SVET SNOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
FoXMulder88
Na duhovnom putu

Pridružio: 19 Okt 2010

Poruka Poslao: 23 Okt, 2010 16:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i ja sam skoro sanjao neki slican san kao STARKO...
Samo moram da napomenem da sam veoma aljkavo i konfuzno opisao san jer sam kucao brzo da ga ne bih zaboravio i tako nisam obracao paznju na pravopis itd...Nadam se da ce te lepo da razumete...Very Happy
A ja sam od skoro poceo da vodim dnevnik snova od 12og oktobra...

19/OKTOBAR/2010

Sanjao sam kako treba da idem na pecaje I kako sam zaboravio stap I vratio se kuci da uznem ali neki su bili pogubljeni 2 slomljena i moj tata se nesto ljutio zbog toga…

Sanjao sam nesto u filipovoj sobi ali je raspored bio bas star neke podmornice kao , neko potapanje brodova itd…Posle se pojavila neka kornjaca koja je plivala a ja je kao pratio u ubinu gde ide video sam neke morske alge a voda je bila u filipovoj sobi a tepih kao povrsina vode!

Posle sam sanjao kako u dnevnoj sobi moja mama je kupila papagaja I opet je biostari raspored I kad sam pogledao bila su jos 2 papagaja u poseban kavez okacena na zid!Moja mama je pustila jednog I bio je vec slobodan od straha od nas prilazio nam, kad odjednom video sam nekoliko kaveza I sa papagajima onim malim stiglicama, jedan je bio veliki onaj rozen kolis I bio je Slobodan isto I pitom I leteo je do mene I grickao me I grickao je jako I kandzama mi stezao ruku svom snagm I nije hteo da se pusta jedv sam ga sklonio I odjednom poceo je da napada drugog onog malo manjegi sprecavao sam dda ga ne udavi!!!

EVO OVDE POCINJE ONAJ SAN ISTO NESTO KAO SF...

Posle sam sanjao kao sam se smanjio, I kao vreme se zaustavilo I tu smo bili ja I fillip I kao da nas je napalo neko cudoviste!Hteli smo da ga ubijemo I bili smo mali u sobi a I to cudoviste u dnevnoj!Odjednom je napalo filipa I uslo u njega I postalo fillip I opet se vratilo u svoj oblik pa u u oblik coveka!Hteo sam da gaubijem ali je reklo da je moj brat unutra ako ga ubijem treba dobro da se preispitam da li u sa njim ubiti I brata!Morao sam da ga pustim!Odjednom je vreme opet pocelo da tece I vratlo se sve u normalu osim sto moj brat nije bio kuci tj nigde!Otiso sam da trazim onog lika I kao da su prosle godine I nasaio sam ga negde u nekoj buducnosti!!!Kao da je bio 3 svetski rat ili nesto I reklo mi je da radim za njega ako hocu opet da vidim brata!Proslo je 200god kako sam radeo za njega a imao sam onu moju andjeosku moc I bio sam besmrtan imun na starenje I bolesti!
Kao da su prosle 2000 god I ja sam posle togau vec dalekoj buducnosti resio da okoncam ovo cekanje I okrenem se protiv njega!!!Posleneke misije zaposedanje neog broad kad smo osvojili brod imali smo neki cas o tehnologiji sto je bilo veoma tesko jer e sve napredovalo!ja sam bio nervozan I u ucionici sam video neke stare moje skolske drugove I drugarice ali nekako sam znao da to nisu bili oni nego samo njihovi dvojnici kao klonovi ili nesto oji su uceni godinama dok ja nisam nista ucio ali sam ipak bio u timu!Svi su se cudili kako nisam ucio jer sam kao z ate 2000 god automatski sve znao bez zaradjene diplome I potvrde da to znam I da sam spreman strucan za sve to nisam cak ni poneo lap top kao svesku kao tuch screan je bila!!!Postavljao je neka pitanja I postavio je jedno kada kao nesto stavimo plavu plazmu u rekatr… I tako nesto koje boje ce biti posle zrak svi su cutali I ja sam rekao zeene reko je onaj lik bravo…Posle je jos nesto mlatio a ja nista nisam zapisivao I razmisljaosam kako da ga ubijem okoncam sve ovo I svi su se cudili kao kako sam znao a nista ne zapisujem itd!PItao me nesto da izdjem dam u odgovaram na pitanja !izaso sam I odbijao da odgovaram I rekao sam mud a je mom cekanju dso kraj 2000 god cekam vreme je da okoncam sve ovo I idem na rizikpostedim svog brata muka a I tebe unistim svi su bili zbunjeni!A on je kao reko a da li si razmisljao kako ces da se izvuces ziv odavde pored ovog silnog sistema I bezbedjenja I + mene ubijes sa osmehom!I skocio sam I poceo da mu lomim vrat I odjednom se upalio alarm I uslo je obezbedjenje I krenuli sun a mene a njega poceli da spasavaju ja sam nekako usporio svojim mocima vreme I uzeo pistolj od obezbedjenje a oni su se kretli sporije od mene!uzeo sam pistolj I odmah opalio metak onom liku u glavu I pao je mrtav I nastavio sam da bezim!Sva vrata su se polako zatvarala, neka brzo neka sporije ja sam trcao I bezao a neki su bili uz mene iz mog voda I branili me I ja im reko da odustanu da nastave bez mne da ih ne bi ubili!Jedva sam prosao kroz ona vrata! I xtu sam naiso na u neku prostoriju ge su me jurila neka ljigava cudovista!uspeo sam d aim pobegnem I dosao do neki prozor koji gleda van broad a preko puta je bilo neki kao aerodrome koji lansira male svemirske brodove I ja sam bio iza njega !nekako sam razbio staklo I pucali su me sli nekako me nisu pogodili jer sam skocio iza tog lanchera I tu su sve bile rupe iz kojeg je teko mlaz vatre od lansiranja I zbog toga nisu mogli da me pogode snajperima! Sacekao sam da dodje brod da se namesti za lazsiranje I kroz ausuh gde ide mlaz da nekako brzo udjem u brod I pobegnem nnjime sto dalje !Nekako sam uspeo I pobego sam ali su me pratili I drugi su se umesali protivnici ali su I pucali I mene jer nisu znali da bezim a ja sam im jos uvek bio neprijatelj! Slupao sam se negde I opet su me jurili!Bezao sam veoma dugo I nekako uspeo da pobegnem skinem odelo I utopim se medju civilima!ali odjednom je nastala neka pometnja I hvatali su civile da ih vode na neke opasne igre lomljave automobile ! I mene su uhvatili I morao sam da ucestvujem! I to bez auta I kad su poceli da se trkaju da prelaze prepreke da se sudaraju I lome ja sam se uhvatio na jedan omanji kamion I drzao na njega I pricao vozacuu davao mu savete gde da vozi I prelazili smo vesto prepreke I bili smo posle slobodni! I tu se san prekida!

OVDE SE ZAVRSAVA A OVO DOLE JE POSEBAN...

Sanjao sam kako smo ja I moj otac daleko negde u neki grad I setamo nekim parkom tu je negde bio moj brat!verovarno sam sanjao nis I sanjo sam kako smo ja I moj otac iznajmili neke bicikle da se vozimo I ostavili ih kod neke velike zgrade hale I tu je bila neka zena moj otac je s nju kao pricao da cuva bicikle I usli unutra u zgradu da gledamo neku utakmicu valjda ali nismo mogli da nadjemo gde je I tu se san prekida I budim se!

To je sve sto sam sanjao te noci...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
FoXMulder88
Na duhovnom putu

Pridružio: 19 Okt 2010

Poruka Poslao: 23 Okt, 2010 16:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam ja jos interesantne snove kao ovaj a uglavnom su svi takvi pa ako vam ne smeta sto je tako aljkavo mogu i njih da stavim da protumacite Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Okt, 2010 18:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Darkgitarist,
predlazem ti da postepeno objavljujes svoje snove. Ako postavis sve odjednom, nece imati toliko efekata, zato sto se na forumu veoma lako zatrpavaju starije teme novim temama i sadrzajima, pa se moze dogoditi da ne dobijes odgovor.

Siguran sam da se ovaj tvoj san odvija na nekom od brojnih astralnih nivoa. Mislim da cak i znam na kom, gde si bio i sta ti se desavalo, ali o tome neki drugi put, jer je kod mene kasno, pa tako i sam moram da idem u carstvo snova. Odlicno je sto vodis dnevnik. Snovi su ti veoma zivopisni. Imas smisla za detalje sto je jako bitno kada se covek bavi snovima. To su sve lepe stvari, ali...Moj predlog je da poradis na obuzdavanju svojih emocija u snovima (to ce se pozitivno odrazavati i na javi). Tvoji snovi su haos, stalna neka jurnjava, pucnjava...Um treba da upravlja emocijama. Sva ta cudesa jako dobro vide da tvoje emocije nisu pod kontrolom uma i zbog toga ti i rade to sto ti rade. Andjeli imaju apsolutno savrsenu samokontrolu i kontrolu situcije oko sebe, oni nece sebi dozvoliti da se jure okolo, a to, molim te, pokusaj da zapamtis i neka ti to bude uzor.
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 24 Okt, 2010 08:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Noćas sam sanjala da sam rodila dva dječaka, blizanca. Bila sam jako sretna i ponosna na njih. Nisu bili kao male bebe, nego kao dvogodišnja djeca i imali su oči odraslih osoba. Nekako mudre i ozbiljne.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 24 Okt, 2010 13:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molim da mi netko protumači san. Smile
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Okt, 2010 14:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To ti znaci Bbrozo da zelis biti dobar roditelj. Very Happy Wink

Ja sam pre dva dana sanjao kojesta, neke tako scene sa zrncem horora i magije, izdvojicu samo deo koji mi je bio interesantan.
Fora je bila ova: Vestice su ljuomorne i ljute kada nisu pozvane na neku zabavu (party), i onda prkose onima sto se zabavljaju,
npr u slucaju koji sam sanjao, dve vestice (lepe i zgodne zene koje znaju magiju) su izazivale kishu i grmljavinu iznad Dvorca u kojem
su ostali slavili.

Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 24 Okt, 2010 18:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj san

Nocas sam sanjala, da treba da se popnem u neki stan u soliteru .Stan je na poslednjem
spratu.Znam da sam i ranije bila tamo i da nije lako da se dodje ,jako je visoko .Zgrada ima lift .Pitam se kako da dodjem bezbedno do gore.A onda zakljucujem ,sacekacu nekoga ,ko tu zivi i sa njim cu se popeti .Nailazi neki decak ,mladic,on zna kako se lift pokrece ,ja to ne znam,ne mogu da se setim kako .I zajedno sa njim ,ja se popeh.Inace u stanu zive moji prijatelji ,koje sam iz ,nekog razloga, trebala da vidim.

Pozdrav !
Very Happy
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Okt, 2010 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Sara::

Nocas sam sanjala, da treba da se popnem u neki stan u soliteru .Stan je na poslednjem
spratu.Znam da sam i ranije bila tamo i da nije lako da se dodje ,jako je visoko .Zgrada ima lift .Pitam se kako da dodjem bezbedno do gore.A onda zakljucujem ,sacekacu nekoga ,ko tu zivi i sa njim cu se popeti .Nailazi neki decak ,mladic,on zna kako se lift pokrece ,ja to ne znam,ne mogu da se setim kako .I zajedno sa njim ,ja se popeh.Inace u stanu zive moji prijatelji ,koje sam iz ,nekog razloga, trebala da vidim.

Potreba da se popneš na vrh solitera i nije baš tako jaka, niti goruća što znači da nije pitanje života i smrti, neke teške bolesti i sl. jer dosta si bezbrižna.
Ciljaš na stan na poslednjem spratu, drugim rečima, ciljaš sam vrh. Očigledno je da se na tom vrhu nalazi neka moć koja ti treba, za kojom žudiš.

Bila si ranije u tom stanu i znaš da nije lako doći do tamo. Šta to znači?
To znači da si nekada ranije imala neki važan, veliki problem koji te je naterao da se domogneš vrha solitera, i ti se toga sećaš i znaš da nije bilo lako popeti se
(zasigurno si išla pešice).
Drugim rečima, imala si neki problem, bolest ili traumu koju si velikim trudom, verom, molitvom ili disciplinom razrešila. S obzirom da se radi o visini, vrhu moći, biće da si problem razrešila pre verom i molitvom nego radom i disciplinom.

Rešavajući taj svoj veliki problem ti si upoznala nosioce te velike moći koji žive gore i još uvek ih smatraš prijateljima (i oni tebe). Zato što si komotna sa njima, sada ideš da ih moliš za moć koja nije toliko od životne važnosti koliko je neka vrsta luksuza jer si u celom nastupu vrlo nonšalantna i ne žuri ti se (sačekaću).
Kako kažeš: “Inace u stanu zive moji prijatelji ,koje sam iz ,nekog razloga, trebala da vidim.”

Svesna si da uspinjanje do njih zahteva veliki trud, ali ti si otkrila lift. Prečicu.
Kažeš, „sacekacu nekoga ,ko tu zivi i sa njim cu se popeti”.

Hoćeš da iskoristiš nekoga za svoje penjanje.
Jer podrazumeva se da neko ko tu živi, a to je soliter u kojem žive moćnici, ima moć.
Drugo, taj neko zna kako se koristi lift da se brzo i lako, bez po muke, stigne do vrha.
Znači, želiš da se šlepuješ o nekoga ko ima moć i znanje da bi se popela u visine.

Nailazi dečak, mladić, koji zna neke stvari koje si nekada i ti znala ali ih se više ne sećaš.
Šta si to znala (imala, umela) u mladosti čega se sada ne sećaš?

Ako se setiš po šta si išla na vrh solitera moći ćeš da složiš celu priču sama.
Ako ti je san važan, preporučujem ti kao link za dublju potragu mladića i to nešto izgubljeno iz mladosti.

Srećno!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 07:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim :
Ako se setiš po šta si išla na vrh solitera moći ćeš da složiš celu priču sama.
Ako ti je san važan, preporučujem ti kao link za dublju potragu mladića i to nešto izgubljeno iz mladosti.

...

Mislila sam da nije vazno da napomenem zasto sam posla na vrh solitera.Ali znam zasto sam posla .Dobila sam poziv od prijatelja,poziv za neku proslavu.I ja sam prihvatila poziv. Obecala sam da cu doci .Ali ne zurim,to je tacno .Svesna sam i toga ,kako je izgledalo prethodno penjanje .Bilo je mukotrpno ,puno sam lutala ,isla gore ,pa dole ,gubila se i nisam znala gde sam ,pa ponovo gore .Bilo je i mracnih hodnika ,jedva sam izlazila na svetlo .Ponekada nisam znala na kome sam spratu ,a nije moglo da se vidi dokle sam stigla i koliko mi je ostalo do vrha .Jako tesko .

Tacno je ,sada ne zurim .A i vidim postoji lift a i neko ko zna da ga pokrene .To i ja znam u snu .Znam da me cekaju i vole i da znaju da cu stici .Bilo kada.

Hvala ti Zosime !
Bas si se potrudio .

love3
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 14:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Talermane, Zosime protumačite mi onaj san o blizancima, please. Question
Almsivi me samo zeza. Smile
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 15:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TAle hvala ti puno na tumacenju. Puno toga si osvetlio...
S obzirom da sebe smatram nedostojnim mravom koji hoda ovom planetom, zrncem peska koje nose vetrovi i vode,
sigurno je da ni ovo tumacenje nece promeniti odnos postovanja i sluzenja koji imam prema citavoj nasoj planeti prevashodno, a onda i prema mineralima,biljkama, zivotinjama i na kraju ljudima...

MENI JE NAJINTERESANTNIJE STO SU TAKVI SNOVI ZNACAJNO UCESTALIJI OTKAKO SMO IMALI ONO OTVARANJE NA RTNJU 10.10.2010. IZGLEDA MI STVARNO DA SMO ZATVORILI NEKE KAPIJE A NEKE NOVE OTVORILI.
Staro vreme stvarno SADA IDE U PROSLOST.

A sada jedan malecki savet od mene ka tebi...
Oslobodi se znanja i CEO SVEMIR JE TVOJ.
Ne samo samostalni prelazak Ambisa.Ali i sam znas da to nije tako lako. GOMILALI SMO GA EONIMA, DA BI GA UPRAVO SADA ODBACILI. A TO JE NUZNO...Posle toga sve se dalje samo i prirodno desava.
Niko, pa cak ni ti tu ne mozes isforsirati nista....

TRENUTNO OVDE UPRAVO U BG-U POCINJEMO SA JEDNIM SASVIM NOVIM I OBIMNIM PLANOM NA PROMENI OPSTEG STANJA ENERGIJE U BEOGRADU( a samim tim i sire).

Nadam se samo da se nece razne \"parade\", bas kao i prosli put \"prikaciti\" na takve energije iskoristivsi ih za svoje ciljeve..

E, da ...Zaboravio sam da vas pitam-DA LI VI MISLITE DA JE SLUCAJNO STO SE TA FAMOZNA PARADA ODRZAVALA BAS NA TAJ IZUZETAN DATUM 10.10.2010.???
Bas me interesuje vas stav i misljenje...
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 18:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bravo,

konačno nađoh osobu koja priznade astralne borbe u Beogradu-
kačila se ta svastika još u junu mesecu-pošto poto da uđe u Beograd.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 18:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Nadam se samo da se nece razne \\\\\\\\\\\\\\\"parade\\\\\\\\\\\\\\\", bas kao i prosli put \\\\\\\\\\\\\\\"prikaciti\\\\\\\\\\\\\\\" na takve energije iskoristivsi ih za svoje ciljeve..

E, da ...Zaboravio sam da vas pitam-DA LI VI MISLITE DA JE SLUCAJNO STO SE TA FAMOZNA PARADA ODRZAVALA BAS NA TAJ IZUZETAN DATUM 10.10.2010.???
Bas me interesuje vas stav i misljenje...

Naravno da nije slučajno. Sve je pažljivo, ciljano i planski bilo izvedeno. U pitanju je bio satanistički ritual pod maskom gej parade. Ali to je neka druga tema, a ne svet snova..

http://216.14.122.209:8880/sitepreview/http/objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=89348&sid=a6a11430624dbf836630cb2f31b344cc#89348

Poslednji izmenio Aleksandra-Caca dana 25 Okt, 2010 18:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 18:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Razmisli šta sam rekla-svako se danas poziva na Rudolfa Steiner-a.

Ništa nije slučajno- a taj datum ja sam posebno oplakala.
 Nazad na vrh »
reborn
Iskušenik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 25 Okt, 2010 22:20 pm    Naslov: vanzemaljci
Odgovoriti sa citatom

potrebna mi je mala pomoc oko tumacenja sledeceg : prvo dali postoje mali rozevi vanzemalci sa tri crne crte (horizontalne) na stomaku, bez odece male siljaste usi, .. tako ih je jedna prijateljica videla u snovima i u glavi joj dogje da bezi , ... znaci nikakkav zvuk nego samo bezi od njih , jedino sto je mogla cuti su bile njene misli nikakkav drugi zvuk , ... ona je bezala , oni je jurili i pokusavali da joj objasne kako oni nisu ...losi...

hvala na sugestijama i nasokama za razmisljanje !

poz!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 22 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12432 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40602 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42385 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29407 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9735 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)