NUMEROLOGIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 16:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Srela sam magične kvadratiće Very Happy

No ponekad kad imam više vremena mogu da se time bavim a realno to je retko jer zahteva previše vremena kada se prispoji kompletnoj numero karti.Stoga kad budem imala više vremena možda se i bavim detaljnije,no smara me sama ta kvazimistična upotreba reči magični kvadrat,jer je realno u pitanju čista matematika. Smile
 Nazad na vrh »
Dragon White
Iskušenik

Pridružio: 05 Jun 2010

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 16:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[/quote]

Pošto ti dvojke dominiraju preporučujem za početak.
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=56705#56705
A kasnije kad odvojim vremena ću ti detaljno napisati ti samo reci hoćeš javno ili privatno. Very Happy[/quote]

Hvala najljepse Bela Galakticka Damo! Moze i javno i privatno, kako god da ti odgovara! Veliki pozdrav za tebe!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dragon White
Iskušenik

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 16:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uzgred rodjena sam famoznog 11.septembra Smile
 Nazad na vrh »
whitesnake
Iskušenik

Pridružio: 22 Jun 2010

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
Srela sam magične kvadratiće Very Happy

No ponekad kad imam više vremena mogu da se time bavim a realno to je retko jer zahteva previše vremena kada se prispoji kompletnoj numero karti.Stoga kad budem imala više vremena možda se i bavim detaljnije,no smara me sama ta kvazimistična upotreba reči magični kvadrat,jer je realno u pitanju čista matematika. Smile

Uh, nisi me razumela. Nisam mislila ne te magicne kvadrate. Mislila sam na madgicnu resetku (ne znam zasto je tako zovu) u numerologiji. Dakle, to je resetka u koju unosis brojeve odredjene osobe i na osnovu te resetke imas uvid s kim imas posla...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragon White ::

Hvala najljepse Bela Galakticka Damo! Moze i javno i privatno, kako god da ti odgovara! Veliki pozdrav za tebe!

Ma ja kako tebi odgovara! Very Happy
Nego pišem uskoro. HI!

whitesnake ::

Uh, nisi me razumela. Nisam mislila ne te magicne kvadrate. Mislila sam na madgicnu resetku (ne znam zasto je tako zovu) u numerologiji. Dakle, to je resetka u koju unosis brojeve odredjene osobe i na osnovu te resetke imas uvid s kim imas posla...

E pa ja to tako ne radim,ili numerisanje ne zovem rešetkom! Razz
 Nazad na vrh »
whitesnake
Iskušenik

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 17:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, vidim da se nisi srela sa resetkom.

Pitagora je takodje koristio ovu resetku u numerologiji. Postoji odredjeni nacin kako se ona popunjava. Moze se naci po nesto na netu o tome, ali jeko siromasno...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 17:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, vidim da se nisi srela sa resetkom.

Pitagora je takodje koristio ovu resetku u numerologiji. Postoji odredjeni nacin kako se ona popunjava. Moze se naci po nesto na netu o tome, ali jeko siromasno...

Ma u redu ako ti koristiš rešetku. Postavi je slobodno da i ja nešto novo naučim. Very Happy

A ja koristim tablicu zbrajanje,plan izražavanja,vrhunce,izazove, itd. Smile
 Nazad na vrh »
Dragon White
Iskušenik

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 18:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moze onda javno, beskrajno mnogo sam ti zahvalna zbog toga! Smile Veliki pozdrav jos jednom!
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

whitesnake ajde da mi otkriješ rešetku Smile ne se stidiš Cool
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

292

Dragon White

Dve dvojke intenziviraju uticaj I snagu Dvojke.
Sklona si usamljenosti I mirnom životu,Mesec izuzetno utiče na tebe Dvojka ima dve polovine koje su vezane za mesečeve faze,pun Mesec i mlad Mesec,naš Um isto tako ima Dve polovine i to sreću i tugu(pozitivna I negativna osećanja itd.itd...dualna priroda...) , obrati pažnju na vreme kada raste Mesec i kada opada videćeš kakvo ti je raspoloženje,može ti koristiti. Wink
Pošto je dominantna dvojka ti si često sklona sanjanju,mašti,nestalne si prirode,I postoji verovatnoća da od života ponekad praviš iluziju...takođe si jako emotivna,senzualna,neodlučna u mlađim godinama,nesigurna .Kod tebe je nadsve izražena moć šestog čula iliti instinkta,a volja ti je slaba stoga treba da se paziš ljudi sa hipnotičkim mogućnostima jer te lako mogu pokoriti,ako im se otvoriš,no devetka u generacijskom broju ti daje “gard” kojim se štitiš.Uobraženje ti može puno pomoći ako ga dovoljno jasno razviješ,mislim imaš potencijal pa bi mogla da probaš.
Možeš povremeno imati viđenja budućih događaja,moć predosećaja,I posebnu vezu sa nevidljivim svetom kroz snove koju su ti jako interesantni,kad ih zapamtiš.Skromna si ali I ćudljiva, umeš biti bezvoljna I neodlučna kad je neophodno da se upustiš u ”borbu”! Razz
No ti si i dobra sakupljačica znanja, oprezno barataš sa detaljima, sortiraš i vešto slažeš najsitnije delove u Celinu. Tvoja Snaga leži u tvojoj blagosti stoga je razvijaj.
Tvoja Duša može biti obojena predivnom lepotom i toplinom iako si melanholik,i sanjar,koji je promenljiv i usporen.Od predaka nasleđuješ dosta i dobrih i loših osobina ALI ti BIRAŠ koje ćeš HRANITI.Kao ženi izloženo ti je područje materice i jajnika i moraš posebno kontrolisati taj predeo kako ne bi došlo do ozbiljnih problema.Takođe pazi kičmu,stopala i hipofizu.
A za još detaljnije bih ti morala uraditi celu kartu i uzeti sve podatke,jel i mene smara ovako parcijalno ...no nemam vremena jer bi ti se dva dana morala posvetiti.Zato sam i izložila dosta toga pa da oni koje zanima sami sklapaju mozaik.A još ću neke stvarčice napisati...
 Nazad na vrh »
Dragon White
Iskušenik

Poruka Poslao: 26 Jun, 2010 22:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
292

Dragon White
Možeš povremeno imati viđenja budućih događaja,moć predosećaja,I posebnu vezu sa nevidljivim svetom kroz snove koju su ti jako interesantni,kad ih zapamtiš.
No ti si i dobra sakupljačica znanja, oprezno barataš sa detaljima, sortiraš i vešto slažeš najsitnije delove u Celinu. Tvoja Snaga leži u tvojoj blagosti stoga je razvijaj.
Kao ženi izloženo ti je područje materice i jajnika ...

Mjesec ima mnogo jaci uticaj na mene nego sto se cini, jer sam i u podznaku Rak sa naglasenim cetvrtim poljem. Mjesec mi je tako aspektovan da i u natalu ukazuje na neobicne snove, vidjenje buducnosti kako sama kazes i toga zaista ima. Sve navedeno je tacno, a posebno ovaj izdvojeni dio. Rodjena u zaku Djevice...sortiranje, sakupljanje znanja...ma sasvim se poklapa i sa natalnom kartom i sa mojim osobinama Smile Hvala lijepo! Zaista si cudesna! Imas li nekakve preporuke za numerolgiju? KOje knjige su mi potrebne, imam neke dvije koje su isuvise uopstene pa nisam pretjerano zadovoljna onim sto sam u njima nasla, a voljela bih vise procaprkati po tome Smile Ako mozes kazi mi sta da trazim, koju literaturu , da ne lutam mnogo Smile Jedva cekam naredni tvoj redak Smile Pusa i pozdrav, uljepsala si mi vece ovim tumacenjem!
 Nazad na vrh »
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Pridružio: 31 Maj 2010

Poruka Poslao: 27 Jun, 2010 00:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

mislish li na kartu brojeva??? (tako sam barem ja nauchen da je zovem)

kada na kvardatu 3x3 stavish kolicinu brojeva koje nosi nechiji kod rodjenja i vidish
energetske potencijale osobe.

npr imash osobu rorjenu 17.5.1982

gleda se sa teblice:

3 [ 6 [ 9
2 [ 5 [ 8
1 [ 4 [ 7

pa kaze (iz koda 17.5.1982 )

_ [ _ [ 1
1 [ 1 [ 1
2 [ _ [ 1

pa preko poga tumachish ima li spojene hotizontalne linije,vertikalne, koji brojevi nedostaju, kojih brojeva ima vishe itd....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 27 Jun, 2010 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nabasah na ovaj link pre nekoliko meseci...
ovde je lepo objashnjena karta linija
samo shto je ovde objashnjeno kako iskoristiti kodove imena i prezimena...
ali svrha kvardata je ista...kao i za kod rodjenja

http://numerologijajv.blogspot.com/

Citat:
Srela sam magične kvadratiće

No ponekad kad imam više vremena mogu da se time bavim a realno to je retko jer zahteva previše vremena kada se prispoji kompletnoj numero karti.Stoga kad budem imala više vremena možda se i bavim detaljnije,no smara me sama ta kvazimistična upotreba reči magični kvadrat,jer je realno u pitanju čista matematika.

zagrebao sam samo povrshinu magichnih kvadrata
krenuo sam da rachunam sluchajno neshto i sabirao sam redove i koline kod kvadrata...
i dobijao iste numeroloshke kodove..
chak i kad bi sabirao dijagonale isto bi ispalo Shocked
npr venerin magichni kvadrat

Kod:

22    47    16    41    10    35     4   

5    23    48    17    42    11    29

30     6    24     49   18    36    12

13    31     7    25    43    19    37

38    14     32    1    26    44    20

21    39       8    33    2    27    45

46    15     40      9    34    3    28

numeroloshki sam sabira u ovoj tablici redova,dijagonale i kolone i dobijao sam numeroloshku vrednost 4

dakle 7x7 ...

uuu da sad se na licu mesta setih... 7x7=49 4+9 je 13 to je numeroloshka 4!!!
Shocked wooow i rule Smile
 Nazad na vrh »
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 27 Jun, 2010 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

na kontu ovoga sam skapirao kako se radi...
samo shto je venerina matrica koju sam postavio kao adjungovana matrica...
ovaj...
rotirana pa se ne izvaljuje ...
 Nazad na vrh »
whitesnake
Iskušenik

Poruka Poslao: 27 Jun, 2010 12:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bradati Simche ::

mislish li na kartu brojeva??? (tako sam barem ja nauchen da je zovem)

kada na kvardatu 3x3 stavish kolicinu brojeva koje nosi nechiji kod rodjenja i vidish
energetske potencijale osobe.

npr imash osobu rorjenu 17.5.1982

gleda se sa teblice:

3 [ 6 [ 9
2 [ 5 [ 8
1 [ 4 [ 7

pa kaze (iz koda 17.5.1982 )

_ [ _ [ 1
1 [ 1 [ 1
2 [ _ [ 1

pa preko poga tumachish ima li spojene hotizontalne linije,vertikalne, koji brojevi nedostaju, kojih brojeva ima vishe itd....

E, jeste Simche. Za popunjavanje ti treba samo datum rodjenja, samo sto se ne ubacuje SAMO datum rodjenja. Wink
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 7 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89976 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29754 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42751 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11260 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)