OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Jul, 2008 23:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA LEMURIJACA

Sledeća poruka je sa interesantnog web sajta

http://www.onelight.com/telos/adama.html

Naime, prema Dianne Robbins, autoru knjige o podzemnom gradu Telosu, postoji telepatska komunikacija sa predstavnicima LEMURIJE.

"Pozdrav iz Telosa. Ja sam Adama, drevni učitelj i visoki sveštenik Telosa, podzemnog Grada ispod planine Mt. Shasta u Kaliforniji. Diktiram ovu poruku iz mog doma ispod površine zemlje, gde nas milion i po živi u stalnom prosperitetu i miru.

Mi smo u ljudskom obličju kao i vi, osim činjenice da nam zajednička svest omogućuje večnost i perfektno zdravlje. Stoga se možemo zadržavati u istom telu jako dugi period vremena.

Došli smo ovde 12000 godina pre termo-nuklearnog rata koji je uništio površinu Zemlje. Pošto je tamo više bilo nemoguće živeti, odlučili smo da nastavimo svoju evoluciju ispod površine. Obratili smo se Duhovnoj Hijerarhiji Planete za dozvolu da renoviramo već postojeću podzemnu pećinu unutar planine Mt. Shasta.

Kada je počeo rat, bili smo upozoreni da počnemo evakuaciju. Nadali smo se da ćemo spasiti sve stanovnike Lemurije. Na žalost, u tome je uspelo samo 25000 duša. Ostatak je nestao u kataklizmi.

Proteklih 12000 godina smo rapidno duhovno evoluirali, ponajviše zahvaljujući našoj izolovanosti od vanzemaljaca i ostalih bandi koje su operisale na površini.

Populacija na površini UPRAVO doživljava značajne skokove u spiritualnosti u pripremi humane zajednice za prolaz kroz FOTONSKI POJAS. Iz tog razloga smo i mi počeli da kontaktiramo vas na površini, jer da bi Zemlja i čovečanstvo nastavili da se duhovno razvijaju moraju se ujediniti u jednom Svetlu..."

(Ovaj sajt na Internetu prvi put posetio sam sredinom prošle godine. Šest meseci kasnije na E-mail dobijam poruku Aurelie Louise Jones, koja tvrdi da je telepatski primila poruku od Adame. Poruka nalikuje gornjoj, ali i dalje potcrtavajući da se DNEVNO povećava broj ljudi koji bolje shvataju svoju kosmičku prirodu i misiju, pri tom koristeći "ljubav" kao metod i sredstvo.)

Nedaleko od Okinawe (Japan), na dubini od 30-40 metara, otkriveni su kameni monumenti koji sugerišu da su nekada davno pripadali jednoj od nestalih civilizacija.

U blizini najjužnijeg japanskog ostrva Yonaguni nalazi se drugo nalazište sa pet kamenih nivoa koji su, najverovatnije, predstavljali ceremonijalni prostor. Ukupno je osam pronađenih nalazišta koji se smatraju "anomalijama".

Anomalijama?!

Svi geolozi, do sada uključeni u projekat, tvrde da su podvodne strukture stare najmanje 12000 godina.

S obzirom da naša oficijelna istorija tvrdi da je prva civilizacija - sumerska, stara oko 6000 godina, dolazimo do suštinske diskrepancije. Kako protumačiti ostatke civilizacije od pre 12000 ili možda 20000 godina, kada im ne priznajemo postojanje?

Kako se eskavacija nalazišta nastavlja, tako se nalaze i novi dokazi da priroda nije sama oblikovala kamene strukture. Oko podvodnih monumenata otkriveni su putevi koji ih okružuju i prolaze između njih. Dakle, nema sumnje. Delo čoveka. Nadalje, veliki kameni blokovi su zahtevali obradu mašinama, koja opet znači visok nivo tehnologije.

Zamislimo se na tren. Koliko daleko unazad seže naše kosmičko sećanje? Šta je sve zapisano u našim ćelijama i, još dublje, našem genetskom kodu?

Osamdesetak kilometara od japanske obale, pronađeni su ostaci podvodnog grada. Trgovi, ulice, prolazi… pravilno isklesani kameni blokovi. Zna se da spuštanja tla nije bilo u poslednjih 12000 godina u ovom regionu. Na taj način dolazimo do jednog od prvih opipljivih dokaza za postojanje prve ljudske civlizacije – LEMURIJE.

http://forum.haotika.com/viewtopic.php?f=17&t=1848_________________
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 21 Avg, 2008 23:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Sanat Kumare,
5. Juna 2008. godine

“NOVOSTI O SADAŠNJOJ SITUACIJI”

JA JESAM Sanat Kumara, došao sam iznova k vama.

Stiglo je vrijeme da se verificira kompas vaših aspiracija. Došlo je vrijeme da se sumira sve što je učinjeno.

Bili smo blizu vas, ali smo se držali po strani, promatrajući pozorno. Sada bismo voljeli iznijeti svoje zapažanje, naš stav i rezimirati srednji rezultat.

Pamtite da smo započeli s novom fazom našega rada kroz ovoga Glasnika u siječnju ove godine.

Pamtite da je riječ o neuobičajenome stanju. Ovo je stanje ono najvažnije. I moram vas uvjeriti da nikada nismo uložili tako mnogo napora za realizaciju onoga što je planirano. Svaka osoba koja dolazi u sferu naših interesa i naše aktivnosti može osjetiti da je sve vrlo OZBILJNO. Ne možete to vidjeti ili percipirati kroz vaša fizička osjetila, ali na razini intuicije i indirektnim znakovima shvaćate da ste zakoračili u vrlo ozbiljnu fazu. Nikada nismo uspjeli proći kroz ovo stanje do kraja tijekom posljednjih nekoliko stotina godina. Ovo je stanje u svezi s građenjem uzorka na fizičkome planu.

Ova slika Zajednice ili naselja različita je za svaki stupanj ljudske evolucije i uvjete koji se formiraju na Zemlji u svakome specifičnome vremenskom razdoblju.

Sada je došlo vrijeme usvajanja slike Zajednice za novoj, kvalitativno novoj razini svijesti i korištenje postignuća čovječanstva sada im je na raspolaganju.

To je vrlo težak zadatak koji zahtijeva znatne napore od nositelja Svjetla, koji su sada inkarnirani.

Vjerujte mi da ponekad sve ovisi o jednoj osobi koja je specijalno došla u inkarnaciju kako bi obavila određeni zadatak. Pretpostavimo da ona zna o tome te je prionula poslu revno, ali neko je vrijeme prošlo i inicijalni je impuls oslabio.

Jer zbog vaše ljudske prirode, ne uspijevate konstatno održavati NAJVIŠU razinu vaše svijesti.
Dolazi trenutak kada vam vaš prepreden um kaže: „Misli na sebe? Je li istina? Nije li došlo vrijeme da živiš za sebe? Život je tako kratak! “

I osoba počinje oklijevati i gubi jednu priliku za drugom. Kozmički rokovi prolaze i zadaća ostaje neispunjena. Netko bi mogao jednostavno osjetiti žaljenje zbog onoga što se desilo da se to ticalo sudbine jedne osobe. Ali radi se o prilici za čitavu naciju, za nekoliko generacija ljudi.

Mi sigurno imamo rezervne varijante i pokušavamo koristiti jednu od njih odmah te probuditi drugu osobu da djeluje. Kako nam je, pak, gledati odstupanje jednoga nositelja Svjetlosti za drugim sa Staze i kako se zaustavljaju u poslu zbog kojega su došli u inkarnaciju. Mnogo smo puta kazivali o karmi izdaje. No kada osoba počini izdaju, ona ili on najčešće to ne uviđa. Čini im se, ili ih radije njihov niži um uvjerava, da se ništa loše neće desiti, obave li ovaj posao kasnije kada su spremni. Ipak kada biste samo spoznali kakve su ogromne snage privučene zajedno na komad zemlje kako bi se obavio jedan važan posao i kako nam je gledati kako su tone Božanske Energije potrošene samo zbog vašega jednoga krivog odabira.

Kakva šteta što je vaš svijet tako gust da ne shvaćate mnoge stvari. Pripremamo vaše misije stotinama godina. Šaljemo najbolje Sinove Svjetla u inkarnacije kako bi radili za Opće Dobro čitave planete. Zbog čega zaboravljate vaše obaveze u najodgovornijem trenutku?

Došao sam vas podsjetiti na bitan posao što se treba obaviti sada.

Došao sam vas podsjetiti da je došlo vrijeme za STVARNA AKCIJE.

Ne možete više nastaviti s besmislenim razgovorima.

Prestanite razmišljati o tome tko je više u pravu i čija je predodžba Božanske istine ispravnija.

Postoje potpuno ispravni, vremenski testirani kriteriji što smo ih stoljećima koristili u našem radu sa čovječanstvom. Ne vidite li plodove, rezultat kolektivnih aktivnosti na fizičkome planu, što potvrđuje ispravnost Učenja, tada proizlazi da je učenje krivo ili da oni koji su trebali nešto učiniti nisu opravdali nade Uzašlih Majstora. Ne umara nas iznova i iznova započinjati naš posao. I samo izuzetno rijetko uspijevamo postići željeni rezultat našega građenja na fizičkome planu.

Uvijek ciljamo davati vam primjer na fizičkome planu, slijeđenjem kojega možete reorganizirati vaš svijet i vaše odnose.

I spremni smo žrtvovati vrlo mnogo kako bismo vam pomogli. Kada bi se samo među vama našlo ljudi spremnih da doista žrtvuju jedan ekvivalent od samo milijuntoga dijela naših napora, što ih neumorno činimo, vaš bi svijet osjetio neuporedivu promjenu u uvjetima čitavoga vašeg života i u situaciji na planeti.

Ne tražite, stoga, ni u kome krivca što su naše Misije Svjetlosti trpjele odgode jednu za drugom. Jednostavno si postavite pitanje. „Jesam li sve učinio/la kako bih pomogao/la Uzašlim Bićima iz moga neuzašloga stanja?”

Možete nam pomoći! I možete učiniti ono što mi ne možemo. Možete biti naše ruke i stopala na fizičkome planu. I nadam se vrlo mnogo da ćete naći neko vrijeme kako biste promotrili svoj život iz za vas najvišega stanja svijesti.
Pokušajte se osloboditi mreže vaših ljudskih, niskih misli i osjećaja kako biste našli jačine za ispunjavanje vaše Božanske misije.

Trebamo jedno napredno mjesto na fizičkome planu!

Mnoge su nam snage suprotstavljene. Mnogo ljudi postaje sprovodnicima tih suprotstavljenih snaga. Nekolicina odolijeva.

Samo šačica ljudi ostaje vjerna i istinita. Beskrajna ih slava čeka. Što čeka vas kada napustite svoje služenje i srljate za trivijalnostima vašega svijeta?

Niti se gorčina poraza ne da usporediti s time koliko mnogo duša gubimo i kako mnogo duša napušta Stazu.

JA JESAM Sanat Kumara, s nadom u BUĐENJE vaših duša iz slatkoga snivanja u iluziji.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.05.htm

© Tatiana Micuscina
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 21 Avg, 2008 23:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA
Sanat Kumara, 20. Juni 2008. godine

„PODSETNIK ODGOVORNOSTI”

JA JESAM Sanat Kumara, koji je k vama ponovno dosao kroz ovoga Glasnika. Dosao sam k vama na danasnji dan i raduje me kazati vam da mi je milost Karmickoga Odbora dopustila dati vam danasnju poruku. Znadete da je sada zasijedanje Karmickoga Odbora. I znate da se ovo zasijedanje odrzava dva puta godisnje, jednom tijekom ljetnoga solsticija i drugi puta tijekom zimskoga solsticija. Mozda ste zainteresirani da saznate koje su zadnje vijesti sa zasijedanja.

Dakle, dosao sam vam kazati o tome. Danas smo odlucili da ce se rad trasmisije nasih poruka kroz nasega Glasnika nastaviti. Nakon sto je zimska serija diktata zavrsena, zeljeli smo vidjeti koliko ste spremni ispuniti nase planove unutar fizicke oktave. Vrlo pozorno pratimo sto se zbivalo. Nazalost ponekad vas stav prema nasim planovima i zadacima sto smo ih postavili izgleda razocaravajuce. Spremni smo raditi s vama, dajemo vam smjernice i preporuke, ali svaki puta iznova i iznova nailazimo na vasu TROMOST I LENJOST, a ponekad cak i sabotirate nase planove.
Pozorno biramo osobu u ovoj inkarnaciji i pripremamo je godinama za odredjenu misiju. Vi sami izabirete ove misije. Vi sami trazite da se inkarnirate. Onda prodje vrijeme pred vama i vi otkrijete nase ucenje na fizickome planu te dolazite vrlo blizu ispunjavanja svrhe vase inkarnacije. Ponekad cak ne morate poduzeti mnogo napora kako biste ispunili vasu zadacu.

U skladu sa Zakonom cim zapocnete raditi za Bratstvo, dobivate ISKUŠENJE iz vanjskoga svijeta. Dobivate alternativnu verziju tijeka dogadjanja i dobivate priliku odabrati. Shvatite da se ovo desava automatski. Tako djeluje Zakon. Imate priliku izabrati sami hocete li pokazati aspiraciju, lojalnost i ustrajnost te na ovaj nacin stojite na stazi iskazujuci cuda NESEBIČNOSTI, bezinteresnoga djelovanja i Sluzenja, ili slijedite kušnju sto ce vam je vas svijet ugodno dati, ali čime odabirete mnogo duzu zavojitu stazu, stazu koja u mnogim slucajevima ne vodi nikuda.

Zbog toga svaki puta dolazimo pokusavajuci vas upozoriti na nadolazecu prijetnju. Prirodno je za vas um da cini ono sto cini vecina ljudi. Mladi ste, puni snage i energije, zasto ne zivjeti malo za sebe, ne uzivati neko vrijeme u zivotu.

Cim ovo pitanje potiho pocne dolaziti u vas um, vi odmah pocinjete KLIZITI s postignute razine vasih vibracija. Dolazite na sklisku stazu koja vas vodi u duboki klanac tuge i nesreca. Shvatite da ste vi jedini koji stvarate okolnosti za ovaj vas zivot ili za sljedece vase zivote.

Cim dobijete priliku sluziti Bratstvu, dolazi kusnja koja vas udaljuje od Staze. A kada se prepustite saputanju vasega nizeg uma, gubite razinu vibracija. Tako kada vas Visi Ja ili vas fizicki ucitelj ili cak mi dodjemo kazivati vam o OBMANI, vi nas ne cujete. Ne zelite nas cuti.

Stoga o trenutku kada dolazite na raskrizje, vas ucitelj na fizickome planu uvijek vidi situaciju i kazuje vam o tome. I vi opet trebate odluciti slijediti vasega ucitelja ili slijediti saputanje vasega fizickog uma.

Dajemo vam stake, brinemo se za vas bas poput dosadnih dadilja, a vi odlazite iz nasih brizljivih ruku i hrlite prema traganju avantura, zadovoljstava i svega sto zelite dobiti iz fizickoga svijeta.

Shvatite da je ono sto je dobro za vecinu covjecanstva – stjecanje zivotnoga iskustva i igranja unutar iluzije, grubo krsenje Zakona za one koji su nam dosli, za one koji su dosli nasem Glasniku.

Zamislite da ste malo dijete i da djelujte pomalo nestasno. Vasi vas roditelji i drugi odrasli smireno gledaju i pokusavaju vas poduciti dobrim lekcijama na vasoj stazi. Zamislite da ste odrasli, ali jos cinite iste nestasluke koje rade samo djeca. Nece vam se dopustiti da to cinite. Zamislite dijete koje je uzelo neciju igracku sa sobom kuci. Vasa mama ili vas tata, ili baka ili djed bi vam kazao da nije dobro, lijepo uzeti igracke druge djece, uzeli bi vam igracu i vratili je uplakanome djetetu koje je izgubilo svoju omiljenu igracku.

Kada jednom odrastete i pokusate uzeti nesto sto pripada drugome, tada ce vas drustvo kazniti ponekad vrlo strogo. Stoga ne pokusavajte naci izgovor da drugi ljudi uzivaju udobnosti ovoga zivota.
VI imate potpuno drugaciju odgovornost, ukljucujuci karmicku odgovornost, jer ste dosegli odraslu dob SINOVA I KĆERI BOŽIJIH.

Sada kada je konstrukcija Ašrama nasega Glasnika u punome pokretu, trebate razmisliti jeste li ucinili sve kako biste nam pomogli u nasoj konstrukciji. Koliko cesto u svakodnevnoj rutini mislite na nas projekt sto ga ispunjavamo na tlu Rusije?

Mozete zamisliti da prolaze stoljeca kada mi cinimo napore, a ne mozemo ispuniti nase planove. I sada kada konacno imamo priliku postici nase planove, vi iznenada imate nesto vaznije – vodite svoju djevojku u ljetovaliste, idete se penjati u planine ili svoj novac trosite na kupovinu novoga automobila ili na neku stvar prestiza.

Trazim od vas da razmotrite svaku svoju akciju vrlo pozorno. Upozoravam vas da se sada pocinje udvostrucavati vasa karmicka odgovornost.

Ne mozemo vise gledati kako gubite vrijeme, vas novac, vas zivot u vasoj hajci za trivijalnim stvarima i zabavama, znajuci kako nam je tesko ostvariti svaki mali korak u fizickome svijetu.

Dosao sam k vama danas, a svrha je moga posjeta bila podsjetiti vas na vase odgovornosti sto ste ih na sebe preuzeli prije vase inkarnacije i upravo nedavno kada ste emotivno citali serije nasih poruka, vi ste preuzeli odgovornost i odmah zaboravili na to cim ste naisli na sljedecu igracku u vasem svijetu.

JA JESAM Sanat Kumara,
upozoravam vas na odgovornst za vase akcije.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.20.htm

© Tatiana Micuscina, 2008
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 00:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Lord Surija,
21. Juni 2008. godine

„Dajte nam priliku da koracamo zajedno s vama na planeti Zemlji!“

JA JESAM Surija, došao sam k vama iz njedara Kozmosa, iz Velikoga Centralnog Sunca. Odusevljen sam nasim susretom! A jeste li vi sretni?

Voljeo bih privuci vasu pozornost PROMENAMA koje se zbivaju na fizickome planu vase PLANETE. Citate li iznova poruke, sto sam vam ih davala kroz nasega Glasnika, zamijetiti cete da smo tijekom citavoga razdoblja trasmisije diktata privlacili vasu pozornost cinjenicom da se desavaju promjene na Zemlji. I ove su promjene u svezi s tranzicijom vasega svijeta na VIŠU razinu.

Koliko se ljudi zali na to da se ne osjecaju dobro kao i na druga nerasplozenja, nelagode? Koliko ljudi pokusava pronaci razloge bolesti svojih fizickih tijela posjecujuci lijecnike i iscjeljitelje? Zasto ne pamtite ZNANJE sto vam ga dajemo?

VIBRACIJE PLANETE se uvecavaju. I ako vibracije vasega fizickog tijela ostanu na prethodnoj razini, ispadate iz zajednickoga vibracijskog polja planete Zemlje. Mnogo vam je puta ovo Znanje dano. Nije li doslo vrijeme odmicanja od besmislenoga upijanja informacija prema primjeni danoga znanja u praksi?

Mozete povecati svoje vibracije. Mozete procistiti svoje prijenosnike, vasa cetiri niza tijela. A za ovo nije potrebno da odlazite k lijecnicima ili posrednicima. Vi samo trebate čitati poruke sto vam ih dajemo i djelovati u svojim zivotima uskladjeno s danim Ucenjem.

KADA SE VAŠE VIBRACIJE POVEĆAVAJU ?
Onda kada ste usredotoceni na Više svjetove. Onda kada prestanete brinuti o sebi i kada usmjerite vektor vasih stremljenja prema Zajednickome Dobru, prema blagostanju svih živih bića.

Šta vas sprečava da kostantno vektor svojih stremljenja usmjerite prema Visim svjetovima, prema Zajednickome Dobru?

Analizirajte pozorno sve sto vas koci u vasem zivotu i postepeno to mijenjajte. Pokusavamo se dotaci pitanja vase edukacije, izobrazbe vasih dusa s maksimalnom brigom kako biste bili sposobni prilagoditi se novim vibracijama i ostvariti prijelaz na novu evolucijsku razinu uz minimalne gubitke za vas.

Vjerujete li da se brinemo za vas? Zbog cega onda ne slijedite dijelove nasih savjeta i preporuka? Sve je vrlo jednostavno. Trebate postepeno odbaciti neispravne modele i manifestacije i okruziti se ispravnim, Bozanskim modelima i manifestacijama. I morate ovo uciniti SAMI. Mozemo pokusati spustiti nase modele u vas fizicki plan. No ne mozemo ovo uciniti bez vase pomoci. Shvacate li da je potrebno poduzeti uzastopne napore u potrebnome smjeru, a potom ce se sve postepeno poceti mijenjati.

Tesko vam je boraviti u uvjetima GRADOVA ?
Šta vas sprečava preseliti se i živjeti u prirodi!
Kada se ispravno odredite i upitate Boga za pomoc, Bog ce vam poslati i priliku i sredstva potrebne za realizaciju ove mogucnosti.
No ako pohrlite kao zohari u rupe, ako se sakrijete u tamne uglove ne zeleci izici na Sunce, ne zeleci svoja tijela izloziti svjezem vjetru promjena, kako vas onda mi mozemo navesti da to ucinite?

Shvacate li da ste vi sami mehanizmi koji kontroliraju vasu situaciju u fizickome svijetu.
Vi stvarate sebe same u buducnosti.
Ovo cinite svakoga dana, svake minute, svake sekunde. Vi sami upravljate Bozanskom energijom koja dolazi u vasa tijela. I kada uspijete usmjeriti ovu energiju u skladu s Bozanskim Zakonom, mijenjate okolnosti vasih zivota u smjeru Prema Bozanstvu. A kada sebe podredite zadovoljstvima i zabavama, ugadjajuci navikama i ne zeleci ih napustiti, tada sami sebe vodite u kut u kojem nece biti buducnosti za vas u Novome Svijetu sto ga za vas stvaramo na planeti Zemlji.

Sve vam je kazano ekstremno jednostavno i jasno.
Nema tajni. Citava je tajna u vasoj svijesti koja nevjerojatno brzo izoblici citavu informaciju koja dolazi k vama interpretirajuci je na tako prikladan nacin vasem nizem umu.

Vi ste sami generatori koji proizvode nesavrsenost u vasem svijetu. Slijedite Bozanski Zakon i okolnosti ce se vasega zivota promijeniti!

Mnoge ce se stvari na planeti promijeniti. Pocinjemo proces aktivnih promjena na planeti Zemlji. Stoga morate usporediti svoje planove s nasima i morate odabrati. Je li toliko potrebno da se drzite svojih navika i vezivanja?

Ne plasite se ostaviti SVE i slijediti Boga. Bog ce se za vas pobrinuti. Zar doista mislite da ce vas se ostaviti bez brige i zastite ako iskreno i predano tezite i krecete se stazom prema Bogu?

Ne bojte se promjena. Ne bojte se smrti. SMRTI NEMA !
Postoji samo vjecni zivot koji mijenja svoje forme. A vi umirete samo kako biste se iznova rodili, kako biste dobili novo tijelo i kako biste sluzili Boga i cjelokupan Zivot novim snagama.

Nazalost cim dobijete novo tijelo, ponekad prihvacate stare modele i trujete se stetnim tvarima ili se prejedate surogat hranom. Vasa su vam tijela dana od Boga. I morate svoja fizicka tijela tretirati kao Boga u manifestaciji.

Razmislite svidja li se Bogu nacin na koji postupate sa svojim tijelima? Promotrite sebe sa strane i svoje radnje. Jesu li sve strane vasega zivota u skladu s Bozanskim modelima? Sto vam je potrebno da u sebi ispravite kako bi se vas zivot promijenio?

Sto cesce razmisljate o MENJANJU citavoga aranzmana vasega zivota, prije cete postici stvarne promjene u okolnostima u kojima zivite.
Samo vas vasa nesavrsena svijest navodi da se gurate na podrucju od nekoliko cetvornih metara u velikim gradovima, dok istovremeno postoje ogromna podrucja na planeti u kojima se vase AURE mogu obnoviti i gdje cete biti sposobni razumijeti nas svijet.

Probijte se iz dzungli velikih gradova i pronadjite suncano prostranstvo! Ne mozemo vas prisiliti da ste maknete iz smrdljivih mjesta koja naseljavate.
Vibracije su ovih mjesta tako STRAŠNE da nitko od Uzaslih Majstora ne moze proci kroz guste slojeve kojima ste sami sebe okruzili.
Dajte nam priliku da koracamo zajedno s vama na planeti Zemlji! I zajedno cemo promijeniti planetu Zemlju u najpredivniju planetu u ovome Univerzumu!

JA JESAM Surija,
stojim pred vama u bljestavoj solarnoj radijaciji Novoga Dana!

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.21.htm

http://sirius-ru.net/
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 01:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Lord Lanto,
22. Juni 2008. godine

JA JESAM Lanto, dolazim k vama. Kako bih zapoceo nas razgovor, trazim od vas da se usredotocite na svoje SRCE. U vrijeme kada mislite o svome srcu, pocinjete se uskladjivati s Bozanskom Stvarnoscu jer znate da vas otkucaj srca odmjerava Vjecnost.
Vječnost ce uvijek biti s vama, dok se vasa zemaljska inkarnacija završi.

Stoga se nadam da ste se usaglasili s Vjecnoscu.

Prijedjimo na bit danasnjega govora. Zasigurno morate doci do spoznaje da je vas zivot samo KARIKA U KANCU vasih inkarnacija. Samo u slucaju kada prestanete razmisljati u okvirima JRDNE inkarnacije, biti cete sposobni izdici se iznad ispraznosti vasega zivota te cete poceti razmatrati duze periode vremena. Dnevni kaos udaljuje vas od vremena kada razmisljate o VEČNOSTI.
I samo ste sa stajalista smirenosti vasega uma i srca sposobni evaluirati sve oko vas ispravno.

Kada ste sposobni za dugo usredotociti se na VEČNE aspekte vasega bica, vas ce se citav zivot poceti mijenjati. Jer na taj je nacin organiziran netjelesan svijet. Dok ostajete u ILUZIJI, ne mozete zaviriti u druge, Vise svjetove. A kada uspijete uskladiti se, doci u VIŠE stanje svijesti, sposobni ste izdici se iznad ispraznosti. I mnogo stvari, koje su naviknute biti kamenom spoticanja za vas, dobivaju posebno znacenje i zvuk.

Kako postajete nalik djeci u vasoj percepciji svega sto postoji, VEČNOST VAM SE OTVARA. Vidite da vasa vanjska svijest u stvari lomi, koci vas razvoj. Kada pokusavate razumjeti Boga svojom inteligencijom, vi, u stvari, zapadate sve dublje i dublje u iluziju. Jer nema nicega zajednickog izmedju kvalitete Bozanskoga Uma i razvoja vase inteligencije. Bozanska Mudrost dolazi k vama samo za vrijeme predaje i drijemanja vasega nizega, fizickog uma. Zbog toga biste trebali napustiti svoj fizicki, nizi UM kako biste se podigli na sljedecu vibracijsku razinu. Cini vam se da je razvoj drustva u progresu kada se pojavljuju razlicite znanstvene intenzivne tehnologije i otkrica. U stvarnosti, drustvo je u progresu kada Bozanska Mudrost pobjedjuje u masovnoj svjesnosti i kada Bozanski Zakon postepeno postaje glavni zakon kome je citav vas zivot i zivot zemlje u kojoj zivite poslusan. Sve podjele postoje u vasoj SVESTI.

Cim raskinete mrezu ogranicenja vase svijesti, sve sto dijeli ljude, koji zive u razlicitim zemljama, jedne od drugih nestaje.
Nestaje sve sto dijeli ljude koji prakticiraju razlicite RELIGIJE. Sve sto vas dijeli od svakoga elementa Zivota nestaje.

Stoga uvedite kao pravilo OSAMITI se barem jednom dnevno kako biste pokusali podici svoju svijest na najvisu mogucu razinu kada sve isprazne misli nestaju, kada iscezavaju sva nesavrsena osjecanja te osjecate Disanje Vjecnosti, MIR I POMIRENJE.
Na pocetku ce vam biti vrlo tesko postici ovakvo stanje jer sve sto vas okruzuje u ostroj je suprotnosti s Bozanskim stanjem svijesti. Sve sto vas okruzuje pokusati ce se UPLESTI u vase kontakte s Vjecnoscu.
No mozete drzati sljedecu sliku u svome umu:
Kako podizete svoju svijest i kako vase vibracije postaju VIŠE, uspijevate prenijeti savrsene Bozanske vibracije u vas svijet.

Zbog toga vas rad nije rad samo za vas ili za vase savrsenstvo, vec je rijec o poslu za ČITAV UNIVERZUM. Radite za BOGA. Sada dopustite da razmotrimo stanja vasega iskustva i misli sto ih imate dok cinite uobicajene zemaljske poslove kod kuce ili na poslu. Mozete li se sjetiti da dok ste obavljali posao da ste promisljeno, hotimicno radili za Zajednicko Dobro, za sva ziva bica? Cini vam se da vam govorim o necemu iz svijeta fantazije. Jer u stvarnosti kada ste u zbrci zivota, cinjenica je da vam u um ne dolazi da radite za Zajednicko Dobro, za Boga. Mnogo je cesce da radite kako biste zaradili novac, da biste se promovirali, da biste si izgradili karijeru. Svasta vas moze pokrenuti na poslu, ali vi ne radite za Boga. I sada razmislite. Pobuda s kojom zapocinjete raditi utisnuta je na sve sto cinite tijekom dana.
Stoga ako vas vodi pogresan poticaj, svu Bozansku Energiju sto je primate tijekom dana usmjeravate na multipliciranje ILUZIJE. Stvarate iluziju kada radite s bilo kojom motivacijom osim jedne kada radite za Dobro svih zivih bica, za Boga.

Cini vas se neralnim da konstantno mozete slijediti Najvisi Zakon u vasoj aktivnosti. I to je tocno jer ste se svojim proslim krivim odabirima doveli u uvjete u kojima je sramotno cak i kazati ljudima oko vas da radite za BOGA.
Dok ne dodje do radikalnoga zaokreta u masovnoj svijesti, kada se razumijevanje Boga - PRESTANE POVEZIVATI SA RELIGIJOM, sektama ili icim opscenim, do tada necete biti sposobni podici se na sljedecu razinu evolucijskoga razvoja.
Jer ste se otrgli od Bozanskoga Svijeta i morate se VRATITI natrag. Udaljili ste se od blazenstva i morate to iznova postici. Stanje Bozanske Srece, Blagostanja moze se postici samo konstantnim naporima usmjerenim Sluzenju Zivota. Kada poduzmete sve sto cinite svjesno, kada obiljezite svaki svoj odabir, svaku vasu akciju i mjeru u skladu s Bozanskim Zakonom, priblizavate se Bogu.

Ne mozete imati nikakvih znacajnih rezultata na fizickome planu.
Jer cim se odredite za Stazu koja vodi natrag Bogu, SVAKO KO VAS OKRUŽUJE POKUŠAVA VAS ZAUSTAVITI, podastire razlog i sklon je vasem ranijem zivotu. Posebna su postojanost, cvrstoca i hrabrost potrebne kako biste se oduprijeli STEREOTIPIMA u drustvu.
Samo se nekolicina moze osloboditi karika MASOVNE SVESNOSTI.

Ali ne bi trebalo proci mnogo vremena prema zemaljskim mjerilima kada ce sve vise i vise pojedinaca biti sposobno ustati za Boga u svemu sto u svojim zivotima cine. Samo je nekolicina uvijek zapocinjala velika djela, a potom su im se pridruzili milijuni. Vrijeme je kada bi trebalo doci do radikalnoga zaokreta u svijesti dovoljnoga broja ljudi. Dolazimo k vama i dajemo Nase Ucenje za to.

JA JESAM Lanto, s Ljubavlju prema vama.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.22.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 01:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Voljeni Alfa,
23. Juni 2008. godine

MOŽETE NAM DATI MOGUĆNOST ZA VEĆE DELOVANJE

JA JESAM Alfa, vas Otac na Nebesima.
Dosao sam k vama na danasnji dan i raduje me sresti vas opet.
Mnoge su se stvari promijenile na vasoj planeti i u svemiru otkada sam zadnji puta bio ovdje s vama. Vi vjerojatno osjecete sve PROMENE koje se zbivaju. Nalazite se na Zemlji u vasim fizickim tijelima tijekom ovoga vremena Velikih Promjena. I prije svega sve kroz sto prolazi vasa SVEST upravo sada odvija se gigantskim skokom. Vjerojatno ste zamijetili da se vas STAV prema razlicitim stvarima moze mijenjati doslovno unutar jednoga dana. Vasa generacija ljudi stvari rijesava vrlo brzo, a sto je bilo nedostizan zadatak za prethodne generacije. Stvari koje su za prethodne generacije bile nezamislive vasa generacija rijesava vrlo brzo. Pokretljivost i zivost svijesti nesto je sto razlikuje nove rase koje dolaze nadomjestiti one stare. I vi trebate shvatiti da upravo sada medju inkarniranima na planeti Zemlji ima predstavnika vrlo mnogo ljudskih vrsta i njihovih grana. Mozete to zamijetiti doslovno cim izadjete na ulicu.

Planeti Zemlji je dana VELIKA prilika. Ova je mogucnost u svezi s cinjenicom da je mnogim ljudima dano pravo da postignu potrebne promjene svoje jezgre unutar vrlo kratkoga razdoblja.

Bas kao sto je prije bilo nemoguce tijekom jedne inkarnacije razumijeti stvari koje vi svojom svijescu mozete shvatiti sada, na isti ce nacin sljedeca generacija biti sposobna unutar sebe nositi sjeme za buduci razvoj covjecanstva. I sada svaka BEBA koja dolazi na planetu Zemlju nosi u sebi sjeme buduce uzdignute svjesnosti. Stoga docekajte svaku novorodjenu osobu koja dolazi k vama i pokusajte nauciti koju vrstu PORUKE vam nosi iz nasega svijeta. Na vama je da predate mogucnosti da sjeme buducih generacija naraste.

Trebate se brinuti o vasoj DECI na isti nacin na koji se brinete o biljkama u vasem vrtu. Ne dobiju li potrebnu kolicinu vase PAŽNJE i energije vase paznje, embrij buducih rasa nece biti sposoban razviti se unutar njih. Zbog toga sam dosao podsjetiti vas da ste odgovorni za svako dijete koje dolazi na planetu Zemlju u ovo vrijeme. ZAŠTITITE OVU DECU. Buducnost vase planete je u njima.

Trebam vam kazati jos jednu stvar. Kako biste razumjeli vaznost informacija sto vam ih dajem, trazim da svojom svijescu shvatite kako se rijetko imam prilike obratiti inkarniranome covjecanstvu. Rijeci ljudskoga jezika ne mogu iskazati sve moje vibracije i moje osjecaje prema vama. Moja je zelja da sto je vise moguce pojedinaca osjeti moje ocinske energije ljubavi i njeznosti, milosti koje me preplavljuju. Volio bih kada bih vam mogao dati svog SEBE. Zudim i trazim taj trenutak kada bismo se mogli ujediniti u prekrasnoj simfoniji rastopljeni u zagrljaju Ljubavi. Vjerujte mi, nema vecega zadovoljstva za mene od trenutka kada ce se Nebesa i Zemlja sresti.

Dosao sam s jos jednom novosću. A ova se vijest tice prilike sto je dobivate pocevsi s DANAŠNJIM DANOM.
Veliki Kozmicki Ciklus dolazi. Veliki Kozmicki Ciklus stize.
I vi mozete ubrzati vasu evoluciju.
Sve sto trebate jest u svome srcu ŽELETI da se vase kretanje na stazi evolucije ubrza.
Postoji odredjeni Zakon. Ne mozemo ga krsiti. Rijec je o zakonu neuplitanja u evoluciju. Predstavnici ljudske evolucije moraju pitati Nebesa za POMOĆ, i tek vam onda mi mozemo u potpunosti pomagati. Sto vise pitate Uzasle Majstore i mene osobno u svezi UBRZAVANJA LJUDSKE EVOLUCIJE na Zemlji, vise ce pomoci biti moguce dati vam. Mozete nam osigurati priliku za vise akcije. Molim vas da koristite ovaj mehanizam koji regulira brzinu Evolucijskih Procesa koji su u progresu na Zemlji.

Bio sam s vama na danasnji dan. JA JESAM Alfa.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.23.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 01:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Voljeni Serapis Bey,
24. Juni 2008. godine

„Nema smisla davati vam ovo UČENJE
ne sprovodite li ga u praksu”

JA JESAM Serapis Bey. Dosao sam k vama na danasnji dan kako bih obavio ovu konverzaciju. A ova ce se konverzacija ticati vasega duhovnog rasta. Cini vam se prirodnim da vam Uzasli Majstori dolaze bez ceremonije i da vam kazuju. I ne mozete cak niti zamisliti koliko je mnogo posla ucinjeno od strane Uzaslih Majstora kako bi se transferirala svaka poruka.

Postoji jedna neprobojna snazna BARIJERA izmedju nasih svjetova. I savladavanje ove barijere iziskuje velike kolicine energije. Spremnost Glasnika kombinirana je s nasom spremnoscu. I onda dolazi trenutak kada se svjetovi jedan s drugim usaglasavaju. I dolazi trenutak kada poruka dolazi u vas svijet. Mirno poput struje zuborenja. Tiho poput sustanja trave. Neprimjetno poput otvaranja ruzinih latica.

Nasa poruka dolazi u vas svijet. I potom vi uzimate danu poruku, letimicno je pogledate, procijenjujete je sa stajalista vase ljudske logike i onda je ostavljate po strani kao nistavnu, kao nesto sto ne sadrzi nista korisno za vase duhovno napredovanje.
Stoga mozete vidjeti koliko se mnogo koraka udaljujete prema DOLE od Bozanske prilike koja struji u vas svijet.

Oh, kada biste samo mogli svaki trenutak nasega prijateljevanja ispuniti unutarnjim znacenjem. Kada biste samo mogli ostaviti po strani sve one stvari sto ih cinite i kada biste nasem druzenju mogli pokloniti samo NEKOLIKO MINUTA.
Kada bi mnogo ljudi to moglo dnevno, mozete zamisliti da bi se vas svijet promijenio unutar nekoliko godina. I zbog toga sto ne mozete naci u svome umu adekvatno mjesto za nase poruke, za nasega Glasnika i za posao sto ga za vas cinimo, svjetovi se NE MOGU pribliziti jedan drugome.

Nas svijet i vas svijet… Bliski smo.

Najtanasniji veo dijeli nase svjetove. Ovaj veo postaje taj najtanasniji omotac za one koji su sposobni prilagoditi se nama, nasim vibracijama. A ovaj je veo poput neprobojnoga stitnika za one cija je svijest konstantno fiksirana na fizicki vanjski svijet i na njihove vlastite zelje, njihove probleme i na njihove strasti.

Razmislite o mojim rijecima. Razmislite na koje mjesto stavljate nase prijateljevanje. Koliko cesto svojom vanjskom svijescu spoznajete kakvo je cudo ovo prijateljstvo koje se zbiva?

Morate nauciti vidjeti cestice, dijelove ISTINE sto vam je bacamo ovdje i ondje iza ispraznosti vasega zivota. Nadamo se da ce biti ljudi koji ce biti sposobni stati u srljanju i ispraznosti vasih zivota i pogledati uokolo dubinom vasih ociju.

Koliko vas moze razumijeti koliko se mnogo razlikuju vasa okruzenja od Bozanskoga ideala? Koliko vas je spremno slijediti Bozanske uzorke u vasim zivotima? Mozete li pronaci barem deset ispravnih ljudi u bilo kojem vasem gradu?

Kako mislite da se vasa civilizacija mora razvijati ako nema Bozanskih uzoraka za slijedtiti unutar nje? Ne mislite li da bi to moglo imati istu sudbinu kao sto su je imale Biblijska Sodoma i Gomora? (1) Promislite o mojim rijecima. I uzmite ih kao pravilo kako biste konstantno razlikovali Bozanska od nebozanskih ocitovanja u svemu sto vas u vasem zivotu okruzuje. Vasa ce distinkcija moci postaviti napredni polozaj, nase napredno mjesto u vasem svijetu. I zbog vas i dara razlikovanja, od vas postignutoga, biti cete sposobni pomaknuti granice nasega svijeta i prosiriti nas svijet prema vasem svijetu.

Postepeno ce Zemlja imati zone slobodne od rock glazbe, od bilo kakve ekspresije masovoga misljenja. Postepeno ce biti sve vise i vise takvih zona. S vremenom ce VIBRACIJE ovih mjesta zaplasiti bilo kakva nebozanska ocitovanja.

I sada razmislite kako moze stvoriti ove vrste otoka Bozanskih ocitovanja u vasem materijalnom svijetu. Razmislite sto osobno mozete uciniti kako bi se stvorila ovakva vrsta otoka, ovakva vrsta naselja.

Kazati cu vam o drugoj bitnoj stvari. Kako biste dobili sliku kako bi naselja buducnosti trebala izgledati, trebali biste biti vodjeni Ucenjem sto vam ga dajemo kroz nasega Glasnika. Ima mnogo ljudi u vasem svijetu koji cuju glasove Uzaslih Majstora. Ali samo je nekolicina, nas Glasnik kroz kojaga dajemo ovo Ucenje je medju njima, sposobna dati ispravne uzorke i ispravne orijentacijske tocke. To je njihova misija na planeti i dosli su u njihovu inkarnaciju s ovom misijom.

Nema smisla davati vam ucenje ako se ono ne sprovodi u praksu.
Kada dolazi osoba koja nosi Ucenje, ali ne sprovodi ga u praksu u svome vlastitome zivotu i u zivotu svojih sljedbenika, pocinje nalikovati neplodnome cvijetu jer nema plodova na fizickome planu sto bi ih milijuni ljudi mogli koristiti kao uzorak na fizickome planu.

Dosao sam k vama na danasnji dan kako bih vasu svijest usmjerio prema slijedjenju odredjenih koraka sto ih trebate poduzeti u vasem svijetu jer vas je svijet fizicki svijet i svako Znanje i Ucenje koje postoji u ovome svijetu trebalo bi se pokazati na fizickome planu planete Zemlje. Svako ucenje koje ne vodi dobrim plodovima na fizickome planu LAŽNO je ucenje. Zbog toga biste sve sto vam se prezentira trebali uzeti vrlo oprezno. I zapecatiti sve sto vam je u vasem vlastitom zivotu dano vasim cinima i akcijama.

Kada ne djelujete, vec samo drzite dane informacije, vi se jednostavno zarazujete i stvarate KARMU NEDELOVANJA. (2) Primate Bozansku energiju za izvrsavanje odredjenih akcija na fizickome planu, a vi ne poduzimate nista, vec naprotiv trosite, gubite preuzetu energiju, ciji transfer iziskuje tako mnogo nasih napora, na cavrljanje i prosudjivanje. Mislite da se sve zbiva bas na pretpostavljen nacin samo zato jer u svome umu imate krive uzorke onoga sto se pretpostavlja da bude.

Iznova vas i iznova moram podsjetiti da trebate bilo koju informaciju koja vam dodje kroz nasega Glasnika tretirati vrlo pozorno. Ove su vam informacije dane kroz specijalnu dispenzaciju kao sigurnosno uze u olujnome oceanu vasega svijeta. Mozete ovu danu vam priliku koristiti i podici se iz uzburkanih voda i strasti koje tutnje u vasem svijetu. Mozete pretendirati da se nista ne desava i da ne trebate ciniti nista i da ne trebate stremiti nicem.

ODABIRETE. A slijed vasih odluka biti ce prije ili kasnije prekinut jer ce vas svaki vas odabir pribliziti Bogu ili ce vas udaljiti od Vrhunca Bozanske Svjesnosti te vas odvesti u dzunglu NEZNANJA.

Volio bih nastaviti nas razgovor, ali prije toga bih volio spoznati koliko vas je spremno primiti ove informacije na novoj razini sto vam je sada dajemo.

. JA JESAM Serapis Bey, s nadom za vas.

(1) Sodoma i Gomora, dva grada, spomenuta u Bibliji. Poznata su uglavnome po GREŠNOSTI svojih gradjana. Destrukcija Sodome i Gomore uzela je maha nakon Abrahamova neuspjesnoga pokusaja da pronadje barem deset ispravnih ljudi u Sodomi. U skladu s Genezom (19:24-2Cool, „Tada pusti Gospod na Sodomu i Gomoru dazd sumpora i ognja od Gospoda, s neba.“

(2) Mozete naci vise informacija o KARMI NEDELOVANJA u diktatu od 24. lipnja 2005. godine sto ga je dao Voljeni Kutumi „Ucenje o Karmi nedjelovanja”.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.24.htm

http://sirius-ru.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 02:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA - Voljeni ISUS
25.Juni 2008. godine

“UNUTARNJE I VANJSKO UČENJE”

JA JESAM ISUS, dosao sam k vama.
Dosao sam kao prije kako bih vam dao neke instrukcije koje ce, nadam se, biti korisne za vase DUŠE.
Postoji vanjsko ucenje, ali takodjer postoji i unuturnje Ucenje.
Znate ovo ili ste mozda culi o tome? Koja je razlika u tome izrazena?

Svaki put kada dajemo instrukcije na ovu temu, materijal izlazemo na nesto drugaciji nacin kako biste mogli shvatiti danu instrukciju u svoj njenoj punini.
Znadete da kada sam bio u inkarnaciji, prije 2000 godina, da sam svoje Ucenje davao mnostvu ljudi. Je li ovo Ucenje bilo vanjsko ili unutarnje? Kako bi se odgovorilo na ovo pitanje, promislimo zajedno.

Kada se rodi glasnik ili prorok, on dolazi s odredjenom MISIJOM.
A misija je ovakvoga glasonose samo jedna – ponovno nalazenje ISTINSKOGA UČENJA. Ucenje koje je uvijek bilo prisutno u svijetu od pocetka vremena, ali je zaboravljeno tisucama godina unazad. Trebate obnovu ZNANJA. Stoga dolazimo danas kako bismo vam dali obnovljeno Znanje, Znanje sto ga mozete shvatiti sada.

Da se vrlo nedavno, kada sam bio u inkarnaciji i dugo nakon toga, pojavila osoba, koja je bila donijela Ucenje, sto ga sada dajemo tako nasiroko, ne bi mogla propovijedati tako nasiroko i otvoreno zbog jednostavnoga razloga sto je postojalo mnogo OGRANIČENJA svojstvenih svim RELIGIJAMA svijeta.
Svaka religija sama po sebi predstavlja kodeks odredjenih DOGMI i PRAVILA. I mozda vam se cini da veci dio ovih dogmi i pravila nije dan od mene ili od utemeljitelja drugih religija, vec da su se pojavile dosta KASNIJE te da su uvedene od strane CRKVENIH OTACA.
Jer svaka osoba u skladu sa svojim pogledom na zivot i u skladu sa svojom opcom kulturom zeli drugima pokazivati najbolji put. No kada ova osoba ne kazuje u ime Boga, vec unutar nje govori njezin nizi UM, tada je rezultat njenih napora ponekad potputno SUPROTAN rezultatu kakvoga Uzasli Majstori prizeljkuju da se manifestira medju ljudima. Napose, iza svih doista postojecih misterija svatko tezi pronalazenju necega sto bi ljudski um mogao pojasniti. Dok se ovo sto nije predmetom nikakvoga objasnjenja ili drzi u tisini ili se proklamira kao Bozansko cudo. I kada mnoge generacije ponavljaju i prenose pricu ovoga mirakula, koji se zbio stotinama i tisucama godina unazad, od usta do usta, tada se pojavljuje STEREOTIP DOGME, koji postaje neovisno o svijesti ljudi koji su se priklonili jednoj ili drugoj religiji ili crkvi.

Istina je prisutna u bilo kojoj dogmi, ali kako bi se ova istina razumijela od strane novih generacija ljudi, potrebno je da dodje osoba i da iznova obnovi ljudsku percepciju Bozanske ISTINE.

Uvijek je tako bilo. I isto je kao kada iskopate vrelo i koristite vodu iz toga. Navikli ste se piti vodu iz ovoga izvora jer nema drugoga mjesta gdje je mozete dobiti. I cak kada nakon nekoga vremena voda pocne stagnirati, posezete za ovom vodom jer ne znate kako naci novo izvoriste. I ovdje dolazi nova osoba koja kopa novo vrelo. Oprezno kusate vodu jer znadete da voda moze biti razlicita i ponekad je cak moguce da se njome otrujete. Prolazi mnogo vremena dok se stanovnici ne naviknu na novi izvor i dok ne pocnu uzimati vodu iz njega.

Upravo je istovjetno s davanjem NOVOGA UČENJA.
Svaki puta dolazi nova osoba i daje jedno te ISTO DREVNO UČENJE, razumljivo ljudima toga vremena. I ovo Ucenje u pocetku sadrzi savrsene Bozanske vibracije te privlaci svakoga svojim novitetom. No poslije, kada nositelj Ucenja ode, oni koji su prihvatili to Ucenje pocinju ga interpretirati u potpunosti na svoj vlastiti nacin. Jer je tok Bozanske mogucnosti presjecen i nema ljudskoga bica na Zemlji koje je transmiter Bozanske energije.

Svaki se puta daje jedno te isto Ucenje i bit, srz je ovoga Ucenja jednostavna i jasna cak i malome djetetu. No ono sto je jasno djetetu izmice nizem, fizickom umu i nije predmetom nikakvih logicnih analiza. Stoga je vrlo bitno za svakoga od vas da uspijete pronaci Izvor Ucenja UNUTAR SEBE.
Sve istinske religije u svojim temeljima imaju ucenje Boga, koji zivi u SRCU svakoga ljudskog bica. A kako su ljudi izgubili sposobnost da cuju Boga u svojim srcima, pojavljuju se POSREDNICI koji cuju Boga ili koji kazu da Ga cuju.

Nema nicega sramotnog u tome da se obratite za pomoc posredniku kako bih vas poducavao na putu. Pitanje je samo u tome do koje je mjere ovakav posrednik nositelj Bozanske Istine.
Stoga je jednostavnije i ucinkovitije ako se svatko od vas moze podesiti Bozanskome tonu i osjetiti vibracije u svome srcu.
Vjerujte mi, Bog zivi u SRCU svakoga od vas.
I nije potrebno da idete uokolo po Zemlji u potrazi za onim tko bi vas mogao poducavati.
No buduci je sposobnost da se izravno cuje Boga izgubljena kod mnogih danasnjih ljudi, morate barem imati kriterij koji ce vam omoguciti da raspoznate medju starim i novim propovjednicima vukove u ovcjoj kozi.

Ondje gdje je Bog nazocan, nema mjesta cavrljanju i naklapanju. Ondje gdje je prisutan Bog, nema mjesta sebicnim interesima i zelji za ZARAĐIVANJEM na stetu covjeka do sebe.
Ondje gdje je Bog, postoji samo DAVANJE, daje vam se i dajete Bozanski nektar za pice, i ne zelite NIŠTA ZAUZVRAT.

Nikada ne slijedite VANJSKE RITUALE. Nikada ne pokusavajte shvatiti misterije ondje gdje ih nema.
Zivite jednostavno. Ispunjavajte zapovijedi dane od Mojsija i proroka, a najbitniji je cilj sacuvati u vasem srcu osjecaj LJUBAVI i simpatije prema covjeku do sebe i prema svemu zivucem.

Stav prema svakoj maloj cestici Zivota, prema Bozanskoj manifestaciji razlikuje istinskoga vjernika od hipokrita koji se kriju iza Bozjega imena, ali ne nose ga u svome srcu.

Dao sam vam zapovijed: “Volite jedan drugoga.”
Dosao sam kazati vam da kada Ljubav zivi u vasem srcu,
ne trebate nikakvoga vanjskog propovjednika,
ne trebate gubiti vrijeme u traganju za Bogom izvan vas,
jer imate LJUBAV, i stoga ste u Bogu jer je Bog Ljubav.

Dosao sam na danasnji dan kako bih vam dao ideju Unutarnjega Ucenja koje je prisutno u vasem SRCU, a to je LJUBAV.

JA JESAM Isus.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.25.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 03:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Lord Maitreja,
26. Juni 2008. godine

“Učenje kako u svome životu morate djelovati”

JA JESAM Maitreja, došao sam k vama kako bih vam dao kratko Učenje o tome kako morate djelovati u svome životu. I dati ću vam ovo Učenje iznova kroz moga Glasnika.

Kako su rijetke minute naše komunikacije. I kako se rijetko susrećemo u zbrci, pronalazeći minute vremena kako bismo bili u tišini.

Dolazim k vama kada se vaše misli smire, kada su vaši osjećaji mirni. Volim biti ondje gdje se čak vjetar stiša i gdje se ne čuje buka kiše, kada se čitava priroda umiri u očekivanju moga dolaska.

Doći će na Zemlji dan kada će čitava planeta zadržati svoj dah u očekivanju moga dolaska. I tada će doći trenutak kada ću se moći inkarnirati na vašoj planeti. Znate da zajedno s vama pripremamo moju nadolazeću inkarnaciju. Što me više ljudskih pojedinaca koji su u inkarnaciji zna i slijede moja Učenja, brže će doći ZLATNO DOBA kada ću biti sposoban biti među ljudima.

Ovo je kao što je uvijek bilo. Na početku se priprema tlo nakon čega dolazi velika inkarnacija u egzistenciju. I sada počinjemo naš govor. Koliko mnogo volim davati moje instrukcije onim srcima koja su otvorena Ljubavi. Koliko mnogo volim davati moje instrukcije u TIŠINI

Kada se možete prilagoditi mojim vibracijama u tišini vašega SRCA, moći ću komunicirati s vama bez Glasnika. A sada smo spori i čekamo kada ćete biti sposobni prihvatiti nas u vašim srcima. Jer na Zemlji nema uvjeta za naš dolazak.

Očekujemo da ćete pozorno slušati Učenje što ga dajemo i da će se stvoriti otoci u vašem goropadnom oceanu života u kojem neće biti oluja i bura, otoci gdje će biti moguće dati naše Učenje u tišini. Shvatite da je čitavo pitanje samo u razlici vibracija. A kada promjenite svoje vibracije, postajete sposobni čuti fine svjetove i doći u doticaj s Majstorima. Različiti smo, ali smo isto tako i slični. Različiti smo jer smo u svjetovima s razlčitim vibracijama, ali smo isto tako i slični jer i vi i ja pripadamo jednoj te istoj jedinici ovoga univerzuma. Zbog toga dolazim k vama.

Oni koji imaju priliku osjetiti moje vibracije razumiju da bih vrlo mnogo volio doći u kontakt i komunicirati sa svakime od vas. Jer kada se sretnemo, svjetovi međusobno prodiru jedan u drugoga i imamo priliku stopiti se s vama u struji Božanske Ljubavi.

Duhovni svijet i onaj fizički dvije su strane medalje. I kada dođe trenutak, moći ćemo se uskladiti jedni s drugima i zajedno razgovarati. No kako bi se ovo ostvarilo, morati ćete raditi još više na sebi. I kazati ću vam koje kvalitete morate steći kako bi se desila naša komunikacija.

Iznad svega je potrebno da shvatite da postoji čitava Hijerarhija kozmičkih stvorenja. A u ovoj Hijerarhiji vi zauzimate Iinicijalne stepenice. Poštovanje Hijerarhije i njenih temelja vaša je glavna obaveza. Kvalitete kao što su: poniznost, disciplina i predanost proizlaze iz ovoga. Bez ovih kvaliteta nećete moći napredovati na vašoj Stazi. A kako biste stekli ove kvalitete, morati ćete se odijeliti od lavovskoga dijela vašega ega koji na ovome stupnju evolucijskoga razvoja prevladava u vama.

Vaš je ego glavna prepreka za komunikaciju među nama. I kako biste kročili na Stazi Inicijacija, kojoj vas podučavam, vi u stvarnosti ne trebate u potpunosti osloboditi se svoga ega jer bez njega, bez vaši četiriju nižih tijela, nećete biti sposobni nastanjivati vaš svijet. Morate samo podrediti svoj ego Višem Zakonu, morate poniziti zvijer vaših tjelesnih, nižih želja koje u vama žive. A mi ćemo djelovati zajedno s treniranjem ove zvijeri.

Vaša će se percepcija našega svijeta proširiti te će se vaše napredovanje na Stazi ubrzati samo onda kada ste sposobni činiti konstantne napore za multicipliranje Božanskih manifestacija u vašem životu i kako bi se promijenio čitav poredak u vašem životu u skladu s Božanskim modelima.

Nećete se moći kretati na vašoj Stazi dalje od određenih limita dok se ne oslobodite svojih glavnih nesavršenosti i štetnih navika koje prate čovječanstvo na danome stupnju razvoja. Govorim o upotrebi alkohola, droga, nikotina, o navici slušanja nepravilnih ritmova suvremene glazbe i o konzumiranju hrane niskih vibracija, uključujući meso.

Dok se ne oslobodite ovih „čari“ vašega života, nećete moći nastaviti dalje na Stazi evolucije. Jer ove toksične supstance i energije sputavaju vas, okivaju vas te ne možete hodati.

Ne bih pridavao pozornost ovim stvarima da nije od vitalne potrebe da se upravo sada oslobodite ovih nesavršenih manifestacija čovječanstva. Govorite mnogo o vašim duhovnim postignućima, ali koliko ste zaista sposobni slijediti u svojim životima modele ponašanja i način života koji je u skladu sa našim, od Uzašlih Majsora, zahtjevima? Mislite da ste postigli mnogo, sposobni ste u svojoj svijesti shvatiti i prihvatiti mnoge stvari, ali moram vam kazati da je veliki dio ovoga, što koristite kao duhovnu hranu, duhovna učenja i prakse vašega vremena, samo surogat poput raznolike lijepo upakirane surogat hrane smještene na policama vaših trgovina. Možete i morate dovesti red u vašim moralnim i duhovnim orijentirima. I počnete li ustrajno preispitivati i izbacivati iz svoga života sve što nije Božansko, garantiram vam da se dobre promjene za Zemlji neće za dugo odgađati.
Sve je u vašim rukama.
I vi sami regulirate smjer, tempo vaše evolucije pa čak i prirodnih katastrofa koje se zbivaju na vašoj planeti. Jer konačno su sve prirodne katastrofe uzrokovane negativnim energijama što ih generira čovječanstvo.

Pažljivo smo motrili generalnu razinu vibracija planete Zemlje od kada smo počeli regularno davati poruke kroz našega Glasnika. I kao što vam je rečeno postoje na planeti područja gdje ljudi čitaju i prihvaćaju naše poruke svim svojim srcem, ali ima i čitavih područja zatvorenih našim energijama. Stoga postoji neravnoteža koja postaje sve većom i većom. I provjerite li vijesti, možete pouzdanije utvrditi da se mnogo više različitih kataklizmi i prirodnih nesreća zbiva u zemljama i regijama gdje se naše poruke ne čitaju i gdje nema ljudi koji bi mogli sprovoditi naše energije i vibracije.

Bez obzira koliko željeli, nećete moći prevariti Zakon.
Prije će se ili kasnije čovječanstvo kao cjelina složiti s našim argumentima i Učenjem što ga dajemo.
I nadamo se da će se ovo što je prije moguće ostvariti.

JA JESAM Maitreja, s Ljubavlju prema vama.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.26.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 10:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Bude Amitaba,
27. Juni 2008. godine

“Doslo je vrijeme da manifestirate
vasu istinsku Budicku prirodu”

JA JESAM Amitama Buda. Dolazim rijetko.
I svaki puta kada imam priliku lagano odskrinuti vrata prema vasem svijetu, nastojim iznad svega omoguciti vam percepciju koja ce vam dopustiti da izadjete izvan okvira vasega svijeta na koje ste navikli. Jer ima nesto cemu morate stremiti.
I ovu višu stvarnost morate kultivirati u svojim srcima.

Kada dolazim u vas svijet, zelim vam dati instrukciju na temu koja je relevantna za svakoga od inkarniranih. Rijec je o tome kako mozete nadvladati svoje zelje, strasti. Ovo unutar vas bijesni poput oceana ne ostavljajuci UM na miru.

Vi ste nesavrseni u manifestaciji. I vase nesavrsenstvo je privremeno buduci se radi o sustoj manifestaciji. Stoga je rijec samo o vremenskome razdoblju koje vam je dano dok ne budete bili sposobni osloboditi se svega unutar sebe sto vas dijeli od mene i Boga.

Govorim vam potajno, ali cuti cete me. Jer ono sto ja kazujem nema znacaja za vas fizicki sluh. Obracam vam se na jeziku razumljivome VAŠOJ DUŠI. A vasa je dusa onaj vas dio koji je najsenzitivniji i najprijemcljiviji za nas utjecaj. Kazujem vam u ime Buda i Bodisatvi.
Mi smo dio Hijerarhije koja odrzava Znanje i upravlja manifestacijom Bozanske mudrosti u umovima neuzasloga covjecanstva. Sluzimo ljudima planete Zemlje, ali samo nekolicina medju vama nagadja da mi postojimo.

Ponizno ispunjavamo nasu duznost i racunamo na to da ce se medju ljudima naci onaj koji ce donijeti odluku slijediti stazu Buda.

Mnogo je puteva i staza koje vode Bogu. I kada na vasoj stazi stignete do raskrizja, kako biste odabrali daljnju stazu, Buda, jedan od nas, uvijek ce tiho doci blizu vas te vam ponuditi da koracate zajedno s Njim.

Nasa je staza staza potpune poniznosti pred Visim Zakonom. I oni od vas, koji su spremni slijediti Budicku stazu, znaju da ondje nema vanjskih atributa za slijedjenje Budicke staze. Niti statua Buda, niti mirisa, niti zvona – nista nije vazno osim jedne stvari – vase poslusnosti i vase zelje da sluzite zivucim bicima koja nastanjuju sve svjetove.

Dolazimo k vama tijekom stanja sto ste ga sposobni dosegnuti u vasim svakodnevnim MEDITACIJAMA.
Za one od vas koji zive u velikim gradovima te nemaju prilike ici u Budisticke centre i samostane, savladavanje prakse meditacije moze biti tesko. Ova je praksa tradicionalno popularna u Tibetu, te mnogo Lama trenira svoje ucenike u praksi meditacije. No medju vama je mnogo inkarniranih Buda. Mnogo je Buda riskiralo spustajuci se niz kristalnu nit u inkarnaciju u ovo tesko vrijeme za planetu. Mnogi od njih ne uvidjaju, ne spoznaju da su Bude i da su dosli kako bi zazvonili Budistickim zvonom i probudilo memoriju svojih DUŠA.

Jer vi morate doci do realizacije vase interne prirode. Stiglo je vrijeme da manifestirate VAŠU ISTINSKU PRIRODU BUDE.
Vrijeme je KRATKO i dosao sam iznova podsjetiti vas da je potrebno da poduzmete odlucne i kontinuirane napore kao nikada prije.

Bude se upravo razlikuju po sposobnosti da ne gube, ne propustaju cilj zbog kojega su se inkarnirali u fizickome svijetu kakve god bile vanjske okolnosti. Istinski ce Buda izvrsiti svoju misiju cak kada nailazi na tako nepovoljne, oprecne uvjete da nitko od ljudi oko njega ne sluti u postojanje nevidljive Hijerarhije kreacija Svjetlosti, Buda i Bodisatvi.

Istinski ce Buda cak i u okruzenju ljudi koji su u vrlo tamnome stanju svijesti zapamtiti da postoji Visi zakon i ovaj ce Zakon slijediti.
Jer prirodu je Bude moguce vidjeti kroz bilo koji njegov/njezin pokret, u svemu sto on/ona cini i u nacinu na koji djeluje.

Istinski se Buda ne vezuje za rezultat svojega djelovanja. ON NEĆE RADITI ZA NOVAC ILI ČASTI.
Istinski ce Buda izvrsiti svoje sluzenje Zivotu u najnepovoljnijim vanjskim uvjetima. On/ona ce se zadovoljiti skromnom, oskudnom hranom i jadnom odjecom, ali bogatstvo njegove/njene duse ne moze se pokriti nikakvom odjecom. Zlatna esenca Buda moze se vidjeti kroz svaki njegov/njezin pokret, u svakome cinu i rijeci.

Samo je nekolicina Buda sada u inkarnaciji. I ima mnogo toga sto od nijih morate nauciti. Vasa je zadaca pronaci inkarnirane Bude. I ne biste trebali zaobici Budu ili Bodisatvu odjevenu u dronjke za milostinju. Jer vasa duhovna razina moze se procijeniti po tome kako tretirate one Bude koji su sada u inkarnaciji.

Morate naci ove Bude i pomoci im da spoznaju svoje sluzenje Zivotu.

Kada djelujete za dobro citavoga covjecanstva, kada ste spremni raditi kako bi sva ziva bica na planeti bila sretna, VI SAMI POSTAJETE BUDA u ovome svome nesebicnom sluzenju, te ste sposobni svojim primjerom spasiti mnogo dusa koje ne znaju nista o Visem Zakonu i koje nikada nisu cule za Velika Bica Svjetlosti koja osiguravaju pomoc Zemlji.

Dosao sam na danasnji dan kako bih podsjetio one od vas koji su prihvatili ovu inkarnaciju pod impulsom nesebicnoga sluzenja covjecanstvu Zemlje da je vase vrijeme DOŠLO.
Ako vas jos kontroliraju ljudske slabosti, navike i zelje, morate ih se odmah osloboditi. Jer nema vremena za rad s besmislenim stvarima kada nema nikoga tko bi radio za sluzenje Zivotu.

JA JESAM Amitaba.

*Pogledajte diktat Amitabe “Ucenje o prakticiranju meditacije” od 18. svibnja 2005. godine, ovde DOLE -

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2005.05.18.htm
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 11:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Majstor Hilarion,
28. Juni 2008. godine

“Došlo je vrijeme da budete potpuno SVESNIi
svake svoje radnje i svakoga vašeg djela”

JA JESAM HILARION, Majstor pete zrake, došao sam k vama.
Došao sam na današnji dan sa željom da svatko od vas, kada primjeni naše poruke u svome životu, učini barem mali dio napora što ga mi činimo kada dolazimo dati vam poruku.

I tako sam došao i naš će se susret desiti zahvaljuću beskrajnoj milosti Nebesa. Jer Nebesa su spremna za velike žrtve kako bi se probudila SVEST čovječanstva na Zemlji.

Mislite li da su napori što ih poduzimate dovoljni kako bi se zbile velike PROMENE na fizičkome planu?
Došao sam vas uvjeriti suprotno.
Ne činite niti tisućiti dio napora koje bi trebalo učiniti.

Navikao sam se susretati s pojedincima koji mi dolaze, opterećeni ozbiljnim bolestima i koji traže iscijeljenje. Srećem svakoga od njih na finome planu i marljivo im kažem razloge koji su uzrokovali njihove bolesti. I samo nakon što duša potpuno spozna da je čitav uzrok bolesti skriven u NEKOREKTNOJ UPOTREBI BOŽANSKE ENERGIJE i u nekorektnim djelima što ih je pojedinac učinio tijekom čitavoga života i čak tijekom mnoštva prošlih inkarnacija, zajedno dolazimo do zaključka koji je najprihvatljiviji za danu dušu: primiti oslobađanje, ali ostati u postojećim uvjetima života ili učiniti prijelaz i, ponovnim rođenjem, imati priliku ispraviti sve krivo učinjeno.

Na razini vaše DUŠE vi uvijek znate da možete i morate činiti znatno više od onoga što činite. Čini vam se da bi na taj način mnoge greške mogle biti izbjegnute. I nastavljate kretati se u jednome te istome začaranome krugu iz reinkarnacije u reinkarnaciju.
Zašto? I dokle ćete nastavljati činiti pogrešku za pogreškom? I je li moguće privesti kraju serije nesretnih inkarnacija i ponavljanja pogrešaka?
Naravno da je moguće. I Nebesa su uvijek sretna pružiti vam pomoć kako biste prekinuli začarani lanac pogrešaka i nesreća. Svatko od nas, Uzašlih Majstora, spreman je sa zadovoljstvom doći i pomoći vam i dati svu moguću pomoć.

No tražite pomoć natjerani očajem kada se na vas sruči ozbiljna bolest ili nesreća. No čim polako popusti obruč negativne energije što se oko vas stezao, hrlite iznova istom opasnom stazom koja vas vodi žlijebu patnji i nesreća.

I bez obzira koliko se trudimo i pozivamo vas na transzemaljske vrhunce, bježite i radite po svome.
A kada biste mogli vidjeti sebe i vaša djela sa strane, bili biste zapanjeni neodgovornošću svoga djelovanja!
I kada bi vam veza uzrok-posljedica barem na djeličak sekunde bio otkriven između vašega zdravstvenog stanja ili nesreće koja vas prati i onoga što činite, ona negativna stanja svijesti što ih provocirate dan za danom, odmah biste osjetili svu besmislenost vašega lutanja u tami i pokušali biste poduzeti sve vaše napore kako biste koraknuli na stazu s koje se otkriva jasan pogled na vrhunac Božanske svijesti.

Ponekad vam karma što ste je stvorili čak ne dopušta misliti da možete pogriješiti.
„Kako može čitavo društvo u kojem živimo griješiti?“ pitate se. Ne djeluje li svatko oko vas na isti način?
Svi ciljaju zarađivanju novca kako bi se zadovoljile želje i strasti.

Ne biste trebali obraćati pozornost na ono što vas okružuje. Potrebno je da pridajete pozornost samo vašim UNUTRAŠNJIM nitima vodiljama. Morate otkriti priliku da razgovarate sa svojim srcem, sa svojim Višim Ja, sa svojom sviješću i da u svome životu djelujete na način kako vam tiho kazuje VAŠ UNUTRAŠNJI GLAS. Jer vaš Viši Ja i vaša duša uvijek znaju kako morate djelovati u ovoj ili onoj životnoj situaciji.
No vi preferirate slijepo kopirati modele što ih vidite na televiziji ili u vašem neposrednom okruženju.

SHVATITE DA JE VAŠE DRUŠTVO BOLESNO.
Stoga se morate izolirati od stereotipa koji su u njemu prisutni.
Kako biste spriječili širenje infekcije u vaš organizam, poduzimate određene korake te se IZOLIRAJTE OD ONIH KOJI SU BOLESNI, koji pate od zarazne bolesti. Kažem vam da je vaše društvo bolesno te kako biste zaštitili sebe i svoju obitelj, potrebno je da se izolirate od DESTRUKTIVNIH manifestacija koje postoje u vašem fizičkom svijetu.

Čak kada bez razmišljanja palite TELEVIZIJU, stavljate se pod utjecaj toga i, što je osobito tužno, svoju DECU stavaljate pod utjecaj loših modela ponašanja.
I svjesno ili nesvjesno OTVARATE VRATA U ASTRALNI PLAN, kroz koji zlonamjerna bića dolaze hrleći iz čitavoga okolnog prostora jer su privučeni vibracijama koje su u skladu s njihovim vlastitim vibracijama i koje u vaš svijet dolaze kroz TV ekrane.

Gledate akcijski film I vaš se dom puni agresivnim kreacijama koje žude za krvlju. Gledate film strave otvarajući na taj način vrata još opasnijim monstrumima i duhovima. Volite gledati pornografske filomove te na taj način otvarate vrata čitavome krdu bića koje se hrane vašim nižim instinktima potičući vašu požudu.

U vašem svijetu nema ničega što ne uzrokuje EFEKT. Svaka akcija uzorkuje posljedicu. I ponekada se posljedice vaših prošlih krivih radnji manifestiraju same po sebi doslovce pred vašim očima, a katakada ove posljedice čekaju desetke godina kako bi se manifestirale u trenutku kada stavite točku na vaše prijašnje negativne navike i želje, strasti.

Stoga ne krivite nikoga. Mislite samo na to kako da IZOLIRATE SEBE, svoje biće od krivih modela. A kada se trudite i činite korak za korakom u pravome smjeru, ni jedan vam Uzvišeni Majstor neće odbiti pomoći.
Ja ću sam doći k vama osobno i pružiti vam pomoć koju je moguće dati vašoj duši.

POSEBNO SE BRINITE ZA SVOJU DECU.
Pružite ima razumijevanje da je nesavršenstvo prisutno u vašem svijetu i da vaš svijet predstavlja mješavinu dobroga i zla, Svjetla i tame. Drugim riječima, vaš je svijet BOLESTAN. I samo ćete vi sami biti sposobni izliječiti sebe i vaš svijet kada se u svome životu počnete priklanjati preporukama, što vam ih dajemo, slijediti ih savladavajući takve poteškoće koje prodiru u vaš svijet kako bi vas podučile.

Svim svojim srcem želim da vas ova moja današnja poruka urazumi u smjeru poduzimanja ispravnih akcija i da se zamislite nad onime što svakoga dana činite BEZ RAZMIŠLJANJA.

Došlo je vrijeme kada morate podnijeti račun za svako djelovanje i za svako svoje djelo.

JA JESAM Hilarion, brinem se za VAŠE DUŠE.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.28.htm

Poslednji izmenio Vesna dana 22 Avg, 2008 11:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 11:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA
JA JESAM KOJI JA JESAM

29 lipnja 2008. godine

“Zaključak do kojega dođete tokom ove konverzacije
vjerojatno će biti NAJVAŽNIJI KORAK u vašoj inkarnaciji”

JA JESAM KOJI JA JESAM.
Moja prisutnost u vama sada je najveća moguća,
kako bi vam se prenijelo što je potrebno.

Moja je prisutnost u vama najpunija upravo SADA kako bi se transferirale ne samo riječi, već također ENERGIJA.

Koja je energija koja dolazi tokom diktata?
Riječ je o promjeni uvjeta oko vas koja dolazi zbog rada ČAKRI. Maksimalno otvaranje čakri pomaže maksimalnu izmjenu energije među oktavama. A kada čakre sprovode Božansku energiju do najveće punine tijekom transmisije poruke, SVETLOST se spušta u radijusu od mnogo kilometara.
I s vremenom je USPOSTAVA SVETLOSTI sposobna privući mogućnosti iz svemira.

PROMENA VIBRACIJA bilo kojega mjesta na Zemlji zbiva se na ovaj način.
Pronalazi se osoba koja može služiti kao sprovodnik Božanske energije. I kroz nju dolazi promjena vibracija mjesta gdje osoba živi. S vremenom vibracije mjesta vuku ljude da imaju slične vibracije. Tako se Istorija mijenja. Na taj se način katkada mijenja sudbina čitave nacije.

Očitovanje VISOKIH VIBRACIJA ZA PLANETU rezultira u skladu s Višim svjetovima. I na tome mjestu formira prostor koji je u skladu s Višim svjetovima. Ako je jedna osoba sposobna ispuniti prostor oko sebe Svjetlošću, tada samo možete zamisliti kako bi mnogo efektivnija bila promjena fizičkoga plana kada bi mnogi nositelji Svjetla služili kao sprovodnici Božanske energije u svijet.

Aspiracija Uzašlih Bića usmjerena je prema FORMIRANJU MESTA ILI NASELJA ovakve vrste koja bi mogla podići standarde vodstva, vladanja i moralne standarde koji su postojali tijekom onih drevnih vremena kada je čovječanstvo bilo u povojima i kada nije bilo grijeha.

Sada je vrijeme kada bi se čovječanstvo trebalo svjesno vratiti onoj vibracijskoj razini koju je imalo PRIJE PADA.

Nije da je pad bio loš samo po sebi. Pad je bio faza koja se zbila u povijesti čovječanstva. Jer iz toga je stadija čovječanstvo imalo priliku spoznati sebe. I zbog ove je faze čovječanstvo bilo gurnuto prema razvoju SVOJE SVESTI.

Sada je potrebna mala stvar. Svjesno, osjećajući evolucijsku potrebu, treba se vratiti u stanje svjesnosti što su ga Adam i Eva imali prije pada, prije trenutka kada je pala razina vibracija.

Došla je etapa kada bi se svijest čovječanstva trebala podići i doseći razinu koja će omogućiti prirodno POVEĆANJE VIBRACIJE energetskoga sloja u kojem egzistira ljudska civilizacija na Zemlji. Što se glađe i čak više od toga ovaj proces bude odvijao, više će ljudskih pojedinaca biti sposobno nastaviti svoj razvoj na ovoj novoj energetskoj razini.
UPRAVO SE SADA ODVIJA BITKA DOSLOVNO ZA SVAKU DUŠU.
Ima duša koje su sposobne nastaviti daljnje evolucijsko napredovanje i ima onih koji odbijaju slijediti evolucijsku stazu.

Ljudska svijest nije sposobna razumijeti CILJ odijeljivanja kukolja od žita, a to je zato jer ljudska svijest prosuđuje razvoj ljudske individue u skladu s novčanim i materijalnim bogatstvima što ih ova osoba ima.

Božanska logika nema NIŠTA ZAJEDNIČKO s ljudskom logikom. Svatko je za Boga jednak – bogat, siromašan, osoba jednostavnoga mišljenja ili najintelektualniji pojedinac. Svatko je pred Bogom isti. I doći će vrijeme, vrijeme opisano u mnogim svetim spisima kao sud, sudnji dan. ODVAJANJE ŽITA OD KUKOLJA...
Svakome će se suditi po djelima što ih je učinio.
I ako je jedini motiv što ste ga imali iz života u život, iz inkarnacije u inkarnaciju, bio postizanje slave, bogatstva i časti, ako ste sve činili kako biste dobili viši položaj na uštrb svoga susjeda, tada nećete biti prepoznati kao sposobni za nastavak daljnje evolucije.
A dijelite li posljednji komad kruha s potrebitima, umjesto da mislite o sebi, mislili ste na zajednički uzrok, ako ste radili za Opće Dobro ne misleći na svoj vlastiti život, tada će se one Božanske kvalitete što ste ih postigli zbog ovoga rada prepoznati i biti dovoljne kako bi vaša DUŠA nastavila evoluciju na novoj energetskoj razini.

NIKO NE ZNA SAT KAD ĆE SUD DOĆI.
Zato vas se upozorava da UVEK BUDETE SPREMNI.
Priprema vaših duša neće se obaviti u nekoj dalekoj budućnosti, već se odvija u svoj punini UPRAVO SADA.

NISU VAŽNE MALE POGREŠKE.
Ono što je bitno jest GLAVNI SMER vaših aspiracija kao pojedinca.

I neki će se od vas vrlo iznenaditi kada se to desi.
JER LJUDI KOJE SU SMATRALI GUBITNICIMA i bezvrijednima s vašega stajališta, hodati će u bijelome ruhu, prekriveni dragocjenim nakitom.
A oni koji su u svojim zemaljskim životima imali skupu odjeću i dijamante na svakome prstu, teško će imati ikakav pristup Kraljevstvu koje dolazi.

Danas smo imali jednu važnu konverzaciju. I zaključak do kojega ćete doći tijekom ove konverzacije mogao bi biti najvažniji korak u čitavoj vašoj inkarnaciji.

Cilj je ove poruke pogurati duše prema promjeni kriterija koji postoje u društvu.

JA JESAM KOJI JA JESAM uvijek s vama na vašoj stazi.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.29.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 12:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Voljeni El Morija,
30. Juni 2008. godine

Potrebno je ujedinjenje svih snaga,
potrebna su vaša konkretna djela
i potrebni su vaša asistencija i participacija!

JA JESAM El Morija, došao sam iznova.
Kao uvijek, tema će naše današnje konverzacije, biće Vječna Učenja što ih nastavljate shvaćati kako napredujete na Stazi.

Svaka vam se nova riječ daje na takav način da ne ometa harmoniju vašega unutarnjeg prostora. Onda, kada ste spremni primiti naše Učenje, dolazimo vam ga dati. Ali ne možemo uvijek k vama dolaziti u vrijeme kada pokazujete svoju spremnost. To je zato jer vas opterećuje ispraznost vašega svijeta i ne daje vam mogućnost doseći vaše srce. Stoga vrlo postepeno pokušavamo vašu svijest okrenuti realizaciji DREVNIH ISTINA.

Sa svakom novom generacijom ljudi, među njima dolazi samo NEKOLICINA onih koji tragaju za DREVNOM ISTINOM na policama knjižara.
Većina je usredotočena na slijeđenje masa ljudi prema prividnoj zabavi i ILUZIJI praznika života.

Pozivamo vas potpuno drugačijem smjeru.
Ali samo rijetki mogu stati i slušati naše riječi.

I kako je samo malo naših studenata koji su pod bilo kojim životnim okolnostima spremni slijediti jednom odabrani smjer. Hodaju i nema barijera niti prepreka na njihovoj Stazi koje bi mogle zaustaviti naše najpredanije studente.

Mnogima se čini da su već spoznali, ostvarili misterije Božanske znanosti. Ali kada se suoče s prvom preprekom na svojoj Stazi, odmah zaboravljaju na svoje Božanske vrline te počinju proklinjati čitav svijet za svoje nailaženje na tu prepreku.

Stoga, dolazimo iznova i iznova kako bismo pronašli one naše studente koje nikakve prepreke na njihovoj Stazi ne mogu zbuniti, one koji će izvršiti svoje preuzete obveze usprkos bilo kakvih vanjskih okolnosti.

Stoga kada sretnemo one koji su doista spremni slijediti nas na našoj Stazi, moramo uzdahnuti s olakšanjem jer pronaći zaista predanoga učenika rijetkost je poput snijega usred ljeta.

Očekujemo da ćete sve prepeke s kojima se sada suočavate u svojim životima prihvatiti PONIZNO.
Sve prolazi i svaka je prepreka dana samo kako bi OJAČALA vašu dušu.

Onda kako postignete sposobnost služenja nam pod bilo kakvim vanjskim zbivanjima, PODIŽETE razinu svoje svijesti, i postajete nezavisni od ikojih vanjskih okolnosti.

Nezavisnost o vanjskim okolnostima i mišljenjima drugih ljudi ukazuje na podizanje razine inicijacija s koje se počinje otvarati vrhunac Božanske svijesti.

Onda kada naši učenici dosegnu ovakvu razinu u svome razvoju, otvara im se prilika da služe pod izravnim vodstvom Uzašlih Majstora. Mnogi od njih jednostavno znaju što trebaju činiti, mnogi od njih razmatraju podizanje iz svoje nutrine želje da rade naš posao kao izravno vodstvo iz svoga Višega Ja i ima onih koji znaju svoga Učitelja na finome planu i održavaju konstatnu vezu s njime ne samo tijekom jednoga života, već također iz života u život, iz inkarnacije u inkarnaciju.

Ovakvi su nam učenici od osobite vrijednosti. I kada se ovakav jedan pojedinac namjerava inkarnirati, znademo da možemo na njega računati jer posjeduje vještinu djelovanja u skladu s našim vodstvom i instrukcijama svoga Višega Ja, bez obzira na uvjete koji ga okružuju tijekom njegove inkarnacije.

Naša je zadaća sada sakupiti naše predane sluge kako bi na fizičkome planu mogli UDRUŽITI SVOJE NAPORE za njihova ujednjena djelovanja. Zato naš poziv upućujemo kroz našega Glasnika.

Potrebno je ujedinjavanje svih snaga sviju RADNIKA SVETLOSTI koji su došli u svijet u ovo složeno vrijeme. Potrebni su združeni napori za ostvarivanje konkretnih planova na fizičkome planu. Potrebno se prebaciti s konverzacija i razmatranja k izvršavanju planova za fizički plan planete Zemlje koji je postojao od tako davno na Višem Planu, ali koji još ne može biti realiziran na fizičkome planu zbog odijeljenosti i neusklađenosti među našim Učenicima.

Samo oni koji su se pripremali s nama spremni su odoljeti najsloženijim preprekama, samo oni mogu postati oni PREDVODNICI, pioniri nakon kojih će biti lakše slijediti onima koji su još puni sumnji i koji još nisu prošli odgovarajuće inicijacije. Obznanjujemo naše planove i počinjemo novi posao što smo ga isplanirali sprovesti na Zemlji uz pomoć našega predstavnika.

Prvi su koraci poduzeti u pravome smjeru. Stoga je vrlo važno ne gaziti klice novih odnosa i postaviti ispravne orijetacijske točke na samome početku kretanja.

Nema potrebe dugo biti u kontradikcijama.
Jer potreba za mnogim beskorisnim diskusijama nestaje kada djelujete, kada se krećete i kada u procesu vašega kretanja riješavate vaše tekuće probleme. Stvarne akcije za Opće Dobro i za Dobrobit same su po sebi sposobne služiti kao besprijekorni vodiči u svijetu kaosa. Samo ondje gdje se na fizičkome planu stvara novi primjer – ondje je Istina. A ondje gdje se odvijaju prazna i duga razmatranja i diskusije – ondje nema Istine.

Stoga se kaže da se VREME UBRZALO i da je svaka minuta vaše inkarnacije vrlo dragocjena. Potrebno je svaku minutu ispuniti stvarnim značenjem i usmjeriti energiju prema stvaranju primjera na fizičkome planu koji bi se mogli multiciplirati i širiti čitavim svijetom.

Potrebno je ujediniti sve snage, potrebna su vaša konkretna djela i potrebni su vaša pomoć i sudjelovanje!

Ne znam koje riječi naći i što vam kazati - nego da biste se konačno trebali PROBUDITI IZ SLATKOGA SNA i drijemeža i da biste trebali istinski odlučiti fokusirati sve svoje napore na konkretna djela usmjerena na stvaranje Božanskih primjera na fizičkome planu.

Iznova i iznova vam ponavljam da vaša neslaganja nemaju važnosti. Nema vremena za razgovor kada vatra ljudskih želja, strasti bijesni posvuda ukolo. Potrebne su ujedinjene i precizne akcije.

Sve što se može spasiti i prenijeti u Novi Svijet,
mora se SPASITI SADA.

JA JESAM El Morija.

*Poruka je dana od strane Voljenoga El Morije u prisutnosti Sanat Kumare i Gautama Bude.

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.06.30.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Avg, 2008 12:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA Voljeni El Morija,
1. Juli 2008. godine
( Završen letnji ciklus Diktata )

„Potrebno je krenuti i raditi na planovima Bratstva
vec upravo sada”

JA JESAM El Morija, dosao sam k vama!

Danas sam imao cast doci k vama i kazati vam da je ciklus diktata, sto smo ga donijeli tijekom dana zasijedanja Karmickoga Odbora i Ljetnoga Solsticija - ZAVRŠEN.

Nismo planirali dati ljetni ciklus diktata, no okolnosti su bile povoljne te smo mogli prenijeti nase energije na fizicki plan.

Kao uvijek zao mi je odijeliti se od vas. No vrlo smo svijesni cinjenice da se najvaznija zbivanja sada desavaju na fizickome planu i o tome kako cemo moci sto prije sprovesti nase planove, ovisi gotovo citav tijek buduce Evolucije planete Zemlje. I vjerujte mi da ovo nisu samo krasne rijeci.

Zeljeli bismo konacno postici FOKUS SVETLOSTI na fizickome planu i na tome mjestu na globusu gdje ce s vremenom svatko od vas svojim vlastitim ocima moci vidjeti NAS, Uzasle Majstore, i razgovarati s nama.

I obecajem vam da cu biti PRVI Uzasli Majstor koji ce vam pokazati svoju prisutnost u Ašramu nasega Poslanika na fizickome planu (Tatjane Mikušine u Rusiji ).

Sve sto vam se sada cini nemogucim, realizirati ce se u skoroj buducnosti.

Cim budemo mogli postici tocku potpore u samo jednome mjestu na globusu, odmah cemo moci siriti nase vibracije brzinom svjetlosti prema svim onim mjestima koja su najcisca.
I naš će marš na planeti Zemlji otpočeti.

Vrijeme koje vas dijeli od ovih dogadjaja reducirati ce se zahvaljujuci naporima Radnika Svjetlosti koji su spremni angažovati se vec sada.

Necemo cekati dok se svi Radnici Svjetlosti PROBUDE,
djelovati cemo odmah s onim dragim pojedincima koji su probudjeni
i spremni za rad pod nasim izravnim vodstvom.
Nema vremena za cekanje na LENJIVCE.
Potrebno je ici i raditi na stvarima Bratstva upravo vec sada. A oni koji nisu spremni, koji se ne mogu osloboditi svoga staroga tereta koji ih pritisce prema tlu, neka se posrame sami pred sobom.

Oglasavamo nadaleko i nasiroko nase planove i nase potrebe danas.

I oni dragi, koji su spremni, koji su se na prvi nas poziv okupili i ustali pod nasim stijegom, oni su vec zapoceli svoj pobjednicki mars svatko prema svojoj osobnoj Pobjedi i prema nasoj ujedinjenoj Pobjedi.
Jer za njih nema razlike izmedju nasih i njihovih stvari. Svi mi radimo za istu zajednicku dobrobit planete i buducega Zivota.

I ne nastavimo li s ovime sada, tada cak ne zelim razmisljati kako bi se STRAŠNA buducnost mogla otvoriti za ovu planetu.

Imamo obavezu koristiti kozmicku mogucnost koja nam je dana.
Milost Karmickoga Odbora i Velikoga Centralnog Sunca na nasoj su strani.
I iznenadjeni smo zasto neki od vas jos odugovlace i tako su tromi, tako su lijeni u svemu?

Objavljujemo da se zadaci moraju preuzeti u najskorijoj buducnosti. Trebamo FOKUS na fizickome planu koji ce sluziti kao model za bilo koga tko namjerava raditi na ostvarivanju zadaca i ciljeva Majstora na fizickome planu!

Necemo cekati dok napustite sve vase stare navike i dok se ne odijelite od vasih starih vezivanja.
Ratnici Svjetlosti nemaju i ne mogu imati nikakva vezivanja.

Ipak vas moram upozoriti na cinjenicu da kada izbacite sve i zurno se odazovete slijediti nas poziv, tada je potrebno da stanete na trenutak i upitate svoje Srce -
- Bjezite li od svojih poteskoca? Pokusavate li se sakriti iza interesa Bratstva te zaboravljate svoje karmicke dugove?

Vjerujte meni i mome iskustvu rada s covjecanstvom Zemlje.

Nitko medju vama nece uspjeti prevariti Veliki Zakon Karme.

I dok vi ne izbalansirate potreban postotak vase karme, necete moci vjezbati svoje sluzenje Bratstvu. Jer svaki korak sto ga poduzimate prema nasoj strani, povezati cete sa svojom potrebom da se oslobodite svoga karmickog tereta. I isprva cete vrlo brzo pobjeci od svojih karmickih problema, ali kada zapocnete svoje sluzenje pod nasim vodstvom, vasa ce vam se karma poceti vracati tako brzo da necete biti sposobni suociti se s jednom karmickom situacijiom iza druge. I ako je vas karmicki teret sto vas pritisce pretezak, tada cete se nakon kratkoga vremena vratolomnom brizinom baciti natrag u vas star zivotni prostor i do kraja cete se svoje inkarnacije cuditi sto vam se zaista dogodilo.

Dakle trebate pozuriti, ali takodjer trebate pozorno analizirati stupanj vase pripravnosti, vase spremnosti.

Ponekad je uravnotezeno i posvemasnje promisljanje o akcijama mnogo vaznije od zurbe i brzine.

Bitno je citavo vrijeme vagati situaciju. Ne postoje identicni recepti za svih. Svatko ima svoju vlastitu karmicku situaciju i stoga ce svatko imati svoje vlastite preporuke. Stoga pozurite, ali polako. I ovo ce biti ispravna instrukcija kojom se u vasim zivotima trebate rukovoditi.

Nasi stari i predani Učenici znaju sve predobro i razumiju o cemu govorim. Jer ponekad je bolje pozorno sve odvagnuti nego li srljati vratolomnom brzinom, dok je u drugoj situaciji bas potrebno odbaciti sve i pohrliti na prvi poziv jer nitko vas nece pozvati drugi puta.

Uzimam kao obavezu voditi vas u vasim odabirima ukoliko mi se obratite i zatrazite pomoc. Samo onda ako zatrazite od mene pomoc i pitate me za savjet, ali nemojte da vam moj savjet prodje pokraj usiju. Razgovarati cu s vama u znakovima koji su poput sustanja lisca i tihoga puhanja vjetra.

Dosao sam k vama na danasnji dan kako bih u vama inspirirao potrebu da ispunite ono sluzenje zbog kojega ste dosli u vasu sadasnju inkarnaciju. I raduje me da se postigla svrha moga posjeta vama.

JA JESAM El Morija, radosno iscekujem nas sljedeci susret!

http://www.sirius3.ru/cro/diktate/2008/2008.07.01.htm

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2008 02:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

STVORITELJEVA OBJAVA SVIM ŽENAMA

Preuzeto sa -

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=10148

TO se odnosi na sve
VAS ŽENE
bezuslovno
Kojeg roda
Statusa
Staleža
Imovinske moći
Naobrazbe i
Dobi
bile.

Kažem za SVE ŽENE,
DJEVOJKE
UDOVICE
RAZDVOJENE ŽENE OD SVOJIH ŽIVOTNIH SUPUTNIKA

Za SVE ONE
Koje žele ČUTI I POUNUTRITI
(sprovesti u život, oživotvoriti)
moju pouku za nastupajuće doba MIRA,
Za Kraljevstvo Hrista
Za Zlatno Doba Raja na Zemlji.

Vi Žene – zbog vas postoji SVIJET OVE RAZINE
Vi Žene a ne majke – zbog VAS sam odlučio
PONOVO DOĆI kroz koju godinu.
Vi djevojke a još ne žene – zbog vas sam stvorio ideju
da privedem ovo mračno olovno
doba svršetku prije no što bi to
bilo Kozmičkim zakonom izvodivo.

Vi ŽENE – a ne žene
Rastavljene
Ostavljene
Ucviljene
Ogorčene
Razočarane
Utučene
Shrvane boli i patnjom zbog izgubljenih dragih -

Zbog vas Vaš Otac priprema
NOVO RUHO
Svog silaska među vas.

Vi ŽENE, što u dnu blata
nastojite održati dah svoj u ravnoteži
da ne potonete još dublje-
Zbog vas je Vaš Otac, Baba Vaš
Odlučio UBRZATI
Čiščenje Majke Zemlje
U svim njenim energetsko-magnetskim slojevima.

Vi SVE što se osjećate pripadnice Božanskog
Utjelovljenja ljubavi u ženskom tijelu
Zbog vas Moja LJUBAV
Daje sve na kocku...

Zato . . . ljubljena Moja UTJELOVLJENJA
LJUBAVI ( jer VI SVE STE TO)
Molim vas budite od SADA,
Postanite molim VAS
UPRAVO OD SADA
Odlučite se molim VAS od ovog trenutka,
Baš SADA,
Ne odugovlačite
Ne nećkajte se,
Ne dvoumite se,
Pouzdajte se u sebe
U svoju intuiciju
U svoje srce nesebičnom ljubavlju,
Bezuslovnom ljubavlju.
ISKLJUČITE UM, dajte potrudite se !
Učinite PRVI KORAK,,
SAMO PRVI – a ostalih hiljadu
Učinit ću JA – Vaš ljubljeni JA JESAM.

Vi ženska utjelovljenja LJUBAVI
Molim Vas učinite
prvi KORAK PREDANJA
U MOJU VOLJU
U MOJE RUKE
OCA
MAJKE
STVORITELJA
I UČITELJA VAŠEG

MOLIM VAS LJUBIMICE MOJE
I bit ćete blagoslovljene
Mojom cjelovitom
Prisutnošću u SEBI...

Ljubljeni naš Stvoritelju ...
Zahvaljujem Ti se u Ime svih ŽENA ....

.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 4 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30963 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 36605 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 96914 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43677 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31452 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43967 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26488 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)