SVET SNOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miki
Iskušenik

Pridružio: 21 Nov 2008

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovaj san nije imao jacinu onih prvih ali "svijetlece drvo" mi je i te kako ostalo u pamcenju! Neznam sta je trebalo to da znaci! A i neznam zasto se to kod mene sve desava u snovima! Nedavno sam imao isto jedan interesantan san!
Kao posmatram na livadi mladog azijata odjevenog u kimono. Gornji dio kimona je narandaste boje dok je donji dio tj hlace tamnije boje crne ili tamno plave nisam siguran.On trenira neku vjestinu mislim da je borilacka vjestina . Znaci koncentrisano izvodi te pokrete ,ja to kao posmatram (a ja to pomatram nekako odozgo kao iz pticije perspektive) i u jednom momentu dok to posmatram dozivim nesto kao "prepoznavanje". Ovo mi je nekako tesko da objasnim.Pokusacu! Nesto kao gledam i u jednom momentu svatim/prepoznam da sam to u stvari JA! To mi je bilo malo konfuzno ja gledam sebe a da nisam u stvari ovaj JA ( jer ovaj ja nije azijat vec srbendijanac) E sada JA azijat izvodeci te vjezbe u momentu zastajem u jednom pokretu i usmjerava paznju na jednu biljku na livadi tj. fokusira pogled i vidi bio polje/auru te biljke. E sada to sto on vidi vidi i ovaj JA. A sada on/Ja to vidi po prvi put. Misli da je uspio da to vidi i sada to isto pokusava i sa jednom granom drveta nedaleko. Opet fokisira pogled i uspijeva.Naravno to vidi i ovaj JA. "iskustvo" iz sna o videnju aure je bilo jako interesantno jer ga u svom "realno " zivotu nisam imao. A nametnulo se i pitanje : Da li je to bio jedan od mojih proslih zivota? Ili vec sta? Jos malo materijala za desifrovanje! Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 19:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav! Talerman je vec dao svoj doprinos desifrovanju! Tako da sam dobio objasnjenje u kojoj sam se sveri nalazio u trecem snu o svijetlosti!A zatim i sta je znacila i odakle je dolazila ta svijetlost!Impresivno!
Starcy evo tih par snova sto sam izneo pa ako imas neko objasnjenje samo naprijed! Ili bilo ko drugi koji smatra da moze da pomogne! Very Happy
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 19:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna! Zamalo se ne istopih od topline tvog pozdrava Very Happy Laughing Cool Wink
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 19:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A mozda cu i da te sanjam Laughing Very Happy

Poslednji izmenio Miki dana 07 Dec, 2008 19:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 19:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za sada nemam nikakvo naslucivanje znacenja, ali ako mi sine Idea tu smo salut
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 19:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
Za sada nemam nikakvo naslucivanje znacenja, ali ako mi sine Idea tu smo salut

Vazi! Pozdrav
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Dec, 2008 00:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miki ::
Vesna! Zamalo se ne istopih od topline tvog pozdrava

Ako staviš svoju sliku na forum, kao ja,
možda ću i ja tebe da sanjam, he,he... Zz
Pozz

.
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2008 20:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
Miki ::
Vesna! Zamalo se ne istopih od topline tvog pozdrava

Ako staviš svoju sliku na forum, kao ja,
možda ću i ja tebe da sanjam, he,he... Zz
Pozz

.

Wow Srce si! Moze cvet dok nenadem sliku! Nemogu da se sjetim Confused u kojoj sam ih piramidi ostavio! Pozdrav
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Dec, 2008 04:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miki, svetlece drvo jeste mskrokosmicka slika manifestovanog univerzuma. Kada kazem manifestovanog, podrazumevam sve sfere postojanja u ravnima ispod Bozanske sfere. Moguce je da si u snu dobio signal da se pozabavis izucavanjem Drveta zivota.

Azijat koji trenira neku vestinu je, po mom misljenju, jedan od aspekata tvoje licnosti, bilo da ona dolazi iz proslog, buduceg ili paralelnog zivota koji se odvija u sadasnjosti. Poruka bi u ovom slucaju mogla da bude da bi trebalo da se posvetis Qi Gong-u.

U svakom slucaju, i jedna i druga poruka, "nemilosrdno" te navode na razlicite puteve duhovnog znanja. Kada covek primi takve poruke, sta mu drugo preostaje nego da pocne da ih sledi?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Dec, 2008 14:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Evo, pošto sam ovaj svoj san postavila u temi
Čitaocima koje to zanima, postaviću ga i ovde,
jer pripada temi - SVET SNOVA.
Ja lično sam ga doživela kao prekognitivni (proročki) san...

...

Bila je zvezdana noć u snu. Odjednom se nebo OTVORILO, kao da je skinut neki zaštitni omotač oko Planete, i počelo je da pada usijano kamenje sa neba, i gde god bi palo , izazvalo bi požar.
U tom trenutku, pojavila su se ogromna SVETLA na nebu, vrlo blizu Zemlje, kao od 1000 reflektora. Pripadala su vanzemaljskoj floti. Ljudi su bežali oko mene u panici na sve strane, a ja sam samo nemo stajala, gledala gore u njih, i razmišljala -
Bože, da li je ovo INVAZIJA, ili su došli da nam pomognu ?
Probudila sam se, ne dobivši odgovor ...
Pozz, Vesna.
.
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 00:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je moj san 8.11.2008
Veče je.Spremam se da izađem da obavim nešto.Izlazim iz kuće,sedam u auto,zatvarajući vrata pogledam u nebo i na njemu se pojavljuje čudna svetlost. Odjednom ispred mog auta nešto ogromno je palo, upalim farove kad ispred mene ogroman krokodil, Ide ka meni,skače i taman da me uhvati,ja uspevam da zatvorim vrata od auta i pobegnem.Odjednom kiša krokodila (REPTILA) počinje da pada sa neba. Ljudi izlaze iz kuća i nastaje čitav haos.Ja gasim auto na sred ulice ,preznojavam se i pitam se :"šta je ovo kog đavola",u glavu mi dolazi misao"To nas reptilska rasa napada, jer im ponestaje hrane (naših negativnih misli i strahova). Bože, krokodili su ogromni i padaju kao klade sa neba. Preznojavam se u mislima šta da radim. Izlazim iz auta, prilazim jednom i javlja mi se pomisao da ga pripitomim,tako što ću se prema njemu ponašati kao da je pas.To i činim ii uspevam.U glavi mi je samo još misao:"Bože,ljudi su tako uznemireni, ne znam kako da im sada objasnim da samo ne treba da se plaše...idem ulicom i pokušavam ljudima da se obratim ali niko me ne sluša, svi jure kao muve bez glave...haos....Tu se budim sva u znoju...
Od tada mi taj san ne izlazi iz glave, a kada sam pročitala ovaj Vesnin san, odlučila sam da Vam napišem i moj...
.

Poslednji izmenio anđela dana 10 Dec, 2008 01:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 01:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Andjela,
na tvoj san bih nadovezao nesto sto sam napisao o zmajevima.
Ne bih iskljucio mogucnost da zmajevi i ti reptili koje si videla u snu spadaju u istu civilizacijsku vrstu; moguce je da se kosmicke civilizacije upravo i mogu podeliti na dve glavne vrste: humanoide i reptioloide.

"Zmaj nije nimalo naivno bice. Ni jedno vatreno bice nije naivno, pa to isto vazi i za Zmaja.
Kada kazemo da nije naivno, nije naivno u korelaciji sa nama ljudskim bicima. Zmajevi imaju svoj zivot i svoj vid postojanja u kome oni jesu, u mnogim svojim aspektima, olicenje dobrote, ali kada im se putevi ukrste sa ljudima, ta njegova dobrota moze da bude po nas losa. I najnaivnije i najbolje malo dete na svetu, dobije iznenada od jednom poriv da zgazi mrava. Da li ga to cini manje dobrim?

Zmaj je u svakom slucaju veoma dosledan kada su ljudska bica u pitanju.
Zmaj ce upravo da pruzi coveku ono sto covek ocekuje od njega.
Ako covek, ugledavsi zmaja, bude ocekivao da ce mu on doneti strah, zmaj ce se potruditi tog coveka da prepadne. Ako od zmaja ocekujemo, mudrost i ljubav, dobicemo i mudrost i ljubav. Zmaj nam daje zaista sve sto od njega ocekujemo, i dobro i lose."

Dakle, u tvom snu, krokodili se upravo ponasaju tako sta ljudi od njih ocekuju. To ide do apsurdnih granica. Ukoliko mi ocekujemo da ce nas rastrhnuti, rastrgnuce nas. Ukoliko ocekujemo da nam budu kucni ljubimci, oni ce postati nasi kucni ljubimci. Ako zelimo da nam budu ravnopravni prijatelji, postace nam prijatelji.

Eto, tako ja otprilike tumacim tvoj san.

To bi, ja mislim, bio i dobar recept kada se budemo zaista nasli u blizini reptiloida.

Poz. i sa moje strane dobrodosla na forum.
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav

Poslednji put izmenio anđela dana 15 Dec, 2008 16:03 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 01:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
...
Ljudi su bežali oko mene u panici na sve strane, a ja sam samo nemo stajala, gledala gore u njih, i razmišljala -
Bože, da li je ovo INVAZIJA, ili su došli da nam pomognu ?
Probudila sam se, ne dobivši odgovor ...
Pozz, Vesna.
.

Dok sam jednom prilikom sedeo u kaficu u Sangaju, posmatrao sam reku i na suprotnoj obali velicanstvene zgrade koje su tu podigli Englezi pocetkom 20. veka. i u jednom trenutku, video sam kako sve te zgrade i ceo grad sa suprotne obale zahvata plamen, te mi je bilo jasno da je to bila slika apokalipse.

Najinteresantnije od svega bilo je to sto su ljudi stajali na obali bez straha posmatrajuci kraj sveta. U njihovim ocima, nije bilo sumnje da tako mora biti. Cak su sve to posmatrali sa odobravanjem.

Nisam ni ja dobio odgovor da li je to invazija ili pomoc.

Da li su ljudi posmatrali svoj kraj sa opstim filozofskim mirom, zato sto su hipnotisani ili zato sto su znali odgovor da tako jednostavno mora biti.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jedan od zadnjih snova, koji je ostavio jak utisak na mene.

Drugarica me vodi do jednog mesta na brežuljku do kog vode tri stazice. To mesto kao da ima svoju auru i ne može svako da udje, a ona veselo skakuće po tim stazicama, baca latice cveća i zove me.

Shvatam da je to polje svih mogućnosti i da je to mesto gde se svi vraćamo kući. Stojim neodlučna i nepoverljiva i nekako zgrčena. Ne želim tamo.

Ispred stoji jedan niski indijac i znam da će pokušati da me ubedi da udjem i ne verujem da će uspeti. Izgovara mi rečenicu koje kasnije u snu pokušavam da se setim, ali ne uspevam. I onda me iznenada pita:
"Koliko ti vrata vidiš?"

Kakva sad vrata? O čemu priča? Ne vidim nikakva vrata.

On nastavlja:
"Ja vidim jedna."

U tom momentu shvatam da on dugo, dugo stoji ispred i ne može da udje jer vidi zatvorena vrata kojih nema.

To me toliko dirne u dubini, do srži srca, i počinjem da plačem. Stojim nemoćno i plačem i razmišljam kako gomila ljudi ne ulazi unutra i pati samo zato što vide vrata koja zapravo ne postoje.

Onda se setim sebe i pitam se:"Zašto ja ne ulazim? Znam da nema vrata, a ne ulazim. Šta mi je?"
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 3 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12667 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41639 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42696 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30568 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35645 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 30159 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9896 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)