SVET SNOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta, predivan san.

Takvi snovi su naravno mnogo vise od samo snova.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Miki
Iskušenik

Pridružio: 21 Nov 2008

Poruka Poslao: 13 Dec, 2008 23:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!
Tale, hvala na trudu oko dešifrovanja.
U meduvremenu pokusavam da saznam vise o drvetu zivota i sferama o kojima si pricao.Ako sam bio u sferi koja je prag do Božanske, kontam daleko sam dogurao svojom nesvijescu Very Happy ! Posto o Qi Gong-u ne znam ništa, nije mi nista drugo preostalo nego da se informisem. To sam i uradio. Jedino me buni malo folklor u tom snu.Mislim, Narandžasti kimono i tamni donji dio.Imao sam utisak da pripadam nekom redu.Malo sam trazio po inernetu ali nisam nasao nista adekvatno.Ako nista bar mi je poslo za rukom da vidim auru nečega, makar to bilo i u snu.
Vidim da su neki imali apokalipstične snove.Pa evo da i ja iznesem moja dva, opet nekako povezana.
Naime radi se o tome da sam sanjao u dva navrata o ogromnom valu.
Prvi put ja sam negdje blizu obale ali ne u nasoj zemlji mislim da se radnja desava ponajprije u Americi negdje blizu obale. Ja se kao vozim u nekom autu( ja sam u prvom momentu bar mislio da sam u autu). Ja nisam taj koji upravlja.U jednom momentu pogledam lijevo i ugledam jedan OGROMAN VAL koji ide u nasem smijeru.Ljudi bjeze,panika! Sve sto je uspjelo da mi prode u tom momentu kroz glavu je OVO JE KRAJ.Teoriske sanse da pobjegnem su bile isod NULE.VAL se pojavio jednostavno u milisekudi i bio je toliko velik, prosto smo bili zateceni i velicinom i brzinom a i nemoci da se bilo sta moze uraditi.JEDNOSTAVNO ŠOK! E sad dolazi konfuzni dio! Val dolazi i poklapa nas, međutim meni se ne dešava ništa! Totalno sam zbunjen! Jednostavno ja sam zaštićen.Gledam to sve, i meni se ne dešava ništa.Poslije kontam gdje sam ja to u stvari sjedio!Ovaj dio je ostao enigma i za mene: Ja sam sve to posmatrao i nije mi se desilo nista.Ali nekao sam ubijeden da sam posmatrao kroz neko staklo. Ovo da sam "zaštićen" je važno zbog drugog sna.
U drugom snu vidim opet taj val, ali se ne bojim jer "znam" da sam zaštićen.Jedino mi nije jasno kako i zbog čega i odakle ja to u svari posmatram.Kada malo bolje razmislim imam utisak da ja to gledam u stvari odozgo. Sve u svemu prilicno konfuzno.A i nimalo prijatno.Val je toliko velik da čovjeka šokira i prosto te ostavlja bez daha.! Ma apokalipsa! Nije je lijepo vidjeti ni u snu! Osjecao sam se pomalo kao "medved" zakonom zaštićen Neutral ! Pozdrav Pozdrav Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 13 Dec, 2008 23:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jos jednu stvar dok imam vremena da iskoristim da iznesem!
U zadnje vrijeme imao sam snove o kobrama koje se nesto muvaju oko mene.Necu ici ovaj put u detalje.
Prvi put sanja jednu Ogromnu Kobru ispred moje kuće! Da se zalediš!
Nešto se muvala oko mene, ali me nije konkretno napala!
A drugi put idem kao sa neka tri tipa koje ne poznajem na javi!
E sada bukvalno ispadnu tri kobre ispred nas i napadnu nas!
E sad da pojasnim kako to one ispadnu jer je to jako interesantno.
One nisu ispale iz nekog žbuna ili tako nekako,nego kao da su nas posmatrale iz druge dimenzije i kada smo se mi pojavili na tački najpovoljnijoj za napad, tj upad iz te dimezije, one su dejstvovale tj tako da je to ispali kao da su izletjele isped nas iz te dimenzije(kao iz zasjede) ne ostavljajuci nam vremena da išta poduzmemo. Tako da jedna uspjeva da ujede jednog tipa,ja se uspjevam nekao izmaći tj pomjeriti nogu tako da me nije uspjela ujesti, ali me je uspjela malo ogrebati zubom! Možda sam opet nekako bio zaštićen!
Kontam za sebe ima li ovo ikakve veze sa ŠAUMBRA simptomima!
Ovo bi bila tačka sedam! Mada me tresu neke druge stvari ali po drugim Osnovama/tačkama! A najteže mi pada ono u vezi sa STRAŠĆU Uhhh! DON'T TELL! Embarassed Shocked Laughing

Poslednji izmenio Miki dana 14 Dec, 2008 19:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 00:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miki ::
Ja sam sve to posmatrao i nije mi se desilo nista.Ali nekao sam ubijeden da sam posmatrao kroz neko staklo, zaštićen. Jedino mi nije jasno kako i zbog čega i odakle ja to u svari posmatram. Kada malo bolje razmislim imam utisak da ja to gledam u stvari odozgo.

Pozdrav Miki brate,
Nekako ne mogu da se otmem utisku da si ti sve to
posmatrao kroz staklo svemirskog broda... Confused

.
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je privuklo paznju da si rekao da ti se cini kao da posmatras odozgo. Moje secanje na sopstveni zivot tako izgleda, kada se secam gledam odozgo samu sebe. Probaj da se setis nekog detalja iz proslosti, bas me zanima kako vidis, Pozz.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 02:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Po meni, to je bila vizija Atlantide, sto opet moze da se dovede u vezu sa svemirskim brodom.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 11:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Andjela, meni to sa strane izgleda ovako:

Rekla bih da napuštena crkva predstavlja jedan deo tebe koji si napustila, sa kojim ne kontaktiraš, na koji si zaboravila. Možda ženski deo tebe ili ženski deo Boga. U svakom slučaju pošto je crkva, možda je to tvoje Više ja.

A ovaj sveštenik mi liči isto na jedan deo tebe koji je prepreka i ne dozvoljava ti da obnoviš kontakt sa ovim drugim napuštenim delom, koji ti želiš da obnoviš.

Ovo ti je amaterski....
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 12:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prestani vise da mislis - je jako dobra poruka.
Ali moj doprinos ovoj temi bice da vam objasnim sta su SNOVI.
Oni se odigravaju na nivou celije i kosmicke celije. Snovi o kojima vi pricate su umutrasnji zivot ili kosmos u coveku. Postoji komunikacija medju celijama, uvek se odvija kao proslost ili buducnost, sadasnjost nikada jer ona je na povrsini. Kada mozak miruje, spava, impulsi ili slike u delovima dopiru do mozga. Posto slika nije kompletna ljudi je tesko razaznaju.
Treba znati da snovi govore o dozivljaju, stavrnom dozivljaju, unutar sebe.
Kako snovi izgledaju moze se videti i u stvarnom zivotu, jer i MI SMO SAN za drugu celiju. Dok zaneseno setas livadom, neko to sanja, dok se davis ili dobijas batine i to neko sanja, ako si zaljubljen i to neko sanja. Svaki intezivan osecaj je san za drugu celiju. Taj san u buducnosti preraste u komunikaciju.
Ovo sto Talerman radi, je pocetak takve komunikacije, jer on ide u drugi zivot svesno.
Tako da postoje i snovi kojim vas neko opominje, ili vas trazi.
.
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 12:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy

Poslednji izmenio anđela dana 21 Dec, 2008 17:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 13:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Andjela,

mogu samo da ti kazem toliko da je taj svestenik bio u stvari andjeo koji ti je jasno rekao sta treba da radis: "Isceljuj, ne cisti crkvu".

Ciscenje crkve, dragi moji, u tim povisenim dimenzijama, nije stvar koju treba da obavlja covek. To je posao za andjela. Ciscenje crkve je preuzimanje teske karme drugih ljudi na sebe. Uzasna odgovornost. Ne treba to da rade ljudi, jer je to prezahtevno.

Mene ne cudi sto si posle tog sna imala toliko problema i sto se tvoj drug ubio.

Ali, uspela si da prebrodis taj tako strasan period, zahvaljujuci tom andjelu koji se tu zatekao da ti pomogne.

Ako imas crkvu koju stotinu godina nisu krenuli da cistei ni andjeli, onda ti je jasno kakvog si se posla zahvatila kada si sama krenula da je cistis.

Time si u svakom slucaju skrenula na sebe paznju andjela. Time si stala na put svetla.
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 14:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..

Poslednji izmenio anđela dana 21 Dec, 2008 17:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
tanja
Tragalac

Pridružio: 04 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 15:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Snovi su meni veoma interesantna tema. Ranije na samom pocetku
mojih istrazivanja i putesestvija ponekad sam ih se plasila jer
vecina njih je bila prorocka, kasnije taj strah je isceznuo sa mojim
sazrevanjem. Interesantno da mi se u snovima javljaju meni bliski
ljudi kada odlaze sa ovoga sveta, ponekad se pozdravimo,
ponekada imaju neku poruku ali interesantno je to sto se uvek ispostavi da mi u san dolaze neposredno pred odlazak.
Naime uvek posle takvog sna se trgnem probudim i pogledam na sat.
Ujutru kada mi jave i zvanicno, ispostavi se da je moj san sanjan
nekoliko minuta pre njihovog zvanicnog ovozemaljskog odlaska .

p.s
Inace u tradicionalnoj medicini ako sanjate u boji
vasa jetra je zdrava, dobro funkcionise. Crno beli san je
vec znak za uzbunu.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 16:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svi mi sanjamo dobar deo nasih zivota, posmatrano iz materijalnog ugla. Kako to mozemo zanemariti?
Iz "polja" snova smo dosli u ovaj zivot, tamo cemo se i vratiti nakon ovog zivota.
Jedan deo spavanja provodimo u duhovnoj sferi, jedan u mentalnoj, a ono ostalo u astralnoj. One delove iz duhovnog i mentalnog nepamtimo, retki su oni koji pamte delove tih snova.
Posmatrano iz materijalnog ugla (kako mi sada to posmatramo) mozemo da "zapamtimo" samo ono sa cim mozemo da se identifikujemo, ono za sta imamo neku vrstu objasnjenja u nasoj linearnoj memoriji. To je uglavnom astralna sfera jer nam je najbliza.
Kako polako rusimo barijere nasih verovanja otvaramo se za "pamcenje" tih sfera postojanja. Sve je to u nama. Duhovna, mentalna, astralna- sve je to tu non stop. I mi to znamo. I delujemo u skladu sa tim znanjem. Jedina stvar koja nije ostvarena je zapisivanje tih znanja u linearnu memoriju. Dolazimo ovde bez te "memorije" i polako zapisujemo...
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 20:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
Miki ::
Ja sam sve to posmatrao i nije mi se desilo nista.Ali nekao sam ubijeden da sam posmatrao kroz neko staklo, zaštićen. Jedino mi nije jasno kako i zbog čega i odakle ja to u svari posmatram. Kada malo bolje razmislim imam utisak da ja to gledam u stvari odozgo.

Pozdrav Miki brate,
Nekako ne mogu da se otmem utisku da si ti sve to
posmatrao kroz staklo svemirskog broda... Confused

.

Pozdrav Vesna!
Kao sto sam vec napisao i mene to jako buni! Jer sam u prvom momentu mislio da se nalazim u autu jer gledam kao kroz prozor/staklo! Ali da sam bio u autu val bi me jednostavno pomelo kao ostale! Takav je bio i moj prvi utisak OVO JE KRAJ!Jer vremena za bilo kakvu reakciju jednostavno nije bilo! Konfuzija za mene cak i u samom snu je bila kada val poklapa a meni se ne desava nista! Interesantno je to da ja osim utiska da gledam kroz nekakav prozor/staklo nista vise nemogu da se sjetim od toga! Znaci da ja nemogu da tvrdim da sjedim u bilo kakvom objektu iako sam mozda bas odatle to sve i pomatrao! Jednostavno u snu ja nisam na neki nacin bio svijestan ili mi mozda nije bilo dato da znam! E sada sto je za mene isto interesantno je da sam u drugom snu vidjevsi val ponovo, nekako podsvijesno znao da sam na neki nacin zasticen tj ja nisan ucenik dogadaja ja to samo vidim,sto nije bio slucaj prvog puta, prvo se sokirao pa onda nastane kofzuzija gdje sam to ja i odakle ja to u stvari posmatram kada se meni nista ne desava!
Ma nimalo lijep san Shocked Question

Poslednji put izmenio Miki dana 14 Dec, 2008 22:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Miki
Iskušenik

Poruka Poslao: 14 Dec, 2008 20:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Meni je privuklo paznju da si rekao da ti se cini kao da posmatras odozgo. Moje secanje na sopstveni zivot tako izgleda, kada se secam gledam odozgo samu sebe. Probaj da se setis nekog detalja iz proslosti, bas me zanima kako vidis, Pozz.

Pozdrav Vera072!
Kada sam rekao odozgo, to se odnosilo na san! Jer u prvom momentu ja sam mislio da sam na zemlji jer vidim ljude kroz staklo/prozor okolo! Jer tek kada sam se sokirao velicino i brzinom vala, gdje cak konstantujem u milisekundi OVO JE KRAJ ali mislim i na svoj zivot, jer proizilazi iz konstatacije da nemam ama bas nikakve sanse da umaknem! Kofuzija nastaje poslije kada val preklapa a menei se ne desava nista, jer trebalo bi da me nema vise! Ja sam jos uvijek tu i u stvari mi se nista nije desilo, ja samo u stvari sve to posmatram,kao odozgo!Jer da sam bio dole kako mi se u pocetku cinilo nebi me vise bilo! I meni samom je jako tesko da objasnim gdje sam ja to u stvari. Jer u prvi mah mi se cini da sam dole a to sve nekako gore! Ma ovo je jako konfuzno i za mene samog!
Kada kazes nekog detalja iz proslosti! Da li mislis na neki stvarni dogadaj iz moga zivota i onda kako ga se ja to sjecam tj kako vidim tada sebe tj da li sebe tada posmatram odozgo?
Da li sam dobro razumio tvoje pitanje?
Mozes li mi usput dati neko obasnjenje u vezi toga?
Pozdrav MIKI
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 4 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12667 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41639 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42696 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30568 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35645 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 30158 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9895 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)