SVET SNOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 14:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Interesantan ti je san Zvoncice .I ja u zadnjih godinu dana imam ucestale takve prikaze.......
svetlosne kugle koje se pojavljuju na nebu ,gase se i cede u vidu crne i tecne garezi.......svetlosni projektili koji pogadjaju ljude............leteci objekti na nebu i td.

Meni se uopste ne svidjaju takvi prikazi,jer posle njih kad se probudim vidim manipulativne energetske instalacije na sebi i drugima.

Misljenja sam da su to realni napadi na zivi svet i Zemlju uopste...........u stvari da budemo direktniji, znam da je tako.Ko ne vidi ovo vanculno ,samo neka pogleda desavanja u drustvu,pa neka pravi paralelu.

Smak sveta je pojam koji je implantiran od sila tame jer za njih je to postavljanje pozicije i vladanje,a nama smak poznatog slobodnog i humanog sveta.

Nocas se stvarno svasta desavalo ,kao i fizicka vrucina koja nema veze sa svetloscu,vec sa mrakom i svime sto tamo spada.
Koga interesuju ovakva desavanje iz istorije neka pogleda GNOSTICKI TEKST PISTIS SOFIJA,ima ga mislim i ovde na Objavamo.
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodraze,jel moze u kratkim crtama sta se sve nocas desavalo i zasto bas nocas?
I ja sam imala nocne more,tacnije punu kucu posluge koju naravno nemam,a koji svadjaju mene sa ukucanima i prave neke zvrcke...
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 14:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemam pojma Miodraže.
Zato sam se i pridružila forumu, kad su stvari postale neizdržive, u nadi da će netko možda razumjeti ili znati više, pomislila sam da tu ipak ima "nekog vraga" pa sam pokušala iščeprkati o čemu se radi.

Vidjela sam biljke kako se polako sparužaju, venu, postaju crne, kao i zemlja dok mi se približaao val...

Vanzemunce sanjam rijetko, ili neke takve leteće objekte (osim što smo onda jednom frend i ja vidjeli u oblaku onaj lik vanzemunca, na autocesti u austriji prema Karavankama, koji nam se priljepio za šajbu, kako smo kasnije vidjeli; luđak, šta je mene našo - nit kužim to, nit me osobito zanima, a mog frenda pogotovo. Ali, eto - mi ga vidjeli. S materijalnim dokazom na staklu.)

Idem probat nać onaj gnostički tekst šta si rekao....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miodrag

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Valen,upravo te nocne more i i posluga iza koje se kriju ova bica tame su deo desavanja koja nam se realno namecu u astralnim i mentalnim dimenzijama.Pogotovo to oko svadjanja sa ukucanima to si dobro primetila posto je to jedan od nacina delovanja na ljudsku populaciju,zavadi pa vladaj.I na forumu se mogu videti ovi uticaji,sto je i logicno.

Medjutim ,izbegavanje sukoba misljenja nije resenje,jer malo se zna i izrazavanje je potisnuto,tako da se konceptima ,bez konkretnog iskrenog izrazaja ,propada jos dublje u neznanje.

Ovi nocni prikazi su realni koliko i bilo koji zivotni culni utisak.............samo su maskirani cak nekim nasim slikama iz podsvesti,ali simbolika je "sna" u ovom slucaju, zavadjanje , uglavnom je precizna.
A nocas je bio ekstremno jak globalni pritisak do nekog doba ,a onda delimicno popustanje.

U sustini nista novo ,posto je ova ruzna prica svakodnevno desavanje u zadnje vreme.

Poz.....
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link gdje se spominje Pistis Sofia http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=405&highlight=pistis+sofia

O čemu se radi Miodraže ? Taj val vrućine koji spominješ....Baš je bilo grozno.

U biti, sjetila sam se još nečeg: pomislila sam u snu, kd se približavao: ma, baš me briga, ne može mi ništa. I tako je odlazak u smrt, samo prelazak u nešto novo, kao kad spaam pa sanjam da umrem, a onda se probudim.
Čak mislim da sam i izgovorila "ko ga j..." što bi realno i bio moj izričaj u stvarnosti. Zato se nisam bojala.

kad tamo - nisam se niti probudila,kao što bih obično, jer u snu ne trpim bol nikada, nego sam nastavila san.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dakle, a moj sanovnik kaže ovo:

VRENJE
Vidjeti kako nešto vri - očekuje vas dobitak u igri na sreću.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Miodraze,

Da i ja sam primetila da je ponekad dobro ne slagati se u misljenju na forumu jer onda imas motiv da stavis pod analizu svoje delovanje i razmislis malo o nacinu na koji te drugi neko posmatra.Takodje i ti tada imas priliku da analiziras i preispitujes stavove drugih u koje si mozda bez sumnje verovao.Ima to sve smisla u zivotu,bez obzira sto forum u pitanju,a sve,kako si rekao,u sluzbi istine.

Ta posluga je bila odredjene nacije,cije stanje svesti,sta cu,priznajem da ne cenim mnogo ali nakon godina preispitivanja i mislim da sam u pravu.

Da,i meni je jasno ko mi se pojavljuje na taj nacin,cak su u snu,poslali lazni izvestaj u policiju da ja nemam dokumenta,vredjali me.To je sve jako simbolicno.A na kraju,sedim sa prijateljem koga nisam videla 5 god.u stvarnosti,a koji jeste inspektor i on ulazi u program na kompjuteru i menja te neistine o meni,potpuno neocekivano i na moju radost.

I to je jako simbolicno u vezi programa,imputiranih niskofrekventnih sugestija koje ne cujemo a koje ja Bogami ponekad cujem.Moze zvucati ludo,ali tako je.Ali i to ima veze sa specificnoscu i funkcijom ambijenta u kome sam zivela i to je vec posebna prica.Mogu reci samo da su programiranje i otmice astralnih tela,od strane ko zna koga, velika istina i to se uveliko desava.
Miodrag

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Link gdje se spominje Pistis Sofia http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=405&highlight=pistis+sofia

O čemu se radi Miodraže ? Taj val vrućine koji spominješ....Baš je bilo grozno.

U biti, sjetila sam se još nečeg: pomislila sam u snu, kd se približavao: ma, baš me briga, ne može mi ništa. I tako je odlazak u smrt, samo prelazak u nešto novo, kao kad spaam pa sanjam da umrem, a onda se probudim.
Čak mislim da sam i izgovorila "ko ga j..." što bi realno i bio moj izričaj u stvarnosti. Zato se nisam bojala.

kad tamo - nisam se niti probudila,kao što bih obično, jer u snu ne trpim bol nikada, nego sam nastavila san.

Ovaj link sto si postavila obradjuje neke gnosticke tekstove,ali nema koliko sam video dirljive molitve Pistis Sofije za spas svoj od sila mraka.Elem molitva je uslisena intervencijom Hrista i rezultovalo je oslobadjanje duse Sofije(Zemlje) od ujedinjenih sila mraka i tame ........i podizanje Sofije u vise dimenzije gde joj je i mesto.

Vesna sigurno zna gde se nalazi ova knjiga u internet izdanju.

A nagla i neprijatna vrucina je posledica prozimnja sa tamnim energetskim poljima i naravno bicima koja ih poseduju.

Sa hierarhijama svetla ,dozivljaj je eventualno lagano zagrevanje koje prelazi u idealno toplotno stanje,zanaci ni hladno ni toplo vec idealno.
Isto tako nastavak naglog zagrevanja moze se dalje odvijati u stanje hladnoce i neprirodno velike hladnoce,sve do utrnuca pojedinih delova tela.Uticaj sila svetla na ovako zatrpanog coveka je u obrnuton redosledu...........blagi prelaz od utrnuca ka velikoj pa manjoj hladnoci,vrucini,toploti i na kraju idealnom stanju.
valen
Majstor

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.gnosis.org/library/pistis-sophia/index.htm

Pistis Sophia na Engleskom.
Miodrag

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 15:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Valen::Mogu reci samo da su programiranje i otmice astralnih tela,od strane ko zna koga, velika istina i to se uveliko desava.

I ne samo otmice vec i kidanje energetskih vitalnih energetskih kanala,sto se skriva mentalnim programiranjem.Tako da ti je paznja na isprogramiranom mentalu umesto na povredjenom i izvampirisanom vitalu,sve do fizicke bolesti kada se neki i trgnu.

Na zalost u knjigama koje su danas u javnom prometu gotovo da se nista ne pise o ovome,a zivotno je bitno.Tako da razna kanalisanja uopste ne uzimam za ozbiljno,jer NISU KONKRETNA, a samim tim pitanje je izvornost isth.

Tako da se uzdam u izreku jednog prijatelja koji ima objasnjenje za ocila ,cetri s............SAMO SVESNOST SRBINA SPASAVA............vazi i za Slovenca ali i Sirijca.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Maj, 2010 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::

Ovaj link sto si postavila obradjuje neke gnosticke tekstove,ali nema koliko sam video dirljive molitve Pistis Sofije za spas svoj od sila mraka.Elem molitva je uslisena intervencijom Hrista i rezultovalo je oslobadjanje duse Sofije(Zemlje) od ujedinjenih sila mraka i tame ........i podizanje Sofije u vise dimenzije gde joj je i mesto.

Vesna sigurno zna gde se nalazi ova knjiga u internet izdanju.

Evo tema o Pistis Sofiji, sa linkom za download knjige na srpskom, ispod teksta:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=80779#80779

Pozdrav svima !
Miodrag

Poruka Poslao: 23 Maj, 2010 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Vesna!
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 13:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijateljica mi je, ničim izazvana jer pričale smo o njenom poslu u koji je nedavno uletila a kako je jako odgovorna previše se kao i uvijek trudi da sistem funkcionira - odjednom ispričala kako je sanjala sve vrste kataklizmi, osim požara, te krenula s najsvježijim snovima:

- nedavno je sanjala kako s balkona svog bivšeg stana (u kojem je rođena i živjela 33 godine i koji je bio u vili prvi red uz more) gleda i vidi kako stiže ledeni val; more se smrzava i polako stiže prema njoj, pucketajući. Val zahvaća cijeli zaljev, polako se penje na kopna, zahvaća vrt i konačno ogromni bor koji raste ispred balkona, dolazi prema njoj i njena zadnja misao je: idem do sina, zagrlit ću ga....

-drugi san je da stiže plimni val. Vidi ogromni val kako se stvara, raste, dobija krijestu ali pritom je velik kao Sve, brdo, i ona se nalazi u podnožju toga vala. Tu je tunel. Kaže, nalazim se u tunelu i pokušavam proći kroz njega jer znam da to znači spas i dok hodam po njemu, cijelo vrijeme sam u tom "upitniku" : hoću li uspjeti? hoći li stići proći kroz tunel?
U pitanju su sekunde, ali sve se preklapa,vrijeme i pitanje....tu se budi.

Gledam je dok to priča, i odlučujem se ispričat joj svoj san o smaku svijeta u obliku Vrućeg vala koji zahvaća zemlju.
Dolazimo do zaključka kako je tog dana, nakon noći u kojoj sam sanjala ovaj san, pao avion u Indiji u kojem je poginulo 158 putnika, jedan pilot iz Srbije te kopilot. Kasnije tijekom dana umro je i sedmogodišnjak, pa se brojka stradalih popela na 159.
Slučajnost ili ne, ali u onom mom snu, nakon što smo "preživjeli" jedan tip mi raportira da je preživjelo 158 ljudi i dva vučjaka.
Bo. Čudno. Totalno.
Ako i ima veze, recimo da sam cijelu scenografiju sanjala samo da bih se suočila s tim brojevima - ali zašto riječ "preživjelo" je 158 ljudi i 2 vučjaka? Kad su zapravo stradali, poginuli...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 02 Jun, 2010 01:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Sestro Zvončice,
Pošto znamo da smo mi multidimenzionalni, i da postojimo istovremeno u više različitih realiteta,
evo šta je čuveni Šri Činmoj rekao o snovima :

,,San dolazi iz sveta (realiteta) koji je živ i opipljiv. Svojom ograničenom svešću mi možda to ne znamo,
ali kada meditiramo, mi svesno ulazimo u puno VIŠIH SVETOVA.
Stvarnost ovih svetova ulazi u nas u našim snovima.
Ono što zovemo snom ovde na Zemlji, u nekom drugom svetu (dimenziji) je STVARNOST.
To je prava stvarnost ali, kada dođe do nas, mi smo joj nepoznati i ona je nama strana.
U početku, kada stvarnost prvi put dođe i dotakne nivo Zemlje gde mi živimo, mi osećamo da je to san.
Ali, ako odemo do njegovog izvora, videćemo da je tamo to već stvarnost.
A kada san ostane sa nama jedno vreme, onda on i ovde takođe postane stvarnost.

Ako imate loše snove, ne pokušavajte da ih upamtite. Naprotiv, odmah ih zaboravite!
Što pre zaboravite, to bolje za vas na svakom nivou svesti. Ako je san loš, shvatite ga kao mentalnu halucinaciju i odbacite ga.
Ako je san dobar, zapamtite ga, ali nemojte da pridajete previše značaja snu.
To jest, nemojte da sve vreme mislite na san, i da zaboravite život-stvarnost koji sahteva vašu svesnu i stalnu pažnju.
Ako možete da pamtite san unutar svoga srca, on će vam dati radost, inspiraciju i težnju,
tako, da u svom životu-stvarnosti možete biti posvećeniji, duhovniji, božanskiji i savršeniji.

( “Na krilima srebrnih snova“ - Šri Činmoj )
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jun, 2010 10:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, hvala Vesna.

Tako sam i radila do sada, u stvari preciznije - mislila do nedavno o nekim snovima, ali pošto je to bilo onako "iz glave" smatrala sam da možda mogu dobiti neka druga, ispravnija tumačenja....Sad vidim da je i ono ranije bilo ispravno.
Ofkors, a zašto i ne bi, na kraju krajeva...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 18 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12429 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40565 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42379 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30275 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29394 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9731 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)