NUMEROLOGIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
majra

Pridružio: 24 Jul 2010

Poruka Poslao: 30 Nov, 2010 11:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

aki ::
Link za piramidalnu numerologiju
http://www.goranpinosavac.com/

Hvala ti Aki,a ,ali sta se desava,ako ime i prezime ima vise od devet slova ,zatim kako se tumaci ,trouglovi piramide ili redovi ,veoma bi mi znacilo objasnjenje. Confused
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Pridružio: 31 Maj 2010

Poruka Poslao: 01 Dec, 2010 00:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majra ::

Hvala ti Bradati Simche! Very Happy

Nema na cemu i drugi put Smile

aki ::
Link za piramidalnu numerologiju
http://www.goranpinosavac.com/

Hvala ti Aki,a ,ali sta se desava,ako ime i prezime ima vise od devet slova ,zatim kako se tumaci ,trouglovi piramide ili redovi ,veoma bi mi znacilo objasnjenje. Confused

hmm...zaista drugaciji sistem nego shto sam do sada radio...ali mogu da ga ispratim bez problema.
zato shto tumachim jedno slovo imena po periodu od jedne godine...pa kada se dodje do kraja onda se ime ponavlja...
a ovde je jedno slovo ciklus od 9 godina.(kada sam video pomislih woooowwww chovece !!!!!!) Smile
pa ako cemo po ovoj logici trenutno navedenih stvari za piramidalnu numerologiju tumachi se sve,i redovi i trouglovi.

moze ime da ima i 11 slova...time ce trougao biti mnogo mnogo veci...e sad kakva je sudbina coveka ko zna dokle ce dogurati ,ne mora da znaci da treba proci sve kodove...
sve zavisi od aspekata trouglova...mada i tu ne mozecovek biti 100%siguran ima mnogo kombinacija...
u primeru je navedeno da je smrt usledila u 80-81 godini...
u tom trenutku glavni aspekat u piramidi je bio broj 4(13)..ok ako protumachish totalno razumljivo...
ako mene pitash ,mogao je tu da bude i 9 pa da bude kraj zivota,
moze biti cak i 5 ili 8 ali bi okolnosti bile mnogo chudne.tipa nesreca na putu ili na poslu ...da ne zalazim u detalje...

e sad, lepo je chovek objasio kako se tumachi period...npr kada covek udje u 19 godinu zivota, tako se aktivira aspekat 3 slova u imenu (9+9+9)
pa prvo tumachish to trece slovo imena...pa broj ispod prve male piramide (tumacenje 2 slovo i 3 slovo imena svedesh na jedan broj)
pa protumachish tu piramidu
pa onda taj ceo red...tako se gleda zivotni put osobe u tpm periodu.

AKI HVALA ZA LINKOVE JOS JEDNOM Thumbu
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
aki
Iskušenik

Pridružio: 04 Nov 2010

Poruka Poslao: 01 Dec, 2010 10:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema na čemu!
 Nazad na vrh »
majra

Pridružio: 24 Jul 2010

Poruka Poslao: 01 Dec, 2010 18:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Bradati Simche,pa ti si GENIJE,pa sad si mi otvorio vidike sto se tice numerologije,ali naravno moram jos mnogo da ucim ,ovo si mi jako lepo objasnio,nadam se da ces na ovu temu pisati jos,jer me ovo jako zanima! Yaysmile veliki pozdrav za tebe,a naravno i za akija koji je poslao ovaj link.
 Nazad na vrh »
aki
Iskušenik

Pridružio: 04 Nov 2010

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Bradati Simche,pa ti si GENIJE,pa sad si mi otvorio vidike sto se tice numerologije,ali naravno moram jos mnogo da ucim ,ovo si mi jako lepo objasnio,nadam se da ces na ovu temu pisati jos,jer me ovo jako zanima! Yaysmile veliki pozdrav za tebe,a naravno i za akija koji je poslao ovaj link.

Pozdrav od mene. Zaboravila sam da stavim ovaj link
http://arhiva.net.hr/webcafe/numeroteka/page/2008/11/03/0251006.html
Na njemu je deo knjige Numerološki kalendar poznatnog hrvatskog numerologa Milivoja Lassića.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90004 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29765 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42386 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30283 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11262 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25602 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)