OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 15:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Izvor: http://www.vimeo.com/17105792
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Izvor: http://www.vimeo.com/17125789
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 20:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Све је ово јако сумљиво.
Не зато што ми у времену које долази нећемо да научимо да користимо моћи које ћемо добити.већ зато што нас позивају да обилато користимо те моћи.
Зашто ово причам.
Погледајмо,''чувари мудрости''кажу да су наши преци који су живели пре 17 000 год. имали сва ова знања и да су их користили.Последица неразумног коришћења знања је да су навукли на себе потоп и уништили своју цивилизацију.
Управо због тога они говоре против религија,јер религијска учења говоре о скромности и о превазилажењу жеља.Јер ако будемо користили моћи које ћемо ускоро имати ислед доласка Велике Промене,за испуњавање свих неиспуњених жеља,ми ћемо убрзо Земљу довести до пропасти,што је њима и циљ.
Да не успемо да прескочимо овај степен развоја и да они наставе да владају над нама.
Ја у овоме видим добро смишљен план са већ утврђеним редоследом дешавање годинама унапред што им омогућава да проричу догађања.
Знају да је последње време и смислили су план како да нас поново израде.
Али ипак све ово треба погледати јер износе и неке истине од којих итекако можемо имати користи.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 21:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

Али ипак све ово треба погледати јер износе и неке истине од којих итекако можемо имати користи.

Naravno, sve je korisno znati.
Pozdrav brate !
rale
Mistik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Она говори о доминацији мушког принципа као о злу које се мора превазићи.Кад би жене могле да се уздигну до висине мушког принципа све би било решено.Али не,оне би хтеле да се мушки принцип унизи да би све било како треба.
О чему причам?
Имају ли жене искрена пријатељства? -Не
И ако се дриже снеким то је док постоји интерес.
Оне немају поверења једна у другу,чак више поверења имају у мушкарце.
Ове ствари их онемогућавају да се уједине око неког циља као што је равноправност.
Међу мушкарцима важи правило да се човек веже за реч и већина се послова може обавити усменим договором.А ко ће женама да верује.није ли њихова природа курвинска да и образ има цену.
Па мушкарци чезну за тим да се уздигнете до величине праве љубави и поверења па да будемо равноправни.
Све је то кроз Господа Исуса Христа лепо објашњено.
А ови преци што кејшу уче то незнају, а мисле да нас науче како ћемо у време које долази.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Она говори о доминацији мушког принципа као о злу које се мора превазићи.Кад би жене могле да се уздигну до висине мушког принципа све би било решено.Али не,оне би хтеле да се мушки принцип унизи да би све било како треба.
О чему причам?
Имају ли жене искрена пријатељства? -Не
И ако се дриже снеким то је док постоји интерес.
Оне немају поверења једна у другу,чак више поверења имају у мушкарце.
Ове ствари их онемогућавају да се уједине око неког циља као што је равноправност.
Међу мушкарцима важи правило да се човек веже за реч и већина се послова може обавити усменим договором.А ко ће женама да верује.није ли њихова природа курвинска да и образ има цену.
Па мушкарци чезну за тим да се уздигнете до величине праве љубави и поверења па да будемо равноправни.
Све је то кроз Господа Исуса Христа лепо објашњено.
А ови преци што кејшу уче то незнају, а мисле да нас науче како ћемо у време које долази.

Rale, ovo što si napisao važi za niži tip čoveka, znači za niži tip i žene i muškarca. Ni sa muškarcem nižeg tipa se ne možeš dogovoriti a da to bude čvrst dogovor, sklon je manipulacijama i prevarama.

Muškarci često nemaju poverenja u druge muškarce, u smislu emotivnog otvaranja jer se boje da će ih proglasiti homoseksualcima ili u najmanju ruku slabićima, dok žene nemaju taj problem, bez obzira kom tipu pripadaju.

Stoga, ne treba ništa generalizovati.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 22:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Radikalno Rale.

Moglo se to ljepše reći.

Ovako je generalizovano i ima prizvuk uvrede.

Nikada nisi upoznao neku ženu za koju bi rekao-Čovjek je!?

U smislu obraza i te suštine o kojoj govoriš.

I u muškarcima je kurvinska priroda kada se ponesu po toj prirodi.

U procentima gdje je viša takva priroda i šta sve utiče i uticalo je na to-o tome bi se moglo raspravljati...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Nov, 2010 15:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kiesha!

Gadi mi se!

Nek svoju poruku prvo prenese svojim sunarodnicima i njih zaceli,
a ne da joj mi izigravamo zamorčiće.

Sve bih ja to uvaljao u katran i perje i vratio nazad u Ameriku sa porukom:
AIDS go HOME!

Al' suze su joj za Oskara. Zajebala je i Meril Strip.
Cool
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
rale
Mistik

Poruka Poslao: 26 Nov, 2010 20:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::
Radikalno Rale.

Moglo se to ljepše reći.

Ovako je generalizovano i ima prizvuk uvrede.

Nikada nisi upoznao neku ženu za koju bi rekao-Čovjek je!?

U smislu obraza i te suštine o kojoj govoriš.

I u muškarcima je kurvinska priroda kada se ponesu po toj prirodi.

U procentima gdje je viša takva priroda i šta sve utiče i uticalo je na to-o tome bi se moglo raspravljati...
у праву си Петре да сам претерао с обзиром да има жена које су већи човек него већина мушкараца,Али те жене ово што сам рекао неће повредити.
Нажалост и жене и мушкарци су огрезли у злу.
Само сам хтео да јасно ставим до знања шта је потребно за равноправност.
Глупо је очекивати од мушкараца да се промене а да жене саме то не раде зато што је мушки принцип са доминацијом крив за све њихове невоље.
Момци се труде да освоје девојку и спремни су на све да се допадну.
А шта девојке очекују од момака? да се очекоје доброта,милосрђе момци би и то научили али то се не тражи.
А ко учи младе девојке шта су праве вреднодсти? -Њихове мајке.
Ако се жене окрену добру мушкарци ће их следити,ето вам прилике за доминацију па је искористите.
Мушкарац пројектује жену а жена свог мушкарца.То значи да ако су двоје у браку они су једно друго заслужили.
Ако је жени муж добар,она га је таквог заслужила а ако је лош такође.
Ми креирамо наше судбине нашим мислима а онда су нам наши брачни другови криви што су зли према нама а не видимо да смо то сами заслужили.
Зао човек увек себе види добрим и није му јасно чиме је заслужио да му се тако врати.
А кад неки добар човек за себе каже да је грешан онда је то злима чудо.
Зли незнају за могућност да се своје мисли преиспитају те стога и нису у могућности да увиде своју грешност.
Дакле нису мушкарци криви женама за њихово зло нити су жене криве мушкарцима.
Сви ми треба мало више да поведемо рачуна о нама самима ако желимо да будемо равноправни у добру. У злу ће жене мало теже остварити равноправност јер су мушки мало јачи.
Али ја сам само хтео да укажем на превару која се подмеће у овоме што прича Кејша у име ''Чувара мудрости''
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 26 Nov, 2010 20:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Све је ово јако сумљиво.
Не зато што ми у времену које долази нећемо да научимо да користимо моћи које ћемо добити.већ зато што нас позивају да обилато користимо те моћи.
Зашто ово причам.
Погледајмо,''чувари мудрости''кажу да су наши преци који су живели пре 17 000 год. имали сва ова знања и да су их користили.Последица неразумног коришћења знања је да су навукли на себе потоп и уништили своју цивилизацију.
Управо због тога они говоре против религија,јер религијска учења говоре о скромности и о превазилажењу жеља.Јер ако будемо користили моћи које ћемо ускоро имати ислед доласка Велике Промене,за испуњавање свих неиспуњених жеља,ми ћемо убрзо Земљу довести до пропасти,што је њима и циљ.
Да не успемо да прескочимо овај степен развоја и да они наставе да владају над нама.
Ја у овоме видим добро смишљен план са већ утврђеним редоследом дешавање годинама унапред што им омогућава да проричу догађања.

Klizav teren koji sam i ja prošla-svašta može da se implementira kad je srce otvoreno.
Što ne znači da ga treba zatvarati, ali u saradnji sa razumom.

Mislim da je to još jedan (na žalost nečiju) od mnogobrojnih pokušaja dovođenja stanja bezličnog , s tim da je moguće da iza te šarade stoji neko ko će znati kakav red da uvede-opet nisam sigurna, ali u jednom momentu se i u meni sve pobunilo dok sam gledala.

Ne sviđa mi se ništa što ima tu dozu spoljašnjeg uticaja van-zemaljskog karaktera.

Ne sa egoističkog stanovišta , već sa stanovišta da se na Zemlji i dalje kreira ČOVEK,
međutim Mandelbrotov set je došao u pravo vreme, po principu samouvođenja reda iz haosa, zadržimo se na reči-SAMOUVOĐENJE, što znači da svi trebaju da se pridržavaju intergalaktičkog sporazuma i ostave zemljane na miru.Izgleda da neki taj dogovor ne poštuju, a ima godina (u našem realitetu) da je taj sporazum postignut.

Šta mislite, ima li nečeg prirodnog u ovome što govorim?
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 26 Nov, 2010 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::

Све је ово јако сумљиво.
Зашто ово причам.

Klizav teren koji sam i ja prošla-svašta može da se implementira kad je srce otvoreno.
Što ne znači da ga treba zatvarati, ali u saradnji sa razumom.

Mislim da je to još jedan (na žalost nečiju) od mnogobrojnih pokušaja dovođenja stanja bezličnog , s tim da je moguće da iza te šarade stoji neko ko će znati kakav red da uvede-opet nisam sigurna, ali u jednom momentu se i u meni sve pobunilo dok sam gledala.

Ne sviđa mi se ništa što ima tu dozu spoljašnjeg uticaja van-zemaljskog karaktera.

Ne sa egoističkog stanovišta , već sa stanovišta da se na Zemlji i dalje kreira ČOVEK,
međutim Mandelbrotov set je došao u pravo vreme, po principu samouvođenja reda iz haosa, zadržimo se na reči-SAMOUVOĐENJE, što znači da svi trebaju da se pridržavaju intergalaktičkog sporazuma i ostave zemljane na miru.Izgleda da neki taj dogovor ne poštuju, a ima godina (u našem realitetu) da je taj sporazum postignut.

Šta mislite, ima li nečeg prirodnog u ovome što govorim?
Јел ово питање упућено мени или свима нама?
Незнам шта је Манделбротов сет.
А иза речи САМОУВОЂЕЊЕ РЕДА некако као да се крије негирање СВ.Духа у коме постоји божански ред који је нама невидљив и изгледа као неред.
Него нешто ми мирише гледајући ових неколико прилога да би могли да нам потуре женско као антихриста.
12 чувара мудрости некако подсећа на 12 апостола.
TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Незнам шта је Манделбротов сет.
.

I mene je to zanimalo ali nasao sam na wikipedia
 Nazad na vrh »
TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 01:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Она говори о доминацији мушког принципа као о злу које се мора превазићи..

Nisam pogledao video klipove jer su bas predugi! Ali ako je ovo rekla onda je u nju usao stvarno antihrist!
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 16:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Muškarac ili žena, nebitno je, ali da bi bio čovjek moraš biti pošten i realan. Dobrog ili lošeg muškarca (ženu) odgojila je dobra ili loša majka (baka, teta). Mislim da na djecu utječu uglavnom žene, prenose dobro ili zlo, svjesno ili nesvjesno. Djeca su majčino ogledalo.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 21:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bbrozo12 ::
Muškarac ili žena, nebitno je, ali da bi bio čovjek moraš biti pošten i realan. Dobrog ili lošeg muškarca (ženu) odgojila je dobra ili loša majka (baka, teta). Mislim da na djecu utječu uglavnom žene, prenose dobro ili zlo, svjesno ili nesvjesno. Djeca su majčino ogledalo.
Мало сам пратио както деца уче како да се опходе и какда доживљавају свет.
Мушко дете учи од мушког а женско од женског родитеља.
Да се разумемо,може мајка да научи мушко дете да чисти за собом да му усади радне навике и слично.Али како ће да доживљава живот и да се опходи према другима то се учи од мушкарца.
Имам брата по бабине линије који је у 10 год. остао без оца.Његова сличност са ујаком у понашању просто боде очи. Једноставно дете није могло да учи од мајке како да се постави као мушкарац у друштву.
Затим ако мушко дете има старијег брата,оно ће за узор узето тог брата а не оца.Па се ту може приметити да су друга деца истог пола далеко слободнија од прворођене истог пола.јер уче од страијег брата или сестре који су далеко слободнији од мајке или оца који је умеђувремену са одрастањем постао везана врећа.
Тако да старији брат бива духовни родитељ млађем.
Ет то су нека моја запажања.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 8 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30935 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 36509 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 96716 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43601 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31389 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43905 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26436 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)