OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2. Jul 2006. godine

Veliki Bozanski Upravitelj

“Vas je stupanj svijesti odredjen onim Bozanskim kvalitetama koje nalazite na vasem Putu”

JA JESAM Veliki Bozanski Upravitelj, dolazim k vama na danasnji dan kroz nasega predstavnika. JA SAM dosao kako bih privukao vasu pozornost aktualnim informacijama u kombinaciji s upravo zavrsenim zasjedanjem Karmicke Vlade. Ovoga smo puta na ovome zasjedanju sudjelovali u uznesenom raspolozenju buduci su se pocele desavati promjene na koje smo cekali. Brzina je odvijanja ovih promjena cak nadmasila nasa ocekivanja. Ne svi, u stvari daleko od toga da su svi prihvatili nasega predstavnika i poruke koje kroz nju dajemo, ali su se zato promjene pocele zbivati u svijesti ljudi i cak se dovoljan broj pojedinaca pridruzio citanju nasih poruka i zapoceo rad na sebi, na svojim mislima i osjecanjima. Ali znadete da je sve u ovome svijetu odredjeno vasom svjesnoscu, stupnjem vase svijesti, a sto mozete postici i odrzati dnevnim marljivim radom.

Nas je zadatak, kao Uzvisenih Bica, usmjeriti vas razvoj i promovirati da ne prekoracite granice odredjenoga vam evolucijskog smjera. Sada sa zadovoljstvom utvrdjujemo da ste udaljili tu granicu evolutivnoga smjera nakon koje je mogla, uz nesto vece digresije od zadanoga evolucijskoga kursa, slijediti katastrofa. Postigli smo stabilno, uravnotezeno stanje. A u ovome stanju covjecanstvo je spremno nastaviti svoju evoluciju, a mi smo spremni usmjeriti covjecanstvo i koordinirati stvaralacke napore najnaprednijih pojedinaca. Na srecu, takvih je pojedinaca sve vise i vise. Vrlo je mnogo vas, koji su iznova otkrili Put i Ucenje, sposobno uciniti velike stvari. Ne shvacate taj rad i odgovornost koja lezi na vasim plecima. Iako se od vas ne ocekuje mnogo. Vi jednostavno morate svaki dan upamtiti da niste samo fizicko tijelo ciji odraz vidite u ogledalu. I vas zivot nije gotov smrcu fizickoga tijela, vec se nastavlja. A kada sebe konstantno ne identificirate s fizickim tijelom, vec s vasim besmrtnim dijelom, i stalno razmisljate o tome kako vasa djela u sadasnjosti utjecu na vasu buducnost i na okolnosti u vasem sljedecem zivotu, tada cete se moci sve uspjesnije i uspjesnije razvijati. Na zalost, vecina covjecanstva jos ne vjeruje u reinkarnaciju te zive kao da je pred njima samo smrt. Svaki puta kada razmisljate na ovaj nacin, ogranicavate svoje potenicijale i lomite jednu priliku vase veze s visim oktavama i s nama, Uzaslim Bicima. Vas svijet samo poslusno slijedi vasu svijest. Zbog toga vam je receno i govori vam se o sirenju svjesnosti, o sposobnosti da se sadrzi vise i da se nadvise uobicajeni limiti jedne religije, jedne zemlje.

Zato tezimo tome da nas Glasnik ima mogucnost povezati se s predstavnicima razlicitih religijskih uvjerenja i razlicitih zemalja. Jer od toga koliko je siroka njezina svijest, ovisi i ta informacija koju mozemo kroz nju dati. Vrlo rijetko mozemo sresti predstavnika, Glasnika koji je tako svestrano razvijen i pored toga bezuvjetno nam predan kako bismo kroz njega mogli dati taj opseg informacija koji covjecanstvo treba u sadasnjem trenutku. Ali uglavnom smo se navikli koristiti onoga predstavnika koji je na raspolaganju. Stoga vam pristupam sa zahtjevom i molim vas da pruzite svu pomoc nasem Glasniku jer drugoga takvog predstavnika, tako rijetko i na tako razboritoj razini suradjivanja s Bratstvom, ne mozemo naci u skoroj buducnosti. Dakle, sa zahvalnoscu prihvatite nase poruke. Vasa razina svijesti nije odredjena kolicinom mentalnih informacija koje ste sposobni primiti u svome umu. Vasa razina svjesnosti odredjena je onim Bozanskim kvalitetama koje nalazite na svome Putu. A medju njima je najbitnija predanost, iskrenost, da nema nikakvoga interesa te poniznost.

Bez ovih osobina nikakva mentalna postignuca ne dopustaju uzdizanje na novi stupanj svijesti.

Stoga ne umara nikada ponavljanje o razvijanju Bozanskih kvaliteta u vama. Vase vas stremljenje primorava da postignete ono sto je potrebno vasem razvoju. Dakle tendencija ce i stalnost biti sljedece kvalitete koje trebate.

Pazljivo razmislite o tome sto sam vam kazao. O onim zahtjevima koje postavljamo pred nase ucenike. Jesu li mnogi od vas spremni odrzavati u svojoj svijesti svakoga dana ispravne postavke? Ne skrecu li dnevno ispraznost i vasi ciljevi, koje ste pred sebe postavili u ovome svijetu, od sluzenja? Svatko od vas sam bira sirinu zrtve koju je sposoban podnijeti. Ali uvjeriti vas mogu da je krajnja pozrtvovnost, koju mozete podnijeti, nijekanje u cjelosti svega sto vas vezuje za fizicki svijet i postizanje onoga stanja slobode od karika materijalnosti koje ce vam dopustiti da se vise nikada ne utjelovite u fizickome tijelu.

Prema tome, evolucijski se put razvoja, kojem vas poducavamo kroz naseg predstavnika, krece upravo onako kako smo naucavali kroz mnoge druge predstavnike i proroke davnih, ali i ne tako davnih vremena. Uvijek mozete zgrabiti zajednicko u mnogim Ucenjima koje smo vam dali. I uprkos ovim iskrivljenostima, koje su bile stvorene od strane mnogih sljedbenika, nisu zahvatile u potpunosti glavnu srz Ucenja ili su slobodno iskrivile Ucenje iako je bit moguce razlikovati u mnogim religijama, vjerama i ucenjima za one koji su otvoreni svojim razumom i koji su radoznaloga uma. Nema proturjecnosti izmedju Ucenja koje smo dali kroz nasega predstavnika sada i izmedju onih temelja koji su dani od strane svih utemeljitelja svih svjetskih religija. Pokusajte u svojoj svijesti naci zajednicko i razumijeti cete da je iza mnogih dogmi i pravila isto Ucenje koje vam mi sada dajemo. Nema u svijetu drugoga Ucenja koje bismo vam mogli dati. Ali ima mnogo ljudi koji pokusavaju privuci pozornost mnostva te radije provode neobicne prakse i ucenja i sto je najsablaznjivije pronalaze svoje sljedbenike. Zbog toga je za vas vrlo vazno podici svoju svijest na onu razinu kada s vasih ociju pada iluzija te vidite bit svakoga laznog gurua te razlikovati mozete gdje je u tome ucenju istina, a gdje lezi drskost. Stoga se ne sramimo stalno iznova ponavljati da je vas glavni instrument, kojim se trebate rukovoditi kada djelujete u svome svijetu, vase srce i iskrenost vasih motiva. Ako ste casni, nesebicni i radoznaloga uma, tada ce vam se otvoriti pristup istinitim izvorima i moci cete utaziti zedj za znanjem pritiscuci svoje usnice kugli rashladjenosti zivuce tekucine nasega Ucenja sto ga uvijek dajemo vama, ljudima Zemlje.

Slozenost postojanja u vasem vremenu uzokovana je time sto je tok informacija toliko zasicen i zastrt razlicitim supstitutima da se od vas zahtijeva sva vasa paznja i intuicija kako biste se uhvatili i snasli u ovim tokovima. Nikada ne tezite probati sve. Tako moze doci do zasicenja i zastoja. “Progutajte” samo iskusanu, kvalitetnu duhovnu hranu sto vam je mi dajemo kroz nase predstavnike i proroke. Sada kada ste upozoreni, sva odgovornost izbora literature, koju citate, i izvora, koje koristite, lezi na vama. Rijec je o vasem odabiranju i vasoj karmi zbog krivoga izbora, a za sto ste sami odgovorni.

Jedna je od zadaca, koja se ostvaruje od strane Karmicke Vlade, olaksati teret karme losega odabiranja ucenja koje ste odlucili slijediti. Kako bi vam se olaksala karma zbog kretanja pogresnim putem, mozete se obratiti Karmickome Odboru i meni osobno i zatraziti takve okolnosti u vasim zivotima koje ce vam omoguciti razumijevanje i spoznavanje svih svojih pogresaka te kako biste slobodno nadisli karmu krivoga izbora u vasim zivotima.

Danas smo razgovarali o mnogo cemu i nadam se ta ce vam to koristiti.

JA JESAM Veliki Bozanski Upravitelj, uvijek s vama!

© Tatiana Micuscina, 2006

http://sirius-ru.net/
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 15:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.Jul 2006. godine

OBJAVA Boga Šive

“Nudim vam METODU s nadom da cete je biti sposobni koristiti u svome svakodnevnome duhovnom radu”

JA JESAM Šiva, dolazim iznova!

Dosao sam i sretan sam zbog novoga sastanka s vama kroz moga Glasnika!

Nakon sto smo zavrsili proljetni ciklus diktata, desila su se vrlo bitna zbivanja u finome svijetu, a najvaznije je medju njima to sto je covjecanstvo Zemlje pocelo odgovarati na napore koje mi neumorno cinimo i kretati se na planiranoj Stazi. Samo neko vrijeme unatrag niti jedan Uzasli Majstor nije bio siguran hoce li biti moguce sprovesti nadolazece transformacije na Zemlji. Sada, sa sigurnoscu, izjavljujemo da smo uspjeli uciniti sve kako bi se covjecanstvo vratilo na evolucijsku Stazu razvoja i kako bi harmoniziralo dio izoblicenih energija proslosti. Sada ne bismo trebali usporiti tempo. Stoga sam dosao kako bi vas usmjerio na vasa daljnja djela, kako bih dao naputke onima koji su ih spremni shvatiti.

Sada je glavna i najbitnija stvar za covjecanstvo harmonizacija. Pod harmoniziranjem mislim na kombinaciju mjera i metoda koje ce voditi do niveliranja tempa razvoja svjesnosti u razlicitim regijama Zemlje, u razlicitim zemljama i na razlicitim kontinentima. Znate da se nase poruke sire vrlo uspjesno u Euroaziji. No postoje i drugi kontinenti. I ondje ima ljudi koji su premalo informirani o nasim porukama i o novome Ucenju koje se daje. Postoje dva nacina harmoniziranja siutacije na Zemlji. Prvi nacin pretpostavlja intenzivno sirenje nasih poruka na drugim kontinentima takodjer, a prije svega u Americi. Drugi je nacin jednostaviji i istodobno kompleksniji buduci od vas zahtijeva odredjeni stupanj nesebicnosti i odredjene duhovne akumuluacije, zalihe. Ovaj put podrazumijeva realizalciju odredjenoga duhovnog rada na finome planu. Sada cu vam objasniti sto to tocno znaci.

Svaki puta kada citate nase poruke, zamislite ljude ovih kontinenata na kojima nase poruke sada nisu dostupne. Zamislite Afriku, Ameriku i Australiju. I svaki puta vizualizirajte kako komunicirate s predstavnicima ovih zemalja i kako im dajete predodzbu, uvid u Ucenje sto vam ga dajemo u diktatima. Ima li ljudi koje znadete, a koji zive na ovim kontinetima, tada vas molimo da vizualizirate te ljude te im u svome umu kazete o znanju sto ste ga primili i vodite mentalni dijalog s njima. Potrudite se objasniti im svojim rijecima temelje Ucenja sto ste ga primili. Na ovaj ce nacin biti postignut cilj i tako ce nasa energija promjena dotaci svijest ljudi koji zive na tim kontinentima. I pobuditi ce se u njima zelja za citanjem nasih poruka i za shvacanjem u njima sadrzanih informacija. Cak ako vanjska svijest ovih ljudi ne odgovora na vas rad, njihova ce finija tijela primiti impresije potrebne za promjene te ce te tako zajedno s nama poloziti temelje promjena.

Dajem vam ovu metodu koju mozete koristiti u radu s ljudima koji imaju velik utjecaj u zemljama u kojima zive. To mogu biti istaknuti drzavnici, umjetnici, predstavnici znanosti i kulture. Vasa ce vam svijest dati odgovor s kime i kako mozete raditi. Nudim vam ovu metodu s nadom da cete je biti sposobni koristiti u svome svakodnevnome duhovnom radu. Prije nego li zapocnete vizualizirati, molim vas pobrinite se da budete u harmonicnome stanju svijesti i da vas ne brinu male svakodnevne brige. Pobrinite se za cistocu svoga unutarnjeg prostora jer ce to biti prenijeto na ljude s kojima cete raditi na daljinu.

Sto su cistije vase misli i sto je uzvisenije vase stanje, divnije cete rezultate postici.

Moram vas upozoriti na drugi vazan moment. Nije li vase stanje harmonicno i nisu li vasi motivi cisti, tada energija sto cete je unijeti u svoj rad moze stvoriti karmu koju cete vi sami morati kasnije odraditi. Uvijek upamtite da se karma ne stvara samo vasim akcijama i djelima, vec takodjer vasim mislima i osjecajima. Stoga vam se sada obracam s nadom da ste vec procitali sve diktate sto smo ih dali kroz nasega Glasnika i da je vasa svijest potpuno pripremljena za ovaj odgovoran rad kojega od vas trazimo.

Pricam s vama kao s kreacijama istovjetnim meni, sposobnim razumijeti nase probleme i zrtvovati svoje svakodnevne interese za Zajednicko Dobro, za procvat majcice planete.

Uvijek upamtite da nema neprijatelja na vasoj planeti, vec da postoje samo ljudi zasjenjeni losom kvalitetom stanja svijesti ukljucujuci neznanje.

Neupucenost i nedostatak znanja jesu neprijatelji s kojima cete se morati najvise boriti. Stoga donesite Svjetlost znanja ljudima na planeti Zemlji. Donesite, zapalite baklje i donestite Svjetlost onima koji je trebaju.

Upravo ista nacela mogu biti u temelju vasega rada s vasim rodjacima koji trebaju znanje, ali iz istoga razloga nisu spremni sami se potruditi da ga prime. Pomozite im. Kazite im za Ucenje. Obratite im se u vasem umu kada ste u dobrome i harmonicnome unutarnjem stanju. Ovo se posebno odnosi na vase bliznje s kojima ste karmicki povezani. Pokusajte im dati znanje na razini misli i osjecaja. Neka vas ne zbunjuje slati Ljubav svojim rodjacima. Jer nista nije tako ozdravljujuce za duse ljudi kao svakodnevno zalijevanje energijama Ljubavi iz vasih srca.

Sretan sam zbog nasega susreta s vama na ovaj dan i nadam se da je ovaj susret i govor bio za vas koristan. Zelim da uspijete na vasoj Stazi!

Uvijek s vama, JA JESAM Šiva!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 18:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

6. Jul 2006. godine

OBJAVA Kutumi

“Prosirenja razumijevanja Zakona Karme”

JA JESAM Kutumi, koji je k vama dosao na danasnji dan.
U razdoblju od kada se nismo sreli imao sam priliku analizirati i shvatiti onu odgovornost sto je vi i ja dobivamo zbog nasega medjuodnosa. Jer razmislite li malo, doci cete do logickoga zakljucka da sve sto se desava za vrijeme nase komunikacije, u doba primanja diktata, ima divnu vrijednost i podlozno je stovanju i istancanome stavu. Isprva ne mozete niti spoznati, niti pridati mnogo pozornosti nasim porukama, ali tijekom njihova citanja i uranjanja u nase energije, pocinjete cijeniti minute nase komunikacije sve vise i vise i procjenjivati oboje, kvalitetu nasih poruka i mogucnosti dijaloga s nama. Stoga danas dolazim razgovarati s vama kao sa svojim starim prijateljima. Stovise, mogu vam kazati da se s mnogima od vas srecem na eterickome planu u mome utocistu svake noci za vrijeme vasega nocnog sna. Kada to znanje sto ga primate od mene za vrijeme nase komunikacije u utocistu pronalazi vanjsku potvrdu u diktatima, tada izrasta u vasoj svjesnosti i vi svjesno pocinjete ciniti mnoge stvari na fizickome planu. A vasu se svijest dostize istinama koje inace u vasem grubom svijetu ne bi „procurile“.

I mi nastavljamo s nasom uobicajenom aktivnoscu u reformaciji vasega fizickog svijeta. A ova aktivnost ne ukljucuje vase slijepo podredjivanje nasim savjetima i preporukama, vec to ukljucuje stvaralstvo koristenjem u vasim zivotima dobivenoga ZNANJA. Ne trebamo slijepe ucenike koji su spremni uciniti sve na nasu prvu rijec. Trebamo osviještene, ucenike bistroga uma koji ne cine nesto nepromisljeno, vec svjesno zrcale primljeno znanje u vanjskoj svjesnosti pronalazeci najbolju varijantu koje je sposobna nase planove realizirati na najbolji nacin.
Dakle pridruzujete se Kosmosu takvim stvaralastvom. A mi cijenimo nase ucenike koji ne trce od ucitelja do ucitelja tragajuci za savjetima za svakodnevne situacije, vec one koji su sposobni uzdici svoju svijest iznad kućanskih i dnevnih problema i diskriminirati perspektive, te otpoceti sa svojom realizacijom ne cekajuci razdoblje idealnih uvjeta na fizickome planu. Samo nadvladavanjem samoga sebe i onih komplikacija koje se ticu vas u vasem zivotu sposobni ste razvijati se. Ne biste trebali imati bojazan od životnih problema i gledanja vasih padova. Sve je u vasem stavu prema svim ovim problemima i greskama. Nase poduke daju pravi pristup. A vi, djelujuci u skladu s ovim pristupima, stvoritelji ste vlastitoga zivota.

Mijenjate svoju svijest i zapocinjete usredotocavati se na probleme na koje nailazite, analizirate ove probleme i poteskoce i cijenite Boga koji vam je dao priliku da shvatite svoje stare pogreske te se dokazete ispravnim ponasanjem prema svojim problemima koji se pojavljuju.
Nikada ne biste trebali biti prijemčivi razočaranju i potistenosti. Dobijate Učenje s namjerom oblikovanja unutar sebe ispravnoga stava prema svemu sto se u vasem zivotu desava. Ako je netko od vas uz moju pomoc ili pomoc unutarnje intuicije ili izravno od svojega Viseg Ja shvatio razlog koji je doveo do ove ili druge situacije u vasem zivotu, tada zapocinje beskrajno zahvaljivati Bogu sto vam je dopustio odraditi karmicke dugove na tako lak nacin.

Uistinu, Nebeska je usluga neogranicena i samo ste vi svojim nerazumnim ponasanjem uzrokovali razloge onih problema s kojima se u svojim zivotima susrecete. Ponekad su ovi problemi tako veliki da vam citav vas zivot, slikovito receno, izmice oduzimajuci vam cak priliku sluzenja Bratstvu u svoj punini. Jer nagomilali ste previse karmickih dugovanja. Ali mudrost, primljena kroz nasu komunikaciju, pomaze vam shvatiti da cete u sljedecem zivotu biti sposobni nastaviti svoje sluzenje Bogu i dobiti cete u svojem zivotu one okolnosti koje nece biti toliko teske i opterecujuce za vas.
Jer u ovome ste zivotu odradili veci dio svojih karmickih dugova. A buduci ste odradili ova dugovanja sami, to znaci da ce vasa djeca manji teret snositi. Jer osobina je karme takva da ponekad nedovrsena karmicka prtljaga postaje teskim teretom za djecu i unuke. Stoga bi vas trebali radovati oni problemi i jadi koji su se na vas srucili. Kroz to pripremate za sebe svijetlu buducnost u vasem sljedecem zivotu, kao i svojoj djeci i unucima u ovome zivotu. Ispravno shvacanje Zakona Karme usrecuje vas cak i onda kada, sa stajalista ljudi oko vas, nosite nezamisliv karmicki teret.
Sve zavisi o tome kakav je stav vase svijesti prema onim opterecenjima s kojima se nosite.
Dakle, nikada ne plačite nad svojim problemima. Dopustite sebi radost da savladavanjem svojih tekucih problema pripremate svijetlu buducnost svojoj djeci i unucima.
Sljedeca ce generacija biti od vas sretnija jer su mnogi od vas preuzeli velike karmicke obveze za odraditi u svome zivotu.
Sami ste to dizajnirali kako biste ubrzali proces varijacija i promjena koje na Zemlju dolaze. A oni medju vama koji vas okruzuju, koji upiru prstom u vas govoreci da ste zgrijesili tako mnogo ako ste optereceni tako neizmjerno i tesko, jednostavno ne razumiju nista o djelovanju Zakona Karme jer njihova svijest nije sposobna shvatiti citavu puninu zrtve koju ste na sebe slobodnom voljom preuzeli prije svoga utjelovljenja.
No, mi, Uzasla Bica, cijenimo vase zrtvovanje mnogo. Stovise, spremni smo odgovoriti na vase pozive i pomoci vam onoliko mnogo koliko bude dopustao Zakon kako bismo ublazili vasu bol. Ponekad, u slucaju kada stvarate u ovome utjelovljenju dobru karmu, dopusta nam se i sposobni smo doci k vama na vase pozive i pomoci vam u onoj situaciji kada mislite da vise nemate snage za to podnositi.

I nakon cete svoga obracanja nama, kroz neko vrijeme, iznenadjeno pogledati unatrag i shvatiti da je nepremostiv teret, kakvim vam se cinio, a koji je bio na vasim ledjima, nestao, ispario, pao s vasih pleca. U tome slucaju nikada ne zaboravite zahvaliti Nebesima i poslati im svoju zahvalnost. Najbolja zahvalnost za nas biti ce sluzenje sto ga mozete ostvariti za blagoslov Zivota na Zemlji.
Sada cu vam dati FORMULU čijim korisćenjem mozete rasteretiti svoja karmicka opterecenja u slucaju ako vam to dopusta dobra karma. Stoga, kazite:

“U ime JA JESAM KOJI JA JESAM, u ime moje mocne JA JESAM Prisutnosti, u ime Krista u meni ( ili jednostavno u ime Svemogucega Boga ) obracam se Velikome Karmickom Odboru i trazim da upotrijebite momentum mojih blagoslovljenih postignuca za iscprljenje karme koja vodi k… ( potom morate opisati one situacije u kojima zelite primiti pomoc od Karmickoga Odbora ). Neka se sve desi u skladu s Voljom Boga.”
Napisati mozete svoje pismo, potom procitati zaziv i SPALITI ga upucujuci ga Karmickome Odboru. Ako kolicina vase nagomilane dobre karme bude za ovo dovoljna i Karmicki Odbor odabere vas zahtjev kao nesto na sto je moguce pristati, tada to znaci da ce se o vasoj karmickoj situaciji odluciti na ovome ili onome stupnju.
U skladu s ranije danom vam mogucnoscu, biti cete pozvani za vrijeme spavanja u vasem finom tijelu Karmickome Odboru i vasa bi dusa trebala potvrditi svoje zahtijevanje sto ste ga napisali u svojoj vanjskoj svijesti.
Postoje neki slucajevi kada vanjska svjesnost covjeka ne moze vise izdrzati karmicko opterecenje, ali dusa ovoga covjeka odbija pomoc. U tome slucaju Karmicki Odbor slusa misljenje vase duse. Dakle, ako vas zahtjev nije prihvacen u odredjenome periodu, mozete razgovarati sa svojom dusom kako biste pokusali naci dogovor po ovome pitanju.

I savjetujem vam da prakticirate razgovarati sa svojom dusom i pisete pisma Karmickome Odboru nako sto ste se medju sobom dogovorili.
Vi ste mnogoslojna bica. Imate mnogo tijela. Stoga morate dosegnuti jedinstvo i sklad medju svim svojim tijelima. Vecina ljudi ima tijela koja su toliko neuravnotezena da ne mogu sami sebi donijeti procjenu uzimajuci u obzir interese svih tijela.
Prestanite identificirati sebe samo s onim sto vidite u ogledalu. Mnogo ste vise od vasega fizickog tijela. A na sljedecem ce stupnju razvoja covjecanstva doci do spoznaje vase fine prirode i stvaranja skladnih uvjeta kako bi se vasa fina priroda mogla iskazati. Jer oni uvjeti u kojima zivite, ponekad, ne dozvoljavaju vam mogucnost ostvarivanja harmonije u vasim finim tijelima. Ovo je novi stupanj razvitka covjecanstva. Ali vec sada morate voditi racuna o stvaranju uvjeta za skladan razvoj svih vasih tijela.
Danas sam vam dao mnogo novih informacija. I napustam vas s nadom u nove susrete.
JA JESAM Kutumi.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 22:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

9. Jul 2006. godine

OBJAVA Sanat Kumara

“Ucenje o karmickoj odgovornosti za vasa djela
u podrucju prevodjenja tekstova diktata i u sferi koristenja novca”

JA JESAM Sanat Kumara, koji je k vama iznova dosao.

Od ovoga trenutka do kraja ciklusa ovih diktata zelim da svakoga dana prije citanja diktata pozovete ELEKTRONSKU PRISUTNOST onoga Učitelja koji diktat daje. Ova jednostavna metoda omoguciti ce vam osjecaj nase prisutnosti i mnoga ce se lica nasih poruka za vas otvoriti s potpuno druge strane jer nazocnost ce Učitelja za vrijeme citanja poruka multiciplirati učinak sto ga primate dok citate diktate. Ovo je posebna dispenzacija i biti ce katkada korisna nakon zavrsetka ciklusa diktata. Prosuditi cete na temelju svoga osjecaja je li ova dispenzacija korisna ili ne.

Dakle da biste pozvali prisutnosti Učitelja koji poruku daje potrebno je da sami sebi kazete ili da na glas izgovorite frazu:

“U ime JA JESAM KOJI JA JESAM ja prizivam elektronsku pristutnost... (Slijedi ime Učitelja koji diktat daje)“

Pokusajte koristiti ovu dispenzaciju pocevsi od DANAŠNJEG diktata.

Procitajte ovaj diktat do kraja, potom ga procitajte iznova, nakon prizivanja, i osjetite razliku.

Uvijek vam savjetujem da ucinite ovakav poziv prije citanja nasih poruka sto ih dajemo kroz nasega Glasnika. Ucinak ce se pokazati onda kada bude moguce i potrebno.

Moze biti nazocna elektronska prisutnost svakoga Učitelja, a stupanj njihove prisutnost izravno ce biti proporcionalan vasoj sposobnosti percipiranja naših vibracija i spremnosti vasih finih tijela da percipira nase vibracije.

Znate da ponekad svoje poruke dajemo na višoj razini, a katkada ih dajemo na nesto nižoj razini. Nije to odredjeno kvalitetom sprovodnosti tijela nasega Glasnika. To se desava upravo zbog postojanja razlicitih stupnjeva razvoja individua koje su u sada utjelovljene. A razlicite individue sposobne su percipirati razlicite informacije i razlicite energetske komponente poruka.

Precizno verificiramo informacije što ih dajemo.
A nije dobro kada vasa vanjska svijest pocinje analizirati dane informaci. Jer bilo koja kriticka percepcija informacija zaustavlja protok energije i citanje nasih poruka postaje za vas beskorisno. Poruka u sebi sadrzi smjernice, vezu prema energijama Učitelja i vi u trenutku čitanja uzimate nase energije. Postoje kljucevi koji aktiviraju vase fine sprovodnike te postajete sposobni prihvatiti ne samo informacijski deo poruka, vec takodjer i ENERGETSKI deo.
Ovo objasnjava zasto nase poruke nije moguce prepricati. Prepricavanje ne sadrzi u sebi kljuceve koji su ukljuceni u tijelo poruke. Uzimate nase poruke kao tekst napisan uz pomoc simbola ovoga ili onoga jezika, iako to bas i nije tako. Poruka u sebi nosi skrivene kljuceve. A kada prevodite ovu poruku na druge svjetske jezike, ovi kljucevi mogu biti izgubljeni. Sve ovisi o kvaliteti prevoditelja. A ako se prevoditelj uskladi s nama, prijevod u sebi sadrzi nase vibracije. U drugome slucaju poruka nosi samo informacijski dio. Ovo objasnjava zasto cak kada nas Glasnik cita diktate na za vas nejasnome jeziku, vi primate energetski dio poruka jer kroz nasega Glasnika osjecate nase vibracije i energije.

Stoga, kada citate nase poruke u prijevodu na vas materinji jezik, izgubiti takodjer mozete ovaj energetski dio. Dakle, za one koji ce prevoditi nase diktate u buducnosti na druge svjetske jezike savjetujem prije zapocinjanja prevodjenja prizivanje elektronske prisutnosti Lorda koji poruku daje. Takodjer savjetujem da prevodjenje diktata zapocnete u uravnotezenim uvjetima nakon dobre meditacije ili molitve.

Bilo koje vase nesavrsenstvo unosi se u tekst prijevoda. A izoblicite li tekst u tijeku prevodjenja, karmicka odgovornost zbog deformacije Lordove Rijeci pada na vas. No ova se karmicka odgovornost moze ponistiti uz pomoc dobre karme koju primate u trenutku prevodjenja i sirenja poruka na druge jezike svijeta.No trebali biste znati da se dobra karma stvara samo onda kada su vasi motivi cisti i kada nase poruke prevodite s namjerom sirenja nasega Ucenja, a ne za stjecanje novca.

Pitanje odnosa prema novcu vrlo je tesko. U stvari, novac vam ne dolazi onda kada obavljate posao za Svetlosno Bratstvo. Ali radeci za Bratstvo dobivate priliku da energija novca moze opskrbiti onaj utrosak energije s kojim se susrecete djelujuci za Bratstvo.

Sve je u ovome svijetu izgradjeno na izmjeni energija. A bilo kakva energetska stagnacija vodi nedostatku energije novca. Kada imate novac, morate misliti gdje ga potrositi. Bilo kakvo spremanje novcane energije pogresan je stav prema novcu i ne donosi prednosti.

Razmisljajte kako biste trebali novac, koji imate, trositi. A trosite li ovaj novac na užitke, sljedeci puta necete dobiti novcano ispunjenje. S druge pak strane, trosite li svoj ustedjeni novac za DOBRA DELA, vasa ce novcana struja biti ojacana bez obzira na to budete li ulagali velike ili male napore u zaradjivanje novca. Dobiti cete nasljedje ili ce vam netko dati novac pod razlicitim isprikama.

Kontrolirajte ispravno novcanu energiju. Sto velikodusnije DAJETE, vise cete primiti. Dakle, uvijek biste trebali upamtiti da ste odgovorni kome i koliko novca dajete. Jer u slucaju da novac koji dajete nece biti koristen za dobra djela, karma krivoga koristenja novcane energije pasti ce na vas.

S druge strane, donirate li svoj novac za dobra djela, dobra karma zbog ispravnoga koristenja vasega novca pruziti ce vam mogucnost da upotrijebiti ovu karmu po svome izboru. U tome lezi nacelo desetine kojega podrzava crkva. Uistinu,rijec je o istinitome i pravome nacelu, ali jedino onda ako crkva ili druga religijska organizacija vasu desetinu trosi na dobra djela, a ne za umnogostrucavanje osobnoga blagostanja.

Nacelo ispravnoga i inteligentnoga, mudroga koristenja Bozanske Energije prisutno je svugdje, a novcana energija ne razlikuje se od bilo kojega drugog tipa energije. Jedna vrsta energije pretvara se u drugi tip energije. A vasa desetina, koristite li je ispravno, daje vam mogucnosti na fizickome planu. I ove prilike mogu doci k vama u obliku novcane raskosi, sretne buducnosti vase djece, vasega osobnog zdravlja i zdravlja vasih bliznjih.

Dobra karma moze biti takodjer koristena za cinjenje onoga sto vi osobno preferirate. Za ovo imate mogucnost pisati pisma Karmickome Odboru. Danas sam vam dao Ucenje o karmickoj odgovornosti za vasa djela u podrucju prevodjenja tekstova diktata i u sferi koristenja novca.

A ovo znacajno Ucenje zahtijeva nepodsrednu primjenu u vasim zivotima.

A sada mi dopustite da vas ostavim do nasega novog susreta!

JA JESAM Sanat Kumara. Om.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

11. Jul 2006. godine

OBJAVA Siklopeje

JA JESAM Siklopeja, dosla sam k vama na danasnji dan.

JA JESAM stigla i kao uvijek voljela bih iskoristiti svaku mogucnost za komunikaciju izmedju Nebesa i zemaljskoga plana za razvoj vase svijesti.

Vama je predodredjeno da postante visoko razvijene kozmicke kreacije. Svojom svijescu prodirete u finije i finije slojeve, pocevsi od mentalnoga plana i nakon toga visih planova. Moja mi vizija vasega rasta i vase sudbine, na temelju moga iskustva, sugerira da cete opravdati nade koje su u vas polozene. Raduje me da vam, nakon dugih godina potpunoga nevjerovanja i tame koja je prekrivala Zemlju tijekom zadnjih stoljeca, uspijevamo dati klice vjecnoga ZNANJA. Cak i ako za sada ovo znanje nije na vrlo visokoj razini. Najvaznija da se probudi svijest danas zivuce generacije kako bi nove generacije bile sposobne primiti tlo za veci rast svoje svijesti te kako bi bile sposobne razumijeti vise znanje Bozanske Istine.

Svoju svijest kocite s mnogo nepotrebnih stvari. Doslo je vrijeme kada morate svjesno pristupati svemu cemu je okrenuta vasa Pažnja. Sve cemu usmjeravate svoju paznju ima snazan utjecaj na vas. Stoga morate razumijeti da povremeno gledanje losega filma ili susret s osobom koja nosi negativne vibracije, zaustavlja vas razvoj ili ga usmjerava u krivome smjeru.

Zbog toga bismo voljeli da unutar sebe razvijete kvalitetu Bozanske vizije i da predvidjate situacije.

Upravo je kvaliteta Bozanske vizije ona kvaliteta kojoj poducavam covjecanstvo u mome utocistu. Sretna sam sto se sada obracam ovako velikoj publici koja cita ove poruke na mnogo jezika. Raduje me donijeti vam moje Ucenje dok ne spavate, vec ste u budnome stanju uma.

Sada je doslo vrijeme kada vase Bozasnke sposobnosti trebaju niknuti i kada morate postepeno ostvariti svoju Bozansku sudbinu. Ova se znanost, na zalost, ne poducava u vasim obrazovnim ustanovama i cak je knjige koje doista daju Bozansko znanje tesko vidjeti na policama vasih trgovina i knjizara. Na zalost, literatura koja se u vasem svijetu siri samo vas skrece s istinske Staze i lisava vas Bozanskoga tona navodeci vas da se oslanjate na svoj nizi um i na intelektalne proizvode, izmisljotine. Ova staza nije Bozanska Staza jer ne razvija vase Bozanske kvalitete, vec samo one ljudske. Kako bise u sebi razvili Bozanske kvalitete, potrebno je da otpustite sva vezivanja za stvari vasega svijeta. Potrebno je da krocite na Stazi inicijacija i da je slijedite. U razlicita su vremena postojale na Zemlji skole u kojima se poducavala Bozanska znanost. Predvidjam da ce u skoroj buducnosti iznova zazivjeti ove tradicije na Zemlji. Kako bi se ovo ucinilo, potrebno je da se svijest ljudi tako mnogo promjeni kako bi ove skole dobile potpunu potporu i odobrenje na razini vlade te kako bi se ukljucile u drzavne programe obrazovanja i odgoja djece i mladezi.

Upravo je ova zadaca ona hitna i objavljujem da ce vlade zemalja, koje na sluzbenoj razini prepoznaju nasega Glasnika, primiti citav nas blagoslov i pomoc. I ovo ce biti sljedeci vrlo bitan korak u razvoju planete Zemlje. Jer do sada su, cak i ako su celnici razlicitih zemalja bili pod nasim utjecajem, nasi kontakti bili prekriveni tajnom i skriveni od ociju znatizeljnika.

Sada je doslo vrijeme kada smo spremni izici iz vela tajne i otvoreno vam dati nase ZNANJE i nase UČENJE. Jer sadasnja situacija na Zemlji vodi k ovome putu razvoja dogadjaja. A kako bi vam to postalo jasnije, kazati cu vam da je nas prijasnji Glasnik pokusao uspostaviti kontakte na drzavnoj razini s vladama razlicitih zemalja, ali se to nije desilo. Nismo odustali od ovih pokusaja i obznanjujemo sada kroz nasega Glasnika da je Veliko Bijelo Bratstvo otvoreno za suradnju na drzavnoj razini sa svim vladama u svim zemljama svijeta. Nemamo sto skrivati jer je Istina slobodno navijestena putem Interneta i nasi Glasnici imaju priliku slobodno objaviti Istinu bez da budu predmetom uznemiravanja i proganjanja.

Sada bih se zeljela fokusirati na jedno vaznije pitanje u svezi buducnosti covjecanstva planete Zemlje. Vasa je buducnost izravno povezana s vasom djecom. Sirina u kojoj sljedeca generacija bude uspjela unutar sebe razviti Bozanske osobine i ispuniti Bozansku sudbinu ovisi o tome kako cete vi biti sposobni to pripremiti. Ne zaboravite da brigom za sljedecu generaciju u stvari brinete o SEBI. Jer nece proci dugo vremena po zemaljskim mjerilima, a vi cete se iznova inkarnirati na Zemlji.
U skladu s vasim naporima, koje namjeravate sada uciniti za odgoj generacije koja stasa, inkarnirati cete se u boljem okruzenju koje ce vam pomoci u vasem duhovnom razvoju. Sve osmisljava i rijesava Bog i sve posljedice proizlaze iz tih razloga. Razmislite o ovome sto sam vam kazala. I cak ako vasi napori sto ih usmjeravate na edukaciju vase djece propadnu u ovome zivotu, vas ce momentum skrbi za buducu generaciju ostaviti neizbrisiv trag u vasoj AURI te cete akumulacije u vasem kauzalnom tijelu vi sami iskoristiti u vasim buducim zivotima.

Zakon Karme i Zakon reinkarnacije dva su najvaznija zakona koja bi trebalo poducavati u vasim obrazovnim institucijama istovjetno kao i zakone fizike, matematike i kemije. Vjerujte mi da ce upotreba ucenja ovih zakona biti mnogo veca nego li uporaba ucenja zakona Newtona i Pascala.

A sada bih voljela da u svome srcu pozorno razmotrite te da u srcu stvorite predodzbu o tome sto biste vi osobno bili sposobni uciniti kako bi nova generacija, koja dolazi u vas svijet, od prvih svojih koraka primila istinsko ZNANJE i uvid u svijet u koji dolazi – u znanje koje se ne temelji na dobrano istrosenim ljudskim istinama, vec na Istini utemeljnoj kroz stoljeca. Unatoc tome sto su nasi Glasnici u proslosti i u sadasnjosti bili potiskivani, Istina koju su poducavali zivi i zivjeti ce stoljecima. Jer sve sto je od Boga zivjeti ce zauvijek, a sve sto dolazi od ljudskoga bica biti ce zaboravljeno ako ne za vrijeme ove generacije, a onda tijekom one sljedece.

Ne trcite istrazivati istinu koja dolazi od ljudske svjesnosti, ciljajte istini koja u vas svijet dolazi iz Visih oktava Svjetlosti i tada cete stvoriti svjetlu buducnost za planetu Zemlju.

JA JESAM Siklopeja, predviđam svjetlu budućnost za planetu Zemlju.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 00:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

26. decembar 2006. godine

OBJAVA Kutumija

”Morate stalno analizirati posljedice svojih djela i prestati pokusavati podučavati ondje gdje će vase učenje, bez daljnjega ustručavanja, biti izmijesano s nečistocom”

JA JESAM Kutumi koji je dosao k vama danas kroz nasega Glasnika. Dosao sam vam dati preostali dio nasega Ucenja jer je doslo vrijeme da ga svladate. U sadasnjem trenutku bilo kakvo ocitovanje Boga na koje nailazite u svome zivotu blagdan je za vase duse jer duse ceznu za Bozanskim Svijetom iz kojega su dosle i gdje je doslo vrijeme da se vrate. Zbog toga sam uvijek sretan prenijeti vam poruku iz Bozanskoga Svijeta kratkim poducavanjem.
Znadem da me mnogi od vas vole i sa mnom razgovaraju. Svaki puta kada se uskladite s mojom vibracijom, mogu cuti i percipirati vase misli kao sto to moja sluzba i zahtijeva. Rezultat je toga bliskost s mnogima od vas. I poznati su mi problemi sto vas muce. Zbog toga bih volio uciniti sve moguce i o meni zavisi identificirati korijene problema sto su se pred vama pojavili i opskrbiti vas impulsom sto ga trebate za svladavanje uzroka vasih poteskoca.
Iz toga cemo razloga danas razgovarati o onome sto je IMPERATIV i sto je bitno za mnoge od vas. Tice se to vasih odnosa s onim ljudima oko vas koji ne razumiju i ne prihvacaju vase ucenje, vase poduke, vas nacin zivota i vas pogled na svijet.
Nazalost, cjelokupno covjecanstvo pripada razlicitim stupnjevima razvoja. Kada se govori o razvoju vase svjesnosti, jos uvijek je medju vama mnogo onih koji pripadaju četvrtoj korijenskoj rasi. Vecina vas pripada mnogim podrasama pete korijenske rase, a postoji i odredjeni mali broj pojedinaca koji pripadaju konacnoj, zatvarajucoj podrasi pete korijenske rase pa cak i manji broj pojedinaca pripadnika šeste korijenske rase cije vrijeme jos nije stiglo, ali čiji prvi pioniri zbog djelomicne nestrpljivosti preuzimaju svoja izvidjacka utelovljenja upravo sada.
Povijest razvoja razlicitih korijenskih rasa predmetom je opsirne rasprave i nece biti pokrivena u ovome diktatu. Jedino zelim vasu pozornost usmjeriti na nepobitnu cinjenicu da svi vi pripadate RAZLIČITIM stupnjevima evolucijskoga razvitka. Razlika u vasoj svijesti katkada je toliko velika, a podrucja vasih interesa variraju toliko mnogo, da se cini da govorite razlicitim jezicima. Zbog toga se svaki puta kada ste u iskusenju propovijedati ili širiti svoja uvjerenja medju onima koji, prema vasem misljenju, trebaju propovijedi, prisjetite ovoga diktata i sljedecih Isusovih rijeci “Ne bacaj bisere pred svinje.”*

Sve što se daje mora biti dano u skladu sa razinom razvoja svijesti i mnoge stvari koje se čine tako jasnima i koje se po vama podrazumijevaju da ste prestali pridavati im pozornost, mogu uzrokovati ŠOK kod onih pojedinaca koji ne dijele vaš sastav vrijednosti. Jos gore, takve stvari mogu izrasti u takvu količinu negativne energije pa cak i djela u ovim pojedincima. I sto mislite tko ce snositi karmu ovih negativnih manifestacija? Niste li to jos pogodili, tada cu vam ja odmah kazati: VI.
Jer onaj koji pripada visem stupnju evolucijskoga razvoja nosi ukupnost karmickih odgovornosti ne samo za svoja djela, vec za ona nedostojna djela drugih osoba koje su isprovocirane bile od njega/nje.
Ovo ne znaci da pojedinci koje ste vi provocirali postaju slobodni od karme svojih losih dela. Ja samo zeli reci da cete vi nositi veci dio karme jer ste ih potaknuli da izvrse ta necasna djela. Zbog toga prije propovijedanja i davanja nekome savjeta kako bi se trebali ponasati u svojim zivotima, trebali biste dva puta promisliti prije nego li to stvarno ucinite. Vasa je odgovornost proporcionalna sa stanjem evolutivnoga razvitka kojem vi pripadate.

To ne znaci da biste se trebali povuci u sebe i prestati komunicirati s ljudima i raspravljati s njima o razlicitim duhovnim temama. Jednostavno biste uvijek trebali analizirati ishod, posljedice svojih djela i prestati pokusavati poducavati ondje gdje ce vase ucenje, bez daljnjega ustrucavanja, biti mijesano s nečistocom.
Razmislite o mojim rijecima. I uvijek upamtite da vase ponasanje, nacin na koji vi reagirate na razlicite izazove i stresne situacije u svome zivotu sluze kao najbolji primjeri. Vase bi ponasanje trebalo odrazavati svo vase propovijedanje. A s plodovima vasih djela ljudi ce prepoznati u vama osobu koju bi trebali slusati i od koje bi trebali traziti savjet. Jos jednom vam sugeriram da jedina osoba u ovome svijetu koja bi vas trebala zaokupljati jeste VI. Vi, bas vi, ste najvrijedniji primjene svih vasih snaga i sposobnosti.
Ne mislite da se netko ponasa krivo i ne razmisljajte o tome kako bi se on/ona trebali umjesto toga ponasati. Usredotocite se na SEBE i promisljajte zbog cega vam smetaju djela i rijeci drugih. Mozda sve ono sto vas iritira, postoji u vama kao ocitovanje vasih krivih proslih radnji.

Svijet sto vas okruzuje ogledalo je koje odrazava vasu nesavrsenu svjesnost. Bilo bi prirodno prihvatiti da ako netko stalno nailazi na neznanje i nerazumijevanje u svome zivotu, da tada ove osobine postoje unutar njega/nje. I patite li konstantno od neprijateljskih napada od strane drugih ljudi, tada negdje unutar vas obitava negativna energija koja potice ove ljude da s vama postupaju na ovaj nacin.

Ovu smo tematiku obradjivali mnogo puta. I sigurno ste culi i citali o ovome mnogo puta. No, vase misli, vase vlastite misli sto ih saljete meni, nagone me da vam ovo Ucenje ponovim iznova kako bih vas podsjetio na Istinu koja vam je tako bliska, ali iz nekoga razloga ne riskirate primjeniti je na sebi.
Sretan sam da se pojavila mogucnosti ponavljanja ovoga Ucenja. I biti cu cak jos sretniji ako netko od vas zakljuci to primjenjujuci ga. I cak ako vam se cini da se sve ono sto sam ovdje rekao vas ne tice, ne zurite sa stavljanjem ovoga diktata po strani, negdje u zabacenu ladicu. Pokusajte procitati ovu poruku barem tri puta, po mogucnosti razlicite dane i u razlicito doba dana kada prolazite razlicita stanja uma. I vjerujem da cete nakon trecega citanja poceti razumijevati da je ovaj diktat za vas BITAN.
Vjerujte mi, poznajem vrlo dobro ljudsku psihologiju i uzivam rijesavati zagonetke koje sadrze psiholoski problemi koje ste vi sami stvorili tijekom tisuca i tisuca godina utjelovljenja na Zemlji. A uvijek se veselim pomagati vam. I uvijek odgovaram na vase zahtjeve kada u svojim srcima trazite od mene pomoc gledajuci u moj portet ili stavljajuci svoje zahtjeve na papir i saljuci mi pisma koristeci pouzdanu poštu u kojoj su zaposleni naši ANĐELI. Znate li da kada spalite pismo i zazovete andjele zastite da proslijede ovo pismo meni ili kojem drugom Uzaslom Ucitelju, da pismo izgori samo fizicki, ali njegova suptilna energetska gradja momentalno dostize odrediste, adresu koju ste naveli?

Bio sam sretan podijeliti ovo Ucenje danas s vama.
JA JESAM Kutumi, s beskrajnom Ljubavlju prema vama i zeljom da vam pomazem.

"Ne dajte svetinje psima! Niti svoga biserja bacajte pred svinje da ga ne pogaze nogama pa se okrenu i rastrgaju vas." Matej 7:6

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

28. Decembar 2006. godine

OBJAVA STVORITELJA

JA JESAM KOJI A JESAM
“Pripremamo vasu svjesnost za Novo Doba”

JA JESAM KOJI JA JESAM. Ja govorim unutar VAS. Kao uvijek dati cu vam kratku poruku koja ce vam pomoci zadrzati ispravan smjer i nit vodilju evolutivnoga razvoja. Jer dosao je cas i pritisce sada. Doslo je doba promisljanja o povratku duhovnome svijetu. Vrijeme je da se razmisli o Ocevom Domu, Ocevu Domu iz kojega je proizasla cijelokupno Stvoreno i gdje se sve vraca.
Koliko cesto razmisljate o nekim vjecnim stvarima? Kako ste cesto usmjereni ka spoznavanju tko uistinu jeste? Ne osoba u skladu s profesionalnim iskustvom ili s obzirom na odnose s drugim ljudima. Koliko cesto mislite o vasim duhovnim odnosima, o vasim Nebeskim Roditeljima, o tome kuda idete i gdje je vase izvoriste?
Stigao sam kako bih pojasnio te bitne stvari Bitka. Jer ne pocnete li razmisljati o svojoj visoj realnosti, ta se stvarnost nece moci ocitovati u vasim zivotima.
Rijec je Zakonu Univerzuma: medjusobno je dodiravanje svjetova tesko do odredjenoga stupnja razvitka. I ovo dopusta svjetovima i svjetovima unutar svjetova razvoj i zadrzavanje njihovih zakonitosti. Ali kada Veliko Doba Promjena Ciklusa dolazi, svjetovi se pocinju preslagivati. Vibracije se svjetova zblizavaju i svjetovi pocinju zadirati jedan u drugoga.
To se jos ne moze dogoditi dok vasa svjesnost nije spremna za spajanje i medjusoban dodir svjetova. Ovaj ce proces trajati milijunima godina. A sada ste na najnizem stupnju vasega puta. Usporedimo li to s planinarenjem, vi ste sada na dnu. Bez obzira koliko brzo pokusavati osvojiti vrh, postoje prirodna ogranicenja prostora i vremena koja utjecu na vase napredovanje u dostizanju vrha Bozanske svjesnosti.

Ciklus tonjenja u materijanost, uranjanja u materijalnost je zavrsen. I povratak Ocevome Domu je poceo. Zbog toga koliko se god dugo opirete, morate zapoceti misliti o svijetu iz kojega je vasa dusa stigla. U vrijeme svoga silaska bili ste “golisavi”. Niste imali svu onu zracecu odjecu koju mozete dobiti u najskorijoj buducnosti. Odjeca vasih nizih tijela sto je nosite sada se mora procistiti. Morate se posvetiti prociscavanju svojih cetiriju nizih tijela i to shvatiti ozbiljno.

Znate da imate fizicko tijelo. I culi ste da posjedujete i druga, fizickome vidu nevidljiva, tijela od kojih je sastavljena vasa aura. Rijec je o astralnome tijelu ili tijelu zelja, mentalnome tijelu ili tijelu misli i eterskome tijelu ili tijelu memorije. U jadnome su stanju ona sada. Zaprljali ste ih lutajuci fizickim svijetom. I sada je vrijeme ozbiljnoga ciscenja vasih tijela.

Pocnite sa svojim fizickim tijelom. Razmislite sto jedete i pijete. Struktura vase hrane i vode postaju strukturom vasega tijela. Promisljajte o usporedjivanju hrane sto ju jedete i vode sto je pijete sa standardima potrebnim za vase ispravno Bozansko hranjenje. Mislite li da se ona cudovista prehrambene industrije u vasem svijetu brinu za zdavlje vasega fizickog tijela? Nitko osim vas ne moze otpoceti sa ciscenjem vasega fizickoga tijela.

Metoda je ciscenja vrlo jednostavna – trebate ODBACITI sve beskorisno, i svoje tijelo puniti dobrom i korisnom gradjom i supstancama prirodnih proizvoda, proizvoda koji nisu genetski modificirani, hranom koja se uzgaja bez kemikalija. Razmisljajte o rasporedjenosti vasih obroka kao i o strukturiranosti svoje hrane. Cim pocnete razisljati o pravoj hrani, doci ce vam u ruke i literatura odozgo.
Sada u vrijeme Promjene Ciklusa vase fizicko tijelo nece biti sposobno podnositi eksperimentiranja. Vase fizicko tijelo nece biti sposobno opstati pod novim energetskim uvjetima osim ako se o njemu ne pobrinete.
Ovo takodjer obuhvaca i ostala vasa tijela. Dok se vasi osjecaji prema rodjacima, drugim ljudima, svojoj domovini i svojoj planeti ne oslobode od negativnosti, necete moci opstati u novim energetskim uvjetima i vibracijama.
Nize vibracije ljubomore, ljutnje, pohlepe i mrznje ne mogu postojati u Novom Dobu te se otrgnite od njih. Isto vrijedi i za sferu vasih misli. Usredotocite li svoj um stalno na NEGATIVNE situacije, tada ce uvijek oko vas biti sivi oblak tamnih misli cineci vas neuskladjenima s novim vibracijama. Morate se odluciti i odabrati da ga oslobodite negativnoga stanja svjesnosti. Sve dok to ne ucinite, suocavati cete se sa sve vise i vise poteskoca te ce vase postojanje u uvjetima Novoga Svijeta biti vrlo tesko.
Sve dok ne procistite svoje etersko tijelo od negativnih sjecanja i stanja iz proslosti, necete se uskladiti s vec pristiglim energijama i onima koje nastavljaju dolaziti na planetu Zemlju.
Kako vidite nemate uistinu izbora.
Nastavite li s vasim pogubnim smjernicama i navikama, to vas moze odvesti do ispadanja iz tekucega prostora i vremena. Ne zelim se zaustaviti na onome sto bi se moglo desiti jer vjerujem da ce vas moje rijeci potaci na razmisljanje o promjeni vasega nacina zivota sto prije je moguce.
Sve sto je do nedavno smatrano prestiznim ili se gledalo na to kao na znak znanstvenoga ili tehnoloskoga napretka, potpuno je nevazno u sadasnjem trenutku. Zivljenje u velikim gradovima, masovna zabava poput televizije, prazničenja s opijanjem i proždrljivošću stvari su prošlosti koje čovjecanstvo mora ostaviti iza sebe u najskorijoj buducnosti.
Necete biti sposobni zivjeti u vasim gradovima i hrliti cete PRIRODI. Necete biti sposobni slusati vasu glazbu, vec cete se okrenuti zvukovima prirode. Necete biti sposobni jesti vasu hranu, vec cete morati potraziti i naci hranu drugih VIŠIH vibracija da bi se na kraju okrenuli Suncevoj energiji i vibracijama Bozanske Ljubavi.
Sve sto se čini fantasticnim i neprihvatljivim u mojim rijecima, uskoro ce postati vasim nacinom zivota. Vjerujte mi i iskustvu drugih sastava svjetova. Bez obzira koliko se dugo zavaravali ustrajnoscu u svojim navikama i starim vatrama, sve ce staro i beskorisno biti pometeno svjezim vjetrom Promjena i vrucim energijama Vatrenoga Svijeta.

Pripremamo vasu svjesnost za Novo Doba.
JA JESAM KOJI JA JESAM!

23. juni 2007. godine

OBJAVA ZARATUSTRE

“UCENJE O INICIJACIJI RASPECA"

JA JESAM Zaratrustra i stigao sam iznova k vama!
JA SAM dosao sada na danasnji dan i sretan sam da se mogucnost, Bozanska mogucnost nase komunikacije kroz ovoga Glasnika nastavila. Vjerojatno niste znali da je za nastavak nasega rada bilo potrebno dobiti potvrdu na fizickome planu spremnosti za daljnji rad. Ovakva je potvrda s jedne strane ispunjena od strane ljudi Rusije, zemlje koja pruzila utociste nasem Glasniku. I nacija se podrvgla, izdrzala test, to iskusenje. Ne mozemo kazati da je sve proslo glatko, ali mozemo vidjeti da je nase Ucenje naslo potporu u srcima vrlo mnogo ljudi u Rusiji. Mnoga su se srca rasplamtjela i ti su plameni nama, Uzaslim Majstorima, vidljivi. Buduci je plamen, kvaliteta gorljivosti vasih srca nama na nasoj razini vidljiva. Mozemo vidjeti svaki Plamen u srcu svake osobe gdje god da ona je. I u skladu s ovim Plamenom i ovim Plamenovima mi prosudjujemo vasu spremnost te odlucujemo o daljnjem radu.

S druge strane, u isto je vrijeme nas Glasnik prolazio vrlo tesko iskusenje koje mi nazivamo Raspecem. Ovo iskusenje prolazi svatko tko postize odgovarajucu razinu svijesti. Ovo je iskusenje regularni dio Staze. Volio bih opisati ovo iskusenje detaljnije buduci ce svatko od vas proci ovo iskusenje bilo u ovome zivotu ili u nekome od sljedecih zivota.

Ovo je regularni dio Staze. Ovaj dio Staze proizlazi iz cinjenice da se svatko, tko ga doseze, mora suociti sam licem u lice s onim iskusenjima i onim testovima sto ih je prolazio Isus kada je nosio svoj kriz na Golgotu, a da bi potom bio Razapet. Volio bih vam kazivati o ovoj kusnji. Svaki puta kada dosegnete ovu tocku vase Staze, vi se sami suocavate s ovim iskusenjem. Morate krenuti naprijed u takvim uvjetima kada vas nitko ne razumije. Ljudi podlozni masovnoj svjesnosti jednostavno nisu sposobni razumijeti sto se desava.

A ono sto se zbiva je sljedece. Vibracije osobe koja pristupa Inicijaciji Raspeca rastu tako mnogo da snage koje su nam suprostavljene pocinju djelovati kroz svaku osobu pored iskusenika. I moze se ciniti da citav svijet postaje ozlojedjen ili lud. Naravno u Isusovo se vrijeme ova kusnja desila na fizickome planu. I sva mucenja, zlostavljanja i teskoce desile su se na fizickome planu. Naravno ljudi izvrsavaju svoja djela pogorsavajuci poziciju iskusenika, ali glavni se test zbiva na eterickome planu. To stvara dojam stvarnoga Raspeca, bivanja na krizu materije.

Tesko vam je to zamisliti, ali ovaj je test najtezi. Ne daje vam se prilika za odmor, niti minute, ni danju ni nocu. Svladani ste svim mogucim i nemogucim situacijama i na fizickome planu i na planu misli, kao i na astralnome planu.

Konstatno ste pod pritiskom onih snaga na strani iluzije. A one snage koje vas podupiru s nase razine svjesnosti izolirane su. Ne mozemo vam pomoci. Ne mozemo niti oprati vase rane sto ste ih zadobili na vasem eterskome tijelu niti vas zastiti. Sva su tijela iskusenika prekrivena ranama koje krvare, Svjetloscu, Bozanskom energijom koja privlaci razlicita bica astralnoga plana koja dolaze muciti i dobiti svoju porciju Svjetlosti.

Isto se tice ljudi. Dolaze i uzimaju Svjetlost koja nekontrolirano curi iz ranjene aure. I samo je nekoliko iznimnih ljudi sposobno prepoznati sto se zbiva. Ostali ne shvacaju u punome znacenju sto se desava s njihovom vanjskom svijescu.

I ako iskusenik ne izdrzi ovaj test, pocinje se boriti ili ocajavati, gubiti Vjeru i Ljubav, a sto onda znaci da ova osoba ne prolazi Inicijaciju Raspeca. Upamtite Isusa i njegove rijeci: “Oprosti im Gospodine jer ne znaju sto cine.” I to je prava istina jer oni ne mogu spoznati znacenje onoga sto se desava s njihovom vanjskom svijescu. I svatko igra svoju vlastitu ulogu: netko zlostavlja, netko okiva ruke i noge iskusenika, netko izdaje, netko pomaze nositi kriz.

Ovo je grandionzni performans koji se zbiva u materiji. A svim Uzaslim Majstorima nije omoguceno da se umijesaju u to. Iskusenik je ostavljen sam, licem u lice s okolnostima vanjskoga svijeta i sami sa svojim Visim Ja. I nema mogucnosti obnoviti snagu, dobiti balzam milosti iz Visega svijeta. A u najgorim se minutama testa veze sa svojim Visim Ja lome. Nalik je to strasnoj tamnoj noci Duha.

Rijec je o strasnome iskusenju. No ova je kusnja neizbjezna na Stazi i nije se moguce kretati dalje na Stazi bez finalnoga obracuna, odijeljivanja s ostacima ega i veza prema fizickome svijetu.

Nekolicina je ljudi na Zemlji spremna proci ovo iskusenje i prolaze ga. Nas Glasnik pripada njima. No o ovome vam govorim ne kako biste zapoceli dokone, beskorisne razgovore i zadovoljenje. O ovome vam kazujem kako biste bili spremni proci svoje Razapinjanje u materiji i kako bise u cijelosti napustili sva svoja vezivanja.

Ne plasimo vas ozbiljnoscu iskusenja. Samo vas upozoravamo da je ovo regularni dio dijela Staze. I svatko od vas, tko slijedi Stazu ukazanu od strane Uzaslih Majstora, prije ce ili kasnije prolaziti svoje Razapinjanje u materiji te ce se potom uspeti na Vrhunac Duha. Prije nego li Bog pred vas postavi, prije nego li vam povjeri vrlo vazan posao, On se mora uvjeriti da ste spremni za taj posao i da nista, nikakva vezivanja za fizicki svijet, nece postati preprekom u obavljanju vasega posla za Boga.

Ne pokusavajte ovaj test na sebi sada. Upamtite sto sam vam rekao: samo je nekolicina ljudi na globusu spremna ovaj test proci sada. Iskusenja su drugih ljudi cesce vezana uz vracanje njihove vlastite karme. Test je Raspeca u svezi s nosenjem kriza planetarne karme i kako bi vam se povjerilo nosenje ovoga kriza, jos trebate raditi mnogo na samounaprijedjenju i na svojim slabostima, vezivanjima i navikama.

Ljudi su skloni precijeniti svoja postignuca na duhovnoj Stazi. No cim se pojavi prilika, vi odmah zaboravite nase poruke i vasa imaginarna postignuca i veselo i razuzdano uranjate u vode iluzije i u dzunglu masovne svjesnosti.

Dakle prije isprobavanja Kristova odjela, budete posteni sami sa sobom i pokusajte pazljivo analizirati svoj nacin zivota, svoja vezivanja i svoje navike. Ne kazem da biste trebali ostaviti sve svoje slabosti i navike odjednom. Nisam siguran jeste li sposobni to uciniti. Ali odabrati pravi smjer i pokusati ga u svojim zivotima slijediti – moguce je samo za vrlo malo onih koji citaju nase poruke.

Zelio bih vas podsjetiti su za vas sada nase poruke poput sigurnosnoga uzeta nad vodama iluzije. Prihvatite ovaj poklon Nebesa svom brigom i svom revnoscu koliko ste god sposobni.

A sada vas napustam. Raduje me da sam vam uspio prenijeti jos jedan dio nasega Ucenja – Ucenja o Raspecu.

JA JESAM Zaratrustra.

Poslednji izmenio Vesna dana 22 Apr, 2008 13:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 01:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2. Januar 2008. godine

OBJAVA Majstora Hilariona

„Ucenje o ispravnome stavu prema od Majstora danome prosvjetljenju“

JA JESAM Majstor Hilarion, dolazim k vama kroz nasega Glasnika.

Kao uvijek zelio bih vam dati upozorenje, opomenuti vas i nadam se da ce to biti za vase dobro.

Ne mozete se dugo usredotociti, koncentritati na stvari kojima vas poducavamo. Mnogo je odvracajucih cimbenika u vasem zivotu koji odvracaju vasu paznju. Stoga je upravo prva i najbitnija kvaliteta sposobnost usredotocenja na predmet sto ga ucite, sto proucavate. Cim ste sposobni koncentrirati se na nase Ucenje, pocinjete bolje uciti predmete kojima vas poducavamo.

Dok god nastavljate citati nase diktate izmedju ovoga i onoga, izmedju televizijskoga programa i obroka, niti cete dobiti potreban ucinak od nasega Ucenja niti cete imati ista dobro za svoju dusu.

Upamtite, kada ste zaposleni radeci tesko, hoce li posao biti uspjesan ako vas se stalno svraca, odvlaci desecima drugih poslova koje pokusavate raditi simultano?

Zasto imate osjecaj da duhovni rad moze biti radjen u vremeskim „rupama”, usputno ili na brzinu?

Dok ne formirate u svojoj svijesti ispravan stav prema duhovnome radu, necete imati nikakvoga znacajnog rezultata.

Zao mi je da je pomanjkanje paznje i koncentracije posast vasega doba.

Pokusavate nauciti razlicite stvari u isto vrijeme. Slusate radio, razgovarate na telefon ili gledate televiziju i pokusavate citati nase poruke.

Dok ne prikupite svoju snagu za usredotocenje na prihvacanje duhovne hrane i ne odbacite sve ostalo, vase citanje nasih poruka nece vam biti od pomoci, vec ce biti lose za vas razvoj.

Kazati cu vam zasto. Ako ste zokupljeni nekim podrucjem, na primjer, slusate modernu glazbu na radiju ili gledate reklame na televiziji i pokusavate u isto vrijeme citati nase poruke, energija sto je stavljamo u nase poruke koristi se neispravno. I otkliznuti cete natrag umjesto daljnjega napredovanja u vasem razvoju.

Shvatite da govorite Bogu, da komunicirate s Majstorima koji su daleko ispred vas, koji su se popeli na vise stepenice evolucijskoga razvoja. Odakle dolazi tako mnogo nepostivanja?

Zbog cega nemate elementarnoga morala i pristojnosti u komunikaciji s nama?

Zelio bih da prestanete gledati na Ucenje sto ga dajemo kroz nasega Glasnika kao na nesto sto se samo po sebi razumije i kao na nesto obicno.

Tisuce Bica Svjetlosti radi na isporucivanju svake nase poruke. Trosimo dragocjenu Bozju energiju, skupljamo je zrno po zrno i ulijevamo je u nase poruke.

Ako ne promijenite svoj stav prema danoj Bozanskoj milosti, zatvoriti cemo vrata nasih razreda i vi cete ostati u prolazu, na hodniku cekajuci novu Bozansku priliku.

Kako se brzo covjecanstvo navikava na sve. I vrlo nam je tesko vase uzimanje citanja nasih poruka usporedo s aktivnostima koje vas zabavljaju, poput na primjer gledanja filma.

Neki od vas mame lijencine nasim porukama i koriste ih kao duhovno drazenje, uzivanje.

Pogledajte sebe.

Pogledajte sto cinite.

Komunicirate s Bogom. Imajte unutarnjega morala dovesti sebe u red prije komuniciranja s Bogom.

No ova familijarnost, kada komunicirate s Bogom, vrlo je popularna u danasnja vremena.

Prva stvar koju trebate uciniti jest da razvijete ustreptali stav prema Bozanskome.

Morate se boriti s mnogim vasim krivim aspiracijama. Morate razmisliti nad mnogim stvarima i snazno usaditi kvalitetu poniznosti.

Prestanite na Majstore gledati kao na „krave muzare”. Da, mi pazimo na vas, poucavamo vas, olaksavmo vam, tjesimo vas, iscijeljujemo vasa fizicka tijela i vase duse, ali zasto stvari koje od nas dobivate uzimate kao nesto sto se samo po sebi razumije? Zbog cega zaboravljate na zahvalnost?

Morao sam vam govoriti o ovome ozbiljno jer dok ne promijenite svoj stav prema vasoj komunikaciji s Majstorima i dok ne nadvladate neke prisutne popratne negativne crte vasega karaktera, mozete tesko povrijediti svoju dusu. Upamtite da kada dobivate Bozansku energiju, vi je sami usmjeravate u vas svijet uz pomoc svojih misli, osjecaja I stanja. Kada dobivate energiju citajuci nase poruke, a u krivome ste stanju, vi takodjer nadalje mozete pogresno koristiti je, usmjeravati je prema uvecavanju iluzije stvarajuci svoju karmu.

Na vasem stupnju evolucijskoga razvoja morate koristiti Bozansku energiju s vise odgovornosti.

Dosao sam danas kako bi vas naveo na razmisljanje djelujete li s nasim porukama, informacijama i energijom ispravno.

Nadam se da ce vam moje danasnje ucenje koristiti, da ce vam biti od pomoci.

JA JESAM Hilarion.

© Tatiana Micuscina, 2007

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3. Januar 2008. godine

OBJAVA
Sveti Ahrandjeo Mihael

“Ucenje o oslobadjanju od losih navika
i ustaljenih negativnih stanja svijesti”

JA JESAM Arhanedjeo Mihael, dosao sam k vama na danasnji dan!

Ja sam dosao kako bih vam kazao o vrlo važnoj i sudbonosnoj odluci. Donio sam vam radosne vijesti na krilima Pobjede!

Čini vam se da u vasem fizickom svijetu nema promjena i vrlo vam je tesko vasem se fizickome svijetu orijentirati se novostima koje su preplavile fini svijet.

Anđeli su vec prosirili ove sretne vijesti citavim Univerzumom i dosao sam pruziti vam priliku da se i vi takodjer radujete s nama, Legijama Plavoga plamena!

Primili smo mogucnost s Velikoga Bijeloga Prijestolja. I vrlo smo sretni zbog ove nove mogucnosti.

Ova mogucnost osigurava neprobojnu i nevidljivu ODBRANU doslovno zastitnoga oklopa Svjetlosti svakome na Zemlji inkraniranome NOSITELJU SVETLA preuzimajuci za obavezu Sluzenje Velikome Bijelom Bratstvu, Legijama Svjetlosti.

Mnogi su od vas, kada preuzimaju obavezu Sluzenja, podvrgnuti strasnim napadima i iskusenjima od strana snaga koje ne zele promjene, koje ne zele nesto mijenjati, niti da se njihove sposobnosti manipuliranja astralnim planom umanje.

Sada je njihovo vrijeme proslo. Sada imate priliku PRIZVATI moju osobnu zastitu, moju osobnu odbranu i odabrati cu za svakoga od vas 12 andjela zastite iz mojih Legija Plavoga Plamena.

Zamislite: 12 anđela zastite uvijek ce s vama biti 24 sata dnevno. I moći cete prizvati svoje anđele i zatraziti od njih da vas zastite i obrane u bilo koje vrijeme danju i nocu! Predvidjam da ce se mnogi od vas zapitati imaju li na svome osobnome raspolaganju ove andjele zastite.

Odgovor na ovo pitanje vrlo je jednostavan i vi, svatko od vas, zna ovaj odgovor.

Dovoljno je da odgovorite iskreno “da” na sljedeca pitanja:

Jeste li uistinu citav svoj zivot posvetili sluzenju Velikome Bijelom Bratstvu?

Jeste li interese Bratstva stavili na prvo mjesto u svome zivotu?

Jeste li spremni zrtvovati sve sto imate kako biste nastavili svoje Sluzenje bez obzira na bilo sto?

Jeste li unutar sebe ostavili ikakve lose navike i vezivanja u vasem svijetu?

Ako ste odgovorili s “da” na sva ova pitanja, tada na svome raspolaganju imate 12 andjela zastite!

Niste li unutar sebe otkrili ove znacajne kvalitete, vec tezite odvajanju od vasih nesavrsenosti i posvecivanju svoga zivota Sluzenju, tada cete me trebati OSOBNO prizivati svakoga dana i na pocetku od mene traziti pomoc.

Zazovite: “Arhanđele Mihael, dođi pomozi mi!” – i nakon ovoga vasega zaziva, pohrliti cu i poslati cu vam moju plavu zraku zastite tijekom bilo kojega doba dana i noci!

Nitko od vas nece ostati bez moje zastite. Svi ste vi pod pouzdani okriljem i zastitom!

No necu vam biti u mogucnosti pomoci u slucaju da se ne zelite odijeliti od svojih nesavrsenosti, svojih losih navika i vezivanja. Jer svaka losa navika ili vezivanje pukotina je u vasoj auri te postajete ranjivi za razlicite snage i ASTRALNE manipulatore. Vi sami odabirete s kime biti.

Na zalost, zakon slobodne volje nece mi dopustiti da se upletem kada ste dragovoljno sebe vezali za astralni plan odavanjem alkoholu, nikotinu, rock-glazbi i razlicitim vrstama zlouporabe seksulane energije.

Vi sami odlucujete s kime cete hodati, krociti. I ponekad je dovoljno zeljeti se odijeliti od lose navike i od mene iskreno zatraziti da vam pomognem te cete dobiti izbavljenje.

No vi katkada cak niti ne zelite odbaciti svoja losa vezivanja.

I to je odabir koji vas ostavlja same. Dok mi stojimo po strani i promatramo kada ce vas konacno Veliki Ucitelj Zivota nauciti. Kada budete tako mnogo izgubili svoje zdravlje ili interes prema zivotu, tada cete se na kraju moliti i okrenuti se Visim Snagama za pomoc!

Od vas samo trazim da u trenutku kada zazovete za pomoc ili kada se molite, da upamtite ili zapisete to u svoj dnevnik. Istina je da vam ne mozemo osigurati pomoc odmah. Ne mozemo to uciniti zbog inertnosti materije i zato jer trebamo ponekad neutralizirati velike karmicke akumulacije negativne energije u vasoj auri.

Kada ste tijekom vecega dijela vasega zivota bili u losim navikama i vezivanjima i kada vec u zreloj dobi, optereceni bolescu, ucinite zaziv, tada nam je, u najboljem slucaju, potrebno 7 godina kako bismo vam pomogli. Naravno, ako ste akumulirali mnogo dobre karme, tada mozemo iskoristiti ovu dobru karmu kako bismo vas oslobodili od vasih vezanosti i losih navika. U ovome slucaju iscijeljenje mozetre primiti odmah cim izgovorite svoj zaziv.

Sada bih vam volio reci nekoliko rijeci o nekim nepokolebljivim stanjima vase svijesti u svezi vasih strahova, bojazni, razmisljanja.

U mnogim slucajevnima strahova rijec je o karmi i korijeni toga mogu se vuci od prije nekoliko inkarnacija unazad. No, kao sto se mozete odvojiti od svojih losih navika, mozete se osloboditi i od krutih negativnih stanja vase svijesti.

Za Boga nema nicega nemoguceg! I molite li se i cinite to iskreno, prije ili kasnije odijeliti cete se od svega sto vas opterecuje.

No morate upamiti da vase oslobadjanje od svega sto vas koci treba biti opravdano djelima sto ih cinite na Slavu Boga!

Oslobadjenje od losih navika, bolesti, nepokolebljivih negativnih stanja nema samo po sebi smisla, ne koristite li to oslobodjeno vrijeme, energiju i snagu kako biste cinili Bozja djela u fizickoj oktavi.

Postavio sam vrlo vazno pitanje glede vasega Sluzenja. I za mnoge ljude, ako ne za vecinu koji sada citaju nase poruke, nije razumljivo kako mogu sluziti Majstorima, kako mogu ciniti Bozja djela u fizickoj oktavi? Postavite sebi ova pitanja i dobiti cete odgovore.

Čitava je aktivnost Velikoga Bijelog Bratstva na planeti Zemlji povezana upravo s ovime: pridobiti posrnulo čovjecanstvo da se pridruzi radu, sto ga Bratstvo obavlja za dobro evolucija planete Zemlje.

I čitate li pažljivo sve poruke, sto smo ih vam dali kroz nasega Glasnika, tada ce se pojmovi Služenja i Staze Inicijacija u cjelosti otkriti pred vama.

JA JESAM Arhaneđeo Mihael, u potpunosti vama na služenju !

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

4. Januar 2008. godine

OBJAVA Lanela

„Ucenje o manifestiranju Bozanskih kvaliteta u zivotu“

JA JESAM Lanelo, dosao sam k vama na danasnji dan kroz nasega Glasnika.

Kao da su godine i godine prosle od nasega zadnjeg susreta.* Tako se mnogo dogadjaja zbilo. Ipak sam iznova dosao k vama. Sunce sja kao prije, djeca i stariji slave Novu Godinu i Bozicne blagdane. No nesto se neuhvatljivo iznova promijenilo. I sugerirati cu vam sto se promijenilo. Promijenile su se vibracije svijeta koji vas okruzuje. A kako bi se vasa svijest iznova usaglasila i privikla na promjenjene vibracije, morate ulagati ogromne napore i mnogo raditi na sebi.

Kada mi govorimo o promjeni vase svijesti, nemamo na umu ispunjavanje vasih glava mnostvom novih informacija ili pocinjanje citanja vise knjiga, gledanje vise filmova i odlazenje na koncerte.

Doslo je vrijeme kada, kako bi se se zbio proboj u vasoj svjesnosti, vi nasuprot tome morate limitirati opseg vase komunikacije i vasega svezderstva. Prestanite ciniti svoja uobicajena djela i pogledajte svoje zivote sa strane.

Sto u vasem zivotu ima veze s VEČNOŠĆU ? Sto će vas od onoga sto cinite svakoga dana nadzivjeti? I tako sam vam postavio pitanje.

Ne budite u žurbi da odgovorite. Jer jedva da je nekolicina ljudi medju vama koja ce dati tocan odgovor na pitanje sto sam ga postavio.

Tako… Ovo što pripada vjecnome svijetu zivjeti ce UVEK, nadzivjeti ce vas i ostati ce s vama. Sto mislite sto ce od onoga sto vas okruzuje zivjeti zauvijek i sto pripada vjecnome, neprolaznome svijetu?

Mislite da se igram s vama? Dakle postoji nesto u vasem svijetu sto ce vas nadzivjeti i sto ce zivjeti vjecno:
Radi se o Bozanskim kvalitetama koje ste sposobni manifestirati u vasim zivotima.

Mnostvo je Bozanskih kvaliteta i mnogo je nebozanskih osobina sto ih manifestarate svakodnevno. A kada manifestirate nebozanske osobine, otezavate, pogorsavate svoju situaciju u fizickome svijetu. Stoga, stvarate karmu i biti cete obavezni ovu karmu odraditi. Odradjivanje karme zbiva se pretezno kroz nevolje, nesrece, patnje i bolesti koje na vas padaju.

No Bog vam kazuje o manifestiranju Bozanskih kvaliteta. A kada manifestirate vase Bozanske kvalitete, one ce vas nadzivjeti te ce ostati zivjeti stoljecima.

Osvrnete li se svojoj suvremenoj povijesti, vidjeti cete koja su se djela urezala, ugravirala na njenim stranicama. Iznad svega to su djela nesebicnosti, samopozrtvovnosti, hrabrosti, casti, dostojanstva, uzvisenosti.

Mozete sami bez poteskoce imenovati ove kvalitete koje su Bozanske i koje vas prate tijekom svih vasih zemaljskih inkarnacija.

Naprimjer ako ste izgradili kvalitetu velikodusne plemenitosti i sluzenja u jednome od vasih prethodnih zivota, ova ce kvaliteta s vama biti kroz sve vase inkarnacije.

Sto dobivate time?
Jedina stvar zbog koje vrijedi zivjeti jest gradjenje Bozanskih kvaliteta unutar sebe. Sluzenje svojoj obitelji, nesebicnost, sto je pokazujete kada se susrecete s intelektualno „nižim“ partnerima u poslu, takodjer su medju ovim kvalitetama. Uvijek u vasim zivotima ima mjesta za odvaznost i uvijek postoji mjesto za iskazivanje plemenitoga herojstva i predanosti djelu kojem sluzite.

Pogledate li u proslost, vidjeti cete da su upravo Bozanske kvalitete uvijek privukle pozornost pisaca, umjetnika i predstavnika drugih umjetnosti.

Stoga sam dosao na danasnji dan kako bih vam kazao da je DOŠLO vrijeme da manifestirate vase Bozanske kvalitete. I bas kao sto odsustvo kulture i moc novca i profita kraljuju danas na svim vasim ulicama i u vasem drustvu, Bozanski ce red i harmonija kraljevati u ne tako dalekoj buducnosti. A clanovi ce drustva stalno tragati za ljudima koji ce trebati pomoc i zastitu, okrilje.

Ovo o cemu govorim cini vam se fantasticnim i neostvarljivim. Ali necete vise moci zivjeti na drugi nacin. I sto dulje se zauzimate za, odnosno sto dulje branite vasu slobodu zivljenja ne u suglasju s Bozanskim Zakonom, natovariti cete si sve tezu i tezu sudbinu.

Vjerujte mi da nema znacenja, nema smisla u vasem odmjeravanju vase snage s Bogom. A ako je donesena odluka za mijenjanje VIBRACIJA vasega plana, ova ce se promjena desiti.

Sada je oko vas doslovno raskalasenost, bancenje kreacija zla koje se ne zele uskladiti s Bozanskim Zakonom. I one zavode s pravoga puta mnoge sinove i kceri Bozje. Mnogi predstavnici mladezi poslusno se podrvrgavaju najneprikladnijim, najpogresnijim instinktima. Ovi su instikti u njima probudjeni od strane BIĆA koja prodiru u njihove aure i njihova tijela, bivajuci pod utjecajem opojnih supstanci i takozvane glazbe koja podsjeca na udaranje divljackoga bubnja i samanskoga tamburina.

Priblizava se kraj ove razuzdanosti. I ono o cemu sada govorim biti ce strano mnogima od vas kada se nakon nekoliko godina vratite rijecima ovoga mog diktata.

Jer stanovnistvo ce Zemlje, koje je podredjeno Bozanskome Zakonu, morati slijediti uzvisenije modele u svome ponasanju. Dok ce oni koji ne zele slijediti Bozanski Zakon zavrsiti svoju zemaljsku egzistenciju negdje u africkim dzunglama sjedeci uz vatru i zvacuci svoju porciju mesa u drustvu tako omiljenoga zvuka tamburina i bubnja.

Svatko dobiva ono čemu tezi. A karma sto je stvarate sada trebala bi biti prozivljena i iskorijenjena u cjelosti od vas. Jer milostiv Bog ce vam dopustiti da odradite ovu karmu rodjenjem u jednome od africkih plemena.

Kada ljudi u svojim srcima ne prihvacaju Bozanski Zakon i nisu spremni od njega biti vodjenih u svojim zivotima, tad se nalazi mnogo nacina kako bi se primijenile edukacijske mjere.

U stvari vrlo je tesko objasniti osobi koja ne osjeca Boga unutar sebe, koja je sama prekinula Bozansku vezu unutar sebe, koja je povezuje s Visim svjetovima, vrlo je tesko ovakvoj osobi objasniti da je sve sto se desava u njenome zivotu stvorila sama svojim vlastitim rukama, djelima, mislima i osjecajima.

Ali pridajemo previse pozornosti nebozanskim manifestacijama. Nasa je zadaca ispuniti zivot koji nas okruzuje Bozanskim uzorcima i Bozanskim manifestacijama.

Dolazimo kako bismo vas podsjetili na postojanje DRUGOG svijeta i na postojanje mnogih Bozanskih matrica na finome planu koje cekaju ljude kroz koje bi se pojavile i manifestirale u fizickome svijetu.

Sigurno cete u sebi naci snage i izici iz mocvare oko vas. Vjerujem u vas! I spreman sam pomoci svakome od vas koji mi se obrati za pomoc i savjet.

JA JESAM Lanelo.
.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5. Januar 2008. godine

OBJAVA Boga Šive

“Dosao sam srušiti sve dogme u vqšoj svijesti”

JA JESAM Šiva!

Proslo je dugo vremena od kada smo imali priliku govoriti kroz nasega predstavnika. Uvijek sam vam na usluzi, ali, nazalost, nisam mnogo stovan u vasem svijetu. Ima nekolicina akolita koji zive u mojoj omiljenoj Indiji.

U stvari, vrlo je rijetko da mozemo naci vjerne ljude zapadnjacke rase koji su prijemcljivi za moje energije i moje vibracije.

Moje su energije i vibracije za vas vrlo teske da ih nosite jer ja sam u stalnome pokretu. Ja jesam vatra, voda i zrak. Ja jesam sve u stalnome pokretu, u konstantnome plesu.

Malo sam se zanio, ali bilo bi bolje zapoceti nas danasnji govor. Dao sam svoje stanje vama. I sada cete biti sposobni bolje ocutjeti informacije sto vam ih namjeravam dati. Sretni smo sto mozemo nastaviti rad kroz nasega predstavnika u Rusiji. Uvijek sam spominjao da ova zemlja ima jedan enorman i jos uvijek neotkriven duhovni potencijal.

Rusija predstavlja nevjestu danu na udaju. Razlicita duhovna ucenja pokusavaju se ondje uspostaviti, ali Ucenje koje mora doci Rusiji i sada ostati samo pocinje ukorijenjivanje. Sjeme je jos u tlu i nema klica. No glavni je proces zapoceo. Sjeme je posijano, tlo je oplodjeno i zaliveno.

Sada samo mozemo cekati klice, izdanke nove svjesnosti ruskih ljudi.

Obavili smo enorman, pazljiv i mukotrpan pionirski rad, predradnje. Unistili smo dogme starih religija te spasili Rusiju od dominacije razlicitih sumnjivih duhovnih mladozenja.

Bivajuci nepredvidivom Rusija posjeduje urodjeno postenje i cistocu. Zbog toga ocekujemo i pozorno trazimo sve procese koji ce se odvijati u ovoj zemlji.

Nova ce svijest, novo ce duhovno Ucenje doci tiho i neprimjetno. Vec se pocelo samo otkrivati.

To nece biti poznat covjek niti bilo kakva organizacija. Novo ce duhovno Ucenje doci kroz srca ljudi koji zive u ovoj velikoj zemlji.

Pazi se razmisljanja da nije pravo vrijeme ili da se nista ne desava. Sve su glavne predradnje procesa gotove i na visim planovima i na fizickome planu.

Stotine i tisuce ljudi u svojim se srcima pripremilo od nas za prihvacanje nove svjesnosti, misljenja, novoga Ucenja.

Salice su spremne. I mi ciljamo punjenju svake salice koja je spremna s tako mnogo energije koliko je moze i primiti. Cim napunimo salice ove nekolicine, mnogi ce drugi ljudi moci dotaci nase Ucenje i imati nase Svjetlo izravno videci nas i komunicirajuci s nama, Uzaslim Majstorima.

Moci cemo doci blize onim mjestima u Rusiji koja su jos slobodna, cista i nenaseljena. Rusija je bogata zemlja. Mozemo ovu zemlju uciniti deset i stotinu puta bogatijom cim nase Ucenje prodre u svijest kriticnoga razmjera stanovnistva zemlje. Citava ce se zemlja okrenuti i stajati nepokretna u ocekivanju cuda, cuda koje ce se dogoditi kao sto ljudi znaju i ocekuju ga. A ovo ce se cudo duhovne obnove i duhovnoga rasta pojaviti brzo kao stabljike bambusa od ispod zemlje. Znadete da bambus lezi uspavano dugo vremena dok raste njegovo korijenje. Ali cim dodje vrijeme, biljka iskace znacajno rastuci nekoliko metara u nekoliko dana.

To ce se desiti Rusiji. Ona jos uvijek uspavano cuva svoju nevinu svijest dok se sjemenje rasprostrlo, sjemenje smo posijali uz pomoc ovoga predstavnika i mnogih drugih.

Jedina Vjera i jedino Ucenje koje je ikada na Zemlji postojalo Ucenje je sto smo vam ga mi, Uzasli Majstori, davali. Imalo je razlicita imena i trendove te je smisao nasega Ucenja izoblicen, ali smo uvijek dali isto Ucenje.

Doslo je vrijeme i svi se vi morate izdici iznad religijskih dogmi i ogranicenja u koje ste vjerovali godinama. Morate svoju svijest uzdici tako visoko da svi limiti i barijere nestanu iz vase svijesti. Morate se uzdici na stepenicu s koje mozete vidjeti jedno, jednost svih ljudi planete i svih postojecih religija u svijetu.

Ogranicenje vas vase svijesti zbunjuje.

Dosao sam kako bih unistio sve dogme u vasoj svijesti i sve sto vas prijeci da vidite Lice Bozje, ne lice naslikano na zidovima hramova, vec na zvjezdanome nebu i oblacima…

Dosao sam i unistio sam sve sto sam mogao unistiti u vasoj svijesti bez slamanja ritma vasih zivota.

Mnogo je energije i vise ne mozete podnijeti.

Bio sam s vama danas!
JA JESAM Šiva!

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

6. Januar 2008. godine

OBJAVA Zaratrustre

„Ucenje o podizanju vibracija”

JA JESAM Zaratrustra, koji je iznova dosao k vama.

Dosao sam na danasnji dan kako bih vam dao naputke i obnovljenu ideju nekih pozicija u nasem Ucenju, sto ste ih mozda, vjerojatno zaboravili.

I tako sam vam dosao kako bih vam donio Ucenje drevno kao ovaj svijet. Ovo sam Ucenje donosio tijekom moje inkarnacije na Zemlji. I sada koristitim priliku dati vam ZNANJE osmisljeno za nasu prosvjetljenu publiku. Uzimam u obzir da bi ovo mnogo dusa moglo sada citati. I medju njima ima onih koji mogu razumjeti svaku moju rijec, dok ima i drugih za koje ce moja poruka biti samo druga zabava u njihovim zivotima. Proci ce kroz moje rijeci kao kroz jucerasnji praznicni plakat za drugu zabavu. I s ovime ce zavrsiti njihova spoznaja drevnoga ucenja.

Sto s time, nego da strpljivo cekamo kada ce se vase spoznajne sposobnosti razviti te cete poceti razlikovati Istinu od lazi, stvarnost od iluzije.

Sada ste na najnizoj tocki materijalnosti i ne mozete prihvatiti mnoge Istine zbog prevelike gustoce svijeta koji vas okruzuje. Vas svijet vibrira na najnizoj mogucoj frekvenciji u ovome Univerzumu. A kako bi se pridruzili procesima koji se zbivaju u njemu, morate povecati malo svoje vibracije. Moram vam ukazati na cinjenicu da ako se frekvencija svijeta koji vas okruzuje poveca cak lagano, vasi fizicki sprovodnici ne bi mogli izdrzati takav teret.

Zbog toga se u mnogim, ako ne u svim religijama, govori o purifikaciji, o prociscavanju vasih fizickih kanala i vasih finijih kanala, kojima vasa eterska, astralna i mentalna tijela pripadaju.

Zbog toga vas se stalno podsjeca da morate postiti, svoje misli i osjecaje drzati cistima.

Cim Zemlja malo vise povisi razinu svojih vibracija, tesko ce medju onima koji sada citaju moju poruku biti naci nekoliko stotina ljudi sposobnih podnijeti nove vibracije planete.

Stoga dolazim k vama kako bih vam donio Ucenje o tome kako da zastite svoje kanale tijekom promjene vibracija planete Zemlje.

Prije svega morate posvetiti pozornost vasem fizickom tijelu. Ono ce najvise patiti buduci je frekvencija njegovih vibracija najniza. Stoga je potrebno da odmah sada predjete na laganu hranu.

Svako koristenje mesnih proizvoda, cak i ptica i riba, trebalo bi biti odbaceno. Da se ne govori o odbacivanju alkohola, cigareta, droga i mnogih drugih stetnih supstanci koje sa zamjetljivom ustrajnoscu nastavljate uzimati bez obzira na sve nase savjete i upozorenja.

Trebali biste pridavati pozornost svemu sto vas okruzuje – zraku, vodi, hrani. Hrana koju najveci dio vas jede nije pogodna da bude hranom buducnosti. Vasa se hrana mora sastojati uglavnom od kasa biljnoga porijekla, sokova, mineralne vode i nekih prirodnih proizvoda, poput npr. meda, voca i povrca. Izbjegavajte svako kemijsko procesiranje prehrambenih proizvoda, ukljucujuci konzerviranje.

Ne koristite za hranu proizvode koji su prosli kroz kemijsko procesiranje. Pored toga sto su bogati stetnim i kancerogenim supstancama, ovi proizvodi su bogati masom negativne energije dok su bili u skladistima, odjelima i osobito na policama trgovina.

Slijedite li nase savjete, vrlo ce brzo kolicina hrane sto je koristite biti svedena na minimum te cete vi sami, na svojim poljoprivrednim parcelama, daleko od velikih gradova, biti sposobni uzgajati potrebne prehrambene proizvode za sebe i za svoje obitelji.

Visak hrane sto ga konzumirate postoji zahvaljujuci tome sto su vasi energetski centri, vase cakre zagadjeni. Stoga kroz njih ne mozete primiti dovoljno hranjive energije-hrane.

U stvarnosti, glavna bi komponenta energije vase hrane trebala doci k vama iz Bozanskoga svijeta kroz sustav cakri.

Samo je odredjeni sastav mineralnih supstanci, proteina, vitamina, karbohidrata, masti sadrzanih u dovoljnoj kolicini u biljnoj hrani uzgojenoj u cistim podrucjima bez upotrebe otrovnih kemikalija potreban za odrzavanje vasega fizickog tijela.

Nije potrebno konzumirati tako mnogo hrane koliko ste naviknuti konzumirati. Vasa bi tijela trebalo maksimalno osloboditi, rasteretiti kako bi bila sposobna vibrirati na visim frekvencijama.

Inace cete biti bolesni i osjecati cete se lose i konacno cete morati slijediti moje savjete, ali mnogo ce vremena proci, iako vam vec sada nudim da se pocnete pripremati.

Ucenje o purifikaciji vasih finih tijela bilo je dano dovoljno ranije u nasim porukama i ne zelim gubiti vrijeme za ponavljanje proslosti.

Posebno vam preporucam da se okrenete diktatima voljenoga Kutumija u kojima vam jasno pokazuje kako da otpustite svoje misli i osjecaje lose kvalitete.

Nakon sto naucite regulirati metabolicke procese u vasim tijelima u novome energetskome dijapazonu, vasa ce tijela postici odredjeno profinjenje. I brzo nakon toga zapoceti ce etapa kada vam vasa fizicka tijela nece vise biti potrebna za vasu daljnju evoluciju. Na isti nacin na koji mi nastavljamo nasu evoluciju bez fizickih tijela.

Moram vam reci da ispravno jedenje i ispravan nacin zivljenja, naravno, igraju vaznu ulogu u vasem razvoju, ali prosirivanje vase svijesti, vase sposobnosti prilagodjavanja opseznijim stvarima, izlazenje iz tipicnih limita dogmi dolaze u prvi plan.

Mi, Uzasli Majstori, uvijek smo smatrali potrebnim i neophodnim uvjetom da bi onaj tko tezi, na odredjenome stupnju svoje Staze, trebao nuzno posvetiti citav svoj zivot sluzenju evoluciji Zemlje koracanjem na stepenicama nase zemaljske Hijerarhije. Ovo Ucenje o Stazi Inicijacija takodjer vam je bilo razumljivo dano i necu se na tome detaljno zadrzavati.

Kao sto vidite pred vama je dovoljno polje rada – na sebi i na svojoj svijesti te na pomaganju svojim bliznjima.

Dakle nemojte nam se tuziti da se nemate cime baviti i da ne znate sto ciniti.

Samo citajte iznova ovaj moj diktat i druge diktate Majstora, sto ih dajemo kroz nasega Glasnika i koji konkretno preporucuju kako da se ponasate u svojim zivotima. Uzmite list papira i prepisite sve savjete i preporuke.

Nakon toga stavite pluseve na one tocke koje ste vec ispunili ili koje ste vec poceli ispunjavati.

Uvjeren sam da cete nakon ove jednostavne operacije izvuci ispravne zakljucke.

Posjetio sam vas na danasnji dan kako bih vam dao instrukcije.

JA JESAM Zaratrustra.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

7. Januar 2008. godine

OBJAVA Kutumija

„Ucenje o oslobadjannju od Karme”

JA JESAM Kutumi, dosao sam zbog instrukcija vasih dusa.

Dosao sam na danasnji dan kako bih vam dao kratko Ucenje koje ce vam, nadam se, vrlo koristiti i osigurati vam bolje razumijevanje mnogih stvari.

Cuvam neoskrvnut, cist koncept za svakoga od vas. Tako mi je lakse komunicirati s vama i gledati kako se moj stav prema vama odrazava u vasim zivotima.

Jeste li ikada zamijetili kakav utjecaj imate na druge ljude, poznate i nepoznate, na svoje prijatelje, na bliznje i na djecu? Jeste li ikada promotrili sebe sa strane?

Zamislimo dakle da niste u dobrome stanju uma. Prozeti ste nepovjerenjem, sumnjicavoscu i neprijateljstvom. Cini vam se da vam svatko laze, da vas lose tretira. Istina je da je bilo takvih stanja vase svijesti u vasim zivotima, nije li? A sada nam dopustite da pozorno analiziramo kako se vase stanje odrazava na svakoga tko je oko vas.

I tako dolazite na posao i pocinjete prenositi svoje stanje na ljude oko sebe. Nemate najljepse misljenje o njima. Postepeno, ljudi podsvjesno citaju vase vibracije i pocinju pokazivati ovo sto ste vi u njima vidjeli. Shvacate li o cemu govorim? Energija lose kvalitete koja je nazocna unutar vas vodi vas k unutarnjem stanju lose kakvoce. Vasa mentalna i emocionalna tijela pocinju vibrirati na frekvenciji koja korespondira energiji aktiviranoj unutar vas u danome momentu.

Znate da vasa energetska tijela sadrze zapise svih vasih cina sto ste ih ikada ucinili. I kada dodje trenutak, aktivira se jedan ili drugi karmicki zapis. Stoga dolazite u stanje svijesti kojega ste ranije kreirali svojim neispravnim odabirima u proslosti.

Sada dolazi trenutak kada iznova nailazite na energiju lose kvalitete, a koju ste stvorili vi i koja zivi u vasim energetskim tijelima. Sada o vama ovisi hocete li biti sposobni odraditi ovu energiju, neutralizirati je ili cete zakomplicirati svoje karmicko stanje.

Kada ste oboruzani znanjem o djelovanju Zakona Karme, biti cete sposobni nauciti suociti se sa svim stanjima lose kvalitete koji se unutar vas pocinju manifestirati. Postepeno cete postati majstorom umijeca promatranja kako se pojavljuje ovo ili ono stanje lose kvalitete, kako se aktivira i prodire u vase mentalno i emocionalno tijelo. Kada znadete tko je vas neprijatelj, biti cete sposobni suociti se s njime.

Znadete li o kojoj je bolesti rijec, dovoljno je uzeti lijek na vrijeme te ce njezin napad biti sprijecen, uklonjen.

Vasa su fina tijela takodjer bolesna. Vuku rane iz proslih neispravnih djelovanja. A vi samo morate naci protuotrov ili lijek za losa stanja vase svijesti.

Trebali biste nauciti prepoznati trenutak kada vas je lose stanje vase svijesti upravo pocelo obuzimati. Morate biti na promatracnici, na izvidnici i tocno u tome trenutku presjeci svako manifestiranje proslih negativnih energija.

Pokusate li sa snagom svoje volje ili uz pomoc psiholoskih metoda suociti se sa svojim losim stanjem, ovo ce vam tesko pomoci. Potrebno je da razumijete da ste ovo svoje stanje stvorili sami u proslosti. I sada se zelite odijeliti od ove nesavrsenosti. Zelite se toga osloboditi.

Kada uspijete doci u ispravno stanje svijesti te usmjeriti struju Bozanske energije u sebi u pravome smjeru, sposobni ste neutralizirati svoje negativne karmicke depozite.

Citav mehanizam prociscavanja vasih unutarnjih nesavrsenosti nalazi se u vama. Samo je potrebno priznati odredjeno poznato nesavrsenstvo u sebi, ispovijediti ga i osloboditi se toga.

Sve ovisi o teretu vase karme, o tome koliko je negativna energija, koja „cuci“ u vama, jaka. A suocavate li se s malim karmickim problemom, tada je dovoljno da svoju paznju usredotocite na to jos jednom i to ce otici, proci ce.

No nailazite li na velik karmicki problem, kvalitetu zbog cijega ste se odradjivanja inkarnirali, tada cete trebati svoje pokusaje ponoviti vise puta, ponekad nekoliko godina.

Nema takve negativne osobine ili nedostatka s kojima se ne biste mogli suociti uz Bozansku pomoc.

Bog uvijek ima priliku za vas kako biste se sami suocili s bilo kojom svojom nesavrsenoscu.

A kada osjetite da instrukcije sto sam vam ih dao djeluju besprijekorno, moci cete se postepeno osloboditi svih svojih nesavrsenosti.

Doci ce dan i prestajati cete se vrijedjati ako je ranije za vas bilo tipicno da se uvrijedite.

Doci ce dan i vi cete prestati zavidjeti ako je zavist bila tipicna za vas.

Doci ce dan kada cete prestati biti ljubomorni ako je ljubomora bila za vas tipicna.

Na isti nacin cete se moci oslobiti depresije, iritabilnosti, razdrazljivosti, ljutnje i mnogih drugih nebozanskih osobina.

A kada ste sposobni manifestirati samo Bozanske kvalitete, citav ce vam svijet pokazati svoju Bozansku stranu.

Potrebno je da svatko od vas usredotoci svoju pozornost i napore samo na sebe, na svoja unutarnja stanja i citav ce se svijet oko vas sam po sebi promijeniti.

Napravio sam „shift“ dok sam vam davao ovo Ucenje. U stvarnosti, svi ste vi vrlo povezani u svijetu u kojem zivite. I ondje postoje vrlo snazne karmicke veze koje vas vezuju s vasom obitelji, zemljom u kojoj zivite i s citavom planetom. Stoga simultano s procesom vasega vlastitog ciscenja od karmickih akumulacija, morate brinuti da drugi ljudi nauce kako djeluje Zakonu Karme i da znaju kako odraditi svoju karmu.

Nakon sto znanje o Zakonu Karme i o metodama odradjivanja karme prodru u svijest odredjenoga kriticnog postotka stanovnistva Zemlje, situacija ce se na planeti poceti mijenjati pred vasim ocima.

Vase vas neznanje i lijenost najvise koce. Svi mehanizmi i svo znanje dani su vam davno prije i u diktatima sto smo ih davali kroz nasega Glasnika i kroz mnoge druge ljude, koji su u razlicitim vremenima sluzili nam kao nasi Glasnici.

Sada je doslo vrijeme za nas rastanak. Steta.

Nadam se da ce biti novih susreta u buducnosti.

JA JESAM Kutumi, instruktor vasih dusa.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

8. Januar 2008. godine

JA JESAM KOJI JA JESAM

“ZAPOVESTI”

JA JESAM KOJI JA JESAM, JA JESAM Postojece, koje je kazivalo Mojsiju iz plamena ali ne zapalivsi grm. (1)

JA sada govorim vama, inkarniranima na Zemlji.

JA SAM stigao kako bih vam donio Zavjet I kako bih ozivio Zavjet dan vam tijekom Mojsijeva vremena.

Znate da je uvijek bilo ljudi koji su slijedili istinsku Vjeru te je kroz ove ljude Sam Bog kazivao. Bog govori kada postoji potreba da se evolucija ispravi, korigira. Onda kada nerazborita djeca ne slusaju pozorno naredbe odozgo.

Ovdje i sada dosao sam kako bih vam dao razumijevanje da ne mozete vise zloupotrebljavati Bozansku vatru, plamen, energiju prisutnu u vasim srcima.

Koliko je jos moguce cekati?

Ne – kazem vam da je vrijeme cekanja zavrsilo te da sada svi od vas moraju preispitati svoja gledanja na zivot i definirati u svome zivotu glavnu stvar zbog koje postojite.

Stanite zabavljati svoju paznju laznim sjajem, zabludom dana. Dosao sam kako bih ozbiljno razgovarao s vama.

JA JESAM prozdiruca vatra i JA vam kazem da ce vam se od sada svako vase djelovanje koje nije ucinjeno u skladu s Bozanskim Zakonom vratiti udesetorostruceno.

Na ovaj ce se nacin karma svih neispravnih djelovanja pocinjeih s vase strane od danas uvecati deseterostruko.

Podsjecam vas kako biste se trebali ponasati:

Bog i slijedjenje Njegovoga/Njenoga Zakona trebalo bi biti na prvome mjestu u vasem zivotu.

Ne biste u svome zivotu trebali imati nikakvih idola kojima biste se trebali klanjati, koje biste stovali vise od Boga.

Ne biste trebali druge tretirati na nacin na koji ne zelite da se tretira vas.

Ne biste trebali pociniti nista sto je suprotno Bozanskome Zakonu, postojecem u Univerzumu.

I prva i najbitnija naredba – jest Ljubav prema svome bliznjemu i ne samo prema svojim bliznjima, vec takodjer Ljubav prema citavoj Kreaciji, prema svemu sto je od Boga stvoreno: prema kamenu, biljci, bilo kojoj zvijeri i zivotinji. Ne biste smjeli nanositi stetu prirodi. Ne biste smjeli stetiti Zemlji.

Morate Voljeti citavu Kreaciju.

A vise od svega morate u svojim srcima odrzati moralni Zakon: ne pociniti razvrat, bezbozstvo, blud, ne pozeljeti imovinu svoga susjeda, ne lagati, ne biti zavidan, biti iskren i ispravan.

Zabranjujem vam zauvijek da pocinite grijehe poput ubijanja ljudi ili zivotinja. Nista sto je zivo ne bi trebalo ubiti ni pod kakvom izlikom.

Pamcenje se karme, nakon ovoga dana, nakon moga upozorenja, uvecava deset puta.

Ali i vasa ce dobra karma, vasa dobra djela biti multiciplirani deset puta.

Dosao sam kako bih vas podsjetio na Zavjet sto sam gao dao Mojsiju i svim prorocima proslosti.

Sada vam isporucujem Moju Rijec kako biste mogli bolje razumijeti ono sto je bilo napisano i prepisano u Svetome Pismu, i iskrivljeno od prepisivaca.

Sada je novo doba i vase se obaveze pred Bogom i citavom Kreacijom uvecavaju mnogo puta.

Ne zaboravite sto sam vam kazao.

Stavite tekst ove poruke na vidljivo mjesto i iznova ga iščitavajte.

Moje Zapovesti morate znati, poznavati srcem.

Ne mozete vise ciniti nebozanska djela. Moje je strpljenje doslo kraju.

JA JESAM KOJI JA JESAM. OM

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Apr, 2008 02:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

10. Januar 2008. godine

OBJAVA El Morija

”Dosao sam vas izvijestiti o kraju druge etape nasega rada,
i o zapocinjanju sljedece”

JA JESAM El Morija, dosao sam k vama na danasnji dan.

Dosao sam vam objaviti jos jednu pobjedu Svjetla! Dosao sam vas izvijestiti da je zimski ciklus diktata sto smo ga davali kroz nasega Glasnika priveden kraju.

Uspjeli smo osloboditi nevjerojatno veliku kolicinu Svjetla tijekom ovoga ciklusa.

Citavo je podrucje Asrama nasega Glasnika doslovno prozeto Svjetloscu.

Utjecaj mjesta, gdje smo uspostavili nas fokus Svjetlosti, siri se stotinama kilometara uokolo cak dosezuci granice susjednih regija i Kazahstana.

Proslo je! Radostan sam!

I dosao sam kako bih vas usmjerio prema ispunjavanju tekucih zadataka Bratstva, kako se ne biste opustili i stali na onome sto ste postigli.

Dostigli smo mnogo, iako je to bas sami pocetak nase staze. Namjeravamo ujediniti, ucvstiti nasu nazocnost na teritoriju Rusije i nastaviti nas rad na fizickome planu kroz nasega Glasnika. Ne namjeravamo zastajkivati niti se odmarati na nasem putu cak i ako sve za sada ne funkcionira dobro.

Svatko od vas tko nam zeli pruziti svoju pomoc i asistenciju dobrodosao je! Spreman sam osobno razmotriti sve vase konkretne sugestije i raspraviti s vama plan djelovanja.

Informirati cemo vas u najblizoj buducnosti sto je planirano.

A sada bih se volio usmjeriti na cinjenicu da cete u najskorijem vremenu morati ozbiljno raditi za Bratstvo. Sigurno shvacam da nitko od vas nije spreman. No znam razinu vasega razvoja i znam da medju vama ima onih koji su kompletno spremni preuzeti dodatne obaveze.

Ne zahtijevam od vas da napustite sve i da nepromisljeno, naglo pohrlite sluziti me.

Potrebno je dobro odvagnuti i planirati pristup. Nema potrebe iskazivati herojstvo ondje gdje je moguce raditi razborito, oprezno i postici mnogo vece rezultate.

A onda kada se priblize vremenski rokovi, od vas ce se zahtijevati da napregnete svu svoju snagu i da primijenite sve svoje sposobnosti.

Stoga uvijek morate biti u stanju spremnosti za ispunjavanje zadaca sto ih mi postavljamo.

LENJOST, svojstvena mnogima od vas, mora biti porazena. Znam da je to jedna od osobina Rusa. Stoga osobito isticem da oni koji su sa mnom trebaju napustiti ovu osobinu, nadvladati je i pobijediti je do kraja.

Ovakve vase osobine poput neodlucnosti, kolebljivosti, oklijevanja i nestalnosti takodjer su predmet unistavanja. Sve ovo mora biti stavljeno po strani.

Velika djela dolaze! I budite oprezni, promatrajte kako vam ne bi promakao trenutak. Kako se ne biste poslije sramili nakon kraja inkarnacije svoga nedjelovanja, lijenosti i neodazivanja na nas poziv.

Pozivamo vas na Veliko Sluzenje! A najteza je stvar s kojom se susrecemo nedostatak ljudi koji bi mogli preuzeti odgovornost za izvrsavanje nasih planova u fizickoj oktavi.

Mnogo se razloga i izlika nalazi kako se ne bi u vasim zivotima cinilo nista i kako se nista ne bi mijenjalo.

Necete uspjeti nastaviti vas prijasnji nacin zivljenja. Vjetar ce promjena pomesti sve trikove vasega nizeg uma i sve vam uobicajene stereotipe ponasanja.

Kada su planinski vrhunci pred vama, nema vremena za lezanje i za drijemanje na uzetu.

Vrijeme je da za dignuti se i uputiti se Stazom!

Pozivam vas ispunjavanju velikih planova Bratstva za vas svijet!

A oni medju vama koji su povratili svoj duh sada su premni citanjem ovih mojih rijeci: ja se vrlo mnogo nadam da ce ovaj impuls vase duse biti s vama do kraja tekuce inkarnacije. I da se necete ugasiti poput svijece na vjetru, vec da cete gorijeti kao luc i osvijetljavati put mnogim i mnogim lucnosama, izgubljenima u iluziji i trazeci svoje sljedbenike, trazeci put izlaska iz labirnita iluzije.

Dosao sam vas izvijestiti o kraju druge etape nasega rada i o zapocinjanju one sljedece – faze konkretnih akcija na fizickome planu koje ne mozemo izvrsiti bez vasega izravnog sudjelovanja i bez znatne pomoci.
Vrlo mnogo vjerujem u vas i uvijek sam s vama na Stazi.

JA JESAM El Morija.

Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 3 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30963 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 36605 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 96914 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43677 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31452 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43967 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26488 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)