja ovde nigde ne vidim Cacu...tako da ti izgledi i nisu tako loši! Very Happy
Inače,studirala sam pravo... Procitaj Yes

Ako me ti ne vidiš , ne znači da nisam ovde ... vidiš kako me Petar vidi čak i kad sam nevidljiva Razz Cool

Znači , ti i ja smo koleginice na kvadrat ( kako god okreneš Laughing Rolling Eyes )
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako je Petre, ali ja sam ga "studirala" iz drugog ugla,upravo sam taj sistem osetila na svojoj koži ... dugoh 12-godina Yes
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco,volela bih da mi odgovoriš na pitanje koje sam ti postavila,jer sam zaista iznenađena svim onim što si napisala o meni...
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco,volela bih da mi odgovoriš na pitanje koje sam ti postavila,jer sam zaista iznenađena svim onim što si napisala o meni...

Od mene ne treba ništa da te čudi . To svi "stariji" članovi foruma znaju , pa se i ne čude Laughing

Reci konkretno , šta te je začudilo pa ću da ti odgovorim .
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislio sam po "aranzirat" sve pobrisat. SVE. I tebe cu pobrisat. I grohotom cu se smijati pritom.

Eto, pisao si o tome da se odavno ničemu ne smješ.
Vidiš da svako ima neki okidač za smijeh.
Možda bi bilo u ovom trenutku i pogrešno tražiti od tebe da prestaneš da brišeš.
Samo da obavijestimo ljude da je to terapijski, i pod tim uslovima je u redu...
Very Happy

Evo ovako...nek vas sve voda nosi do Atlantide... Very Happy : obecajem da od dana danasnjeg necu obrisati vise niti jedan jedini post. Jel u redu? Smile Mozda slucajno obrisem od umora u sitne nocne sate, misleci da kvotam, kao sto sam uradio sa par postova do sada Very Happy U tom slucaju, slijedi moja isprika (kao i do sada u tim slucajevima) a admin ce da vrati Razz Smile Ili cu ono za sto procjenim da sa temom nema veze bacati u oftopik teme istoga sadrzaja.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mimo ovih priča ne bi mi bio veliki problem ni da ti razbijem nos
i posle toga i dalje da nemam ništa protiv tebe.
Čak i kada bih u trenutku osjetio zadovoljstvo zbog toga. Very Happy
Pa šta, nisam ja prosvijetljen... Very Happy

Petre, do mog nosa prvo treba doci Twisted Evil

Nisam ni ja prosvijetljen Smile

Nikako ne prihvacam da postoji neko ratoboran u zemlji koja je dala Ramba Amadeusa Very Happy

Ooo...pa što sad...to sam napisao još na početku negdje.
Pusti zemlju, poštovanje Rambu, nisam ja ratoboran.
Pogotovo na duhovnom forumu.
Ti si ratoboran ovdje, bez kompromisa, sve se nešto kočiš, prijetiš brisanjem,
ucjenjuješ povlačenjem TVOG podforuma ako ne bude po tvome i sl.
Vrijeđaš, vulgarno se izražavaš i sl.
Međutim ti si meni jasan.
Nisi ti problem.
Evo iznio sam čak malo tvoj lik, imaš i obožavaoce. Very Happy
Nemam ništa protiv tebe, bez obzira i da se to desi sa tvojim nosom Very Happy
Ja sam postavio ovdje jasno pitanje.
Sve ostalo je isto u redu ako neko izvuče nešto iz toga.
Čak i samo zabava, i to je u redu.
Čak i ako mi se ne odgovori kako valjda zaslužujem.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALI (mora biti ali Smile ), neka procjenim da je nesto provokativno ili dvosmislenog sadrzaja upucenog meni ili bilo kome na Enochovoj Kapiji, udarit cu verbalno iz sveg oruzja (osim sto necu vrijedjati). Jel u redu? I svima pri tome porucujem: ako stvarno o nekoj temi nemate sto da napisete, ili se mislite na tudje postove nadovezivati sa tri rijeci...pliz...suzdrzite se Wink Opet, jel u redu?

Evo, toliko da znate; Enoch nije Organski Portal niti OPS, nego OPM (okrenut prema monitoru) Razz Smile
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uspenski , prekini da glumataš žrtvu i da se praviš prosta i naivna , i bolje me ne vuci za jezik .

Videla sam sve postove koje ti je Enoch obrisao .

Nakon što te je , kao urednik , prvo lepo opomenuo da prekineš , ti si nastavila i dalje da ga provociraš , pa ti je tek onda obrisao postove .
Ali , tebi nije bilo dosta provociranja , čačkanja i budalaštine , pa si nastavila da provociraš i dalje . On je opet obrisao , i rekao da će da zaključa temu ako nastaviš i dalje . Nastavila si i dalje da teraš inat , čačkaš i provociraš - pa je Enoch zaključao temu .

Da li ti misliš da neko nema druga posla nego da se bakće sa tobom , da čisti za tobom tvoje provokacije i inaćenje ?

Zašto si nastavila da provociraš Enocha , nakon višestrukih poziva da prekineš s tim ??

Ovaj tvoj post koji sam uokvirila i postavila ovde , nije najgori u nizu koje si napisala te večeri .

Nisu ovde ljudi ozbiljni , nego si ti previše neozbiljna i forum doživljavaš kao mesto za jarcanje i za vrbovanje naivnih ljudi od kojih se nadaš da ćeš da izvučeš novac za tretmane Rekonekcijom , jednom rečju , da im prodaš nešto na šta ti nemožeš nikada da imaš tapiju - a tvoja diploma praktičarke Rekonekcije u odnosu na duhovne zakone , nije validna !!!

Ti jednostavno NE ČUJEŠ ništa drugo , osim onoga što si sama prihvatila za "istinu" .
Dzaba se neki trude za tvoje dobro da ti objasne neke stvari i bezveze troše energiju , pošto njihove reči ne dopiru do tebe uopšte
.[/quote]
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

]Mislio sam po "aranzirat" sve pobrisat. SVE. I tebe cu pobrisat. I grohotom cu se smijati pritom.[/quote]

Eto, pisao si o tome da se odavno ničemu ne smješ.
Vidiš da svako ima neki okidač za smijeh.
Možda bi bilo u ovom trenutku i pogrešno tražiti od tebe da prestaneš da brišeš.
Samo da obavijestimo ljude da je to terapijski, i pod tim uslovima je u redu...
Very Happy[/quote]

Evo ovako...nek vas sve voda nosi do Atlantide... Very Happy : obecajem da od dana danasnjeg necu obrisati vise niti jedan jedini post. Jel u redu? Smile Mozda slucajno obrisem od umora u sitne nocne sate, misleci da kvotam, kao sto sam uradio sa par postova do sada Very Happy U tom slucaju, slijedi moja isprika (kao i do sada u tim slucajevima) a admin ce da vrati Razz Smile Ili cu ono za sto procjenim da sa temom nema veze bacati u oftopik teme istoga sadrzaja.[/quote]

Poštovanje za ovo. Ne bih pisao predposlednji post da sam ovo pročitao, molim da se zanemari.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A do Atlantide će ionako neke da odnese Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petre, odgovorio sam ti sada jer nisam vidio ranije Cool A to sto povremeno prostacim...kao sto sam jos davno napomenuo na svom podforumu (o pravilima ponasanja), zelim virtualno biti onakav kakav sam u real life. U real life prostacim, znam biti banalan, ratoboran a ponekad cak i agresivan kada mi netko u kafani digne zivac Very Happy Jebi ga, iako mi je slovenska granica nadomak ruke, jos uvijek se smatram balkancom Laughing
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALI (mora biti ali Smile ), neka procjenim da je nesto provokativno ili dvosmislenog sadrzaja upucenog meni ili bilo kome na Enochovoj Kapiji, udarit cu verbalno iz sveg oruzja (osim sto necu vrijedjati). Jel u redu? I svima pri tome porucujem: ako stvarno o nekoj temi nemate sto da napisete, ili se mislite na tudje postove nadovezivati sa tri rijeci...pliz...suzdrzite se Wink Opet, jel u redu?

Evo, toliko da znate; Enoch nije Organski Portal niti OPS, nego OPM (okrenut prema monitoru) Razz Smile

Foodsmiley
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Sledeci
Strana 18 od 60

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 111418 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 970409 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 75137 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 268038 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 12695 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 22929 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 11795 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)