Reptilski Vegeterijanci
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 17:41 pm    Naslov: Reptilski Vegeterijanci
Odgovoriti sa citatom

Reptilski vegeterijanci.Dobri reptili.Dali verujete da ima dobrih reptila?Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 19:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa naravno da ima dobrih reptila.

Reptili su jedna rasa. Ima mnogo rasi. Svemir je velik, ima mesta za svih.

A ovo ovde sto se dogadja sa nasom planetom je posebna prica, jer ovo je samo jedna ekipica reptila ovde specijalno postavljeni
kao zatvorski cuvari da cuvaju nas da ne bi pobegli odavde. Pa n ravno da nas maltretiraju.

Arhetip reptila je graditelj. Reptili vole da grade velike civilizacije i gradove, gradjevine. Verovatno su mnogi medju masonima
zapravo originalno reptili.

Smile
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 21:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa razmisljam recimo o kornjacama.Ninja kornjache.A ima i zmajeva koji su bili pozitivci i slucajno vegeterijanci.Ali onda na kraju krajeva nije ni bitno koje kakve genetike,vec ko je na kakvim frekvencijama.To mi onda zvuci na startrek.
 Nazad na vrh »
Bojan71
Tragalac

Pridružio: 30 Apr 2011

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav

Reptilski vegeterijanci??? Teško da tako nešto potoji, poznato istraživačima.
Iz znanja o njima, sa raznih izvora, dolazimo do sledečeg;
Postoje razne varijacije Reptilske rase, ovim se misli na Tuđince sa 4denziteta, materijalno etričnog nivoa. Sa eteričnog nivoa hrane se inhalacijama patnji, bola, smrti... Kada ulaze u 3D, i da bi tu ostali jedno vreme, treba im krvna plazma, meso, hormoni, od ljudi, dakle, oni konzumiraju ljudsku rasu! Na njihovim planetama, ljude, bukvalno uzgajaju u oborima za konzumaciju! Najviše preferiraju dečije nekontaminirano meso, mada je to za njih retko, ali najslađa. Često koriste životinje kao zamenu za ljudetinu, i to najviše u bazama pod zemljom. Kako to rade? Oni se hrane kroz pore(kada su na 3D), imaju neke vrstu mešalica, gde ljudska tela samelju do jednog želatinskog nivoa, i onda samo uplivaju i tako se hrane... Inače, obožavaju ljudetinu, ako su pre toga tela istraumirana i maltretirana...

Sama genetika Reptilijanske rase je takva da izdrži jak naboj OPS(okrenut prema sebi) opcije, takvi su oni i to je to. Vrlo mali broj njih je OPD(okrenut prema drugima), i taj broj je potpuno zanemarljiv. Mada, i u najcrnjim krugovima ima dobronamernih. Balans sigurno postoji...

Ni jedan pastir svoje stado neće kompletno da izmasakrira zbog hrane, jer ostao bi gladan... Reptili su dobri graditelji zatvora, menzi i ljudskih klanica, stim se potpuno slažem....
I to nije ekipica Reptila, nego cela jedna rasa koja je zastrašujuće moćna, u odnosu na nas koji smo na 3D. Da li životinje i biljke imaju šanse protiv ljudi, to bi otprilike tako moglo da se uporedi, u odnosu nas koji smo na 3D sa onima na 4D.

Ispod je postavljena tema o njima, jedan od izvora(bitnih) za razumevanje Tuđinaca.

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3970

Ovim bi da skrenem pažnju određenim forumašima, da ne otvaraju bespotrebno određene teme, ako one već postoje ili su slične. Naime, to je zbog preglednosti i sažetosti Foruma, kako bi on ostao kompaktan, a ne razbacan. Molim, budite vrlo pažljivi, kod odabira i postavljanja tema, kako bi ovaj Forum, mogao da se razvija, a ne da stagnira.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 23:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Bojane .

Da li je ovo sto si naveo , iz tvog licnog saznanja ili si procitao negde na netu ?
Ako nije ( iz saznanja ), kako da proverimo navedene informacije ?
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Bojan je jako precizan, inteligentan i pedantan.
Svoje osobine pokušao je da realizuje u 3d ali nešto je krenulo naopako.
Ona nije shvatila, povukla su je iskušenja i on ostaje sam.
Jedne noći boraveći u ,,podzemlju" duboko unutar mreže, sreo je reptila.
Tek je stigao iz 4d i bio je gladan sirovog mesa kako bi se otelotvorio.
Uplašio se i sakrio.
Ali taj strah je bio samo privremen jer otkrio je nešto što prevazilazi 3d.
On sada ne mora da se dokazuje u 3d jer to je ionako iluzija.
Hrana za reptile.
Sledećih 20 godina boriće se za ljudsku rasu.
Daće doprinos objavama i sličnim probuđenim tačkama otpora.
Onda će za 20-tak god. stići treći poziv.
,,Ona" je već izbledela da bi zauzela svoju ulogu, pa će poziv biti vjerovatno manje suptilan.
A tada neće imati ,,samo" 39...
I sve to jer nije shvatio da je drugi poziv blagoslov a ne bol...

...
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 01:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo skoči u 5D.

Mi smo multidimenzionalni. Question
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 02:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Reptili vegeterijanci OPD muce biljke.Imao sam jednu kornjacu koja je najsladje mucila lubenicu. Very Happy
 Nazad na vrh »
Bojan71
Tragalac

Pridružio: 30 Apr 2011

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 09:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav za Miodraga i ekipu

Pa, svakako. Dok nisam podigao štitove, tj. znanje, kasapili su me kako su stigli. Lične i porodične tragedije. Napadi i dalje traju, i većina napada ide sada preko porodice i okoline.
Sećam se virtualnih otmica od strane Sivih, na brodu. Kao i senki koje su širile strah kroz moj um.
Kao i već viđenja, kada ti je sve poznato. I to se odnosi na promene vremenskih referenci od strane Tuđinaca, da bi sputale nekoga ko im je možda potencijalna opasnost. Ta vremenska petlja u koju Tuđinci drže zarobljene duše je u stvari Matriks, taj kontrolni sistem u skladu je njihove eterično-materijalne ishrane...

Ovo što sledi je jedan odlomak iz romana Putnik koji sam napisao, i tu dosta ima ličnih podataka, zamaskiranih u prozu...

SENKA

Probudio sam se jednog dana kada je noć uveliko tesala obrise senki koje su navirale kao da su crna magla. Uzbuđen zbog tame, crnila koji je dolazio odasvuda, zgrabih prvu promisao koja je lebdela iznad vatre i koja se pojavljivala iza tuđih očiju. Ta promisao je bila o grabljivcu koji mi je usadio verovanja, pogled i ophođenje prema drugima. On je bio zamaskiran izvornim stvaralaštvom čoveka koga je smatrao majmunolikom životinjom. U meni, ništa nije bilo a da nije bilo od njega, istebljivača, koji se hranio sa izvora moje svesti, kao da je brstio travu a ne mene koji sam se uzdizao i padao dok me je obarao na pleća, kao životinju pred klanje. Moj vrisak je probio strah, samim tim kada sam shvatio sa kime se borim, potpuno lagano oslonio sam se na praotačku svest stvaranja, mojih predaka koji su ubijali Aždaje kao muve! Ta senka koja je skakutala kao da je oslobođena teže, na kraju mi je pravila hladovinu, jer moj pogled nije mogla više da izdrži. Svu težinu mog besa mogla je da svari na tren, dok naposletku nije krenula da povraća doživljaje koje je ukrala iz dremeža onih koji su se opustili. Moja svakodnevnost se sastojala od žvakanja trenutaka i snova koje sam materijalizovao kroz eteričnog dvojnika, moj brat blizanac mi je donosio vodu Sveprisutnosti sa kojom sam umivao slepe oči da bi progledao dok se zvezde pretvaraju u supernove, ili se sve urušava u crne rupe za one koji nisu znali ništa više do samo za sebe.
Namera me je vodila pored Zenice Tame, ali kako, kako sam mogao da prođem osim na vrhovima prstiju, na rukama. Senka mi je proždrala nožne prste jer nisam bio dovoljno obazriv, samo su tabani ostali, bučni u hodu koji su mogli da probude čak i druge dimenzije postojanja. Tako je to kada si ratnik, na bojnom polju uvek ostaviš neki svoj deo. Zbog prikradanja, jedanput sam se sapleo o sebe dok sam se podigao da podignem srebrnu nit koja se oslikavala kao tunel. Ta nesmotrenost me je koštala novog života. Sada sam se setio i pred Tamu sam izašao kao invalid, to nije ono što mi je Pogled Tame podario pa da vraćam osakaćenim. Reče mi: Idi, nađi svoje delove kod saveznika koje sam ti poslala a na koje si mislio da su ti neprijatelji! Podarila sam ti celinu sebe, zato mi vrati ono što je moje! Ti nemaš ništa svoje; i tvoj um je moj um! Pored mene mogu samo proći oni koji su svesni toga, da se ja hranim samim sobom kao odbačenim delovima bila bih zadovoljna i mrvicama, ali ne, ja želim da sazriš kao voćka da bih tvoju slast straha inhalirala sa uživanjem!
I tako, vratio sam se mom predatoru koji me je čekao u jednom skoku, svezan u letu dok sam ga kraičkom oka uhvatio kako mi pije krv u zamci od sećanja, iznenađen tehnologijom elektromagnetnih polja, vezah ga gravitacijom etra i materije za stub tišine...
-Kuda majstore? Ne batrgaj se tamom, moj si! Polako, umiri se, vidiš li ovo svetlo od Velikog Stvaranja, nemoj da te spržim u večnom trenutku kao što si ti sa mene skidao oklope kradom! Stani! Polako, ne želim ti nauditi, samo želim da mi vratiš ono što si mi uzeo, hiljade godina manipulacija, svu onu bol koju si mi prouzrokovao, da otpustim ka miru savesti, večnog, sve što me tišti...
Senka, kada je pogledaš, ima svoj izvorni oblik, puna je krljušti, a lice reptilsko, humanoidno, menja se i u druge oblike. Vidim joj pore kako se skupljaju u grču dok usisavaju hranu! Fluidna, kao da je crna magla, ali ipak sa oblikom i očima koje su crnje da crnje ne mogu biti! Hrani se strahom, eterskom frekvencijom apatije, kada bi da podigne nož u našem svetu, treba joj krv, plazma, dečje meso skuvano vriskom bola…
-Reptilu, pričaj ono što znaš, govori slikama da te razumem, ti, u strahopoštovanju evo, skidam ti oreol od tame koji si namakao kao hladovinu od naše svesti. Suviše si se opustio, sapleo si se na sopstvenu zamku i neću te pustiti. Ako treba postaću kao ti dok mi ne kažeš slikama, šta se to dešava!
Ušao sam u njega svom silinom svetla, počeo sam da ga kidam ali on se ponovo sastavljao i roptao, urlikom sam mu naježio oči dok je podrhtavao skupljen na mome dlanu dvojnika.
Hajde, cele mirijade tvoje braće su preko puta mosta, to je granica, vidiš li bezdan primarne energije uspavane svesti, kamen, hoćeš li tamo tvojom voljom, u reciklažu iluzije za novu stvarnost!?
Kako ti nije jasno, ovo je sada moj čas, jeli, koji ne postoji jer ću ga rastegnuti kao tvoju crnu kožu kojom si obuhvatao plen dok ti se molio.
-Dobro, dosta je, ako me pustiš posle slika koje sam učaurio kao pauk svoj plen, nitima tamnica, pokazaću ti jednu od istina na koju smo zalepljeni, našom željom da vladamo univerzumima samo za sebe…
Istina nije samo jedna…
Došli smo iz nelinearnog svemira u praskozorje vremena, pobegli smo od svetla gde smo izgubili jednu od bitaka da bi se balans ustalio; nekada smo i mi bedili a i sada ćemo! Uskoro ćemo zaokružiti našu farmu od ljudskih bića u ovom sazvežđu! Fizički svemir je naš Bog! On služi nama za ekspanziju! A ti, ti si retkost zato što si prozreo svoj um koji je u stvari moj!
Da nastavim, tvoji preci su nekada bili uzvišena bića, poznati, sanjaći u svim dimenzijama, puni znanja, ali ne i tolko fizički da bi spavali okovima materije. Potpuno naivni, dozvolili su da ih porobimo. Ništa nismo uradili osim što smo im otvorili vrata zaborava, a hrana nam je tako bila potrebna; ti ne znaš šta je glad, ona iskonska koja proždire sve pred sobom dok i sebe ne proždere!
Energija je moć kojom se hranimo mi, sa one strane dobra dok pravimo scenarije kako da priđemo živinčetu u ljudskom obliku. Genetski smo vas promenili, vašim svetlom smo vas ponovo kreirali da biste nam bili roblje, da bismo vas silovali i ždrali vas kao i što vi to isto radite životinjama. Naš grabljivi um smo vam usadili sa lažnim religioznim verovanjima, i postavili smo vam pastire od nas da kao stoka budete mirni i krotki u oborima, dok kroz život prolazite oborenog pogleda sputani materijalnim problemima. Novac je dokaz za vrednost ničega. Vaš put buđenja duše pretvarate u kaljugu gde se kao svinje valjate, nesvesni iluzije. Pasemo vas kao travu, kad izniknete, brstimo vas do korena, sjajom vaše uplašene svesti opijamo se do iznemoglosti...
Tvoja svest je za mene postala gorka, postao si mi bljutav i sve manje sam ti mogao nauditi, i to malo hrane što sam ti uzimao mi je postalo odvratno. Hraneći se sa tobom, upijao sam i tvoje znanje u vidu frekvencije postojanja, uzdizao si je ka svetlu koja me je pekla kao griža savesti!
Šta sam ti pre radio…
-Otvori se, u krajnjem slučaju možda ćeš mi biti kućni ljubimac kao što su moji drevni preci postupali sa tvojom rasom. Ali ipak ne, ako budeš potpuno iskren, pustiću te da samo jednim skokom, ako imaš snage, odeš u preispitanje sebe i puta koji si izabrao. Nastavi…
-Meni si dodeljen pre nego što ćeš se roditi. Tvoji roditelji nisu ni krv imali kako treba da bi bili kompatibilni sa sigurnošću da ćeš se roditi zdrav. Od samog početka pravio sam ti scenarije kao vrhunski režiser kada pravi film. Okružio sam te ljudima niske frekvencije življenja, samo da bi te iritirali i izvalačili energiju. Čak sam i tvoj sveti dan kada si se rodio, pogazio krvlju i bolom tvoje majke. Izbio sam ti pogled na stvarnost preciznim pogocima iluzija da bi ti umrljao pogled na svet, suviše si bistro gledao i bio tih dok si posmatrao agonije ličnosti iz tvoje porodice. Dok sam te uvodio u bol, usađivao sam ti tamu kao jedini pravi san koji ne treba da zaboraviš. Sve smicalice svakodnevne kojima si bio izložen, služile su mi kao hrana. Ali prava gozba je nastupila kada sam te sastavljao sa raznim ženama, oh, nisam više mogao da skačem koliko sam se prejedao od tolke silne hrane! Taman kada si trebao potpuno da se probudiš, ti si potpuno zaspao.
Jednoj si čak napravio i dete, a da nisi to znao, koje je došlo ubrzo, za novi obor, oh, od mene je načinilo vrlo sitog predatora! Seksualna energija je pravi užitak za mene, ti orgazmi i moć koju si gubio svakim svršavanjem, od tebe je pravilo potpuno isceđenu voćku. Jednom sam te spojio bićem koje za malo da te dokrajči brutalnošću i bezdušnošću, iako je ponela to ime da bi se lažno zvala DUŠA! Divio sam se svom ličnom umeću kako sam ti uspevao smanjiti auru i da od tebe napravim skoro mrtvog čoveka.
-Ti, prokletniče, ukaljao si sve što mi se desilo u životu, vratiću svoju potpunu moć polomljenih nogu i oružja bez savesti pred takvom spodobom kao što si ti!
-Ne žesti se. Ti nemaš svoj um. Taj bes koji osećaš je moj bes i ti si moja svojina koja pod mojim skutima lipsava dok te ne pretvorim u crvljivi leš!
-Više nisam… Nemaš više čak ni nadu da možeš da se izvučeš, tvoj balans ti je izmaknut ispod krljušti kojom si prekriven kao kakva gamad!
Napustio sam svoje telo, svesno držeći reptila zahvatom svesti u svim oružjima da mi ne bi izmigoljio u drugi oblik, odveo sam ga na rub crne rupe…
-Stani! Obećao si mi da me pustiš, zašto, zašto gaziš svoju reč?
-Kao što si mi rekao. Ja nemam svoj um, niti išta svoje. Ti to ubijaš sebe kroz mene na takav način, da ćeš se u jednom od vremenski holova preobraziti u onog koji će služiti drugima. U eonima ili vremenu lekcija ne možeš da skreneš sa puta jer sada ćeš nestati da više nikada ne postojiš ovakav kakav si to do sada bio... Ti ubijaš sebe… Gravitacija tvoje svesti razložiće te na primarne molekule… Jer sve isijava iz Jednote svega da bi tu Jednotu i služilo, na bilo koj način, bilo kako i u čemu... god... da prebiva... uvek... i nikad...
Da li je to bio san ili stvarnost, u sebe je Vojislav duboko ulazio, u svoj um, dušu, ništa nije ostalo, tek tamni trag iz njega gubio se ka horizontu nekog novog ropstva ili slobode. Međutim, ničega nije bilo do iskonskog mira zahvaćenog titrajem probuđene biti koja je slušala nepoznat zvuk stihova...

I svi su podigli svoja lica u žrtvi ličnosti,
u nijednoj smrti se ne ponavljaju,
kao u rađanju kada izlaze iz sveta,
duhom za duhom
u noćnoj magli koja guši,
odbijeni od svetla
i sa ranama na rukama
kojima su dodirivali žar Sunca,
traže sebe i svoj muk
odbačen glasovima tuđinaca...

Inače ovo je jedan Put Duše ka svom domu...
Evo linka za ceo Roman Putnik u PDF formatu
http://www.4shared.com/dir/11088109/6771aa06/sharing.html

Tu se nalazi još jedna knjižica koju sam pripremio u Wordu-
Postavljeni model Stvaranja

Percepcija Znanja, kao sažetak sam postavio na FB,
Deo prvi
http://www.facebook.com/notes/bojan-%C4%91or%C4%91evi%C4%87/percepcija-znanja-deo-prvi/179928548726681

Deo drugi
http://www.facebook.com/notes/bojan-%C4%91or%C4%91evi%C4%87/percepcija-znanja-deo-drugi/179929912059878

U ovo drugom delu su i ilustracije za denzitete, tu su i neka razmišljanja o celokupnoj situaciji iza vela Matriksa...

Mi jesmo multidimenzionalni, i naši aspekti svesti se prostiru na više realiteta, i to zavisi od svesti Duše. Iako su sve duše, Jedna Duša, pravo razumevanje Božanskog postojanja, moguće je sagledati kroz 7D, ili u ujedinjenju sa Jednim...

Međutim, mi smo u dolini suza, i oni koji dolaze, ili su tu, sistem gledeaju da promene iznutra, a ne spolja... Bitka je u nama, i kroz nas. Ovo je borba za duše...

Veliki pozdrav za sve Tragaoce...
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 12:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Bojane na odgovoru .Samo bih te zamolio da postavis direktan link za roman PUTNIK i ove sazete tekstove na facu da prebacis direktno na forum.Bilo bi najbolje da otvoris novu temu .
Jer ce na takav nacin biti preglednije sve ono sto zelis da prenes nekome ko se suocava sa slicnim stvarima svesno .

Cini mi se da sam davno citao neki tvoj tekst , nesto na temu opservacija zla ili tako nesto , koji je interesantan zbog metodologije koju si koristio da slozis svoje iskustvo.Mogao bi i taj tekst da postavis na neku od novih tema .

pozdrav
Cinderella
Iskušenik

Pridružio: 28 Apr 2011

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 14:16 pm    Naslov: Re: Reptilski Vegeterijanci
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Reptilski vegeterijanci.Dobri reptili.Dali verujete da ima dobrih reptila?Very Happy
David Icke je, cini mi se , pomenuo mogucnost da je Tesla bio jedan od takvih dobronamernih.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 16:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ne znam zbog cega bi poverovao u to.Zato sto je rekao David Ichke?Very Happy u nekom ozbiljnom sf romanu,bajci.Covek prica bajke.Ja mislim da je njemu bitno da svaki dan upadne novcanica u kasicu prasicu.I celokupna prica o reptilima nije realna.To je samo nacin da se zadovolji ljudska depresija.U nekim shuter igricama kao recimo Unreal turnament se boris protiv reptila.Ili Alien film.Tipicno reptil.Ili u mitologiji Meduza,najvece zlo.Ljudi se plase zmija,to je u nama duboko pohranjen instinkt,jednostavno se plasimo otrova.Plasimo se i nekih insekata.Ja sam alergican na paukove:D majke mi,otekne mi skroz to mesto ujeda,izgubim ravnotezu.I najgore mi je kad naidjem na nekog kosmickog pauka dok se setam po kosmickoj mrezi.Very Happy
Zmija cuva tajnu,znanje.Ona je simbol zastite.Naravno da su se pre plasili vikinga kad su ugledali zmaja na vodi.I naravno da se plasimo vestica koje su znale tajne otrove.Covek voli da sebi pridene neke osobine zivotinja.Iz nekog razloga.Zmija pruza pomoc Adamu i Evi.I svugde se pominje ta zmija.Cim su neke negativne misli odma su to reptilske.Ili su odbrambene?Pa ako mi reptili crpe negativnu energiju,znaci da mi ostaje pozitivna,pa se zto ovako dobro osecam?Hvala vam reptili.Da vas nema bio bi nabijen negativnom energijom.
evo za Rotschilda,znam da voli ovaj zvuk!Very Happy

Link
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Pridružio: 28 Apr 2011

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy NE zato sto je Icke to rekao, vec je cinjenica da su postojali , i dalje postoje, oni koji su imali MISIJU da ukazu covecanstvu na neke bitne stvari. Tesla, da Vinci, Mozzart su samo neki od vrhovnih misionara na Zemlji, ali nisu sa nje u odnosu na ustrojstvo visih dimezija, ako me razumes hocu da kazem...pozdrav
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 17:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije to cinjenica jer nema nekih konkretnih dokaza za postojanje reptila-ljudi.To je plod ljuske maste.U predelu Irana su pronasli one male statue,ali to i dalje nije cinjenica.Da ih srecemo svaki dan negde,bila bi cinjenica.Tako da i dalje ostaje otvoreno dali oni postoje i dali su postojali.Mozda mi ti Cinderella otvoris oci:D
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 18:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bojan71 ::
Pozdrav

Reptilski vegeterijanci??? Teško da tako nešto potoji, poznato istraživačima.
Iz znanja o njima, sa raznih izvora, dolazimo do sledečeg;
Postoje razne varijacije Reptilske rase, ovim se misli na Tuđince sa 4denziteta, materijalno etričnog nivoa. Sa eteričnog nivoa hrane se inhalacijama patnji, bola, smrti... Kada ulaze u 3D, i da bi tu ostali jedno vreme, treba im krvna plazma, meso, hormoni, od ljudi, dakle, oni konzumiraju ljudsku rasu! Na njihovim planetama, ljude, bukvalno uzgajaju u oborima za konzumaciju! Najviše preferiraju dečije nekontaminirano meso, mada je to za njih retko, ali najslađa. Često koriste životinje kao zamenu za ljudetinu, i to najviše u bazama pod zemljom. Kako to rade? Oni se hrane kroz pore(kada su na 3D), imaju neke vrstu mešalica, gde ljudska tela samelju do jednog želatinskog nivoa, i onda samo uplivaju i tako se hrane... Inače, obožavaju ljudetinu, ako su pre toga tela istraumirana i maltretirana...

Sama genetika Reptilijanske rase je takva da izdrži jak naboj OPS(okrenut prema sebi) opcije, takvi su oni i to je to. Vrlo mali broj njih je OPD(okrenut prema drugima), i taj broj je potpuno zanemarljiv. Mada, i u najcrnjim krugovima ima dobronamernih. Balans sigurno postoji...

Ni jedan pastir svoje stado neće kompletno da izmasakrira zbog hrane, jer ostao bi gladan... Reptili su dobri graditelji zatvora, menzi i ljudskih klanica, stim se potpuno slažem....
I to nije ekipica Reptila, nego cela jedna rasa koja je zastrašujuće moćna, u odnosu na nas koji smo na 3D. Da li životinje i biljke imaju šanse protiv ljudi, to bi otprilike tako moglo da se uporedi, u odnosu nas koji smo na 3D sa onima na 4D.

.......................

Ja volim naucnu fantastiku. Smile Hvala sto si ovo podelio sa nama. Interesanto. A mozda ima i istine u tome.
Poz.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 45437 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 30452 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 251327 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoznati reptila? 177 spirit 73229 30 Dec, 2010 15:30 pm
Almsivi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O SMRTI I ŽIVOTU 30 easy 18804 13 Sep, 2009 02:27 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 19026 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima smisla naplaćivati ili ne isceljujuće sposobnosti 20 Litlneks 11437 16 Mar, 2009 13:53 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)