OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA ( 2.deo)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
joschua
Napredni tragalac

Pridružio: 30 Nov 2008

Poruka Poslao: 13 Jun, 2011 09:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALAJE – nastavak

Pitanje: Da li je sex izvan braka grešan?

Odgovor: Ne, nije. To je ispiranje mozga od crkvene sekte.

Pitanje: Je li Buddha (Siddhartha Gautama) duhovni učitelj, član obitelji svjetlosti, i da li su kroz povijest čovječanstva Buddhina učenja bila izmanipulirana?

Odgovor: Da.

Pitanje: Spomenuli ste da boje mogu utjecati na nas, da treba izbjegavati tamne boje i odabirati svijetle ili boje svjetlosti. Zašto svećenici i časne sestre nose uglavnom crnu odjeću?

Odgovor: Jer, svećenici i časne sestre su članovi sekte, kulta zvanog Crkva.

Pitanje: Pozdrav Alaje, da li sva obitelj mora živjeti zajedno ili djeca mogu živjeti pojedinačno, nije li to grijeh?

Odgovor: Ne, to je samo ispiranje mozga od crkve i kulta zla - vlade. „Grijeh“ je samo ono što radite, šteta drugima, ubijanje, ispiranje mozga ...(Ne čini drugima ono što nebi volio da tebi čine)

Pitanje: Bok Alaje, šta je mjesto koje mi zovemo pakao?

Odgovor: To je opasan izum kulta demonske crkve, kako bi ljude, kao ovce, natjerali da se boje.

Pitanje: Alaje, šta je istina o Isusu? Onako kako ja shvaćam; „Sve što Biblija kaže o njemu je lažno, a da su njegova istinska učenja u gnostičkim tekstovima“. Je li to istina? Jesu li njegov pravi nauk različit od biblijskog, jer mislim da je biblijski moral i učenja vrlo barbarska, nasilna i nepravedna, a pretpostavljam da je Isus prosvijetljeno biće koji je znao mnogo bolje.

Odgovor: Naravno, Isusov nauk je drukčiji od onoga što možete pročitati u Bibliji.

Kao što sam rekao u mom videu i u starijim komentarima, u posljednjih 2000 godina, Biblija je prepisivana mnogo puta i od mnogih ljudi, kao što su svećenici, kraljevi, religijski fanatici, s vlastitim pogrešnim vjerovanjem i praznovjerjem, a tajna vlada to podržavala i podržava u cilju straha i KONTROLE LJUDI da bi ih držala kao ovce i robove. To se radi do dana današnjeg. Tajna vlada je falsificirala zemaljsku povijest i ezoterične knjige, modernim medijskim lažima i nasiljem, kako bi ljude na Zemlji držala u duhovnom neznanju o univerzalnim istinama.

Tajna vlada je montirala laži u knjigama o duhovnim vanzemaljcima, kako bi ih diskreditirala, budući da su duhovni vanzemaljci otkrili njihove zle planove.

Isus je bio duhovni majstor, „Nosilac Svjetlosti“, koji je u to vrijeme prenosio skrivena znanja ljudima na Zemlji.. On nije "Stvoritelj" ... Postoje mnogi majstori poput njega ali on nikada nije želio da se pokloni vlastima. U to vreme nije bilo visoko duhovno razvijenijih bića. Isusova učenja se razlikuju od onoga što možete pročitati u bibliji.

Izvorna učenja su bila o ljubavi, kozmičkoj mudrosti, reinkarnaciji i pravom duhovnom razvoju. To nisu bila učenja za koja se plaćalo, kao što danas plaćate poreze svećenicima. Riječima se prenosila Ljubav u srce i pokušavalo se naučiti ljude kako da postanu veći „majstori“

Ali ljudi u vlasti, kao što su svećenici i kraljevi, nisu željeli takva učenja, i to je bio razlog zašto su sva njegova istinska učenja promijenjena. Njihov cilj je bio, sačuvati zemlju, držati ljude u neznanju i pod svojom kontrolom.

Religija je pobila milijune ljudi u ime "boga", postavši tako bogati kradući drugima. Izvan planete zemlje, nećete naći niti jednu religiju, ona je samo izmišljena na Zemlji. Izvan planete Zemlje su mnogi duhovno razvijeni zvijezdani narodi koji znaju o pravoj prirodi postojanja i žive u skladu s njom.

Oni znaju da smo svi dio postojanja, za koje je druga riječ „bog“. Bog nije osoba, to je energija, Svijest u kompletnom stvaranju - to je kozmička središnja Svijest - to je kozmička energija Ljubavi. Samo kad se živi s ljubavlju, u skladu s ljubavi, u skladu sa postojanjem, živi se u skladu s „bogom“.

Pitanje: Bok, ja bih htjeo znati tvoje mišljenje o Isusu Kristu ili (Jmmanualu), i stvarima od tipa koji tvrdi da je iz Galaktičke Konfederacije Hendon, (komunicira kao Jeremija) govoreći da je Isus putovao po različitim planetama, i knjizi "Jmmanuelov Talmud", u kojoj se tvrdi da je on utjelovljeni Plejadanac itd. Ja sam zainteresiran, šta ti misliš o njemu ili ako postoje bilo kakve važne informacije, koje treba znati o njemu, da nam saopštiš?

Odgovor: Kao što sam rekao u jednom od mojih videa, Isus je naš brat iz „prostora“. On je duhovni učitelj koji je imao misiju informirati ljude o postojanju (bogu). No, njegova učenja su promijenjena prije odprilike 2000 godina, od strane svećenika, kraljeva i Tajne vlade.

Pitanje: Ko je „bog“ iz Biblije i od kuda dolazi. Čini se da njegovo djelovanje mora biti zaustavljeno. Mislim da je iz zvjezdanom sustavu Sirijus.

Odgovor: Ne, bilo je mnogo različitih rasa koji su igrale „boga“.

Pitanje: Poštovani Alaje, možete li mi reći o „bogu“, čije je ime Jehova, ko je on?

Odgovor: Jehova je vanzemaljac, koji je bio na Zemlji prije nekoliko tisuća godina i želio je biti poštovan poput „boga“. Neki ljudi na Zemlji još i danas ga poštuju, jer oni slijepo vjeruju starim sustavima.

Pitanje: Jučer, za vrijeme vožnje u mom autu, odjednom su preletjele tri svjetlosne lopte preko polja. Bile su jako blizu i začudo, čini se da sam bio jedini koji ih je vidio, jer o tome ništa nije bilo na TV-u, u novinama ili da su ih vidjeli drugi ljudi. Po meni, ovaj "show" je bilo nemoguće propustiti.

Odgovor: Svako ne može vidjeti kozmički brod. Neki brodovi mogu prilagoditi viđenje samo jednoj osobi i samo ta osoba ga može vidjeti. To je sve energija i frekvencija.

Pitanje: Da li postoje Kozmička vrata, kao što prikazuju na TV-u, i način putovanja ka različitim planetima?

Odgovor: Naravno, čak i bolje nego što se prikazuje na TV-u.

Pitanje: Prije 2 tjedna izašao sam iz kuće u 3 sata ujutro, jer mi je trebalo da se ohladim od ljetnih vrućina. Pogledao sam u nebo i vidio sam užarenu svjetleću loptu. Ali u sljedećem trenutku, ta svjetleća lopta je padala izgledajući kao jedna od onih tipičnih "letećih zvijezda". Sve sam to gledao cijelo vreme. Da budem iskren, bio sam šokiran kao malo kada. Mnogi ljudi su mi rekli da sam vidio satelit, ali gotovo svaki put, kada gledam u nebo, vidim ih 6 ili 7 u roku od sat vremena. Jesu li to možda svjetlosni brodovi?

Odgovor: O tome sam često govorio u mojim na prethodnim komentarima. Većina tih viđenja, naravno, su svemirski brodovi. Milijuni njih su smješteni oko Zemlje, neki od njih imaju zadatak da patroliraju, a neki od njih su vidljivi samo za određene ljude. Većina njih leti namjerno vidljivo, tako da se ljudi na Zemlji polako naviknu na tu činjenicu da nisu sami u svemiru.

Pitanje: Čini se da ima puno aktivnosti NLO-a u Engleskoj i Meksiku. Ima li nekih razloga za to, jer u medijima tih zemalja nema povećanog publiciteta o NLO-ima od ostatka svijeta?

Odgovor: To je zbog energetskih linija u tim područjima.

Pitanje: Volio bih stvarno znati, jesu li viđenja vanzemaljaca strukturirana, jer se često vide u Meksiku, Kini, Americi itd., a vrlo malo u Europi, pogotovo slabo u Njemačkoj. Kako bi ljudi ovdje trebali razmišljati o stvarima kao što je ova, čak i ako se vanzemaljci ne pojave?

Odgovor: Kao što sam već rekao u mom videu, više razvijeni vanzemaljci žele da pomognu pozitivnim ljudima koji su se razvili svoju srčanu energiju, a to je rijetkost u Njemačkoj. Energije i svijest u Njemačkoj je niska i negativna. Naravno postoje iznimke, ali ih je premalo. Na drugoj strani, druge zemlje su psihički pripremljene za vanzemaljsko postojanje, jer ta priprema traje stotinama godina i dio je njihove kulture. Osim toga, Zemaljska energije, u zemljama poput Meksika, je bolja nego u Njemačkoj. Njemačka nacija se nije oslobodila svoje arogancije, strogosti, tvrdoglavost i ega da bi mogla uspostaviti kontakt. Postoji nekoliko izuzetaka u Njemačkoj, oni su već imali viđenja, pa čak i kontakt. Većina Njemaca nije spremna za to. Ja sam većinu zlih poruka na Youtube-u dobio iz Njemačke, i kao što sam već rekao na moj videu, sve je vidljivo...

Pitanje: Prije par dana sam vidio NLO. Nisam 100% siguran da li je to brod iz Galaktičke Konfederacije svjetlosti. U svakom slučaju nisam mogao osjetiti dobru energiju. Znači li to da to mora biti brod negativnih vanzemaljaca?

Odgovor: To bi mogao biti brod negativnih vanzemaljaca ili od Tajne vojne organizacije sa Zemlje, koji se često vole predstavljati kao vanzemaljci.

Pitanje: Što je svrha Nazca linija?

Odgovor: One su, između ostalog, određivale mjesta za slijetanje svemirskih brodova.

Pitanje: Da li je Vimanas, opisana u drevnim tekstovima, u sanskrtu Mahabharate i Drona Parva, stvarni drevni vanzemaljski svemirski brod?

Odgovor: Da, Vimanas su svemirski brodovi.

Pitanje: Da li vanzemaljski brodovi koriste neka eletromagnetska polja, ili nešto slično oko letilice, kako bi je zaštitili od udarca objekata? Koju vrstu goriva koriste?

Odgovor: Da, neki imaju zaštitna polja oko njih, a neke se mogu transformirati u višu frekvenciju i postaju čista energija. Neki koriste zrak, neki vodu, ali većina se koristi kozmičkom energijom.

Pitanje: Bok Alaje, samo iz znatiželje. Zadivljen sam koliko dugo treba putovati, od tvog doma, do planete Zemlje i kojom brzinom vaši svemirski brodovi putuju? Je li to puno brže od svjetlosti?

Odgovor: Naši brodovi lete brzinom misli. To znači da možete biti gdje god poželite.

Pitanje: Pozdrav Alaje, o Majanskom kalendaru. To je kalendar da, ali ako stvarno gledamo na to, s obje strane, može također biti i8 vanzemaljski svemirski brod, i kako se to radi?

Odgovor: Koncentriraj se na važnije stvari, kao što sam rekao u mom videu: „Razvijajte svijest i srce, sve ostalo je samo zabava i ne donosi nikakve koristi“.

Pitanje: Volim slike letilica iznad vrha piramide.

Odgovor: To je bio cilj piramide.

Pitanje: Alaje, kada sam gledao u noćno nebo vidio sam zvijezdu koja je padala velikom brzinom, je li to bila zvijezde ili svjetlosni vanzemaljski brod?

Odgovor: Pa, naši brodovi, ako žele, mogu oponašati meteore.

Pitanje: Bok Alaje, prije nekoliko mjeseci sanjao sam da se nalazim u vanzemaljskom brodu. Pitao sam ljude tamo da li ikada izlaze, a oni su mi otvorili vrata i vidio sam najljepši park. Da li imaš park na svom brodu?

Odgovor: Postoje brodovi različitih veličina, jer su napravljeni snagom misli i kozmičkom energijom. Postoje brodovi veličine kao planet, a tu su, naravno, parkovi, jezera, šume. Kao što sam rekao u mom videu, korištenjem kozmičke energije, sve je moguće.

Pitanje: Pozdrav Alaje. Imaš li bilo kakve informacije o tome šta su bila svjetla iznad Osla, u Norveškoj? Pokazali su se kao svjetlosna spirala. Nešto slično je bilo viđeno u Rusiji prije nekoliko godina.

Odgovor: To je bio vanzemaljski brod koji je prošao kroz dimenzionalna vrata..

Pitanje: Alaje, kako to da često ne vidim NLO-e, iako radim na mojoj duhovnosti, meditacije i sl., ali znam druge ljude, koji su vrlo negativni i viđaju ih mnogo češće od mene. Zašto je to tako?

Odgovor: Pa, možda ti ljudi provode više vremena vani nego što ti činiš? Također, ovi ljudi to i trebaju vidjeti više kako bi počeli razmišljati o tome u svom životu. Budući da ti to već znaš, ne trebaš "dokaz" da svemirski brodovi postoje.

Pitanje: Ponekad u večernjim satima vidim kao da zvijezda treperi, i čini se da treperi zeleno i crveno svjetlo. Zbunjen sam šta bi to moglo biti. Naravno da imam sumnje ali da li imaš bilo kakve informacije na ovu temu?

Odgovor: Poštovani, pošalji energiju ljubavi i vidi kako to reagira.

Pitanje: Alaje, da li je na tvome brodu zabavno?

Odgovor: Pozdrav, da naravno, gdje je ljubav, tu je zabavno.

Pitanje: Alaje, misliš li da će nam svjetska vlada obznaniti istinu prije velike tranzicije? Neke stvari ukazuju da bi to moglo biti, ali ostale radnje su upitne.

Odgovor: Nadam se da će ljudima na Zemlji biti objavljeno. No, do toga će njihova kontrola postajati sve jača. Neki od njih su shvatili da je pogrešno to što rade ali se boje reći, jer bi bili napadnuti od neukog naroda i tajne vlade. Tako oni ponekad nešto objave u javnosti ali anonimno.

Ali nije važno što će oni učiniti, važno je što ćete vi učiniti na vašem duhovnom razvoju i podizanju frekvencija.

Pitanje: Imam pitanje u vezi putovanja kroz vrijeme. Kako da razumijem putovanje kroz vreme, ako budućnost nije fiksna stvar?

Odgovor: Postoje različite vremenske linije - vremenske varijante.

Pitanje: Kako je moguće da u isto vreme postoji prošlost, sadašnjost i budućnost? Na to pitanje moje više ja mi je odgovorilo i dalo mi savjet kako da ostvarim taj proces. Ali kako nisam dobio dovoljno informacija, moj ego je prekinuo taj proces zbog straha.

Odgovor: Kao što sam rekao u mom videu, sve je kozmička energije, a bez kozmičke energije ne može se ništa učiniti. Ne postoje ograničenja za energiju središnje kozmičke svijesti, ograničenja su samo na zemlji, u racionalnom umu.

Pitanje: Je li moguće putovati kroz vreme?

Odgovor: Naravno, putovanje kroz vreme je moguće. Čak je i Tajna vlada s time eksperimentirala. JA sam došao također iz budućnosti, a živim istovremeno u zemaljskom tijelu i svemirskom brodu. Moja svijest je podijeljena u dva tijela.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 17 Jun, 2011 17:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALATI ZA DOLAZEĆE PROMJENE
Lissa Royal & Germane

Razgovarali smo o nekim fizičkim promjenama kroz koje će proći vaše tijelo, kada vaše vibracije ubrzaju, jer idete na novu adresu, na fizičkoj razini.

Kakve fizičke promjene možete očekivati?
Što možete učiniti kako bi na jednostavan način olakšali proces?

Pa, primarna promjena je u električnom sustavu u tijelu. Ljudski električni sustav je onaj koji je operativan svo vrijeme. Električno polje vašeg tijela je doslovno energija koja prevodi duh u materiju. Vi ste nekih 90-ak posto voda, tako da električna struja uvijek teče kroz vaše tijelo. Sada, napon će se povisiti, dakle, planirajte da ste s time u skladu.

To znači da će za vas voda možda postati još važnija nego ikad ranije. Ne samo da je pijete, nego i kupanje. Također, prisutnost vode, bilo u vašem „zlatnom polju“ ili u vašem svetom mjestu, (vaš dom) je jako bitno.

Dakle, naš predlog je da pijete što više možete vode, da očistite unutrašnje stanje, bez obzira da li vam to odgovara ili ne. Mi vam preporučujemo destiliranu ili pročišćenu vodu, ali vi ćete sami znati što je za vas ispravno. Ne zaboravite da jedete namirnice koje imaju visok sadržaj vode, to je voće i povrće.

Također, dopustiti sebi da se osjećate tekućinu, to je prilično apstraktno, ili kad god osjećate umor ili emocionalnu slabost, zamislite sebe kao rijeku koja struji. Možete sebe zamisliti kao fluid, koji se kreće poput vode, jer ćete tako olakšati električne promjene, kroz koje prolazi vaše tijelo i planeta.

Još jedan prijedlog, zadržite se u blizini vode, ako možete. (Nema potrebe da budete neurotični u vezi toga, jer ništa vam se neće dogoditi ako to i ne učinite).

Na primjer, tu je i nakit koji asocira na vodu, ako smatrate da vas tako nešto privlači, jer će tako voda biti u vašem auričnom polju. Vi možete također sjediti pored jezera, staviti noge u vodu ili ispunite svoju kadu vodom da možete doći da je osjetite, biti će vam vrlo korisno. Koristite svoju maštu! Možete također koristiti zvuk vode, pošto će vas vaš sluh potaknuti na isti način.

Tuširanje i kupanje je također prekrasan način da dobijete svoju dnevnu dozu vode. Voda će rasporediti elektromagnetsko polje. Ili kada se kupate tušem, ona pomaže oslobađanju emocionalnih toksina koji su se u vama zadržali. Ukoliko želite staviti kristal u svoju kupku, to je savršeno u redu.

Nekoliko od ovih ideja su idealne, ako živite u urbanom okruženju. U svome stanu vi također možete stvoriti malo vodenog okoliša. Ako ste u mogućnosti, u jedan akvarijum stavite određenu količinu kamenja i kristala, ili ono što vi želite, tako da se osjećate mirno u tom okruženju. Stavite to uz vaš krevet, ili negdje u vašem domu, gdje to možete gledati i gdje možete osjećati prisutnost te vode.

To će biti dio vašeg odmora - možemo vam garantirati. To je jedna ideja. Vi možete čak i unutar staviti neke ribice. Tijelo će odgovoriti na prisutnost vode, nastaviti proces čišćenja i jačanja električnog polja. To je jedan od načina kako se čiste toksini iz trećeg denziteta.

Postoje temeljna svojstva u 3D koja se pretvaraju u 4D, ako vam je jasno. Mnoge planete u 4D imaju vrlo velike količine vode. Zapravo, vaš planet je nešto jedinstveno da ima toliko vode u 3D stvarnosti.

Vaša planeta posjeduje svijest, koje ste i vi dio. Vi ste povezani, a to odražava zajedničku transformaciju. Dakle, vaš planet također prepoznaje svoju potrebu za vodom. Iako se stvaraju strašne rupe u ozonskom omotaču, one će u stvarnosti pomoći planeti da dobije vode koliko joj je potrebno. Dakle, opet, to je sve povezano. Vaš planet će također raditi ono što treba raditi da biste dobili vodu koja vam je zajednički potrebna.

Zajedno s vodom dolazi detoksikacija. Mnogi od vas već su na programima detoksikacije. Ne možemo vam reći kolika je to korist. Vrlo vam je korisno da idete kroz neki oblik detoksikacionog programa (možda netko već radi), da li je to post ili neka vrsta specifične stroge dijete, to je do vas. No, dugoročno to će biti ogroman poticaj za vaše tijelo i vaš električni sustav, jer će biti manje smetnji. Toksini mogu biti električne smetnje.

Često smo bili pitani da li su električni uređaji štetni za ljudska bića. Ako ste normalna osoba, sa normalnim korištenjem mikrovalne, sa odabranim TV programom, to vam neće napraviti veliku štetu. Sada, naravno, ako živite pod velikim vodovima, oni bi vam mogli praviti smetnju u vašem energetskom centriranju.

Ako puno koristite računalo, postoji nekoliko opcija koje su vam dostupne. Možda nabavite računalo koje ima tekući „ crystal display“, LCD zaslon, vidite neki od laptopova. To je optimalna situacija.

Ako tu ne možete ništa učiniti na tržištu postoje zaštite za ozračene ekrane, a oni mogu značajno smanjiti količinu zračenja kojem ste izloženi. Zračenje sa ekrana vam ne može nanijeti štetu, ali može usporiti proces ozdravljenja, ako provodite dosta vremena ispred računala svaki dan.

Oko četiri sata na jednom, sjedeći ispred računala, (bez ustajanja) može značajno usporiti vaše vlastite sposobnosti iscjeljivanja. Sada, stvari koje mi ovdje navodimo su opšteg karaktera, a sve ovisi o vašem vlastitom uvjerenju.. Ako ste doista (na razini svog bića), ubjeđeni da ništa izvan vas ne može utjecati na vaše zdravlje, onda možete živjeti ispod dalekovoda i spavati uz računalo, na vas to sigurno neće uticati. Dakle, ovo su samo smjernice, a krajnja odluka je vaš vlastiti sustav vjerovanja, ovo je jako bitno naglasiti.

Dobili smo mnogo pitanja, od mnogo ljudi, o učenjima sa drugih kanala i alternativnim praktičarima. Mnogi kažu da će baciti svoje televizore, računala i mikrovalne pećnice. Svaki entitet i svaki kanal ima svoj vlastiti sustav vjerovanja, kroz koje informacija dolazi, što stvara različit pogled na stvari koje ste naučili u svom rastu.

Ako doista vjerujete u ideju, da ste stvorili svoju stvarnost, da niko ne može biti žrtva, onda ideja ili sugestija izvan vas ne može utjecati. Ne postoji jedno ili drugo. Ako zaista ne vjerujete da ste stvorili svoju stvarnost, nego vjerujete da možete biti žrtva, onda vas apsolutno sve može povrijediti.

Sada, kako i zašto se bojite i ograničavate informaciju smatrajući da su drugi odgovorni. Ako smatrate da je vrijedno ono što želite reći recite, jer to je ono što mislite. S naše tačke gledišta, kada date neki tip strašnih informacija, vi imate priliku da razmislite o tome, u što stvarno želite da vjerujete, umjesto da slušate vanjski izvor bez provjere.

Informacija kojih se bojite, i ako su negativne, omogućuju vam da procesuirate vlastite strahove. Mi smo uvijek govorili da informaciju treba samo uzeti kao informaciju, koja će biti dodana u vaše skladište podataka. Informacije koje vam donosimo, ne moraju za vas biti usmjeravajuće, niti nam trebate vjerovati, nego ono što smo vam ponudili trebate proučiti, iz toga rasti, nastavljajući otkrivati svoje istine.

Mi vas nikada nećemo u nešto ubjeđivati, u naše istine, ili da vas stavimo pod naš utjecaj, nego smo vam samo pokušali objasniti da niste, i ne možete, nikada biti žrtva.

I tako, sve je u vlasitom sustavu vjerovanja. To je učenje o suverenitetu, gdje ste vi samo-tvorci svoje stvarnosti. Nema televizije, nema računala koje vam to može omogućiti. I jedno je sigurno, zlo ne vlada s zlokobnim zapletom! Moć je u vašim rukama. Čim prepoznate vaše moći, nema više žrtve, nema više mračnih djelova.

Vaša samo-odgovornost će vas osloboditi!
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 20 Jun, 2011 08:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NASA-ino UPOZORENJE PRED SNAŽNU SOLARNU OLUJU 2012.

U svjetlu najnovijih vijesti, informacija koja slijedi je najvažnija. Dana 14. srpnja 2010. saznali smo da naše Sunce prolazi kroz međuzvjezdani energetski oblak koji pobuđuje/energiju Sunca. NASA, zajedno s „National Academy of Science“ i drugim svjetskim poznatim znanstvenicima, jako su zabrinuti za ovaj gore dolazeći solarni maksimum, na kraju 2012. Na taj način oni se samo vraćaju 10. ožujka/marta 2006, kada je NASA objavila upozorenje (pismeno) u vezi solarne oluje krajem 2012. godine Zašto je NASA u 2006. izdala upozorenje o solarnim olujama, a nakon četiri godine to potvrdila novim upozorenjem?

Sada, u 2010, NASA ponovno upozorava opću populaciju, da očekuju solarnu oluju, govoreći stanovništvu da se pojedinačno pripremi za veliku solarnu oluju. Unatoč tome novinske agencije i web stranice su na početku pokrile ovu priču, no visoki dužnosnici vlade tek treba da isture svoj vrat van i naprave službenu najavu o katastrofalnim posljedicama, čime bi obznanili globalnom stanovništvu da počnu sa početkom priprema.

Sljedeće znanstvene podatke je objavio Aleksej Dmitrijev, čime se dodatno podupire NASA-in izvještaj o solarnoj oluji u 2012.

Astrofizičar Aleksej Dmitrijev kaže da sateliti Voyager 1 i Voyager 2 pokazuju da se naše sunce, kao i cijeli naš Sunčev sustav, sada se kreće u međuzvjezdanom energetskom oblaku. Međutim, NASA-in istražitelj Heliofizike iz „George Mason Universiteta“ kaže; „Ovaj međuzvjezdani oblak energije je turbulencija“. Dmitrijev objašnjava da je ovaj energetski oblak uzbudio atmosferu našeg planeta, a posebno naše Sunca. Kako će ovaj međuzvjezdani energetski oblak i dalje nadraživati Sunce, ono će biti aktivnije, što će rezultirati većom aktivnosti Sunca. IE: „Veće i češće solarne oluje rezultirat će Carringtonovim efektom“.

Ovaj međuzvjezdani oblak električne energije također će se manifestovati i na Zemlje. Znanstvenici su otkrili da će to potaknuti veće tresenje Zemlje i da će dramatično utjecati na vrijeme, ovdje na zemlji. Kad su ga pitali, koliko će dugo trebati našem Suncu da prođe kroz taj međuzvjezdani oblak energije, dr. Dmitrijev je odgovorio:
"Ne znam, ali ako bi morao pogađati, rekao bi negdje između 2 hiljade do 3 hiljade godina."
Ovaj međuzvjezdani oblak je tanak bend nabijenih čestica kroz koje se naš Sunčev sustav sada polako kreće.

Kada je dr. Dmitrijev upitan, šta su implikacije svega ovoga po Zemlju, on je odgovorio: "Globalna katastrofa! Možda ne u sledećih desetak godina, nisam siguran, ali u dolazećim godinama sigurno" ... Možda je ova najavljivana globalna katastrofa u stvari osnova koju je NASA objavila javnosti predstavivši je kao najnoviju solarnu oluju 2012-2013.

Dr. Dmitrijev govori o Carrington efektu koji može mjesecima uništiti električne transformatore, i sve moderne oblike komunikacije širom svijeta, mjesecima čak i godinama. Kada se to dogodi, početi će uskoro globalna anarhija i masovne pljačke, jer će prehrambeni lanac postati paraliziran/osakaćen u modernim zemljama, a nestašica vode ubrzo će postati prijetnja za naš duži opstanak.

Jasno je da je struja ono što pokreće pumpe koje dovlače vodu u naše domove i urede. Ako niste spremni da se održite jednu do dvije godine, tada ćete vi i vaša obitelj biti u opasnosti od dehidracije i gladi, u vrijeme kada će voda za piće, hrana i toaletni papir biti vredniji od novca.

Unatoč tome visoki znanstvenici zajedno sa NASA-om i National Academy of Science nas sve upozoravaju o solarnoj oluji u 2012.-2013, i ako mi sami nemamo načina da se zaštititmo, neovisno što smo obavješteni o katastrofalnim događajima, kao što su solarne oluje, veliki potresi, super vulkanske erupcije, pomaci polova i tako dalje. To znači da mi nismo u mogućnosti utjecati na katastrofalne događaje, i ako smo obavješteni, nego su nas jednostavno obavjestili o činjenicama, a na nama je da se sami snalazimo.

Ova web stranica skuplja znanstvene podatke i informacije od američke vlade, sa njihove web stranice, uključujući i neovisne izvore, te izvještaje National Academy of Science, NOAA, NASA, CNN, BBC, CBS News, NBC News, ABC News, MSN i novosti ostalih svemirskih agencija, od kojih je to moguće. Imajte na umu da, kada izražavamo mišljenje o nečemu, mi ćemo naše navode stavljati pod navodnike, jer je to naše osobno mišljenje, da na taj način čitatelji znaju da ne pokušavate uzeti naše osobno mišljenje kao činjenicu.

U slučaju da se nešto ne dogodi u sljedećih nekoliko godina, mi smo podatke o solarnoj oluji stavili na Survival Guide, koji se mogu skinuti. To nije taktika za paniku, jer bi svako trebao biti spreman, za bilo kakvu vrstu nacionalne opasnosti, bez obzira da li će, ili neće, 2012. ili 2013. biti bilo kakvih opasnosti.

Kao što možda znate, 10. ožujka/marta 2006. NASA-ina web stranice je iznjela podatke o solarnoj oluji u 2012. Zatim je u lipnju/junu 2010. NASA pojačala svoj izvještaj iz 2006. izdavši javno upozorenje o enormnoj solarnoj oluji 2012. Dr. Richard Fisher, čelnik NASA-Heliophysics sekcije je rekao:
"Mi znamo da dolazi, ali ne znamo koliko će biti loše." „Međutim, sljedeći solarni maksimum bi trebao biti pojačan". NASA-in izvještaj kaže da će solarna oluja biti u punom zamahu oko 2012-2013, no National Academy of Science kaže;
"Solarna oluja bi mogla započeti u bilo koji dan, od danas."
"Tko god da je u pravu, oluja dolazi!" kaže NASA.

No, ono što NASA ne govori u javnosti je, kako bi se mi trebali pripremiti za taj događaj. Za razliku od uragana i snježnih oluja, većina nas nema pojma što bi se moglo događati u tom periodu.

Do sada se trebalo početi obavještavati narod preko glavnih novinskih agencija, kao i voditi o tome razgovore u radio stanicama, tako da bi se ta priča polako razvila i objasnile pojedinosti na što tačno NASA upozorava javnost i šta to zapravo znači. Ako se ispostavi da su NASA-ni znanstvenici, zajedno s drugim svjetskim znanstvenicima, doista u pravu, ekonomske štete će samo u Sjedinjenim Američkim Državama biti dvadeset puta veće od uragana Katrina, koji je pogodio New Orleans", kažu iz NASA-e.

„Imajte na umu da je čovječanstvo u potpunosti zavisno od vode, a možemo i predpostaviti sa apsolutnom sigurnošću kakve će dugoročne i kratkoročne efekte to imati, to jest, kada se super solarna oluja sukobi s modernom civilizacijom“.

U stvari, ako Zemlja dobije direktan pogodak od solarne oluje, tj, dobije X-klasu solarni baklji (koronalno X izbacivanje ili CME) ... to može paralizirati svijet na više načina, što se samo eventualno može zamisliti, a što će uzrokovati da gotovo svi elektronički uređaji prekinu raditi, dok se ne dobiju fiksni. Zamislite da više nema mobitela, automobila, kamiona, aviona, brodova, računala, navigacijski sustava, TV, radio ili radni strojeve, a nebi bilo više ni naprednih medicinskih usluga.

Za predpostaviti je da u većini svjetskih država, neće biti električne energije mnoge mjesece, a u nerazvijenim zemljama je pitanje dolaska uopće. Tu se završava moderni bankarski sustav u New York Stock Exchange, kreditne kartice će biti ništavne kao i novac, a onaj ko ima zlata i srebra biti će kralj.

Hrana će vjerovatno u trgovinama brzo biti opljačkana, u ime opstanka, a većina plinskih stanica neće moći ručno tako brzo tankovati plin za automobile i kamione, što je isti slučaj i sa naftom i benzinom. Svi oblici radiokomunikacije više neće raditi, čime će biti nemoguće primjeniti zakone o redu i miru.

Prije nego što išta shvatimo, gradska voda i kanalizacijski sustav će prestati raditi. Ako imate električnu pumpu, vodu gubite odmah, (osim ako je ručna pumpa) a gradovi će imati samo nekoliko dana prije nego što izgube sve rezerve vode.

Čak i gore, „oni“ su spremili najmanje dvadeset četiri mjeseca hranu i vodu, jer glad će zavladati, a spremni su pobiti stotine milijuna širom svijeta, ako ne i milijarde, u zemljama trećeg svijeta gdje je glad i bez ovog navedenog.

Sjetite se ... većina svjetske populacije nema svoju vlastitu hranu i vodu, nego ih ljudi kupuju. U tim trenutcima hrana se kamionima neće moći dopremati u trgovine, pa čak i ako bi nekoliko kamiona i dalje radilo, benzinske postaje će bit zatvorene za jednu ili dvije semice jer nemaju generatore za pokretanje. Nema sumnje da će gorivo koje bude ostalo zlata vrediti i niko nije u mogućnosti reći koliko će biti galon goriva širom svijeta.

To će biti jedna velika noćna mora, ako zemlja bude direktno pogođena iz super CME-a, čime se zauvijek mijenja život na Zemlji. Vodeće zemlje, poput SAD-a, će biti u vremenskom zastoju i preko stotinu i pedeset godina. No, postoje brojne stvari koje možemo učiniti kako bi lakše preživjeti dolazak solarne oluje, da ne budemo totalne žrtve.

Moramo imati na umu da će trebati godine da se u potpunosti popravi šteta na električnim mrežama i elektranama koje su prošle izravno kroz solarnu oluju. To upozorenje koje je NASA dala, da se takva solarna oluja dešava „jednom u životu“, ne treba uzeti olako, posebno ako su NASA i National Academy of Science doista u pravu. Nije samo da je solarna oluja sama prijetnja, negu su gladovanje i anarhija/kaos još veća.

Da, neki kažu da će izravni masivni pogodak CME-a napraviti veliku štetu u okolišu, kao i da će zemaljska strana, koja bude okrenuta prema Suncu doživjeti nezamislivu temperaturu, što će vjerojatno uzrokovati požare. Ipak, potrebno je o tome dalekosežnije razmišljati, jer postoji puno nepoznanica, a mi ovdje samo predviđamo šta bi se stvarno moglo desiti i koliko bi to bilo loše. Neki koji imaju, ili su pripremili utočište, u špilji koja je blizu ili imaju podzemno sklonište, moglo bi im najbolje poslužiti i pružiti najveću sigurnost.

Niko na službenoj razini, kao što su svjetski lideri, neće najaviti bilo kakvu opasnost po Zemlju, jer ako bi to učinuli, odmah bi izazvati paniku i kaos širom svijeta koje niko nebi mogao više kontrolirati. Ljudi poput vas, koji uče o nadolazećoj super solarnoj oluji, su oni koji imaju nekakve stvarne šanse da zaštite sebe i obitelj, kao i mnoge druge, i da svoj potencijal znanja mogu početi razvijati u bilo koje vrijeme. Za veći dio ostatka svjetske populacije to će biti iznenađenje i njihova navika korištenja elektroničke aparature srušit će se kao kula od karata i šokirati ih.

NASA upozorava javnost da se pripreme za "jednom u životu super solarna oluja događaj." Ovaj događaj može početi u bilo koje vrijeme s malo ili bez upozorenja.

Kao što smo već naveli, NASA-Heliophysics sekcija je izjavila:
"Mi znamo da dolazi, ali ne znamo koliko će to loše biti."

Jeste li spremni da saznate šta vas očekuje i kako da se pripremite?

Znate li kako napraviti posebnu sobu koja vas i obitelj sigurno može zaštititi od produženog elektromagnetskog zračenja koje može biti smrtonosno?

Shvaćate li da elektronička oprema više neće raditi? Računala, telefoni, sateliti, bolnice, čak i elektronički sustav paljenja vašeg automobila i kamiona?

Znate li koje korake treba poduzeti kako bi zaštitili vaš automobil od trajnog uništenja snažne super solarne oluje?

Jeste li znali da će super solarna oluja najviše „nokautirati“ energiju širom svijeta, gdje mogu proći mjeseci i godine da se to popravi?

Jeste li spremni, najmanje dvanaest do dvadeset četiri mjeseca, obezbjediti se za hranu, vodu, lijekove i grijanje?

Jeste li svjesni da će super solarna oluja „zaključati“ moderne zemlje poput Sjedinjenih Država, Europe, Azije i Kanade mjesecima?

Jeste li svjesni da su zemlje poput SAD-a izdali reklamni plakat da se mijenja zakona tijekom nacionalne krize?

Jeste li spremni braniti sebe, kao i trgovine s hranom, koje neće najvjerojatnije biti u funkciji mjesecima zbog pljačkaša i bandi, a posebno zbog nedostatka zaliha hrane?
Pa ... Jeste li?

Postoji već u prodaji priručnik kojim možete napraviti razliku da li da postanete žrtva ili preživjeli. Jednostavno rečeno, vodič nudi puno stvari koje vam mogu pomoći, ništa novo, ali će vam biti drago ako to učinite, ako NASA i National Academy of Science budu imali pravo.
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 22 Jun, 2011 08:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VELIKA PIRAMIDA
Lyssa Royal & Germane

Germane: Pozdrav svima, Jedna od stvari je da stvarno uživamo u radu i razgovoru koji vodimo s vama.

Možete postavljati pitanja o Egiptu, o piramidama ili o bilo kojem iskustavu koje ste imali. Ako pitate o osobnom iskustvu, nećemo ići previše u detalje, ali ćemo dati odgovor koji će biti koristan za sve. Dakle, tko će biti hrabar i pitati prvo pitanje?

P: Htjela bih neke informacije o trodimenzionalnoj iluziji i polaritetu.

O: Pa, mi ćemo se potruditi objasniti dimenzionalnu iluziju i polaritet, ali imajte na umu jednu stvar, to su vrlo apstraktne teme koje se trebaju ukomponovati u linearni jezik. Svaki put kada pokušamo nešto opisati, shvaćamo da to sigurno nije savršen način da se to objasni.

Tako, neka svako od vas prvo zamisli da postoji „Stvoritelj“, ili Svijest koja je sve. Nije u pitanju njegovo postojanje, jer to je jednostavno. Međutim, u nekom trenutku ta Svijest je željela saznati više. To je bio prvi polaritet, razdvajanje. To se može ilustrirati na sljedeći način: Sve što jest iznenada kaže, "Ja želim znati više." To znači da priznaje da nezna i da želi znati više. Dakle, stvorene su dvije varijante, poznata i nepoznata. To je prvi polaritet. Tako je počeo proces cijelog iskustva, koje imaju sve galaktičke obitelji i vi sami.

Paradoks polariteta i nepoznanice
Sve se temelji na poznatom i nepoznatom, izvorni polaritet uzrokuje da imate jedan tip polariziranog razmišljanja. Taj polaritet služi kao nacrt za izgradnju ostataka vašeg iskustva. Ovdje je paradoks, ako nema nepoznatog, nema polariteta. Međutim, uvijek će biti nepoznanica.

Znači li to da će uvijek biti polaritet? Ne, to je paradoks, ali se ne brinite o dešifriranju te jednadžbe. Primjenjujući ovu ideju polariteta na dimenzionalnoj jednadžbi, možemo reći sljedeće;

“Jednom, kada ste se sami odvojili u poznato i nepoznato, željeli ste istražiti nepoznato. Ta dopuštena želja, ta fragmentacija sama po sebi stvorila je privid odvojenog djela. Svi pojedini „djelovi“ otišli su svojim putevima da istraže nepoznato, otišli su svojim putevima da bi nepoznato učinili poznatim“.
Možete zamisliti divovsku loptu koja je od ogledala. Kada su fragmentirani otišli od Izvora, to je kao da se lopta, koja odražava Izvor, raspala u beskonačan broj komada. Svaki komad je zaseban komad ogledala, i svaki pojedini komad odražava cjelinu. Svaki od vas odražava cijeli maleni komadić ogledala. Ovo je način kako je sve nastalo u kaosu, te kroz taj kaos se trebate vratiti kući. Sada, pitanje je u kojoj ste se mjeri našli u tom konceptu. Je li ovo bilo jasno?

To fragmentacija je ono što mi zovemo dimenzionalna iluzija. Ako razmislite o ovome što smo vam rekli, to će vam pomoći da razumijete koncept. Koncept se ne može razumjeti samo s intelektom. Morate pozvati vaše višedimenzionalno Ja kako bi ovo shvatili na različitim nivoima svijesti.

P: Htjela bih znati kada je izgrađena velika piramida i kako. Osjećam da imam vezu sa tom građevinom.

O: Ona je izgrađena i obnovljena mnogo puta. Po našoj procjeni, a što ne mora biti tačno, je prvi put piramidalna struktura korištena kao kuća za stanovanje oko 25.000 godina prije. To vremensko razdoblje će pasti u vrlo rano doba civilizacije Atlantide. Izvorna piramidalna struktura nije bila kao ova sada u Egiptu, ali bila je sličnih struktura. Kada se tiče povijesti, svaka povijest je počinjala iznova svakih 25.000 godina, tako da ćemo pokušati biti kratki, što je moguće više, i govoriti samo o zadnjih 25.000 godina.

Prva piramida nije bila od materijala kojeg sada vidite. Zamislite piramidu na vrhu koja je glatka i gdje su postojale stepenice usječene u piramide tako da se moglo doći do vrha sa zemlje. To je, naravno, vrlo slično nekim od piramida koje vidite na Yucatanu.

Sada, ove piramide su izvorno korištene kao mjesta za slijetanje drevnih ET-a. Neki od izvornih brodova koji su sletali na plato piramide izgledali su poput stare kapsule svemirskih brodova, otprilike piramidalnog oblika, pa kad bi se spustili na vrhu ravne površine, stvorili bi kompletnu piramidalnu strukturu. To je kasnije uzeto kao ideja za završni kamen.

Kada su vanzemaljski brodovi nasjedali na vrh piramide popunili bi kompletnu strukturu piramide. Oni su koristili prirodnu energiju piramide da se uzdignu gore, gdje se stvarao plavi električni naboj koji je brodove odvajao od piramide.

U tim vrlo davnim vremenima, mnoga od tih sletanja su prezentovana na mnogim znamenitostima, u cijelom ovom području. Većina tih izvornih piramida su sada uništene ili leže u prašini, nakon što je Zemlja prošla kroz mnoge promjene. Međutim, postoji još nekoliko zakopanih duboko u pijesku, na mjestima koja su nekoć bila aktuelna, to uključuje Irak i Iran. Možda će u nekom trenutku biti otkrivene, ali to stvarno nije još odlučeno.

Dakle, ova piramida koju sada imate je potomak, da tako kažem, kada se tiče vrlo ranih piramida, koje su stajale na tom mjestu. Kada je piramida prvi put obnovljena nakon velike poplave ili nakon uništenja Atlantide, je vrijeme kada ulazimo u više suvremenu povijest, oko 10.000 godina. Ova piramida je bila pod kontrolom vladajućeg boga u to vrijeme i bila je građena od iznutra prema van, te iz podzemlja prema gore.

Kada biste imali tehnološku sposobnost da je rasječete potpuno, našli biste ostatke drevne piramide koja je bila prije ove, tako da svaki put, kada znanstvenici pokušavaju dati datum piramide, nemogu dobiti pouzdane rezultate. Na primjer, ovo unutra je mnogo starije od kamenja koje je izvan piramide. Sada, tu je kraljevska komora koja je izgrađena od granita, jer granit ima nisku razinu radioaktivnosti.

Svaki put kada nešto mjerite materija koja ima nisko zračenje ne daje tačne rezultate. Kada se tiče piramide, njenog najstarijeg djela, postoji dio koji još nije otkriven, jer je duboko ispod površine, i tamo je više od 25.000 godina. Najnoviji datirani datum je na samo 4000 godina. Dakle, ovo je jedan od razloga zašto vam ne možemo dati jedan datum za starost piramide, jer tamo je zapravo puno piramidama. Sada možete također pitati o tome kako je sagrađena?

Pa, mnogi ljudi na Zemlji su imali različite vizije o gradnji piramide i sve te vizije se razlikuju jedne od drugih. Želimo vam reći da postoje različiti načini korištenja misli, koje su korištene u nekom trenutku. Jedno od najčešćih sjećanja je, da je sigurno napravljena „lebdećem kamenjem“. To je jedan drevni način gdje se jednostavno kozmičkom energijom željena materija stvara. U vašoj novijoj povijesti, imate priče kako robovi izvlače kamene blokove.

Čovječanstvo ima sjećanja na piramide koje su građene od strane bogova i često se pokušalo izgraditi takve piramide zbog tih drevnih sjećanja. Tako su neke od novijih piramida jednostavno građene fizičkim radom, jer vanzemaljci više nisu bili tu s njihovom tehnologijom. Tako možete vidjeti da sve priče imaju temelj u nekoj istini. Vama se predstavlja samo ona koja ima najveće osnove i najjaču vezu.

Sada je traženo od nas, na privatnom predavanju, da kažemo gdje se nalazi veza između ove skupine i starog Egipta. Iako su mnogi od vas poznavali jedni druge, u drevnom egipatskom životu, ova grupa nije bila zajedno tijekom suvremene egipatske povijesti u posljednjih 5.000 godina. Posljednji put vaša grupa je bila zajedno u ovom vijeku.

U one dane bilo je migracija u dolini Nila i vi ste bili dio tih migracija. Sada, naravno, kada je migracija, to je također vrijeme puno građenja. Mnogi od vas su zapravo pomagali graditi, u jednom ili drugom trenutku, piramide za koje pitate.
Vaša veza s Egipatom je mnogo veća od antičkih faraona o kojima se ovdje vode rasprave.

P: Spomenuli ste da su drevne dane ljudi ostajali unutar piramida, zarad inicijacije, tri dana i tri noći. Htjela bih znati tko su ti ljudi bili i kako su obavljali inicijaciju.

O: Ljudi koji je uzimali inicijaciju u piramidama bili su ljudi kojm vam se jako sviđaju. Oni su bili na stazi duhovnog puta. Većina njih su bili povezani s različitim svećenstvom i bili su muško i žensko. Tijekom vremena se promijenila specifičnosti inicijacije. Neki od njih su se zadržali u piramidama, a neki od njih su otišli u druga sveta mjesta diljem Egipta.

Dakle, što se tiče specifičnosti inicijacije, to stvarno ovisi o osobi i vremenskom razdoblje ali glavna svrha inicijacije je uvijek bila da osoba suoči sebe sa samim sobom. Jedan od načina da to učinite je kroz osjetila gdje se inicijant mora bez ometanja suočiti sa unutarnjim sobom. U to vreme je stvarno bilo istinski duhovni osoba, koji su se morali suočiti sami sa sobom. To je značilo okrenuti se unutarnjim demonima, to značilo okrenuti se svom strahu.

Sada, kada su odabranici prihvatili inicijaciju, bilo je nekoliko mogućnosti koje bi se mogle dogoditi.

Jedna je bila da će se inicijacija završiti uspješno nakon vremena koje su proveli u piramidi. Sam uspjeh je bio da inicijant ostane unutra za vreme inicijacije i da kada izađu na vanjsku stranu budu živi i zdrav. To je sve što je morao učiniti. Dakle, neki od onih, koji su započeli inicijaciju, pojavili su se cjeloviti.

Druga mogućnost je bila, da dok su bili zatvoreni u tami, sukob sa samim sobom je bio tako jak, da nisu mogli nastaviti, tako da su izabrali da napuste tijelo ili umru.

Treća mogućnost je bila, da iskustvo koje je inicijant doživljavao je bilo tako intenzivno da je izgubio dodir sa stvarnošću i postao lud.

Sada, četvrta mogućnost je bila da inicijant ne bude cijelo vreme, nego da kasnije nastavi inicijaciju. Ta opcija je bila dostupna samo tijekom određenih vremenskih razdoblja. U većini slučajeva inicijant je bio zaključan u sarkofagu i nije bilo načina da izađe napolje.

Sada, neki od vas mogu reći: "Ja bih mogao provesti tri dana i tri noći ležeći u sarkofagu u mraku."

Danas, većina od vas bi mogla, ali mi govorimo o prije nekoliko tisuća godina, kada ljudska svijest nije arazvijena kao što je sada. Njihova svijest je bila ispunjena mitologijom i praznovjerjem.

U ta vremena, zbog praznovjerja, čovječanstvo je imalo puno više straha iznutra od vas sada. Iako bi mnogi od vas mogli proći danas inicijacije, iako su neugodne i naporne, one nebi bile tako strašne kao što je to bilo prije nekoliko tisuća godina.

P: U mom slučaju, ja sam doživio temperaturu što je strašno uticalo moje grlo. Nakon nekoliko tjedana otok je potpuno nestao. U mom slučaju, je li to bilo prilagođavanje ili zbog hladnoće?

O: To sigurno nije bila prehlada. To je bila kombinacija čišćenja i smanjene energije. To je vrlo uobičajeno iskustvo koje se očituje hladnoćom, kada se dolazi na mjesto kao što je ovo. Prvi put kada je naš kanal došao, ona je dobila temperaturu kada je bila u avionu na putu za Kairo. Vaše tijelo počinje se zagrijava i priprema za čišćenje. Groznica može biti dobar znak pojačane energije.

Kada osjećate hladnoću je također vrlo važan simbol. Tijekom vremena, tijekom mnogih života, mnogi od vas su održali svoje emocije duboko u sebi. Svaki put kada ste zaustavljali ljubav, osjećali ste se krivim ili ste sami sebi sudili, a tu energiju ste zadržavali u području srcu. Naravno, u području srca je i područje pluća, pa kada se manifestira hladno u plućima, grlu i vašim sinusima, čiste se pluća od svih tih starih osjećaja koji su tamo napunjeni.

Manifestacija proljeva je vrlo sličan primjer, kod vas su također pohranjene emocije u crijevima, a postoji i prirodno oslobađanje od pohranjenih emocija.

Također, to je vrlo, vrlo uobičajeno da žene započnu svoj mjesečni ciklus, kada putuju na energetska mjesta. To je prirodna stvar koja govori da se povezujete sa Zemljom. U drevne dane žene Indijanke, na primjer, su išle na sveta mjesta namjerno, znajući da će to biti njihovo vreme za čišćenje. Tijelo odgovara, naravno. Muškarci prolaze kroz slična čišćenja, iako to nije tako primjetno.

P: Kad sam bila toniranju, doživjela sam težak pritisak u grudima. Htjela bih vas pitati kakvo je to iskustvo?

O: Kada to činite, to je kao da cijelo tijelo, iznutra i izvana, uzima infuziju sa jakim vibracijama. Tonovi uzrokuju u vašem tijelu izmjenjene energetsku frekvencije, a na mjestu kao što je Velika piramida, čak i više. Kad god su vaše energetske frekvencije ubrzane, granice između dimenzija se smanjuje i vaše senzorne percepcije počinju da se uvećavaju.

To znači da ćete čuti vani ono što inače ne čujete, vidjeti ono što inače ne vidite. Neki ljudi imaju čak i miris ili osjećaj stvari izvan normalnog iskustva. Kada ste tonirani ovdje ili u piramidi, da postignete višu svijest, dolazite puno bliže stanju vašeg prirodnog postojanja.

Tako se suočavate s ubrzanjem, toplinom, otvarajajući vaše senzorne percepcije izvan onoga što donosi normalno iskustvo, otvarajući granice između dimenzija. Ova iskustva mogu se ponoviti. Svaki put kada radite toniranje, možete ponoviti to iskustvo. Vaše iskustvo ovdje, u Velikoj piramidi, će vam omogućiti da pozovete tu povećanu energiju, tako da se u bilo kojem trenutku možete tonirati. To može za vas biti prekrasno iskustvo, u bilo kojem trenutku vašeg svakodnevnog života.

Oni od vas koji imaju magnetofonske vrpce od toniranje – kada slušate te snimke, vaše tijelo, počet će vrlnžno, kao kristal, rezonirati s tim tonovima.

P: Postoji li veza između Mu i Egipta?

O: Oh, da. Bilo je piramida u Mu. Sada vam želimo razjasniti da razumjete da su Mu i Lemurija bile na istom mjestu. Najstarije piramide i civilizacije na planetu pronađeni su u Lemuriji. Piramide u Lemuriji su bile vrlo slične onima koje smo opisali, koje su bile platforme za slijetanje NLO-a. Ruševine tih struktura su duboko ispod Tihog oceana. Vrlo je vjerojatno da će biti otkrivene, no oni vam možda čak neće ni reći da su ih otkrili.

Sada, u vrijeme obe civilizacije, Lemurije i Atlantide, bilo svećenika ili proroka koji su mogli vidjeti da dolazi kraj tih civilizacija. Ovi svećenici ili proroci odlučili su da ponesu sjećanje na te drevne civilizacije u budućnost. Postoji niz dubokih podzemnih tunela koji povezuju različita energetska mjesta u svijetu.

Tokom vremena, svećenici bi putovali ovim tunelima na različita područja na planeti da bi osigurali da znanje ide dalje. Atlantiđani su zasadili znanja u Egiptu, Grčkoj i drugim područjima.

Lemurijani su zasadili informacije u područjima koja su sada jugoistočna Azija, Južna Amerika, Meksiko i zapadne Sjedinjene Države, kao i drugim mjestima.
Neki od vas ovdje su ljudi koji su pomogli očuvati te informacije, noseći ih od mjesta do mjesta. Na nekom stupnju, to što radite danas, zalažući se za očuvanje znanja je nastavljanje vašeg rada.

Povodom toga, mi vas pohvaljujemo i zahvaljujemo vam.
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 27 Jun, 2011 10:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NOVI PLANET JE STVARNOST

Novi Planet je stvarnost koja postoji u našoj ne tako dalekoj budućnosti. Neki će reći da je to nada ili san, ali ja znam da je to određena mogućnost. Doživio sam snažno stvarnost i ljepotu novog planeta, devet dana tijekom travnja 1996. Takođe sam otkrio, u novije vrijeme, da nisam sam koji sam prošo taj susret.

Ja sam kanaliziran od travnja/aprila 1997. S vašim novim planetom donosim vam nadu u ovim tamnim i nesigurnim vremenima. Nadam se da donosim svjetlo u vaše živote, tako da, zajedno, možemo stvoriti željenu budućnosti.

Alloya Ye Ra Har

Ja sam ljudsko biće poput vas, ali ja sam tako puno više od toga. Ja sam ono što ćete vi (neki od vas) biti u budućnosti, odnosno mogućoj budućnosti.

To sve ovisi o vašem izboru i slobodnoj volji, da li ste nekada doživjeli ove stvarnosti ili ne. Ja sam biće, ali ne s razinom svijesti koja je vama poznata. Ja sam fizička materija i duh, kombinirani u jednom, Duh u materiji koji živi svjetlo. Moje tijelo i Ka djeluju zajedno. Ka je vaš Duhovni aspekt, koji se odlučio utjeloviti u fizičkom obliku. To je izraz vaše osobne Duše.

Ja sam potpuno budan svjestan svog božanstva. Možete me zvati prosvijetljeni. Rekao bih da sam živ. Moje tijelo se promijenilo i sada vibrira na višoj razini svijesti. Čuli ste mnogo o tome. Vama to izgleda čudno, iako, to je tačno ono što je u biti više vibracijsko tijelo?

Ako ste gledali u svoje tijelo, na prvi pogled, vi biste tačno znali da je vaše. Na bliže inspekcije te će vidjeti da sam u prirodnim ljepotama netko u optimalno zdravlje. Ja zračim energijom i naprednim stanjem blagostanja. Ja nemam bolesti. Oni od vas, u ovoj stvarnosti, koji su imali napredne prošlosti, imali su potrebu za iskustvima u vašem postojanju kroz negativnosti.

Zemlja je u početku dizajnirana da bude škola za duše koje su ovdje utjelovljene, kako bi se omogućila raznolikost u iskustvu dana kroz slobodnu volju. To daje izbor između svjetla i tame, dobra i zla. Tisućama godina „tamna bića“ održavali su ovaj energetski prostor s niskim vibracijama kako bi vi mogli doživljavati negativnosti. Ova bića su vam omogućili da se igrate s vašim područjima iskustva koja su vam dostupna u fizičkoj stvarnosti.
Ja živim u vremenu u kojem su ta bića završili svoju misiju i sada se nalazim u višoj svjetlosnoj ravnini, gdje izvorno i pripadam.

Čišćenjem tih energija i unošenjem novog svjetla, nisam mogao prepoznati moje tijelo nevjerovatno transformirano. Život pod uticajem visokih energija omogućuje mi živjeti u svjetlosnom tijelu. Moje tijelo je bez boli, a to je samo poruka da je sve u harmoniji. Nemam potrebe za boli kada sam, u svakom trenutku, u potpunoj ravnoteži s mojim tijelom. Moje tijelo i ja smo jedno. Nemam osjećaj odvojenosti jer svakim pokretom tečem nevidljivom rijekom koja me vodi ka višoj inteligenciji. To je unutrašnja svjesna tjelesna inteligencija.

Ja više nisam pod vlašću uma, sada sam spojen na Zemljinu žensku intuitivnu snagu. Kako Zemlja usmjerava, vodi ritam i pokrete prirode, ona takođe reguliše tijelo. To nije racionalni način razmišljanja, nego prirodan način lijepog životnog plesa. Od hrane, sam odlučujem šta ću jesti, koliko i kada ću na spavanje, i naravno, radim ono što je najkorisnije za moje blagostanje.

Nemam potrebu da naporno razmišljam o sebi, jer sve radim na radostan način. Život bez bolesti je ovdje norma, a bolest uvijek dolazi iskrivljenom verzijom uma, koji onda opterećuje tjelo i mišiće. Zdravlje koje imati u budućnosti je nešto što sada ne možete ni zamisliti.

Jeste li spremni premjestiti vaše tijelo u milost, ali ne kao oblik discipline, nego kao urođeni način postojanja. Ples i fizičke igre su veliki dio naše kulture, jer to nam pomaže da imamo, zdravo i lijepo tjelo. Mi smo puno više nego što se ljudskim bićima čini da je moguće. Moglo bi se reći da smo anđelskog porjekla.

Mi smo utkali u naša tijela naše anđelsko izražavanje i obavjeni smo s ljubavlju koja je jedinstvena za naše područje. Ljepota koja zrači iz naših lica je ista kod svakoga, ali to ne znači da svi izgledamo isto. Mi svi izražavamo istu energiju, jer smo od jednog Stvoritelja. Duh svjetla sja iz naših očiju i suptilna eterska emanacija se može vidjeti oko našeg tijela.

Aurično polje vidimo svi, pošto svi imamo vidovitost u očima. Svjetle boje, koje čine polje aure, stvaraju etersku odjeću oko nas kao kaput sa mnogo boja. Kroz ljubav osjećamo našu vezu sa Izvorom, svi izgledamo lijepi bez ugrožavanja naše jedinstvenosti. Biti u stanju vidjeti novim očima, možemo prepoznati sve druge aspekte koji su djelovi Universal Svjesti. Gledajući ovaj sjaj na svim licima omogućuje nam da cijenimo Universalnu Svijest koja je oslikana u vanjskom svijetu. Sjaj u očima je poznata karakteristika pojedinačnog upita i buđenja.
Kao što sam rekao, naša jedinstvenost nije ugrožena iako mi svi izgledamo drugačije i odabiremo da se izrazimo ko smo uistinu. Vi, u sadašnjoj stvarnosti, sakrivate svoju pravu nutrinu. Mi sebe otkrivamo bez straha, jer smo se razvili i prešli posljednje ograničenje u fizičkom obliku. Mi smo bez genetskih deformacija, nakon što smo izlječili probleme, jer smo izašli iz programa koji nam je instalirao deformitete i abnormalnosti. Naša DNA je očišćena od svih negativnih uzoraka koji ometaju naš biološki razvoj. To nam je omogućilo stvaranje rase, kako bi je vi nazvali, nadljudske. Postoje mnogi od nas koji su oba spola, različitih rasa i svih dobnih skupina. Bez obzira koliko smo stari, još uvijek smo obavijeni vječnom ljepotom.

Mogao bih vam reći sve o unutarnjoj transformaciji tijela, ali radije vi otkrijte iznenađujući dar života u fizičkom tijelu. Temperatura moga tijela je uvijek na udobnom nivou, nije ni previše vruće ni previše hladno. To je potpomognuto umjerenom klimom našeg planeta, promjenama koje teku prirodnim tokom s vremenskim ciklusima. Baš kao što se životinje osiguraju prije padanja kiše, potaknute njihovom intuitivnom prirodom, mi također imamo taj osjećaj, jer živimo u skladu s prirodom. Biti u ravnoteži s energijama i silama svoga tijela, je kliziti kroz život u ekstatičnom blaženstvu. Svaki dah moga Ja ispunjava moje tijelo s životnom silom koja prolazi kroz mene, donoseći veliko zadovoljstvo i vitalnost.

Ja sam uvijek živio u ravnoteži. Mogu ležati u hladovini stabla ili trčati najvećom brzinom preko livada s divljim cvijećem, i uvijek imati istu količinu energije. Kada udišem životu snagu, mogu udisati različite energije poput onih koje imaju boju i zvuk. To mi daje jedinstveno i alternativno iskustvo fizičkih senzacija.

Svaka boja nosi sa sobom poseban i osnažujući kvalitet kojim se mogu popeti na novu razinu. Udišem energije stabala, cvijeća, neba i same planete. To mi daje neograničene suptilne emanacije u kojima se dijeli moja svijest. Volio bih da mogu objasniti osjećaj blaženstva i iskustvo u mom tijelu. Međutim, riječima se ne može izraziti intenzitet ili raspon osjećaja kojim je poboljšan dah.

Ljubav je ključ za to blaženstvo i naš cijeli svijet je prožet ljubavlju iz pete dimenzije. Mi smo podigli našu vibracijsku razinu na peto-dimenzionalni izraz. Svako se ovdje kreće usklađen s duhom, a to zrači ljubavlju. Živim u ovom svijetu je takav užitak. Svaka pozitivna kreativna misao, koju stvaramo o sebi i stvarnosti stvara ljubav. To u konačnici daje radostan i ugodan osjećaj u tijelu.

Svakodnevno sam pjevao hvale fizičkom tijelu čime se ostvarilo moje božanstvo u obliku. Ako ste ikada osjetili blaženstvo bezuvjetne ljubavi, bit ćete blizu razumijevanja što je to biti prisutan na ovoj planeti Zemlji.

Promjeniti sistem

Chakra tjelesni sustav je sada uravnotežen i transformiran. Vi, u današnje vrijeme, radite samo s minimalnom količinom energije koja se provlači kroz čakre. Možete povremeno doživjeti nalet adrenalina, jer aktivira energiju bazne čakre. Ne možete održavati to u tijelu i osjećati potrebu da ga izbacite. Ljutnja je negativan izraz tog adrenalina koji se, pojačan, može pretvoriti u fizičko nasilje i agresivne požude.

Ta energija je transformirana i mi je nemamo u povremenim rafala. Sada, ona neprestano teče prema gore i dolje kroz kralježnicu, aktivirajući sve čakre. Čuli ste za kundalini energiju koja se nalazi uspavana na dnu kralježnice. Zmija se probudila i sada je energetska rijeka. Vaše tijelo je električno, pretvarajući ga u gromobran koji je spojen na planet i gornje duhovne ravnine.

Kundalini energija, iz baze kralježnice, pretvara energiju tijela u sitnije i lakše izraze. Bazna čakra se promijenila i više ne izražava ljutnju ili agresiju, jer se sada koristi kao glavna kreativna energija. Vi odmah manifestirate ono što želite i vaša prošlost se ne mora izraziti na negativan način. Vi ste se premješteni u odnos s cjelinom. Stoga, ne stvarajte ništa što može biti štetno za drugu osobu, na bilo kojoj razini. Ekstatična blaženstva, koja osjećate tokom orgazma, samo su djelić osjećaja da ste u neprekidnom iskustvu kako osnovna energija putuje do vaše kralježnice.

Kako energija putuje, ona pali čakre i dolazi preko sakralne čakre koja je prva. To je centar koji je odgovoran za seksualno izražavanje. Umjesto osjećaja seksualne energije, koncentrirane samo u tom centru, cijelo tijelo je sada u fokusu. Seks je sada pretvoren, od fizičkog zadovoljstva do duhovnog izraza koji vas na kraju stvara Universalnim sanjarom i vi doista počinjete voditi ljubav. Energija je sakralno središte koje vam daje toplinu, osjećaj blagostanja koje teče poput tople vode po cijelom tijelu.

Taj osjećaj pojačava osjetila i donosi nad-osjećaj povezanosti s okolnom stvarnosti planete Zemlje. Ta energija Zemlje hrani duše na fizičkoj razini i spaja vas s drugima događajima. Energije ovog centra vas pokreću i plešu s onima drugim stvorenim uzorkom ljubavi koji se doživljava kroz ova pojačana osjetila.

Ova interakcija potpuno transformira pitanje spola. Tu se više ne osjeća ono što se pojavljuje između dvije osobe, koje su suprotnog spola. Ekstatične emanacija je sada postala način izražavanja energije ljubavi između svih ljudi. Ta energija se može potaknuti u čin fizičkog snošaja ili može biti izražena u pokretu i plesu bića. To je energija koja vam omogućava da izrazite duhovnu ljubav na fizički način. To aktiviranje vam omogućuje da primite ljubav, a ljubav hrani i liječi tijelo. To vas vodi u središte fizičkog kretanja tijela. Ples je postao novi uzbudljiv način da se liječite i uravnotežite tijelo i duh.

Od sakralnih čakra, energija kao zmija putuje do kralježnice aktivirajući solarni pleksus, središnje sunce. Ovaj centar je mjesto osobne snage. Sa ograničenom količinom energije, koja prolazi kroz ovaj centar, ego je zaključan u igrama moći. Kada ljudi nemaju dovoljno energije Sunca u centru oni posuđuju i kradu od drugih. Neki ljudi daju svoju energiju bez osjećaja odgovornosti, a drugi je ostljaju sebično za sebe. Novac odražava jedan od izraza te snage i jasno možete vidjeti neravnotežu u raspodjeli.

U našoj stvarnosti, svatko je u potpunosti spojen na neograničenu moć Izvora, planeta i svemira. Energija Sunca omogućuje vam da imate nov i svježe pristup emocijama. Mi smo pronašli nove i uzbudljive načine, koje smo prenijeli, u smislu koji najbolje pokazuje tko smo. Kreativnost ovog centra se izražava u umjetnosti i drami, ali i šarolikim načinom života. Ne može se u potpunosti opisati osjećaj dovršenosti, blagostanja i povjerenja kada je ovaj centar je očišćen i uravnotežen. Osjećaj snage, samopouzdanja i mira će popuniti vaše JA. JA će dobiti osjećaj svoje pripadnosti, svrhe i života kroz ovaj centar. Ne treba učiniti ništa veliko da osjećate taj osjećaj dovršenosti, budite ono što jeste.

Taj osjećaj snage nije u aroganciji ili da radite na zaštitni egovog straha, nego da možete vidjeti ljepotu i snagu u svim drugima. Sa tom energijom i ambicijom možete ići više od spoznaje tko ste, jer to nije nezdrava ciljna orijentacija ili napuhani osjećaj natjecanja. Jednostavno, JA se radosno izražava i uči više o sebi kako se život odvija. Radost je iznad svega, što trenutno možete zamisliti, koja je izraženo u mnogim oblicima.

Kako se kundalini energija diže, ona aktivira sljedeće središte, srce. Srce se otvara i ljubav ovom nevjerojatnom čakrom teče van dodirujući sve kreacije. Ljubav je bezuvjetna, neograničena i besplatna. Oni od vas, koji imaju ove energije će prepoznati ovaj oblik ljubavi. To je bezuvjetna ljubav i ne morate ulaziti u partnerstvo kako bi je osjetili. Ljubav se osjeća kada pogledate na cvijet, a može biti intenzivna kao zaljubljenost kada držite novorođenče. Svugdje gdje idete imate je u interakciji, da li s drugom osobom ili jednostavno sa šljunkom na plaži – ona je nevjerojatno kreativna.

Ta ljubav kruži oko planeta i može se osjetiti u zraku koji udišemo. Dah je vrlo važan, ne samo za dobrobit fizičkog tijela, nego i za emocionalno tijelo. Svaki dah koji uzmemo nadahnjuje nas u izražavanju više ljubavi. Ta ljubav se ne ograničava na one koje smatramo našim voljenima, nego se proteže na cijelo čovječanstvo. Svi sa kojima se susrećemo dijelimo ljubav kao s nevinim djetetom. To liječi i podiže sve vibracije, vraćajući sve natrag u Izvor.

Ljudski glas je sada postao veliki dar s aktiviranjem grlene čakre. Tonska manifestacija liječi i uravnotežuje eterska tijela ljudi i planete. Velika grupa, okupljena uz jednu tonsku vibraciju, ozdravljenje sebe i Zemlje. To se ne treba doživljavati kao ritual ili posao, nego kao slavljenje života i slobode. Glasovna komunikacija se i dalje nastavlja, ali to je sada bez napetosti i straha, što još više donosi glasovnu ljepotu. Ima onih od vas koji imaju iznimno dobre pjevačke glasove, koji sidre glazbenu energiju u pjesmi. Ljudski glas vam omogućava da se zvučno izrazite bolje nego što se to može prenijeti riječima. Ovaj novi radosni oblik komunikacije vas dalje vodi u kreativne i intimane interakcije jednih s drugima.

Govoreći, onako kako znate, još uvijek to koristite kao oblik umjetnosti, ali to nije jedini oblik komunikacije. Telepatija odnosno telempathy, se naširoko koristi. Telempathy je telepatska komunikacija putem osjetljivih osjećaja. Mi smo se u prošlosti preselili iz negativnih oblika komunikacije koji zahtijevaju privatnost i tajnost. Mi smo svi otvoreni i slobodni. Možemo prenijeti poruke sa velikih udaljenosti i izraziti masivno složene koncepte u treptaju oka.

Također se izražavamo, na razini duše, pomoću svjetlosne inteligencije koje sja iznutra. Jedan pogled prenosi toliko mnogo na mnogim razinama. Možda ste ga doživjeli s onima s kojima se znate prisno. Međutim, mi to iskustvo imamo sa svima. Ovaj oblik komunikacije među ljudima nije nepoznat, nego se proteže na sve kreacije.

Kanaliziranje je također prihvaćen oblik prijenosa. Vi prepoznajete komunikaciju koja je riječima i osjeć oblikovana u oblicima, ali, za nas, ona je uzdignuta iznad toga. Dostigli smo konačan nivo izraza energije. Prijenos u slikama, riječima i osjećajima omogućuje nam da se preselimo izvan vašeg ograničenog razumijevanja u oblasti naše sveznajuće prisutnosti.

Energija koja se oslobađa iz obrva oslobađa um od ograničenog racionalnog razmišljanja. Još uvijek je racionalni um dostupan, ali ga koristitite u kombinaciji s sveznajućim energijama višeg duhovnog uma. Sve što morate učiniti je da smiriti vaše svakodnevne misli i otvorite se unutar duha, kako bi imali brz pristup bilo kojoj informaciji, koja vam je potrebna. Ta informacija može doći u riječima, slikama, osjećajima ili prenešenom energijom.

Energija prenošenja ima više zajedničkog s načinom izražavanja glazbe koja funkcioniše kao poruka kroz uobičajen mentalni proces. Ovaj prijenos omogućuje komunikaciju složenih informacija koje se javljaju između drugih energija koje žive u ovoj univerzalnoj stvarnosti. Priopćavanje informacija između vas i vanzemaljaca je uobičajeno.

Ova razmjena omogućuje čovječanstvu da zauzme svoje mjesto u svemiru i ima pristup svim informacijama koje su u njemu sadržane. Ovaj centar nam omogućuje da putujemo među dimenzijama i steknemo iskustva drugih postojanja, na drugim planatima i drugim realnostima. U vašoj sadašnjosti, možete samo doživjeti putovanja u obliku snova i vizualizacije. Mi smo se razvili, do te mjere, da možemo pristupiti svim stvarnostima svjesno praveći interakciju s njima, na način koji je stvaran u našem svijetu.

Aktiviranjem krunske čakre je izvan riječi, jer je to krajnja veza s Univerzumom. To je središte u kojem imate nevjerovatnu vezu s vlastitim Duhovnim aspektom. Nemate potrebe za vježbama da bi pristupili Duhu, jer je ta veza stalni način postojanja. To vam omogućuje da se igrate s izrazom, jer ste bez ograničenja, i niste više zarobljeni u vaš obrazac i osjećaj odvojenosti. Postajete svjesni Univerzuma kao svega ostalog. Tu među vama nema osjećaja odvojenosti i nalazite se u stvarnosti. Tu ste kao more ili ptica koja leti visoko u nebo. Mi ovo ne moramo zamišljati, jer smo postali svjesni osjećaja koji želimo doživjeti.

U toj vezi, svi ste povezani jedni s drugima na mnogostruke načine. Osjetila su povišena, promijenjena, a oči su čiste, da tako kažemo - veo su uklonjen. Velovi su programirana ograničenja koja stvaraju uvjerenje da ste u vašoj stvarnosti. Uklanjanjem tih velova, oči su u stanju čitati stvarnost na jasan i definiran način. Jarka i šarena energetska polja, koja sve okružuju, mogu svi jasno vidjeti.

Saradnja bojom, među svima, je jako uska i ima simboličko značenje koje vam omogućuje da dobijete duboki uvid u stalno mijenjanje prirode stvarnosti. Vidi se nevjerojatna interakcija između energetskih emanacija ljudi čiji se rad manifestuje na tjelesnoj energiji. To ne samo da omogućava da ozdravite, nego vam daje poravnanje kako bi se olakšala transformacija na svim razinama.

Mi takođe radimo i surađujemo s energijama prirode koje usklađuju energiju ljudskog tijela, kod biljaka, životinja i minerala. To usklađivanje je dovelo do velikog ozdravljenja na svim razinama.

Ova ozdravljenja, koja su napredovala kod posljednjih uklanjanja bolesti i negativnosti, omogućila su samostalnu promjenu i duhovnu preobrazbu. U našoj stvarnosti, mi smo olakšali planetarni pomak u vibracije. Svako shvaća da svojim radom pomaže planetarni povratak Izvoru. Kroz oči smo proširili spoznaje i pojašnjenja koja su nam bila potrebna kako bi vidjeli suptilna djelovanja svemira. Neki od nas su napravili studiju tih nevidljivih univerzalnih energija koje čine naše životno djelo. To nam omogućuje, kao vrsti, da se skladno „krećemo naprijed“.

Kako imamo sposobnost da vidimo auru i energije, također smo u stanju vidjeti suptilnu energiju bića koja dijele naš svijet. Bića drugih dimenzija možemo jasno vidjeti u stvarnosti što nam omogućava da imamo dublji nivo komunikacije s njima. To nam omogućava da fizički uočimo duhovnu prirodu zraka, mora i kopna. Komunikacija ovog vida je dopuštena i zbog toga smo prešli dugačak put da uspostavimo komunikaciju s samom planetom. Više ne vidimo sebe kao pojedince na području postojanja, nego kao zamršen i cijenjen dio prirode.

Ljepota koju vidimo našim očima je s druge strane riječi. Zamislite da uvijek gledate kroz prljav prozor na prekrasan krajolik, a zatim ga otvorite da bi to vidjeli bez prepreka i velova percepcije. Ovo je način kako Mi sada vidimo našu stvarnost predstavljenu duhovnm očima. Ljepota uzima dah. Izlasci i zalasci sunca se njeguju, poštujemo trenutke naših dana koji su pred našim očima. Boje su jarke i žive. Ono što se obično ne može vidjeti, sada se može vidjeti kroz transformaciju pogleda.

Suptilne promjene u svjetlu nam omogućuju da vidimo boje viših vibracija. UV (ultra-violetne) zrake možemo jasno vidjeti u zraku koji nas okružuje. Kada bi mogli stajati s nama, i gledati veličanstvenost izlaska, bili bi potpuno zaprepašteni! Imali bi poštovanje, ne samo za izlazeće boje, nego i za interakciju onih u zraku koji vas okružuju. Oči ne služe samo kao receptivni instrument ulaznih energija, nego kroz interakciju trećeg oka, omogućavaju projektovanje energije u vanjski svijet. Kroz naše iskustvo, koje smo realizirali, stvorili smo vidljivu stvarnost u kojoj živimo kroz oči.

Korištenjem energije naših kreativnih umova, mi smo uočili vidljive stvarnosti. Mi smo redizajnirali naš svijet uz nadahnjujuće i kreativne i načine. Vi u stvarnosti morate poslati energiju očiju u vanjski svijet kroz prekriveni veo percepcije, dok Mi, koji smo taj veo uklonili, stvorili smo jasniju stvarnost s skladnim linijama. Dakle, možemo očitovati našu stvarnost kao ljepšu.

Vi ne shvaćate da Vi stvarate vlastitu stvarnost i, stoga, mislim da je nemoguće promijeniti vaš svijet bez promjena u vašem fizičkom postojanju. U našoj stvarnosti, moguće je, uz suradnju na planetarnoj razini komunikacija s vama. To doslovno izražava naše ideje u planetarnom obliku. Sada možete razumjeti kako možete transformirati vaš svijet s usklađenim vizijama koje svi držite u sebi.

Svaki od nas ima ideju o tome kakvo bi 'Nebo i Zemlja' trebali biti. Iako smo svi jedinstveni, svi smo usklađeni s većim planom koji je dizajniran od strane same zemlje. Ako se podesimo u svoje ideje, možemo jasno vidjeti da su one gospodar i arhitekt.

Vid i sluh su takođe izmjenjeni. Ograničenja u sluhu su uklonjena što nam omogućava da doživimo pojačanu osjetljivost u ušima. To je presretno iskustvo ptica. Zvuk je vrlo usko povezan s emocionalnim i fizičkim tijelom. Kada slušate glazbu, koja na vas jako utiče, možda dobijete ideju kako zvuk utiče na fizički oblik. S velom sluha, koji je kod nas uklonjen, mi sada stalno čujemo i osjećamo učinke zvuka. Mi koristimo ovu sposobnost da stvaramo zvukove koji su skladni i služe ozdravljenju.

Zvuk i njegova ljekovita svojstva su veliki dio vaše svjetovne transformacije. Mi ga koristimo u svakodnevnom životu kako bi se uskladili i uravnotežili s energijama planete. Vi ste sada u stanju da u zajedničkom slavlju, uz korištenje zvuka i glazbe, olakšate transformaciju u velikim skupinama. Ta životna slavlja su jedan od zadivljujućih načina da doživite nevjerojatne kreativnosti zvuka i glazbe. S ovom novom svijesti, vi ćete također prepoznali zvukove koji su štetni za vaš rast.

S vašim promijenjenim osjetilima također ćete imati sposobnost da čujete i odgovoriti na zvukove koji su obično iznad sadašnjih sposobnosti sluha. Ovaj novi talent nama je omogućio da u konačnici komuniciramo s energijama i stvarnostima koje su uglavnom previše suptilne za vašu sadašnju svijest. U višim dimenzijama, vidimo kako zvukovi lete. Mnogi od vas, kroz nadahnuto aktiviranje ljudskog glasa, mogu srušiti te energije koje ih vežu za fizički svijet.

Energije i bića drugih dimenzija sada se mogu čuti i zvučno osjetiti. To nam omogućuje da proširimo naš osjećaj za realnost i stvorimo novu razinu komunikacije s drugim područjima života. Ovaj talent omogućuje nam da „uđemo“ u simfoniju Zemlje i okolnih prostora. Sve ima svoju jedinstvenost u umu, zvuk i pjesma. Možemo čuti lijepe melodije koje se stvaraju između mora i obale. Možemo čuti pjesmu o ljubavi, među ljudima, i čudesnu simfoniju kada se Sunce diže u nebo. Naš cijeli svijet je satkan od čudesnih znamenja i zvukova.

Komunikacija kroz zvuk daje nam pristup na dubljoj razini, većoj od ljubavne razmjene. Zvuk nam je omogućuje da izrazimo našu ljubav, jedni za druge, i prema Zemlji, na inspirativne načine. Korištenjem zvuka, našli smo naše pravo mjesto u šemi Zemlje i njenog izražavanja u prirodi. Glazba nam daje pristup dubokim nivoima duše koji nikada ne bi mogli biti izraženi u smislu koji bi racionalni um mogao razumjeti. Doslovno, otkrili smo jezik srca. Sa zvukom, mi stvaramo sidrenje u odnosu na Zemaljske energije. Energije tako visokih vibracija, koje stvaraju određene zvukove, daju mogućnost da se očitujemo na ovom planetu.

Naučili smo da su sve stvorene energije mogu biti otkrivene od strane jednog od pet osjetila. Učimo izraziti ljepotu osjetila, na umjetnički način, i istražiti prirodu svemira i njegove brojne dimenzije. Osjetilo okusa je došlo u novo svjetlo. U početku, bilo je korišteno kao sredstvo za razlikovanje hranjivih sastojaka, da li su otrovni ili ne.

Taj osjećaj nije razvijen na istom nivou kao vid i sluh. Sada ga koristitimo za pristup novim nivoima kako bi napravili interakciju između biljnog svijeta i nas. Mi više nemamo potrebu da ubijamo životinje za naš opstanak. Jedenje nije samo oblik preživljavanja fizičkog tijela, nego je ugodna razmjena između naše svijesti i različitih vrsta. Kada jedemo jabuku, imamo pristup velikom skladištu informacija iz svijesti jabuke i njenog Izvora, stabla. Također, našu svijest dijelimo s jabukom.

Dakle, stvara se dvosmjerna razmjena informacija. Jedenje je preuzelo potpuno novu ulogu. Velika pažnja se posvećuje pripremi i uzgoju hrane. Svijest se ne uklapa samo u fizički okus sastojaka, nego i na skladištenje energije iz hrane. Moguće je podići razinu svijesti kroz pripremu i jedenje određene hrane. Ima onih, od nas, koji su u svom životnom radu otkrili tajne biljnog carstva.

Oni su mješanjem i kombiniranjem energije iz biljaka stvorili, ne samo obrok koji je ukusan i hranjiv, nego koji takođe daje iskustvo i podiže svijest. Jedući biljke na ovaj način, mi se doslovno mijenjamo iznutra prema van. Uz čišćenje negativnih materija, i uklanjanjem negativnosti, mi smo mnogo više osjetljivi na područjima okusa. Suptilne promjene u svjetlu imaju veliki utjecaj na nas i hranu.

Podizanjem naše vibracije, također je pojačana osjetljivost kože. Imamo mnogo razina osjeta i dodira. To nam omogućava uklanjanje ograničenja koja su postojala među ljudima. Ta mogućnost, da osjećamo dodir, odgovaramo snagom misli i namjerom. Moguće je fizički osjetiti misli ljubavi. Ovaj nivo dodira i osjeta nam daje pristup mislima i osjećajima drugih.

Mi ne samo da možemo osjetiti toplinu sunca, na našoj fizičkoj koži, nego osjećamo duhovnu ljubav. To nam omogućava komunikaciju, na dubok i intiman način, kroz osjećaj dodira. Otuđen osjećaj koji smo, kao ljudi, u 3D uvijek imali jedni za druge, je nestao. Živimo u svijetu u kojem još uvijek prihvaćamo i primamo fizički dodir. Izraz ljubavi se slobodno daje i uveliko razmjenjuje putem dodira.

Takvo iskustvo ljubavi nije ograničeno samo na ljude. Naklonost se odnosi i na životinje, biljake i planetu, sve doživljavamo s ljubavlju. Ovaj pojačano osjetljivo vođenje ljubavi dostiglo je neslućene nivoe u vašoj sadašnjosti. Mi razmjenjujemo naše energije sa velike udaljenosti. Naša ljubav nije više ograničena na one suprotnog spola i iste vrste. Možemo razmjenjivati ljubav; sa drvetom, cijelom planetom, pa čak i svemirom. Naposljetku, ovaj oblik razmjene ljubavi je norma u Univerzumu.

Ovi novi darovi dodira su odgovorni za ozdravljenje na svim razinama koje se mogu izraziti fizički. Proučavanjem anatomije i masažom tijela je uveliko povećana njegova vrijednost. To nije samo način liječenja, nego i razmjena energija između duša.

Otajstvo dodira i plesa je jedinstveno. To je stvorilo nove i uzbudljive načine ozdravljenja i ponovno nas izjednačilo u velikim skupinama. Ples nije više pojedinačno tjelesno iskustvo. Možemo pristupiti informacijama iz stabla kroz jednostavno stavljanje ruke na njega. Koristeći ovaj novi osjećaj, možemo dijagnosticirati bolesti i neravnotežu. Veliki iscjelitelji, s kombinacijom duhovne ljubavi i osjetljivosti, na dodir liječe duboke razine boli.

Ovaj pojačani osjećaj vam omogućuje da osjećate fizičku energiju koja je inače za vas nevidljiva.
 Nazad na vrh »
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 07 Jul, 2011 11:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

CIVILIZACIJA SVETLOSTI
Galaktičke objave :
- prevedene -
http://civilization-of-light.com/

Very Happy
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 07 Jul, 2011 11:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na engleskom :

Galactic Channelings - English
http://galacticchannelings.com/english/

Smile
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 08 Jul, 2011 10:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Speaking of that.... evo jedan "mali" izvod iz Štajnerovog predavanja, gdje se spominje medijumstvo kao takvo (kakvo?!):

U Kozmosu imamo mnogo bića što pripadaju različitim regijama. U regiji gdje se susrećemo s mrtvima i možemo ih slijediti za 10, 20 ili 30 godina nakon smrti, sve dok ne napuste tu regiju, može se naći mnoštvo bića, koja su nesumnjivo stvarna, ali koja su nepercipirajuća ljudima, kada uđu u ovaj naš fizički svijet. Najbolje se mogu opisati kao određena vrsta elementarnih bića. Kada, stoga, pratimo mrtve, kada prođu kroz vrata smrti, ulazimo u svijet naseljen svim vrstama elementarnih bića obdarenih oblikom, koja stvarno pripadaju tom svijetu. Možemo zato reći, sve dok ta bića pripadaju tom svijetu, ona trebaju u stvarnosti koristiti samo sile koje pripadaju njemu. Sada, među tim elementarnim bićima mogu se naći neka, koja ne ograničavaju svoje aktivnosti na njihov vlastiti svijet, već promatraju ljude kada npr. pišu, i koja prate sve aktivnosti u svijetu ljudi između rođenja i smrti. Mi smo konstantno okruženi takvim bićima, koja promatraju naše aktivnosti.

Ta uloga promatrača nije toliko štetna po sebi, za suštinu cjelokupnog plana; kada se opisuju svi svjetovi koji graniče s našim vlastitim, svijet u koji ulazimo odmah poslije smrti, svijet gdje kontaktiramo mrtve mnogo desetljeća nakon smrti, svim tim svjetovima manjka sadržaj svega što čovjek steče kroz njegovu vezu s fizičkim svijetom. U tom svijetu mrtvih nema npr. niti pisanja, niti čitanja; nema aviona, motornih automobila ili sl.

Ne možemo reći da mi ovdje, na Zemlji, konstruiramo motorne automobile, pišemo, čitamo knjige, a da u svemu tomu Anđeli ne učestvuju. Ne možemo reći da sve te stvari nemaju značaj za Kozmos u cjelini. Činjenica je da su ta bića, koja sam maloprije opisao, „akvizirana“ od svijeta koji graniči neposredno s našim. Ona moraju držati na oku aktivnosti čovjeka. Iz drugih svijetova ona su zadužena misijom bivanja u vezi s ljudskom prirodom i očuvanja onoga što su naučili u tom polju, za buduća vremena.

Kao ljudska bića, u mogućnost smo da prenosimo našu karmu iz jednog života u slijedeći, isto tako i rezultate vanjske kulture pod našom karmom. Možemo prenijeti, iz nekog prijašnjeg života u drugi, naša iskustva povezana s motornim automobilom, ali ne i konstrukciju auta. Ne možemo prenijeti iz jednog života u slijedeći nešto što je nastalo samo od zemaljskih sila. Zato, u smislu civilizacije, ljudska vrsta je postavila temelje nečega što bi se moglo izgubiti, ako druga bića ne dođu u pomoć. Ta bića o kojima sam govorio su „razvijena“ zbog očuvanja za budućnost onoga što čovjek ne može prenijeti iz jednog života u drugi.

Budući da je u prošlim vremenima bilo najteže za mnoga od tih bića da izvrše svoje zadatke, mnogo toga što je bilo otkriveno u drevnim vremenima izgubljeno je za čovječanstvo. Ono što želim istaknuti je da smo okruženi bićima koja su, u skladu s kozmičkim planom, zadužena da prenose u budućnost ono što čovjek osobno ne može prenijeti iz jednog života u drugi, osobito npr. sadržaj naših knjižnica. Duhovna bića s kojima je čovjek izravno u kontaktu ne mogu to učiniti, kao što ni mi kao ljudska bića to ne možemo učiniti. Ta bića se moraju uključiti u svoju službu drugima, koji su dugo odvojeni od njih, koji su iskusili totalno drugačiju evoluciju od duhovnih bića povezanih s čovjekom. Ta bića sa svojom drugačijom evolucijom nazvao sam u svojim knjigama Ahrimanska bića. Zahvaljujući njihovoj drugačijoj evoluciji, ima slučajeva gdje dolaze u kontakt s nama, kada, npr., izgrađujemo motorni automobil. To su bića koja mogu s moći njihovih Ahrimanskih kozmičkih sila razumjeti modernu tehnologiju, kao što je konstruiranje motornog automobila. Ona prenose za buduća vremena tehnička postignuća civilizacije, koja čovjek ne može prenijeti iz jedne inkarnacije u slijedeću.

S tom informacijom na raspolaganju, sada smo u poziciji da opišemo što medij zaista jeste. Moramo, naravno, razlučiti medij u širem smislu i medij u doslovnom smislu riječi. Uzimajući izraz „medij“ u širem smislu, mi smo svi mediji u osnovi. Mi smo svi bića duše i duha, prije nego se inkarniramo da živimo ovaj život između rođenja i smrti. Naša duhovna jezgra se inkarnira u fizičko tijelo. Fizičko tijelo je posrednik za aktivnosti duše. Uzimajući riječ „medij“, tada, u širem smislu, možemo reći da je svako biće u neku ruku medij. To nije značenje koje pripisujemo izrazu „medijska vrsta“ u normalnom smislu. U svijetu između rođenja i smrti, medijska osoba je ona koja ima razvijene određene dijelove mozga, na način da se može izolirati od svog totalnog bića. Tako, ponekad, ti dijelovi mozga koji podupiru Ego-aktivnost osobito, ne služe više kao temelj za Ego-aktivnost.

Kada mi sebi kažemo “Ja”, kada smo potpuno Ego-svjesni, ta svjesnost je ukorijenjena u posebnim dijelovima mozga. Ti dijelovi mozga su od medija izolirani i, umjesto ljudskog ega, određeni entiteti, razreda koji sam upravo opisao, osjećaju nagon da se uvuku u te dijelove mozga. Takav medij onda postaje vozilo onih bića čija je prava funkcija postignuća civilizacije prenositi u budućnost. Kada ti entiteti zaposjednu mozak, iz kojeg je, u određeno vrijeme, ego odsutan, oni osjećaju neodoljivu žudnju da se smjeste u mozgu. I kada je medij u stanju transa, kada je mozak izoliran, entiteti ove vrste koji su predmet Ahrimanskih utjecaja i čija funkcija je prenositi postignuća civilizacije u budućnost, uvuku se u mozak. Umjesto da je nositelj ljudskog ega, takav medij je, privremeno, vozilo elementarnih bića koja zanemaruju svoju dužnost u Kozmosu. Želim da uzmete sasvim doslovno ovaj izraz: biće koje zanemaruje svoju dužnost u Kozmosu.

Dužnost takvog bića je promatrati kako čovjek piše. Čovjek piše sa snagama koje su ukorijenjene u onim dijelovima mozga o kojima govorim. Umjesto samo promatranja, što je normalna praksa, ta bića su stalno na osmatračnici za medijski mozak koji može biti izoliran. Zatim se u njega uvuku i predstave u suvremenom svijetu ono što su ih njihove opservacije naučile o umjetnosti pisanja. Dakle, uz pomoć medija oni u sadašnjost projektiraju ono što, u skladu s njihovm misijom, trebaju prenositi u budućnost. Medijstvo počiva na činjenici da ono što će postati buduća sposobnost je već sada razvijeno na nejasan i kaotičan način. To je porijeklo proročkog dara medija i fascinacije koju imaju za druge. Zaista je njegovo djelovanje savršenije nego od današnjeg čovjeka, ali je uvedeno od bića na već opisani način.

Baš kao što bunika posreduje astralnom svijetu — djeluje kao medij za određene astralne sile koje apsorbira u svoj plod — tako je i ljudsko biće preko svog posebnog tipa mozga medij za ona elementarna bića koja u neko buduće vrijeme moraju imati udjela u našoj civilizaciji, jer čovjek ne može sve prenostiti od jednog zemaljskog života do drugog. To je prava tajna medijstva — zaposjedanje od bića određenog ranga.

Sada možete zaključiti da su ta bića, u jednu ruku, stvarne kreacije Ahrimanskih bića. Ahrimanska bića postoje u Kozmosu i posjeduju inteligenciju daleko superiorniju onoj od čovječanstva. Kada susretnemo Ahrimanska bića u svijetu koji graniči s našim vlastitim ili ih, pošto smo stekli uvid, susretnemo u fizičkom svijetu isto tako, zaprepašteni smo njihovom golemom, izvanrednom inteligencijom. Njihova inteligencija doseže daleko iznad one od ljudske vrste. I prvo ih naučimo poštovati kada shvatimo kako su beskonačno inteligentni. Nešto od te inteligencije prelazi u njihovo sljedbeništvo, elementarna bića koja se uvlače u medijske mozgove, pa se na taj način mogu otkriti značajne informacije preko medija. Možemo naučiti mnogo toga od velike važnosti, posebno ako smo s potpuno razvijenom svijšću prisutni onome što komuniciraju. Kada ispravno razumijemo prirodu i ustrojstvo duhovnog svijeta, ne možemo poreći da mediji mogu priopćiti mnogo autentičnih informacija. Premda od njih mnogo važnog možemo naučiti, to nije pravi put do duhovnog znanja.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Jul, 2011 14:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.1415926535... ::

... Ti dijelovi mozga su od medija izolirani i, umjesto ljudskog Ega, određeni entiteti, osjećaju nagon da se uvuku u te dijelove mozga....
Kada ti entiteti zaposjednu mozak, iz kojeg je, u određeno vrijeme, Ego odsutan, oni osjećaju neodoljivu žudnju da se smjeste u mozgu.

Ovo je ujedno i rizik od channelinga, stanja transa, pa čak i duboke meditacije.
Potreban je veliki oprez.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Jul, 2011 14:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dušan ::
Na engleskom :

Galactic Channelings - English
http://galacticchannelings.com/english/

Evo i prevod sajta:
http://galacticchannelings.com/hrvatski/index.html
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 09 Jul, 2011 15:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

3.1415926535... ::

... Ti dijelovi mozga su od medija izolirani i, umjesto ljudskog Ega, određeni entiteti, osjećaju nagon da se uvuku u te dijelove mozga....
Kada ti entiteti zaposjednu mozak, iz kojeg je, u određeno vrijeme, Ego odsutan, oni osjećaju neodoljivu žudnju da se smjeste u mozgu.

Ovo je ujedno i rizik od channelinga, stanja transa, pa čak i duboke meditacije.
Potreban je veliki oprez.

wow - konacno!

pa, naravno da treba biti TOLERANTAN a ne INSISITARI NA SVOM KANALU,

KAO - JEDINOJ ISTINI, ZA SVE!!!

I OVO JE KANALISANO MNOGO PUTA.

A opet se neki jako cvrsto drze SVOJIH KANALA, ili svog jednog kanala KAO - JEDINE ISTINE, pa dolaze i u sukobe sa kanalisanjem drugih.

Pitanje je: KOLIKO KANALISANJA IMA NA OBJAVAMA???

A jos teze pitan je je, KAKO ZNAMO DA MOJE RECI, TVOJE, ILI BILO CIJE, na forumu caskanja,
NISU NECIJA - KANALISANJA?

Svasta se ovde citira, po forumima, SVAKAVI KANALI, ili se meni pricinjava.
pa i da, Alexovi, dakako.

zato se alex ne drzi ZDRAVO ZA GOTOVO ISTINA, t.j. i nema bas mnogo ISTINA, nego razmatranja.

OPREZ, DAKAKO.

Pogotovo kada ne znamo da iza nas STOJI NEKO, jer ne verujemo, ne vidimo,

SAKRIVENE.

sto rece Mihajlo, ahahaha... kanalisanje...

MNOGI CE DA SE - IZNENADE... USKORO... kada spoznaju sta CUVAJU I BRANE, u dubini svog bica,

verujuci u svoju Bozansku iskru, a lupajuci samre neistomisljenicima,

sve u RAZNIM FORMAMA - STRAHA.

Jer strah ima razne forme, a jako malo ljudi se suocava SA SVOJIM STRAHOVIMA.

I - DEMONIMA, naravno.

projektujuci ih - na druge. ( sebe)

vreme je SAMOSPOZNAJE, a sva kanalisanja nam samo sluze za to.

kao, uostalom, i sve ostalo.

stvar je samo - STA MENE... PRIVLACI?

KOJI KANAL?

I sta mi on - radi.

sasolji ego, ili pomaze...

a to je vec stvar POJEDINACA.

nema bezanja, JER

NISMO UGROZENI

NIKADA BIT NIJE NI MOGLA DA BUDE - UGROZENA!

Ugrozeno je samo nase poimanje VISESTRANOSTI ili barem DVOSTRANOSTI, u linearnom vremenu.

i = PRIHVATANJE, SVEGA, dakako.

tako da - oprez, koga citiramo... pogotovo - KOME TO SLUZI.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 10 Jul, 2011 11:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

JAMES McKANNEY – Kometa Elenin nije pretnja

Comet Elenin nije prijetnja za Zemlju, moje ime i rad u vezi s električnom prirodiom kometa i sunčevim sustavom oteli su vladi podlogu za dezinformacije i mogućnost divljih tvrdnji o Cometi Elenin. Ovi postovi su na web stranicama i blogovima, a mnogi su profesionalno prikriveni na youtube-videu, kako dolaze od "prosječnih ljudi" poput mene i Vas. Mnogo puta su iznošene priče od strane "profesionalnih astronoma", koji rade za UN, koji su "tvrdili" gluposti u svojim pričama....

Neki tvrde da su razgovarali s vanzemaljcima u vezi rada "McCanney-a", lutajući i potpuno iskrivljujući istinu.... Neki tvrde da će Comet Elenin uzrokovati sve vrste katastrofe, u ovoj vremenskoj liniji, navodeći i datum, dok neki tvrde da bi se ljudi trebali premjestiti na neke "sigurne web stranice", ali ipak na ovim stranicama ljudi su pronašli vezu da svi dolazimo iz istog mjesta ...

Dopustite mi da kažem savršeno i jasno, Comet Elenin je mali komet koji vjerojatno neće biti ni viđen od strane većine ljudi, jer je tako mala. ... No, neko, (neka grupa) je potrošila, i još troši, puno vremena i novca da bi stvorila veliki problem iz potpunog ne-problema...

Pravo pitanje je; zašto se sve dezinformacije i ostale "date" korelacije propagiraju na internetu i sada na glavnim medijima. Jasno je da velika skupina ljudi, koji stoje iza toga, stvaraju veliki pritisak kod ljudi...

Zatim, jasno je da su te dezinformacije plasirane u NASA stilu, i da su mediji u vlasništvu "bijele kape", (NASA "dobro dečki") koji vas kao žele spasiti. Ipak, ja vam kažem da ne slušate sve te bljuvotine na internetu, koje direktno iskrivljuju moje ime i rad, i koji je, kao što sam rekao, sasvim pogrešno interpretiran i orkestriran od „posade“ koji su to godinama učili, baveći se metodom dezinformacija.

Drugi povezuju to lažno izvještavanje s mogućim NASA-inim vodstvom (NWO i ostali), te skupinama koje stvaraju šemu za lažni scenario i vanzemaljsku invaziju sa ciljem zastrašivanja javnosti ...

Ja nemam ništa sa bilo kojim od tih izvješća, i samo da ponovim, moji radovi su posve jasni. Moje djelo, u vezi kometartne osi i električne prirode Sunčevog sustava, pokazuje da kometa Elenin nije nikakva prijetnja za Zemlju. Naglašavam da ne nasjedate na lažna izvješća o Cometi Elenin i mnogim srodnim temama koje će se najvjerojatnije nastaviti u jesen 2011, kao na filmu „2012.“. Ove jeseni će biti izbačene sve vrste divljih i neznanstvenih (ali će znanstveno zvučati) obavještenja o propasti i konačnom zemaljskom uništenju ...

Ovo se čudno podudara s preuzimanjem javnih komunikacija od strane kontrolora, o čemu će javnost, preko Obame, uskoro biti obavještena nakon hitne izrade paketa centraliziranih zakona, od strane domovinske sigurnosti FEMA, gdje će se u osnovi staviti šapa na sve medije...( 1984.) ko živ, ko zdrav u SAD-u ...

Tako završavam ova objavljivanja navodeći još jednom da nemam veze s lažnim izvještajima koji se propagiraju na svim frontama ...

To također otvara mogućnost da svaki luđak i varalica na internetu iskoči iz oblaka praveći probleme mnogim ljudima koji su na početku buđenja iz dubokog mentalnog sna... Ja sam svaki tjedan domaćin komercijalne slobodne radio emisije koja se bavi REALNIM pitanja znanosti i educira javnost o tome kako prepoznati i razumjeti politiku znanosti, tako onda možete početi da shvaćate pravu prirodu znanosti i zašto postoji takav napor kako bi se javnost krivo informisala o znanosti i astronomiji, koja dolazi iz onoga što ja nazivam "Tier 2".

NASA-znanost je na internetu baražno u zasjedi (mnogi dobivaju potporu od vladinih izvora narušavanjem stvarnih napora nekoliko pametnih umova koji postoje u svijetu danas) ... Ekstremni napor je napravljen od strane "kontrolora" da svugdje otupljuju javnost, navodeći ih na javno obrazovanje i masovne medije ...

Počet ćete razumjevati i čitati između redaka, kako budete slušali moja objašnjenja, koja su svaki četvrtak navečer, a izvještaji su dostupni na mojim web stranicama ("tjedni radio show arhiva pod-stranica")...

Ja takođe pružam informacije o tome kako pripremiti život za ono što ja nazivam "više razine" ... Nastavite s redovitim svakodnevnim životima, ali budite spremni na osnovnoj razini da brinete o Vama i Vašoj obitelji ...

Moja web stranica vam objašnjava šta je potrebno (bez zvonjave i zviždaljki) pripremiti za ono što ja nazivam "osnovni životni scenarij" ... Ja ga ne nazivam "preživljavanje", jer to implicira mnogo loše konotacije - ja to zovem "zdrav razum i priprema" ... To je isto kao spremiti se za prirodne katastrofe, kao što su poplave, požari ili tornada, gdje je izazvano od strane čovjeka, prirode ili samog Kosmičkog procesa....

Trebat će vam čista voda, osnovna hrane i dobre informacije ... Taj događaj može trajati dan ili tjedan, mjesec dana ili dulje ... Sve stavke koje sam stavio na stranici kao potrebne za život treba koristiti svaki dan, živeći zdrav stil života ... Budite sigurni, i čuvajte se laži "dobar & loš momak" - dezinformacije da će doći do vas od sada pa u budućnosti ... Budite sigurni u sebe i slušajte moj tjedni radio show, a izvještaji iz prošlosti se nalaze u arhivi - posjetite moju web stranicu...

Jim McCanney
 Nazad na vrh »
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 22 Avg, 2011 18:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

citat:
„KLASIK ZA NOVE ČITATELJE
Umberto Eco prerađuje 'Ime ruže' u jednostavniji roman

Datum objave:
19.08.2011 13:33
Autor: tportal.hr/Hina

Talijanski romanopisac, esejist, filozof i lingvist Umberto Eco odlučio je prepraviti svoj slavni roman 'Ime ruže' i objaviti novu verziju, kako bi ga približio suvremenom čitatelju.

Nova će se verzija tog kultnog trilera smještenog u 14. stoljeće, odlikovati 'laganijim' odlomcima i osvježenim jezikom, kazao je Eco u razgovoru za talijanski dnevnik 'La Repubblica'.

Pisac knjigu želi učiniti kompatibilnijom s novim tehnologijama i dostupnijom suvremenim generacijama čitatelja kako bi je lakše razumjeli i čitali i oni koji čitaju preko digitalnih pomagala, a kojima je originalna verzija prekomplicirana za čitanje zbog pregustog jezika i predugačkih odlomaka.

Kao datum objave nove verzije romana izvorno objavljenog 1980., određen je 5. listopada, ponovno u izdanju izdavačke kuće Bompiani. Roman je nakon objavljivanja odmah postao pravi bestseler te je preveden na više od 47 jezika svijeta, a samo u Italiji prodan je u šest i pol milijuna primjeraka. Jedan je od ključnih 100 književnih naslova dvadesetog stoljeća.

Godine 1986. francuski redatelj Jean-Jacques Annaud snimio je i njegovu filmsku verziju sa Seanom Conneryjem i Christianom Slaterom u glavnim ulogama.“
završen citat

E, pa sada, ja znam da sam „zaostala“ u razvoju ali što puno je, puno je!
A, da Eco preradi i „ Il pendolo di Foucault“ oliti Fukoovo klatno i to bez suvišnih objašnjavanja tko bi cij. gosn. Foucault ?
Doduše, potrebno je biti u trendu bez obzira bio to chanelling, što bi po našku bilo kanaliziranje, nikada mi se nije dopadao taj prevod, dođe mu ki otpadni kanal, no, dobro, orbovi vaki i naki, duhovne grupacije predznaka ovog i onog, pa kada sve to lepo promučkamo u šejker dobijemo tako lepi napitak da ni sami neznamo da li da plačemo od radosti ili od žalosti.

Možda je najmudrije da samo promatramo?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33136 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89965 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29752 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34093 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42750 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)