OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 11:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i BLIC pise koji je jedna od najprodavanijih novinskih listova u Srbiji.
Verovatno maznuli od Domino magazina, ne bi bio prvi put, mnogi im uzimaju tekstove.

U glavnom pocelo je da se pise.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 13:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mystic_Storm ::
Evo i BLIC pise koji je jedna od najprodavanijih novinskih listova u Srbiji.
Verovatno maznuli od Domino magazina, ne bi bio prvi put, mnogi im uzimaju tekstove.

U glavnom pocelo je da se pise.

I ja sam procitao, ali na nekom drugom sajtu, mozda novinama, isti citat, kao i ovi.
Ovo i jeste jako interesantno, barem meni, kao nekom reporteru, bilo fotoreporteru, ili novinskom, jedna ovakva vest koja udara u mnoge Istine, pogotovo religiozne, koje ne prihvataju postojanje vanzemaljaca, a takvih ima, poprilicno.

E, sada, ono sto su moja pitanja:

1. koliko je originalan, originalan post i sajt FBI?
2. STA CE SE DOGOVDITI, AKO SE POJAVI - da je to bilo delo hakera, i zvanicni izvestaj da to nije istina, s obzirom da ovo izgleda kao da je malo procurelo, a ne kao velika vest?
3. secate se price o pijanom Srbinu koji je skocio na glavu ajkule i - usmrtio je? Pricu je pustio jedan nas mladic, a zavrsila na naslovnim stranama nekih novina, cak je bilo i naucnih objasnjenja kako je to uspelo da se postigne. 9 u Rusiji).
4. zasto se niko od novinara, ozbiljnih dakako, koji se bave pitanjima vanzemaljaca nije zauzeo da istrazi tak izvestaj, da intervjuise neke ljude, da iznese malo vise podataka, kao i imena nekih osoba koje sotje iza tog izvestaja. Dakle da je tema popularna moze se samo zamisliti. Koji novinar ne bi pozeleo da napravi jedan takav text, uz dodatne i fotografije i imena, pa da ta prica dodje na naslovne strane medija!? Uz jos i intervjue sa naucnicima, svedocima, objasnjenjia o detaljima tehnologija, barem nekih...
cudo zar ne?
svako ko je imalo novinar, ili barem - istrazivac, razume sta pisem i koliko je tema IN!
i koliko je jos moguce da se iznadju informacije, prosiri, i iznese u javnost kao OZBILJNA STVAR~!

5. DA SE OVA VEST POJAVILA U iNDIJI, MALO KO BI POSEBNO OBRATIO PAZNJU, S OBZIROM na sirinu i poimanje ljudi, i svakodnevnim parksama. Ali - na Zapadu, to je ipak vest par exelance! A pogotov za zapadne religije ali i naucnike.

6. i naravno ostaje pitanje, ako je vest tacna, zasto se sve to, jos uvek, procureva, u smislu uticaja, mozda, Vatikana, ili mozda se ceka da se malo po malo, ljudi ne uplase, kolektivno.

7. da se vest pojavila - to stoji, pa cemo videti, sta cu od svojih pitanja uskoro da - saznamo.

dakle - cekam nekog iole inspirisanog novinara da uvidi velicinu i znacaj ove vesti.
i da se ta vest objavi i u Americkim medijima, zar ne? Gde bi, po redosledu stvari, prvo trebalo da bude.
Ima li je, negde? mislim na medije JAVNE u smislu drzavne i sl... ili CNN...

i zasto jos - nema?

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 22:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!!! Very Happy

Misljenja sam da nista nije slucajno a kamoli ovo sto u poslednje vreme u javnost procuri po neka informacija o alienima...kao sto sam i ranije pricao,polako nas pripremaju da jos jednom budemo izmanipulisani Wink
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Daaa... nije me mrzelo da izguglam malo.
Izgleda da je taj dokument poznat još od 1976 u UFO krugovima i da nije priznanje FBI nego izveštaj agenta FBI o nečemu što je "čuo" od neimenovanog doušnika, a vezuje se za neku prevaru...

http://www.universetoday.com/84789/fbi-memo-does-not-prove-aliens-crash-landed-in-roswell/comment-page-1/
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 23:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Možda pripremaju ,,Blue Beam project'' ( Plavi Zrak, ali ne naš sa foruma Very Happy )
http://sites.google.com/site/jungbookbeograd/nasa-projekat-plavi-zrak

.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa pisano je na objavama o tom projektu, cini mi se Ramzes13 ili tako nesto, decko iz Zagreba,
cini mi se pre oko godinu dana, sa idejama globalnijih holograma.
ali sve je to uracunato u prelazak na suptilnije nivoe.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 13 Apr, 2011 02:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
.
Možda pripremaju ,,Blue Beam project'' ( Plavi Zrak, ali ne naš sa foruma Very Happy )
http://sites.google.com/site/jungbookbeograd/nasa-projekat-plavi-zrak

.

Šta to znači-Bože sačuvaj nas od prelesti??? Very Happy
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 13 Apr, 2011 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

David Icke: Vibracije istine

Jedna od ključnih tema prvih dana mog duhovnog buđenja u proljeće i ljeto 1990.bila je da će se na Zemlji događati zapanjujuće geološke aktivnosti, uključujući tsunamije, dok bude prolazila kroz vibracijsko restrukturiranje izazvano onim što ja zovem "vibracijom istine". I uistinu se događaju. Zemlja se počinje pomicati ili tresti na mnogim područjima.

Kad se vibracijska razina promijeni sve što se dekodira iz tih informacija također se mora promijeniti. To se događa s ljudskim tijelom, umom i emocijama, a u nastavku procesa mora se dogoditi i s "fizičkom" Zemljom. Kad se energija (informacija) u kozmičkoj mreži promijeni mijenjaju se i Sunce, zbog čega se mijenjaju i Zemlja i čovječanstvo. To je ono što se događa u ovom trenutku. Što je snažnija energija koju Sunce crpi, jača je solarna aktivnost, ili "ciklus", i čeka nas razdoblje zaista snažnih Sunčevih projekcija.

Magnetski pol se dva stoljeća nalazio u smrznutoj divljini otoka Ellesmere u Kanadi, sada se, međutim, pomiče brzinom od oko 65 km godišnje u smjeru Rusije, a brzina mu je u prošlom desetljeću porasla za trećinu. Jedna od poruka koje sam primio 1990. bila je "svijet se mijenja i sjever će postati jug".

Tehnologija koju koristi HAARP odbija radiovalove visoke frekvencije od ionosfere, najvišeg sloja atmosfere stotinama kilometara iznad Zemljine površine, i natrag. Na taj je način moguće manipulirati vremenom, posebno pregrijavanjem ionosfere; izazivati uragane, potrese i tsunamije; usađivati misli i emocije u ljudski mozak, pojedinačno i kolektivno; blokirati komunikacijske sustave diljem svijeta; ubijati ljude oružjemsa snopovima čestica ili "zrakama smrti", opet pojedinačno ili masovno; rušiti avione ili manifestirati fenomene na nebu, pored brojnih drugih stvari.
U planu je izazivanje što više kaosa i straha kako bi se blokiralo i suzbilo buđenje ljudi.

Ali to ne znači da za sve događaje ove vrste možemo okriviti HAARP. Na to imaju utjecaja i drugi fenomeni. Problem je utvrditi što je izazvano tehnologijom, a što prilagođavanjem Planeta i prirodnim uzrocima.
Zato nastojim biti otvorn za sve mogućnosti dok promatram ovo, kao i bilo što drugo. Ali ono što mogu reći je da, kad se sve zbroji, kolektivno se događa ono što mi je pred 21 godinu rečeno da će se dogoditi.
A ako su informacije koje sam tad primio imalo točne, ovo još nije ništa prema onome što nas čeka.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Apr, 2011 14:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bbrozo12 ::
David Icke: Vibracije istine

Jedna od ključnih tema prvih dana mog duhovnog buđenja u proljeće i ljeto 1990.bila je da će se na Zemlji događati zapanjujuće geološke aktivnosti, uključujući tsunamije, dok bude prolazila kroz vibracijsko restrukturiranje izazvano onim što ja zovem "vibracijom istine". I uistinu se događaju. Zemlja se počinje pomicati ili tresti na mnogim područjima.
.

Ja ne bih stavio ruku u vatru da je Icke 1990. godine uopste cuo za cunami.

Aman, skoro niko nije cuo za cunami dok se nije onomad dogodio u Indoneziji i na Tajlandu.

Niko nije cuo u RImskom carstvu ni za vulkan, dok nije eksplodirao Vezuv...Na latinskom nije postojala rec za vulkan do katastrofe u Pompeji...Ali, Rimljani su bili fini da to priznaju...a sada svi znaju za cunami...svi su eksperti...

Kao sto ni danas ne postoji rec za cunami ni na engleskom niti na bilo kom jeziku...

Nema sanse da je ovaj Icke, koji zaludjuje ljude sa reptilima, cuo za cunami 1990. godine i da ga je to "duhovno probudilo"...ha ha ha
The_Game

Pridružio: 07 Apr 2011

Poruka Poslao: 13 Apr, 2011 15:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da je ovo sve priprema za njihovo konacno pojavljivanje u javnosti.Sada ce verovatno da nam otkriju jos neke informacije pa da nam pricaju kako su nam spasavali planetu,doneli mnogo toga dobrog i jos kojesta a onda ce i zvanicno doci
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Apr, 2011 12:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vanzemaljci posecuju Fukusimu.

The_Game

Pridružio: 07 Apr 2011

Poruka Poslao: 14 Apr, 2011 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Primecujem da su ljudi u mom okruzenju veoma ravnodusni prema najnovijim informacijama o vanzemaljcima,ili su u fazonu potpunog ignorisanja ili zbijaju neke sale.Svega par ljudi je spremno da nesto ozbiljnije kaze i ima svoj stav na tu temu
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 14 Apr, 2011 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa dobro, i ti spadaš u onu grupu ljudi kojima će 2012. u jednom momentu zvoniti telefon neobično često Laughing , ako veze budu radile uopšte.

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 14 Apr, 2011 23:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

The_Game ::
Primecujem da su ljudi u mom okruzenju veoma ravnodusni prema najnovijim informacijama o vanzemaljcima,ili su u fazonu potpunog ignorisanja ili zbijaju neke sale.Svega par ljudi je spremno da nesto ozbiljnije kaze i ima svoj stav na tu temu

slazem se, sa tobom.

Mnogi ljudi, na ulici, pogotovo mladi, ne mare za sve ove tripove: vanzemaljci, 2012, denziteti, apokalipse...
i to je - dobro. Zive svoje zivote, bas ih briga sta ce da se desi, ne opterecuju se. Mad su neki i naculi sve i svasta.

imam utisak kao se skriveno a negde i previse bucno iznose ove cinjenice, da ce, uz par manjih . vecih desavanja, da se desi da na finalu Lige shampiona, ako budu igrali Junajted i Barsa, da dodje ogroman vasionski brod, veliki kao cela Evropa... iznad stadioan, hahaha... i da gledaju vanzemaljci - finale!
i kamermani, smao onako, usput, uzgred, u toku prenosa ih pokazu i kazu - eto koliki brod sa koliko vaznemaljaca j e dosao da gleda - VIDICA,
kapitena junajteda,
SRBINA, DAKAKO!

I na to i treba da budemo - ponosni.

i svi navijamo za njega, i onda smo i mi, zajednos a vanzemaljcima - JEDNO!

I naravno da cemo da im - masemo, sto su dosli na utamicu, da nas podrze, u nasim zeljama.

( ne brinite, mnogi mediji nece, namerno, to da objave... i jasno je i zasto, hahaha).

Laughing
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Maj, 2011 12:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Ovo i nije objava ali jeste zanimljivo evo kako naucnici vide buducnost i tehnologiju.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 11 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30935 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 36509 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 96716 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43601 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31389 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43905 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26436 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)