Fenomenalni ste !
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Cinderella
Iskušenik

Pridružio: 28 Apr 2011

Poruka Poslao: 28 Apr, 2011 23:39 pm    Naslov: Fenomenalni ste !
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima! Very Happy Jako sam srecna sto sam vas nasla. Dugo osecam svoju razlicitost,kao hipersenzitivna,umetnicki i misaono nastrojena tesko je ziveti izmedju dva svete-nadam se da razumete. Ovde sam citajuci pronasla mnoge stvari za kojima sam tragala i tragala...da su me oci bolele od monitora i listanja Rolling Eyes Mogu reci da je ovaj forum bas onakav kakav bi bio da sam ga zamisljala.Toliko od mene za sada, nadam se da cemo se lepo druziti! Ah, da pozdrav Vesni zbog avatara omiljene mi Kleopatre Very Happy kao i svima na forumu!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 29 Apr, 2011 00:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobrodošla na forum !
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 29 Apr, 2011 13:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti! herc
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 01:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Dobrodošla Cindarella.

...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 02:33 am    Naslov: Re: Fenomenalni ste !
Odgovoriti sa citatom

Cinderella ::
Pozdrav svima! Very Happy Jako sam srecna sto sam vas nasla. Dugo osecam svoju razlicitost,kao hipersenzitivna,umetnicki i misaono nastrojena tesko je ziveti izmedju dva svete-nadam se da razumete. Ovde sam citajuci pronasla mnoge stvari za kojima sam tragala i tragala...da su me oci bolele od monitora i listanja Rolling Eyes Mogu reci da je ovaj forum bas onakav kakav bi bio da sam ga zamisljala.Toliko od mene za sada, nadam se da cemo se lepo druziti! Ah, da pozdrav Vesni zbog avatara omiljene mi Kleopatre Very Happy kao i svima na forumu!

Dobro nam došla draga sestro, i hvala na komplimentima !

Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 16:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobrodošla! Samo napred u ćaskanje... Smile
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala vam svima od herc ! KONACNO znam da nisam sama u svojim razmisljanjima i teznjama...osecanje da IMA istih neopisivo je. Sve se odjednom cini lakse. Ko zna zasto je i bilo potrebno sve ovo vreme mog usamljenog lutanja ... ljubim vas! Srce si! Thanx jos jednom.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 17:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa na sta tacno mislis Cinderella,pozdravcina velika!Kazes dupla vodolija!!¨Samo napred sestro,samo napred!! Very Happy
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 17:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, dupla Vodolija.. Wink mozes misliti kakvi buntovnicki i revolucionarni 'duhovi'me prate... Time Ziveli
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 18:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pozdrav Cinderella.

koja bese to bajka?

evo da ti pomognem - slicno osecanje me je pratilo na pocetku svog istrazivackog rada na duhovnosti, a tada nije bilo vise od 5 knjiga na ovu temu u staroj Jugi, onoj SFRJ.
Niti interneta, kompova...

i shvatio sam, mada sam vec imao uspehe kao neki umetnik, fotograf... da kod ljudi to predstavljanje jako pije vodu.

dakle kazes im ne da si cudna i drugacija od njih, nego da si UMETNICA, aha!!!

izmisli nesto - slikanje, ambijentalni happening... sta god.

i onda je sve lako. Jer oni to razimeju da su umetnici malo opiceni, ne bas realni, da zive u nekim svojim mastarijama, istarzivanjima, pa cak i u svojim ludilima.

A imaju i dokaze, neki su sekli sebi i usi, a da ne pricam o savremenoj umetnosti, sta sve ljudima pada ju na pamet, kakve - IDEJE!
i sto je najgore, ljudi t nerazumeju, ali ipak - POSTUJU!

Dakle smao uzivaj u svojoj RAZLCITOSTI, jer ti si takva kakva jesi.

a pogotovo je danas sve pomalo NORMALNO!

i razgovori sa vanzemaljcima i sex sa njima, hahaha, i druzenje sa andjelima, na jutarnjem caju i dnevnim planiranjem sadrzaja, neki i astralno lete, obilaze vasione, drugi se ceskaju, hahaha... i mudruju...

za svakog ima mesta u ovoj vaseljeni, da se lepo razvije i realizuje.

pozdrav

Laughing

ps. jedino sex nije normalan, pa ni na ovom forumu, hahaha.
normalnije su reptiloidne ideje i fokusi i ratovi, i te zajebancije, manipulacije ljudi, kako je to strasno, strasno...
pa, ajd sad, kazi... kako da covek bude - normalan?

hahaha
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 18:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Alex! E pa ja se na to i "vadim" -umetnica , s tim da to i jesam . Slikarstvo i poezija, mada kao kod svih umetnika imam veciti problem sa voljom Knockknock Ustvari, umetnost je sve sto najbolje znam- umetnost lutanja,umetnost sanjanja,umetnost posmatranja,umetnost kao nacin zivota...prosto sam nekako takva, mada volela bih da sam malo i prakticnija,ali ne ide mi prakticnost ni neka ustaljena,previse 'obicna'forma stvarnosti. Samoj sebi sam nekad smesna veruj kako sam kao dete u nekom trivijalnim zivotnim stvarima u svakodnevnici, ma totalno banalnim dok u stvarima u kojima se vecina ljudi izgubi ja se snalazim ko riba u vodi Very Happy Ali da je tesko to traganje na putevima kojim se radje ide-tesko je. X puta sam padala i ustajala sama u svemu,kao fenix, ali izgleda da je uticaj Urana na mene prevelik,stalno neki nemiri i izleda po svoj prilici da ce uvek tako biti,manje ili vise sve dok se ne vratim svom 'domu',tamo odakle sam... Yes Ja ne znam odakle sam i gde je to ali znam da ovo nije moja planeta... Gljedam i ćudim A Cinderella je Pepeljuga Very Happy
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 22:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cinderella ::
Pozdrav Alex! E pa ja se na to i "vadim" -umetnica , s tim da to i jesam . Slikarstvo i poezija,

pa vidis da smo na istoj frekvenciji, odmah sam to prepoznao. Sta si cekala, do sada, da nam se pridruzis.

Citat:

mada kao kod svih umetnika imam veciti problem sa voljom Knockknock Ustvari, umetnost je sve sto najbolje znam- umetnost lutanja,umetnost sanjanja,umetnost posmatranja,umetnost kao nacin zivota...prosto sam nekako takva, mada volela bih da sam malo i prakticnija,

znaci - PARE, hahaha...
ili - PRIZNANJA, diplome, nagrade, postovanja, itd...?
ako je samo deo toga, onda predji na Predanu sluzbu Bogu IZ LJUBAVI!
Pa slikaj Boga... ili andjele, Bozanstva... ili njihove energije... povezujuci se sa njima
i DAJUCI NJIMA - REZULTATE SVOJIH DELA.
ONDA OSTAJE SAMO - UZIVANJCIJA, i nemas problema sa vopolja - bezvolja, prakticno ili ne...
a ostalo ce se vec spustiti.
bitan je KREATIVAN RAD - IZ LJUBAVI.
A LJUBAV DOBIJES POVEZIVANJEM SA - LJUBAVLJU, NJIMA... tako i VOLJU! i sve ostalo.

Citat:

ali ne ide mi prakticnost ni neka ustaljena,previse 'obicna'forma stvarnosti. Samoj sebi sam nekad smesna veruj kako sam kao dete u nekom trivijalnim zivotnim stvarima u svakodnevnici, ma totalno banalnim dok u stvarima u kojima se vecina ljudi izgubi ja se snalazim ko riba u vodi Very Happy Ali da je tesko to traganje na putevima kojim se radje ide-tesko je. X puta sam padala i ustajala sama u svemu,kao fenix, ali izgleda da je uticaj Urana na mene prevelik,stalno neki nemiri

pa onda se povezi sa cika Budom, pa ce da udje u tebe u tvoj BIT i - MIR!
Imas moje seanse na jutjubu i na temi - regresija.
vrlo je lako i jednostavno, samo se PREDAS!
BUDI
I MIRU!

Citat:

i izleda po svoj prilici da ce uvek tako biti,manje ili vise sve dok se ne vratim svom 'domu',tamo odakle sam... Yes Ja ne znam odakle sam i gde je to ali znam da ovo nije moja planeta... Gljedam i ćudim A Cinderella je Pepeljuga Very Happy

hahaha... pa NIJE DOM PITANJE - PLANETE, NEGO NESTO DRUGO, aha...
da pitas nekog ko je radio seanse, sa mnom... jer DOM JE - NASAO!
Ali da ne budem nametljiv, ovo su samo infosi, da je TO - OVDE!
I SA TOBOM POVEZANO!
Znaci javi se za seansu, hahaha.
nenametljivo, dakako.

a evo specijalno za tebee i seansa kvantnog ucenja slikanja i slikanje 6 platna za 5 minuta, sa andjelom i nad dusom, pa uzivaj u svojim fantazijama i razradjuj dalje, jer is kreativna:

Link

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 00:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poljubac... divan si! E pa sto volim taj spoj inteligencije i humora! A ne,nisu pare, kad kazem prakticno mislim realno , da ne idealizujem puno Umm a svaka cast sto si pogodio-andjele inace volim puno,cesto ih slikam,ali ne u formi ikona Very Happy a znam da dom nije pitanje planete ,ali ne znam kom delu Univerzuma pripadam... Totepitam NARAVNO da se javljam za seanse! wink2 budi mi pozdravljen kolega! herc
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 01:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svaka cast na ovom kvantnom Alex! Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Bojan71
Tragalac

Pridružio: 30 Apr 2011

Poruka Poslao: 03 Maj, 2011 15:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav

Evo da se javim prvi put. Odličan Forum. Tako da i ja želim da dam svoj doprinos kroz materijale vezane za Spoznaju, za svet u kome se nalazimo.

Izučavam Ra materijal, Kasiopejski, rad Gurđijeva, Uspenskog, Kastanede, Oshoa... kao i drugih mistika. Sve teme vezane za vanzemaljsku prisutnost...I sve to da bih što bolje shvatio svet u kome se nalazimo, kao i svoje damare duše...

Pišem poeziju, prozu, slikam... I sve to radim kad imam vremena od ovog Kontrolnog Sistema koji sve nas želi da baci na kolena, ili kad mu ukradem vreme, na svoj način...

Pozdrav za ekipu i pišemo se....
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101423 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927253 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69641 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246414 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26509 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20820 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)