OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Okt, 2008 03:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

PLEJAĐANSKI PLAN - OBJAVA

Preuzeto sa www.joschua.rs.ba

Medijum - Barbara Hand Clow

Barabara Hand Clow kanališe Satya iz Alcyone, Plejađanku poistovećenu sa Boginjom. Satya je bibliotekarka na Alcyone, centralnoj zvezdi Plejada.

„Ja sam ovde da vam pomognem da dekodirate glavna obaveštenja o vašoj planeti, da vas pripremim za Kosmičku Žurku koja počinje 21. decembra 2012 godine na zimsku kratkodnevicu.“

„I dok ulazite u Fotonsku Traku sa Maya, formira se alijansa između Pleiadinaca i Sirijanaca, i ova alijansa stvara sve vrste novih mogućnosti. Od 1992 do 1994, moje vozilo (Barbara) radilo je na ovoj alijansi u Egiptu... Sirijanci asistiraju Plejadijancima da vam pomognu da nađete načine da srušite Mrežu koja obavija vašu planetu. Prva faza se odigrala kada su Wendy i Barbara radile sa duhovnim krokodilima iz Kom Omba u Egiptu. Vi tako lako osuđujete ova bića, nazivajući ih odvratnim velikim gušterima, a ne uspevate da sagledate mršave mesoždere kakvi ste sami.

„GUŠTERI ĆE BITI VELIKI AKTIVATORI BLOKOVA U VAŠOJ SVESNOSTI KOJI SU FORMIRALI MREŽU, I REPTILSKE SILE ĆE VAS NAGNATI DA PROUČITE SVOJU SOPSTVENU UNUTRAŠNJU TAMU.“

Ko su Sirijanci?

Oni su predivni bogovi sa Sirijusa, koji su sagradili Veliku Piramidu i Sfingu kako bi održali otvorenim geometrijske Portale zvezda, dok vaš Solarni sistem putuje u Fotonskoj Traci. Oni su prvi put sazidali Veliku Piramidu 10,800 p.n.e., i onda je obnovili 2450 p.n.e., oblažući je belim krečnjakom i instalirajući Sirijskog Proroka koji je usmeren ka Orionu.

Ovaj Prorok je držao vaše Sirijske celularne memorije u Zemljinim podacima, dok niste aktivirali planetarno telursko polje tokom Harmonijskog Izjednačavanja, vreme svetske meditacije u Avgustu 1987. Buđenje planetarnih Svetih Oblasti je ponovo povezalo vašu planetu sa Galaktičkim Centrom. Putovali ste Galaktičkom Noći od 8800 p.n.e., i izigravali DUALITET, kao i uvek. Sada SEME posejano svetlosnom aktivacijom koja je počela 2450 p.n.e. – kada je Velika Piramida usklađena sa Orionom – počinje da CVETA.

Dok ulazite u Vodoliju, ŽENE, kao ćerke Zemlje, će biti prvi glumci na pozornici kao Plejadanski pripovedači. Ovo je već počelo. Mi Plejadanci ne izražavamo sebe putem seksualnog pola, već smo mi čuvari Boginje i imamo veoma ženstvene vibracije. Kada govorimo o „ženi“ mi govorimo o Gaji u svakome od vas. Vaša muška i ženska ja su i Boginja i Bog, i kako je Zemlja posvedočila pretrpanost MUŠKE energije, mi Plejadanci smo tu da vam pomognemo da probudite Boginju unutra. Tokom ovog poslednjeg putovanja kroz Galaktičku Noć, postali ste veoma samoreflektivni i vaši UMOVI postaju veoma aktivirani. Razvili ste sebe predivno, kako bi ste bili spremni da izazovete sile koje kontrolišu vašu realnost na kosmičkoj Žurci. Mi Plejadanci volimo da ove sile nazivamo Svetski Menadžment Tim (Svetska Vlada ), prvo imenovane kroz kanal Barbara Marciniak, i koliko ja Satya znam, ove sile su usmerene na Zemlju od strane Anunnakija, Nefilimi iz Biblije, što na jevrejskom znači „Bogovi koji su sišli na Zemlju“.

Ovi Anunnaki/Nefilimi su ti koji su uspostavili široki i duboko usađeni Menadžment sistem – Mrežu – u Nultoj Tački. (tačan trenutak između 1 p.n.e. i 1 n.e.) Za pozlaćenu i izgraviranu pozivnicu na Žurku, još uvek imate vremena da izazovete svoj unutrašnji sistem verovanja o ovim velikim bogovima. Niko sa zaostalim „Božijim“ otrovom ne dobija pozivnicu za Kosmičku Žurku 2012. Da bi ste izbacili te Gospodare, morate da integrišete zvazdanu intaligenciju Gaja. Gaja ne ostvaruje emotivni efekat sa superiornim i odvojenim belim muškim bogovima. Ona se potresa, grči i povraća u odgovor na njihovu presiju.

Šta spremaju Anunnaki sada:
-Nibiruanski Savet
-Innana se vraća
-O čemu se radilo sve vreme...

Jednom kada ste integrisali Gaja buđenjem svog unutrašnjeg muškarca i žene, vaš sledeći korak će biti usmeren prelepim muškim učiteljima koji vole Zemaljske žene i koji su integrisali njihov sledeći nivo muške inteligencije, koji je Sirijski. Žene sada trče da pokažu, jer mogu da osete Gaju dok se ponovo budi. Muškarci će je iskreno osetiti do 1998, kada će se muškarci i žene setiti kako da izraze rezonantne vibracije Gaje seksualno.
Kao što će te videti kasnije, Sirijanci su odlučili da naprave novi dogovor sa Anunnakijima, i taj novi plan će se bazirati na tome da Anunnaki pristanu da PODIGNU Mrežu. Ja sam došla da usmerim glasove u Kosmosu koji žele da pričaju sada sa vama.
U ostatku knjige Satya asistira Barbari u prenošenju poruka od mnogih entiteta, uključujući: Kralj Gušter, Doktor Gušter, Mesec, Lucifer, Anu, Isaiah, Anubis, Tzolk'in i drugih.

Zašto ja?

Ja sam odabrana od strane Galaktičke Federacije radi fuzije sa mojim vozilom(telom), koje naseljava Zemlju od kada je atom podeljen u decembru 1942 godine. Ona je usisana od strane planetarnog potresa u fetus koji je nosila njena majka, čineći mogućim za nas da živimo među vama, tražeći da shvatimo prirodu Radioaktivnosti i Zlata na vašoj Planeti, i ona ima simultani život u biblioteci na Alcyone-u.
Ono što sam otkrila do sada je da su sve vaše priče o Zvezdanim ljudima – kao što su Enoch, Anu, Hristosu, Isaiji i Mariji Magdaleni obavijene LAŽIMA. Ove laži vam stvaraju opsesiju, jer vi osećate da su ova velika bića došla na Zemlju da vam pokažu put ka Zvezdanom prilazu, ali je njihova istinita priča SAKRIVENA od vas.

Oni su došli i položili svoje kodove u vaše vortekse, čime su vas učinili fasciniranima tragovima njihovih priča. Ova sećanja su veoma sočna i primamljiva jer ona čine Informacione staze u Galaksiji. Sada postajete opsednuti ovim velikim Arhetipnim bićima dok informacione staze u Galaksiji bivaju otvorene i očišćene. Ove priče postoje u planetarnim vorteksima koji povezuju Zemaljska telurska polja sa svim dimenzijama, i staze Galaktičke inteligencije reaguju na vas, kada tragate za ovim podacima. Mnoga bića iz drugih domena posećuju ove vortekse kako bi proučavali vaše priče jer su vorteksi zapisi Zvezdane inteligencije, Galaktički Um.

Anunnaki ne mogu da izbrišu ove priče, jer bi takvo brisanje izazvalo da Gajanski vorteksi izgube formu. Ovi mitovi su Gajanska Svesnost. Umesto toga, nadajući se da će vas odvući od Prave Istine u ovim pričama, Anunnaki ISKRIVLJUJU ove originalne Zapise, polažući sloj za slojem iskrivljenih informacija na staze.
Sada su Zemaljski vorteksi skriveni i veoma nepristupačni višim dimenzijama, i zato im je potrebno ČIŠĆENJE. Krv, eliksir, ne može da teče kroz ove začepljene arterije koje vode do vaših srca, i vi ne možete da osetite ove multidimenzionalne impulse. Ovo je tragedija Mreže.

Ovi vorteksi čuvaju iskustva koja sadrže svo vaše ZNANJE u trećoj dimenziji. Ako je takva početna memorija totalno blokirana u linearnom prostoru i vremenu, čak se ni Anunnaki ne bi mogli igrati više tamo, jer bi izgubili svoje sopstvene Memorijske Banke, kao osoba koja doživljava anaeurizam. Vorteksi su virovi koji kontrolišu sile spremljene za postavljanje planova ali ovi vorteksi takođe sadrže Gaja identitet – njeno sećanje na priče u vremenu.

Originalne staze koje vode iz vorteksa bile su izvezene od strane Pauka Bake na početku vremena i zatim upletene zajedno. Vorteksi su stvoreni tačno tamo gde se STAZE ukrštaju, i iz ovih ukrštanja i linija stvorene su VRSTE. Pripovedači su ispričali priče o Pauku Baki i životinje i biljke su stvorene. Mi Plejadanci ovo nazivamo MREŽOM ŽIVOTA. Sada je ona postala Mreža koja blokira putovanje Zvezdanim Inteligencijama na stazama.
Mreža se zategla i skoro zatvorila zahvaljujući Anunnaki lažima koje su postavljene preko originalnih priča, naročito od Nulte Tačke. Oni su duboko upleteni u to da vas SPREČE da otkrijete prave Konektivne moći Svetih mesta kao i aktivne moći Zlata, uranijuma, kristala i biljaka. Takve moći mogle bi da aktiviraju Zemlju i probude vaša duboka sećanja, pokrećući konekcije sa Galaktičkom Inteligencijom. Moćna mesta su često bila otkrivana od strane neočekivanih pojavljivanja Osvetljenih(Svetlosnih) bića.
Često su hramovi sagrađeni na mestima gde su Velika Bića viđana, i većina vas može da oseti ovu energiju mesta.

Anunnaki veruju da vas POSEDUJU. Oni su vas usmerili DALJE od ovih moćnih mesta, sprečavajući Velika Bića da vas dosegnu. U skorije vreme, čak su i oni, smoreni svojim ograničenim igrama i oni su nagnani da traže ova Velika Bića. Dinamika se brzo pomera jer oni znaju da su ovi vorteksi moći njihov jedini prilaz ovim moćima.
U međuvremenu, vi ste postali toliko raz-energisani i smoreni smanjivajućom energijom da Van-planetarna bića gube prilaz k vama. Anunnaki su mislili da ćete postati ROBOTI, koje će moći da kontrolišu svojim mislima, ali umesto toga vi UMIRETE. Oni sada shvataju da MORATE da se ponovo ispunite ENERGIJOM. Kao roditelji tinejdžera koji uvide da će njihova deca postati samo-destruktivna ako ih ne ostave na miru, oni uviđaju da je vreme da napuste svoju roditeljsku ulogu. Ako sumnjate u ovo, primetite kako ste i vi ponekad umorni od toga da budete roditelji. Mi Plejadanci možemo da vidimo kako vam je dojadilo da budete roditelji jer zapostavljate i vašu decu i vaše društvo.

Ja sam sada ovde da oživim neke originalne priče kako bih ponovo aktivirala vašu glad za Multidimenzionalnim prilazom. KONTROLNE SILE ne mogu više da vas sputavaju u otkrivanju vaše realnosti. Oni su rekli toliko LAŽI, da više ne mogu da se sete Inicijalnih Priča, i boje se UNIŠTENJA ako se izgube originalni zapisi.
Mi Plejadanci se sećamo svake priče, međutim, neke od ovih priča će otkriti naše aktivnosti u vašem domenu. Ljudi, vekovima ste bili ste lisica koju jure Bogovi u lovu na lisice,i sada ja dolazim da razotkrijem lovce u crvenim kaputima na konjima. Veliki Sirijski pas/mačka, Anubis, je došao da uputi lovačke pse kako da nateraju lisicu da leti.

Ja ću vas upozoriti sada, ove kanalisane verzije priča o Arhetipnim Bićima će vas razljutiti. Kada vidite kako su vas Anunnaki NASAMARILI, bićete besni, pošto ćete se osećati kao budale. Neki od vas će pocepati ovu knjigu ili je baciti na pod, ali zatim ćete je podići ili otrčati do knjižare po novu. Zašto? Jer će te duboko u sebi, čuti ISTINU koja vam pripada na ovim stranicama.

Sirijanci su sklopili savez sa nama Plejadancima, kako bi muškarci i žene Zemlje sada bili u stanju da se povežu jedni sa drugim nakon što su dugo bili diskonektovani od strane Anunnaki ISPIRANJA MOZGA. Ovo ponovno sjedinjavanje dolazi u skoroj budućnosti i biće strastveno i nekontrolisano. To je sledeći korak za vas i ja vam savetujem da ga prihvatite jer će vam olakšati. Niko nikada nije uspeo da odoli Boginji, posebno Posetioci sa neba.
Usput, u vašem polju postoji knjiga zvana „Postajete Galaktički Čovek“, koja provlači ideju da će se Sirijanci pojaviti i spasiti zemljane svojim svemirskim brodovima. Ljudi, zaboravite na to! Prestanite da posmatrate nebo i uskočite u vreću!

Vi ste se našli u konfuziji jer ste pokušavali da se setite svoje priče uz pomoć linearnog prostora i vremena, treće dimenzije. Mi Plejadanci ovu knjigu nazivamo „PLEJADANSKI PLAN“ jer znamo da ste spremni za celu priču sada.
Naš plan u ovom trenutku je da vas naučimo kako da strastveno zaokupite vašim telima dok učite da posmatrate svoju 3D realnost simultano u devet dimenzija. Samo se opustite. Mi smo poslali Baha, velikog Plejadanskog umetnika, da vas pripremi za ovo percepcijsko OTVARANJE. Ako mislite da vaš mozak ne može da podnese tako komplikovanu formu, ONDA slušajte Bahove fuge 24 časa dnevno sa slušalicama na ušima, i onda pročitajte ovu knjigu.

Vi ste uhvaćeni u sitno ispletenu Mrežu u koju ste upleteni više nego što shvatate. Ovu Mrežu su konstruisali Anunnaki, koji egzistiraju u sledećoj dimenziji iznad vas, četvrta dimenzija (4D). Ova Velika Bića isplela su ovu Mrežu kako bi vas držali u denzitetu sa njima kroz Doba Ribe.
Zašto?
Ljubavna sila Hristosa bila je tako snažna na Zemlji da ste morali biti držani u denzitetu, kako bi ste mogli da integrišete ovaj ELIKSIR preko dve hiljade godina. Iz želje da oslobode sebe od toga da budu vaši roditelji Anunnaki su vas stimulisali sa Arhetipovima Riba – saosećanje se pretvorilo u žaljenje, ljubav se pretvorila u zavisnost, duhovnost se pretvorila u religiju – kako bi ste se konačno odlučili da prevaziđete saosećanje, zavisnost i religiju. Vi bi ste odrasli i postali saosećajni, brižni i duhovni. Ali oni su postali tako smoreni ograničenjima u vama, oni koji su postavili Mrežu, da čak i oni mogu da vide sada da bi vaša dosada mogla da RAZORI OVAJ ZATVOR.

Bez multidimenzionalnog pristupa dok ste u 3D, vi ćete umreti i uništiti svoj svet.
Ova velika 4d bića, Anunnaki, koja su dokumentovana u Sumerskim spisima, shvataju da gube svoj pristup vama kao rezultat njihove pretpostavke da su superiorniji. Oni su primetili da su sva deca na ulici, a ne kod kuće. Zemlja treba da bude fascinirajuća i kreativna, ili deca neće da igraju igru. Deca više ne idu na posao, u školu ili u rat, i na granici su nemanja seksa više. Ona su spremna da se igraju sa Vodolijskim arhetipovima – Istinom, Multidimenzionalnošću, Slobodom i Kreativnošću. Ova Mreža ispletena tokom poslednjih 2000 godina vas je naterala da SAZRU vaša emotivna tela, kako bi ste otkrili kako da oslobodite ove 4D Entitete od NJIHOVE KARME.
Kao što će te videti, 4D Entiteti su bili umešani u vašu dimenziju dovoljno dugo da NAUČE SVOJU LEKCIJU. Sada žele da budu pozvani na Žurku, ali oni sa dugačkim dosijeom umešanosti – što ja nazivam Galaktička grubost – neće biti pozvani osim ako ne nauče neke Zemaljske manire.

Četvoro-dimenzionalna bića, uglavnom Anunnaki, su vas navukli i naterali da izražavate NJIHOVA OSEĆANJA. Entiteti viših dimenzija su se takođe poigrali vašim energijama, stimulišući vašu inteligenciju i duhovna istraživanja. Vi ste čak i umorni od ovoga jer hoćete ova energetska iskustva za sebe? Sva bića moraju da poseduju SVOJA sopstvena osećanja i izražavanja. Ovo će biti Žurka bez maski i pomagala. Kosmička Žurka će se održati na Zemlji. Tokom ove Žurke, bića drugih dimenzija mogu da poseduju samo svoja izražavanja tako što će penetrirati vaš domen u ušavši u Vašu energiju u 3D, ali samo kada se vi složite i kada ste potpuno SVESNI.

Kako se pripremiti za Žurku?

Možete pomisliti da sve što treba da uradite jeste da se obučete i nanesete šminku. U stvari, morate da OTVORITE svoje sisteme ČAKRI i OČISTITE svoja emotivna tela.
Narode, kada bi ste ZNALI šta se zaista dešava kada se MOLITE na Svetom mestu, sa vašim osećanjem SEBE aktiviranim na ČETIRI smera vaše Planete, vi bi ste se uvek ovako molili.

Mi Plejadanci hoćemo da vi sedite u Svetim krugovima sa vašim kičmama ispravljenim ili da imate orgazmički seks svo vreme. Sirijanci hoće da vi razvijete svoje UMOVE, kako bi ste videli Svete geometrijske Svetlosne forme, koje drže vašu realnost u formi kroz vreme. Mi ćemo vas naučiti kako da proživite svaki tren vašeg života u Svetom prostoru. Mi Plejadanci smo ovde kako bi smo nežno izvukli Nova Učenja iz Bića Viših dimenzija koja će doći na Žurku. Kao što smo rekli, dosada nije dozvoljena. Šta je gore nego biti na žurci kada vam je dosadno? Vi ste protiv toga, i samo vi možete da izaberete da obradite i SHVATITE, umesto da ubijate jedni druge.
Ovi Anunnaki anđeli i demoni su sada spremni da govore kroz mene, Satya, da isprave svoje sopstvene priče, kako bi ste vi shvatili kako da ih oslobodite od NJIHOVE KARME. Jednom kada budete mogli da vidite ove ISTINE, tada ćete znati kako da preuzmete potpunu odgovornost za vaša dela. Vi ćete naći načine da arhetipne odgovarajuće želje izraze sebe putem TEATRA ili KANALISANJA.

Dani „pozivanja na ludilo“ su gotovi jer je jedino relevantno pitanje, „Da li je ovo telo u 3D izvršilo ovu akciju?“
Mnoga oruđa vam dolaze sada. Na primer, čovek koji želi da proganja Boginju i da je ubije mogao bi da ispita tu želju i odbaci je putem virtuelne stvarnosti ali to će upaliti samo ako je program podešen da pomogne potencijalnom ubici da se oslobodi besa. Oni od vas koji su UPLAŠENI mogu da se oslobode i procesiraju veliki dao straha gledajući horor filmove. Čovek koji ima želju da ubije moći će da obara avione sa neba u svojoj kompjuterskoj igrici. Da li su ova oruđa dobra ili loša zavisi od toga kako ih koristite.
Bića iz mnogih dimenzija podarila su vam Moćna oruđa ako ih trebate i želite sada i još mnoga pristižu.
U sledećem talasu slede Oruđa za LEČENJE, i doktori koji ih ne budu koristili umreće od zaraza koje su se usudili da puste na vas. Da pravilno iskoristite oruđa koja sada imate morate da pristanete na to da NE UBIJATE sami sebe, vaše roditelje, prijatelje, decu ili kolege u 3D u ime lične slobode. Svi ljudi koji su došli zbog Žurke imaju pravo da ostanu koliko god žele.

Velike 4D arhetipne Moći su imale odlično vreme povlačeći vaše niti dok ste vi bili LUTKE koje igraju na pozornici života. Sada ste spremni da bacite oko na LUTKARE. Ako reagujete na ovu ideju sa gnušanjem, da li bi ste radije ostali u ormaru skupljajući prašinu? Vi ste uživali u svojim plesovima i ovi Lutkari su EVOLUIRALI sa vama u vašem svetu.

To je neverovatna drama:

Dok jedan od vas ima seks u 3D,
4.D bića mogu da osete vašu energiju i podstaknu vašu požudu, krivicu, zloupotrebu ii zabavu
5.D entiteti mogu da se uzbude vašom vatrom i dožive Kosmičke orgazme
6.D entiteti mogu da prošire Polja vaših pulsiranja širom Galaksije
7.D entiteti mogu da prenesu vaša osećanja putem galaktičkih informativnih autoputeva
8.D entiteti mogu da organizuju nova Morfogenetska Polja iz vaših seksualnih seizmičkih talasa
9.D entiteti mogu da izrode Nove biološke forme u tami Galaktičkog Centra Crnih Rupa

Zar to nije zapanjujuće?

Plejadanci su više umešani u vašu evoluciju sada jer su živeli sa vama tokom vaša dva poslednja putovanja kroz Galaktičku Noć. Ovaj dugačak Plejadanski boravak na Zemlji vas je učinio sumnjičavima u pogledu njih i ja želim da popričam sa vama o tome.
Vi ste bili izmanipulisani od strane multidimenzionalnih entiteta tokom Galaktičke Noći jer je to način na koji Galaktički Sstem funkcioniše – sve do Kosmičke Žurke.
Jedina druga mogućnost bila bi STAGNACIJA i kosmička tišina.
Zamislite da nikada ne čujete zvuk, osetite dodir ili vidite drugog čoveka, životinju, stvar ili biljku. Da li bi ste to izabrali? Da li bi ste izabrali da nikad više ne pogledate svoje dete u oči?
Kada ste se osetili kao da vas zezaju, to je bilo zato jer ste bili uhvaćeni u mehanizam 3D, i niste mogli da vidite šta se STVARNO dešava. Plejadanci ovo znaju. Ja vas sada podsećam da su sva vaša iskustva došla iz VAŠIH IZBORA, da se igrate sa Bićima koja su vas prva impulsirala. To je ono što STVARA Egzistenciju. Da li bi ste se odrekli seksa zauvek? Šta bi ste bili da nikada niste sreli Arhanđela ili Đavola?

Ja sam često iskusila da se moje vozilo(telo), Barbara Hand Clow, smeje. Ona kaže da je jedini „greh“ koji je ona ikada pronašla na Zemlji, DOSADA. Greh znači „bez“ ili „ne sa“, i kada vam je dosadno, to je ono kada ste najviše „ne sa tim“. Ja sam izabrala nju kao kanal za Plejadanski Plan, jer želim da prenesem neke veoma složene Plejadanske podatke – mehaniku Vremena i Orbita.

Kako to obaviti a da vam nikada ne dosadi?

Na svu sreću, vi ste svi dosta napredovali i postajete više SLOBODNI, sa Plejadanskim 5D oruđem za Gledanje Astrologije i dimenzionalnosti. Umorni ste od ISMEVANJA Alhemije i Astrologije od strane Svetskog Menadžment Tima (Vladara Planete Zemlje), neki od vas znaju da ove Kontrolne sile koriste ova oruđa čak više od vas!
Pošto su Plejadanci izabrali da žive sa vama, u vašem domenu, tokom poslednjih 26,000 godina, ima stvari koje sada moraju biti razjašnjene. Oni bi hteli da sada znate da su jedanput napravili veliku grešku sa vama. Ta greška je dovela do toga da ih krivite za traume i zlostavljanja koja nisu oni zaista izazvali.
Oni su se umešali u vašu slobodnu volju kada ste putovali kroz Fotonsku Traku tokom Doba Lava koje je počelo pre 13,000 godina. Kada vaš Solarni sistem putuje kroz Fotonsku Traku tokom Lava, velike Zemaljske promene su pokrenute zbog identiteta Ega, a verovanje u Kraljevska prava mora biti uspostavljeno tokom tog doba. Doba Lava bilo je „Doba Kraljevstva“, i bića sa mnogih zvezda i iz mnogih galaksija došla su na Zemlju.

Tokom zadnjeg Ciklusa, ovaj proces je izazvao da se vaši POLOVI POMERE, povlačeći zadnje Ledeno Doba. Kada je talas udario, Plejadanci nisu bili shvatili da ste vi bili u procesu BALANSIRANJA, pošto oni ne doživljavaju takav proces. Mi smo mogli da osetimo vašu BOL i SMRT, jer smo bili sa vama, i iskliznuli smo iz saosećanja i zapali u žaljenje. Bili smo toliko povezani sa vama da smo pokušali da vas spasemo vodeći grupe u sigurnije oblasti i odvodeći sa Planete neke od vas tokom najjačih pomeranja. U vašoj konfuziji vi ste pomislili da mi mora da smo Bogovi, i poistovetili ste sebe sa žrtvama po prvi put.
Tražili ste da budete spašeni, i mi smo osetili vašu bol tako živopisno da smo postali vaši Bogovi i spasili vas.
Baš kada ste bili spremni da prevaziđete STRAH, mi smo zaustavili vaš proces. Nikada više nećemo ovo ponoviti.

Ova intervencija u vašoj realnosti, navela vas je da mislite da su Bogovi IZNAD vašeg sveta, a dimenzionalno parčanje se desilo u vašem svetu.

Knjiga, Postajete Galaktički Čovek, navodi da će vas Sirijanci spasiti kada budete u Fotonskoj Traci za vreme dolaženja Doba Vodolije. Oni to mogu da urade, kao što su i Plejadanci to jednom uradili, ali Plejadanci su otkrili da mešanje u vaš domen SPUTAVA UZDIZANJE.
Što se tiče Sirijanaca, ako blokiraju vaš proces na bilo koji način, oni će živeti sledećih 13,000 godina sa vama na Zemlji. Plejadanci su naučili da niko ne podiže bića iz 3D; 3D jednostavno UVLAČI one koji intervenišu. Što se tiče vas ljudi, ako takav izbor bude ponuđen i vi odlučite da zaigrate sa Sirijancima, onda ćete naučiti mnogo od njih tokom buduće Galaktičke Noći od 4000 n.e. do 15,000 n.e.

Ko su ENTITETI koji su uticali na vašu realnost,
I šta su oni zapravo radili tokom ovih 26,000 godina?

Mi smo uzbuđeni što vas vidimo kako gorite od radoznalosti dok još ima vremena da shvatite kako da budete glavni nad vašim telima. Mi volimo kada se pitate ko je Lucifer zaista; mi volimo kada se pitate da li su Hristos i Marija Magdalena imali seks i napravili dete; mi smo srećni kada mislite kako se Enoch uzdigao do Zvezda, jer to pokazuje da bi ste i sami voleli da se UZDIGNETE.

Jednom kada budete razgovarali sa Luciferom, otkrićete da je on jednostavno u VAMA.
Ako ste fundamentalista i ova ideja vas nagoni da pocepate ovu knjigu, ja vas pitam, da li zaista hoćete da platite ponovo za Jim Bakker-a? Ako ste katolik moramo vas upozoriti da bi ova knjiga mogla da učini da vam bude veoma teško da ponovo uđete u ispovedaonicu. Žao nam je. Ispovedanje je dosadno, i smrtonosno; žene su zlostavljane u njoj do 1972 godine, a od tada su mladići izloženi visokom riziku.
Lucifer je veoma kreativan. Da bi zapamtili svoju priču morate sve da sagledate. Mi vam obećavamo vaša radoznalost će biti više zadovoljena Luciferom ili Hristom ili Marijom Magdalenom nego što će biti TV sapunicama, večernjim vestima ili TV suđenjima. Naše priče su čak bolje i od Britanskih kraljevskih sočnih drama.

Kreator je isprva eksperimentisao sa biološkom kreativnošću na Zemlji. Gaja je inteligencija Zemlje, i ona je mnogo moćnije Biće nego što vi zamišljate. Pogledajte gde se održava Žurka. Vi ćete upravo da otkrijete svrhu Gajinih veličanstvenih i neograničenih kreativnih Moći, pošto je ona izabrana za Gavnog naučnika biološke labaratorije u Galaksiji Mlečni Put.
Kao što sam rekla SVE može biti stvoreno u labaratoriji, ali Gaja odlučuje da li bilo koja Kreacija pripada u njenom polju. Ako je ne odabere, ona će je ZBRISATI sa svoje površine. Zato je raznela Atlantidsku Labaratoriju.

Pošto ulazite u Fotonsku Traku ponovo, Zemlja će postati multidimenzionalna, i njena biosfera će biti izvor za odlučivanje koji Životni oblici će biti posejani širom Galaksije. Kvaliteti ovog rasejavanja će biti bazirani na onome što ostaje u biosferi onda kada postanete PROSVETLJENI. Ovo će biti vreme kada neće biti moguće da budete delimično živi u vašim telima.
Oni koji ne ostanu, će izaći iz tela jer nisu ubrzali ka Svetlu. Gotova je „Noć Živih Mrtvaca“, i ne možete da nastavite da hodate okolo polu živi. Pošto su vaši GENI struktura samog ŽIVOTA, samo Prosvetljeni genetičari će moći da rade sa DNK. Mi smo ovde kao Učitelji želje da vam pomognemo u odluci šta hoćete da stvorite da bi postali MULTIDIMENZIONALNI. Vi ćete prestati da zadržavate svoju energiju u ograničenim oblicima.

Bilo je neophodno da mnogi eksperimenti budu sprovedeni na Zemlji, od strane vas i drugih inteligencija iz mnogih dimenzija, kako bi Galaktički Zakoni biologije bili shvaćeni. Neki od vas će pročitati ove reči i reći kako smo se usudili da raspravljamo o ograničenjima Kreatora. Za sada ću vam odgovoriti postavljajući vam pitanje. Pošto osuđujete jedni druge i verujete da zlo postoji u vašem domenu, zar i vi ne razmišljate o ograničenjima Kreatora? Od 8800 p.n.e. dok ste putovali Galaktičkom Noći, bilo vam je dozvoljeno da tragate za putevima kao da nemate ograničenja na sebi.
Vaš jedini zadatak tokom ovog ciklusa bio je da idete što dalje možete kako bi ste videli da SLOBODA ima granice, kao što i sve stvari u 3D imaju granice. Plejadanci se nadaju da ste otišli dovoljno daleko da shvatite da ste spremni da naučite STVARATI HARMONIČNOu vašoj sopstvenoj stvarnosti. Ako niste, neće biti ničega.
Možete li da zamislite kosmičku tišinu i nepokretnost? Ne možemo ni mi.
I tako vaše ubilačke namere ne mogu biti puštene u Galaksiju da izazovu UNIŠTENJE.
Mi Plejadanci se nadamo da ćete želeti da nastavite onda kada shvatite da KARMA pokrenuta u vama od strane Viših-dimenzionalnih inteligencija, mora biti posedovana od strane svakog od vas. Kako bi ste povratili svoj domen moraćete da se obazrete na svaku akciju koju ste preduzeli kao i na svaki put kada ste bili ŽRTVA i dozvolili da vas zafrkavaju. Morate da volite i poštujete sve što ste ikada bili ili ste sada.

Sve akcije u 3D pripadaju VAMA, bez obzira ko vas je podstakao na delanje. Kada ne vidite i ne integrirate svoju ISTORIJU, to drži Mrežu na mestu i onda ste UHVAĆENI u nju. Zato vas ja, Satya, moram protresti otkrivajući vaše MRAČNE SENKE. Mi Plejadanci znamo da ste vi već pristali, jer možemo da vidimo da bi se većina vas spojila sa Energijama nego što bi iskusila Zemljine promene.
Morate da primetite da u 3D vi imate dva oka, ne dva srca, a u 4D vi imate jedno oko i dva srca! Da li ova zaslepljujuća fascinacija sa 4D likovima mnogo znači? Pa, nekolicina ljudi diše sa biljkama u vrtu, menja oblik sa životinjama i vibrira sa Moćima Gaje u stenama.

To je Postojanje, funkcija SRCA. Pitanje se vraća, ovaj put ispravno, Berkeley-u i Hume-u: Da li će biljke, životinje i stene prestati da postoje ako niko nije u skladu sa njima?
Ljudi, bolje da shvatite šta se dešava sa stvarima u vašoj realnosti kada ih niko ne voli.

Zašto vrste odlaze?
I šta reći o tome kako tretirate druge iz vaše vrste?

Da bi postigli poravnanje sa Kosmičkim Zakonom – Božanski red Života – morate da pogledate svoja lica u pokolju u Ruandi i Bosni. Morate da osetite kako „drugi“ čine ove ogromne žrtve, kako bi vi mogli da razmišljate o svojoj želji za krvlju.
Ako ne možete da prepoznate SEBE u dramama žrtvovanja u vašim vremenima, ona će se PONAVLJATI NEPRESTANO. Maye su to otkrile kada su zadnji put bili na Zemlji.

Mi Plejadanci smo postali VI tokom ovih prethodnih 26,000 godina, i ja sam došla da vam kažem da smo konačno uvideli gde ste zapeli. Naravno, potiče iz nečega što smo mi uradili. Mi smo probali da vas spasimo kada ste ušli u Fotonsku Traku oko 11,000 p.n.e. Mi znamo da vi čvrsto verujete da će Bogovi uvek odlučivati o vašem svetu, i zato vi čekate umesto da delate. Verujete da će vas spasiti ako nastavite da čekate Apokalipsu. Da, Fotonska Traka je bila Apokalipsa tada, ali ono što se dešava sledeće je budućnost a ne prošlost!

„Sve što vidite će izgledati kako da ga gledate kroz kaleidoskop. Sva vaša uverenja i sudovi će izgubiti formu, ali vi nećete, ako shvatite ove stvari za koje mislite da su realnost.
Probudite se i pogledajte ponovo vaš svet“.

Vidite Rajski Vrt u kojem živite!
Plejadanci su bili sa vama 26,000 godina i sada smo spremni da vam ogledalima prikažemo naše likove koje vi čuvate o nama u vašoj realnosti. Ako ćete pogledati u svoje sopstveno OGLEDALO, mi ćemo pogledati u naša. Primetite da Zemljani i Plejadanci rade sa ogledalima, dok 4D Bogovi rade sa laserskim zracima.

Plejadanci su izabrali da postanu multidimenzionalni sa vama, jer biologija mora da se spoji sa ljubavlju. Kada se ovo postigne moći ćete da putujete sa nama iz Vrta u kosmičke realnosti.
Laserski zraci će biti ograničeni na svoju najvišu upotrebu: operacije na fizičkom telu radi ozdravljenja.
Ogledala REFLEKTUJU Svetlo a laserski zraci ga FOKUSIRAJU.

Mi Plejadanci smo naučili tokom ovog perioda da samo VI možete da odlučujete o svom svetu. Mi smo postali VI, i mi znamo da svaki od vas zna ISTINU O SEBI u ovom trenutku. Zapravo, mi smo zapanjeni koliko daleko ste dogurali. Mi vam nećemo govoriti o vama nešto što vi zapravo već ne znate. Mnogi od vas još misle da treba da krijete istinu jedni od drugih.

Pobednički mentalitet je smrtonosan, jer neće biti mesta za sakriti se kada se Solarna Svetlost smanji.
Vi svi možete da pročistite svoje emocije i naučite da prestanete sa ubijanjem mnogo lakše, ako bi ste samo DELILI jedni sa drugima. Privatnost je izbrisana, dok vaš unutrašnji haos ispunjava televizijski ekran dan za danom. Svih koje ste silovali, ubili i zlostavljali. Ako hoćete, moći ćete da sedite u mašini za virtuelnu realnost po ceo dan kako bi ste mogli da ubijate, silujete i zlostavljate sve dok vam to ne dosadi. Možete da izaberete da sedite u kockarnici na plastičnoj stolici ceo dan, umesto da šetate šumama sa životinjama, slušajući pesmu ptica.

Do otvaranja Žurke, možete izabrati forme kontrole nad haosom i niko vas neće osuditi. Možete čak da koristite Prozak ako želite da otkrijete kakav je osećaj imati serotonin u vašem telu, a onda odbacite pilule i uradite to SAMI.
Ništa nije opasno po vas u 3D, ako ZNATE šta radite, i ako shvatite da su sve stvari samo REKVIZITI.

.

Poslednji put izmenio Vesna dana 04 Mar, 2009 02:05 am, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Okt, 2008 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja znam tvoju povezanost s Njim, Andjela....
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 17 Okt, 2008 21:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..

Srijeda, 5.3.2008. oko 17,00 sati

OBJAVA HATYA SAN

Voljeni,

Ne zamjerite mi molim vas što vam se na početku poruke obraćam s malim prigovorom, no želim vam samo dobro namjerno ukazati na pogreške koje činite, odnosno – ne trudite se dovoljno živjeti prema uputama Neba.

Već od ranije znadete, a pogotovo je ove godine to naglašeno, da se trebate nastojati odvezati od svih ovisnosti, a neki od vas su i dalje ostali ovisnici o porukama, koje i dalje nestrpljivo iščekuju i pitaju za njih, umjesto da ih provode u svom životu – da ih primjenjuju. Ne trude se dovoljno, kako bi živjeli prema uputama Neba, a to je sada važnije od svega.

Želim naglasiti da je OVA godina energetski najsnažnija od svih vremena postojanja i da su transformirajuće energije sažimajuće kao nikada do sada. Sve do sada, energije različitih namjena spuštale su se na Zemlju u obliku slapa, lasera, spirale, energetske bombe. Spomenute energije su se spuštale – ili pojedinačno, ili više njih u nizu. Uz sve navedene, sada se na Zemlju spuštaju i energije cik-cak smjera, te energije rasprskavajučeg djelovanja. Kao što rekoh, one su vrlo snažne i sažimajuće, a djeluju precizno i nepogrešivo. One prodiru do same srži Materije, kako bi je transformirale u Energiju Svjetlosti. One dopiru do samog dna duše ljudi i sa tog dna izbacuju na površinu sav onaj talog, sav onaj mulj koji je tamo čućao čvrsto začahuren eonima godina. Sva ta skrivena zločestoća, sve ono što karakterizira tamu, sada se manifestira na površini – u fizičkom i zato sada u svijetu ima puno nasilja, kriminala, egoizma, ubojstava, nesreća … Mnoge, duhovno ne probuđene duše, nisu spremne podnijeti proces transformacije i stoga na razno razne načine napuštaju ovaj fizički svijet. Razbijena je čahura ljudskoga i započeo je kozmički proces čišćenja!!! Dio vas je već u petoj dimenziji, a ostatak vas – još u krutoj materiji. Svrha svih vaših trenutačnih nedaća, problema, kušnji … je da vas koji volite i poštujete Boga još više ojača u Vjeri i Odanosti Bogu i da po mogućnosti probudi duhovno uspavane duše. Vi ste pronositelji Mira i Ljubavi, poslanici Svjetlosti koji nose Istinu i koji će sa čvrstom namjerom u svom srcu pomoći da se Plavi planet – Zemlja uzdigne u slavi.

Ovo vrijeme buđenja i velike transformacije tame u Svjetlo zahtijeva vašu kontinuiranu međusobnu SARADNJU. Vaš Otac sada svoju djecu vodi za ruku jedne drugima!!! Koristite to, GRUPIŠITE SE, družite i djelujte GRUPNO.
Jer tada postajete OTOK SVJETLOSTI, koji poput najljepšeg Svjetionika ukazuju smjer svakom brodu zalutalom u tami morske pučine ovo materijalnog života.
Dakle, ovo su vremena koja (kao što je rečeno), zahtijevaju vašu neprekidnu i intenzivnu GRUPNU, međusobnu suradnju, a isto tako i vašu snažnu povezanost s Bogom kroz molitvu, kontemplaciju, meditaciju, DOBRA DJELA… U stvari, trebali bi nastojati cijeli vaš život pretvoriti u meditaciju – primjenjivati ona tri poznata zlatna pravila:

- što vidiš, ne vidiš
- što čuješ, ne čuješ
- što znaš, ne znaš.

Vaš Otac vam je preko vaše DUŠE, kao ambasadoru Ljubavi, uputio POZIV da se priključite armadi Svjetlosnih radnika (svojih ISTOMIŠLJENIKA, koji funkcioniraju na frekvencijama Božanskih vibracija – istim, ili sličnim vašima) i zajedničkim snagama, uz podršku Nebeskog Bratstva, izgradite Novi svijet – svijet Ljubavi.

Kako ste upućeni Božanski POZIV prihvatili s namjerom vlastitog doprinosa u realizaciji Božanskog plana, od vas se zahtijeva da prihvatite odgovornost za svoje misli, riječi i djela, odnosno – da neprestano provodite svoje osobno psihičko i duševno ČIŠĆENJE. Nastojte se svakodnevno korigirat, ispravljat svoje greške, kontrolirati misli, unositi Ljubav svuda i u sve što radite, bez obzira na trenutnu težinu življenja u ovom materijalnom svijetu. Vjerujte, Bog je uvijek s vama i uz Njegovu pomoć prevladat će te sve teškoće. One su i tako samo prolazne naravi, za razliku od onoga što vi ovoga trenutka stvarate. To je i te kako vječno i za to vrijedi truda, strpljenja, Ljubavi i Vjere.

Pridružite se svim Nebeskim silama, kako bi izvršili zadatak koji je pred vama i realizirati poslanje koje vam je povjereno. Trud i zalaganje će vam se i te kako isplatiti, a vi ćete biti okrunjeni krunom vječnih blagoslova od samog Kreatora svih postojanja. "Zasučite" rukave i prionite življenju prema uputama Neba!!!

Trebate nam, jer vi ste nam najdrogocjeniji dragulj,
pomoću kojeg se na Zemlju spušta Kraljevstvo Nebesko!!!

Bez vas nema realizacije Božanskog plana,
zato vas molimo da osvijestite tu divnu i veličanstvenu Istinu!!!

Sve oči su uprte u Vas!!!

Zakoračite hrabro prema cilju!!!

Nebo je sa vama!!!

Pozdravlja vas s Ljubavlju,

Vaš
Hatya San

( Medijum Zdravka iz Zagreba)

.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Okt, 2008 13:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
OBJAVA MIR-TA ( 20.10.2008.)

ZVJEZDANO SJEME

Preuzeto sa sajta -
http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=10743

Danomice živim, dišem, mičem se i
- JESAM u svjetlu onoga što sve nas očekuje.

Besmisao bi bio tajiti i nijekati da nam u
pomoć dolaze (već su došli) naši božanski
pomagači, naša braća, naše sestre pod
zajedničkim imenom – ZVJEZDANO SJEME.

Ja ZNAM za njihovu akciju glede
evakuacije stanovništva planete MAJKE
ZEMLJE a, znam i to da ZNAJU JOŠ
MILIJUNI druge moje subraće na ovoj planeti.

I, evo, ja se ne ustručavam govoriti o
tome, a isto tako ni svjedočiti o kontaktu
s „ njima“ i sa „njihovom“ a i mojom zajedničkom
„VRHOVNOM VLAŠĆU „ ili je bolje za reći
VRHOVNIM POGLAVARSTVOM.

Ljubav je ta koja daje motivaciju njihovoj
pomoći da u ovim kriznim VREMENIMA
stanovnika MAJKE ZEMLJE priskoče u
pomoć dajući tako od svojeg znanja i od svoje
moći najviše što mogu.

Da se razumijemo, - u pitanju je
NESEBIČAN pothvat . Misija božanskog karaktera.

Ja, moja svijest utemeljena u Bogu –Ocu-
-Majci znamo da to TAKO JEST.

Teško će biti izdvojenim pojedincima
povjerovati u priču o „najezdi vanzemaljskih
skupina“ - a da bi nam pomogli.
Ja i to razumijem, potpuno razumijem.

No, sad govorim ONIM drugima, onima
što možebit povjeruju u ovu moju PRIČU.
A nije priča nego je ISTINA.
No, . . . da, uvjeravati niti znadem, a nit'
mi je posao.

Tko ima uši neka čuje.

Braćo ljubljena i sve sestrice moje, ono
što znadem htjela bih da i vi čujete.
Ja vas ne mogu uvjeriti u to, .. ali znajte
samo jedno da su ovo NAŠA POSLEDNJA
VREMENA NA OVOJ PLANETI.

Ovo su zaista za nas iskrojeni trenuci
iz onog božanskog SVEVREMENJA.

On, JEDAN, ISTI ODUVIJEK

ON BOG, OTAC, STVORITELJ i

MAJKA STVORITELJICA a

HRANITELJICA

poziva NAS svu SVOJU DJECU

NA POVRATAK KUĆI, SEBI,

SEBI U SVOJA NJEDRA - i za tu svrhu je

osposobio svoju svetu djecu Višeg evolutivnog

stupnja koja su spremna priteći nam u pomoć.

ONI su TU, svuda oko NAS,

ONI – kako god ih želite zvati

ili vanzemaljci , ili svemirci ; ja ih najradije

zovem svojom braćom i sestrama svojim

- oni dakle čekaju na Očev DA a isto tako i na

NAŠE odobravanje i prihvaćanje.

Bojim se da naša odobravanja . . . . .

(bila sa iznenada prekinuta
u pisanju. A sada
nakon dva-tri dana nemam
više inspiracije glede ovog
sadržaja).

Uostalom, tko to zna što
ima biti. Biti će sve ono
što će biti. Živi bili pa vidjeli.

.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Okt, 2008 22:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

---

HATYA SAN poručuje čovječanstvu...

utorak, 5.2.2008. u 17,30 sati

Dragi naši Svjetlosni radnici,

Udaljujem se na trenutak od svojih obaveza, te dolazim družiti se s vama, i komunicirati putem ove poruke.

Poznato vam je da već godinama, na razno-razne načine, pa tako i putem ovih poruka Nebo brine o vama, savjetuje vas, uči, upozorava, štiti, blagoslivlja …, pa tu tradiciju i dalje nastavlja, jer za vaše dobro – Nebo je spremno sve učiniti.

Kroz sve ovo vrijeme našeg druženja, uvijek se ukazivala potreba za obrađivanjem raznih tema, kao što je i ovoga puta slučaj. Naime, koliko god smo vam pričali o štetnom utjecaju emocije straha, još uvijek je ta tema aktualna, jer su kod nekih od vas i dalje prisutni neki oblici straha. Ovoga puta ne mislim na klasičan oblik straha, kada se netko nečega plaši (u smislu da će biti ozlijeđen, da će poginuti ili slično), nego na strah od reakcije druge osobe (ili osoba), odnosno – na STRAH od ne prihvaćanja vaših misli, riječi i djela od strane drugih.

Evo primjera:

"Gorite" od želje da pred kućom zasadite ružu, kako bi mogli uživati u njenoj ljepoti, opojnom mirisu, diviti se toj prekrasnoj božanskoj kreaciji, ali se ne usuđujete takovo nešto učiniti iz razloga što vaš životni partner (koji dominira u kući, raspolaže sa svim i odlučuje u ime svih), to ne bi dozvolio, jer misli da je ruža "opasna" radi svog trnja, na koji bi se on mogao ozlijediti.

Ili primjerice: želite posjetiti neko mjesto, prakticirati neku (vama dragu) duhovnu tehniku i slično, a što je u suprotnosti sa željama i potrebama članova vaše obitelji (koji su još duhovno nedozreli i koji su na nižem stupnju duhovnog razvoja od vas), te unatoč vapaju vaše duše za Bogom, vi iz straha od prigovora vaših ukućana, odustajete od Boga.

Ili – nalazite se na nekom sastanku, gdje se raspravlja o nekoj temi koja je vezana uz dobrobit čovječanstva (primjerice – ekologija, zaštite prirode …) i slušajući razne prijedloge diskutanata, vama "sine" izvanredna ideja vezana uz tu temu, ali iz straha da ta vaša ideja neće biti prihvaćena, možda čak i ignorirana, iako vam je tu izvanrednu ideju šapnuo sam Bog – vaša intuicija (a Bog bi naravno i poduzeo sve da ideja bude prihvaćena), vi ostajete pasivni, zatajivši takav biser. Postali ste rob straha.

Voljeni naši, ne savjetujem vam da i dalje nastavite takovu praksu, jer ako tvrdite da volite Boga, onda to u doslovnom smislu znači da ste za Njegovu Ljubav spremni dati čak i svoj ovomaterijalni Život, a vi opterećeni strahom, niste spremni učiniti čak niti mali korak prema svom Ocu. STRAH vas je blokirao, a strah se javlja samo u nedostatku Božanske Ljubavi u vašem srcu, jer ako je vaše srce ispunjeno strahom, tada u njemu nema više mjesta za Ljubav.
Potisnite strah i pustite Boga u vaše srce, jer kad je Bog s vama – kada ste zaista svjesni Njegove sveprisutnosti, tada nema straha. Slijedite svoju intuiciju, a tada ćete činiti sve savršeno, jer ste tako dozvoli Bogu da vas vodi i podrži u akciji. Tako ćete ukrotiti um. Ako dozvolite umu da mudruje, to će vas iscrpiti, postatat ćete nezadovoljni. Nezadovoljstvo će vremenom prerasti u strah, pa depresiju, psihičke probleme, šizofreniju i slično. Dozvolite vašem nutarnjem glasu – Bogu da vas vodi, a ne vaš um koji treba biti vaš sluga, a ne gospodar. Um je nemiran, i zato trebate naučiti kontrolirati ga. Pripazite na misli koje se vrzmaju vašim umom, jer sve loše i ružne misli čim se pojave, treba istog trena zamijeniti lijepim, plemenitim, Božanskim mislima.
Kako Stvoritelj kaže – vizualizirajte koš, ili vreću za smeće i svaku lošu misao odmah ubacite u koš za smeće. Ako tako budete uporno činili, ubrzo će u vašem umu ostati samo misli Ljubavi i tada ćete postati sama Ljubav, a to se i očekuje od vas, jer vi ste Svjetlosni radnik – ambasador Ljubavi. Vjerujte mi – ne postoji ništa ljepše od misije distribucije bezuvjetne Božanske Ljubavi, a vi činite to plemenito djelo i zato ste blagoslovljeni. To je i te kako veliki razlog da budete sretni. Radujte se, jer ako niste radosni, znači da ste zaboravili da je nutarnji mir vaš jedini cilj i da ste više zaokupirani primanjem , nego davanjem.

Radujte se, jer svaki trenutak vašeg Života možete prepoznati kao priliku za novo Buđenje – novu transformaciju – nove spoznaje.

Izaberite Ljubav, a ne strah, jer Ljubav je vaša istinska stvarnost !!!
Vi ste djeca Ljubavi – Božja djeca, satkana od svjetlosnih niti Ljubavi!!!
Pozdravljam vas s Ljubavlju,

Vaš
HATYA SAN

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=861
.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Okt, 2008 03:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

OBJAVA HATYA SAN

ETERIČNI SVEMIRSKI BRODOVI ZA EVAKUACIJU

O Eteričnim svemirskim brodovima
Čitajte u ovoj poruci koju je prenijela Zdravka iz Zagreba.

Hatya San

Dragi naši kreatori Zlatnog doba,
Očito se već «pretvaram» u zlatnu ribicu, jer reagiram gotovo na svaku vašu želju, no ovoga puta je to neuobičajena želja, a neuobičajena je iz toga razloga, što je sasvim drugačije naravi od dosadašnjih želja.

Naime, postavljeno mi je pitanje: zašto ništa ne pričam o eteričnim svemirskim brodovima?»

Voljeni naši, nekoliko puta do sada, rekao sam da je razlog moje šutnje, a u vezi s tom temom, postojeći stupanj duhovne svijesti čovječanstva, odnosno - da većina ljudi još nije dovoljno duhovno sazrela, niti je spremna čuti taj dio istine.

Međutim, budući da vi inzistirate na svom zahtjevu i uporno očekujete da udovoljim vašoj želji, smatram (s obzirom da sam vaš vjerni sluga, koji vam je uvijek na raspolaganju i usluzi ), da mi je dužnost udovoljiti vam, a isto tako moram priznati da je sazrelo vrijeme za potpuniju istinu.

Dakle, krenimo!

Još od ranije, dragi naši svjetlosni radnici, vama je poznato koliko je bitna kvaliteta, a naravno i kvantiteta vibracija koju zrače sva bića u cijelom svemiru, te da su kvaliteta i kvantiteta vaših vibracija presudni faktor za duhovni razvoj i opstanak kako vaš, tako i vaše planete Zemlje, koja je također živo biće i jednako tako ima svoj evolutivni duhovni put.

Cijeli vaš planet, zajedno sa svim živim bićima, na njemu nastanjenima - i fizički i spiritualno se priprema za ulazak u Zlatno doba - doba mira, ljubavi, blaženstva, ljepote, mladosti, zdravlja, veselja…- jednom riječju doba SAVRŠENSTVA koje će trajati 1000 godina.

Da bi se to realiziralo, mora postojati neki plan organizacije i rada, - i to je božanski plan, a da bi se taj plan mogao ostvariti, potrebni su instrumenti - u ovom slučaju svjetlosni radnici, a to ste vi, voljeni naši.

Vi ste kreatori i pioniri Zlatnog doba, pomoću kojeg će Otac spustiti Raj na Zemlju.

Vi ste sami odlučili krenuti pravim putem - kazivati i provoditi božju riječ i zato vam je Otac povjerio tako veliku i odgovornu, a istovremeno tako veličanstvenu i neponovljivu ulogu.

Zato vas molim, svim svojim eteričnim bićem, molim vas zajedno s cijelim nebeskim bratstvom - budite neprekidno svjesni te neprocjenjive vrijednosti, blagoslova i odgovornosti i savjesno obavljajte svoje poslanje, jer ne zaboravite da se sve «oči» Neba uprte u vas, jer u materijalnom svijetu, u kojem živite ne postoji tako veliki i tako odgovoran zadatak, kakav je vama povjeren.

No, nastavimo dalje, prema temi ove poruke.

Svi, vi duhovno educirani, spoznali ste da imate svoju osobnu - individualnu karmu i da istovremeno, svi zajedno, kao čovječanstvo, stvarate kolektivnu karmu čovječanstva, koja također utječe na izgled energetske slike ( omjera između pozitivne i negativne energije - omjera između tame i svjetla ).

Na žalost, moram reći da vaša kolektivna karma nije niti malo blistava, da nad vama visi poput damaklovog mača, odnosno, da je omjer - 9:1 u korist tame.

Unatoč tolikih opomena Neba, tolike duhovne edukacije svim mogućim raspoloživim sredstvima i načinima i unatoč toliko utrošene energije i vremena, veliki dio čovječanstva, ne samo da je ostao duhovno neprobuđen, nego je uz spoznaju Istine još i više zastranio i zapetljao se u lukavo postavljenu opasnu mrežu entiteta s negativnim predznakom.

Takovi ljudi, koji su postali oruđe tame kroz koje ona djeluje, iz dana u dan predstavljaju sve veću opasnost za cijelo čovječanstvo i vašu Majčicu Zemlju, jer realizacijom svojih crnih zamisli, mogli bi nanijeti štetu - ne samo vama i vašoj planeti, nego i ostalim bićima i planetima u Svemiru.

To se naravno neće i ne smije dozvoliti i zato postoji plan.

Tim planom je predviđeno pročišćavanje vaše planete i kompletnog života na njoj, te zemljine atmosfere, koja je također zagađena tamom.

Pročišćavanje će se vršiti vatrom, jer tama se može uništiti samo i jedino svjetlom, odnosno - plamenom božanske ljubavi. To znači, da sve staro mora biti spaljeno i uništeno, kako bi se, kao feniks iz pepela, moglo roditi novo.

Međutim Bog nije okrutan i ne želi uništiti život na vašoj planeti, nego je milostiv i želi vam pomoći.

Iz tog razloga, u jednom segmentu božanskog plana, predviđena je evakuacija živih bića i to - evakuacija eteričnim svemirskim brodovima na matični eterični brod, koji je veličine vaše planete i stacioniran je iznad nje.

Znam da će među vam biti i onih skeptičnih, koji će - kada budu čitali ove retke u vezi s evakuacijom - reći da su to izmišljene gluposti i plod mašte.

Mi ne želimo nikoga prisiljavati da prihvati nešto što ne želi, ili da vjeruje u nešto što ne prihvaća, ali želim reći da je u Noino vrijeme iz razloga straha nisu željeli prihvatiti Istinu i da Noina arka nije bio nikakav drveni, nego također, svemirski brod.

Razlika je samo u tome što je potopom bio uništen samo ostatak života na planeti, a ne i negativna energija, koja će ovoga puta biti uništena plamenom.

Dakle, u trenutku evakuacije, vi ćete pomoću plave svjetlosti biti pročišćeni od svih nepoželjnih vibracija i zagađenja, te dematerijalizirani u eterična bića i tada, evakuacijskim svemirskim brodovima evakuirani na matični brod.

Zato je od presudne važnosti bitno da ne jedete meso, kako u stanicama vašeg bića ne bi bilo prisustva teških životinjskih vibracija, koje vas vuku prema dolje - prema materiji i onemogućavaju evakuaciju.

U trenutku, neposredno prije same evakuacije, vama će se aktivirati i dešifrirati svo potrebno znanje, koje vam je utisnuto u svijest, pa ćete vi svakog trena znati što se događa i što vam je činiti.

Ne brinite, toga trenutka, a tako i dalje, nećete osjećati nikakav strah, tugu, nostalgiju, ili slično, jer će vam svo sjećanje na prošlost biti izbrisano i samo ćete imati spoznaju beskrajne ljubavi i blaženstva.

Kada dospijete na matični eterični brod ( a cijela ta operacija evakuacije će trajati svega nekoliko trenutaka ), svi oni, kojima bude potrebno duhovno usavršavanje, biti će smješteni u specijalne prostore ( nešto poput karantene, a opet potpuno različito od toga, jer to će biti oaze ljubavi i blaženstva ), gdje će kraći period biti izloženi posebnim energijama pročišćavanja duše i spiritualne edukacije, kako bi postigli onaj stupanj duhovnog razvoja, koji je potreban za egzistenciju na eteričnom brodu.

Na tom brodu ćete imati osjećaj da ste na Zemlji, jer brod je ustvari odraz Zemlje, samo u pozitivnom smislu.

I tamo su šume, rijeke, jezera, mora, planine…, prekrasna priroda, samo s tom razlikom što na svemirskom brodu ne postoje niti otrovne boljke koje bi vam mogle nanijeti zlo, niti krvoločne i opasne zvijeri, koje bi vas mogle rastrgati.

Sve je pitomo, sve živi u ljubavi i povezanosti i tek ćete tamo u potpunosti osvijestiti spoznaju da ste svi braća i sestre, da ste svi jedno - dio jednoga Boga.

Imat ćete sposobnost materijalizacije i dematerijalizacije.

Moći ćete ostvarivati međuplanetarna putovanja, po želji te normalno komunicirati i surađivati sa svim dragim bićima, koja su još ranije napustila fizički svijet.

Čim bude završena operacija evakuacije, vaša planeta će biti pretvorena u plamteću kuglu.

Biti će podvrgnuta totalnom pročišćavanju i uzdizanju u višu polu eteričnu V dimenziju.

Za sve to vrijeme, vi ćete se na brodu duhovno usavršavati i pripremati za život u Zlatnom dobu.

Nakon pročišćavanja i obnove, Zemlja će biti ponovo osposobljena za život, no ovoga puta za život u vibracijama ljubavi.

Svi oni među vama, koji budu namjeravali vratiti se nazad na Zemlju ( jer biti će i onih kojima će biti udovoljeno i biti će im ispunjena želja da ostanu na brodu i obavljaju neko drugo poslanje ), uživati će u 1000 godišnjem periodu blaženstva Zlatnog doba, a nakon isteka tog perioda, cijeli planet sa svekolikim životom zauvijek će se uzdići iz polu eterične u višu - eteričnu dimenziju.

No, to je daljnji dio plana.

Vaš zadatak je da surađujete s nama i da nam pomažete, jer procjenjujući po izgledu energetske slike ( barem u zadnje vrijeme ), bliži se naš susret.

To i jeste razlog velike brojnosti naših evakuacijskih brodova na vašem nebu.

Stacionirani smo jako nisko - vama blizu i spremni smo, u slučaju potrebe, intervenirati u svakom trenutku.

Povremeno se materijaliziramo ( da bi ojačali vašu vjeru i da bi potvrdili naše izjave kako smo uvijek uz vas ), pa opet dematerijaliziramo, jer svaka materijalizacija iziskuje veliku količinu energije.

Oni neupućeni kažu kako su vidjeli NLO, ili leteći tanjur, no vidjeli su ustvari jedan od naših mnogobrojnih svemirskih brodova iz flote galaktičke federacije.

Eto, ljubljeni - nastojao sam vam po mogućnosti što kraće i što sažetije ispričati «priču» i o tom dijelu božanskog plana - o predstojećoj evakuaciji.

Time sam udovoljio vašem zahtjevu i molbi, a sada ja vas još jednom molim za što prisniju, neprekidnu suradnju, jer ono što smo mi na Nebu, to ste vi na Zemlji i dužnost nam je i jednima i drugima - slijediti našeg zajedničkog Oca i Stvoritelja svega postojećeg.

Stoga ukrasite svoje lice najljepšim ukrasom - osmjehom i nikada ne skidajte taj ukras s lica, jer lice bez osmjeha je kao duša bez svog opojnog, karakterističnog mirisa.

Otvorite vratašca svoga srca i dozvolite bezgraničnoj ljubavi neka teče i struji kroz cijelo vaše biće, te na taj način mijenja svijet oko vas, jer kada stupate Putem Svjetlosti, pod zastavom ljubavi, vi ste nepobjedivi i neuništivi.

To je formula za dosezanje duhovnih vrhunaca i način da budete naši ravnopravni suradnici, kako bi zajedničkim snagama mogli stvoriti novi svijet - Svijet Savršenstva.

Neka vaša djela budu putokaz drugima.
Neka tako bude i ostane.

Voli vas vaš Hatya San

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=879
.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 07 Nov, 2008 03:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
OBJAVA

HATYA SAN GOVORI IZ ONOSTRANOG

( Nova poruka stiže preko naše Zdravke...)

srijeda, 29.10.2008. u 19,45 sati

Pozdravljam vas, dragi naši svjetlosni suradnici, i nosim vam pozdrave cijelog Nebeskog kraljevstva.

Većina vas se sjeća kako sam rekao da će ova godina (godina odvezivanja od vezanosti za materijalno, rješavanja raznih ovisnosti), biti karakteristična po vrlo snažnim, sažimajućim energijama transformacije, kako ćete otkriti neke nove vidike – doći do novih spoznaja, kako će se otkriti neke tajne … Do sada je godina obilovala mnogim događajima (a i aferama). Do kraja godine su preostala još samo dva mjeseca, koja će biti rekordna po broju svega nabrojanog. Biti će lijepih, ali i manje lijepih događaja, pa baš radi toga, želim vas podsjetiti na vaš zadatak – na vaše Nebesko poslanje.

Budite Ljubav, vi ste ambasadori Ljubavi. Pokažite svima da u vašem Srcu stanuje Bog i da putujete Cestom svjetlosti, pod zastavom Ljubavi.

Kao poslanicima Svjetlosti, pojam Ljubavi vam treba biti kristalno jasan!

Postojanje LJUBAVI je vječno – neprolazno. Ne možete reći da jedan dan neku osobu volite, a sutradan to poričete. To nije Ljubav, niti je u tom slučaju ikada postojala, jer Ona se ne mijenja. LJUBAV je uvijek ista i ne može biti slabijeg i jačeg intenziteta. Obavezno je uvijek samo bezuvjetna (ne traži ništa za uzvrat), jer sve ostalo nije Ljubav, nego razmjena!!! To je sveprožimajuća, neiscrpna Energija koja – ili jeste pristuna, ili je uopće nema. Treća varijanta ne postoji.

Ljubav ne zna za sumnje, ponos, samohvalu, kritike, prosudbe, mržnju, ljubomoru, bijes … Ona jednostavno postoji i izlijeva se u ljepoti svojih iscjeljujućih vibracija. Savjetujem vam – nemojte se razmetati rječju LJUBAV!!! Izgovarajte ju s poštovanjem (jer riječ LJUBAV – izgovorena iskreno, nježno i blago, ima snažno djelovanje – nosi prazvuk i vibracije prapočetka), i dobro razmilite prije nego kažete da nekoga volite!!! Svakodnevno prakticirajte LJUBAV prema svim oblicima Života i na SVE gledajte kao na nešto što je dio vas (a zaista i jeste) i vi dio TOGA. To je – ne samo naš savjet i molba, nego i vaša dužnost, kao Ambasadora Ljubavi i graditelja Novog doba. Upućujte svemu i svakome samo lijepe misli!!! Svaka misao je cigla, ili kamen u temeljima vaše Sudbine – vaše Budućnosti. Više lijepih, božanskih misli – temelji će biti čvršći!!!

U protivnom (a naročito u ovom vremenu velikog ubrzanja), temelji će vrlo brzo nagnuti a kuća srušiti.

Osim toga, vaše lice odaje vrstu i kvalitetu vaših misli, kojim se bavite u određenom trenutku. Ako su misli dobre i lijepe, vaše lice će biti vedro, veselo, ispunjeno dobrim vibracijama. Tamno, namršteno, iskrivljeno lice je rezultat energije ružnih, loših misli. Loše misli su otrov za vaše fizičko i energetsko tijelo. One su poput hrđe koja nagriza željezo, a ono što emitirate – to i privlačite. Energija misli koju ste uputili u Svemir (prema Zakonu privlačnosti), kao magnet privući će sličnu, ili istu energiju. Poslanici Svjetlosti, a to ste vi – trebaju se truditi da u njihovom umu budu samo lijepe, dobre, božanske misli, odnosno trebaju uvesti neprekidnu praksu kontrole svojih misli i ne dozvoliti umu da mudruje po vlastitom nahođenju. Prakticirajte svakodnevno kontrolu vaših misli i ubrzo će te polučiti vidne rezultate.

Ne zaboravite da smo stalno uz vas, da vas štitimo a istovremeno i pratimo koliko primjenjujete naše savjete pri realizaciji vašeg poslanja.

Budite marljivi, jer vi ste Uzdanica Neba i temelj Novog svijeta, koji se rađa.

Vaš HS

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=11289
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
OBJAVA

STARA A NOVA PORUKA HATYA SANA

Naime, rečeno vam je, a i sami ste se uvjerili u to, da živite u opasnim vremenima, gdje vas na svakom vašem koraku vrebaju - kako ostale tako i duhovne zamke.

Srijeda, 1.12.2004. oko 16:30

Hatya San

Dragi naši saradnici.
Evo me s veseljem, jer sam vam došao javiti jednu lijepu i radosnu vijest.
Naime, rečeno vam je, a i sami ste se uvjerili u to, da živite u opasnim vremenima, gdje vas na svakom vašem koraku vrebaju - kako ostale tako i duhovne zamke.
Živite u vremenima koja obiluju egoizmom, kriminalom, nemoralom, bahatošću, lažima…, a vape za ljubavlju, koja je jedina iscjeljujuća snaga i jedino neuništivo i vječno oružje protiv svog zla.
S obzirom na karakteristiku takovih vremena i deficitarnost tako potrebne ljubavi, vaš Otac vas je blagoslovio još jednim velikim blagoslovom - točnije, jutros je na Zemlju spustio snažan laser zelene svjetlosti - laser ljubavi, tako da je čitav vaš planet ( a s njim i sva bića na planeti Zemlji ) ozračen ljubavlju.

Mislim da nije potrebno objašnjavati kako je velika snaga tog blagoslova, jer tim laserom se mnoge stvari mogu izmijeniti u trenu, s obzirom da on vaše srce otvara za prijem bezuvjetne božanske ljubavi i potiče na davanje iste, a time usavršava i ubrzava vaš duhovni napredak.

Ne plašite se, voljeni, sve većeg, sve češćeg i sve zastrašujućeg kaosa oko sebe.
Sve stvari ( pa tako i ovaj trenutni svjetski kaos na Zemlji ) moraju dosegnuti svoju kulminaciju - svoju točku ključanja, a nakon toga i svoju eksploziju, da bi svijet mogao krenuti u suprotnom - ispravnom smjeru.
Blagoslovljene su sve one duše koje svojim bezuvjetnim služenjem, ljubavlju, ispravnim savjetima, riječima utjehe i slično djeluju poput melema na ranu uplašenoj braći i sestrama u ovim kritičnim danima.

U ovom vašem svijetu kaosa, kada u trenucima vaše slabosti ( a takovi trenuci ponekad nastanu uslijed tolikih patnji, nedaća i problema koji vas pritišću ), negativna energija uspije doprijeti do vašeg srca ( uslijed čega postajete uznemireni i razdražljivi, te na mnoge stvari gledate ljudskim a ne božanskim očima, jer vam tada tako sugerira skrivena i maskirana tama, koja je tog trenutka osvojila vaše srce ), najbolji lijek vaše obrane je:

- duboko udahnite kroz nos ( usta zatvorite ), zadržite dah nekoliko trenutaka ( kako bi ta udahnuta božanska energija doprla u svaki atom vašeg bića, te kao magnet na sebe privukla sve negativno ) i tada snažno, sve do kraja ispustite zrak kroz usta.

To učinite tri puta za redom i vi ćete toga trenutka biti potpuno očišćeni od svega negativnog i biti ćete obnovljeni snagom božanske energije.

Čuvajte se loših misli - to vas naročito želim upozoriti, jer misli su snažnija energija nego što vam se čini.
Kada vam se javi neka loša negativna misao, srežite je odmah u korijenu, i ne dozvolite da se dalje razvija, jer jedna misao s negativnim predznakom rađa drugu isto takovu, ova treću…, a kada vas one preuzmu tada «padate» u depresiju i zaostajete na putu duhovnog rasta.
Stoga, čim vam se pojavi takova misao, odmah je izbacite iz vašeg uma i zamijenite nečim lijepim.
To može biti sjećanje i razmišljanje o nekim vašim proživljenim trenucima sreće, čitanje lijepe knjige, izlazak u prirodu u kojoj uživate, igra s kućnim ljubimcem, pjevanje i sl.
Bitno je istoga časa poduzeti neki kontra potez - protutežu na uštrb negativne energije.

Jedan od vrlo čestih primjera snažne energije misli je i odlazak ljudi u mirovinu.
Dok radi, čovjek je pretežno cijelo vrijeme angažiran ( i misaono i fizički ) na obavljanje i realizaciju raznoraznih obaveza i on jednostavno nema vremena razmišljati o drugim stvarima.
U većini slučajeva ljudi tako funkcioniraju sve do dana odlaska u mirovinu.
Odlazak u mirovinu je situacija u kojoj se mnogi ne snalaze, jer odjednom se nađu u sasvim suprotnoj poziciji, odnosno odjednom imaju slobodnog vremena na pretek, ne znaju što bi s njim i tako postaju zamkom loših energija i loših misli.
Kao prvo - takav čovjek se fizički opusti i nije više tako pokretan, kao u ono vrijeme dok je radio ( a znamo da je uz duhovnu, potrebna i fizička aktivnost ).
To je jedna od predispozicija za nastanak problema sa cirkulacijom i sve ostalo vezano za to.
Kao drugo - odlaskom u mirovinu, mnogi se osjećaju beskorisnima, suvišnima, nemoćnima i odbačenima od društva. Ta misao ih počne proganjati iz dana u dan sve više i snažnije, jer su je prihvatili i ne žele joj se oduprijeti.
Na taj način blokiraju sve svoje receptore i zatvore kanale za prijem božanske, a otvore se crnoj energiji.
Na kraju obolijevaju, jer bolest je neminovan rezultat takovog ponašanja.

Zato, dragi naši, sjetite se ovih riječi i pazite na svoje misli.
Preispitujte ih i kontrolirajte.
Nemojte biti njihov sluga, nego budite njihov gospodar, jer vi ste BOŽANSKA BIĆA, a ne bića od ovog materijalnog svijeta.
Ne zaboravljajte to nikada.

I još nešto vam želim reći, a što vam do sada nisam govorio.
Radi se o vašim materijalnim očima.
Naime, kada vas oči peku, ne posežite odmah za sintetičkim lijekovima ili drugim sličnim metodama ( ako već slijedite božji put ).
Vi znadete da sve ima svoje «zašto» i da se u cijelom Univerzumu ne događa ništa slučajno.
Znači, ako vas iznenada oči počnu peći, to je u pravilu znak da se u njima odvija neki proces izlječenja koji će, a budete li samo imali ČVRSTU vjeru u Boga, završiti uspješno.
Nekada je to znak popravljanja vašeg vida i sl., a nekada, čak liječenje katarakte, ili spaljivanje mrene koja se počela stvarati i navlačiti na rožnicu, a koja će na ovaj način biti uklonjena bez popratnih posljedica za rožnicu.
Međutim, ponavljam - to se može uspješno okončati samo i jedino uz čvrstu, nepokolebljivu vjeru, bez imalo sumnje u uspješan ishod, jer samo tako, za vrijeme izlječenja božanska energija može neprestano cirkulirati kroz vas.

Naravno, ovo pravilo važi za bilo koju vrstu izlječenja i ne odnosi se samo na izlječenje očiju.

Želim vam puno vjere i zdravlja.

Udahnite ovaj današnji laser božanske ljubavi ( koji će vam se aktivirati istoga časa kada ga iskreno budete željeli udahnuti ) i na krilima čvrste vjere u Oca svemogućega, odlepršajte zvjezdanim stazama u prostranstva Kraljevstva nebeskog.

Pozdravlja vas i voli vaš brat po Svjetlosti.

H.S.

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=879
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 23:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Preuzeto sa sajta -
http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=11508

TI SI BOG

Prije, a ne tako davno ovim planetom vladale su niže mračne energije
Kojima se dalo manipulirati kao uostalom sa svim drugim energetskim oblicima u čitavom svemiru. Vaš svemir tek je jedna sitna točka u beskonačnim prostorima moje kreacije.

Postoje cijeli nizovi svemira. Jedan se preklapa sa drugim, drugi sa trećim i tako u nedogled.
Ograničenost vašeg uma onemogućava mi pobliže vam dati pravu vjerodostojniju predodžbu o CJELOKUPNOM POSTOJANJU.

Drago dijete, ti si tek neopisivo sićušna čak i mikroskopom nevidljiva živuća stanica u mojoj ruci.
Tako sićušna, a tako bitna i važna.
Ništa od tebe sada bitnije nije.
Toliko si mi značajna i od velike važnosti da te ni na djelić sekunde ne ispuštam iz vida.

Budi blagoslovljena Mojim MIROM
Utopi se u Mom MIRU
Stopi se sa NJIM tako da postaneš i ti SAMA samo JEDAN MIR koji u sebi sadržava sve božanske atribute.

Radost, radost, radost samo širi radost tako da se pretopi u sva druga srca bezuvjetno .

Ne mjeri, ne važi, ne donosi odluke kad je TVOJA istinska ODLUKA već odavno donesena.

Odlučila si se i do kraja OPREDIJELILA za Pravednost za istinu za ljubav za mir
a to su odlike Boga.

Ti si BOG

Zato budi samo BOG i ništa više
Plovi na mojim valovima radosti sreće istine i mira.
Zar ima nešto više, nešto uzvišenije nešto savršenije ?

Reci ima li?

Ako ima traži i dat ću ti, odmah ovog časa, sada.
Ali ljubljena moja kažem ti da nema.
Svo blago svijeta i čitave kozmičke hijerarhije, svih svjetova ovoga pojavnog svijeta ne mogu se mjeriti sa blagom MOGA KRALJEVSTVA .

Stoga zasipam te svojim blagoslovima neprestalno, obilato toliko puta koliko zvjezdica na nebeskom svodu sja
i vjeruj ništa moćnije, ništa silnije, ništa
savršenije ne POSTOJI osim ljudskog
srca SJEDINJENOG sa MNOM.

.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

„Zračna divizija Velikog bijelog bratstva“

AŠTAR KOMANDA

(dr. Joshua David Stone)

Jedna od najzanimljivijih i najintrigantnijih vanzemaljskih grupa je grupa Komandanta Aštara, AŠTAR KOMANDA. Komandant Aštar je čovjek koji predvodi zračnu diviziju Velikog bijelog bratstva ili Bratstva Svjetlosti.

Komandant Aštar i Njegova golema vanzemaljska armija od preko dvadeset milijuna radnika rade blisko i zajednički s Uzašlim majstorima. Pored dvadeset milijuna osoblja pod Svojom komandom u našem solarnom sistemu za koji je zadužen, postoje još četiri milijuna članova i radnika na fizičkom planu.

Sam Komandant Aštar je uzvišeno i plemenito biće, visoko oko dva metra, s plavim očima. Posjeduje tijelo Adam Kadmon vrste što znači da je slično našim tijelima na Zemlji. U svom razvoju kao duša razvijao se na planeti Aštar i na planeti Venera. Nikada se nije utjelovio na planeti Zemlji.

Premda je Komandant Aštar nadležan za svemirsku flotu u našem Solarnom sistemu, On nikako nije ograničen na ovaj sektor svemira u Svojem služenju. On predstavlja naš solarni sistem na sastancima vijeća naše galaksije i univerzuma kroz veće omniuniverzume.

Jedna od važnih stvari koju treba razumjeti u vezi Komandanta Aštara i Njegove vojske radnika i flote vanzemaljskih letjelica, je da su oni po prirodi ETERIČNI. Oni ne posjeduju fizička tijela poput nas, no mogu manifestirati fizička tijela i svoje letjelice na fizičkom planu bilo kada da to žele. Netko tko ih ugleda ne bi niti pomislio da su drukčiji od vas ili mene.

Većina života na ostalim planetama u našem solarnom sistemu je eterične prirode. Ponekad se zbog toga ta bića nazivaju eterijanci. Ne bi ih se trebalo smatrati neinkarniranim bićima pošto oni posjeduju tijela. Oni su u stadiju evolucije poput nas, a njihov život na njihovom stupnju se i ne razlikue toliko od našega, osim što su transcendirali veći dio nižeg sebstva i astralnih želja s kojima se ljudi na Zemlji tako često bore.

Komandant Aštar također blisko surađuje s Anđeoskim kraljevstvom, naročito s Arkanđelom Mihaelom. Komandant Aštar je biće izuzetno puno ljubavi i nježnosti, ali strog i postojan u Svojoj misiji služenja, podučavanja i zaštite čovječanstva kroz Solarni sistem.

Komandant Aštar i Njegova posada ne žele da ih se gleda kao Bogove, već više kao drugove i slične nama na putu Uzašašća i putu poslije uzašašća. Dvije od njihovih glavnih misija su duhovno podučavanje čovječanstva u istinskoj misiji zašto su ovdje, te da obrane i zaštite Zemlju i Solarni sistem od neprijateljskih i sebičnih vanzemaljskih grupa. Ljudi nemaju osjećaj zahvalnosti prema Njemu i Njegovoj neumornoj posadi i radnicima.

Pruzeto sa stranice I AM University

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=11963

Poslednji put izmenio Vesna dana 22 Nov, 2008 00:52 am, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
AŠTAR KOMANDA

Matični brodovi

Ovi veliki matični brodovi ili svemirski gradovi u većini slučajeva imaju 12 razina. Prva razina je za ulazak i izlazak s NLO letjelice. Druga razina je golemo skladište zaliha za sve ostale razine broda. Treća razina je zoološki vrt sa životinjama iz mnogih svjetova. Četvrta razina je istraživanje u agrikulturi, farme, vrtovi i voćnjaci.

Peta razina je centar za stanovanje tehničkog osoblja i osobe koje rade na prve četiri razine. Šesta razina je razina za rekreaciju s golemim parkovima i krajolicima. Sedma razina je medicinski kompleks. Osma razina je za udomljavanje evakuiranih, ukoliko to bude potrebno.

Deveta razina je sveučilišni kompleks. Na ovoj razini se nalaze knjižnice, dvorane mudrosti, koncertne dvorane i kulturne aktivnosti. Deseta razina je ona na koju u posjetu dolaze dostojanstvenici iz svih dimenzija. Jedanaesta razina glavno sjedište Aštar Komande i Velika Okrugla dvorana za sastanke.

Dvanaesta razina je opisana kao kupola. To je pilotski kontrolni centar i oficirska paluba za promatranje. Posjetiteljima je dopušteno da dođu ovdje prema dogovoru ako dolaze u grupi. Kroz središte matičnog broda nalazi se okrugla osovina koja je reaktor snage za cijeli brod. Aštar je opisao jedan određeni matični brod po imenu „Shan Chea“ kao najveći od tih gradova u orbiti koji okružuje solarni sistem. To je brod na kojem Komandant Aštar boravi većinu vremena.

(I AM University)
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

AŠTAR KOMANDA

Zarobljene esencije

U apsolutno fascinantnom prijepisu tibetanske fondacije, Betty J. Dix je kanalizirala Aštara na temu „zarobljene energije u Zemlji“. U tom prijepisu, Aštar je govorio o posljednjim danima Atlantide kada su sinovi Beliala (egocentrični ljudi i/ ili gospodari materijalizma) zarobili „unutar pseudo kristala esencije“ mnogih ljudi.

Dok govorim o tome, ne govorim kako je proširenje duše ili sama inkarnirana osobnost bila zarobljena, već kako je određeni dio energije proširenja duše bio zarobljen. Pseudo kristali nisu pravi kristali. Pravi kristali ne bi dopustili da se to dogodi. Sinovi Beliala su stvorili te pseudo kristale da izgledaju kao pravi kristali. Aštar je rekao kako neki od tih kristala sada izlaze na površinu Zemlje.

Aštar kaže kako kada uzmete te kristale osjećate kako s njima nešto nije u redu. Osjeća se kako je energija u njima mrtva. Kako bi duše otišle na svoju sljedeću razinu evolucije ta zarobljena esencija duše treba biti oslobođena. Duše na unutarnjem planu sada zahtijevaju da se taj rad učini zbog velike transformacije koja se sada događa na Zemlji.

Aštar zahtijeva od nas kao svjetlosnih radnika da pomognemo u ovom važnom poslu. Ti kristali ne moraju biti fizički razbijeni kako bi otpustili energiju, već je dovoljno s njima raditi energetski. Neki od tih pseudo kristala mogu se staviti na kristalne klastere i zatražiti da budu programirani za iscjeljenje i oslobađanje energija koje su zarobljene unutra. Također se može zatražiti da se pseudo forma zacijeli i postane pravi kristal.

Zanimljivo je da kada zarobljena esencija izađe mnogi pseudo kristali samo nestanu. Neki će se transformirati u drugu formu, a ostali u pravi kristal u početnom stadiju razvoja svijesti.

Aštar je izjavio kako se ti pseudo kristali nalaze po cijeloj planeti. Naročito u Africi, Južnoj Americi i u Sjedinjenim Državama. Kada se esencija oslobodi obično se vraća duši. U nekim slučajevima zarobljena esencija će trebati neku vrstu vodstva kako bi se vratila duši.

Pred kraj na Atlantidi, sinovi Belijala su ustvari kreirali „mašine klopke“ kako bi omogućili taj proces. Oni su mogli napraviti taj proces i bez mašina, no mašine su to brže radile. Također je rekao kako su korišteni implantati za izvlačenje esencije.

Veoma je važno da ljudi postanu svjesni ovog fenomena jer većina ljudi nikada nije čula za to. Aštar je rekao kako od 20 funti (9 kg) kristala, pet funti (2.3 kg) mogu biti „pseudo kristali.“ Rad sa ovim pseudo kristalima u meditaciji, oslobađanje zarobljene esencije i transformiranje tih pseudo kristala je veliko služenje koje možemo pružiti velikom broju duša.

Sa pseudo kristalima se također može raditi bez fizičkog kontakta s njima. Postoje neki koje treba fizički dodirnuti kako bi se potaknuo proces otpuštanja. Što više svjetlosni radnici otpuste tih zarobljenih esencija to se više omogućuje drugima da izađu na površinu planete, jer mnogi su zarobljeni u Zemlji.

Aštar kaže kako će u budućnosti Zemlja imati tako veliku magnitudu svjetlosti, da energije i esencije neće moći opstati. Većina tih pseudo kristala izgleda poput čistog kvarca, dimnog kvarca i ametista boje lavande.

Nećete moći samim promatranjem prepoznati pseudo kristal. Također ćete ih morati i osjetiti kako bi bili sigurni. Aštar kaže kako postoje stotine tisuća pseudo kristala. S vidovitošću se jasno može uočiti razlika između pseudo kristala i pravog kristala.

Dr.Joshua David Stone

.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

AŠTAR KOMANDA

Dr. Joshua .David Stone

Glavne mrežne tačke koje treba očistiti na Zemlji

Drugo služenje koje svjetlosni radnici mogu pružiti Aštar Komandi i Velikom Bijelom Bratstvu je čišćenje određenih mrežnih točki na planeti. Zemlja je prekrivena s energetskim meridijanima na sličan način na koji ljudi posjeduju akupunkturne meridijane.

Ti meridijani na Zemlji nazivaju se ley linijama. Postoje određene mrežne točke na Zemlji slične našim akupunkturnim točkama na našem fizičkom tijelu. Kada se jedna od tih točki zablokira u našem fizičkom tijelu dolazi do stagnacije u protoku energije što na kraju dovodi do bolesti. Isto vrijedi i za planetu Zemlju.

Komandant Aštar je u istom prijepisu istaknuo neke od mrežnih točki na Zemlji koje treba očistiti. Najvažnija je u središtu Tihog oceana. Druga je u sjevernom dijelu Kanade, blizu arktičkog kruga. Te nestabilne sile su pohranjene tamo od vremena Atlantide. Postoji još jedna direktno ispod grada New Yorka. Ta točka je također povezana s kaotičnom energijom samog grada.

Aštar traži pomoć čovječanstva u otpuštanju tih nestabilnih sila što će također pomoći u iscjeljenju same Majke Zemlje. Neke dodatne točke su na jugu Hawajskog otočja, skoro na ekvatoru. Druga je od obale Afrike također blizu ekvatora. Dvije točke u Rusiji i također Sjeverni i Južni pol. Još jedna je ispod vrha Južne Afrike. Ova posljednja je djelomičan razlog mnogim nesuglasicama. Također postoje neke zablokirane točke ispod Kolumbije, Ekvadora i Tajlandskog zaljeva.

Najbolji način kako možete pomoći u čišćenju tih tački je da se to učini u grupnoj dinamici. To se može napraviti tako da se slijedi linije mreže dok ne dođete do blokade. Zazivanjem pomoći od duše, monade, Velikog Bijelog Bratstva i Aštar Komande, u to možete vizualizirati lasersku svjetlost. Zatražite pomoć od duše i monade da provede potrebnu količinu laserske svjetlosti tijekom određene meditacije.

Ljudi sa Zvijezda

Neki od ljudi koji čitaju ovu knjigu mogu biti Ljudi sa Zvijezda, ili inkarnirani predstavnici Aštar Komande ili drugih vanzemaljskih grupa. Ustvari, svi smo mi ambasadori i posjetitelji, jer nitko ustvari nije s planete Zemlje. Svi smo mi ovdje u posjeti i idemo u školu i izvršavamo svoje dogovorene misije i služenje.

Zbog završetka Doba riba i dovršenja drugih većih planetarnih i solarnih ciklusa u ovom trenutku, svemirske komande povećavaju svoju komunikaciju i interakcije sa svojim inkarniranim predstavnicima. Kanaliziranja govore kako je samo jedna trećina tih inkarniranih predstavnika uistinu PROBUĐENA za svoju potpunu misiju. Dio svrhe ove knjige je buđenje ili potpunije buđenje ljudi za te povezanosti i njihovu punu misiju na Zemlji.

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=11909
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
AŠTAR KOMANDA

Fizički, psihološki, psihički, eterički i duhovni napad

Dr. Joshua David Stone

Ovo je najfascinantnija tema o kojoj mislim da mnogi svjetlosni radnici nisu čak niti razmišljali iz perspektive ili leće iz koje pišem. Zanimljivo je što prilikom pisanja «Lako čitljive enciklopedije na duhovnom putu» moram pisati o svemu. Veoma se radujem pisanju ovog posebnog poglavlja.

Ne shvaćaju svi kako se napad može desiti fizički, eterički, emocionalno, mentalno, psihički i duhovno. Započnimo s najgušćom razinom i uspinjat ćemo se razinama stvarnosti i zajedno istraživati kako djeluje ovaj proces napada, razumjevši kako je za ovaj proces veoma važno da to nesvjesno ne činite sami sebi, te zatim da ste svjesni kada drugi ljudi to vama čine.

Na fizičkoj razini to se može javiti na višestruke načine. Najprije sam se sjetio humoristične serije Seinfeld kada je jedan od likova uvijek stajao previše blizu svakome tko je govorio. Siguran sam kako ste svi vi, moji voljeni čitatelji, susreli takve ljude. Postoji normalan osjećaj za fizičke granice koji svaka osoba očekuje, no ponekad neki ljudi napadnu tu granicu. Također možemo biti napadnuti s fizičkim dodirom kada nije poželjan ili nije prikladan. Također možemo biti napadnuti i seksualno kada je muškarac previše agresivan i neosjetljiv za osjećaje i pravi trenutak ženinih potreba i želja. Drugi primjeri mogu biti kada netko fizički ometa vaš razgovor s nekim ili čak vaš razgovor sa njima. To može biti netko tko fizički upada u vašu sobu ili ured kada su vrata zatvorena i nije dovoljno pristojan da pokuca. Postoje fizički napadi u poslovnom svijetu kod upravljanja s novcem. Mislim da se to naziva „neprijateljsko preuzimanje“. Postoji još mnogo primjera koje vam mogu dati no mislim da ste shvatili smisao. Budite svjesni svojeg fizičkog prostora i fizičkog prostora drugih ljudi i posjedujte osjetljivost za oboje. Mnogi ljudi su vođeni s negativnim egom, a negativni ego u svojoj sebičnosti ne posjeduje osjetljivost za fizički, psihološki ili duhovni prostor drugih ljudi. Ovo poglavlje pišem kako bih nas učinio osjetljivima za ovu temu kako ne bismo posjedovali nikakve ostatke toga u sebi, te kako bismo na taj način mogli podučavati druge ljude da poštuju naš prostor.

Druga razina o kojoj želim govoriti je psihički napad. To se odnosi na ljude koji su ekstrasensi ili kanali, a koji vam rade očitavanje i/ ili kanaliziranje kada to niste tražili. Susrećem velik broj ljudi koji toga nisu svjesni i ponekad su to učinili ili pokušali to isto učiniti sa mnom, a vidio sam kako to čine i mnogim drugim ljudima. Većina ekstrasensa i kanala ne shvaća kako je to u potpunosti psihički napad i kako nikada ne bi smjeli dati savjet psihičke prirode ili kanalizirani ukoliko se to ne zatraži od njih.

Treća vrsta napada je astralni napad. Postoji mnogo ljudi koji mogu astralno putovati, svjesno ili nesvjesno. Oni mogu poslati svoje astralno tijelo u dom ili spavaonicu neke osobe i u njen prostor. To nije prikladno i to je napad. Ponekad se to događa nesvjesno jer osoba ne posjeduje kontrolu nad svojim emocionalnim i astralnim vozilom. To se također može desiti u neprikladnoj seksualnoj fantaziji o drugoj osobi ako čovjek nije pažljiv. Ako to učinimo, trebamo zatražiti mjehur zaštite kako energija ne bi neprikladno utjecala na drugu osobu.

Četvrta vrsta napada je eterični i/ili energetski napad. Eterično tijelo je energetsko tijelo. Ako, na primjer netko osjeća seksualnu privlačnost prema nekome, tada može projicirati svoje eterično ili energetsko tijelo na tu osobu bez da je fizički dodiruje. Moramo biti veoma pažljivi da svoju energiju i energetsko tijelo koristimo jedino u svrhu Kristove/ Budhine svijesti, a ne od strane negativnog ega, nižeg sebstva i tjelesnih astralnih želja.

Peta vrsta napada je mentalni napad. To može biti slanje negativnih misli nekome svjesno ili nesvjesno. Veoma je važno razumjeti da kada nešto pomislite, ta misao ne ostaje u vašem fizičkom tijelu. Svi umovi su povezani, a beskrajni univerzum je jedno ogromno beskrajno Biće po imenu BOG. Stoga, ako vi svjesno nekome pošaljete misao, ta misao će trenutno otići k toj osobi. Ako je ispunjena s ljubavlju, pomoći će u iscjeljenju i uzdizanju te osobe. Ako je ispunjena s ljutnjom to će biti strjelica koja se može zabiti u njihov solarni pleksus, jetru ili srce na suptilnoj razini.

Zbog toga je tako važno biti budan nad mislima koje mislite ili o čemu sanjarite. Zbog toga također morate biti pažljivi u vezi toga što vizualizirate. Um uvijek prolazi kroz svoje male scenarije. Ako svojem emocionalnom tijelu dopustite da postane negativno, ti scenariji će se odigrati u vašem umu. To utječe na ljude bilo da to želite ili ne. Ako netko posjeduje slabu auru njihovu jetru i solarni pleksus možete ispuniti sa strjelicama koje se ustvari mogu vidjeti s vidovitošću. Zbog toga je dobra ideja razviti snažnu auru na svim razinama postajući integrirani uzašli majstor.

Šesta razina je emocionalni napad. To sam već načeo u prijašnjem paragrafu govoreći o ljutnji. To se može dogoditi i na druge načine. Recimo da vam umre voljena osoba i da treba preći na unutarnji plan. Vaša produžena žalost i emocionalna vezanost mogu vezati tu osobu za zemaljski plan kada bi ona trebala krenuti dalje i nastaviti svoju duhovnu misiju.

Emocionalni napad se dešava bilo kada dopustimo da se manifestiraju agresivne emocije negativnog ega, poput ljutnje, nestrpljenja, manipulacije, osvete, ljubomore i frustracije. Te emocije se mogu smjesta osjetiti u pokušaju da prodru u polje druge osobe. Ljudi također mogu manipulirati s vašim emocijama radi svojeg sebičnog dobitka. Važno je biti svjestan tog aspekta negativnog ega u sebi i od strane drugih. Danas je to rašireno po svijetu.

Čovjek mora čak biti pažljiv na duhovnoj razini kako ne bi napao nečiji prostor. Netko može putovati u svojem tijelu duše i posjetiti druge ljude svjesno ili nesvjesno. Ako to činite provjerite da li je to prikladan posjet koji je drugi čovjek prihvatio. Jednom kada čovjek postane integrirani potpuno osposobljeni uzašli majstor prisutni su mnogi darovi. Na primjer, možete čitati nečije misli ili vidjeti njihove zapise Akaše. Samo zato što netko posjeduje te sposobnosti ne znači da ih negativni ego ne može zloupotrijebiti za sebične svrhe. O kojoj god razini ovdje govorili uvijek postoji korištenje te razine od strane negativnog ega i Kristovo/ Budhino korištenje te razine. Negativni ego će napasti kako bi podupro svoju sebičnu, usredotočenu na sebe, egoističnu agendu. Kristova/ Budhina svijest će se uvijek manifestirati i demonstrirati gledanjem BOGA u svemu i praveći izbore iz te perspektive, i zbog toga posjedujući najveću osjetljivost za druge ljude kao i za sebe. Iz te perspektive napadanje drugoga na bilo kojoj razini jednako je napadanju samoga sebe. Moramo biti svjesni suptilnosti napada jer to nije uvijek očigledno kao kad netko od vas nešto ukrade ili vas uštipi za nos. Negativni ET-iji napadaju prostor usađujući implantate koji sišu energiju. Astralni entiteti čvrsto se drže za vašu auru poput parazita. Mnoge suptilne forme napada se dešavaju svakog dana u našem svakodnevnom životu. Preporučujem da napravite sesiju uklanjanja negativnih implantata i negativnih elementala s inicijantom u MSLA (sada I AM University) kako bi se oslobodili od napada bilo kojih neželjenih, suptilnih, negativnih ET-ija i napada negativnih entiteta.

Jedan od najčešćih oblika napada na psihološkoj razini je kada vam ljudi daju svoje mišljenje i savjet koji niste tražili. To je slično dobivanju ekstrasenzorne ili kanalizirane informacije kada je niste tražili, osim od „normalnih“, „uobičajenih“ ljudi. To se naravno događa sve vrijeme. Svi mi znamo koliko nam se to ne sviđa i stoga je od najveće važnosti da mi to također ne činimo s drugim ljudima.

Stoga moji voljeni čitatelji, mislim da možete vidjeti kako je veoma zanimljivo ovo proučavanje napada na svim ovim različitim suptilnim razinama. Napisano je kao podsjetnik svima nama da naučimo zaštititi svoj prostor od napada drugih ljudi i da uvijek nadziremo svoju svijest, misli, riječi i djela kako ne bismo napadali prostor drugih ljudi na bilo kojoj razini!

(I AM UNIVERSITY)
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 22 Nov, 2008 00:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

AŠTAR KOMANDA

Naučite biti vođeni iznutra, a ne da drugi vama upravljaju

( Dr. Joshua David Stone )

Jedna od najvažnijih lekcija u životu je naučiti biti „vođen iznutra“, a ne da „drugi upravljaju“ vama. To je prekrasna rečenica. Međutim, lakše je reći nego učiniti. Ispitajmo sada koji su sastavni dijelovi i/ ili mehanika za učenje biti potpuno vođeni iznutra i ne brinuti se što drugi ljudi misle. Sjetio sam se knjige s prekrasnim naslovom, Ono što drugi ljudi misle o meni nije moj problem (What Other People Think Of Me Is None Of My Business). Također sam se prisjetio prekrasnih riječi Majke Tereze, koja je sažela taj duhovni ideal riječima: Ljudi su često nerazumni, nelogični i usmjereni na sebe. Ipak im oprosti. Ako ste ljubazni, ljudi će vas optužiti za sebične, prikrivene motive. Ipak budite ljubazni. Ako ste uspješni, zadobit ćete neke prijatelje i neke istinske neprijatelje. Ipak budite uspješni. Ako ste pošteni i iskreni, ljudi vas mogu prevariti. Ipak budite pošteni i iskreni. Što godinama budete gradili, netko to preko noći može razoriti. Ipak gradite. Ako pronađete spokojstvo i sreću ljudi mogu biti ljubomorni. Ipak budite sretni. Dobro koje ste danas učinili ljudi će sutra zaboraviti. Ipak činite dobro. Dajte svijetu najbolje što imate i nikada neće biti dovoljno. Ipak dajte svijetu najbolje što imate. Vidite u konačnici, to je između vas i BOGA. Nikada ionako nije bilo između vas i njih.

To su prekrasne riječi Majke Tereze, no kako netko realno može postići i zadržati to stanje svijesti? Evo zlatnih ključeva kako ih ja vidim. Prvi ključ, morate naučiti posjedovati svoju osobnu snagu sve vrijeme. Ako vi ne posjedujete svoju osobnu snagu, dat ćete je drugim ljudima i taj ideal će biti izgubljen. Drugi ključ, kao sljedeći korak u posjedovanju svoje osobne snage, morate ostati majstor svojih misli, osjećaja, emocija, fizičkog tijela i energija, jer bez toga bit ćete žrtva samih sebe i drugih, a ideal će se izgubiti. Treći ključ, morate naučiti voljeti sebe bezuvjetno sve vrijeme i naučiti ispravno odgajati svoje unutarnje dijete sa čvrstoćom i bezuvjetnom ljubavi. Ako to ne učinite, prema zakonima energije vi ćete tražiti ljubav i odobravanje od drugih umjesto da ih pronađete unutar sebe i od BOGA.

Četvrti ključ, morate naučiti staviti Zlatni mjehur zaštite oko sebe svakog jutra kada se ustanete tako da negativna energija drugih ljudi sklizne niz vas poput „vode niz pačja leđa“. Ako to ne učinite, negativnoj energiji drugih ljudi bit će dozvoljeno da izaziva vaše emocije i da bude vaš programer kompjutera, umjesto da ste vi sami svoj programer kompjutera. Svoju svijest morate održavati usklađenom s Duhom i svojom Moćnom Ja Jesam Prisutnosti sve vrijeme. Bez toga, vaša pažnja će prebaciti na svijest nižeg sebstva, materijalizma i na upravljanje izvana.

Peti ključ je, da morate otpustiti sve svoje vezanosti za ljude i stvari, i promijeniti ih u stavove sklonosti. Jer, kako je Gospod Budha rekao u Četiri plemenite istine: „Sva patnja nastaje iz vezanosti.“ Šesto, morate prepoznati kako sve što se dogodi u životu je učenje, lekcija, izazov, prilika za rast i duhovni test, i da nema uznemiravanja, nevolja ili problema. Sve što se dogodi u životu, ustvari je duhovni test kako bi se vidjelo možemo li ostati iznutra ispravni prema sebi i ispravni prema BOGU. U svakoj situaciji u životu možemo odgovoriti iz našeg duhovnog/ pozitivnog/ Kristovog/ Budhinog misaonog sistema, ili možemo odgovoriti iz našeg misaonog sistema negativnog ega/ baziranog na strahu/ odvojenom umu/ nižem sebstvu/ centriranom na sebe. Svaki trenutak života je duhovni test kako bi se vidjelo možemo li ostati majstori umjesto žrtve, i ostati vođen iznutra, a ne upravljani izvana.

Svrha života je pokušati i zadržati tu Božju svijest sve vrijeme, jer duhovni put je veoma jednostavan. Ako želite biti s BOGOM u Nebu, morate se postupati kao Bog na Zemlji. Svaki trenutak i situacija u životu je duhovni test kako bi se vidjelo možemo li ostati u bezuvjetnoj ljubavi i jedinstvu sa sobom, Bogom i našom braćom i sestrama. Velik dio toga je održavanje vaše duhovne ideje, čak i ako drugi ljudi čine sve kako bi vas zaustavili. Kada se nasmiješite strancu na ulici, to ne činite samo za njega, vi to ustvari činite jer je svaki stranac, ustvari inkarnacija BOGA kao i vi. Vi bezuvjetno volite i smiješite se jer morate, jer vidite BOGA u svemu i svakome.

U Bhagavad-Giti, Krišna govori Arjuni da „služi i da se ne fokusira na plodove služenja.“ Mi ne služimo zbog moći, slave, samoljublja, osobne vrijednosti, odobravanja ili pohvale, mi služimo jer „istinsko zadovoljstvo je služiti BOGA“. Krišna također uči Arjunu u Bhagavad-Giti da nauči „transcendirati dualnost“. To znači ostati postojanog uma bilo da imate dobitak ili gubitak, zadovoljstvo ili bol, bolest ili zdravlje, pobjedu ili poraz, i bilo da vas ljudi hvale ili kritiziraju. Kada razmišljate iz uma koji je bio u Isusu Kristu, Krišni, Budhi, Mojsiju, Muhamedu, ili u bilo kojem drugom istinskom religijskom ili duhovnom proroku, najvažnija stvar u životu je ostati u vašoj Božjoj svijesti. Kada drugim ljudima dopustite da vas spriječe u održavanju vašeg duhovnog ideala i provođenju vaše duhovne misije, vi druge ljude stavljate ispred svoga odnosa prema sebi i BOGU. Nemojte se brinuti za plodove svoga služenja ili lažne bogove misaonog sistema negativnog ega/ baziranog na strahu/ nižeg sebstva. Svaki trenutak života je prilika da ostvarimo BOGA u tom trenutku. Vi ste ustvari već jedno s BOGOM, no inkarnirali smo se u fizičkim tijelima i na Zemlji kako bismo vježbali demonstriranje i realiziranje te istine.

Duhovni ideal je posjedovati svoju osobnu snagu i biti majstor i uzrok svoje vlastite stvarnosti u službi BOGA i bezuvjetne ljubavi, i držati se svog duhovnog ideala i svoje duhovne misije bez obzira da li vas itko podupire ili ne. Kada ste ispravni prema sebi i ispravni prema BOGU, Uzašlim Majstorima s unutarnjeg plana i Anđelima, to je sve što vam je potrebno. „Ako je BOG s vama, tko ili što može biti protiv vas?“ Istina je, međutim, ako uistinu naučite biti ispravni prema sebi i ispravni prema BOGU, i vođeni iznutra sve vrijeme, cijeli univerzum će vam priteći u pomoć, jer vi ste primjer i demonstracija Boga i istine u vašoj svijesti i svakodnevnom životu. Uvijek će postojati oni sa misaonim sistemom negativnog ega/ baziranom na strahu/ odvojenosti koji će vas pokušati sabotirati. Kada ste ispravni prema sebi i ispravni prema BOGU i kada naučite razmišljati sa svojim duhovnim/ Kristovim/ Budhinim umom, to neće biti važno. Jer vi ćete biti tako centrirani iznutra i jasni u onome što činite, da njihov napad neće se moći prilijepiti i zadržati u vašem svjesnom ili podsvjesnom umu. Skliznut će niz vaš mjehur poput „vode niz pačja leđa“. Bilo da vas ljudi hvale ili kritiziraju, vi ćete ostati isti. Sve do čega će vam biti stalo je ostati u vašoj Božjoj svijesti sve vrijeme i služiti bez obzira na plodove vašeg služenja. U bivanju ispravan prema sebi i ispravan prema BOGU, bit ćete tako ispunjeni s osobnom snagom, bezuvjetnom ljubavi, cjelovitosti, jedinstvom, radosti, srećom, unutarnjim mirom, unutarnjom sigurnosti, postojanosti uma i staloženosti, da ćete sve napade vidjeti samo kao poziv za ljubavlju. Sva tobožnja kočenja će biti pozdravljena kao samo još jedna duhovna lekcija i duhovni test, i priprema za nešto još bolje da se dogodi. Vaš moto će biti: „Iznad svega prema vlastitom sebstvu budite iskreni“. Biti iskren prema sebi znači biti iskren prema BOGU, jer u biti to je jedno. Vi ćete slijediti „otkucaje svog vlastitog bubnjara“ i imati ćete povjerenje u sebe i povjerenje u „mali tihi glas unutar sebe“. To je glas vašeg Višeg Sebstva, vaše Moćne Ja Jesam Prisutnosti i Duha Svetoga. To je također glas Uzašlih Majstora s unutarnjeg plana i Anđela. Vi ćete voljeti svoju braću i sestre sve vrijeme i posvetiti svoj život pomaganju njima, ali ih nikada nećete staviti ispred vašeg odnosa prema sebi i BOGU. Vi to činite jer prepoznajete da BOG i vaš duhovni put moraju biti prvi, jer to je svrha života. Vaša glavna svrha je ostvariti BOGA svakog trenutka, a ne tražiti vanjske nagrade ili odobravanje od drugih. Ironija života je, međutim, kako Biblija navodi: „Tražite Kraljevstvo BOŽJE i sve stvari će vam biti nadodane.“ Kada na prvo mjesto stavite BOGA i svoj duhovni put, primit ćete sve te vanjske stvari, ali ironija i paradoks je da ako ste istinski ispravni prema sebi i ispravni prema BOGU, vi ih ne trebate ili vas nije briga ako ih i dobijete. Istina je, zbog toga ih i primate, jer jedan od zakona univerzuma je, da to na što ste vezani odbijate iz svoje svijesti. Moji voljeni čitatelji, nije li prekrasna stvar živjeti u ovom svijetu ali ne od ovoga svijeta? Vaša misija i svrha je biti utjelovljenje Moćne Ja Jesam Prisutnosti, Krista, Budhe, Atmana, Vječnog Sebstva na Zemlji, na potpuno uravnotežen i integriran način. To je naučiti svladati duhovne, psihološke i fizičke/ zemaljske aspekte života. Kada naučite biti potpuno vođeni iznutra umjesto upravljani izvana ili od strane drugih ljudi vi ćete istinski postići „mir koji nadilazi razumijevanje“ i vaša „šalica će se uistinu preliti.“ Vi ste naučili svladati misaoni sistem negativnog ega i baziran na strahu iz unutar sebe i izvan sebe. Bit ćete tako cjeloviti i kompletni u sebi, i bit ćete tako ispunjeni s osjećajem jedinstva s BOGOM i Majstorima, da ono što drugi ljudi čine ili ne čine postaje beznačajno. Vi živite na način na koji živite jer to je vaša duhovna praksa. Vi to činite jer to volite činiti i jer vam pričinja radost, i ne možete zamisliti da radite bilo što drugo. Ustvari, vi ne znate kako činiti bilo što drugo. Činiti bilo što osim biti vođen iznutra bilo bi izabrati ne ostvariti BOGA u tom trenutku u vašem razmišljanju i osjećanju, a to je neshvatljivo. To je, moji voljeni čitatelji, svijest čiji razvoj je sudbina svih sinova i kćeri BOŽJIH na Zemlji. Samo je pitanje vremena. Ovo poglavlje je skromno dano da ubrza proces za još malo, dok ulazimo u ovaj veličanstveni novi milenij i sedmo zlatno doba na našoj voljenoj planeti Zemlji!

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=11963
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 5 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30857 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35916 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 95510 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43446 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31249 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43787 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26338 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)