OBJAVE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2011 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Komentar u vezi sa prethodnom objavom.

1) Da zaobiđemo maltene nezaobilazni manir u diskusijama na forumu: da se zakačimo za neku marginaliju i od nje gradimo glavnu temu. Dakle, da li ovo jeste ili nije zaista objava "glasogovornika" Iluminata, šta bi bio njegov motiv da otvoreno odgovori na pitanja koja su mu postavljena - neka to budu dileme koje će svako iz svog ugla proceniti. Meni ova logika deluje vrlo, vrlo ubedljivo, PA MAKAR DA JE SVE OVE ODGOVORE DAO NEKI ČOVEK, IMPULSI SILA TAME IZ VIŠE DIMENZIJE SU OČIGLEDNI.

2) "PR" govori o poštovanju Zakona slobodne volje, koji čak i oni moraju da poštuju. Dakle, zlo koje postoji na Zemlji - moglo je da se utemelji jedino zato što su ljudi slobodnim izborom dozvolili da ono postoji. TAKOĐE, LJUDI SU SLOBODNOM VOLJOM DOZVOLILI NEZNANJE, i svakako to nisu slučajno učinili, jer je to bila "TRANSAKCIJA", u zamenu za SVE PRIMAMLJIVE VREDNOSTI I ZADOVOLJSTVA FIZIČKOG SVETA.

3) Svejedno, SVE TO JE IGRA POSTOJANJA, u kojoj su Iluminati na jednoj strani, Bića Svetlosti na drugoj. JER I ON GOVORI O TVORCU. I ONI OBAVLJAJU SVOJU SLUŽBU, SVOJU ULOGU U IGRI POSTOJANJA, U BOŽJEM RUKAVCU POSTOJANJA KOJI IDE LINIJOM NEGATIVNOSTI. Linijom negativnosti Bog-Izvor testira svoju Kreaciju.

4) Očekivanje Mesije... Odlična konstatacija - o usmerenosti ljudi na spasenje koje će doći van njih samih.

5) IZUZETNO OBAVEŠTENJE O ZADUŽENOSTI "PR"-a ZA DUHOVNOST! I odlično se uklapa u uvide kojih ima na "Mom (duhovnom) Putu": na određenoj etapi Puta mi počinjemo da uočavamo PRSTE ILUMINATA ILI BIĆA TAME-ILUZIJE i u sviim duhovnim učenjima, dakle - i u ustanovama, formama koje se bave duhovnošću, dakle - i ovde, na forumu. NE U SMISLU PRISUSTVA ZLA, VEĆ U SMISLU PRISUSTVA DETALJA KOJI NISU ISTINA, DETALJA U KOJIMA SU SILE TAME-ILUZIJE MAKAR MALČICE IZVITOPERILE IZVORNU IDEJU, TE TIME DALE BITNO DRUGAČIJI SMER DUHOVNIM NASTOJANJIMA U MNOGIM DELOVIMA PUTA, POD UTICAJEM IZVITOPERENIH UPUTSTAVA. Dovoljno je da se tu i tamo izvitoperi poneka ideja, ETO KONFUZIJE U CELOM SISTEMU IDEJA, ETO KONFUZIJE U UMU I SVESTI ONOGA KO ČITA I ŽELI DA PRATI NEKO DUHOVNO UČENJE!

6) Kako bi se tek nakostrešio neki član ovog i drugih duhovnih foruma, da mu se kaže da su u nekim momentima njegovog duhovnog delovanja prisutni "pipci" Iluminata! TAMAN POSLA, PA ON JE POSVEĆEN DUHOVNOSTI! TREBA IMATI SLUH ZA TANANE ZAMKE ILUZIJA, DA BI SE VIDELO KOLIKO JE OVO TAČNO. ISKRENO, JA TE PIPKE OSEĆAM SVUDA GDE SE U GLAVNOJ TEMI ČLANOVI USTREME NA NEKE MARGINALIJE I OD NJIH GRADE GLAVNU TEMU I GLAVNI PROBLEM. Mislim da su retke teme na kojima toga nije bilo. A o prizemnim svađama i da ne govorimo. Pa tek o PRONALAŽENJU DUHOVNIH DIMENZIJA SEKSUALNOSTI I FINANSIJA!

Naravno, svačija je slobodna volja da misli onako kako misli, da piše i postupa onako kako piše i postupa, ja ovde samo iskreno navodim ono što vidim, ko je voljan, može da se u skladu sa tim preispita. Slika mi postaje još jasnija i ubedljivija nakon ovog objašnjenja, koje je, uostalom, i očekivano - da postoje bića tame-iluzija koji su zaduženi za DELOVANJE U DUHOVNOSTI, naravno, u svojim misijama, u misijama ometanja i unošenja konfuzije.

7) Ovde se lepo potvrđuje linija šireg, sveobuhvatnijeg sagledavanja Kreacije, koja kreće, koliko mi je poznato, od Blavacke: i svet i bića tame proizilaze od Boga-Izvora, taj deo Kreacije ima svoju funkciju. NARAVNO, TO NE ZNAČI DA MI TREBA DA SARAĐUJEMO SA TIM BIĆIMA I TIM SVETOM, NA SMENI KOSMIČKIH CIKLUSA NAŠA JE MISIJA, NAPROTIV, DA SE OTRGNEMO OD NJIH, ALI - OVA OBJAŠNJENJA SU VAŽNA ZATO DA IH NE POSMATRAMO KAO NEPRIJATELJE PROTIV KOJIH SE TREBA BORITI. SMER UDALJAVANJA OD NJIH I NJIHOVOG UTICAJA JE DRUGAČIJI, ON SE UVELIKO OBRAZLAŽE NA TEMI "MOJ (DUHOVNI) PUT".

8) Povezano sa tim, dolazi i GENIJALNO PRIZNANJE "PR"-a, VEZANO ZA KLJUČ IZLASKA IZ MREŽE MATRIKSA: "Misao je kreativna energija, ako je fokusirana – dobivate ono što ste iznjedrili". Zašto bi on to dao, zašto bi sekao granu na kojoj stoje? Jer im je jasno da u suženoj svesti i u informacionom zatvoru u kojem se čovečanstvo nalazi - zanemarljiv procenat ljudi je sposoban da se realno i praktično koristi tim oruđem. Odnosno, kao što i sam kaže, postoji obaveza da u određenoj fazi prenese ljudima određene informacije.

9) Sve u svemu, vrlo, vrlo zanimljiv intervju...!

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 01:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

plavizrak ::
(Napomena: dobio sam ovaj tekst, ne znam odakle je, u dnu su neki linkovi koji upućuju na nastavak dela intervuja. Ako je ovaj tekst ili intervju negde na forumu već dat, neka Vesna obriše ovu poruku. Ja sam podvukao neke zanimljive delove...)

Još prošle godine u junu, naš brat Nardo je postavio taj intervju, otvorivši temu ,, HIDDEN HAND''(Skrivena ruka).
Evo ti link za temu, pa možeš svoj komentar da premestiš i tamo:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2855

Pozdrav za tebe brate Plavi !
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 10:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvanično: Vanzemaljci postoje
FBI otkrio dokumenta koji potvrđuju da su vanzemaljci pronađeni u Rozvelu u Novom Meksiku

Američki FBI je objavio tajna dokumenta iz pedesetih godina koji nesumnjivo potvrđuju da su vanzemaljci pronađeni u Rozvelu u Novom Meksiku.

Agent FBI Gaj Hotel u dokumentu iz 1950. godine piše da su u Novom Meksiku otkrivana tri leteća tanjira.

Potvrđeno je da su tanjiri veličine 15 metara, okrugli i da su u svakom pronađena po 3 tela vanzemaljca. Oni su slični ljudima, ali visoki samo metar, a otkriveno je i da je na njima izvršena obdukcija.

Inače 1947. godine vojska SAD je saopštila da su otkrili vanzemaljski leteći tanjir, ali su samo 24 sata kasnije to demantovali.

Ako i vi želite da izigravate agenta Moldera pogledajte originalne FBI dokemente ovde
http://vault.fbi.gov/hottel_guy/Guy%20Hottel%20Part%201%20of%201/view

Link teksta
http://www.dominomagazin.com/article/8760
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 12:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas lepo od njih sto su zvanicno potvrdili zdrav razum ocevidaca u Rozvelu.

Talerman se po pitanju toga da li smo sami u svemiru ili ne,
lepo pozvao na onu englesku izreku "waste of space",
onomad kad smo se upoznali.
Bilo bi stvarno tracenje prostora da smo mi jedina civilizacija u svemiru.

Sto se slucaja u Rozvelu tice,ja i dalje verujem u teoriju mog brata,jos od kad smo
bili klinci, da su to ljudi iz buducnosti. Surprised
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve što se tamo radi je koordinirana akcija,tako da sada možemo očekivati da se i neki navodni NLO zvanično pojavi.Neznam da li je na ovom forumu ranije bilo riječi o transferu tehnologija,no bez obzira na to ,na linku ispod, je tekst u kome Krešimir Mišak ,"Na rubu znanosti" ,razmatra ovu mogućnost.

PRIČA PUKOVNIKA CORSA - Transfer tehnologije s NLO-a

U većini slučajeva ovakve izjave te dokumentarni filmovi sa ovom tematikom koje režiraju mainstream mediji "Discovery,National Geographi,History...itd ,i još mnogi drugi, su takve da informacije koje plasiraju izazivaju strah kod neupućenih i neobavještenih ljudi ,što je i osnovni faktor u manipulaciji i kontroli.
Nezavisno od toga da li živite na zapadu ili na istoku,potpuno je svejedno, jer vas u svakom slučaju očekuje vaša porcija kreiranih strahova čiji se trag može pratiti do duboko u prošlost,počevši od osnovnog straha od osvetoljubivog i ljubomornog 'boga' ili 'bogova',preko ratova (vjerskih i osvajačkih),raznih pošasti,pandemija i epidemija,komunizma-kapitalizma,hladnog rata,islamskog terorizma i drugih nevidljivih terorizama,preko klimatskih promjena i asteroida koji lete pravo na zemlju pa do nečeg novog što polako provejava u medijima a na šta se svi pokako pripremamo je "Invazija vanzemaljaca".

Ovaj projetak postoji već dugo samo što nisu bili stvoreni tehničko-tehnološki uslovi za njegovu realizaciju.Za to vrijeme je u posljednih 30g ova ideja plasirana kroz literaturu a naročito kroz filmove u svijest ljudi.Većina Aliena je predstavljena kao ne dobronamjerna prema ljudima,kao tuđinci koji lutaju svemirom u potrazi za hranom ili resursima.

Naime u udžbenivima za učenje engleskog jezika koje štampa "Oxford university" se mogu pročitati lekcije čija tematika su NLO i izvanzemljske civilizacije.Zatim tu imamo nebrojeno mnogo filmova:"Bliski susureti treće vrste,Distriht,Zvjezdane staze...itd" i crtanih filmova poput "Ben tena,Rozvela...itd",sve se to može posmatrati kao pripreme za eventualnu invaziju .No tu treba biti oprezan jer oni danas posjeduju tehnologiju i znanje da naprave ne samo holografsku varku pojave NLO ,nego posjeduju i leteće objekte koji izgledom liče na NLO objekte koji su najčešće viđeni.Sve ovo je rezultiralo projektom pod nazivom "Blue Beam"

Project Blue Beam-The Fake Alien Invasion

Sad se otvaraju druga pitanja je li kontakt ostvaren mnogo ranije ?
Da li je bilo transfera tehnologija ? ...itd,što se donekle može prepdpostaviti jer je tehnološki skok od Rozvela na ovamo više nego vidljiv.Kako u elektronici tako i u metalurgiji,genetici,fizici,hemiji...itd.
No u svakom slučaju strah od nepoznatog je itekako prisutan a ova tema nije više u domenu naučne fantaski kojom se bave tamo neki frikovi,nego je uvedena u ljucku sakodnevnicu.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 17:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovde cu se fokusirati samo na reci – strahovi, kao nesto sto se pominje u raznim ucenjima, religijama, pa sada unapredjeno i u odnosu sa Bogovima – vanzemaljcima, ili manipulacijama uma, matrixom, reptilima…

Kao prvo pogledajmo neke odnose izmedju dve ideje, MOGUCNOSTI:
IDEJA 1: nema reinkarnacije, postoji samo jedna inkarnacija, i to ova, vrlo karmicko – teska, sa mnogim iskusenjima, i jako malo mira, u svetu i u sebi, malo zadovoljstava za cula, sve se naplacuje, a para nema i jos i zemljotresi, dakako Apokalipsa pred ocima. I ta ideja kaze i da sve se stavlja, ceo zivot na SAMO JEDAN IZBOR – JEDNU MOGUCNOST: CRNO ILI BELO. Kao u kockarnici, gde pocetnik pokusava da prevari – kockarnicu.
I sta se desava, jer posle toga, ide ono – VECNO! I tu nema daljih mogucnosti, t.j ni izbora ali niti popravke, ispravke ili nadogradnje, sto je vec mnogo visa teorija – nadogradjivanje necega i RAST, nego sve ili nista.
Dakle posle smrti ili vecno SPAVAS, t.j. vecno CEKAS, U KOMI, nesvestan sebe ni bilo cega, a da ce , mozda, da bude da si stavio ceo zivot na – pogresnu boju! Sa VEROM – DA NISI.
Da li ovako PRITISNUTI, UZA ZID, iko moze da nema, makar i podsvesno- strah? Greh, greska, kazna, vecni pakao ili vecna – nesvest, KOMA!
I sta ostaje ljudima nego da se… veruje… nekom OBECANJU!

A pogledajmo drugu VERU:
Reinkarnacija je kao dobar dan, svaki dan, novi dan. Rastemo, sve se menja, sve moze, sto je bilo pogresno, ako je bilo, da se ispravi! A i da se unapredi, ono dobro. I ne postoji DOBRO I ZLO, to su samo fokusi, postoji stalan POKRET, okretanje pedale koje nisu RAZDVOJENE, nego SPOJENE, u JEDNO, jedan TOCAK VREMENA, koji ZAJEDNO = OKRECU!
I naravno ni raj ni pakao nisu vecni, vec prolazni. I onda imamo i vanzemaljce, kao nesto normalno. I suptilnija bica na raznim nivoima, sferama, u vazduhu, pa cak i unutar svog univerzuma koje zovemo – moje telo! Cak i andjele i Bozanstva, razna, prema afinitetima, poljima preklapanja, povezivanjima.
I uvek mozemo da menjamo, da ne bi bili naviknuti na samo jedno.
Da li, u ovom slucaju postoji strah?
Pa da, postoji, ali samo kao jedan veoma mali deo, a postoji svest ili vera da je sve promenjivo, i da sve ima svoj smisao i SVE JE – DOBRO! Ako ni za sta drugo, barem zato da, sledeci put, izaberemo ne to, strah, nego – znanje, i sta uraditi ako se pojavi strah. I imamo stalno sve vise iskustava, u zivotu, sve vise i bogatije zivimo, unutar sebe, nezavisno od sklopa spoljasnjih promena. I na kraju i spoznaja i identifikacija da zivimo – vecno i svesno, cak iako bude neka mala koma, t.j nesvest.

Koliko su nama nametnute neke ideje, za poslednjih 2000 godina, po ovim pricama? I strah. Barem ja ovako CUJEM, od drugih.
Voleti Boga ( aaaah, kako to – gordo zvuci! Voleti Boga o kojem nemamo pojma, ama bas nista, zamisljajuci ga kao neku bezlicnu energiju koja nas ispunjava – CVRC! Koga smo toliko ogranicili svojim ogranicenim umovima da verujemo da je Bog = velika kanta energije i svetla. Kako, bwe, neko to moze da voli i koliko?), I - ljude, prirodu i sebe nekako mi ne ide, zajedno, sa strahom! Niti sa kockarskim ulogom – na sve ili nista, Bingo.
A to sve imamo na dohvat ruke.
Ali, naravno, neko mora da prodje ono sto – mora. Ako mora, hahaha?
Svako RAZDVAJANJE – MORA – U NEKOM MOMENTU DA SE – SPOJI! I dobro i zlo, i Srbi i nesrbi i bogovi i demoni, i krivci i sudije i tuzioci, i progonitelji i zrtve… sve jednom mora da se spoji, jer je iz JEDNOG i proisteklo. Ali to mora da uradi onaj koji je to, nesto , i PO – DELIO!
Bog i jeste i nije, ali to je – njegov problem.
A nas je – da spojimo to sto mi – razdvajamo – delimo.
A kako cemo, to ne znamo…
E, sada ide poenta price i pitanje:
IMAMO LI MI STRAH, I KOLIKI I KAKAV – DA SPOJIMO, U SEBI, TO STO – OSUDJUJEMO, okrivljavamo, pa cak i KAZNJAVAMO, ili prokljinjemo, radujemo se njegovom unistenju, bez obzira bili to – reptili, djavoli, Iluminati, manipulatori uma, komsije, vlade, zena, muz…???
Imamo li mi strah da to sto smo razdvojili – UPIJEMO U SEBE, jer ono JESTE!
U NAMA i samo u nama, Ne vezano sto je i PLOD NASE – PROJEKCIJE, pa to vidimo, ocigledno i dozivljavamo, aha… i od spolja.
Ima straha, priznajmo, ali ima i VREMENA!!!
Ali ko hoce, slobodan je da stavi sve na kocku, i nista se ne nauci, ne napreduje, ne raste. Samo zadovoljava svoj nauceni ( citaj – isprogramirani – identitet, potvrdu da – POSTOJI, kao da je, za TO potrebna potvrda? Ali jeste onome KO NE VERUJE – DA POSTOJI!!!
VECNO!
Eto ti sad.
Hahaha.
I sta je, ovde – ISTINA, i kako se uklapaju vanzemaljci, u sve ovo?
I sve ostalo, naravno.

Ali, sta da radis, kad danasnja deca – nece da veruju starijem. Tako to biva.
Barem da cuju, pa da razmisle svojom glavom.
A o vanzemaljcima, devama, Bozanstvima, demonima, rajskim i paklemnim planetama, proslosti i buducnosti pisu Vede od pre miliona godina, DA I O BUDUCNOSTI, koju mi jos ne znamo… pa i ne samo Vede nego i brojne civilizacije, brojni vanzemaljci… ali kad niko nema usi da to cuje, nego cekamo da nam iz NASA kazu… hahaha.. a oni su, znamo Ameri…
Nekad bozanski narod, danas pred bankrotstvom… i morala, dakako.
Jel od njih vi cekate
Informacije, bitne za svoj zivot?

pozz

ccc

Crying or Very sad
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 18:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas zanimljiva tema,aktuelna sto se kaze.Kao i one piramide na marsu koje meni lice vise na rtanj:D mada ovde mogu samo reci da leteci tanjiri postoje za onog ko ih je video,a nepostoje za one koji ih ne vide,prosto.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 20:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

plavizrak ::
(Napomena: dobio sam ovaj tekst, ne znam odakle je, u dnu su neki linkovi koji upućuju na nastavak dela intervuja. Ako je ovaj tekst ili intervju negde na forumu već dat, neka Vesna obriše ovu poruku. Ja sam podvukao neke zanimljive delove...)

Još prošle godine u junu, naš brat Nardo je postavio taj intervju, otvorivši temu ,, HIDDEN HAND''(Skrivena ruka).
Evo ti link za temu, pa možeš svoj komentar da premestiš i tamo:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2855

Pozdrav za tebe brate Plavi !

Vesna, pošto ovde nemam uredničku opciju, ako možeš, samu objavu obriši, a moj komentar prebaci tamo.

Pozdrav...
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mystic_Storm ::
FBI otkrio dokumenta koji potvrđuju da su vanzemaljci pronađeni u Rozvelu u Novom Meksiku

Američki FBI je objavio tajna dokumenta iz pedesetih godina koji nesumnjivo potvrđuju da su vanzemaljci pronađeni u Rozvelu u Novom Meksiku.Ako i vi želite da izigravate agenta Moldera pogledajte originalne FBI dokemente ovde

Link teksta

a sada jedno pitanje:

koji mediji, u svetu, ili u Srbiji, su preneli ovu vest?

Kada je izasao taj FBI izvestaj, i kako to da nijedan od vodecih medija - tv, dnevne novine, novinari istrazivaci... osim na Fejsbuku i jos ponekom forumu - NISU PRENELI OVAKVU VEST?

Jer ova vest nije ni malo sitna, nego kolektivno izuzetno KRUPNA!!!

Zamislite da na svim vestima, na prvoj strani, bude objavljena ova informacija, kao sto - NIJE!

DA SVAKO TO SAZNA.
Promene su jasne i krupne, naravno.
zato i pitam: ako to jeste i kada zvanicno PUBLIKOVANO, kroz koje medije, i zasto to nije jos uvek - vest dana???
SVUDA!

Ili je to toliko nebitna vest, manje bitna od starice sa 80 godina koja skace iz aviona? Ili pronadjenog psa u rusevinama zemljotresa.

Ili ja nesto nisam povezao?

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa za taj snimak se prica da je fake.Napravio neki lik 70tih tako da su baba i pas vazniji nekako.A to sta je palo niko jos ne zna.Ima tako svega,recimo onaj Bill Mayer sto je snimao letece tanjire i druzio se sa plejadankama.Posrecilo mu se.U svakom slucaju postoji sumnja da postoje nekakve letelice koje se kriju,ima ocevidaca dosta samo ne bi rekao da su to neki sivi,lizardi.Ako vec onda covek,zakrsljao doduse.Mozemo da kazemo da su izmislili letece tanjire za vreme piramida koje su sluzile za napajanje istih.Proucavali razvijali tehniku kako bi ocuvali ljudsko telo,dok se mentalno vozika sa tanjirom okolo.Pa su ih napali divljaci i oni ostali bez fizickog tela.I onda tako dalje.Malo sam se zamislio:D
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 22:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imala sam deset godina. U dječjem časopisu Smib, Modra lasta ili Mikijev zabavnik, ne sjećam se... Uglavnom, stavili su crteže "raznih" vanzemaljaca, njihova imena, osobine, s kojih su planeta. Radi šale i igre.
Na adresu časopisa sam poslala pismo i pitala: A da li su vanzemaljci koje ste objavili u tom i tom broju stvarni?
Ništa mi nisu odgovorili.
I tada sam postala frik koji traži odgovore.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 23:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislis nisu znali sta da ti odgovore.U mnogim zapisima se pominju,ali nista se sigurno ne zna.Nama obicnim ljudima samo preostaje da dobro pratimo sta se desava na nebu.Teleskop nikom ne bi skodio.Ima dosta ocevidaca koji su videli te letece spravice.Jedan sam od njih.E sad ko sedi u njima,to ne znam.Pitacu mikijev zabavnik:D
vise se pitam o kakvoj se to tehnici radi.Vidis,jos 1995 je procurilo kako treba preci na drugi nacin putovanja.To se brzo zataskalo.Modernije zemlje zele to,ali postoje verovatno problemi.Zamisli samo da mozemo da putujemo do meseca,do malediva za po cuke,zamisli koji bi to bio haos.Zato verovatno jos nisu spremni da to plasiraju na trziste.Osim ako nas sve chipiraju.Onda bi imali kao neku kontrolu.Sama pomisao da normalan covek ima ovako nesto u rukama.Morali bi stvarno onda svi da se ujedinimo,ceo svet jedna drzava,nema granica ako mozes svugde da budes,veoma brzo.Ovo bi promenilo mnogo toga.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2011 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Mislis nisu znali sta da ti odgovore.U mnogim zapisima se pominju,ali nista se sigurno ne zna.Nama obicnim ljudima samo preostaje da dobro pratimo sta se desava na nebu.Teleskop nikom ne bi skodio.Ima dosta ocevidaca koji su videli te letece spravice.Jedan sam od njih.E sad ko sedi u njima,to ne znam.Pitacu mikijev zabavnik:D
vise se pitam o kakvoj se to tehnici radi.Vidis,jos 1995 je procurilo kako treba preci na drugi nacin putovanja.To se brzo zataskalo.Modernije zemlje zele to,ali postoje verovatno problemi.Zamisli samo da mozemo da putujemo do meseca,do malediva za po cuke,zamisli koji bi to bio haos.Zato verovatno jos nisu spremni da to plasiraju na trziste.Osim ako nas sve chipiraju.Onda bi imali kao neku kontrolu.Sama pomisao da normalan covek ima ovako nesto u rukama.Morali bi stvarno onda svi da se ujedinimo,ceo svet jedna drzava,nema granica ako mozes svugde da budes,veoma brzo.Ovo bi promenilo mnogo toga.

nesto sam pisao na temi regresoterapija, sa jedne seanse, i pitanja andjelu o 2012. godini,
kada je rekao, izmedju ostalog da ce biti i nekih novih tehnologija, kao sto je
3d INTERNET I - TELEPORTACIJA.

dakle napredujemo po scenariju - zvezdanih staza.

kad smo vec dosli do mobilnih telefona, bez zica... ni teleportacija, ali ne onako opasno, nego preko interneta, je lepa nova igrackica, zar ne?

krili oni to ili ne, eto andjeli sve znaju, pa cak i kada lazu, dobro je za - inspiraciju.

a i ima smisla, ako vec tehnologija napreduje na kvadrat.

nadam se da se skupimo negde, pored nekog okeana i gledamo u oci i izgovaramo - poruke.
a poneki se i - izvatamo, hahaha.
dok masemo letecim vanzeljacima

sta mislis o tome?

pozz
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta mislim o tome?Very Happy pa ne mislim da je potrebno hvatanje hahaha
hvataj andjele;)
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 10:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Mystic_Storm ::

Američki FBI je objavio tajna dokumenta iz pedesetih godina koji nesumnjivo potvrđuju da su vanzemaljci pronađeni u Rozvelu u Novom Meksiku.Ako i vi želite da izigravate agenta Moldera pogledajte originalne FBI dokemente ovde

Link teksta

a sada jedno pitanje:

koji mediji, u svetu, ili u Srbiji, su preneli ovu vest?

Kada je izasao taj FBI izvestaj, i kako to da nijedan od vodecih medija - tv, dnevne novine, novinari istrazivaci... osim na Fejsbuku i jos ponekom forumu - NISU PRENELI OVAKVU VEST?

pozz

Ovo je napisao DOMINO magazin koji ima sve vecu popularnost.
Oni objavljuju sve bez i malo skrivanja, sve sto drugi ne smeju ili nece objave ovi.
Ali stvarno mi je cudno da ovako krupne stvari ne objave mediji pa cu sumnjati u tacnost informacije.
Inace verujem da postoje vanzemaljci nevezano za tekst.

I da ova slika nije slika tog vanzemaljca vec je pozajmljena iz filma cini mi se ili tako nesto...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 10 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33137 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42751 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)