OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Mar, 2008 02:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

23.dan u mesecu - Dan Bozanskih darova

Objava Maitreya

JA JESAM Maitreya, dosao sam opet! JA SAM dosao jos jednom kako bih vas podsjetio na mogucnosti i dispenzaciju vezane uz dan godisnjega solsticija (23.juni ). Kao uvijek ovoga ce dana poceti zasjedanje Karmickoga Odbora i mozete iskoristiti priliku pisanja pisama Karmickome Odboru. Pisma sastavljati mozete sami.Stoga cu vas podsjetiti na postojeca opsta pravila.

Prije svega zahvalite Karmickome Odboru na vec dobivenoj podrsci. Potom mozete poceti sa svojim zahtjevima. Ako su vasi zahtjevi usmjereni na pomoc koju ocekujete primiti za sebe osobno ili za svoje bliznje, obvezno je da nakon iznosenja svojih zahtjeva krenete u izvrsavanje obveza koje ste dragovoljno stavili na sebe i koje cete izvrsiti tijekom sljedecih sest mjeseci, odnosno do dana zimskoga solsticija i novoga sastanka Karmickoga Odbora tada.

Vasi zahtjevi i zelje trebaju biti vrlo jednostavni s navodjenjem prezimena i imena onih ljudi za koje se obracate za pomoc.
Ako su zelje vase povezane s opcom situacijom na planeti Zemlji ili ako su vasi zahtjevi usredotoceni na razvoj svjesnosti planete, tada nije obvezatno za vas da izvrsavate obaveze citanja dekreta, molitava ili implementacija drugih akcija. U ovome ce slucaju vasi zahtjevi biti izvrseni crpljenjem iz momentuma dobre karme vec ustedjene s vase strane.
Dakle prije pisanja pisama pozorno razmotrite svoje zahtjeve i motive. Ne trebate opteretiti sebe s pretjeranim obvezama. Postavite tocno one obveze koje mozete izvrsiti bez prevelikoga pritiska. Vrlo mnogo ljudi u svojim pismima postavlja isuvise velike obveze tako da ih prva poteskoca na koju nailaze na zivotnome putu tjera da zaborave u potpunosti na preuzete obveze i da odbiju njihovu primjenu. Postavite pred sebe vrlo male obveze, ali ih izvrsite s uzitkom i ljubavlju svakoga dana. Ne tezite opteretiti se previse. Katkada je dovoljno jednu molitvu procitati tijekom dana, a da bi pomoc stigla. Sto je energija koju stavljate u molitvu svoju tijekom citanja cisca, veci ce biti i ucinak. I samo jedna izreka: „Neka u svijetu bude dobro.“ izrecena iskreno biti ce dovoljna za olaksati sudbinu mnogih.
Dosao sam vas podsjetiti na mogucnost koju imate na raspolaganju i koja vrlo mnogo pomaze onima koji je tokom godine koriste.

A sada bih vas volio podsjetiti na dispenzaciju Bozanske Pomoci koju mozete primiti 23.-ega dana svakoga mjeseca.
Ovaj dan zahvaljujuci naklonosti Nebesa mozete olaksati karmu sljedecega mjeseca za sebe i za svoje bliznje. Dovoljno je da sve sto toga dana cinite posvetite transmutaciji karme mjeseca koji dolazi.
Jednostavno apelirajte: “Posvecujem sve moje dobre akcije koje sam ucinio danas za transmutaciju karme.“ Mozete navesti koju specificnu karmu zelite transmutirati; npr. karmu koja lezi izmedju vas i djece vase, vasega supruznika, suradnika. Potom, dok citate svoje molitve ili dok zasipate nekoga dobrotvornom pomocu, stalno imajte u mislima da energija vasih djela ide za transmutaciju karme. Stoga ne zaboravite da ce dio energije oslobodjen s vase strane ovoga dana biti usmjerena od strane Uzvisenih Majstora , prije svega, za transmutaciju planetarne karme pogotovo onoga dijela koji se tice preveniranja znacajnih kataklizmi i zbivanja u prirodi.
A sada vas napustam i sretan sam ako su vam moji savjeti i naputci pomogli i ako ste tu priliku iskoristili u svojim zivotima.
JA JESAM Maitreya.

© Tatiana Micuscina, 2006

http://sirius-ru.net/
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 13 Mar, 2008 02:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

4. juli 2006. godine

Objava Surije

”Uspjesnost evolucije vase voljene planete zavisice od razmjere vase sposobnosti razvijanja osobine Bozanske Ljubavi u sebi”

JA JESAM Surija, vracam se iznova k vama na danasnji dan. JA JESAM, ja sam se vratio k vama s Velikoga Centralnog Sunca kako bih za vas otvorio novu stranicu vjecnoga Ucenja o Vjecnome Zivotu i o nedostatku smrti.

Cini vam se da sebe izrazavam previse bombasticno, ali budite svjesni da je ovo uobicajeni nacin govora jezikom misli, odnosno preciznije ne jezikom misli, vec jezikom energije. Izmijenjujemo energije na nacin na koji vi izmijenjujete osjecaj Ljubavi izmedju sebe. Upravo sam vam kazao jednu od najvecih tajni Svemira. Ogromna snaga Ljubavi u korijenu je svega u ovome univerzumu. A postojanje svih stvari u njemu zasluga je iskljucivo snage Ljubavi.

Ljubav jest temelj ovoga univerzuma. Stoga ako su vase vibracije na najvisem stupnju bliske vibracijama univerzuma, tada su to samo vibracije Ljubavi. A sto vise iskazujete Ljubavi u svome srcu, pribliziti cete se vise istinskoj stvarnosti i maknuti se od vase fizicke iluzije. Ali Ljubav se prilicno razlicito poima, ima prilicno drugacije nijanse u vasem svijetu nego li u nasem. A ono sto mnogi od vas prihvacaju pod pojmom Ljubavi, u stvari uopce nije Ljubav, nema veze s njom. Osjecaj kojega ponekada zovete ljubavlju slican je po svome znacenju seksualnome instinktu. A ovaj se osjecaj ne razlikuje uopce od osjecaja ptica i zivotinja. Iz toga razloga prije svega ozbiljno promislite koja je kvaliteta Ljubavi sto je vi iskusavate.

Istinska ljubav nije vezana niti za odredjeni spol, niti za objekt Ljubavi. Rijec je o unutarnjem osjecanju koji nije u svezi s odredjenim bicem niti objektom. Rijec je o Ljubavi prema svemu, prema svemu stvorenome, prema cjelokupnosti Zivota, prema citavome univerzumu. Mnogi su od vas u bliskome dodiru s prirodom sposobni uzvisiti svoje vibracije na razinu toga osjecaja istinske Ljubavi. Ali snaga i punina te Ljubavi moze biti cak intenzivnija. Vasa fizicka tijela jednostavno nisu sposobna iskusiti uzvisenije i finije manifestacije ove cudesne osobine Ljubavi.
Na pocetku stvaranja Bog je svoju Ljubav podijelio na svijet dijelova i svatko je od nas, kao dio Boga, primio svoj vlastiti mali dio Ljubavi. Sada imate priliku iskusiti tu vrstu Ljubavi i profiniti je. Zbog toga morate eliminisati sve u svome zivotu sto ometa rast osjecaja Ljubavi u vama. Osmotrite pazljivo svoj zivot i pokusajte slijediti okvire uma u kojima ste najcesce. Biti cete zacudjeni da nikada niste osjetili istinsko osjecanje Ljubavi koja je primarno svojstvena svemu stvorenome.

I cak kada vasa prva ljubav dodje, vrlo je rijetko da ovaj osjecaj nije obojen posesivnim instinktom i zeljom za posjedovanjem objekta vase Ljubavi. Uspjesnost evolucije vase voljene planete ovisi o razmjeru uspjesnosti razvoja osobine Bozanske Ljubavi u vama.

Zato danas dolazim dati vam ovu poruku u cijem je korijenu osjecaj najogromnije Ljubavi za covjecanstvo Zemlje. I zbog toga sto ja i ostali Uzasli Ucitelji u sebi nosimo ovaj osjecaj bezuvjetne, apsolutne Ljubavi, dolazili smo ovdje iznova i iznova tijekom citavoga ciklusa razvoja materijalnoga univerzuma kako bismo vam bili dadilje koje o vama brinu, poducavaju vas i daju vam instrukcije.

Znamo prilicno dobro da se ponekad opirete, ali nemate izbora i prije cete ili kasnije slijediti smjer postavljen od velikoga Stvaratelja ovoga univerzuma. A rijec je o smjeru najvise Ljubavi i najvisega prosvjetljenja. A sve sto vas dijeli od toga stanja predmet je postepenoga odricanja i mora napustiti vasu svijest kao i vas zivot. Jer takav je Zakon. A vi morate sami odluciti i slijediti ovaj Zakon. Zakon najvise i bezuvjetne Ljubavi. Sada vam je tesko vjerovati da je sve sto vas okruzuje manifestacija nebozanskoga osjecaja, antipoda ljubavi. Da, sve od vas stvoreno, a sto nije utemeljeno na ogromnome osjecaju Ljubavi, nestati ce tijekom vremena i nece postojati. Samo ono sto je savrseno u Bogu, trajati ce, a prije svega biti ce to osjecaj Bozanske bezuvjetne Ljubavi koja nije zasjenjena ljudskom svjesnoscu.

Vrlo sam sretan sto vam danas dajem ovo Ucenje. Vrlo je lijepo razgovarati o Ljubavi i osjetiti Ljubav za vas, djecu Zemlje. Ne mozete niti zamisliti koliko sam sretan.

Sada bih vam volio reci nekoliko rijeci o nasim buducim planovima. Oni se ne razlikuju od onoga sto ste vec culi. Nastavljamo vuci covjecanstvo Zemlje prema razini evolucije na koju mora stici, ali jos uvijek oklijeva postici to sada. Izgleda vam da imate velika postignuca, ali u stvari njima ste postigli umnogostrucavanje iluzije, dok se druga postignuca od vas zahtijevaju u trenutnome stanju, postignuca razvoja vasih Bozanskih kvaliteta od kojih je glavna Bozanska Ljubav.

Ipak ima jos nekih kvaliteta koje morate razviti u sebi. I morate se okrenuti sebi kako biste se fokusirali na istinska unutarnja postignuca. A to je upravo put kojem vas mi poducavamo, put mistika, put koji vodi vasem iskonu, izvoristu. Kako biste se opredijelili za ovaj put, morate otpustiti svoja vezivanja za vas svijet i posignuca objekata, stvari vezane za ovaj svijet. To je vrlo komplicirano. Jer kako biste postigli unutarnju povezanost s nama i sa svojim Visim Ja, trebate imati bezuvjetnu, bezrezevnu vjeru.

Vjera i Ljubav dvije su sestre, dvije voljene sestre koje su nerazdvojne druge. A kao dodatak dolazi Nada. Nada koja je sposobna otvoriti, razviti vasu svijest kada se cini da ne mozete prijeci mrtvu tocku zivotnih nedaca i oluje. Zbog toga k vama dolazimo kako bismo bas odrzali u stalnoj harmoniji s visom realnoscu i kako bismo vam pruzili Nadu u nesumnjivo bolje sutra. Jer rijec je o Zakonu ovoga univerzuma. A tokom bilo kojega nadolazeceg ciklusa evolucije postati cete sve bliskiji i bliskiji s Bozanskom Stvarnoscu i osjcati cete se sve laganijima i laganijima, vedrijima, bez tereta. A s vremenom cete ovu realnost ostvariti i biti cete ispunjeni srecom, osjecajem koji vas nikada nece napustiti.

Sretan sam sto vam mogu nagovestiti dolazak Nove realnosti, dolazak sunca nove stvarnosti u vas svijet.

JA JESAM Surija, dolazim k vama s osjecajem ogromne Ljubavi!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Mar, 2008 03:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

21. jun 2007. godine

Objava Učitelja Surije:
“PREPORUKE ČOVEČANSTVU ZEMLJE”

JA JESAM Surija i dosao sam k vama iznova s Velikoga Centralnog Sunca.

JA SAM iznova dosao covjecanstvu Zemlje kako bih dao naputke i za sigurnost jacanja i za unaprijedjivanje veze izmedju nasih svjetova.

Kao obicno zelio bih posvetiti pozornost novostima tekucih zbivanja koja su sada izasla na vidjelo i koja preuzimaju mjesto u vasem svijetu ili se pripremaju spustiti u vas svijet u najskorijoj buducnosti buduci su spremni na eterickome planu spustiti se u fizicki svijet.

Znate da radimo s covjecanstvom Zemlje zahvaljujuci Bozanskoj milosti, dispenzaciji koja nam dopusta ispraviti smjer, kurs evolucije na planeti. I znadete da je milijunima godina unazad covjecanstvo Zemlje skrenulo s evolucijske putanje, a sto je donijelo odredjenu zbrku u uobicajeni smjer evolucije. Evolucija je mnogih zivotnih struja usporena, a i suprotno, mnogo je zivotnih struja ubrzalo svoju evoluciju zahvaljujuci Bozanskim milostima i mogucnostima. Svatko moze odabrati ici u skladu s Visim Zakonom ili nastaviti zivjeti u skladu s onim zakonima koji su oblikovani na planeti Zemlji, a koji trenutno nisu sasvim uskladjeni s planom za planetu koji postoji na Bozanskoj razini i koji bi se uskoro trebao ostvariti.

Molim vas shvatite da mi ne zelimo uzrokovati vasu bol i patnju. Milijuni su bica Svjetlosti iz citavoga Univerzuma spremni pomoci vam. Ali vi sami i samo vi sami usporavate evoluciju na planeti. Dozvoljavate si sami izvrsavati ovakva djela i imate ovako nesavrsena stanja svijesti koja su nedopustiva i neprihvatljiva na vasem stupnju razvoja. A mi smo prisiljeni pribjeci ovakvim mjerama kada su upravo pred vasim ocima vasa nesavrsena djela, misli i osjecaji materijalizirani u vanjskim uvjetima kao nepovoljni vremenski uvjeti, kataklizme, nevolje s kojima se suocavate u vasim zivotima: bolesti, jadi i nesrece.

Vi ste sami uzrok onoga sto se zbiva s vama i oko vas. Mi smo blisko povezani na eterickome planu i mi pripadamo zajednickome lancu evolucija u univerzumu. Nema posebne razlike izmedju vas i mene. Stojim nekoliko stotina stepenica vise od vas. I to je sva razlika medju nama. Stoga biste morali posvetiti pozornost savjetima koji dolaze od mene ili drugih Uzaslih Majstora koji svoje poruke daju kroz nasega predstavnika na Zemlji, kroz nasu glasnicu Tatyanu.

Sada imate ovu priliku gotovo izravnoga kontakta. Koristite ovu mogucnosti i pokusajte gledati na nase diktate ne kao na bajke koje ste slusali u djetinjstvu prije spavanja, pokusajte nase diktate promatrati kao naputke za vodjenje, a koje biste trebali koristiti u svome zivotu. Vjerujte mi, mogucnost koju ste imali sada daje vam veliku prednost. Na ovakav nacin namjeravamo istrgnuti iz mreza iluzije milijune zivotnih struja, izgubljenih dusa koje lutaju dzunglama iluzije od inkarnacije do inkarnacije susrecuci gomilu strahova, sumnji, nesreca i bolesti.

Bacili smo nase mreze iznova kako bismo istrgli tisuce i milijune izgubljenih dusa iz voda astralnoga plana. Dolazimo kako bismo vam dali impuls, poticaj, energetski impuls koji ce vam omoguciti probuditi se i okrenuti vas pogled prema Nebesima, k svjetlome suncu Novoga Dana, Dana cije je svitanje vec zapocelo.

Dosao sam k vama na danasnji dan kako bih vam dao potrebne instrukcije za buducnost. Vi ste ona bica Svjetlosti koja su izgubljena u dzungli materije i mi pruzamo k vam ruku pomoci. Molimo vas da ne odbijate nasu pomoc, ne iskazujte samopouzdanje koje je tipicnije za tinejdzere, vec slusajte nase savjete. Zahvaljujuci Zakonu Slobodne Volje, koji je u Univerzumu djelatan, imate priliku odabrati buducnost za sebe. Imate mogucnost slusati moj i nas savjet i imate priliku odbaciti ispruzenu ruku pomoci.

Moram vas upozoriti da u danasnjim danima visite iznad ponora i ako vam magla oko vas ne dopusta pronaci sebe u zalosnome, u ocajnome stanju, to ne znaci da nema opasnosti da se u trenu strovalite, otkotrljate u provaliju. Ne morate mi vjerovati. Mozete nastaviti tvrdoglavo odbijati ponudjenu pomoc. To je vase pravo. Ali medju vama ima pojedinaca koji nas pitaju za pomoc i ne mozemo im nego pomoci buduci nas poziv sili na odgovor. Ne mozemo vas spasiti silom, ali nasa je duznost i obaveza ponuditi ruku pomoci onima medju vama koji je trebaju.

S vama smo tijekom citave duzine vasega Puta iz materijalnoga svijeta natrag u Bozanski svijet. S vama smo tijekom cijeloga Puta. I vrlo uskoro, budete li slijedili nase savjete, biti cete sposobni razabirati nas, razlikovati nas i svjesno cete primati nasu asistenciju. Ali sada trebate vjerovati nasim porukama i informacijama danim kroz nasega Glasnika.

Uvijek je bilo ljudi koji su se deklarirali kao Glasnici Nebesa. I kazivali su u ime Boga. Bilo je ljudi koji su slusali i slijedili savjete koji su dolazili odozgo, i bilo je ljudi koji su se tome podsmijavali slijedeci svoj vlastiti put. Na vama je izbor. Rijec je o vasoj slobodi volje.

Moj je i nas je zadatak upravo i samo vas upozoriti na posljedice vasega odabira. I moja je i nasa zadaca ukazati vam da se vrijeme ubrzalo i da ce vam posljedice vasih krivih odabira biti vidljive samo u nekoliko dana nakon sto pogresno odaberete. Rijec je o osobitosti nacinjenoj za vas kako biste svojom vanjskom svijescu bili sposobni naci djelovanje Velikoga Kozmickog Zakona ovoga Univerzuma koji je u stara vremena bio uoblicen na ovaj nacin: “Kako sijes, tako ces znjeti.”

Rijec je o vrlo razumnome Zakonu, Zakonu-Ucitelju, koji vam dopusta, omogucava ucenje na svojim vlastitim greskama pocinjenim u proslosti. Ovaj bi se Zakon trebao uciti u skolama. Ovaj je zakon tako potrebno znati za generacije koje sada ulaze u zivot. A susretnete li se s preprekama pri uvodjenju predmeta Zakona Univerzuma u skoli, mozete uvijek objasniti kako ovaj zakoni djeluje na vasu djecu i unuke. I sto je vise ljudi informirano, upoznato o ovim Zakonom, bolja ce biti situacija na Zemlji buduci ce oni ljudi koji poznaju ovaj Zakon biti svjesni njegovoga krsenja. Ne zbog straha, vec zbog zelje da se izbjegnu nepotrebne prepreke na svome Putu.

Vjerujte mi, nekada je veca prednost zaobici prepreku, nego li se penjati vertikalnom stijenom bez sigurnosnoga uzeta.

Stizemo kao bismo vam dali nase malo vođstvo. Molimo vas da informirate svoju djecu i unuke o sigurnosnim pravilma zivljenja na planeti Zemlji.

Iskreno se nadam vasoj pomoci i vasoj asistenciji.

JA JESAM Surija, sa svom svojom Ljubavlju za vas.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Mar, 2008 03:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

25. jun 2007. godine

Objava Majke Marije:
“O DUHOVNOJ MISIJI RUSIJE "

JA JESAM Majka Marija, došla sam k vama na današnji dan. Tako me veseli da se Božanska Dispenzacija za našu komunikaciju nastavlja, tako me raduje doći k vama zbog ovoga govora.

Oh, kada biste samo znali kako bih vam mnogo stvari voljela kazati i dopustite da započnemo s najbitnijim, odnosno s novom Božanskom milošću danom tijekom ovih osobitih dana kada zasijeda Karmički Odbor. Žurim se donijeti vam dobre vijesti!

Svjesni ste, znadete da sam zaštitnica Rusije i znate da od davnina ljudi ove zemlje mnogo vremena provode moleći mi se. Pomažem u iscjeljivanju, moje ikone imaju čudotvoran učinak, štite i brinu se za ljude koji trebaju zaštitu i pomoć. Stavljam moju prisutnost u mnoge slike mene u obliku ikona i iz eskpresije moga lica i iz izraza mojih očiju uvijek možete primiti odgovore na pitanja koja se vas tiču. Težim komunicirati s vama i dati vam svu pomoć koju mogu, djeco moja voljena.

Upravo sam došla sa zasijedanja Karmičkoga Odbora. I dobre bih vam novosti voljela kazati, a koje se tiču moje voljene Rusije. Znadete da je velika misija - voditi ljude na duhovnoj Stazi predodređena ovoj zemlji. Konačno, Staza je otvorena i Rusija je došla na ovo mjesto svoje Staze odakle se vidi njena buduća misija, mjesto ove Staze koje očekuje otkrivanje misije.

Znate da je mnogo proroka u prošlosti govorilo o velikoj ulozi i misiji ove zemlje. No u praksi se sve dešavalo upravo suprotno te slika Rusije, stvorena na zapadu tijekom zadnjih desetaka godina, nije bila previše privlačna.

Pažljivo smo slijedili razvijanje pojedinaca čija je sudbina vezana uz Rusiju i koji su se u Rusiji inkarnirali tijekom stotina godina. I vi znate da smo došli do zaključka da je zahvaljujući svojim najboljim predstavnicima Rusija zaslužila pravo zakoračiti na Stazi duhovnoga vodstva svijeta.

Molim vas da ne brkate ovu ulogu i misiju s ulogom što ju je čitav svijet ne tako davno pridavao Rusiji ili, kako se tada zvala, Sovjetskome Savezu. Današnja je uloga potpuno suprotna misiji koju je Rusija na sebe preuzela ranije. I ova je razlika povezana s time da je Rusija pozvana da postane duhovno razvijena zemlja.

Upravo sada, unatoč prividnom gubitku duhovnosti, temelji su nove duhovne zemlje postavljeni. Upravo su sada ljudi Rusije, umorni od zastoja i nevjerovanja, spremni orijentirati se prema Izvoru Božanskoga blagoslova, kleknuti i reći: "Bože, oprosti mi, Bože, oprosti nam, Sveti Oče. Nismo znali što smo činili. Računali smo na naš niži, "mesni" um i snagu, a što je uzorkovalo besmislenost mnogih nesreća. Molimo Te, Bože, čuj našu molitvu. Oprosti nam, Bože, za sve što smo počinili, za sve nevolje i nesreće što smo ih svijetu donijeli. Bože, ako je pod Tvojom Voljom, dođi u našu zemlju, donesi nam razum i pomogni nam da hodamo Tvojom Stazom."

I upravo nakon što su ljudi Rusije kroz svoje najbolje sinove i kćeri sposobni pokajati se u svome srcu, nečuvena će se Božanska mogućnosti otvoriti za ovu zemlju. Vrlo ćete skoro biti svjedoci ogromne provale, ekspolozije duhovnosti u Rusiji. I neće biti važno za vas koji hram pohodite i u kojem se hramu molite. Jer u svojoj ćete se svijesti uzdići na Božanski vrh s kojega prijašnje kontradikcije između različitih vjerovanja i religija nisu vidljive. Vaša će se srca ispuniti takvim Božanskim blagoslovom i milošću da ćete prestati imati bilo kakve negativne reakcije u odnosu prema bliskim vam ljudima koji nisu poput vas. Potrebno je da se ujedinite u nerazdjeljivome impulsu u vašim srcima. Potrebno je da se ujedinite pod sloganom duhovnog jedinstva nacije. Samo nakon pokajanja moguće je duhovno jedinstvo i samo nakon svoje duhovne ujedinjenosti Rusija će biti sposobna na fizičkome planu precipitirati one uzorke duhovnoga kreativnog rada najboljih predstavnika čovječanstva koji su već stvoreni na finijem planu i koji su spremni za precipitaciju

Moram vam kazati da budućnost Rusije nije povezana s vezivanjem za određenu religiju, već uz toleranciju religija, prema stvarnoj manifestaciji štovanja Boga. Ne govorim o izražavanju religijske netoleracije koja je postojala u prošlosti. Govorim o novome, o kvalitativno novoj razini svijesti koja će biti sadržana u Božanskome te će pomiriti sve kontradiktornosti koje je zločesti ljudski um izazvao i pogoršao namjerno tijekom zadnjih tisuća godina.

Došla sam k vama danas kako bih vašoj svijesti donijela potrebu shvaćanja misije Rusije. Nisam došla kako biste se uobrazili, već kako biste povratili svoj duh te kako biste bili sposobni uzdići se na novu razinu razvoja.

Noć, tamna je noć za Rusiju gotova. Svanulo je i gledajte kako se sunce diže. Na isti način, sunce Božanske svjesnosti počinje osvjetljavati ljude Rusije.

Prestanite gledati prema Zapadu. Prestanite koristiti modele koji ne samo da su beskorisni, već su također i štetni. vaša je misija da donesete nove uzorke. Vrlo će uskoro ljudi na čitavome globusu slušati o promjenama koje se zbivaju u Rusiji i gledati ih s iznenađenjem. Promjene u ovoj zemlji neće doći od autoriteta, niti od strane političara ili ekonomista, već će promjene u ovoj zemlji doći iz srca ljudi i biti će nemoguće ne zamijetiti ove promjene.

Svaki puta kada gledate u oči iznova inkarniranih malih ljudi, pokušajte razumijeti, shvatiti poruku što je ove oči u sebi nose. Jedna je od vaših obaveza pomaganje novoj generaciji ne samo da primi sve potrebno na materijalnome planu, već je vaša zadaća pružiti pomoć svakome tko se sada inkarnira ispunjavajući svoju Božansku misiju.

Upravo su se sada počeli inkarnirati pojedinci koji će Rusiju učiniti duhovnom prijestolnicom svijeta. Ne propustite priliku služenja čitavome svijetu. Dajte pomoć ovoj djeci Zemlji, predstavnicima nove rase.

Sada sam spremna nastaviti s Blagoslovom. Došla sam na današnji dan kako bih vam dala mali dio svoga srca, Nebesku zahvalnost vama koji moju poruku čitate. Došla sam vam dati čitav momentum moje Ljubavi, Vjere i Nade. Od vas tražim jedno: - ne zaboravite nikada, zbog zaokupljenosti svojim tekućim dnevnim poslovima, vaše Božansko porijeklo i vašu Božansku misiju.

Volim vas svim svojim srcem i spremna sam doći na prvi vaš poziv kako bih vam pomogla.

JA JESAM Majka Marija, bila sam danas s vama.

© Tatiana Micuscina, 2007

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Mar, 2008 03:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OBJAVA BOGA STVORITELJA

Gabriela, Božja proročica i izaslanica u današnjem vremenu 27.februara 2001. primila je od Boga, Večnog, sledeću objavu koju ona ovim putem daje ljudima oko sebe:

STVORITELJ :

Ja SAM Bog Avrama, Bog Isaka i Bog Jakova. Ja Sam Bog svih istinskih proroka.

Ja, BOG, Svemogući, podižem Svoj glas preko Svoje proročice i izaslanice i upućujem ga čovečanstvu.

Prestanite da jedete vaša sastvorenja oni su vaša životinjska braća i sestre!

Prestanite da ih mučite eksperimentima, i da im oduzimate slobodu, tako što ih držite u štalama, nedostojnim, životinja! Životinje vole slobodu, kao i vi ljudi.

Prestanite da ubijate sitne životinje koje žive na tlu, veštačkim dubrivima, izmetima i sličnim sredstvima!

Prestanite da krčite i spaljujete šume i da životinjama u šumama i poljima oduzimate životni prostor. Vratite im njihov životni prostor, šume, polja i livade; u suprutnom će vam vaša sudbina, koju ste sami sebi nametnuli, oduzeti vaše kuće i posede, kao i vaše izvore hrane, putem katastrofa širom sveta, koje ste sami stvorili vašim ponašanjem protiv života, bogatstava prirode, kao i životinja.

Ukoliko ljudi ne poslušaju Moje reči, počeće oluja širom sveta i zbrisaće na stotine hiljada ljudi - preko svetske katastrofe ili preko drugih bolesti, što će slično zarazama, stići medu one koji su svojim odvraćanjem od svake duhovne etike i morala, te iste bolesti namtnuli životinjama, koje sada na hiljade spaljuju. Ko se ne promeni, taj će slično proći.

Moja reč je izrečena. Svetska apokalipsa je u toku. Ko ne želi da čuje, taj će u sve kraćim razmacima vremena, svoje stvorene uzroke osećati kao posledice.

Ja sam Zemlju sa njenim biljkama, životinjama i mineralima podigao ka Sebi. Ko i dalje bude dizao ruku na majku Zemlju, sa svim njenim oblicima života, osetice posledice.

Prestanite da mučite, ubijate i koljete! Vi ljudi, prestanite sa svojim zverskim ponašanjem koje pogada isključivo vas a ne nekog drugog. To što učinite i najmanjem vašem sastvorenju, to činite Meni i samima sebi.

Dosta je! Promenite se, inače će se nastaviti žetva koja je vaša setva.

JA SAM koji JA JESAM, uvek isti, juče, danas i sutra, u čitavoj večnosti.

http://das-wort.com/srpski/botschaft_von_gott_2001.html
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 29 Mar, 2008 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

18. april 2006. godine

OBJAVA Gautama Bude

“Vaša je svest ključ vaše budućnosti i budućnosti čitave planete”

JA JESAM Gautama Buda, stigao sam k vama na danasnji dan.
JA SAM stigao kako bih vam dao neko znanje i trening. Kao uvijek koristim vozilo i mogucnost davanja s nase strane kroz nasu Glasnicu Tatyanu.
Ne tako davno nismo imali mogucnost dati nase Ucenje tako lako citavome svijetu. Tako nedavno, prije 2-3 godine, nitko nije mogao pretpostaviti da bi se nase Ucenje moglo dati na teritoriju Rusije. Pogledajte samo kako su se velike stvari promijenile. Dajemo nase Ucenje i istodobno se situacija u Rusiji i na planeti Zemlji mijenja.

Vidite i mozete promatrati kako naoko nevazan, beznacajan dogadjaj moze utjecati na citav svijet. Mozda niste pogodili, povukli analogije s vasim zivotima te niste povezali sve promjene, koje se desavaju u vasim zivotima, s cinjenicom da vam imamo mogucnost davati nase diktate. Nista za to, ne zahtijevamo od vas da povucete uopce bilo kakve paralele. Samo promatrajte sve promjene koje se zbivaju u vasem zivotu i u zivotima ljudi oko vas.

Neko ce vrijeme proci i biti cete sposobni prepoznati utjecaj Uzaslih Majstora iza ovih promjena. Sve sto cinimo u cijelosti je opisano u nasim diktatima. Nacin nasega utjecaja na planetu Zemlju i sve promjene koje su zbivaju u cjelosti je objelodanjeno i u nasim diktatima i u nasem Ucenju. Sve se desava vrlo jednostavno. Citate nase diktate, pohadjate seminare koje drzimo uz pomoc nasega Glasnika i ljudi koji nam zele sluziti.

Dobivate energiju, znanje i mijenjate svoju svijest, svoje razmisljanje i svoje vibracije. Utjecete na svaku osobu koju sretnete na ulici, na svome poslu. Na ovaj smo nacin rasirili nas utjecaj ove godine na milijune ljudi. Stoga sa sigurnoscu, pouzdano mozemo kazati da se proces mijenjanja svjesnosti odvija tako dobro da je odluceno da se uveca do maksimuma brzina promjena za planeti Zemlji. To ne znaci da ce vas se strasiti znacajnijim kataklizmama i prirodnim katastrofama u skoroj buducnosti. Stovise, nastavlja li se proces mijenjanja svjesnosti tako dobro i s tako velikim napretkom u buducnosti, izbjeci cete vece kataklizme i katastrofe.

Ipak vam ne mozemo garantirati da nece biti kataklizmi i katastrofa bude li se suprotstavljenim snagama, koje su pod bilo koju cijenu spremne slomiti proces promjena, prikljucilo mnogo ljudi svojim aktivnim djelovanjima.

Stoga, prije nego li zapocnete bilo kakvu aktivnost u vasem svijetu, pozorno razmotrite sve svoje motive i pokusajte razumijeti motive onih ljudi koji vam sugeriraju vase sudjelovanje u nekim radnjama, ukljucujuci molitvenu praksu. Energija molitve moze biti vjesto iskoristena za postizanje ciljeva koji su potpuno suprotni Bozanskim ciljevima.

Sadasnja razina vase svijesti dopusta, omogucava nam dati vam ova Ucenja o izoblicenju energije movitve. U sva je vremena bilo ljudi koji su energiju molitava usmjeravali Najvisim oktavama Svjetlosti, ali bilo je i onih ljudi koji su energiju molitvi koristili kako bi postigli svoje osobne sebicne ciljeve. U tome slucaju nisu djelovali u sklau s Voljom Boga. Pored toga, ljudi koji su bili ukljuceni u njihove aktivnosti stvarali su karmu.

Sve radnje u vasem svijetu, sve misli i osjecaji stvaraju karmu. Ne mozete djelovati bez stvaranja karme. No postoji negativna i pozitivna karma. Negativna karma produljuje vase bivanje na Zemlji i prisiljeni ste iznova i iznova doci u inkarnaciju. Pozitivna karma upravo je suprotna negativnoj - vas se boravak na Zemlji skracuje.

Omjer, odnos izmedju pozitivne i negativne karme stvorene u proslosti i koja se stvara svakim sadasnjim trenutkom utjece na sudbinu svakoga pojedinca i svake situacije na planeti Zemlji.

Zbog toga nas ne umara ponavljati da buducnost planete Zemlje i proces odvijanja promjena ovisi o svakoj osobi.

Koliko god tesko to moglo biti, trebali biste uvijek upamtiti da vas zivot nece zavrsiti smrcu vasega fizickog tijela. Oh, vi ste mnogo vise od samoga fizickog tijela. Svatko od vas ima potencijal postati Bogom. U toku vremena postati cete Bogovima osim onih koji dragovoljno odbacuju postati Bogom te se zele personicirati s fizickim tijelom.

Znate da je sve oko vas ogromna iluzija. A vasa je zadaca, po najvisim standardima, uzdici se u svojoj svijesti iznad ove iluzije. Kada se izdignete iznad ove iluzije i odbacite vezivanja za fizicki svijet, nastaviti cete svoju evoluciju u Najvisim Svjetovima. Personificirate li se s fizickim svijetom, dragovoljno gurate sebe u smrt jer ce fizicki svijet tijekom vremena prestati postojati, a vi necete biti sposobni prijeci u Najvise Svjetove buduci vasa svijest Najvise Svjetove ne prihvaca.

Dakle, kljuc za vasu buducnost i buducnost citave planete vasa je svijest i taj stupanj vase spremnosti za mijenjanje vase svjesnosti.

Prilika dana planeti trebala bi biti prihvacena u vasoj svijesti. Trebali biste spoznati da postoji Bozanska mogucnost i da biste trebali stremiti cilju njenoga prihvacanja i razumijevanja u vasim zivotima. Tada ce Bozanska mogucnost biti sposobna manifestirati se u vasem fizickom svijetu.

Kazivao sam vam o nasoj metodi kako utjecemo na fizicki svijet i kako ga mijenjamo. Ovo je vrlo prirodan nacin promjena koje bi trebalo primijeniti prije svega. Bilo se kakve kataklizme pojavljuju zahvaljujuci razini svjesnosti covjecanstva koje ne potvrdjuje razinu koju Nebesa zele vidjeti kod covjecanstva Zemlje. Stoga vas uvijek upozoravamo kada se od vas zahtijeva da izvrsite intenzivan rad na mijenjanju vase svijesti.

U ovome trenuku raduje me potvrditi da brzina mijenjanja svjesnosti covjecanstva zadovoljava nase zahtjeve.

Idite, nastavite Putem! Nebesa su vam zahvalna. I vi imate pravo ocekivati nove milosti Nebesa.

Radostan sam zbog nasega danasnjeg susreta.

JA JESAM Gautama Buda. OM.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 31 Mar, 2008 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

9. juli 2007. godine

OBJAVA Gautame Bude:
“Ucenje o Budickoj svijesti”

JA JESAM Gautama Buda, dolazim iznova k vama.

Dosao sam k vama na danasnji dan kako bih vam govorio o glavnoj stvari u nasem poslu sto ga obavljamo na Zemlji. Ova je Glavna stvar u svezi s mijenjanjem svijesti ljudi Zemlje. Cinjenica je da ovo nacelo nasega rada stoji nepromijenjeno tokom mnogih miliona godina.

Cim covjek postigne u svojoj svijesti razinu Bude, sve sto ga u njegovome zivotu okruzuje zadobiva apsolutno drugaciji smisao i znacenje. Jer sto je za obicnu osobu samo serija dogadjaja i promjena misli i osjecaja, za Budu predstavlja Knjigu Zivota koju moze citati listajuci stranicu za stranicom. Kada dosegnete razinu Budicke svjesnosti, cinite prijelaz unutar vase svijesti na sljedecu stepenicu evolucijskoga razvoja.

Svoju poruku ne kazujem samo za Budiste ili samo za one koji vjeruju u mene kao Lorda Svijeta Gautamu Budu. Svojom se porukom obracam citavome covjecanstvu, onim ljudima koji su spososbni razumijeti je, shvatiti je i primijeniti u praksi. Jer u stvari nije tako mnogo vazno kako ce netko nazvati sljedecu fazu evolucije vase svijesti, vec je vazno da se podignete na ovu stepenicu vasega evolucijskog razvoja s najmanjim mogucim gubicima.

Obracam vam se ove godine* kada je Zemlja prolazila kroz svoj ponavljajuci kriticni trenutak i kriticnu tocku koja se ponavlja. Ovakve se situacije na Zemlji, koje zahtijevaju hitno uplitanje mnogih legija Svjetlosti, pojavljuju periodicki. I pitam vas za pomoc u kriticnome trenutku jer je za vas potrebno da budete ispunjeni smislom odgovornosti za sve sto se zbiva na planeti Zemlji.

Razina Budicke svijesti vam dopusta da se unutar svoje svijesti podignete na takvu razinu kada bilo koja podjela – bilo nacionalna ili imovinska, politicka ili religijska –za vas nije bitna. Jer vi ste nadrasli bilo kakve podjele stvorene ljudskom svijescu i mozete vidjeti samo Jedinstvo iza svih razlicitosti zivota.

Oni ljudi u vasem svijetu koji dosegnu razinu Budicke svijesti ne mogu ostati za dugo medju masama ljudi. Jer razina Budicke svijesit pretpostavlja pomaganje svim ljudskim pojedincima koji pomoc trebaju. Cim se istinski Buda nadje u vasim gradovima, on zrtvuje svoju razinu svijesti dajuci sva svoja postignuta postignuca kako bi osigrao pomoc onima koji pomoc trebaju. Previse je u vasim gradovima onih koji vape za nasom pomoci. Previse je katastrofa i patnji u vasem svijetu. I zbog toga oni Bude koji dolaze u vas svijet zrtvujuci sebe kako bi vas odrijesili i kako bi razdijelili njihove savrsene energije u oceanu ljudskoga mora, a kako bi se podizala svjesnost covjecanstva i kako bi se ljudima omogucilo spoznati egzistenciju Visega Zakona djelatnoga u ovome Univerzumu.

Postoje drugi ljudski pojedinci koji su u vas svijet dosli kako bi ostvarili vezu izmedju svjetova te kako bi u vasem svijetu sluzili kao izvor Svjetlosti, kao lucnose pokazujuci put medju nevoljama i u zbrci zivota. Uvijek ima ljudi koji u svojim srcima nose vatru i koji su spremni sluziti covjecanstvu. Pogledate li pazljivo oko sebe, tada cete moci razlikovati razinu Budicke svijesti iza obicnih ljudskih manifestacija.

Dosao sam danas kako bih vam pomogao spoznati da je vasa svijest vrlo “plasticna”, podlozna modeliranju i da se tijekom dana mnogi od vas mogu u svojoj svijesti podici na razinu Bude. Stvar je samo u tome da budete sposobni odrzati ovo stanje svijesti sto je duze moguce. Za ovo cete morati sebi osigurati takve zivotne uvjete koji ce vam omoguciti da cak kada izgubite svoj balans, da povratite natrag stanje harmonije sto je prije moguce. Mnogi od vas mogu iskusiti vrlo uzvisena stanja unutarnjega sklada i mira. U mnogim budistickim manastirima redovnici nisu sposobni postici tako uzvisena stanja svijesti. Sada biste trebali siriti ovo stanje i uciniti ga dominantim u svojim zivotima. I trebali biste positici da vas nista sto se u vasim zivotima zbiva ne bi moglo izbaciti iz stanja Bozanske harmonije i mira.

Morate ici u smjeru stvaranja ovakvih pokusaja jednoga za drugim jer na tome kako uistinu mozete odrzati svoje stanje mira i harmonije unutar sebe ovisi na koliko ce se ljudi oko vas moci prenijeti ovo stanje sklada, mira i srece. A o tome koliko je ljudi sposobno ostati konstatno u harmonicnome stanju svijesti, ovisi sutacija na citavoj planeti. Sve zestoke oluje, kataklizme i prirodne katastrofe upravo su manifestacija disharmonije u svijesti covjecanstava kao cjeline.

Ne mozete svakoga obdariti Budickom svijescu, ali mozete siriti svoje unutarnje harmonicno stanje na ljude koji vas okruzuju. Vasa se aura moze siriti, a oni koji dodju u polje djelovanja vase aure osjecaju ovaj utjecaj na sebi. Mnogi sami misle ispasti iz uobicajenoga stanja svijesti te ce pokusati sniziti svoje vibracije koristeci univerzalne snizavatelje vibracija za ovo: alkohol, nikotin, glasnu glazbu krivih ritmova. No ovaj ce se proces prodiranja visokih vibracija u vase svijet intenzivirati. Kvaliteta svijesti onih pojedinaca koji ce odrzati balans harmonije u velikim gradovima ce rasti. Snaga vase svijesti u finijim planovima uzrokovati ce opoziciju onih horda snaga podupiruci “Maru”, zagovarajuci iluziju. Ali uvijek upamtite da je vasa snaga u tome da ne ulazite u borbu, istiskujte negativne energije ovoga svijeta snagom Ljubavi u svojim srcima te rasplinite negativne energije snagom svoje Ljubavi pretvarajuci je u pozitvno usmjeren vektor harmonije, mira, Ljubavi.

Morate konstatno ostvarivati svoju vezu s mnogim i mnogim dusama Svjetlosti na planeti. Svi zajedno oblikujete mrezu Svjetlosti koja se siri planetom. Postoje ljudi u svakoj zemlji, u svakome naseljenome mjestu koji dragovoljno nose Svjetlo kako bi osvijetlili Put za one koju jos lutaju u tami.

Vase postizanje Budicke svijesti nije konacna svrha vasega utjelovljenja. Ne morate se boriti za osobna postignuca. Morate se boriti pomoci onim koji trebaju vasu pomoc. A pojavi li se pitanje pred istinskim Budom raditi na njegovome usavrsavanju u Bogu ili zrtvovati sva svoja postignuca kako bi covjecanstvo nastavilo svoju evoluciju, tada ce istinski Buda zrtvovati sva svoja postignuca za nastavak evolucije Zemlje. Sposobnost zrtvovanja sebe za Zajednicko Dobro kvaliteta je Buda i Bodisatvi proslosti i sadasnjosti.

Zelim vam srecu u postizanju stanja Budicke svjesnosti.

JA JESAM Gautama Buda, vas brat.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Apr, 2008 01:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

21. decembar 2006. godine

OBJAVA Učitelja Surye:

„Sada kada se menja godisnji ciklus izuzetna je prilika za preuzimanje odluka i oslobadjanje od svega nepotrebnog u vasoj svijesti ”

JA JESAM Surya i dolazim vam ponovo kako bih dao poruku ljudima Zemlje. Dosao sam s Velikoga Centralnog Sunca prevalivsi mnoge kozmose. No vrlo sam vam blizu jer sve sto se tice Zemlje i njezine evolucije pod mojom je nadleznoscu i mojom neposrednom zastitiom buduci ja izravno pratim i nadzirem svaki stadij evolutivnoga razvoja Zemlje. Štitim i usmjeravam evoluciju na planeti Zemlji. Zaduzen sam za tok evolucije na ovoj planeti. I ja sam to BIĆE koje je uvijek uz vas usprkos velikoj kozmickoj razdaljini. Sada sam dosao da vam dam predstavu toka evolucije i o onome stadiju na kojem se covjecanstvo Zemlje sada nalazi. Kao uvijek moje ce kazivanje biti vrlo jednostavno, ali iza jednostavnosti se iskaza krije naporan rad tisuca i milijuna fizickome oku nevidljivih bica Svjetlosti koji motre evoluciju na vasoj planeti i spremni su citavoga dana, sva 24 sata, pruziti vam svu potrebnu pomoc.
Prisjecate me na djecu mladje grupe u vrticu koji zahtijevaju stalnu brigu i zastitu. I vi mozda ne mozete vidjeti sva ona bića koja o vama brinu pripremajuci vam hranu, peruci vasu odjecu, cisteci sobe, ali ova su bićai uvijek pored vas iako ih uvijek ne vidite svojim fizickim okom. Nasu nazocnost takodjer trebate osjetiti kod onih rezultata koji vas okruzuju. Usprkos ne uvijek razumnim aktivnostima ljudi na Zemlji, uspijevamo odrzavati povoljne uvjete za vasu evoluciju na vasoj planeti sto govori o poput dragulja vrijednome radu cijeloga Uzasloga Drustva ciji su napori usmjereni za dobrobit Zemljine evolucije. Ne mozete uvijek cijeniti nas trud, ali unatoc smo tome uvijek s vama. Poteskoca lezi u cinjenici da je veo koji odvaja svjetove nase jos vrlo gust mijenjanjuci na taj nacin mnoge stvari koje bi mogle biti sprijecene i osigurane, a mi nismo sposobni prevenirati samo iz razloga prevelike medjusobne odvojenosti i udaljenosti nasih svjetova. To ne znaci fizicku udaljenost, vec je rijec o NIVOU VIBRACIJA. Stoga nismo umorni ponavljati iznova o nuznosti podizanja vase SVESNOSTI i podizanja nivoa vasih vibracija. U trenutku kada vase vibracije postignu visi nivo, biti cemo sposobni pribliziti vam se i osigurati vam vise pomoci i potpore. Dakle, za dizanje vibracija trebali biste koristiti sva dostupna sredstva. U vasem zivotu postoji nesto sto umanjuje vase vibracije, ali postoji i ono sto ih podize. I to se tice svega, hrane i svega oko vas.
Vasa su boravista i vasi gradovi na vrlo niskoj energetskoj razini. Stoga, brigom za mjesto svoga zivljenja i vasega okruzenja automatski podizete svoj stupanj vibracija postajuci sposobnima razlikovati svoja stanja svjesnosti i postajuci sposobnima cuti zvukove finoga svjeta i prepoznati nasu prisutnosti.
Nemojte racunati da cete nas cuti ako nastavite sa sadasnjim stilom zivota svojstvenim masovnoj svjesnosti covjecanstva. Potrebno je da sada razmislite o svemu sto vas okruzuje i to je sljedeci stupanj vase evolucije kada cete trebati u vecoj mjeri uzimati u obzir sve sto je oko vas u vasem zivotu, kuci, na poslu. Trebati cete se pobrinuti za okolis jer u trenutku vasega nepoduzimanja nikakvoga napora za odvajanje od svega sto je nisko-vibrirajuce, usporiti cete svoj napredak i necete biti sposobni iskoristiti kozmicku priliku koja se priblizava i koja je vec otpocela.
Govorimo o prijelazu i ova tranzicija mora biti postignuta u vasoj SVESNOSTI. Sami sebi trebate popločati vlastiti put. Jer trenutak kada nacete biti sposobni to uciniti putem prirodne evolucije,biti cemo primorani primijeniti stroge mjere slicne kaznjavanju remenom ili stavljanjem u kut – najucestalijim nacinima kaznjavanja male zloceste djece. Ne budite trvdoglavi. Vrijeme je da odrastete i naucite pokoravati se Zakonu Univerzuma. U suprotnome, necete biti sposobni napustiti vrtic i nastaviti s razvojem u skoli, na fakultetu i necete sposobni biti za posao koji je vasoj zivotnoj struji predoodredjen.

Ne odgadjajte i pocnite upravo SADA analizirati sve sto vas u zivotu okruzuje i oslobadjajte se od svega sto vam ni u kojem pogledu nece koristiti na sljedecem stupnju evolutivnoga razvoja. Prestanite igrati dojucerasnje igre, hrlite u novi dan s divnim suncem i svjezim vjetrom promjena.
Vasa svjesnost treba zracenje i susenje na suncu. Ocistite svoju svjesnosti od svih nepotrebnih mentalnih formi i slika, odbacite sve sto ne dolazi od Boga i u vas ce se zivot poceti mijenjati kao na valu čarobnoga štapića. Postanite bogovima u ocitovanju. Dozvolite si razdragana stanja svjesnosti, brinite o ljudima, jednostavno BUDITE i iznova se radujte zivotu. I tek promjenom vasega gledanja na sve oko vas nastupiti ce promjene svih okolonosti vasega zivota.
Sada na mijeni godisnjega ciklusa posebno je uputno donijeti odluku i osloboditi se svega nepotrebnoga u vasoj svjesnosti. Ne zaboravite dispenzaciju u svezi s pismima Karmickome Odboru. PIŠITE PISMA. Imate ovu mogucnost do kraja godine. Pitajte Karmicki Odbor neka vas oslobodi cega biste se zeljeli osloboditi. Koje vas osobine ili stetne navike opterecuju i koce u vasem napredovanju? Usmjerite momentum svojih molitava tijekom sljedecih pola godine kako biste se otrgli od vasih slatkih nesavrsenstava. I za pola godine sami sebe necete prepoznati. Sto vise energije ulazete u molbe Karmickome Odboru da vam pomogne kroz narednu polovinu godine, to cete se brze osloboditi svih svojih neuspjesnih postignuca i karmickih prepreka.
Stoga s namjerom da sto bolje iskoristite dispenzaciju i pisete Karmickome Odboru, morate detaljno analizirati ono cega biste se naj prije zeljeli rijesiti. Oslovite clanove Karmickoga Odbora, navedite svoje zahtjeve i zelje. Poduzmite obvezu moljenja ili kakvu drugu obvezu koju ste spremni sistematski ispuniti tijekom sljedecih sest mjeseci. Stavite svoje zahtjeve i obveze na papir, zamolite ARHANĐELA MIHAJLA i ANĐELE ZAŠTITE neka ponesu vase poruke na odrediste, izravno Karmickome Odboru i potom pismo SPALITE. Mozete za sebe sacuvati kopiju pisma i u sljedecih cete pola godine pod uvjetom ispunjenja vasih preuzetih obaveza vidjeti sto ce se promijeniti. Siguran sam da cete odbaciti jedan ili nekoliko najbitnijih svojih nedostataka. Ne zaboravite zahvaliti. I cim se otrgnete od svojih problema, napisite pismo zahvale Karmickome Odboru.
Zao mi je sto vas napustam. Jer zelio bih vam pruziti svu mogucu pomoc i dati vam one kljucne savjete koji ce vam vrlo mnogo pomoci. Nadam se se da sam vam, makar i samo djelomicno, pomogao davsi vam neke vrlo znacajne savjete.
Pozdravljavam vas do novih susreta!

JA JESAM Surya!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Apr, 2008 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

27 jun 2007. godine

OBJAVA Učitelja Maitreje:
“ Upozorenje na kontakte s finim svijetovima”

JA JESAM Maitreja, dosao sam iznova k vama kroz moga Glasnika.

JA SAM stigao i kao uvijek spreman sam dati vam nove informacije o stanju u kojem jeste na vasoj Stazi. Mozete ne vjerovati ovome, ali biti ce za vas razumnije uzeti to u obzir i vrlo dobro razmotriti ovo sto vam dajemo. Jer nije tako cesta prilika da mozemo komunicirati s vama. I slozit cete se da do nedavno niste bili zasuti informacijama s Nebesa.

Dosao sam k vama danas kako bih vam dao sljedecu poruku koja je izravno u svezi s vasim odnosima s nama, Uzaslim Majstorima. Znate da mnogi tvrde da u sadasnje vrijeme primaju nase poruke.No nesto vas unutar vas navodi na oprez, budnost za ovakvu vrstu poruka i glasnika.

Zasto? Zato jer je sam proces komunikacije izmedju nas i spustenoga, inkarniranoga covjecanstva jos vrlo kompleksan. A veci dio, odnosno gotovo svi oni ljudi koji misle da primaju nase poruke vise su subjekt utjecaja ASTRALNOG PLANA i bica koja su ondje. Nisu svi stanovnici astralnoga plana neprijateljski prema ljudima. Ima golemi dio onih koji su se nasukali kako bi se reklo izmedju Nebesa i Zemlje. Ne mogu se iznova reinkarnirati iako su dosegli dovoljno visoku razinu svoga razvoja, ali jos postoji neodradjena karma te oni mogu djelovati samo kroz ljude koji su sada u inkarnaciji. I ova su bica prisiljena tragati i za sebe nalaziti izvodjace, predstavnike medju ljudima kako bi covjecanstvu dali odredjene informacije i znanje. Na ovaj nacin u suradnji s ljudima imaju mogucnost odraditi preostale karmicke dugove. Postoje takodjer drugi stanovnici finoga svijeta koji su se svjesno odijelili od Boga te se ne zele reinkarnirati. Mnogi medju njima sebe nazivaju Uzaslim majstorima i cak se zovu nasim imenima.

Postoje takodjer nasi astralni dvojnici stvoreni ljudskim mislima . Nisu u cijelosti svjesna stvorenja, ali mogu osigurati kompletno povezane poruke koje sadrze dobro znane tvrdnje i istine.

Uvijek mozete razlikovati ove kreacije po razini njihovih vibracija i po sadrzaju njihovih poruka. U pravilu ovakve kreacije odasilju na odredjenoj razini vibracija ne odlikujuci se osobitom raznovrsnoscu.

Dajem vam tako detaljne informacije o stanovnicima astralnoga plana jer moramo nailaziti na prevelike probleme kada neki pojedinci, misleci da komuniciraju s Uzaslim Majstorima, dolaze u zavisnost od bica astralnoga plana. Nakon toga kada shvate ili ljudi oko njih spoznaju citavu opasnost ovakve veze, prepustenost je ovakvome utjecaju vrlo komplicirana. Ovo rezultira onime sto vasi psihijatri obicno zovu sizofrenijom, dok predstavnici crkve to nazivaju zaposjednoscu. Oslobadjanje od ovakvih posjednika nije laka jer ste ih vi sami pod svojom vlastitom voljom pozvali da dodju u vase hramove sa zeljom da suradjujete s njima.

Imate li posla s bicima koja se nisu odijelila od Boga i koja uz vasu pomoc odradjuju svoju karmu, tada pomazete ovim stvorenjima i ne stvarate svoju vlastitu karmu. Ova se suradnja zbiva zbog vasih karmickih veza koje datiraju iz davne proslosti. Odaberete li suradjivati s onim predstavnicima astralnoga plana koji su se odijelili od Boga, kada primate njihove poruke, vi stvarate karmu. I sto se vise zalazete u sirenju njihovih poruka, veca je karma koju stvarate.

Zbog toga smo prisiljeni koristiti pomoc specijalno educiranih glasnika koji nose nase plasteve i koji su u vas svijet dosli s osobitom misijom – obnoviti Stazu na kojoj vodimo covjecanstvo Zemlje.

Dakle, potpune informacije i potupuna sloboda izbora: osigurano vam je koga slusati i koga slijediti.

Dosao sam danas s ciljem da vam dadem znanje i informacije koje se ticu vasih kontakata s finim svijetom i njegovim stanovnicima.

Nasi glasnici nose vibracije visokih oktava i u skladu s razinom ovih vibracija mozete ih uvijek razlikovati od bilo kojih varalica i onih pogresnih.

Postoji drugi kriterij sto cu vam ga dati i kojega mozete koristiti za razlikovanje. Svako postignuce u finome svijetu, o kojem vam govore, trebalo bi imati svoju potvrdu na fizickome planu.

Dakle, ako vam kazuju da ste vi Isus ili Bog Maitreja ili koji god od Majstora, molim vas pogledajte se i pogledajte ono sto vas okruzuje, analizirajte pozorno vase odnose s ljudima i svojim bliznjima, onima oko vas. Nije uvijek sve ocigledno, jasno, ali ne slijedite li u svome zivotu Ucenje sto su ga Isus i Mojsije, proroci i glasnici iz proslosti davali, tada je tesko da ste onaj koji oni kazu da jeste.

Stovise, u vasem civiliziranom stoljecu ljudi ipak ostaju velike neznalice po pitanjima vjere i medjusobnih odnosa s finim svijetom. Stoga se pojavljuju razliciti prevaranti koji koriste vase neznanje. Zbog toga vam saljemo nase glasnike kako bismo vas poducili razlikovanju i kako bismo vam dali istinsko Ucenje. Imate priliku odabrati. Imate mogucnost slijediti svoja pogresna vjerovanja ili se vratiti Stazi kojoj vas poducavamo tijekom citavoga razvoja covjecanstva.

Bio sam vrlo otvoren danas jer je stiglo vrijeme kada vise nema okolisanja, vec da vam se dadu informacije koje cete slijediti kako biste izbjegli pogreske, kriva vjerovanja.

Nikada nismo dali jasniju poruku koja se tice opasnosti kontakata s finim svijetom kao sto je ova. No dosao je trenutak i ne mozemo vise tolerirati vase pozive u pomoc kada padate u stisak zlih bica. Vjerujte nam da je mnogo lakse izbjegnete li opasnost nego li da pozivate sve Bozanske Andjele da vas izbave iz toga.

Kako se ne biste previse uplasili, trebam vam kazati takodjer da u kontakt s bicima iz astralnoga plana koji su se odijelili od Boga dolaze uglavnom oni pojedinci koji su imali karmu u proslosti s Bogom i ova ih karma navodi da dodju u slicne kontakte. Nije moguce pobjeci vracanju karme, ali je moguce spoznati prosle greske, pokajati se i zamoliti ANĐELE ZAŠTITE da vas obrane od utjecaja astralnoga plana. Bog ne zeli da patite, Bog zeli da ucite LEKCIJE vasih proslih pogresaka i da ih nikada iznova ne ponovite.

Dat vam je mehanizam za rad s vasom karmom kroz PISMA Karmickome Odboru, kroz rad s karmom sljedecega mjeseca 23.-ega u svakome mjesecu. Zasto ne koristite dane vam mogucnosti punim kapacitetom?

Ne uzmete li prednost danih dispenzacija, tada Bozanska mogucnost moze biti oslabljena ili ce se njena aktivnost u cijelosti zaustaviti.

Podsjecam vas da sada i do 1. jula (ukljucujuci i taj dan) imate mogucnost obracanja Karmickome Odboru pismima koja sadrze zahtjeve za olaksavanje vasega Karmickog tereta. Biti ce samo neophodno da tijekom sljedecih pola godine preuzmete odredjene obaveze koje ce vam dati mogucnost akumuliranja dobre karme zbog smanjivanja vasega Karmickog tereta.

Mozete zatraziti pomoc za svoje bliznje i tada ce vasa dobra karma biti uporabljena kako bi im se pomoglo.

Naglasavam posebno da se karma s Bogom odradjuje na fizickome planu kao ludilo ili zaposjednutost i da kao i svaki drugi tip karme moze biti oslobodjena, olaksana ili odradjena. Potrebni su realizacija vasih djela u proslosti i vasa zelja da se nikada opet ne ponove.

Kao što vidite ništa u vasim kontaktima s finim svijetom nije tako jednostavno. Morate uvijek shvatiti citavu cjelovitost karmicke odgovornosti kada ulazite u kontakt s finim svijetom, kada primate poruke iz finoga svijeta te ih sirite.

JA JESAM Maitreja koje vas istinski voli i pazi na vas.

*Napomena: U skladu s Ucenjem Uzaslih Majstora, Karmicki Odbor Zemlje ima sesije dva puta godisnje u toku dva tjedna u periodu zimskoga i ljetnoga solsticija, otprilike od 20.-22. decembra do 1. januara te od 20.-22.juna do 1. jula. Mozete se ovih dana pismima obratiti Karmickome Odboru. Pravila pisanja pisama Karmickome Odboru predstavljena su u dikatu Učitelja Surije od 21. decembra 2006. godine.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Apr, 2008 23:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

4. mart 2005. godine

OBJAVA Sanat Kumare

„VREMENA SU SE PROMENILA”

JA SAM Sanat Kumara i dosao sam vas danas obavijestiti o novoj mogucnosti, novoj dispenzaciji koju je nebo( duhovna hijererhija ) odlucilo isporuciti kroz nasega novog Glasnika u Rusiji, Tatyanu.

Desiti ce se mnogo neocekivanih dogadaja za mnoge. I mnogi ce svjedociti nestalne osjecaje citajuci ovu Objavu No mi ne silimo nikoga da vjeruje ili ne vjeruje u stvari koje treba kazati. Nas je problem isporuciti vam ovo znanje, a vasa je slobodna volja prihvatiti ga ili ne. Vremena su se promijenila i Nova je Epoha dosla. Svjetovi su se priblizili jedni drugima. I stvari koje su unazad nekoliko godina, pa cak i prosle godine, izgledale poput neostvariva sna sada postaju stvarnost. Imamo mogucnost komunicirati kroz mnoge i te prilike i koristimo.

Situacija na Zemlji i dalje snazi. Planetarni nivo vibracija raste. Nove energije dolaze na Zemlju. I vecina covjecanstva osjeca ove energije kao nemogucnost i besmislenost daljnjega slijedenja puteva lutanja u tami u kojima su bili tijekom dugih, dugih milenija.

Pokazuje se kao osjecaj nezadovoljstva, melankonije i ocekivanja necega sto se upravo treba dogoditi. Najsenzitivniji su pojedinci izgubili interes za standardna zaposlenja. Cini se da sve ono sto je prije izledalo bitno i imalo smisla u zivotu, danas vise nema ni najmanju vrijednost. Sve prijasnje aktivnosti, poput ispraznih druzenja, gledanja beskonacnih serijala, traganje za tricarijama izgubile su svaki smisao. Sve to podsjeca na slavljenicki sjaj koji je ostao na mjestu jucerasnjega plandovanja. Danas je sve to vec bez ikakvoga smisla.

Najsenzitivnije osobe u svome srcu naslucuju Novi Svijet koji treba doci umjesto staroga i dotrajaloga.,I ne gledajuci na to da se ljudska svjesnost pokusava hvatati za uobicajene zivotne forme, za tradicije staroga ( bilo za religijske, javne ili obiteljske ), sve ce to biti izbrisano na vjetrometini zbivanja buducnosti. I nema smisla odupirati se ovim promjenama jer citav je svijet podreden Bozanskim ciklusima. I sloboda je volje trenutno ogranicena vremenskim i prostornim okvirima.

Covjek cija je smrtna svijesnost limitrana granicama materijalnoga svijeta vjeruje da je sve na ovome svijetu podredeno volji osobe ili volji lidera ljudi.

Ne! Postoji vrijeme za razbacavanje kamenja i postoji vrijeme za sakupljanje kamenja. Pojavi li se kancerozni tumor u ljudskome tijelu , zdravi ce se organizam poceti oslobadati od bolesnih stanica. Upravo je isti princip djelatan u Univerzumu. Ako se bilo koja ljudska civilizacija koncentrira iskljucivo na zadovoljavanje vlastitih interesa razmisljajuci samo o uzicima ovoga svijeta , podlozna je unistenju kao i kancerozni tumor kojeg se iz tijela uklanja operativnim zahvatom.

I opiranje je beskorisnom Oni koji ne megu usvojiti Novu Svjesnost, nacela Opce Dobrobiti, Ljubaznost, Suradnju, Bozje vodstvo, biti ce izbrisani sa povrsine Zemlje kao u slucaju nedavnih potresa i tsunamija koji je u trenu unistio stotine tisuca ljudi. Prestanite zudjeti za uzicima ovoga svijeta. Postoje mnogo veci uzici dostupni onima koji otvore srce i um vibracijama Visih Svjetova.

Nema nicega sto vam je potrebno izvan vas samih. Cjelokupno je Bozansko znanje i savrsenstvo u vama. Tragajte za ovim bogatstvima u srcu vasem, tragajte za ovim vratima koja vode beskonacnome obilju unutar vas. Ali neophodno je platiti „ulazninu“. Cijena ulaza vas je ego.Trebate napustiti prolazan dio vasega „Ja“ sa svim onim sto je sakupljeno u vasem elektronskome pojasu; metaforicki kazano rijec je o konopcu koji vas vezuje za Zemlju, za gustu ( grubu ) razinu ove planete.

I ta melanholija kroz koju sada prolazite istinit je atribut da ste se zasitili uzitaka ovoga svijeta i da ste spremni kontaktirati s finijim svijetovima. Sve sto vam je potrebno jest da jednostavna odaberete i zakoracite u neogranicenost odbacujuci jucerasnji
slavljenicki sjaj, ucinite korak u realnost, onu prvu, potom drugu i tako redom ne zaustavljajuci se prema vasem istinskome zivotu kao biste bili ono sto uistinu jeste.

Nema nicega izvan vas sto zadrzava vasu kretnju ka maksimalnoj realnosti. Samo ste vi ti koji zadrzavaju sami sebe. Uistinu, niste li u mogucnosti upravljati vasim dvojnikom, koji vas je zaveo u nestvarnome zivotu tisucama i tisucama utjelovljenja?

Nemate drugoga Puta. Ili cete uciniti korak ka realnosti, ili ce postojanje vase indivudalnosti prestati. Zdravi se organizam oslobada zlocudnih stanica unutar sebe. Figurativno receno svi ste vi u Bozjem stomaku i vi mislite da ce vam Bog dopustiti zivjeti po zakonima koje ste vi smislili? Ne, ja kazem. On ce jednostavno otpustiti sve sto nije u skladu s voljom Njegovom i zakonom.
Razmislite iznova o recenome. Nadam se susretu s vama u buducnosti kroz ovoga glasnika ili kroz ikojega drugog glasnika koji ce svoj telesni hram pripremiti kako bi me prihvatio kao gosta.

JA JESAM Sanat Kumara. Ohm.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

15. April 2006. godine

OBJAVA Sanat Kumara

„Dajte svoju svijetlost, svoju potporu onima oko vas”

Ja jesam Sanat Kumara i dolazim vam ponovno. Dvije godine unatrag kada smo dosli dati diktate kroz nase glasonose, taj dogadaj nije bio zamijecen od strane velikoga broja ljudi. Nismo time privukli veliku pozornost. Najvaznija se i najznacajnija zbivanja pojavljuju uvijek vrlo tiho.
Dolazimo kako bismo pricali sa stanovnistvom Zemlje i svaki put nasa posjeta postaje vasoj svijesnosti sve prirodnija i prirodnija poput izlaska i zalaska sunca.
Dolazimo i kroz nase posjete situacija na Zemlji se mijenja. Stoga svakim sljedecim dolaskom sve vise i vise pojedinaca moze primiti i ima pristup nasim diktatima i moze uzivati u Bozanskom nektaru sadrzanome u njima.
Sada sam dosao podsjetiti vas na one promjene koje se sve vise desavaju i na one promjene i varijacije o kojima vas je vec podsijetio voljeni Maitrjea u svome diktatu od 11.-oga travnja 2006. godine.
I na isti nacin kako je on to ucinio, ja necu sakriti cinjenicu da o vama osobno ovisi u kojem ce vremenu te promjene nastupiti. Jer sve sto je povezano s vasim fizickim svijetom, svaka se promjena u vasem svijetu desava upravo zbog promjene u vasoj svijesti.
I kao obicno dati cu vam neka upozorenja i malu doktrinu koja ce vam pomoci ostvariti promjene u vasoj svijesti.
Svaki put dolazim s dubokim osjecajima i strahopostovanjem u svome srcu kada imam priliku razgovarati s vama koji ste utjelovljeni upravo sada.
Moja djeco, vi ne shvacate i ne mozete shvatiti u potpunosti svu odgovornost koja lezi na vasim ramenima.
Prije nego li ste se utjelovili vecina vas je prosla intezivne pripreme i poduku u eterickom hramu. Najbolje su duse izabrane kako bi se utjelovile u ovim teskim vremenima.
Zbog toga je vrlo bolno promatrati kako su ove duse koje su se vec utjelovile dozvolile iluziji da se uvuce u njihovu svijesnost do te granice da nisu samo zaboravili svrhu svoga dolaska, vec su cak u potpunosti zaboravile Boga i izgubile u svojim srcima Bozanske primjere i moralne standarde.
Bolno je to spoznati i bolno je promatrati kako ove duse ostvaruju svoju tranziciju ( smrt ) i vracaju se ponovno u vise ( unutarnje ) dimenzije. Moje srce krvari kada vidim muke sto ih ove duse prolaze. Kada se zastor iluzije ponovno spusti s njihovih ociju i kada one iznova vide plan zbog kojega su se trebale utjeloviti, a koji nisu ostvarile, tada nastupa stres, najbolniji moguci stres kakvoga dusa moze dozivjeti tijekom utjelovljenja. I taj stres lezi tesko na toj dusi. Napori odredenog broja andela su ograniceni, andeli koji su pozvani da pomognu tim dusama izmedu utjelovljenja i da ih pripreme kako bi stekli ponovno spremnost za ponovno utjelovljenje na Zemlji.
Ako biste se ponasali jedni prema drugima sa samo tisucitim dijelom ljubavi i brige koju vasa dusa dobiva u razdoblju izmedu utjelovljenja u eterickim okatavama svijetlosti, vas bi se svijet promijenio uvelike u izuzetno kratkom vremenu.
Jedina stvar koja se trazi od vas promijena je vasega ponasanja prema ljudima oko vas.
Ako ste stara dusa koja se je utjelovila s svrhom prosvjeteljenja brace i sestara koji su iza vas na putu napretka, samo se prisjetite svpjih odgovornosti i obveza koje ste preuzeli na sebe prije utjelovljenja. Bez obzira koliko to tesko bilo za vas osobno, nemojte misliti na sebe, mislite na one koji su blizu vas i koji trebaju vasu pomoc i brigu.
Ponekada ce samo jedan mili pogled ili ljubazna rijec biti dovoljni za dusu da povrati nadu i uvjerenje u dan koji dolazi i u smisao zivota.
Mislite o milijunima dusa koje trebaju vasu pomoc. Nije svaka dusa sposobna razumijeti ove doktrine sto ih dajemo kroz nase glasnike. Nije svaki covjek u stanju uzeti knjigu i otpoceti sa citanjem. Ali vi ste sposobni dati ruku i podrsku ne na nacin da ih prisililjavate na citanje nasih doktrina. Vi ste sposobni pruziti im ruku, biti samo blizu njih pruzajuci podrsku rijecima, pogledom ili djelom.
Ne biste trbali biti zbunjeni cinjenicom da ljudi ne pokazuju nikakvo vrednovanje vasih napora. Samo dajte svoje svijetlo, svoju ljubav, svoju potporu ljudima oko vas. I nemojte dozvoliti svojoj vanjskoj svijesnost da osuduje nikoga: „Ova je osoba vrhunac neukosti i nesavrsenosti i Bog je vec naplatio ovome covjeku.“
Dali smo ovu doktrinu vec mnogo puta i ja je sada ponavljam. Mnoge su duse prije ovoga utjelovljenja opteretile sebe velikim karmickim obvezama i preuzele velike nesavrsenosti tako da jednostavno nisu u mogucnosti savladati te nesavrsenosti i odraditi karmu pod uvjetima koji danas vladaju na Zemlji.
Stoga si nemojte nikada dozvoliti osudivati druge. Zapamtite, taj osjecaj kritiziranja smanjuje vase vibracije i postajete nesposobni donosite ispravne odluke i zapazanja.
Izdignite se iznad kritike, ogovaranja i nemojte dozvoliti da vas negativne energije obuzmu.
Oprostite svakome bez obzira koliko bi to sto drugi cine vama moglo biti nekorektno. Nema granica oprastanju i nema granica poniznosti i milosrdu.
Vas je svijet u velikoj potrebi za Bozjim vibracijama i Bozjim kvalitetama. Vi biste trebali cijeli dan isijavati savrsenstvo, dobrotu, ljubav i svijet ce vam biti neizmjerno duzan.
Ali ova se zahvalnost nece na pravi nacin pokazati na fizickome planu. Dapace, vi mozete naici na potpuno nerazumijevanje pa cak i na neprijateljstvo i mrznju.
Jer svako ocitovanje Bozjih vibracija i Bozjih kvaliteta sudara se s manifestacijom suprotnih kvaliteta koje teze zagusiti vise vibracije i dobiti na vremenu.
Zahtijeva se od vas da manifestirate Bozje kvalitete bez obzira na reakcije strana suprotne snage. Uvijek ostanite neprovocirani od strane ovih snaga. Vi mozete ostvariti veliki trijumf, ali za to morate ostati utvrdeni i bez strahova.
Kompleksnost datoga trenutka lezi u tome i u tome lezi vasa pomoc koju mi zelimo primiti od vas.
Vrijednost sadasnjega trenutka lezi u cinjenici da ce u zivotu svake osobe biti trenutaka kada ce on jasno vidjeti koje snage djeluju kroz njega i oko njega. I vi cete onda svijesno donijeti odluku unutar sebe glede snaga u ciju cete korist djelovati i prema kojima cete okrenuti svoju energiju.
Nemojte dozvoliti da vas privremene pogreske zbune. Nemojte se kaznjavati zbog toga. Ucinili ste gresku, uocili ste je, donijeli odluku da je vise necete ponavljati i idite dalje.
Nemojte dozvoliti vasoj svijesti da se predugo usmjerava prema vasim greskama.
I nemojte zaboraviti da vasa energija ide tamo gdje je vasa paznja usmjerena. Najispravnije je zivjeti na ovome raskrizju. Proslost i buducnost ne bi smjeli uzimati puno mjesta u vasoj svijesti.
Vi zivite u stvarnome momentu i u ovome momentu vi se uvijek suocavate sa svim komplikacijama i propastima u vasem zivotu i uvijek trebate odrzavati samopouzdanje i sigurnost da cete nadici i rijesiti sve i izici kao pobjednik u svakoj situaciji.
Zapamtite da je najveca pobjeda ona ostvarena nad nestvarnim dijelom vas samih, a sve je ostalo tlapnja koja ne zasluzuje nikakovu pozornost. Kada prestanete hraniti iluziju svojom pozornoscu, tada ce ona i nestati.
Dao sam vam vrlo vaznu doktrinu i mislim da cete je u bliskoj buducnosti upotrijebiti i procijeniti njenu unutarnju snagu.

JA JESAM Sanat Kumara. Uvijek s vama!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

25. April 2006. godine

OBJAVA Sanat Kumara

„Nikoga ne mozemo navesti da krene,
ali mozemo vas pozvati da krenete Putem”

JA JESAM Sanat Kumara, stigao sam iznova k vama!

Dosao sam danas kako bih vas podsjetio na obveze sto su ih vase duse preuzele prije inkarnacije. Zaboravili ste ove obaveze jer je grubost zavjese jos jaka te vasa svjesnost zaboravlja sve vase misli i ono sto ste culi prije utjelovljenja. Ali vi imate tako mnogo, odnosno svoj Visi Ja. Ovaj se dio vas uvijek sjeca i nastavlja pamtiti vase odrediste i Bozanski plan. Jedan je od ciljeva ovih dikata probuditi memoriju vase duse. Pamtite odrediste u trenucima dosade i ocaja bez nekakvoga odredjenog razloga. Cini vam se da sve prolazi bez ocitih nevolja, ali vase su duse zabrinute jer vrijeme odmice, a one ne uspijevaju ispuniti preuzete obveze. Jer vasa je glavna misija uspostavljanje komunikacije sa svojim Visim Ja i pamcenje odredista. Kada susretnete nekoga koji se prisjeca svojega odredista i obveza, osjecate treperenje poput prve ljubavi. Njezan je to osjecaj i osjecaj koji mami. Ne mozete promasiti u zamjecivanju ovoga uvjeta. Poistovjetiti mozete i usmjeriti ovaj osjecaj sa i prema osobi kroz koju vam je dano evandjelje koje vas je podsjetilo na trenutak vasega boravka u eterskim oktavama. Nakon sto iskusite ovaj suptilan osjecaj, traziti cete da se iskustvo prepoznavanja ponovi. Buduci ovaj osjecaj ne dolazi iz fizickoga svijeta, moze vas zavesti. Oh, da moze se to usporediti s osjecajem prve ljubavi. To je, uistinu, vasa prva ljubav koja je s vama bila prije rodjenja. Mnoge godine prolaze, a potom cete razumijeti da to osjecanje nije bilo vezano uz neku konkretnu inkarniranu osobu. Rijec je o finijem osjecaju. To je osjecanje prema cjelokupnoj Kreaciji i prema sveukopnosti Zivota.

Oni medju vama koji razumiju o cemu govorim na granici su novoga zivota. Fizicki svijet oko vas nastavlja ici svojim tokom, ali vi kao da krocite u drugi svijet koji egzistira simultano s vasim svijetom i razlikuje se od svega sto vas okruzuje. Trebali biste razlikovati stanje svoje svjesnosti kada ste s prijateljima i situacijama i simultano kada niste vezani za njih. Nastavljate zivjeti u svome svijetu, ali istovremeno znadete da niste iz ovoga svijeta. Jer u svojoj ste svijesti presli u Visi svijet.

Pocinjete shvacati da su svjetovi ujedinjeni unutar vas. Zahvaljujuci Vama vas se Visi svijet spusta u fizicki svijet.

U pocetku je ovaj osjecaj toliko neuobicajen i preplavljuje citavo vase bice. Uzivate u tome i istodobno ste iznenadjeni.

No, kako nastavljate zivjeti u fizickome svijetu i posjedovati fizicko tijelo, tako okolnosti vasega svijeta nastavljaju na vas utjecati. Vasa je senzitivna priroda bolno napadnuta od strane nekih manifestacija i okolnosti vasega svijeta.

Osjecate da postoji razlika izmedju vas i okoline. Bliski vas ljudi krivo shavacaju nanoseci vam bol. Cuju vase rijeci, vide promjene u vama, ali razina njihove svijesti ne omogucava im da vas shvate i krenu za vama.

Vrlo je to tezak test. Prekidaju se odnosi s bliskim ljudima i prisiljeni ste odabrati. Ostati u prijasnjem zivotu i zrtvovati svoj duhovni razvoj ili nastaviti slijediti Put i zrtvovati odnose s bliskim ljudima.

Vjerujte mi, oboje je vrlo tesko. Izbor ce se razlikovati od situacije do situacije. Samo vi i vasa dusa znadete za sto bi se trebalo odluciti.

Ako je cilj vase inkarnacije zrtvovanje sebe, svojih postignuca za blagoslov voljenih ljudi s kojima vas vezuje karma, tada cete odabrati ostati. Ako je cilj vasega utjelovljenja pomagati mnogim ljudima, ali vas okolina u tome prijeci, prekinuti cete sve odnose i okrenuti se gore, Nebu, oblacima, vrhovima planina poput ptice koja se oslobodila iz krletke.

Ali trebao bih vas upozoriti da ako ne odradite svoje karmicke obveze i ne platite sve svoje karmicke dugove, u tome slucaju, mozete stvoriti vise karme iako ste odabrali Svjetlo i uzviseni put. Nesposobni ste krenuti na dugo putovanje bez da se pobrinete za ljude za koje ste karmicki vezani. Niti uzviseni cilj ne moze sluziti kao oprost ostavite li ljude koji su oko vas i trebaju vasu pomoc.

Zbog toga ne pokusavamo dati konkretne preporuke. Nemoguce je dati univerzalne upute za sve zivotne prilike. Zivot je toliko raznolik, a karma je vrlo zamrsena.

Ponekad je odluka koju svi s ljudskoga stajalista osudjuju jedina ispravna s Bozanskoga stajalista. Katkada je ispravna odluka s ljudskoga gledista u suprotnosti s Bozanskim Zakonom. Bozanska znanost je najkompliciranija od svih koje u zivotu susrecete. Ne trebate proucavati druge znanosti i prolaziti mozete ravnodusno pored polica s knjigama, ali Bozansku bi znanost trebao svatko od vas svladati.

Trenutak savladavanja Bozanskih znanosti za mnoge je od vas dosao.

Ne mozete izbjeci krenuti Putem Predanosti jer ste to sami isplanirali prije inkarnacije. Drugi mogu mirno biti u gustoci zivota i nastaviti igrati svoje uloge u mnogim utjelovljenjima.

Njihova svijest nije spremna otpustiti fizicki svijet i uspeti se na vrh planine Bozanskoga znanja.

Kazati mogu samo jedno: oni medju vama koji su svim srcem prihvatili nase diktate sto ih dajemo kroz nasu Glasnicu i koji svaki diktat iscekuju s nadom i treperenjem, najvjerojatnije su spremni krenuti na Put i slijediti ga.

Preispitajte svoj osjecaj iz ovih diktata u svome srcu. Ne mozemo nikoga navesti da ide, ali zato mozemo uputiti vam poziv da krenete Putem.

JA JESAM Sanat Kumara, uvijek s vama.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

26. April 2006. godine

OBJAVA Gautama Bude

„Pronadjite svoje mjesto pod vjetrovima promjena,
i ne bojte se prehlade ni bolesti”

JA JESAM Gautama Buda koji je iznova k vama stigao na danasnji dan.

JA SAM stigao, kao uvijek, kako bih vam dao ucenje koje ce, nadam se, za vas biti korisno. Danas imam namjeru dati vam poduke koje se ticu vasih medjuodnosa s Prirodom i ljudskim drustvom. Jedinstveni ste po svojoj biti i prirodi. Medjuodnos izmedju vas i sa svime oko vas vrlo je bitan. Povremeno razmisljajte o tome kako utjecete na ono sto vas okruzuje. Cini vam se da sve okolo vas postoji neovisno od vas i izvan vase svjesnosti.

No, ova veza koja postoji izmedju svake manifestacije u fizickoj sferi vrlo je jaka. Tako je snazna da ce svaki element vasega medjuodnosa sa svijetom koji vas okruzuje, ako nije uskladjen s Bozanskom zamisli, imati katastrofalan negativan utjecaj.

Ulazemo napore kako bismo izbalansirali situaciju na planeti. Ali vi ste sposobni ciniti isto. Trebate biti ispunjeni ljubavlju prema Zivotu, prema svakoj manifestaciji Zivota i osjecati trebate svoje Jedinstvo sa svakim djelickom Zivota.

Vase Jedinstvo nije nesto izvanjsko sto biste mogli postici. Vase je Jedinstvo vas vlastiti unutarnji uvjet. Jedinstvo dolazi iznutra. Trebate prihvatiti misli Jedinstva u svojoj svijesti. Ne borite se kako biste kritizirali ikoga. Tezite naci pozitivne momente i svoju pozornost usredotocite na njih u svemu sto je vas okruzuje. Na sve oko sebe utjecete. Buduci ste potencijalni Bogovi, povremeno je ovaj utjecaj toliko snazan i sposoban je mijenjati buducnost planete u nebrojivo mnogo trenutaka. Jer vrlo je bitno biti stalno koncentriran na pozitivno. Pozitivni osjecaji, razdragani duhovi. Sa svakom biste se nevoljom trebali suociti svjesno. Jer sto vise nevolja i problema susrecete u zivotu i svladate ih uspjesno, vise cete svoje karme odraditi i ispraviti vise pogresaka sto ste ih pocinili u proslosti. Otpustanjem karme postizete veci utjecaj na Svijet. Poput Bozanske Svjetlosti Bozanska energija moze bez prepreka biti usmjerena kroz vase cakre u vas svijet.

Nemoguce je izmjeriti kolicinu Bozanske energije sto je jedan ili drugi covjek provode u vas svijet ljudskim napravama, ali vasa visa senzibilna tijela uvijek znaju da netko daje Svjetlo i mnogi ljudi teze druzenju s ovakvim ljudima.

Mnogo je obrazaca ljudske svjesnosti. Svijest je usredotocena na sebe i na vlastite uzitke. Ovakvi ljudi izgledaju poput crnih rupa u prostoru. Oni upijaju energiju, ali zauzvrat ne daju nista. Sve je oko ovakvih ljudi mrtvo, oni predstavljaju ziva trupla. Postoje prijelazni uvjeti ljudske svijesti izmedju dviju krajnjih, ekstremnih manifestacija. Cinjenica je da uvijek odredjujete smjer kojim biste trebali sami ici. Uvijek se krecete ili samo prema Svjetlosti ili u suprotnome pravcu. Punite sebe i ljude oko sebe Bozanskom energijom, Svjetloscu ili pak trosite Bozansku energiju. Kada se dvije individue koje su nositelji Svjetlosti sretnu, razmjenjuju Bozansku energiju medjusobno se obogacujuci. Svaka je manifestacija Bozanskoga Plamena jedinstvena. Medjudjelovanje Bozanskoga Plama utjelovljenih ljudi obogacuje oba plamena.

Jer biti ce dobro za svakoga pojedinca i za citavu planetu pojave li se otocici na planeti gdje ce ljudi brizljivih srca brinuti ne samo o sebi i svojim bliznjima, vec o svim zivucim entitetima Zemlje kako bi pronasli svoje mjesto i socijalizirali se. Njihov ce odnos osnaziti izlijevanjem Bozasnke energije u fizicki svijet.

Ona ce mjesta na kojima je prevaga negativne energije, sto je sire ljudi usredotoceni na sebe, biti u odredjenome periodu transformirana u sanatorijum za necudoredne, pokvarene ljude koji pate od ne-Bozje svijesti. Podijela ce se populacije Zemlje dogoditi u skoroj buducnosti. Ljudi koji u svojim srcima nose vjeru u Boga biti ce zeljni sjediniti se s ljudima poput sebe. Nova ce se naselja stvoriti na mjestima gdje ovakvi ljudi budi zivjeli. Buduci da svaki covjek utjece na sve oko sebe, osvanuce ce ovakvih naselja podsjecati na Zlatnu Eru.

Sto ovakve nastambe budu bile uspjesnije, to ce se brze zbivati promjene na Zemlji. Covjek koji je od rane dobi okruzen pogodnim okruzenjem, biti ce sposoban usvojiti obrasce ponasanja i moralne norme koje se u temeljima ovakvih naselja.

Ovi bi se gradovi buducnosti trebali poceti siriti na planeti. Svatko od vas moze pokazati ovakvu inicijativu i stvarati ovakva naselja. Znadete da je najbolji oblik molitve gorljiva molitva. Cijenite li vlastitu snagu i zelju, ne cekajte nikavu zapovijed, naputak izvan sebe. Djelujte i gradite. Koristite mogucnost koja je dosla na planetu.

Radovati ce me ako nase ponude odjeknu u vasim srcima. Sve sto je od Boga i sve sto ljude usmjerava Bogu, biti ce poduprto i zazivjeti ce u vasem svijetu. Sve sto je odlucilo odijeliti se od Boga, rezultirati ce pogresnom odlukom. Ali svaki zivuci entitet uvijek ima mogucnost okrenuti se Bozanskome Putu.

Jednostavno neki pojedinci dobivaju lekciju. Blagoslovljenje planete Zemlje pruza svakome priliku dobivanja vlastite lekcije i otvaranja perspektiva Bozanskoga razvitka za svakoga.

Molim vas da zavirite duboko u svoja srca i u svoje misli. Sto vas drzi u vasoj sferi navika? Sto vas navodi na drzanje starih stereotipa ponasanja kojima ste se priklonili? Sto ogranicava vasu slobodu i iskazivanje vase Bozanske naravi? Vrlo je znakovito ako vas to prijeci u razvoju. Vrijeme je da odbacite sve jadne, sebicne vezanosti i da darujete sebe svim zivucim bicima kako biste zauzvrat stekli beskrajan mir i bezgranicnu radost sluzenja.

Pokusajte analizirati sve sto vas prijeci u ostvarivanju unutarnje slobode i uspinjaju k vrhu planine Bozanske svjesnosti. Jedino vi sami ogranicavate i prijecite manifestaciju svoje Bozanske sudbine. Neka Bozanska energija tece kroz vase bice, neka pomete sve jadne i ogromne zapreke poput vasega ega, strahova, ogranicenja i dogmi. Pronadjite svoje mjesto pod vjetrovima promjena i ne bojte se prehlade ni bolesti.

JA JESAM Gautama Buda, s vjerom u vas.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

27. April 2006. godine

Veliko Bozansko Vodstvo

„Molimo vas da u svome zivotu djelujte
u skladu sa znanjem i ucenjima koja ste primili”

JA JESAM Veliko Bozansko Vodstvo i stigao sam vam danas. JA SAM stigao kako bih vam dao prirucnik i kako bih vas izvijestio o novostima iz eterskih oktava. Ove su novosti mnogo prijaznije naravi od onih komunikacija koje smo prenosili za vrijeme zimskoga ciklusa diktata. Jer situacija se na planeti promijenila na bolje i ova promjena uzrokuje radostan i ohrabrujuci osjecaj.
Samo nekoliko mjeseci ranije nasa je poteskoca zbog stanja stvari na Zemlji bila tako znacajna da nismo mogli propustiti mogucnost upozoriti vas o slozenosti situacije kroz nasega Glasnika. Sada sam stigao kako bih iskoristio priliku izvijestiti vas o cinjenici da je stanje na Zemlji napredovalo znacajno i da se te promjene koje su se pojavile u svjesnosti nekolicine ljudi sire, uistinu, kozmickom brzinom dostizuci vrlo mnogo ljudi razmjestenih na najrazlicitijim dijelovima globusa. I razveselili smo se uvelike sto smo uspjeli tako brzo u sirenju nase informacije i uz pomoc nasega Glasnika i uz pomoc Interneta i onih predanih i nesebicnih u srcu koji daju tako mnogo kako bi omogucili upoznavanje s ovim diktatima sto je vecega broja ljudi moguce. Zahvaljujemo takodjer onima koji su preveli nase poruke na mnoge svjetske jezike. Uisitinu, Nebesa su sretna s ovakvim stanjem stvari.
Nikada, cak niti u cijeloj novijoj povijesti, informacije koje prenosimo u fizicki svijet nisu se sirile ovakvom brzinom.
I sada nam se otvara nova prilika cineci mogucim da primate svjeze informacije iz nasega svijeta. Uistinu, Bozja pomoc ne poznaje granice. I kada Nebesa ulaze u suradnju s utjelovljenim predanim kolegama, postizemo tako znacajne promjene u tako kratko vrijeme da se, zaista, ova postignuca mogu usporediti s provalom u svjesnosti i navalom energije medju oktavama.
Stoga dolazim danas izraziti svoju zahvalnost svakome od vas koji je odgovorio na nas poziv i promijenio ne samo svoju svjesnost, vec je doprinio najvecem mogucem sirenju nasih primljenih informacija u vasu fizicku oktavu.
Ali sada bih vam zelio dati dodatnu malu uputu vezanu s aktualnom situacijom na Zemlji.
Znate iz prijasnjih diktata kako je bila teska energetska situacija na kraju prosle godine. Zaista je bilo vrijedno ogromnih napora kako bi se odrzala ravnoteza i kako se ne bi dopustilo desavanje niza razornih katastrofa. Sada je ravnoteza na planeti stabilna. Dakle, jos nije stiglo vrijeme opustanja i proslave pobjede. Jer sto su znacajniji nasi uspjesi i postignuca i sto se u vecem obimu desavaju, to se stvara veca opozicija na strani sila koje ne zele promjene i koje ih ne pozdravljaju.
Stoga nema mogucnosti za opustanje. Nuzno je kao i prije uloziti sve vase napore i sposobnosti s ciljem da se ne smanji opseg i brzina nasih poruka, nasih informacija kao i sirenja nasih energija. Zamislite grudu snijega koja povecava i povecava svoju masu gradeci i gradeci svoj volumen. Ali to bi se desilo ako se ulazu stalni napori s namjerom guranja i okretanja ove grude snijega.

Iz toga vas razloga molim da ne prestanete djelovati u skladu s impulsom koji se pojavljuje unutar srca vasih. Ne dopustite da se upaljena iskra ugasi. Stalno se vracajte citanju nasih diktata, osobito onih koji vam daju snage i poticaj vasoj aktivnosti na fizickome planu.
Cak vas niti ne pitamo da citate molitve, molimo vas da u svojim zivotima djelujete u skladu s dobivenim znanjem Ucenja. Sada je u prvome planu potreba za konkretnim akcijama. Mozete spoznati kako vas energija sadrzana u nasim porukama, slikovito receno, gura prema konkretnome djelovanju na fizickome planu. Stoga je vrlo bitno da primijenite vasa nastojanja ispravno. Ne dopustite da budete uvuceni od strane suprotnih snaga u isprazne diskusije i rasprave. Vrijeme je praznih dijaloga i tracanja proslo. Morate konkretnim akcijama na fizickome planu pokazati Nebesima kako ste savladali lekcije dane vam kroz nasega Glasnika za razdoblje prosle godine.
Zadovoljni smo s obimom u kojem se nase ucenje siri; iako nismo zadovoljni sa cinjenicom da je kao i prije samo nekoliko konkretnih poduhvata poduzeto s vase strane na fizickome planu.
Cekamo vase akcije za transformaiciju fizickoga plana. Sve sto je nebozje mora za uvijek napustiti vase televizijske ekrane, police ducana, radijski eter, Internet.
Ne mozete se boriti s nebozjim manifestacijama, ali mozete nadomjestiti ova nebozja ocitovanja Bozjim primjerima. Mozete cak djelovati i odbijanjem gledanja disharmonicnih vijesti, filmova, nesudjelovanjem u bilo kakvoj negativnoj manifestaciji ostajuci u svome miru. Na taj nacin ne stvarate novu karmu i vasim ispravnim izborima odradjujete proslu karmu i svojim ste ispravnim postupcima primjeri ljudima oko vas, posebno mladima.
Ne brinite je li netko ucino nesto krivo, vec pokazite kako je potrebno djelovati ispravno. Suditi je uvijek lakse. Ali prosudjujete li, stvarate karmu i umnogostrucavate iluziju, ali kada svoju energiju usmjeravate u skladu i vodjeni Bozjim nacelima, stvarate dobru karmu i rasprsujete zabludu.
Dosao sam vam danas kako bih vas podsjetio na cinjenicu da je svatko od vas preuzeo na sebe specificnu obavezu prije utjelovljenja. Doslo je prikladno vrijeme za izvrsenje vase zadace. Okrenite se sebi, udjite u srca vasa i pokusajte razumijeti kakve je obaveze na sebe preuzela vasa dusa prije utjelovljenja.
Morate se prisjetiti ovih obaveza.
Radite li s djecom i obrazujete li mlade narastaje, tada bi u vase obaveze trebalo biti ukljuceno davanje generacijama koje stasaju znanja na prikladnoj razini o Zakonu koji egzistira u ovome Univerzumu kao i o Bozjem Moralnom Zakonu.
Vodite li uspjesan posao, tada je mozda stigao pravi trenutak za vas da razmislite o zaradjenome novcu i umjesto beskonacnoga trcanja za tricarijama i uzicima da ovaj novac ulozite u stvaranje obrazovnih centara za djecu, mladez I njihove roditelje, za izgradnju naselja utemeljenih na novim nacelima i slobodnima od utjecaja negativnih vibracija i cimbenika usadjenih u vasem drustvu.
Stoga, jedino o vama ovisi hocete li zapoceti s Bozjim stvaralackim djelovanjem. Nitko nece izvrsiti vase obaveze za vas. Ali mi s nase strane obecajemo pruziti vam svu potrebnu pomoc. Samo je zatrazite i neka vam ne bude neugodno pribliziti nam se pismima i molitvama.

Suradnja Nebesa i fizickoga plana tek pocinje i vrlo cete se skoro uvjeriti kako plodno moze biti ovo suradjivanje.
Zelio bih vam na kraju poslati poticaj moje Vjere i moga povjerenja u vas i u cinjenicu da cete ispuniti svoje zadace na najucinkovitiji nacin.
JA JESAM Veliko Bozansko Vodstvo, s Ljubavlju prema vama i s Vjerom u vas uspjeh!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

1. Jul 2006. godine

OBJAVA Sanat Kumara

“Stvarate u svojoj svesti novu realnost”

JA JESAM Sanat Kumara, iznova sam stigao. Već je postalo tradicijom da dolazim kako bih vam dao poruku otvarajući novi ciklus diktata koje se namjerava dati čovječanstvu Zemlje. Ovoga me puta raduje izvjestiti vas da smo spremni naše poruke davati u Bugarskoj, zemlji koja za nas nije manje značajna od Rusije, s obzirom da smo precizno planirali stvarati uvjete ovdje, a koji su potrebni za podizanje svijesti ljudi koji žive u ovoj zemlji.

Raduje nas da imamo sposobnost govoriti iznova budući nije uvijek moguće ostvariti naše planove na Zemlji. Ovo je povezano s ogromnom nepredvidljivošću situacije na Zemlji kada jedna pogrešna akcija čak samo jedne osobe može izazvati kolaps za sve naše planove. A to uvijek uznemiruje. No nadamo se da se u utjelolovljenju nalazi još dovoljno pojedinaca koji nam mogu pomagati u realizaciji naših planova i namjera. Stigao sam kako bih vas iznova podsjetio na obaveze što ste ih na sebe preuzeli prije vašega utjelovljenja. Pripremalo vas se za vaše misije prije mnogo utjelovljenja, a u ovome utjelovljenju na raspolaganju imate sve potrebne navike i znanje. Sve što vas priječi u ispunjavanju preuzetih obaveza u vaš je zemaljski, buntovni, ljudski um, vaš niži um koji vas konstatno povlači dolje s Puta navođenjem tisuća razloga i podastiranjem milijuna argumenata, dok vam glas srca nastavlja slati meke, tihe signale pozivajući vas na Put, prema vrhu, k realizaciji planova Bratstva.

Stoga iznova promislite o svojoj vezanosti za fizički svijet koji vas okružuje i koliko je važno za vas osluškivanje, slušanje srca i napuštanje životnoga kaosa kako biste ostvarili ono što je predoređeno za ovu planetu. Vaša planeta mora postati planeta razvijene svjesnosti. Vibracije Zemlje moraju s vremenom dopustiti dolaženje u utjelovljenje onih esenci koje sada zovete Uzašlim Vođama. To su Učitelji čovječanstva, a za stvaranje uvjeta potrebnih za njihovo utjelovljenje na Zemlji mnogi su od vas utjelovljeni. Razmislite o činjenici koliko je bitan zadatak pred vama. I pokušajte naći taj trenutak kada vaša svijest počinje kliziti dolje, postepeno odbijajući Božje modele nadomještajući ih svojim čisto ljudskim aspiracijama. Vaš se niži um započinje u vama aktivirati kako svoju svijest približavate služenju nama. Vrlo je prepreden i ovi argumenti, koje vam niži um daje, vaša svjesnost ne može a da ne uzme u razmatranje. Tada odbacujete sve kako biste došli do komadića kruha i utažili fizičku glad, umjesto da se pobrinete za duhovnu hranu i za onaj vitalni kruh o kojem je govorio Isus: „Kruh naš svagdanji daj nam danas!“ (Matej. 6:9 – 13)

Ne pokušavajte razmišljati kako podržavati svoju fizičku egzistenciju. Mislite samo kako ostvariti, iznijeti svoj Božji plan. Ili je vjera u vama tako mala da ne možete dopustiti da Bog na sebe preuzme sve vaše brige?

Učenje ostaje stalno. Daje se iznova i iznova, a samo tupost vaše svijesti i tromost materije prisiljavaju vas da slušate samo jedno te isto Učene tisućama i milijunima godina, utjelovljenje za utjelovljenjem. Slušate, ali ne čujete jer svaki puta iznova i iznova skrećete od ustoličenja koje ste prihvatili na sebe u minutama prosvjetljenja te ste opet u potrazi, trci za tričarijama i stvarima fizičkoga svijeta.

Kako je bolno to promatrati. Nedostatak vjere glavna je boljka, bolest čovječanstva. Pogledajte životinje, ptice. Bog brine o svim živim bićima. Nitko ne umire zbog gladi ako je u prirodnim uvjetima. Samo onda kada se čovjek sa svojom nesavršenom svjesnošću miješa u Božje zakone i pokušava stvarati umjesto Boga, samo se onda različite nesreće i kataklizme pojavljuju. Stoga iznova i iznova ponavljamo da se vaš jedini neprijatelj skriva u vašoj nesavršenoj svijesti, u srcu koje ne dopušta Boga u sebe.

Sada bih volio podsjetiti vas iznova da sva Uzašla Bića, zadržavajući svoj dah, ponekad iščekuju vašu odluku, onaj vaš odabir koje možete učiniti, ali koji i ne morate. A o izboru svakoga od vas ovisi smjer evolucijskoga napredovanja na Zemlji. Vjerujte mi da je sve što činite svakoga dana vrlo bitno. Zamislite se nad vašim svakodnevnim radnjama. Pokušajte analizirati vrijeme koje tijekom dana provodite misleći o Bogu i o svome Božjem odredištu. A koliko je među vama uistinu spremnih pokrenuti nešto za dobrobit svijeta.

Mnogi su laki na riječima kada govore o služenju i radu što ga čine za Boga. No, kada započne rasprava o činjenju malih, ali stvarnih stvari, tisuće se razloga nalazi koji čovjeka navode da zaboravi Boga, služenje i da traga za toliko stvari i užitaka kojih već puno prije nije trebalo biti u vašoj svijesti. Došao sam danas i vrlo me raduje da vam iznova mogu kazivati i dati ovo drevno Učenje. Ali svatko se od vas, koji čita ove retke, u bilo kojem trenutku može probuditi i otpočeti djelovanje u novoj stvarnosti.

Stvarate novu realnost u svojoj svijesti. A onda, kada iznenada s iznenađenjem razotkrijete kako ljudi oko vas besciljno troše svoje snage, izbačeni ste prema novoj stvarnosti i postajete onim ratnicima-služiteljima na koje možemo računati. Čitava institucija guru-čela odnosa ima namjeru održavati vašu svjesnost stalno na vrijednoj razini. Vrlo rijetko netko na Zemlji može uspjeti bez vanjske pomoći i proći Put Predanosti neovisno.

Kazati vam mogu da ako niste djelomično ili u cjelosti inkarnacija Uzašloga Vođe, nećete biti sposobni samostalno, bez pomoći Učitelja, u utjelovljenju proći svoj Put i uzdići se na vrh Božje svjesnosti. Stoga iznova i iznova šaljemo naše Glasnike kako biste mogli vidjeti Put i prizvati vaše obaveze i one planove koje ste namjeravali ostvariti prije utjelovljenja. Vi ste sami na sebe preuzeli ove planove u vašoj najvišoj svijesti. A sada morate pokušati ući u najviše stanje svoje svijesti kako biste prizvali sve što ste planirali prije svoga utjelovljenja na Zemlji.

Mnogo je onih koji čitaju naše poruke. Ima onih koji su usmjereni na Put Predanosti, ali malo je onih koji izdržavaju testove nastavljajući Put. Tako je bilo oduvijek. Uvelike se nadamo da će vaše vrijeme biti iznimka i da ćemo biti sposobni doseći tisuće i stotine tisuća ljudi u utjelovljenju s namjerom upostavljanja s njima veze na razini vanjske svijesti te započeti obavljati posao na transformaciji planete Zemlje u tako ogromnim razmjerima da bi sve promjene bile vidljive sada živućim generacijama.

Potrebni su mi dragovoljci koji bi željeli služiti Bratstvu. A ja sam osobno spreman doći k vama i pružiti vam svu pomoć pod uvjetom da vaše namjere budu potvrđene vašim stvarnim, realiziranim aktivnostima u transformaciji zemaljske svjesnosti.

JA JESAM Sanat Kumara koji je s vama bio na današnji dan, i do sljedećega našega susreta!

Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 2 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30857 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35916 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 95513 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43446 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31249 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43787 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26338 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)