SVET SNOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Maj, 2009 18:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Ovo je izgleda mi zarazno. Nocas sam sanjao da su vanzemaljci (imace lice potpuno na ljude)kompletnu zgradu u kojoj stanijem sa sve betonom poneli sa sobom negde...
Ali upozoren sam da nisu oni ti koji ce nas spasti.
Andjeo mi rece:Izdaja, izdaja...

Sta sada vi mislite o ovom??

Mi nemamo tu sta da mislimo... nego ... TI ... brate.

Gdje, sta radis, sta mislis ... kako ti je pitanje bilo na umu.
Sta si, i o cemu htjeo znati ... kome si davao vaznost ... kojoj civilizaciji.
Dobio si odgovor.

Sjeti se kada sam rekao ... da nas sada svi kao vole ... ali su samo TRI civilizacije koje nam zele pomoci... a neke ce i odustati.

Znaci, sjeti se.... IZDAJA ...

Kada trazis odgovore na neka pitanja, velika, ustraj na jednom, ne idi na vise jer ce ti biti tesko shvatiti.
Sada si shvatio da ti je moguce dobiti odgovor... znaci budi ustrajaniji na pitanju, ili cekanju u vremenu, do odgovora.
.
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Pridružio: 21 Nov 2008

Poruka Poslao: 27 Maj, 2009 18:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo nije san vec informacija!
U Kuperovom pojasu se nalazi cijela ftota brodova!
Vlade znaju za ovu informaciju!
A nad Texasom je prije par mjeseci viđen brod u po bijela dana, velikih dimenzija pola km širine i 1km ili cak i malo vise duzine! Viđen je iz tri gradica koji nisu mnogo udaljeni jedni od drugih!
Jedan od ocevidaca je izjavio da mu je drago da je cijeli grad posmatralo taj prizor, jer da je nekom ispricao vjerovatno bi ga proglasili ludim, ovako su svi to vidjeli!
Iako se dimenzije cine velike, brod je pripadao srednjoj ili manjoj klasi!
Imaju li nasi snovi veze sa ovim, ili bi pitanje bolje glasilo - da li mi to hvatamo njihovu frekvenciju?
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 28 Maj, 2009 01:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Složio bih se sa tobom Miki, mi hvatamo njihove frekvencije.

A neki od njih hvataju naše.

Neki od njih hvataju naše frekvencije tako što se materijalizuju da bi smo ih uočili sa svojih pet čula.

Ovde treba nešto dodatno reći.

Ljudskih civilizacija ima jako puno u svim delovima vasione, ali je pogrešno to što ih smatramo kao da su i one deo materijalne ravni istovetne našoj.

Mnoge naseljavaju delove kosmosa koji nisu kosmički mnogo udaljeni od nas, već se jednostavno nalaze na višoj frekvenciji svesti.

Iz naše perspektive Sirijus izgleda jako daleko, ali to je samo varka koja proizlazi iz percepcije naših pet čula.

Sirijus je stvarno jako daleko ali u smislu visine frekvencije u odnosu nan nas.

Nisu se svi ljudi poveli za Adamom. Nisu svi ljudi pali. Nisu se svi ljudi materijalizovali, u obliku zivih organskih bića poput nas.

Dakle, oni koji su jako visoko, oni ne dele ljude na zive i mrtve. To mi tako delimo u skladu sa našom prilično patetničnom percepcijom svesti. Za njih su, naravno, svi živi.

U kosmosu ima svačega. I na našoj Zemlji ima svačega. Kada kažem Zemlja, ne mislim samo na njenu materijalnu ravan, već i na njenu eteričnu, astralnu i mentalnu sferu.

U tim sferama isto tako ima brojnih ljudskih civilizacija koje doživljavaju Zemlju kao svoj dom jer su i oni Zemljani. Znači ne mora se ići čak do Sirijusa ili Plejada. Dovoljno je ići u povišene frekvencije Zemlje i tamo naći brojne ljudske civilizacije.

Zemlja je, naravno, toliko važna da ona ne može propasti. Nije toliko važna zbog nas koji smo umislili da smo njihovi gospodari, već pre zbog drugih, viših ljudskih civilizacija koje isto tako ovde postoje ali na povišenoj frekvenciji.

Naravno, da će oni učiniti sve da spasu ovu planetu, jer je ona i njihov dom.

Tako da će sve biti u redu.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Maj, 2009 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... Tale je u pravu,
ne znamo sa sigurnošću ko sve još Zemlju smatra svojim domom, osim nas.
Inače, da nas posećuju vanzemaljci hiljadama godina - posećuju nas..
I to, ne moraju dolaziti uvek svemirskim brodovima, nego koriste
PORTALE, Vremenske Tunele, kojima dolaze na našu planetu.
Preneli su nam mnoga znanja, pa i PIRAMIDE su njihova tvorevina,
samo što su sada ta drevna Atlantidska znanja sakrivena od ljudi.

Evo, svakom preporučujem da pročita ZAVEŠTANJE Tota Atlantiđanina,
gde će naći odgovore na većinu svojih pitanja o ovoj i sličnim temama.

ZAVEŠTANJE TOTA ATLANTIĐANINA
http://tot.crniplamen.net/Totove_Smaragdne_Ploce/Smaragdne_Ploce_Tota_Atlantidjanskog.html
michelle
Hodočasnik

Pridružio: 19 Sep 2008

Poruka Poslao: 28 Maj, 2009 14:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zemlja je, naravno, toliko važna da ona ne može propasti. Nije toliko važna zbog nas koji smo umislili da smo njihovi gospodari, već pre zbog drugih, viših ljudskih civilizacija koje isto tako ovde postoje ali na povišenoj frekvenciji.

Naravno, da će oni učiniti sve da spasu ovu planetu, jer je ona i njihov dom.

Tako da će sve biti u redu.

Tale, bravo!
Cini mi se da ljudi izgorese u zelji da spasu svet, umesto da se okrenu sebi i ljudima oko sebe..Brinu se za opstanak planete Zemlje, a ona ce sigurno preziveti, sa nama ili bez nas..svejedno..Mnogi se bave planetarnim pitanjima, a ne vide ljude u najblizoj okolina kojima treba njihova pomoc..

"Zar nije naivno misljenje da je covjek ugodno smjesten na zemlji i da je tu njegov pravi dom?...
Prostranstvo posjeduje nas.Mi ga posjedujemo samo koliko moze oko da predje preko njega. A ono nas umara, plasi, zove, goni. Mislimo da nas vidi, a mi ga se ne ticemo, kazemo da ga savladavamo, a samo se koristimo njegovom ravnodusnoscu. Zemlja nam nije naklonjena. Gromovi i talasi nisu za nas, mi smo u njima. Covjek nema svog pravog doma, on ga otima od slijepih sila. To je tudje gnijezdo, zemlja bi mogla biti samo staniste cudovista koja bi bila u stanju da se nose s nedacama sto ih ona pruza u izobilju. Ili nicija. Pa ni nasa.
Ne osvajamo zemlju, vec grumen za svoju stopu, ni planinu, vec sliku u svome oku, ni more vec njegovu gibljivu cvrstinu i odsjaj njegove povrsine. NISTA NIJE NASE OSIM VARKE, zato se cvrsto drzimo za nju."

Mesa Selimovic, Dervis i smrt. herc
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 30 Maj, 2009 22:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meša koliko pogađa suštinu, toliko je i depresivan u tumačenju.
Nije ni čudo sa obzirom gdje su i on i Andrić proživjeli i među kakvima i u koje vrijeme.
Njihova veličina sija samo kada je filtrirate od njih samih.
Mada ljudi sa ovih prostora kao da i ne žele da budu srećni pa se sve i uklapa.
I najveći nam odišu tugom i depresijom.
 Nazad na vrh »
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Dajboze,
sigurno postoje vanzemaljske inteligencije koje su postigle izrazitu visinu svesti samo sto nas ljude koji zivimo na Zemlji jednostavno ne vole.

Čitava vasiona je naseljena ljudskim bićima. Ima nas u svim mogućim sferama na svim mogućim nivoima postojanja. Mnogi od njih vrlo dobro znaju za nas. To su oni koji nikada nisu pali, poput nas. To su oni koji nisu krenuli Adamovim stopama i stopama Adamovih naslednika.

To je ono u šta bi mogao da stavim 100 posto ruku u vatru da je sigurno.

Ovo dalje sto cu napisati je u domenu pretpostavke: moguće je da je u tim visokim sferama postignut dogovor izmedju različitih rasa ljudi kako pomoći nama zemljanima tokom predstojećih promena na Zemlji. Tvoj andjeo ti je preneo poruku da će, na zalost, doci do izdaje iz nekog razloga. Sada ćemo morati dalje istražujemo, kako bi otkrili sta se iza svega toga krije.

Mislim da je poruka andjela imala i to znacenje, da treba da nastavimo sa unutrašnjim radom, bez obzira na spoljasnje okolnosti. Na to da li ce doci do izdaje ne mozemo da uticemo. Sa izdajom ili bez izdaje, mi moramo da nastavimo svoj put jer samo na to mozemo da uticemo. Bas tako volim da se potpisujem u poslednje vreme: veliki ljudi propadaju, mocnici mogu da posrnu, ali pošten filozof će čuvati svoju stanicu zauvek.

Ne postoje cista dobra duhovna bica, to je slabost uma, neznanje, iluzija, svi ljudi ovoga sveta traze srecu, ali sreca ne postoji, vec samo prolazni trenuci, kako bi uostalom znali sta je sreca bez patnje.

Jaca teorija iznad magije je kosmos kao hologram, ufo itd..ali zasto opterecivati um..talerman zasto mislis da druge rase prate razvoj situacije na planeti i da se pripremaju da pomognu?Ako neko pokusa da unisti celu planetu postoji sila koja prati svaki trenutak na planeti a to je Bog i on ce zaustaviti takvog coveka.

Internet je samo delimicna istina, ja sam odmah na pocetku svog puta shvatio da istinu necu naci na internetu, jer je nelogicno da se tajne objavljuju, tada se nebi zvale tajne.

Logika je pravo oruzije, ili zdrav razum.

Internet moze biti pocetak puta, daje neko znanje, ali i mnoge zablude koje treba proci i u njih verovati, jer svaka je zabluda stepenica, sve je zabluda, hologram..

Istina je suma svih zabludi...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 00:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel,

nekome smo interesantni, a drugima nismo.

Interesantni smo onima sa kojima delimo istu prošlost i sa kojima smo karmički vezani.

Medjutim, postoje i takve civilizacije koje ni najmanje ne mare za nas jer ni ne znaju da postojimo.

Kosmos u svakom svom delicu kipti od života. Svaka travčica na našoj Zemlji ima svog eteričnog čuvara. I travčica i njen eterični čuvar imaju svoje brojne dvojnike. To isto važi za svaki kamenčić na Zemlji, Marsu, Merkuru ili Veneri. Svaki plamičak Sunca u sebi krije različite inteligencije...

Istinske tajne se ne mogu pročitati na internetu ali ni u knjigama.

Istinske tajne se ne mogu čuti ni od istinskih proroka.

Istinska tajna se ne može pročitati ni u jednom svetom pismu.

Istinski dobre knjige, sveta pisma, majstori i mudraci ne mogu da nam odaju tajnu, već mogu samo da nam predlože kako sami da dodjemo do tajne.
Drexel

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 01:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman,

ti pricas to sa takvom sigurnoscu..kao da si imao licno iskustvo...sa vanzemaljskom vrstom,da li si?ili samo jako verujes u to?

Citat:
Istinski dobre knjige, sveta pisma, majstori i mudraci ne mogu da nam odaju tajnu, već mogu samo da nam predlože kako sami da dodjemo do tajne.

Sa ovim se slazem u potpunosti..
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 01:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel ::
talerman,

ti pricas to sa takvom sigurnoscu..kao da si imao licno iskustvo...sa vanzemaljskom vrstom,da li si?ili samo jako verujes u to?

Drexel,

znaž, postavio si mi sjajno pitanje.

Dosta puta sam u poslednjih par godina imao lična iskustva po pitanju različitih paralelnih svetova koje sam posećivao preko sistema zapadne kabale, tarota i enohijanske magije. Pre toga sam imao isto tako dosta takvih iskustva, ali bez korišćenja ikakvih sistema. Nisam bio sklon da ta iskustva povezujem sa vanzemaljcima. To su bila iskustva koja sam nazivao posetama eteričnim, astralnim i mentalnim sferama. Po meni, takva vrsta iskustva su bila jedna stvar, a iskustva sa vanzemaljcima druga stvar. Medjutim, u poslednje vreme, primećujem kako je ta podela veštačka i da vanzemaljci sa Venere i vilenjaci sa Netzacha, predstavvljaju u brojnim slučajevima u stvari jedno te isto.

Vanzemaljce u smislu vasionskog broda koji bi se u svojstvu materije spustio u našu materijalnu ravan i iz koga bi izašli vanzemaljci u fizičkom telu ‚~ to nisam video.

Ali video sam dosta veliki broj arhandjela čije stanište nije naša Zemlja. Video sam mnoga ljudska bića čije stanište nije Zemlja. Za neka od njih, govorio sam da naseljavaju sefirot Tipharet. Ali zar nije Tipharet isto što i onostrano Sunce? Ako su na Suncu, to onda znači da su vanzemaljci.
istina
Gost

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eeee moj Drexel,

pitas kako je neko siguran u nešto;

A kako si ti siguran u ovo što tvrdis ....

Drexel;
Ne postoje cista dobra duhovna bica, to je slabost uma, neznanje, iluzija...

Odakle ti to, moj prijatelju !?

Poslao sam ti nesto privatno, pa ti postavi ovdje, jer ja ne znam.
 Nazad na vrh »
Drexel

Poruka Poslao: 31 Maj, 2009 21:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina,

kada sam napisao da ne postoje čista duhovna bića ,sigurno nisam mislio na Anđele , na sam vrh trijade anđeoskih bića:

PRVA TRIJADA – imaju ulogu nebeskih savetnika

SERAPHIM - najviši „čin“ u hijerarhiji anđela.Ova anđeoska bića provode vreme hvaleći/slaveći/obožavajući boga. sviraju mu, pevaju pesme o njemu, pevaju o dešavanjima u ostalim sferama i obaveštavaju ga o eventualnim kretanjima koja mogu da mu ugroze tron.
Vladari serafima: Metatron, Kemuel, Nathanael i Gabriel.

CHERUBIM - drugi red. po bibliji to su moćna i veličasntvena anđeoska bića koja okružuju tj.Brane božji tron.posle proterivanja adama i eve oni su čuvali raj.Mnogi hrišćani veruju da je i pali anđeo pripadao ovom redu čuvara svetlosti.Oni su i čuvari znanja.
Članovi: Ophaniel, Rikbiel, Zophiel i pre nego što je pao Satana.

THRONES – treći red, poznatiji kao "(Abrasive) Wheels i "the Many-eyed Ones".Imaju četiri krila i četiri lica – lik čoveka + još tri lika na šlemovima: lava, orla i bika.Resor: politika,vojska, ekonomija...brinu se o ljudima i dešavanjima u/na zemlji.

DRUGA TRIJADA – upravnici(mada su navedena četiri reda - dominionsi su, valjda, neka vrsta veća sa članovima/predstavnicima iz redova rulers/authorities, virtues i powers)

THE DOMINIONS - (Hashmallim) određuju poslove anđelima nižeg reda po naređenjima serafima, kerubima ili Boga.Lično su odgovorni za red u kosmosu.
Šef ovog odseka je: Hashmal ili Zadkiel.

RULERS & AUTHORITIES – četvrti nivo hijerarhije anđela.Ovaj red anđela čuvara odlučuje o uspehu ili nuspehu nacija.Rulers develop ideologies, while Authorities write the documents and doctrines.Za razliku od powers-a koji rade na više zadataka, rulersi su ograničeni na određenu liniju “misli”.Authorities su se specijalizovali da te ideje prenesu na papir.
u ovoj grupi nije bilo palih anđela (verovatno su radili, malo za Boga malo za Lucifera)

VIRTUES – peti red anđela čuvara.Poznatiji kao "The Brilliant or Shining Ones.". nazivani su i anđelima čuda, ohrabrenja, blagoslova i “javljaju” se uglavnom kada su ljudi pokolebani u svojoj veri.Veruje se da su dva anđela koja su ponela Isusa na nebesa bila iz ovog reda.Obično se na slikama predstavljaju kao grupa.Vremenske zgode i nezgode su njihovo delo.

POWERS - šesti nivo anđela.Graničari.Zaduženi da čuvaju granice između neba i zemlje.Prva linija odbrane, paze na aktivnosti demona i eventualne napade.Oni štite svet od infiltracije demona.Štite našu dušu od zlih bića i oni u ime Boga kažnjavaju grešne.Veruje se da su oni ti koji ljude na samrti odvode u raj.Oni nose savest i čuvaju istoriju.Anđeli rođenja i smrti
pripadaju ovoj kategoriji.“Akademski” su obrazovani, zainteresovani za ideologiju, filozofiju,teologiju, religiju itd. na neki način oni predstavljaju grupu eksperata koji služe kao savetnici i rade na izradi plana za dalji politički razvoj.Njihov zadatak je i da nagledaju raspodelu moći među ljudima.

TRECA TRIJADA

PRINCIPALITIES OR PRINCES – sedmi red anđela čuvara.Zaštitnici nacija, država i “svetskih” vođa.Njihovo polje je delovanje u tim zemljama na nivou politike, vojnih pitanja i trgovine.Imaju veći stepen slobode u delanju od anđela ispod njih i odgovorni su za sva božanska dela iz njihovog polja delovanja.Anđeo iz ovog reda je pomogao Davidu da pobedi Golijata.Imaju zadatak i da pripremaju podatke anđela nižeg nivoa.Obučeni u uniforme.Takođe, biraju vladare.

ARCHANGELS – pripadnici osmog nivoa/reda.
Jedan od članova je i arhanđel Mihailo.Iako je moćan on ne koristi svoju moć protv njemu potčinjenih.Arhanđel Gabrijel(u Srbiji je to valjda Gavrilo) je VK glasnik, šalje specijalne poruke od boga ka narodu.
-/+ administrativnobirokratska odnosno “public relations” sekcija.

GUARDIAN ANGELS poslednji red anđela.Najviše stupaju u kontakt sa ljudima i na kraju ostaju LJUDI – koji sve što rade rade za hijerarhiju i spremaju se za bolji život kada odrade svoje...

Mada i među njima ima skoro iz svakog reda deo anđela koji je pao i služi Mraku ili novoj Svetlosti na zemlji kako oni to vole da zamaskiraju.
Kada sam spomenuo ta bića samo malo da se dopunim da ne bude nejasnoća mislio sam na pale anđele koji su postali demoni a nabrojacu neke iz reda Seraphim(SERAPHIM -
imaju ulogu nebeskih savetnika...nekada su imali) a to su:

Satan/Sammael/Iblis – onaj koji se opire/protivi/neprijatelj.Princ sveta, vazduha, šef satana,princ demona, mađioničar, anđeo smrti, crni anđeo
Abbadona/Abbadon/Abaton/Abaddon/Apollyon – „razarač“, crni anđeo smrti, anđeo apokalipse, anđeo smrti i razaranja, šef demona sedme dinastije
Asmodeus/Sammael/Asmoday/Macolf/Morolf – kralj pakla, demon nečistoće, može da predvidi budućnost, teaches mathmatics, predvodi 72 legije duhova pakla
..a tu su još i
Astaroth/Diabolus,Leviathan/Tiamat/the CrookedSerpent/Rahab,Lillith/Bat Zuge,Semyaza/Azaziel,Hiyyah and Hivvah - sons of Semyaza.

I isto sam mislio na duše umrlih ljudi koji igraju uloge anđela čuvara i koji najviše imaju dodira sa ljudima na planeti posle palih anđela tj. demona i među kojima takođe vladaju jake emocije,ljubomora..mržnja itd...pod uticajem demona ali po dopuštanju Boga.
Ne kažem da su svi duhovi čuvari zavidni ali većina jesu,opet zavisi od stepena razvoja duše.Ja nisam bio potpun u prethodnom postu istina ,i ja bih reagovao kao ti ovo što si podvukao i pitao me.Nadam se da će sada biti jasnije.

Evo linka za download koji mi je Istina poslao a u pitanju je zagonetno stubište u Kapeli Loretto,Grad Santa Fe u Novom Meksiku – S A D :
http://uploading.com/files/J03KDW4C/Zagonetno%20stubiste.pps.html
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 01 Jun, 2009 09:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel;

To, to prijatelju, tako se pise .... kratko i JASNO ... da citalac ne mora da razmislja.
takav tekst omogucava totalno lakse spajanje tragaoca sa onim sto trazi i sumnja.
Sada usporedite ovo od drexela sa onim duhovnim razvojem svjetlosnog tijela.

Pozdrav prijatelju.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 01 Jun, 2009 14:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ha, ha...

Mozda imas romanticnog tajnog ljubavnika negdje u astralu? Smile

Ponekad ti snovi znaju biti laki, puni energije, ali takvih se ne sjecam samo imam feeling a sam bila na nekom izvoru, gdje sam s energizirala.
Ovih drugih sam cesce svjesna...

I to traje točno 18 godina. Mozda i ranije... jer se sjecam jednog sna kad sam imala 2 godine, jer je isto tako otavio iza sebe sj...energiju da sam ga ko mala zapamtila do kraja zivota, jer kao da je bio stvaran ( bila s druge strane ograde mosta iznad rijeke, od pada me sprecavalo to sto se drzim jednom rukom lijevom za sipku. i kad vise nisam mogla, pustila sam se i pala na otočić u rijeci, ali probudila sam se. znam po odijelcu u kojem sam se sanjala da sam imala 2 g. Svečano, pleteno, od prabake poklon).

Danas sam se probudila i znam samo da sam rekla: ne mogu više.
Jedva sam se probudila...

Dobro;...
znas li ti sta su snovi ? ... znas.
Znas li da se svako ne sjeca snova ili da cak nikada niti sanja. Taj sto misli da nikada ne sanja ... nije tacno ... jel tako!?
Ko onda ima vece uvide, ili ih moze imati, onaj koji sanja ili ne ili onaj ko zna sve sto sanja.
Zar snovi nisu nastavak zivota druga dva tijela dok prva dva spajaju.
Kada bi ova prva dva prihvatila posao ona druga dva i obratno ti bi bila jedno cijelo. Ona druga dva nastave ako je moguce da sprovode od ova prva dva, pa kada se probudis ti bi onda trebala nastaviti od ona druga dva.
Imas li ti zelju za necim ... OP ... pa dobijes.
Nisi li ti imala veliku zelju za znanjem da saznas
sta zasto
kako i
ko drma sa ovim svijetim, je li ti to bila preokupacija jedno vreme.
Objasnise ti nebeske prirodne sile preko oblaka.

Rijetko ko na ovoj planeti poslije ove smrti odlazi direkt u rijeku, rijetki.
U rujeku zivota ... a tek zivi ...

Nisam li ti vec odavno objasnio da je problem i da nam treba pomoc za spajanje nas samih ... poslije onih koji su nas razbili.

Uuuuh ... ala sam izmasirao ovaj tekst ...
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Pridružio: 21 Nov 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2009 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svedoci, stanovnici Hantingdona, navode da je misterioznih letelica bilo do 50, a pojavu su uočili juče uveče oko pola 12. Skot Bozvel (37), bivši pilot sada bankar, uspeo je da načini nekoliko snimaka svojom kamerom.

"Primetio sam tri svetla kako proleću iznad moje kuće, verovatno na udaljenosti od oko dva kilometara, i nisam ni razmišljao o tome. Međutim, onda sam primetio veliku, dugu nit svetla kako dolazi iz pravca Bramptona i kreće se ka Stakili Medovsu. Imam nekoliko mutnih fotografija. Prilično sam siguran da nisu u pitanju avioni", rekao je Bozvel.
"Nije bilo buke, navigacionih svetala, a njihova formacija i visina na kojoj su se nalazili bili su konstanti, sve dok nisu nestali sa vidika".
Bivši pilot rekao je da ne misli da su u pitanju meteorološki baloni, čime se obično objašnjavaju viđenja neobičnih objekata na nebu.
Oberon i Suzi Hedžko, vlasnici motela u Hantingdonu, kažu da su videli pedesetak narandžastih svetala na nebu.
"Ličilo je na armadu. Nije bilo zvuka. Putovali su (u formacijama) po 15 njih na svakih šest minuta", rekao je Oberon. "To nisu bili avioni niti baloni. Svaki je bio veliki kao zgrada".
On je dodao da objekti nisu bili na visini većoj od 900 metara. Još jedan svedok rekao je da je izbrojao 35 svetala na nebu.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 9 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12428 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40561 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42378 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30274 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29392 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9731 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)